Individuele klassementen

jongens pup A.2
jongens pup A.1
jongens pup B
jongens pup C
meisjes pup A.2
meisjes pup A.1
meisjes pup B
meisjes pup C

ploegen klassement jongens
ploegenklassement meisjes
Pupillencompetitie overzicht



De beste 12 deelnemers per leeftijdsgroep mogen
(wanneer hun vereniging in die leeftijdsgroep geen ploeg in de finale heeft)
als individueel deelnemer aan de finale meedoen.



JPC
                                                 13 mei    10 juni   1 juli    totaal
1     Sam van Velzen          AV'23              1333      1470      1504      2974
2     Wendel Campbell         AV'23              1099      1320      1355      2675
3     Casper Molenaar         AV'23              1173      1281      1303      2584
4     Remon Kraakman          av Edam            1202      1220      1290      2510
5     Niek Tel                Lycurgus           1202      1193      1200      2402
6     Mark van Dijk           Waterland          0         1186      1200      2386
7     Freek Berends           kav Holland        1053      1163      1163      2326
8     Calvin Andringa         DEM                1214      1096      1072      2310
9     Mischa Plasmeijer       AKU                1085      1124      1179      2303
10    Wouter Somsen           Startbaan          1109      1076      1127      2236
11    Daniel Cicilson         AAC                1136      0         1098      2234
12    Bram van der Jagt       AV'23              1014      1101      1123      2224
13    Emile Lammers           Noordkop           1121      1060      1079      2200
14    Niels Overbeek          av Haarlem         1157      0         1043      2200
15    Shaquille Pastor        AAC                0         1075      1110      2185
16    Danny van Sluis         Trias              1069      1114      1063      2183
17    Lucas Vedder            Hera               1090      943       1089      2179
18    Lars Hierck             Hera               1020      1025      1146      2171
19    Jeltes de Weerd         av Castricum       0         1156      1013      2169
20    Imre Fodi               Phanos             916       1187      978       2165
21    Lars Katsma             Hera               950       1017      1130      2147
22    Julian Record           AV'23              909       1021      1114      2135
23    Djeckey Kindt           Atos               957       1174      0         2131
24    Timon Smit              av Edam            1036      1015      1091      2127
25    Onno Aerts              Noordkop           1092      1024      1030      2122
26    Ryan Poelsma            Zaanland           1065      1049      0         2114
27    Devi Vrijburg           av Castricum       1052      1049      1058      2110
28    Django de Vreng         Hollandia          0         1118      979       2097
29    Joel Veneman            Lycurgus           1094      993       0         2087
30    Ruud vd Ven             Lycurgus           1020      919       1067      2087
31    Alexander Soethout      DEM                1057      995       1014      2071
32    Stijn Waltmann          Noordkop           1022      890       996       2018
33    Luuk Hartog             Startbaan          995       0         1016      2011
34    Lorenzo Louhatapessy    Lycurgus           0         1016      983       1999
35    Thijs Heemskerk         AKU                945       923       1031      1976
36    Ivar Ligthart           TAS'82             977       960       991       1968
37    Niklas Drupé            AV'23              912       989       975       1964
38    Lars van Oossanen       Noordkop           945       991       0         1936
39    Bruno Nunes Pedreiro    Startbaan          901       0         1033      1934
40    Matthijs Boersma        Startbaan          934       0         977       1911
41    Marc van Leeuwen        AAC                843       0         1066      1909
42    Anthony Kaffé           kav Holland        960       898       946       1906
43    Elijah Wijngaarde       Feniks             926       0         979       1905
44    Floris Aarts            AV'23              871       893       1010      1903
45    Jelle de Nijs           NOVA               973       928       906       1901
46    Thijmen Bakker          Hollandia          884       0         1010      1894
47    Aaron van Linge         Phanos             808       1011      874       1885
48    Rowdy de Groot          av Monnickendam    893       875       979       1872
49    Vincent v Wijk          Suomi              0         846       1001      1847
50    Daniel Visser           Trias              0         922       919       1841
51    Luwe Groot              Startbaan          832       897       938       1835
52    Melaka de Bruyn         AAC                746       911       912       1823
53    Jesse Lijzenga          Feniks             840       890       913       1803
54    Jurre ten Broek         kav Holland        0         885       915       1800
55    Ian Blind               Hylas              589       800       958       1758
56    Melle Lagerweij         Hera               887       822       0         1709
57    Max Berkhout            av Castricum       837       0         856       1693
58    Timo Brandenhof         Haarlemmermeer     800       848       839       1687
59    Jesse de Haan           av Castricum       0         875       789       1664
60    Koen van Beek           kav Holland        0         769       882       1651
