Pupillen competitie regio 1-3-4
DEM
Beverwijk
2 juni 2007

Meerkamp Uitslagen


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Brit Ooijevaar Trias 1141 7.1 480 3.15 348 19.69 313 2.17.9
2 Julia Vinnitchenko Hylas 1031 7.4 422 2.96 310 18.72 299
3 Dian Blok Suomi 988 7.1 480 3.05 328 11.45 180 2.13.8
4 Paulien Verhaar Castricum 973 7.4 422 3.08 334 13.50 217 2.28.6
5 Annet Spring in'tV Suomi 869 7.7 368 2.70 258 15.04 243 2.20.2
6 Romy v Gaalen Suomi 857 7.5 403 2.64 246 12.99 208 2.34.3
7 Afra Straathof Castricum 832 7.6 385 2.63 244 12.68 203 2.25.2
8 Sanne Sprenkeling Trias 805 8.0 318 2.75 268 13.64 219 2.38.6
9 Esmee Geel Hylas 786 7.7 368 2.42 202 13.46 216 2.28.2
10 Dion Kies DEM 749 7.9 334 2.58 234 11.51 181 2.48.5
11 Jette Schiebergen Trias 747 8.2 287 2.68 254 12.85 206 2.38.1
12 Lotte Barnhoorn Suomi 740 8.0 318 2.66 250 10.98 172 2.40.7
13 Sabine Priester DEM 714 8.2 287 2.62 242 11.68 185
14 Manon Beentjes DEM 710 7.9 334 2.57 232 9.56 144 2.37.0
15 Sarah Heemskerk DEM 666 8.1 303 2.50 218 9.61 145 2.25.6
16 Annabel Zwagerman Castricum 567 8.3 272 2.47 212 6.82 83 2.45.9
17 Sarah Kempers Suomi 550 9.0 176 2.30 178 12.29 196 3.05.3
18 Dieuwke Sportel DEM 497 8.6 229 2.24 166 7.65 102
19 Pleuntje v Lieshou DEM 424 9.0 176 2.15 148 7.52 100
20 Priscilla Beentjes DEM 254 10.4 22 2.05 128 7.71 104 3.12.1
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Salome Beekers Castricum 1229 6.9 521 3.32 382 20.60 326 4.32.2
2 Tina Rosic DEM 1041 7.2 460 3.20 358 13.86 223 4.42.6
3 Nikkie Kraaijeveld DEM 995 7.1 480 3.15 348 10.74 167 4.13.0
4 Renee v Rookhuizen DEM 986 7.2 460 3.25 368 10.30 158 4.10.7
5 Zoe de Jong Trias 965 7.3 440 2.90 298 14.12 227 4.10.2
6 Josine Postma Trias 942 7.4 422 2.87 292 14.16 228 4.55.7
7 Pam Beentjes DEM 934 7.9 334 2.95 308 18.26 292 2.28.0
8 Maartje v Asselt Suomi 904 7.4 422 3.00 318 10.57 164 4.01.7
9 Merel Schouten Suomi 888 7.8 351 2.89 296 14.94 241
10 Julia Geel Hylas 877 7.7 368 2.75 268 14.92 241 4.33.1
11 Veerle Eijsbroek Suomi 855 7.6 385 2.76 270 12.53 200 4.36.7
12 Elise Hakhoff DEM 835 7.7 368 2.84 286 11.50 181 4.56.1
13 Melanie vd Most Trias 811 7.8 351 2.84 286 11.13 174 4.41.2
14 Annemijn Mors Suomi 793 7.6 385 2.60 238 10.90 170
15 Maaike de Jongh Castricum 770 7.7 368 2.83 284 8.36 118 4.53.0
16 Isabelle Harlaar Trias 766 7.9 334 2.67 252 11.42 180 4.34.2
17 Imke Lataster Suomi 754 7.7 368 2.53 224 10.49 162 4.12.0
