Pupillen competitie regio 1-3-4
av Edam
Edam
12 mei 2007

Meerkamp Uitslagen
Estafette uitslagen
Eindstand


Jongens Pup C
Naam Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Sam Coehoorn NEA-Volharding 1055 7,2 460 2,96 310 17,74 285 2.29.3 263
2 Jonne Wiering Zaanland 1007 7,8 351 2,96 310 22,08 346 2.23.3 308
3 Timo Kwakman av Edam 981 7,8 351 2,94 306 20,50 324 2.27.5 276
4 Camiel Assema NEA-Volharding 844 7,9 334 2,68 254 15,86 256 2.41.1 184
5 Ramon Kohlhoff NEA-Volharding 826 7,9 334 2,75 268 13,91 224 2.40.0 191
6 Jolmer Siersma Atos 808 7,9 334 2,68 254 13,69 220 3.04.2 59
7 Koen vd Hogen av Edam 759 8,2 287 2,55 228 15,13 244 2.37.6 206
8 Nathan Jacques NEA-Volharding 723 8,1 303 2,56 230 11,96 190 2.31.9 245
9 Hugo Botman Atos 686 8,2 287 2,39 196 12,71 203 3.04.6 57
10 Luuk Tierolf av Edam 660 8,7 215 2,42 202 15,06 243 2.37.7 206
11 Hidde Bosma NEA-Volharding 653 8,7 215 2,45 208 14,30 230 2.35.6 219
12 Maik Retz Zaanland 636 8,9 189 2,52 222 13,95 225 2.33.9 231
13 Jan Eleveld Feniks 625 8,8 202 2,48 214 13,04 209 3.25.2 1
14 Thijs vd Horst Atos 600 9,0 176 2,36 190 14,51 234 2.50.1 132
15 Menno Bruin Zaanland 562 8,7 215 2,47 212 9,15 135 3.08.3 40
Jongens Pup B
Naam Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Remon Kraakman av Edam 1345 7,0 500 3,49 416 28,74 429 4.07.7 379
2 Noah Verboom Haarlemmermeer 1259 7,0 500 3,21 360 26,22 399 4.06.1 386
3 Elmer Makkinga Atos 1193 6,9 521 3,30 378 18,36 294 4.34.4 270
4 Timon Smit av Edam 1147 7,1 480 3,24 366 18,88 301 4.11.3 363
5 Timo Brandenhof Haarlemmermeer 1074 7,0 500 3,41 400 11,13 174 4.35.5 266
6 Elijah Wijngaarde Feniks 1065 7,5 403 3,32 382 17,40 280 4.48.5 221
7 Peter van Dijk av Edam 1060 7,7 368 3,06 330 23,32 362 4.09.6 370
8 Stan Arnolli av Edam 1054 7,3 440 2,83 284 20,88 330 4.08.3 376
9 Tim Conijn av Edam 1030 6,9 521 3,09 336 11,04 173 4.40.5 248
10 Rowdy de Groot av Monnickendam 1001 7,5 403 3,09 336 16,25 262 4.10.4 367
11 Mick Onrust Zaanland 997 7,8 351 2,98 314 21,04 332 4.27.1 298
12 Tim Huibertz Zaanland 991 7,5 403 2,75 268 20,15 320 4.05.1 391
13 Jesse Lijzenga Feniks 912 8,1 303 2,93 304 19,09 305 4.52.9 206
14 Vincent Bockstael Haarlemmermeer 870 7,7 368 2,90 298 12,75 204 4.30.6 284
15 Max Blankensteijn Haarlemmermeer 866 7,7 368 2,85 288 13,09 210 4.13.5 353
16 Eldert de Boer av Edam 858 8,5 243 2,71 260 22,75 355 5.02.3 177
17 Floris van Hunan Zaanland 849 8,2 287 2,65 248 19,78 314 4.31.7 280
18 Kevin de Boer Zaanland 848 7,9 334 2,83 284 14,29 230 4.43.0 239
19 Ramon de Groot Atos 790 8,8 202 2,61 240 22,19 348 4.50.5 214
20 Kilian Kiburg Atos 756 8,2 287 2,44 206 16,29 263 4.19.6 328
21 Joppe Bolderman av Monnickendam 720 8,4 257 2,68 254 13,05 209 5.41.9 71
22 Bjorn Groot av Edam 692 8,8 202 2,55 228 16,24 262 4.46.0 229
23 Sybren Molenaar av Edam 648 8,5 243 2,56 230 11,16 175 4.41.3 245
24 Abe Bouma av Edam 585 8,7 215 2,37 192 11,32 178 4.39.6 251
25 Kevin Vlaar av Edam 393 9,2 151 2,25 168 6,44 74 5.33.8 91
26 Mik Uijting Atos 64 11,6 1 1,60 38 4,62 25
