Pupillen competitie regio 1-3-4
sv Noordkop
Den Helder
12 mei 2007

Meerkamp uitslagen
Estafette uitslagen
Eindstand


C-Pup. Jongens 40 m ver bal totaal
1 Joost Schipper ARO'88 7.3 440 3.05 328 17.73 285 1053
2 Willem Grapendaal Hylas 7.6 385 2.65 248 23.32 362 995
3 Jerry de Ruiter Noordkop 7.8 351 2.90 298 15.86 256 905
4 Bart Langendijk Noordkop 7.9 334 2.75 268 15.52 250 852
5 Dirk Water SAV 8.1 303 2.74 266 15.28 247 816
6 Papijn van Perge Nova 8.4 257 2.54 226 16.68 269 752
7 David vd Oosterkamp TAS'82 8.1 303 2.25 168 17.19 276 747
8 Mike Hooiveld SAV 8.0 318 2.41 200 13.84 223 741
9 Jeroen Taal Nova 8.3 272 2.39 196 14.46 233 701
10 Matthijs de Wolf Hylas 8.5 243 2.61 240 10.11 155 638
11 Tarik v.d. Berg Hylas 9.2 151 2.35 188 17.48 281 620
12 Mathias Bruin Hylas 9.1 163 0 3.80  222 385
B-Pup. Jongens 40 m ver bal totaal
1 Joeri Church Nova 6.9 521 3.59 436 22.13 347 1304
2 Onno Aerts Noordkop 7.3 440 3.40 398 29.16 434 1272
3 Emile Lammers Noordkop 7.1 480 3.39 396 20.92 330 1206
4 Stefan Lourens Wieringermeer 7.3 440 3.46 410 21.47 338 1188
5 Lars van Oossanen Noordkop 7.1 480 3.52 422 17.33 279 1181
6 Thijmen Bakker Hollandia 7.4 422 3.12 342 25.31 388 1152
7 Sam de Nijs Nova 7.2 460 3.19 356 19.56 311 1127
8 Django de Vreng Hollandia 7.4 422 3.38 394 17.39 279 1095
9 Jesse van Oudheusden Noordkop 7.8 351 3.14 346 16.57 267 964
10 Stijn Smit Wieringermeer 7.5 403 2.61 240 17.01 274 917
11 Ted Hofman Hylas 7.9 334 2.78 274 19.24 307 915
12 Mats Visser SAV 7.7 368 2.91 300 13.93 224 892
13 Don Geus Noordkop 8.0 318 2.93 304 15.20 245 867
14 Che Rensink Noordkop 7.8 351 2.70 258 15.94 257 866
15 Simon Swinkels Hylas 7.8 351 2.94 306 12.92 207 864
16 Sebastiaan Koelman TAS'82 8.1 303 2.73 264 16.98 273 840
17 Kenneth Dirker Noordkop 7.9 334 2.68 254 14.76 238 826
18 Sam Volten SAV 7.9 334 2.74 266 13.92 224 824
19 Matthew Boerman Hylas 8.3 272 2.66 250 12.89 206 728
20 Kylian de Boer Wieringermeer 8.2 287 2.53 224 12.44 198 709
A-Pup. Jongens 1e jrs  60 m ver kogel totaal
1 Twan Dankmeijer Hollandia 9.4  535 3.57 432 5.41 368 1335
2 Jan Hofman Hylas 10.4 386 3.92 502 5.96 403 1291
3 Maurice Feller Noordkop 9.8  472 3.68 454 5.28 360 1286
4 Sven Burger Nova 10.0 442 3.84 486 5.19 354 1282
5 Bryan Schoonheden Noordkop 10.1 427 3.37 392 5.76 391 1210
6 David Heuvelman Noordkop 9.8  472 2.98 314 5.11 349 1135
7 Jan Boon SAV 10.7 346 3.14 346 5.10 348 1040
8 Stefan de Jong SAV 10.8 333 3.40 398 3.80 254 985
9 Floris Doedens Hylas 11.1 296 3.00 318 3.86 259 873
10 Twan Noordhoek Noordkop 11.1 296 2.56 230 5.06 345 871
11 David Verbiest Wieringermeer 11.9 207 2.98 314 4.73 323 844
12 Kjeld Bakker Noordkop 11.2 285 2.95 308 3.37 220 813
13 Navin Oedai ARO'88 11.9 207 3.12 342 3.41 223 772
14 Maarten Cornelissen Wieringermeer 12.5 148 2.70 258 5.02 343 749