18 Lauren Leek Trias 743 8.1 303 2.74 266 11.09 174 5.14.3
19 Marit vd Zijp Suomi 722 8.1 303 2.76 270 9.83 149 4.44.7
20 Lois Bosschaart Trias 695 8.2 287 2.46 210 12.43 198 4.55.4
21 Anouchka Swart Trias 645 8.3 272 2.57 232 9.45 141 5.06.3
22 Florianne Bultje Suomi 595 8.3 272 2.37 192 8.93 131 4.48.7
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Charlotte Hopman Trias 1340 9.3 552 1.15 452 21.35 336 3.52.4
2 Jolene Adelaar DEM 1261 10.0 442 1.10 416 26.53 403 4.12.1
3 Manon Blok Suomi 1119 9.9 457 1.10 416 15.22 246 4.07.1
4 Iris vd Plas DEM 1109 10.3 399 1.10 416 18.35 294 3.55.6
5 Dewi Couwenberg Castricum 1103 10.4 386 1.10 416 18.86 301 4.20.2
6 Emma vd Pal Trias 1083 10.2 413 1.10 416 15.72 254 4.57.6
6 Zoe Bosschaart Trias 1083 10.3 399 1.05 379 19.12 305 5.01.0
8 Femke Brink Trias 1024 10.1 427 1.05 379 13.56 218 4.21.2
9 Sarina de Vries DEM 1013 10.3 399 1.00 342 16.89 272
10 Aniek Bakker Suomi 1002 9.8 472 0.95 306 13.91 224 4.08.8
11 Lotte Paardekoper DEM 962 10.7 346 0.95 306 19.46 310 4.18.3
12 Kathy Agasi Trias 947 11.2 285 1.10 416 15.24 246 4.05.0
13 Isabelle de Wit Hylas 938 10.6 359 1.00 342 14.67 237 4.14.8
14 Pella Carnas Trias 923 11.6 239 1.00 342 21.76 342
15 Isri Bakker DEM 859 11.0 308 1.00 342 13.05 209 4.21.2
16 Demi Kruijer Hylas 853 10.7 346 0.95 306 12.56 201 4.47.9
17 Kim Bakker Trias 843 10.7 346 0.95 306 12.01 191 4.10.2
17 Kimberley Franssen Suomi 843 10.8 333 0.95 306 12.78 204 5.02.9
19 Romy Harlaar Trias 751 11.2 285 0.90 269 12.34 197 4.47.5
20 Isa de Wit Castricum 731 11.5 250 0.95 306 11.14 175 5.16.9
21 Izabela v Rijssel Trias 650 11.6 239 0.80 196 13.36 215 5.40.1
22 Yosha Sportel DEM 646 11.3 273 0.85 232 9.45 141 4.45.2
23 Stella Muthert Castricum 618 11.8 218 0.85 232 10.80 168 5.00.2
24 Fien Kievit Castricum 542 11.3 273 0.90 269
25 Sabine Thode Castricum 456 12.0 197 0.80 196 6.03 63
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Romy Spruit DEM 1660 8.8 641 4.06 530 7.41 489 3.29.5
2 Melissa Kooy Hylas 1438 9.4 535 3.74 466 6.51 437 4.50.9
3 Rhea Koning Trias 1395 9.6 503 3.58 434 6.87 458 4.24.5
4 Ilona Poel DEM 1354 9.3 552 3.54 426 5.52 376 3.42.2
5 Fleur Eijsbroek Suomi 1323 9.5 519 3.47 412 5.77 392 3.55.3
6 Lieke Droog Castricum 1305 10.0 442 3.49 416 6.68 447 3.48.9
7 Iris Schlundt Bodi DEM 1301 9.6 503 3.51 420 5.56 378 4.08.9
7 Daphne vd Hoven Trias 1301 9.5 519 3.49 416 5.37 366 3.53.6
9 Simone v Rookhuize DEM 1298 9.7 487 3.61 440 5.45 371 4.00.6
