Pupillen competitie regio 1-3-4
Hylas
Alkmaar
23 september 2006

Uitslagen Finale wedstrijd



Jongens pupillen C
Naam 40m ver bal ptn
1 Wendel Campbell AV 1923 6,99 553 3,52 422 26,92 408 1383
2 Sam van Velzen AV 1923 7,01 549 3,58 434 22,97 358 1341
3 Casper Molenaar AV 1923 7,28 492 3,24 366 31,16 457 1315
4 Remon Kraakman AV Edam 7,62 425 3,34 386 33,54 484 1295
5 Freek Berends KAV Holland 7,16 517 3,22 362 21,59 339 1218
6 Niek Tel AV Lycurgus 7,37 474 3,09 336 26,78 406 1216
7 Pelle van der Pal KAV Holland 7,04 542 3,13 344 18,44 295 1181
8 DaniŽl Cicilson AAC 7,11 527 2,99 316 21,25 335 1178
9 Bram van der Jagt AV 1923 7,34 480 3,00 318 22,52 352 1150
10 Devi Vrijburg AV Castricum 7,58 433 3,11 340 24,32 375 1148
11 Calvin Andringa DEM 7,60 429 3,31 380 21,18 334 1143
12 Lars van Oossanen SV Noordkop 7,44 460 3,16 350 20,71 327 1137
13 Luuk Hartog AV Startbaan 7,67 416 2,98 314 26,35 401 1131
14 Mark van Dijk AC Waterland 7,53 442 3,27 372 19,96 317 1131
15 Onno Aerts SV Noordkop 7,82 389 2,68 254 33,60 484 1127
16 Lars Katsma AV Hera 7,85 384 2,89 296 29,77 441 1121
17 Lucas Vedder AV Hera 7,78 396 2,75 268 30,86 454 1118
18 Lars Hierck AV Hera 7,97 363 2,90 298 30,67 452 1113
19 Emile Lammers SV Noordkop 7,54 440 3,00 318 21,31 336 1094
20 Mischa Plasmeijer AKU 7,75 401 3,19 356 21,04 332 1089
21 Julian Record AV 1923 7,52 444 3,07 332 19,57 311 1087
22 JoŽl Veneman AV Lycurgus 7,59 431 3,09 336 19,92 316 1083
23 Jeltes de Weerd AV Castricum 7,68 414 2,86 290 24,25 374 1078
24 Alexander Soethout DEM 7,37 474 3,01 320 17,01 274 1068
25 Wouter Somsen AV Startbaan 7,59 431 2,85 288 21,68 341 1060
26 Jurre ten Broeke KAV Holland 8,14 334 2,97 312 24,58 379 1025
27 Stijn Waltmann SV Noordkop 7,39 470 2,77 272 14,78 238 980
28 Melle Lagerweij AV Hera 7,75 401 2,97 312 15,89 256 969
29 Sander Janssen DEM 8,20 325 2,75 268 23,75 368 961
30 Anthony Kaffť KAV Holland 8,21 323 2,83 284 21,64 340 947
31 Ruud van der Ven AV Lycurgus 7,95 366 2,80 278 18,73 299 943
32 Matthijs Boersma AV Startbaan 7,88 378 2,53 224 17,73 285 887
33 Luwe Groot AV Startbaan 7,95 366 2,95 308 11,78 186 860
34 Bram Janssen AV Lycurgus 8,68 252 2,44 206 23,24 361 819
35 Koen van Beek AV Haarlemmermeer 8,09 343 2,60 238 14,69 237 818
36 Thomas Herder DEM 7,83 387 2,90 298 8,47 121 806
37 Kenneth Dirker SV Noordkop 8,09 343 2,51 220 12,74 204 767
38 Sem Hijnen DEM 8,09 343 2,49 216 12,81 205 764
39 Teun Grandiek AV Castricum 8,83 230 2,26 170 15,85 256 656
Bruno Nunes Pedreiro AV Startbaan DNS DNS DNS 0
Cas Kramer AV Lycurgus DNS DNS DNS 0
