Pupillen competitie regio 1-3-4
av Lycurgus
Krommenie
12 mei 2007

Meerkamp uitslagen
Estafette uitslagen
Eindstand


JPC totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1303 6.7 565 3.20 358 24.71 380 2.10.5
2 Vyron Saridin DEM 1095 7.3 440 3.25 368 17.91 287 2.25.5
3 Stijn v Asselt Suomi 946 7.5 403 2.44 206 21.38 337 2.33.4
4 Timo Schilp Lycurgus 917 7.4 422 2.73 264 14.35 231 2.51.0
5 Jens v Gelderen Lycurgus 904 7.3 440 2.53 224 14.90 240 2.19.0
6 Nick Abbott AAC 899 7.3 440 2.32 182 17.24 277 2.37.7
7 Mutume Luijdjens AAC 844 7.3 440 2.45 208 12.32 196 2.34.8
8 Jelmer van Diepen Lycurgus 811 7.6 385 2.62 242 11.67 184 2.50.7
9 Kasper Spruijt AAC 786 7.5 403 2.57 232 9.92 151 2.35.2
10 Erik Groen Suomi 776 7.5 403 2.39 196 11.27 177 2.37.0
11 Rochus Weemhoff Lycurgus 757 7.8 351 2.55 228 11.31 178 2.50.1
12 Stefan Tel Lycurgus 746 7.8 351 2.39 196 12.48 199 2.46.2
13 Tijmen van't Land Lycurgus 717 7.7 368 2.19 156 12.14 193 2.23.4
14 Stijn Bakker Lycurgus 704 7.7 368 2.40 198 9.27 138 2.35.9
15 Merijn de Bruyne Lycurgus 614 8.8 202 2.20 158 15.77 254 3.22.2
16 Martijn Beijer Lycurgus 610 8.2 287 2.36 190 9.04 133 2.44.4
17 Roy Vlieland DEM 587 8.3 272 1.65 48 16.56 267 3.27.0
18 Lieuwe Busnac Lycurgus 465 8.6 229 1.98 114 8.52 122 3.02.4
19 Jur van Toledo Lycurgus 107 7.85 107 0
JPB totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Niek Tel Lycurgus 1389 6.7 565 3.33 384 29.63 440 3.53.3
2 Daniel Cicilson AAC 1275 6.5 611 2.96 310 22.70 354 3.59.0
3 Calvin Andringa DEM 1274 6.8 542 3.26 370 23.28 362
4 Alexander Soethout DEM 1262 6.6 587 3.35 388 17.88 287 3.58.4
5 Marc van Leeuwen AAC 1227 6.7 565 3.10 338 20.45 324 4.21.8
6 Gillian Rughetti DEM 1181 6.9 521 2.98 314 22.05 346 4.19.9
7 Rob Lassche AAC 1020 7.2 460 2.71 260 18.79 300 4.32.7
8 Daan v Wolferen Suomi 979 7.8 351 3.09 336 18.23 292
9 Thomas Herder DEM 968 7.4 422 2.96 310 14.61 236 4.31.0
9 Martin v Schie Suomi 968 7.2 460 3.32 382 8.72 126 5.09.3
11 Koen v Asselt Suomi 963 7.5 403 2.91 300 16.10 260 4.08.2
12 Bram Janssen Lycurgus 939 7.6 385 2.65 248 19.18 306 4.59.3
13 Sem Heijnen DEM 886 7.4 422 2.51 220 15.10 244 4.05.4
14 Sven Rodenburg Lycurgus 821 7.8 351 2.56 230 14.88 240 4.39.4
15 Nart van der Burg Lycurgus 812 7.7 368 2.50 218 14.02 226 5.23.0
16 Gijs van der Hulst Lycurgus 764 7.5 403 2.34 186 11.14 175 5.22.7
17 Sven Stal DEM 736 7.8 351 2.23 164 13.74 221
18 Pepijn Molenaar Lycurgus 700 7.8 351 2.60 238 8.03 111 5.14.7