15 Kees Grooteman Wieringermeer 13.3 77 2.65 248 5.33 363 688
16 Christiaan Bruin Hylas 12.9 111 2.60 238 3.31 215 564
17 Arnoud Baars Hylas 5.11 349 349
A-Pup. Jongens 2e jrs 60 m hoog kogel totaal
1 Walter Alkemade Noordkop 9.0  604 1.40 641 7.73 506 1751
2 Pascinal Hamerslag Noordkop 9.1  587 1.15 452 7.35 485 1524
3 Roy Ruijter SAV 9.7  487 1.20 489 6.91 460 1436
4 Aron v.d. Oosterkamp TAS'82 9.4  535 1.20 489 5.96 403 1427
5 Matthijs Jong SAV 10.1 427 1.20 489 7.70 505 1421
6 Jesse van der Mee Noordkop 9.1  587 1.15 452 5.55 378 1417
7 Kadeem Ramautar Noordkop 10.2 413 1.15 452 6.21 419 1284
8 Bas Portegijs DOKEV 10.0 442 1.15 452 4.75 324 1218
9 Pieter Rotgans Wieringermeer 10.4 386 1.05 379 6.18 417 1182
10 Jesse van der Wensch  Noordkop 10.1 427 1.05 379 5.50 374 1180
11 Tyko Kieskamp Hylas 10.4 386 1.10 416 5.37 366 1168
12 Kelvin Rijkens Hylas 10.5 372 1.10 416 5.01 342 1130
13 Robert Jan Komduur Wieringermeer 10.7 346 1.10 416 5.30 361 1123
14 Kris van Leeuwen Hylas 10.7 346 1.10 416 5.00 341 1103
15 Oscar van Crimpen SAV 10.6 359 1.00 342 5.75 390 1091
16 Joey Steenvoorden Noordkop 11.2 285 1.10 416 4.76 325 1026
17 Sam van der Veer Noordkop 11.1 296 1.05 379 4.50 306 981
18 Jasper Woudenberg Hylas 10.0 442 1.00 342 3.08 195 979
19 Kevin Post Wieringermeer 11.5 250 0.95 306 3.73 249 805
C-Pup. Meisjes 40 m ver bal totaal
1 Merel Sinnege SAV 7.0 500 3.10 338 17.79 285 1123
2 Julia Vinnitchenko Hylas 7.1 480 2.88 294 19.80 315 1089
3 Nienke Tool SAV 7.0 500 2.73 264 14.02 226 990
4 Marjolein Zuidema Wieringermeer 8.0 318 2.59 236 15.45 249 803
5 May van Dongen Noordkop 7.7 368 2.85 288  9.53 143 799
6 Naomi Diambudiaku Hylas 8.3 272 2.54 226 17.30 278 776
7 Elise Schneider SAV 7.8 351 2.48 214 12.40 198 763
8 Loes Essen SAV 8.2 287 2.48 214 15.24 246 747
9 Bjork Groot Noordkop 7.8 351 2.41 200 11.44 180 731
10 Dianne Conijn DOKEV 8.2 287 2.40 198 14.37 232 717
11 Lotte Oosterbeek TAS'82 8.3 272 2.47 212 13.60 219 703
12 Melanie Zoer DOKEV 8.1 303 2.40 198 11.38 179 680
13 Simone Jans SAV 8.3 272 2.69 256  9.51 143 671
14 Robin Post Wieringermeer 8.0 318 2.36 190 10.56 163 671
15 Anouk Vollebregt Nova 8.5 243 2.55 228 11.59 183 654
16 Annika Koopman Noordkop 8.2 287 2.18 154 12.01 191 632
17 Esmee Geel Hylas 8.5 243 2.34 186 12.20 194 623
18 Guylaine Kramer Noordkop 9.1 163 2.15 148  9.00 132 443
19 Trix Boon SAV 9.1 163 2.00 118  9.56 144 425
B-Pup. Meisjes 40 m ver bal totaal
1 Kyrza Noor Wieringermeer 6.9 521 3.27 372 19.26 307 1200
2 Romy Ijsbrandy Hollandia 6.9 521 3.08 334 16.34 263 1118
3 Marinsa Timmer Noordkop 7.1 480 2.96 310 19.00 303 1093
4 Leonie Beers SAV 7.1 480 3.05 328 15.65 252 1060
5 Emma Duiveman Wieringermeer 7.1 480 3.16 350 13.84 223 1053
6 Aukje Bakker SAV 7.1 480 2.89 296 14.07 227 1003
7 Laura Pomstra Wieringermeer 7.3 440 3.17 352 12.64 202 994