Max Berkhout AV Castricum DNS DNS DNS 0
meisjes pupillen C
Naam 40m ver bal ptn
1 Sasja Limburg AV NEA-Volharding 7,26 496 3,06 330 26,39 401 1227
2 Madelon Werkhoven AV Atos 7,03 545 3,19 356 17,37 279 1180
3 Josie Kandeh AV Startbaan 7,40 468 3,09 336 22,96 358 1162
4 Merel Strijland AV Haarlemmermeer 7,10 529 3,20 358 17,04 274 1161
5 Jessica van Mol AV Hera 7,63 423 2,95 308 28,48 426 1157
6 Bobbi Bartens AV Startbaan 7,27 494 3,22 362 18,28 293 1149
7 Lobke Rijken AV Lycurgus 6,88 578 2,80 278 17,05 274 1130
8 Hanna Voorberg AV Lycurgus 7,60 429 3,16 350 21,85 343 1122
9 Romy IJsbrandy AV Hollandia 7,46 456 3,13 344 18,18 291 1091
10 Kim Okkerse AV Aalsmeer 7,60 429 3,05 328 19,36 308 1065
11 Marinsa Timmer SV Noordkop 7,57 435 2,81 280 22,26 348 1063
12 Iris de Ruiter AV 1923 7,72 407 3,05 328 20,74 328 1063
13 Emma Duiveman AV Wieringermeer 7,56 437 2,97 312 16,40 264 1013
14 Ivanka Groenenberg AV Haarlemmermeer 7,71 409 3,00 318 17,41 280 1007
15 Sarah Quta AV Atos 7,44 460 2,95 308 14,66 236 1004
16 Kim Traas AV Haarlemmermeer 7,71 409 3,09 336 14,24 229 974
17 Leonie Beers SAV 7,62 425 2,82 282 16,45 265 972
18 Tara Tonkes AV Startbaan 7,91 373 2,93 304 17,76 285 962
19 Mila Mochel AV 1923 8,05 349 2,68 254 22,78 355 958
20 Olga van den Berg AV 1923 7,31 486 2,87 292 11,33 178 956
21 Aukje Bakker SAV 7,68 414 2,65 248 18,07 290 952
22 Susanne Visbeen SV Noordkop 7,26 496 2,66 250 12,46 199 945
23 Roos van der Stelt AV Atos 7,92 371 2,70 258 19,91 316 945
24 Mexx Groot AV Lycurgus 7,77 398 3,03 324 13,36 215 937
25 Jessie Lourenburg AV Haarlemmermeer 8,17 330 2,90 298 16,53 266 894
26 Faria v Crey-Callender AV 1923 7,89 377 2,69 256 15,16 245 878
27 Erin Hamburg SV Noordkop 7,86 382 2,78 274 12,58 201 857
28 Esmť Kooistra AV Startbaan 7,91 373 2,63 244 14,78 238 855
29 Kimberley Dekker AV Lycurgus 7,86 382 2,54 226 13,96 225 833
30 Jeanine Oud SAV 8,08 344 2,56 230 14,24 229 803
31 Janke Strijp AV 1923 8,07 346 2,44 206 15,12 244 796
32 Dana de Wit SAV 8,21 323 2,40 198 17,06 274 795
33 Anna Hoogeveen AV Wieringermeer 8,39 295 2,59 236 14,91 241 772
34 Mandy van Ruler SV Noordkop 8,10 341 2,36 190 14,70 237 768
35 Amber Ruijter SAV 8,40 293 2,43 204 12,61 201 698
36 Mandy Breij AV Startbaan 8,36 299 2,49 216 10,21 157 672
37 Marlies van Eden AV Wieringermeer 8,96 213 2,35 188 15,07 243 644
38 Rianne Horning AV Atos 8,38 296 2,19 156 10,37 160 612
39 Jetske van Kampen AV Wieringermeer 8,80 235 2,57 232 9,11 134 601
40 Laura de Nijs SV Noordkop 8,63 259 2,31 180 10,27 158 597
41 Bronte van Eeken AV Atos 8,91 219 2,30 178 11,70 185 582