19 Daniel Amende Lycurgus 653 8.1 303 2.28 174 11.24 176 5.49.5
20 Patrick Boon Lycurgus 594 8.9 189 2.16 150 15.84 255 5.15.2
21 Loek van Schellen Lycurgus 515 8.9 189 2.40 198 8.83 128 5.56.0
JPA1 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jochem Dobber Suomi 1594 9.0 604 3.89 496 7.50 494 3.38.4
2 David Rosdorff Suomi 1436 9.1 587 3.72 462 5.69 387 4.14.7
3 Maarten Kwant Lycurgus 1355 9.3 552 3.38 394 6.05 409 4.26.0
4 Linso vd Burg Lycurgus 1328 9.2 569 3.40 398 5.30 361 4.42.6
5 Nick Busch Lycurgus 1325 9.4 535 3.35 388 5.94 402 4.04.7
6 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 1306 10.1 427 3.53 424 6.81 455 4.32.8
7 Rogier Los DEM 1303 9.8 472 3.75 468 5.33 363 3.34.6
8 Elyasu Ibrahim AAC 1262 9.4 535 3.03 324 5.96 403 4.22.9
9 Steffan Bakker Suomi 1253 9.8 472 3.40 398 5.63 383 4.03.2
10 Jip Elfrink DEM 1210 9.9 457 3.18 354 5.89 399
11 Julian Kok Lycurgus 1198 10.1 427 3.45 408 5.33 363 3.54.5
12 Dennis Pieloor AAC 1188 9.8 472 3.18 354 5.31 362 4.22.2
13 Bart Groeneveld Suomi 1165 10.4 386 3.18 354 6.31 425 4.38.4
14 Matthijs Kolkman AAC 1145 10.1 427 3.15 348 5.43 370 4.35.7
15 Jochem Jaarsma Lycurgus 1143 9.8 472 3.12 342 4.82 329 3.59.8
16 Tim Groeneveld Suomi 1093 10.5 372 2.96 310 6.08 411 4.03.9
17 Rens v Alten Suomi 1019 10.5 372 2.87 292 5.20 355 5.08.8
18 Brent Puls Lycurgus 936 11.2 285 2.70 258 5.80 393 5.35.9
19 Tommas Wagner Lycurgus 898 10.5 372 2.57 232 4.33 294 4.39.5
20 Pascal Kuiper Suomi 890 11.3 273 2.63 244 5.48 373
21 Kylian Kruiver Lycurgus 873 10.7 346 2.86 290 3.58 237 4.38.3
22 Rick Limburg AAC 794 11.5 250 2.39 196 5.10 348 5.04.8
23 Rogier van Ham Lycurgus 782 11.8 218 2.56 230 4.89 334 4.48.6
JPA2 toaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Jesse Rigter AAC 1733 8.8 641 1.25 526 8.85 566 3.49.9
2 Ilan Langedijk Suomi 1572 9.0 604 1.15 452 7.90 516
3 Martin Meyers AAC 1388 9.6 503 1.15 452 6.44 433 4.38.0
4 Tobie Umans AAC 1372 9.3 552 1.15 452 5.40 368 3.55.3
5 Hajo Mossink Suomi 1325 9.8 472 1.10 416 6.51 437 4.18.2
6 Bas Jansen Lycurgus 1324 9.4 535 1.05 379 6.07 410 4.03.7
7 Douwe de Maijer AAC 1318 9.7 487 1.15 452 5.57 379 3.42.2
8 Mick Rumping DEM 1298 9.2 569 1.10 416 4.60 313 4.12.1
9 Thomas Boots Lycurgus 1240 10.3 399 1.05 379 6.93 462
10 Matthijs Kleef DEM 1217 10.4 386 1.10 416 6.14 415
11 Oliver Kersten Suomi 1211 9.8 472 1.05 379 5.28 360 4.12.5
12 Jesse de Bruyne Lycurgus 1196 10.4 386 1.10 416 5.81 394 4.08.8
13 Koen Kersten Suomi 1191 9.9 457 0.90 269 6.99 465 4.16.1