Jongens Pup A1
Naam Vereniging Totaal 60 Meter Verspringen Kogelstoten 1000 Meter
1 Rik Taam NEA-Volharding 1512 9,4 535 4,18 554 6,27 423 3.56.9 430
2 Ivar Moinat Haarlemmermeer 1414 9,6 503 3,70 458 6,78 453 3.45.9 487
3 Johan Ouwehand av Edam 1405 9,6 503 3,58 434 7,04 468 3.59.8 416
4 Gervaino Rijssel Haarlemmermeer 1353 9,8 472 3,74 466 6,15 415 3.36.9 538
5 Justin Seel av Monnickendam 1129 10,5 372 3,39 396 5,30 361 4.04.1 395
6 Ruben den Boer av Edam 1118 11,0 308 3,52 422 5,72 388 3.55.6 436
7 Niels Vink av Edam 1103 10,3 399 3,11 340 5,34 364 4.41.6 244
8 Robin Vloo NEA-Volharding 1088 10,5 372 3,40 398 4,67 318 4.24.0 310
9 Mike Kaars av Edam 1018 11,0 308 3,03 324 5,68 386 4.04.2 395
10 Sytse Koen NEA-Volharding 1016 11,3 273 3,15 348 5,82 395
11 Job de Nijs av Edam 997 11,4 262 2,82 282 6,78 453 4.45.3 232
12 Nils Dekkers av Monnickendam 961 10,5 372 2,72 262 4,80 327 4.15.1 347
13 Vince Kaars av Edam 956 11,2 285 3,13 344 4,80 327 4.01.2 409
14 Tim Bokenkamp av Edam 897 12,1 187 2,93 304 6,00 406 4.58.2 190
15 Donovan vd Velde Atos 891 11,0 308 2,87 292 4,29 291
16 Robert Roubos Haarlemmermeer 865 11,8 218 3,12 342 4,48 305 5.01.7 179
17 Jeroen Jacques NEA-Volharding 852 11,2 285 2,88 294 4,05 273 4.28.4 293
18 Thimo Kroeze Zaanland 742 0,0 0 3,14 346 5,84 396
19 Thijs Vermeijden Atos 695 11,7 228 2,40 198 3,99 269 4.02.5 403
Jongens Pup A2
Naam Vereniging Totaal 60 Meter Hoogspringen Kogelstoten 1000 Meter
1 Jesse Schuuring Haarlemmermeer 1731 9,1 587 1,30 562 9,17 582 3.45.1 491
2 Dimitri de Jong-Broers Zaanland 1562 9,5 519 1,30 562 7,27 481 4.08.0 378
3 Niels Kwakman av Edam 1502 9,9 457 1,25 526 7,97 519 3.48.7 472
4 Douwe Schut Waterland 1347 9,6 503 1,00 342 7,64 502 3.54.5 442
5 Danny van Wort NEA-Volharding 1293 9,8 472 1,10 416 5,99 405
6 Alex Louwe Zaanland 1281 10,1 427 1,10 416 6,53 438 3.53.2 448
7 Mart Stijvers av Edam 1200 10,8 333 1,15 452 6,14 415 4.09.7 370
8 Theo Rekelhof av Edam 1025 11,2 285 1,00 342 5,87 398 4.20.3 325
9 Nino Kriz Atos 943 11,0 308 0,95 306 4,82 329 4.04.0 396
Meisjes Pup C
Naam Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Lisa Schokker av Edam 1043 7,0 500 3,22 362 11,46 181 2.21.8 320
2 Kelly van Zelst av Edam 941 7,2 460 2,71 260 13,76 221 2.23.4 307
3 Judy vd  Drift Haarlemmermeer 936 7,6 385 2,87 292 16,05 259 2.32.6 240
4 Mariska Guijt av Edam 900 7,5 403 2,70 258 14,84 239 2.26.4 284
5 Rosa vd  Slikke NEA-Volharding 730 8,1 303 2,42 202 13,97 225
6 Isa Zoutberg Feniks 678 8,2 287 2,45 208 11,60 183 2.43.9 167
7 Joy Toet Atos 654 8,3 272 2,45 208 11,10 174 2.34.4 227
8 Chayenne Veerman av Edam 650 8,1 303 2,34 186 10,45 161 2.29.6 261
9 Fien van Berkel Waterland 648 7,9 334 2,41 200 8,16 114 2.35.9 217
10 Madinja Groenenberg Haarlemmermeer 625 8,5 243 2,49 216 10,70 166 2.54.5 108
11 Kadija Kabba Feniks 619 7,6 385 2,58 234 0,00 0 2.33.3 235
12 Cathelijn van 't Hoff Atos 614 8,4 257 2,49 216 9,45 141
13 Sara Haas NEA-Volharding 602 8,3 272 2,38 194 9,20 136 2.51.6 123