42 Geer van de Ruth AV Lycurgus 8,61 262 2,33 184 9,18 136 582
43 Marije Dekkers AV Wieringermeer 9,63 129 2,16 150 7,36 96 375
Glynelle Ursule AV Haarlemmermeer DNS DNS DNS 0
jongens pupillen B 40 m ver kogel totaal
1 Jochem Dobber AV Suomi 6,67 628 3,96 510 5,65 384 1522
2 Louay Saidi Rabah AV Startbaan 6,93 567 3,46 410 6,25 421 1398
3 Rik Taam AV NEA-Volharding 7,13 523 3,66 450 5,73 389 1362
4 Gervaino Rijssel AV Haarlemmermeer 6,90 574 3,43 404 5,30 361 1339
5 Ryan Clark AV Castricum 6,95 562 3,20 358 6,10 412 1332
6 Bryan Keevel AV NEA-Volharding 7,15 519 3,40 398 5,98 405 1322
7 Johan Ouwehand AV Edam 7,04 542 3,34 386 5,51 375 1303
8 Frank Jonkers KAV Holland 7,17 515 3,42 402 5,65 384 1301
9 Ivar Moinat AV Haarlemmermeer 7,00 551 3,26 370 5,59 380 1301
10 Stef Heiloo AV Trias 7,32 484 3,21 360 6,81 455 1299
11 Wessel Koot KAV Holland 7,37 474 3,26 370 6,65 445 1289
12 Laszlo van Huizen Phanos 7,12 525 3,47 412 4,96 338 1275
13 Lucas Wijenborg AV 1923 7,46 456 3,45 408 5,55 378 1242
14 Jelle Scheper AV Startbaan 7,65 420 3,41 400 6,08 411 1231
15 Giel Ritmeijer AV 1923 7,26 496 3,30 378 5,07 346 1220
16 Lars Leeuwrik AV NEA-Volharding 7,14 521 3,30 378 4,69 320 1219
17 Onno van 't Wout AV Startbaan 7,31 486 3,11 340 5,60 381 1207
18 Rogier Los DEM 7,41 466 3,32 382 5,17 353 1201
19 Daan Bijman AV Trias 7,31 486 3,30 378 4,85 331 1195
20 Franklin Jubitana DEM 7,69 412 3,31 380 5,96 403 1195
21 Fabian Freijser AV Suomi 7,50 448 3,25 368 5,21 355 1171
22 Job Wiltink KAV Holland 7,30 488 3,22 362 4,39 298 1148
23 Jip Elfrink DEM 7,53 442 3,01 320 5,25 358 1120
24 Ruben den Boer AV Edam 7,77 398 3,15 348 5,43 370 1116
25 Bart Groeneveld AV Suomi 7,57 435 2,93 304 5,49 374 1113
26 Johnny v Schooneveld AV 1923 6,95 562 2,62 242 4,54 309 1113
27 David Rosdorff AV Suomi 7,43 462 3,04 326 4,73 323 1111
28 Niels Vink AV Edam 7,73 405 3,14 346 5,08 347 1098
29 Jasper Bal AV Startbaan 7,54 440 3,03 324 4,58 312 1076
30 Bas Wolting AV 1923 7,61 427 2,85 288 5,12 349 1064
31 Hugo van Montfort AV Edam 7,86 382 2,82 282 5,85 397 1061
32 Sjoerd Dorrestein AV Trias 7,69 412 2,91 300 4,98 340 1052
33 Vince Kaars AV Edam 7,67 416 2,95 308 4,73 323 1047
34 Jens Kalshoven DEM 7,77 398 2,96 310 4,96 338 1046
35 Robin Vloo AV NEA-Volharding 7,20 508 2,91 300 3,45 226 1034
36 Joost Siegerist KAV Holland 7,85 384 2,91 300 4,60 313 997
37 Job Does DEM 7,73 405 2,85 288 4,31 293 986
38 Lennart Hatenboer AV 1923 7,72 407 2,82 282 4,33 294 983
39 Lťon Plomp AV NEA-Volharding 7,48 452 2,75 268 3,86 259 979
40 Tim Groeneveld AV Suomi 8,07 346 2,69 256 5,39 367 969