14 Sebastian Kok Lycurgus 1189 9.9 457 0.95 306 6.32 426 4.01.8
15 Luuk Stal DEM 1181 10.0 442 1.05 379 5.28 360
16 Stijn Bonder AAC 1166 9.9 457 0.95 306 5.95 403 3.50.6
17 Quinten Rosdorff Suomi 1165 10.5 372 1.00 342 6.75 451 4.20.4
18 Quincy Vriend Lycurgus 1124 10.3 399 1.00 342 5.63 383 4.19.2
19 Lars Gilissen Lycurgus 1088 10.1 427 0.95 306 5.21 355 4.42.9
20 Lars Rodenburg Lycurgus 1080 10.1 427 1.00 342 4.56 311 3.52.3
21 Patrick Koper Lycurgus 1037 10.9 321 1.00 342 5.50 374 3.57.9
22 Bavo Oost Suomi 1020 10.3 399 0.95 306 4.62 315 4.06.9
23 Quincy Lawalata Lycurgus 982 10.9 321 0.95 306 5.20 355 4.27.4
24 Coen vd Hulst Lycurgus 885 11.1 296 0.90 269 4.70 320 5.11.8
25 Thijs Goedheer Lycurgus 677 12.0 197 0.80 196 4.20 284 4.47.1
MPC totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Zola Zwerver AAC 1075 6.9 521 2.96 310 15.13 244 2.19.2
2 Maaike Schenk Lycurgus 1022 7.0 500 3.10 338 11.65 184 2.21.9
3 Dian Blok Suomi 966 7.4 422 3.15 348 12.29 196 2.16.4
4 Donja Kootwijk AAC 903 7.3 440 2.66 250 13.25 213 2.38.7
5 Annebel Jaarsma Lycurgus 871 7.5 403 2.76 270 12.43 198 2.37.2
6 Romy v Gaalen Suomi 867 7.2 460 2.79 276 8.97 131
7 Nienke v Sante Lycurgus 783 7.5 403 2.71 260 8.42 120 3.12.5
8 Robin v Sallandt Lycurgus 757 7.8 351 2.43 204 12.63 202 2.29.4
9 Cerena Laffra Lycurgus 756 7.5 403 2.39 196 10.24 157 2.54.6
10 Tessa Schouten Lycurgus 737 7.7 368 2.40 198 10.97 171 2.50.3
11 Dion Kies DEM 718 7.6 385 2.39 196 9.26 137 2.57.3
12 Sabine Priester DEM 704 8.0 318 2.51 220 10.71 166 3.07.9
13 Lotte Barnhoorn Suomi 703 8.0 318 2.42 202 11.59 183 2.42.9
14 Sophie Koelma Lycurgus 696 8.1 303 2.42 202 12.04 191 2.51.4
15 Sarah Heemskerk DEM 665 7.9 334 2.25 168 10.55 163 2.36.6
16 Renee van Deudekom Lycurgus 652 8.1 303 2.34 186 10.54 163 2.38.7
17 Mila Freesen Lycurgus 617 8.2 287 2.07 132 12.44 198 2.41.7
18 Femke Petra Lycurgus 604 8.1 303 2.43 204 7.41 97 2.50.9
19 Femke Umans AAC 594 8.0 318 2.35 188 7.03 88 5.00.00
20 Danielle Verburg Lycurgus 544 8.4 257 2.15 148 9.34 139 3.13.6
21 Loena Zwart Lycurgus 446 8.5 243 1.68 54 9.84 149 3.02.7
22 Myrthe van Gastel Lycurgus 403 7.5 403 2.22.8
MPB totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Hanna Voorberg Lycurgus 1248 6.8 542 3.42 402 19.05 304 4.00.6
2 Lobke Rijken Lycurgus 1156 6.6 587 2.93 304 16.47 265 4.25.4
3 Tina Rosic DEM 1051 7.2 460 3.29 376 13.39 215
4 Rene van Rookhuize DEM 1032 7.0 500 3.05 328 12.76 204
5 Nikkie Kraaijeveld DEM 1025 7.1 480 3.24 366 11.40 179