14 Noa Madrid Atos 581 8,5 243 2,27 172 10,69 166 2.53.8 111
15 Juliet Koning av Edam 524 8,9 189 2,27 172 10,54 163 2.38.6 200
16 Lynn Molenaar av Edam 472 8,8 202 2,17 152 8,35 118 2.39.5 194
17 Cathy Vink av Edam 366 9,2 151 2,02 122 7,26 93
Meisjes Pup B
Naam Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Merel Strijland Haarlemmermeer 1222 6,9 521 3,67 452 15,43 249 4.09.2 372
2 Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 1119 7,2 460 3,36 390 16,71 269 4.13.6 353
3 Madelon Werkhoven Atos 1113 7,0 500 3,13 344 16,69 269 4.49.5 218
4 Kim Traas Haarlemmermeer 1108 7,1 480 3,46 410 13,58 218 4.09.9 369
5 Sasja Limburg NEA-Volharding 1050 7,3 440 3,09 336 17,01 274 4.22.8 315
6 Ella de Boer Zaanland 1025 7,2 460 3,33 384 11,47 181 4.12.7 357
7 Sarah Quta Atos 997 7,1 480 3,02 322 12,23 195 4.50.4 215
8 Roos vd Stelt Atos 984 7,6 385 3,17 352 15,30 247 4.13.8 352
9 Glynelle Ursule Haarlemmermeer 972 7,5 403 3,20 358 13,16 211 4.16.2 342
10 Bente Schager av Edam 888 7,4 422 3,00 318 9,77 148 4.18.4 333
11 Jessie Lourenburg Haarlemmermeer 868 7,9 334 2,98 314 13,68 220
12 Marieke ten Have av Edam 864 7,7 368 3,04 326 10,90 170 4.27.3 297
13 Anoushka Brands Zaanland 852 7,8 351 2,77 272 14,23 229 4.39.9 250
14 Malika Bouras NEA-Volharding 819 7,7 368 2,79 276 11,18 175
15 Marjolein Visser av Edam 790 7,9 334 2,86 290 10,69 166 4.46.3 228
16 Vynalley Zandgrond Atos 763 7,7 368 2,52 222 11,07 173 4.47.2 225
17 Mirre Schager av Edam 762 8,0 318 2,78 274 10,89 170 5.04.4 171
18 Esmee Wildbret Haarlemmermeer 721 8,3 272 2,64 246 12,70 203 5.12.4 147
19 Rianne Horning Atos 661 8,0 318 2,18 154 11,90 189 4.50.1 216
20 Romy Bokenkamp av Edam 632 8,7 215 2,35 188 14,20 229 5.13.8 143
21 Sara Lof av Edam 350 9,6 105 2,08 134 8,03 111 5.49.0 54
Meisjes Pup A1
Naam Vereniging Totaal 60 Meter Verspringen Kogelstoten 1000 Meter
1 Gabriella vd Wijck av Edam 1587 9,0 604 4,02 522 6,92 461 4.23.6 312
2 Ayonne van Oort av Edam 1317 9,9 457 3,52 422 6,53 438 3.56.0 434
3 Amy Keijzer av Edam 1302 9,9 457 3,42 402 6,62 443 4.23.3 313
4 Paulien Kok av Edam 1179 10,6 359 3,51 420 5,90 400 3.54.3 443
5 Bente van Welij NEA-Volharding 1160 10,0 442 3,57 432 4,22 286 4.28.2 293
6 Laqisha Gemerts NEA-Volharding 1155 10,0 442 3,10 338 5,51 375 4.39.1 253
7 Amber Vels av Edam 1134 10,3 399 3,32 382 5,18 353 4.22.5 316
7 Lotte Bart NEA-Volharding 1134 10,3 399 3,32 382 5,17 353 3.56.8 430
9 Rianne Kalk av Edam 1031 11,4 262 3,23 364 5,98 405 5.09.9 155
10 Lieke Koenderink Zaanland 1012 11,2 285 2,93 304 6,27 423 4.29.3 289
11 Sharon Keijzer av Edam 924 11,0 308 2,82 282 4,89 334 4.30.6 284
12 Heleen de Vreede NEA-Volharding 914 11,6 239 3,00 318 5,23 357 4.49.2 219
13 Louise Mannel Atos 838 11,7 228 2,78 274 4,93 336 4.45.7 230
14 Annika Ploeg Feniks 832 11,5 250 2,83 284 4,38 298 5.46.3 61
15 Rianne Smits av Edam 770 12,7 129 2,60 238 5,96 403 5.14.9 140
16 Jeske vd Pal Zaanland 766 11,6 239 3,01 320 3,22 207 4.00.9 410
17 Libby Kross Feniks 679 10,9 321 3,20 358 0,00 0 5.18.7 130