10 Demi v Noort DEM 1268 9.8 472 3.41 400 5.84 396 4.18.9
11 Demi Zwerver Trias 1232 9.8 472 3.15 348 6.10 412 4.37.4
12 Demi Floor Hylas 1219 9.5 519 3.24 366 4.90 334 4.02.1
13 Marieke Pieters Suomi 1167 10.4 386 3.30 378 5.96 403 4.15.9
14 Shereen Reijnders DEM 1151 10.1 427 3.18 354 5.44 370 4.41.2
15 Maxime v Dongen DEM 1146 10.1 427 3.21 360 5.27 359
16 Eva Heemskerk DEM 1137 10.2 413 3.11 340 5.65 384 4.15.4
17 Sabine Reijm Suomi 1113 10.5 372 3.06 330 6.08 411 4.33.6
18 Sherine Zwaga Trias 1102 10.3 399 3.09 336 5.39 367 3.48.1
19 Maria Castricum DEM 1072 10.1 427 3.14 346 4.40 299
20 Manon Schouten Castricum 1067 10.4 386 3.02 322 5.27 359 4.37.8
21 Denise Flanders Hylas 1028 10.7 346 2.93 304 5.56 378
22 Lisanne de Vries DEM 929 10.8 333 2.68 254 5.01 342 4.58.4
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Faas Wijn Castricum 1267 7.1 480 3.22 362 28.32 425 2.06.3
2 Vyron Saridin DEM 1198 7.1 480 3.22 362 22.83 356 2.14.0
3 Koen de Wolf Trias 1057 7.3 440 3.12 342 17.08 275 2.34.0
4 Odin Pronk Castricum 1055 7.7 368 2.67 252 29.23 435 2.26.6
5 Willem Grapendaal Hylas 1034 7.3 440 2.58 234 23.10 360 2.29.1
6 Ludo v Kruistum Castricum 957 7.5 403 2.65 248 19.16 306 2.14.8
7 Jurriaan Odekerken Trias 865 7.5 403 3.05 328 9.11 134 2.11.7
8 Raymond Franssen Suomi 859 8.0 318 2.50 218 20.40 323 2.37.7
9 Stijn v Asselt Suomi 834 8.3 272 2.66 250 19.64 312 2.21.6
10 Tim Dorrestein Trias 816 8.4 257 2.59 236 20.41 323 2.59.3
11 Tieme Zwart Trias 798 8.2 287 2.89 296 13.40 215 2.27.4
12 Erik Groen Suomi 785 7.6 385 2.49 216 11.64 184 2.36.2
13 Matthijs Blom Hylas 782 7.9 334 2.54 226 13.79 222 2.30.7
14 Sten vd Moer Castricum 759 8.0 318 2.36 190 15.54 251 2.36.0
15 Roy Vlieland DEM 751 8.3 272 2.47 212 16.55 267 2.56.6
16 Michiel v Soest DEM 738 8.4 257 2.38 194 17.90 287
17 Paul Breed DEM 662 8.2 287 2.36 190 11.69 185
18 Hidde Heckers Castricum 621 8.7 215 2.24 166 14.90 240
19 Bart Jensch Trias 596 9.3 139 2.45 208 15.41 249 2.49.5
20 Matthijs de Wolf Hylas 581 9.0 176 2.41 200 12.80 205 3.04.3
21 Tarik vd Berg Hylas 484 9.0 176 2.08 134 11.10 174 3.06.5
22 Max v Rookhuizen DEM 285 9.0 176 1.92 102 4.02 7 2.42.0
jongens pup B to totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Calvin Andringa DEM 1372 6.9 521 3.59 436 27.48 415
2 Danny v Sluis Trias 1323 6.7 565 3.42 402 22.85 356 3.52.8
3 Devi Vrijburg Castricum 1258 7.1 480 3.43 404 24.18 374 3.58.5