6 Soumaya Haddou AAC 966 7.2 460 2.76 270 14.65 236 3.59.5
7 Elise Hakhoff DEM 944 7.4 422 2.84 286 14.65 236
8 Kimberley Dekker Lycurgus 930 7.3 440 2.83 284 12.85 206 4.25.8
9 Pam Beentjes DEM 912 7.8 351 2.82 282 17.38 279
10 Maartje v Asselt Suomi 899 7.4 422 3.09 336 9.45 141 4.13.5
11 Veerle Eijsbroek Suomi 873 7.4 422 2.60 238 13.26 213 4.43.0
12 Julia Wolbink AAC 845 7.6 385 2.60 238 13.80 222 4.33.5
13 Koosje Barrette Lycurgus 837 7.4 422 2.77 272 9.55 143 4.36.6
14 Marit vd Zijpp Suomi 826 7.7 368 2.97 312 9.69 146 4.43.8
15 Farrah Walgering AAC 809 7.7 368 2.58 234 12.95 207 4.46.8
16 Ruth van de Geer Lycurgus 754 7.8 351 2.38 194 13.04 209 4.46.4
17 Nadina Kole AAC 749 8.2 287 2.57 232 14.29 230
18 Imke Lataster Suomi 732 8.0 318 2.61 240 11.11 174 4.38.9
19 Iris v Heusden Lycurgus 700 8.4 257 2.61 240 12.71 203 5.06.4
20 Suzanne van de Voo Lycurgus 626 8.0 318 2.37 192 8.24 116 5.04.7
21 Talita van Olst Lycurgus 618 8.2 287 2.66 250 6.75 81 5.13.1
22 Suze Giesbergen Lycurgus 505 8.1 303 2.09 136 6.12 66 5.06.1
23 Sarah Bos Suomi 460 7.2 460
MPA1 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Keeley Heijdeman AAC 1371 9.7 487 3.71 460 6.30 424 4.35.5
2 Manon Blok Suomi 1302 9.6 503 3.50 418 5.61 381 4.08.9
3 Sarit Dietz Lycurgus 1270 9.4 535 3.24 366 5.42 369 4.23.2
4 Laura de Lange Suomi 1266 9.9 457 3.60 438 5.45 371 3.55.6
5 Iris vd Plas DEM 1207 9.9 457 3.32 382 5.40 368 3.55.4
6 Aniek Bakker Suomi 1139 9.8 472 3.27 372 4.34 295 4.15.4
7 Tessa Meulman Lycurgus 1131 10.2 413 3.17 352 5.37 366 4.12.9
8 Jolene Adelaar DEM 1130 10.4 386 3.00 318 6.33 426 0
9 Luca Wayper Lycurgus 1093 10.1 427 3.08 334 4.87 332 4.14.4
10 Robin Telling AAC 1067 10.4 386 2.89 296 5.66 385 5.04.7
11 Fabienne Boere DEM 1060 10.1 427 3.26 370 3.91 263 4.10.2
12 Fleur Nordmann Lycurgus 1054 9.9 457 2.98 314 4.18 283 4.18.8
13 Maike Edwards v Mu AAC 1035 10.0 442 2.77 272 4.71 321 4.19.2
14 Minke Bosma Lycurgus 1027 10.4 386 3.07 332 4.54 309 4.12.9
15 Maaike Schoute Lycurgus 1018 9.9 457 2.97 312 3.73 249 4.19.2
16 Isri Bakker DEM 1015 10.0 442 2.87 292 4.16 281 4.44.1
17 Pauline Slebos Suomi 1012 10.2 413 3.01 320 4.12 279 4.11.5
18 Rosa Koeman Lycurgus 998 10.2 413 2.75 268 4.65 317 4.45.4
19 Stella de Wit AAC 978 10.4 386 2.86 290 4.44 302 4.25.3
20 Manon Petra Lycurgus 906 10.0 442 2.41 200 3.93 264 5.09.9
21 Hannah Engelen AAC 902 10.9 321 3.04 326 3.81 255 5.09.2
22 Jenna Giesbergen Lycurgus 897 10.7 346 2.82 282 3.99 269 4.37.7