41 Martijn RoŽl AV Startbaan 7,76 400 2,60 238 4,18 283 921
42 Guus Ruiter AV Trias 8,15 333 2,69 256 4,20 284 873
Patrick Grossat AV Trias DNS DNS DNS 0
Micha van Baarle KAV Holland DNS DNS DNS 0
meisjes pupillen B 40 m ver kogel totaal
1 Nyala Stevens AV Hollandia 6,78 601 3,92 502 5,91 400 1503
2 GabriŽlla vd Wijck AV Edam 6,55 658 3,49 416 5,82 395 1469
3 Charlotte Hopman AV Trias 6,83 590 3,81 480 5,64 383 1453
4 Grace de Wolf AV Startbaan 6,85 585 3,76 470 5,03 343 1398
5 Tara Yoro AV 1923 6,93 567 3,63 444 4,34 295 1306
6 Femke Brink AV Trias 7,03 545 3,25 368 5,20 355 1268
7 Shanice van Kan KAV Holland 7,10 529 3,23 364 5,48 373 1266
8 Ayonne van Oort AV Edam 7,09 532 3,33 384 5,04 344 1260
9 Amy Keyzer AV Edam 7,16 517 3,20 358 5,63 383 1258
10 Laqisha Gemerts AV NEA-Volharding 7,03 545 3,09 336 5,53 376 1257
11 Sahileh Waitman AV Startbaan 7,32 484 3,37 392 5,39 367 1243
12 Marloes Seebregts AV Hera 7,41 466 3,36 390 5,63 383 1239
13 Paulien Kok AV Edam 7,40 468 3,29 376 5,46 372 1216
14 Ella Waal AV Startbaan 7,22 504 3,17 352 4,76 325 1181
15 Rosalie Wijnker AV Hera 7,44 460 3,24 366 5,18 353 1179
16 Laura de Lange AV Suomi 7,31 486 3,20 358 4,74 323 1167
17 Lotte Bart AV NEA-Volharding 7,33 482 3,15 348 4,45 303 1133
18 Nadia Diambudiaku AV Hylas 7,30 488 2,99 316 4,71 321 1125
19 Keeley Heijdeman AAC 7,27 494 3,05 328 4,31 293 1115
20 Imme Kievit Phanos 7,10 529 2,86 290 4,36 296 1115
21 Karlijn de Jong ARO '88 7,36 476 3,04 326 4,53 308 1110
22 ZoŽ Bosschaart AV Trias 7,44 460 3,25 368 4,12 279 1107
23 Dianta de Vries AV Hera 7,71 409 3,04 326 5,37 366 1101
24 Britt Steeman AV Suomi 7,27 494 2,95 308 4,29 291 1093
25 Zomer Weijsters Phanos 7,23 502 2,87 292 4,39 298 1092
26 Moreen Wiegman Phanos 7,27 494 3,10 338 3,82 256 1088
27 Laura Brohm AV Startbaan 7,90 375 3,10 338 5,48 373 1086
28 Stevie Rozing Phanos 7,18 512 2,91 300 3,91 263 1075
29 Bente van Welij AV NEA-Volharding 7,48 452 3,26 370 3,62 240 1062
30 Kirsten van Assendelft AV Hera 7,63 423 2,86 290 5,07 346 1059
31 Manon Blok AV Suomi 7,41 466 3,05 328 3,73 249 1043
32 Eva Brunner AV Startbaan 7,63 423 3,12 342 4,08 276 1041
33 Randi Stoop AV Hera 7,66 418 3,11 340 4,15 281 1039
34 Rianne Kalk AV Edam 7,99 359 2,91 300 5,56 378 1037
35 Nadia Houtzager AV 1923 7,52 444 2,93 304 3,54 233 981
36 Pien Spekreijse AV 1923 7,67 416 2,76 270 4,10 277 963
37 Kathy Agasi AV Trias 7,69 412 2,74 266 4,16 281 959
38 Kyara Schinkel AV NEA-Volharding 7,51 446 2,90 298 3,15 201 945
39 Pauline Slebos AV Suomi 7,62 425 2,87 292 3,38 220 937