61    Mick Onrust             Zaanland           727       843       801       1644
62    Ted Hofman              Hylas              0         800       840       1640
63    Jesper Peterse          Trias              806       830       761       1636
64    Thomas Herder           DEM                880       668       752       1632
65    Jan Water               SAV                824       787       776       1611
66    Ian Rabbers             DEM                869       736       637       1605
67    Kevin de Boer           Zaanland           740       756       793       1549
68    Vince Schneider         Tas'82             725       786       759       1545
69    Max Blankesteijn        Haarlemmermeer     767       777       349       1544
70    Bram Janssen            Lycurgus           723       737       787       1524
71    Rick van der Heide      Wieringermeer      783       734       0         1517
72    Stijn Smit              Wieringermeer      739       776       720       1515
73    Sem Hijnen              DEM                753       0         734       1487
74    Björn Groot             av Edam            795       658       651       1453
75    Sven Stal               DEM                713       580       729       1442
76    Quinten Overwater       Zaanland           622       683       755       1438
77    Ramon de Groot          Atos               693       730       703       1433
78    Lukas Kubelka           Hylas              680       739       667       1419
79    Navin Oedai             ARO'88             0         676       719       1395
80    Vincent Vlek            AV'23              0         682       705       1387
81    Rik de Jong             av Castricum       0         654       715       1369
82    Casper van de Ven       SAV                636       714       0         1350
83    Gijs vd Hulst           Lycurgus           637       666       678       1344
84    Bart vd Burg            Lycurgus           650       0         689       1339
85    David Kolder            Trias              586       652       681       1333
86    Willem Heijn            Startbaan          0         630       666       1296
87    Teun Grandiek           av Castricum       599       586       633       1232
88    Sam Volten              SAV                576       581       630       1211
89    Louis Engert            AV'23              626       572       341       1198
90    Sybren Molenaar         av Edam            679       0         516       1195
91    Matthew Boerman         Hylas              596       569       577       1173
92    Tjerk Simons            av Castricum       633       520       0         1153
93    Pelle vd Pal            kav Holland        0         1082      0         1082
94    Kylian de Boer          Wieringermeer      597       471       0         1068
95    Derk van Ee             av Aalsmeer        0         0         1054      1054
96    Tarik Elhaar            Startbaan          0         490       553       1043
97    Patrick Boon            Lycurgus           503       469       530       1033
98    Loek van Schellen       Lycurgus           447       476       554       1030
99    Sven Fröhlich           Startbaan          499       512       444       1011
100   Elmer Makinga           Atos               0         994       0         994
101   Bas Kramer              Lycurgus           0         0         982       982
102   Abe Bouma               av Edam            496       389       479       975
103   Jamaal Mohmoud          Startbaan          445       0         513       958
104   Stan Verweij            AKU                937       0         0         937
105   Sander Janssen          DEM                0         0         920       920
106   Maxim Mantel            AV'23              0         905       0         905
107   Sam de Nijs             NOVA               0         0         897       897
108   Pieter Sleebos          Suomi              0         0         894       894
109   Pim Pauel               av Haarlem         0         0         880       880
110   Cas Kramer              Lycurgus           0         838       0         838
111   Raymond vd Meerendonk   Lycurgus           0         834       0         834
112   Jurgen Kruijt           SAV                815       0         0         815
113   Hugo Kemme              Startbaan          812       0         0         812
114   Jessey Schmidt          Lycurgus           0         746       0         746
115   William Mooijer         av Edam            0         691       0         691
116   Sverre Kampfer          Phanos             677       0         0         677
117   Boris Jaspers           AV'23              0         0         674       674
118   Simon Swinkels          Hylas              0         0         673       673
119   Pim Butter              av Castricum       0         662       0         662
120   Andres Calambas         Atos               0         0         650       650
121   Thomas Hogeboom         AV'23              0         649       0         649
122   Thomas Broers           Startbaan          0         0         635       635
123   Julian Holthuijsen      AKU                541       0         0         541
124   Mohmoud Jamaal          Startbaan          0         518       0         518
125   Jim Willems             Haarlemmermeer     0         0         479       479
126   Mik Uiting              Atos               63        40        83        146

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 05.07.2006