8 Evelien Molenaar Hylas 7.3 440 2.86 290 15.93 257 987
9 Marah Sentener Hollandia 7.2 460 2.75 268 15.48 250 978
10 Lotte Hassink ARO'88 7.3 440 2.74 266 15.10 244 950
10 Doeschke Rozemuller Hollandia 7.4 422 2.84 286 14.97 242 950
12 Jeanine Oud SAV 7.4 422 2.88 294 14.48 233 949
13 Ilse Bakker SAV 7.3 440 2.89 296 12.31 196 932
14 Susanne Visbeen Noordkop 7.1 480 2.78 274 10.41 161 915
15 Erin Hamburg Noordkop 7.5 403 2.80 278 13.73 221 902
16 Julia Geel Hylas 7.6 385 2.82 282 14.28 230 897
17 Lotte Manshanden Hollandia 7.7 368 2.81 280 12.43 198 846
18 Mandy van Ruler Noordkop 7.9 334 2.72 262 15.13 244 840
19 Sara Kok Hollandia 7.2 460 2.72 262  8.22 115 837
20 Luca van Etten Wieringermeer     7.5 403 2.72 262 10.21 157 822
21 Dana de Wit SAV 7.9 334 2.56 230 16.01 258 822
22 Babeth Vriend SAV 7.8 351 2.65 248 11.80 187 786
23 Lisanne v.d. Weijde  Wieringermeer 7.7 368 2.40 198 12.89 206 772
24 Michelle Weernink SAV 8.2 287 2.80 278 12.40 198 763
25 Anna Hoogeveen Wieringermeer 7.7 368 2.74 266  8.83 128 762
26 Jetske van Kampen Wieringermeer 7.8 351 2.80 278  9.02 132 761
27 Bo Reus SAV 7.7 368 2.54 226 10.56 163 757
28 Romy Oden Noordkop 7.7 368 2.55 228  9.65 145 741
29 Demi Wagemaker SAV 7.8 351 2.58 234  9.16 135 720
30 Amber Ruijter SAV 8.0 318 2.60 238 10.30 158 714
31 Marlies van Eden Wieringermeer 8.3 272 2.56 230 12.02 191 693
32 Isabelle Veenendaal  Hollandia 8.3 272 2.31 180 14.31 231 683
33 Roos Bijvoet Wieringermeer 8.0 318 2.40 198 10.40 160 676
34 Julia Ruijter DOKEV 8.6 229 2.32 182 11.56 182 593
A-Pup. Meisjes 1e jrs 60 m ver kogel totaal
1 Nyala Stevens Hollandia 8.9  623 4.02 522 6.04 408 1553
2 Francis Sikkenga Hollandia 9.0  604 3.77 472 4.40 299 1375
3 Floortje van Kampen  Wieringermeer 10.3 399 3.24 366 5.18 353 1118
4 Yasmin Keppel Noordkop 9.8  472 3.01 320 4.65 317 1109
5 Myrthe Wit Wieringermeer 10.3 399 3.17 352 5.21 355 1106
6 Lisa Tool SAV 10.5 372 3.04 326 5.06 345 1043
7 Rian van der Oord Hollandia 10.4 386 2.88 294 5.11 349 1029
8 Larissa Leter Hollandia 9.7  487 2.83 284 3.71 247 1018
9 Mariska van Boheemen Wieringermeer 10.4 386 3.03 324 4.08 276 986
10 Isabella de Wit Hylas 10.3 399 3.03 324 3.76 251 974
11 Anne Homan SAV 10.9 321 2.98 314 4.28 290 925
12 Britt Mosselman SAV 10.4 386 2.98 314 3.13 199 899
13 Esmee de Wit Wieringermeer 11.3 273 2.94 306 4.46 303 882
14 Amber van der Gulik  SAV 10.8 333 2.79 276 4.05 273 882
15 Lotte van Klaveren TAS'82 10.9 321 2.46 210 4.81 328 859
16 Demi Kruijer Hylas 10.7 346 2.97 312 2.95 184 842
17 Nikki Sweere TAS'82 11.1 296 2.86 290 3.72 248 834
18 Jasmijn Meereboer TAS'82 11.2 285 2.67 252 3.59 237 774
19 JacquelinevVierberge Wieringermeer 11.2 285 2.58 234 3.21 206 725
20 Manon Wiggers TAS'82 11.9 207 2.36 190 3.92 263 660
A-Pup. Meisjes 2e jrs 60 m hoog kogel totaal