40 Isa van Diepen AV 1923 7,80 392 2,79 276 3,79 253 921
41 Heleen de Vreede AV NEA-Volharding 7,99 359 2,74 266 4,18 283 908
42 Britt Timmermans AV Suomi 7,81 391 2,83 284 3,53 233 908
43 Kim Bakker AV Trias 7,93 370 2,91 300 3,24 209 879
44 Sofie Engelen AV 1923 8,11 339 2,56 230 3,55 234 803
45 Yasmine Elcadi Phanos DNS DNS DNS 0
jongens pupillen A.1 60 m ver bal totaal
1 Lucas Leemhuis AV Hera 9,83 505 3,82 482 39,80 549 1536
2 Niels Apeldoorn AV Hera 9,47 564 3,79 476 31,90 466 1506
3 Walter Alkemade SV Noordkop 9,58 545 3,84 486 29,75 441 1472
4 Jesse Schuuring AV Haarlemmermeer 9,73 521 3,55 428 34,33 492 1441
5 Quincy Ronday AAC 9,71 524 3,73 464 27,37 413 1401
6 Bart Bruinsma Phanos 9,57 547 3,77 472 24,02 372 1391
7 Joost Heinrich AKU 9,88 497 3,55 428 30,35 448 1373
8 Wouter Aarts AV 1923 9,47 564 3,76 470 20,86 329 1363
9 Stiven Al KAV Holland 9,80 509 3,74 466 25,04 385 1360
10 Bas Katsma AV Hera 9,80 509 3,68 454 25,34 388 1351
11 Reijndert Mehrer AV Castricum 9,96 484 3,77 472 24,40 376 1332
12 Tony van Diepen AV Hera 9,83 505 3,74 466 20,72 328 1299
13 Jesse van der Mee SV Noordkop 9,48 562 3,50 418 20,05 318 1298
14 Sam Vrind Phanos 9,65 534 3,44 406 22,59 353 1293
15 Nick van de Heide AV 1923 10,09 464 3,33 384 29,31 436 1284
16 Nathaniel Sullivan AV Startbaan 10,47 409 3,36 390 33,65 485 1284
17 Mees Ritmeijer AV 1923 10,08 466 3,45 408 25,04 385 1259
18 Matthijs Mees KAV Holland 10,67 382 3,46 410 31,81 465 1257
19 Timber van Tilburg AV Startbaan 10,03 473 3,25 368 24,42 377 1218
20 Martijn Pons AKU 10,51 403 3,44 406 25,74 393 1202
21 Jessse Roosen KAV Holland 10,15 455 3,54 426 20,28 321 1202
22 Victor Ramler AV 1923 10,13 458 3,59 436 19,20 306 1200
23 Jules Angenent KAV Holland 10,62 388 3,32 382 27,79 418 1188
24 Daniel Bieckmann Phanos 10,17 452 3,14 346 24,41 377 1175
25 Lennart Rodenburg Phanos 10,75 371 3,14 346 30,75 453 1170
26 Maxim Peeters AV 1923 10,17 452 3,39 396 19,91 316 1164
27 Tobie Umans AAC 10,11 461 3,42 402 18,75 300 1163
28 Bart Boersma AV Startbaan 10,41 417 3,15 348 23,97 371 1136
29 Marc Nobel AV Hera 9,92 490 3,52 422 13,73 221 1133
30 Mees Koele AAC 10,86 356 2,98 314 30,04 445 1115
31 Fabian Sneijder AKU 10,54 399 3,25 368 20,88 330 1097
32 Guido Maijenburg AKU 10,46 410 3,05 328 22,37 350 1088
33 Douwe de Maijer AAC 10,26 439 3,31 380 16,06 259 1078
34 Martin Meyers AAC 10,28 436 3,07 332 19,22 306 1074
35 Alexander Rhodes Phanos 10,60 391 3,23 364 17,73 285 1040
36 Jesse van der Wensch SV Noordkop 11,02 336 2,96 310 23,69 367 1013
37 Tim Kooistra AV Startbaan 10,53 401 3,00 318 15,65 252 971