23 Mabel Holkamp Lycurgus 800 11.3 273 2.36 190 4.94 337 5.49.0
24 Celine Beijer Lycurgus 796 11.5 250 2.69 256 4.27 290 5.22.0
25 Beau Buurman Lycurgus 734 11.3 273 2.69 256 3.20 205 4.54.2
26 Manon Terband Lycurgus 566 13.1 93 2.26 170 4.46 303 5.22.4
MPA2 toaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Romy Sporuit DEM 1650 8.9 623 1.30 562 6.99 465 3.43.8
2 Ilona Poel DEM 1467 8.9 623 1.15 452 5.77 392 3.51.7
3 Naomi Licumahuwa Lycurgus 1456 9.1 587 1.15 452 6.18 417 3.57.5
4 Jiska Vorstman AAC 1444 9.0 604 1.15 452 5.71 388 4.05.7
5 Priscilla v Oorsch AAC 1436 9.2 569 1.15 452 6.15 415
6 Pien Rijken Lycurgus 1396 9.3 552 1.15 452 5.77 392
7 Iris Sclundt Bodie DEM 1372 9.3 552 1.15 452 5.40 368 4.30.3
8 Nina Abbott AAC 1314 9.3 552 1.00 342 6.22 420 3.53.3
9 Fleur Eijsbroek Suomi 1286 9.3 552 1.05 379 5.21 355 3.59.1
10 Simone Wouda Lycurgus 1285 10.3 399 1.25 526 5.28 360 4.03.5
11 Demi v Noort DEM 1283 9.9 457 1.15 452 5.49 374 4.34.3
12 Maxime v Dongen DEM 1242 9.8 472 1.10 416 5.19 354 4.39.1
13 Eva Heemskerk DEM 1187 9.8 472 1.05 379 4.93 336
14 Celine Senator AAC 1136 10.2 413 1.00 342 5.61 381 4.27.2
15 Sabine Reijm Suomi 1122 10.3 399 1.00 342 5.60 381 4.49.2
16 Emma Janssen Lycurgus 1055 10.4 386 0.90 269 5.90 400 4.50.6
17 Lysanne de Vries DEM 1045 10.2 413 0.90 269 5.32 363 5.07.1
18 Jara wagner Lycurgus 1004 10.2 413 0.85 232 5.26 359 4.44.6
19 Sarah Kors Lycurgus 958 10.9 321 1.00 342 4.35 295 5.01.8
20 Linsey Yff Lycurgus 898 11.6 239 0.95 306 5.17 353 5.06.3
21 Jeanne Rouwendaal Lycurgus 775 10.5 372 5.96 403 4.29.3
22 Demi Berkhout Lycurgus 607 13.0 102 0.90 269 3.57 236 5.43.0
JP mini totaal 40 m sprint print verspringen balwerpen 600 m
1 Victor Bakker Suomi 960 7.5 403 2.71 260 18.60 297 2.23.9
2 Joep Beentjes DEM 946 7.5 403 2.71 260 17.65 283 2.45.5
3 Olle Bosma Lycurgus 661 8.2 287 2.23 164 13.10 210 2.52.4
4 Rutger Tuerlings Lycurgus 548 9.0 176 2.00 118 15.74 254 2.54.0
5 Max Behrendt DEM 309 9.0 176 1.79 76 5.78 57
MP mini totaal 40 m sprint print verspringen balwerpen 600 m
1 Anouk Schoute Lycurgus 725 7.6 385 2.42 202 9.28 138 2.56.8
2 Marit Vorstman AAC 682 8.2 287 2.56 230 10.65 165 2.38.3
3 Maaike Vet Lycurgus 566 8.2 287 2.21 160 8.40 119 2.45.8
4 Bo Telling AAC 498 8.5 243 2.22 162 7.25 93 3.48.9
5 Nova Bout Lycurgus 455 8.8 202 2.09 136 8.29 117 3.02.8
6 Jennifer v Oorscho AAC 446 8.8 202 1.92 102 9.49 142 3.19.9
7 Djura Bakker DEM 435 8.7 215 1.99 116 7.72 104 3.02.3


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 15.05.2007