1 Brenda Bohle Hollandia 8.9   623 1.15  452 6.87 458 1533
2 Michelle Oud SAV 9.3   552 1.25  526 6.50 436 1514
3 Melissa Kooy Hylas 9.4   535 1.30  562 6.01 407 1504
4 Astrid Ekelmans Hollandia 9.1   587 1.10  416 5.80 393 1396
5 Dewi Dankmeijer Hollandia 9.7   487 1.05  379 6.81 455 1321
6 Lisette Rienstra Noordkop 9.7   487 1.10  416 5.83 395 1298
7 Djessie Ligthart TAS'82 9.9   457 1.20  489 5.05 345 1291
8 Demi Floor Hylas 9.5   519 1.10  416 4.68 319 1254
9 Mariska van Kalsbeek  SAV 10.2  413 1.20  489 4.84 330 1232
10 Sonja Beers SAV 10.6  359 1.10  416 6.57 441 1216
11 Emma Venneker Hylas 9.7   487 1.10  416 4.37 297 1200
12 Inge Kunst Hollandia 9.7   487 1.10  416 4.22 286 1189
13 Eva Roozendaal Nova 9.7   487 1.05  379 4.66 318 1184
14 Mascha Schouten Hollandia 10.3  399 1.05  379 5.39 367 1145
15 Yentl te Riele Hollandia 10.0  442 1.05  379 4.73 323 1144
16 Maaike Ruijter Nova 10.3  399 1.10  416 4.48 305 1120
17 Jolijn Prins Nova 9.6   503 0.95  306 4.39 298 1107
18 Syl Brekelmans DOKEV 10.3  399 1.05  379 4.65 317 1095
19 Inge Steegemans TAS'82 10.6  359 1.00  342 5.54 377 1078
20 Denise Flanders Hylas 10.5  372 1.00  342 5.28 360 1074
21 Fayebien Wijnstein Hollandia 10.7  346 1.05  379 5.10 348 1073
22 Iris van Veen SAV 10.3  399 0.95  306 5.35 365 1070
23 Jasmijn de Jong SAV 10.0  442 1.05  379 3.52 232 1053
24 Bente Woord Noordkop 10.3  399 0.95  306 4.95 338 1043
25 Bo Huisman SAV 10.8  333 1.05  379 4.64 316 1028
26 Naomi Kuin SAV 10.3  399 1.00  342 3.85 258 999
27 Thea Noordeloos SAV 11.0  308 1.05  379 4.03 272 959
28 Annika Ruyter DOKEV 10.6  359 0.95  306 4.29 291 956
29 Lynn Glas Nova 11.2  285 1.05  379 4.08 276 940
30 Elisa Timmerman SAV 10.5  372 1.00  342 3.22 207 921
31 Yara Visser SAV 10.8  333 1.00  342 3.08 195 870
32 Vienna Juliet Hollandia 11.5  250 0.95  306 4.07 275 831
33 Marleen Bakker TAS'82 12.0  197 0.85  232 3.98 268 697
Jongens mini 40 m ver bal totaal
1 Bastiaan Church mini 8.1 303 2.38 194 22.94 357 854
2 Gilles Duiveman mini 7.9 334 2.64 246 14.19 229 809
3 Vince van Dalen mini 8.6 229 2.19 156 11.06 173 558
4 Edwin Rozen mini 9.0 176 2.01 120 14.69 237 533
5 Joep van der Wulp mini 8.6 229 2.08 134 9.62  145 508
6 Joris Bosch mini 8.7 215 2.22 162 7.46  99 476
7 Mats Ruijter mini 9.2 151 2.04 126 6.77  83 360
Meisjes mini 40 m ver bal totaal
1 Melanie Dirker mini 7.5 403 2.48 214 13.88 223 840
2 Joelle Heuvelman mini 8.4 257 2.79 276  9.67 146 679
3 Nykee Freijsen mini 7.6 385 2.29 176  8.07 112 673
4 Diewertje van Kampen ini 8.2 287 2.41 200  8.17 114 601
5 Michelle van Dorth mini 8.3 272 2.29 176  5.88 61 509
6 Noa Zoon mini 8.6 229 2.27 172  5.74 57 458
7 Wiek Groot mini 9.1 163 1.89 97  9.91 151 411
8 Nadine Schneider mini 9.3 139 1.88 95  8.77 127 361


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.05.2007