38 Ambro Meijer SV Noordkop 10,73 373 2,72 262 18,90 302 937
39 Joey Steenvoorden SV Noordkop 11,55 272 2,97 312 16,91 272 856
Jeroen J v Rosendaal AV Startbaan DNS DNS DNS 0
Marnix Roelofs KAV Holland DNS DNS DNS 0
jongens pupillen A.2 60m hoog kogel ptn
1 Nick Kievith SV Noordkop 9,01 647 1,35 599 9,55 601 1847
2 Maarten van der Winden AV Haarlemmermeer 8,99 651 1,40 641 8,30 537 1829
3 Yannick Mahieu AV Startbaan 8,92 664 1,30 562 9,08 577 1803
4 Corliss Waitman AV Startbaan 9,24 604 1,40 641 8,06 524 1769
5 Thom Slot AV Trias 9,15 621 1,35 599 7,71 505 1725
6 Mike Boelrijk AV Startbaan 9,44 569 1,30 562 9,30 588 1719
7 Andreas de Jong AV 1923 9,76 516 1,35 599 9,39 593 1708
8 Paul Schildmeijer AV 1923 8,84 680 1,30 562 6,99 465 1707
9 Bas Zwolsman AV Lycurgus 9,14 623 1,25 526 8,31 538 1687
10 David Wijsman AV 1923 9,10 630 1,20 489 8,64 555 1674
11 Rob ter Burg SV Noordkop 9,37 581 1,30 562 7,57 498 1641
12 Berry Kwakman AV Edam 9,46 566 1,20 489 8,88 567 1622
13 Thijmen Wiltink KAV Holland 9,61 540 1,25 526 8,28 536 1602
14 Rutger Rietveld SV Noordkop 9,71 524 1,30 562 7,37 487 1573
15 Kasper Hoogervorst AV 1923 9,80 509 1,30 562 7,32 484 1555
16 Koen Bergenhenegouwen AV Hylas 9,72 522 1,25 526 7,70 505 1553
17 Lars Wagemaker AV Startbaan 9,31 592 1,25 526 6,41 431 1549
18 Viktor Kelderman AV Hylas 9,29 595 1,15 452 7,29 482 1529
19 Oliver Boersma AAC 9,71 524 1,25 526 7,02 467 1517
20 Joey Vork AV NEA-Volharding 9,49 561 1,10 416 8,08 525 1502
21 Denzel Pocorni AAC 9,73 521 1,10 416 8,54 550 1487
22 Roan van der Wulp AAC 9,32 590 1,10 416 6,86 458 1464
23 Nathan Diambudiaku AV Hylas 9,57 547 1,20 489 6,27 423 1459
24 Levi Schuchard AV NEA-Volharding 9,62 539 1,15 452 6,89 459 1450
25 Martin Schokker AV Edam 10,31 432 1,15 452 8,55 550 1434
26 Pepijn Walstra AV Lycurgus 10,15 455 1,10 416 8,78 562 1433
27 Eric van Diemen AV Startbaan 10,01 476 1,25 526 6,23 420 1422
28 Mitchell Dalgliesh AV Hylas 9,74 519 1,10 416 6,97 464 1399
29 Thijs Stuart AV Hylas 9,80 509 1,10 416 7,07 470 1395
30 Toby van Gastelen AV NEA-Volharding 9,72 522 1,15 452 6,06 410 1384
31 Joppe Terpoorten AV Edam 10,13 458 1,15 452 6,48 435 1345
32 Nick Veerman AV Edam 10,26 439 1,10 416 7,41 489 1344
33 Danny Kaars AV Edam 10,74 372 1,25 526 6,67 446 1344
34 Boris Wolbink AAC 10,30 433 1,15 452 5,57 379 1264
35 Gylindo Offerman AV NEA-Volharding 10,65 384 1,00 342 7,53 495 1221
36 Jan-Dirk Gravesteijn AV Lycurgus 10,37 423 1,05 379 5,64 383 1185
37 Tim Tesselaar SV Noordkop 10,83 360 1,05 379 6,64 445 1184
38 Erwin Bas AV Lycurgus 10,49 406 1,05 379 5,33 363 1148