18 Anouk Huiberts Waterland 318 0,0 0 0,00 0 4,67 318
Meisjes Pup A2
Naam Vereniging Totaal 60 Meter Hoogspringen Kogelstoten 1000 Meter
1 Daphne Veerman av Edam 1473 9,5 519 1,25 526 6,36 428 4.15.8 344
2 Nienke Huisman NEA-Volharding 1468 9,5 519 1,20 489 6,90 460
3 Jet vd  Meulen NEA-Volharding 1427 9,1 587 1,15 452 5,72 388
4 Jessie Lof av Edam 1387 10,3 399 1,20 489 7,59 499 4.18.0 334
5 Mariska Tuijp av Edam 1342 10,1 427 1,10 416 7,60 499 3.52.7 451
6 Mariska Nekkers NEA-Volharding 1338 9,5 519 1,15 452 5,39 367
7 Noor Meester NEA-Volharding 1323 9,8 472 1,15 452 5,89 399 4.10.0 369
8 Kim Gomersbach av Edam 1290 10,1 427 1,10 416 6,68 447 4.52.2 209
9 Monique Schokker av Edam 1278 9,7 487 1,10 416 5,51 375 4.14.6 349
10 Jaydee Zandgrond Feniks 1256 9,8 472 1,05 379 5,98 405
11 Sanne Kraak av Monnickendam 1221 10,2 413 1,05 379 6,38 429 4.46.2 229
12 Sarah van Veelen Atos 1155 10,7 346 1,10 416 5,79 393
13 Veronique de Jong av Edam 1149 10,7 346 1,15 452 5,14 351 4.02.0 405
14 Erin Vermeulen av Edam 1129 11,0 308 1,10 416 5,98 405 4.51.0 213
15 Caroline Guijt av Edam 1128 10,4 386 1,00 342 5,91 400 4.20.6 324
16 Iris Kaptein av Edam 1110 10,8 333 1,10 416 5,30 361 4.58.4 189
17 Nikkie Heskes Haarlemmermeer 1089 10,4 386 1,00 342 5,30 361 4.32.0 279
18 Julieth van Hilten Atos 1020 10,8 333 0,95 306 5,61 381
19 Mandy Kohlhoff NEA-Volharding 998 10,9 321 1,00 342 4,91 335
20 Bregje Bouma av Edam 993 11,0 308 1,05 379 4,50 306 4.23.0 314
21 Britt Dekker Atos 989 10,8 333 0,90 269 5,70 387 4.35.5 266
22 Dora Penning Feniks 984 10,8 333 0,95 306 5,05 345 5.01.7 179
23 Manouk vd Lustgraaf av Edam 967 11,0 308 0,95 306 5,17 353 4.23.1 313
24 Aliza Kroon av Edam 958 11,1 296 1,00 342 4,70 320 4.50.8 213
25 Nina Lijzenga Feniks 950 11,0 308 1,05 379 3,91 263 5.09.6 155
26 Tamika van 't Hoff Atos 928 11,6 239 1,00 342 5,09 347
26 Elvie Karman Waterland 928 11,1 296 0,95 306 4,78 326 4.58.6 188
28 Lieke Reijnders av Monnickendam 910 11,3 273 0,95 306 4,85 331 4.50.3 215
29 Moise Cevat av Monnickendam 864 11,2 285 0,85 232 5,09 347 5.13.4 145
30 Tricia Barbe Feniks 840 11,4 262 1,00 342 3,57 236 5.45.6 62
Jongens Pup mini
Naam Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Jordy Ouwehand av Edam 693 8,4 257 2,59 236 12,51 200 2.48.4 141
2 Thomas Arensman NEA-Volharding 641 8,2 287 2,29 176 11,34 178 2.45.9 155
3 Jory de Groot av Monnickendam 623 8,7 215 2,56 230 11,32 178 2.47.9 144
4 Mike bij 't Vuur av Edam 439 9,1 163 1,84 86 11,97 190 2.58.5 87
5 Dirk Reijnders av Monnickendam 398 9,5 116 2,17 152 8,90 130 2.51.3 125
Meisjes Pup mini
Naam Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Lisa Mooijer av Edam 627 8,4 257 2,47 212 10,29 158 2.48.5 140
2 Amy Klaasen Atos 541 8,5 243 2,25 168 8,92 130 3.05.2 55
3 Nikki van Wees NEA-Volharding 491 8,5 243 2,11 140 7,90 108 2.51.7 123
4 Femke Bosma NEA-Volharding 418 9,2 151 2,07 132 9,14 135 2.58.4 88
5 Roosje Bolderman av Monnickendam 297 9,4 127 2,04 126 5,30 44 3.45.0 1


startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.05.2007