4 Alexander Soethout DEM 1206 6.6 587 3.21 360 16.07 259 3.47.3
5 Jos Straathof Castricum 1188 7.0 500 3.17 352 21.34 336 3.49.9
6 Jeltes de Weerd Castricum 1137 7.3 440 3.10 338 23.09 359 4.01.7
7 Gillian Rughetti DEM 1132 7.1 480 3.12 342 19.46 310
8 Daan v Wolferen Suomi 1047 7.4 422 3.05 328 18.54 297
9 Vincent v Wijk Suomi 1033 7.2 460 3.00 318 15.78 255
10 Daniel Visser Trias 1027 7.5 403 3.01 320 19.02 304 4.06.2
11 Koen v Asselt Suomi 991 7.6 385 3.07 332 17.02 274 3.53.8
12 Ted Hofman Hylas 987 7.6 385 3.02 322 17.41 280
13 Niklas Perujo Trias 986 7.7 368 3.04 326 18.22 292 4.32.5
14 Sven Stal DEM 985 7.4 422 2.84 286 17.23 277 4.56.4
15 Max Bekhout Castricum 969 7.6 385 2.92 302 17.55 282 4.17.2
16 Martin v Schie Suomi 939 7.4 422 3.22 362 10.11 155 4.45.9
17 Sem Heijnen DEM 918 7.5 403 2.78 274 14.93 241 4.07.1
18 Ian Blind Hylas 915 7.5 403 2.86 290 13.78 222 4.30.1
19 Jesper Peterse Trias 893 8.1 303 2.89 296 18.34 294 4.29.8
20 Thomas Herder DEM 887 7.7 368 2.97 312 12.94 207
21 Steven Bouws Trias 780 8.2 287 2.73 264 14.24 229 4.52.7
21 David Kolder Trias 780 7.9 334 2.62 242 12.73 204 4.52.9
23 Matthew Boerman Hylas 715 8.4 257 2.44 206 15.62 252 4.57.5
24 Teun Grandiek Castricum 713 8.1 303 2.57 232 11.32 178 4.19.4
25 Pim Butter Castricum 701 8.4 257 2.61 240 12.74 204 4.22.5
26 Lukas Kubelka Hylas 699 7.9 334 2.33 184 11.48 181 5.07.3
27 Sem Snijders Castricum 586 8.4 257 2.21 160 10.87 169
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Franklin Jubitana DEM 1470 9.2 569 1.20 489 27.24 412
2 Ryan Clarcke Castricum 1431 9.3 552 1.25 526 22.58 353 3.25.4
3 Jochem Dobber Suomi 1383 9.2 569 1.25 526 17.93 288 3.28.0
4 Steffan Bakker Suomi 1344 9.6 503 1.10 416 28.39 425 4.10.8
5 Jan Hofman Hylas 1326 9.8 472 1.15 452 26.43 402 3.56.7
6 Jip Elfrink DEM 1268 9.9 457 1.00 342 32.21 469
7 Philip Bagadjian Hylas 1262 10.1 427 1.15 452 24.90 383 3.45.4
8 Rogier Los DEM 1245 9.8 472 1.10 416 22.89 357
9 Martijn Visser Suomi 1149 10.0 442 1.05 379 20.75 328 4.13.8
10 Emar Pronk Castricum 1104 10.4 386 1.00 342 24.37 376 4.40.1
11 Sven Schoonebeek Castricum 1096 9.6 503 1.05 379 13.34 214 3.38.7
12 Bart Groeneveld Suomi 1059 10.9 321 1.05 379 23.06 359 4.29.1
13 Tim Groeneveld Suomi 1016 11.1 296 1.05 379 21.70 341 4.28.8
14 Sjoerd Dorrestein Trias 1011 10.6 359 1.05 379 16.98 273 4.30.3
15 Marvin Stanley Castricum 964 10.5 372 1.00 342 15.47 250 4.37.4
16 Bernon Koutstaal Suomi 949 10.3 399 0.90 269 17.50 281 4.05.3
17 Floris Doedens Hylas 872 11.4 262 1.00 342 16.65 268 4.10.6
18 Rens v Alten Suomi 838 10.9 321 0.85 232 17.75 285 4.40.7
19 Tim de Vries Castricum 827 11.0 308 1.05 379 9.37 140 4.38.4
20 Pascal Kuiper Suomi 821 12.6 138 1.00 342 21.73 341
21 Arnoud Baars Hylas 799 9.9 457 1.00 342 0
22 Casper v Dijk Suomi 768 11.2 285 0.90 269 13.33 214 4.18.9
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Ilan Langedijk Suomi 1591 9.3 552 3.91 500 8.33 539 3.37.3
2 Hidde Braaksma Trias 1459 9.4 535 3.98 514 6.07 410 3.53.7
3 Hajo Mossink Suomi 1333 10.0 442 3.52 422 7.06 469 4.09.5
4 Koen Kersten Suomi 1326 9.9 457 3.48 414 6.81 455 3.57.6
5 Max vd Tholen Trias 1303 9.8 472 3.39 396 6.48 435 3.41.9
6 Tyko Kieskamp Hylas 1291 9.9 457 3.72 462 5.47 372 3.29.9
7 Mick Rumping DEM 1275 9.6 503 3.63 444 4.81 328 4.10.4
8 Dario Duineveld Trias 1233 10.2 413 3.48 414 6.00 406 3.53.1
9 Stan Liefting Trias 1226 10.3 399 3.63 444 5.63 383 4.05.5
10 Oliver Kersten Suomi 1221 10.2 413 3.50 418 5.75 390 3.49.0
11 Joris Bos Castricum 1180 10.7 346 3.20 358 7.18 476 4.03.2
12 Kris v Leeuwen Hylas 1163 10.3 399 3.31 380 5.65 384
13 Kelvin Rijkens Hylas 1148 10.3 399 3.43 404 5.05 345 3.41.3
14 Jasper Woudenberg Hylas 1141 10.0 442 3.40 398 4.43 301 4.10.2
15 Luuk Stal DEM 1126 10.4 386 3.19 356 5.65 384
16 Roy Mersmann DEM 1017 10.7 346 3.00 318 5.18 353 4.50.4
17 Luuk Muthert Castricum 946 11.3 273 2.80 278 5.82 395 5.21.5
18 Boy v Schooten Trias 795 12.5 148 2.57 232 6.14 415 4.47.2
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Joep Beentjes DEM 909 7.7 368 2.77 272 16.73 269 2.42.3
2 Victor Bakker Suomi 906 7.8 351 2.77 272 17.60 283 2.22.2
3 Michel vd Hoven Trias 858 8.0 318 2.57 232 19.36 308 2.23.6
4 Jasper Avis Trias 747 8.2 287 2.73 264 12.32 196 2.46.0
5 Tim Blind Hylas 553 8.9 189 2.29 176 11.88 188 3.00.7
6 Koen Grandiek Castricum 548 8.3 272 1.98 114 10.49 162 2.29.2
7 Max Behrendt DEM 405 9.2 151 2.15 148 7.81 106 3.19.1
8 Koert Butter Castricum 215 8.7 215
9 Sven Brouwer Trias 171 11.2 1 1.46 10 10.37 160
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lisanne Schoonebeek Castricum 994 7.3 440 3.40 398 10.20 156 2.13.1
2 Britt Agassi Trias 630 8.3 272 2.27 172 11.74 186 2.36.2
3 Michelle v Dorth Hylas 605 8.6 229 2.24 166 13.08 210 2.46.2
4 Djura Bakker DEM 600 8.6 229 2.44 206 10.64 165 3.01.8

Bovenkant pagina
Competitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 02.06.2007