39 Maarten Bosch SV Noordkop 10,71 376 1,00 342 5,39 367 1085
40 Dennis Beemsterboer AV Lycurgus 11,70 255 0,95 306 6,03 408 969
Quinten Mudde AV NEA-Volharding DNS DNS DNS 0
Yordi van Duijn AAC DNS DNS DNS 0
Finn Ahern AV 1923 DNS dns DNS 0
meisjes pupillen A.1 60m ver bal totaal
1 Jaimie van Tholl AV 1923 9,38 580 4,12 542 28,95 432 1554
2 Chante Samuel Phanos 9,63 537 4,02 522 27,29 412 1471
3 Brenda Bohle AV Hollandia 9,49 561 3,98 514 23,15 360 1435
4 Chantal van Wissen Phanos 9,60 542 3,85 488 21,98 345 1375
5 Zola van Zwol AV Hollandia 9,66 532 3,75 468 24,20 374 1374
6 Michelle Oud SAV 9,64 535 3,76 470 23,12 360 1365
7 Anna-NoŽlle Kaffť KAV Holland 9,44 569 3,74 466 19,53 311 1346
8 Romy Spruit DEM 9,95 486 3,98 514 20,89 330 1330
9 Luka Jansen AV 1923 10,12 460 3,95 508 23,15 360 1328
10 Nina Lynn Abbott AAC 9,98 481 3,64 446 26,20 399 1326
11 Daphne Willems AV 1923 10,04 472 3,53 424 24,92 383 1279
12 Rhea Koning AV Trias 10,12 460 3,65 448 22,92 357 1265
13 Chayenne Kroon Phanos 9,66 532 3,37 392 20,87 330 1254
14 Chelsea Perri AAC 9,55 550 3,42 402 17,34 279 1231
15 Jiska Vorstman AAC 9,90 494 3,56 430 18,79 300 1224
16 Demi van Noort DEM 10,48 408 3,49 416 26,14 398 1222
17 Dewi Dankmeyer AV Hollandia 10,17 452 3,54 426 21,71 341 1219
18 Ilona Poel DEM 9,89 495 3,46 410 18,69 299 1204
19 Daphne Veerman AV Edam 9,52 555 3,21 360 17,93 288 1203
20 Tessa van der Riet AV 1923 9,80 509 3,74 466 14,11 227 1202
21 ZoŽ Renee Doest AV NEA-Volharding 10,28 436 3,45 408 21,45 338 1182
22 Daphne van den Hoven AV Trias 10,24 442 3,45 408 20,65 327 1177
23 Iris Schlundt Bodien DEM 10,20 448 3,43 404 19,43 309 1161
24 Nienke Huisman AV NEA-Volharding 9,94 487 3,53 424 15,14 244 1155
25 Wietske Postma AV Trias 10,09 464 3,45 408 16,04 259 1131
26 Noortje Meester AV NEA-Volharding 10,30 433 3,49 416 16,74 270 1119
27 Mariska Tuijp AV Edam 10,32 430 3,23 364 20,16 320 1114
28 Demi Zwerver AV Trias 10,13 458 3,50 418 14,73 238 1114
29 Xanthe de Bont Phanos 10,53 401 3,37 392 18,79 300 1093
30 Esther Kelderman AV 1923 10,60 391 3,26 370 20,09 319 1080
31 Sarah Danner Phanos 10,69 379 3,24 366 21,02 332 1077
32 Jessie Lof AV Edam 10,99 340 3,16 350 19,64 312 1002
33 Eva Verwijst AAC 10,71 376 3,18 354 16,87 272 1002
34 Monique Schokker AV Edam 10,31 432 3,02 322 15,19 245 999
35 Maxime van Dongen DEM 10,47 409 3,13 344 15,25 246 999
36 Yentl te Riele AV Hollandia 10,63 387 3,00 318 15,97 258 963
37 Celine Senator AAC 10,91 350 2,87 292 16,85 271 913
38 Sherine Zwaga AV Trias 11,58 268 3,01 320 18,45 295 883
39 Inge Kunst AV Hollandia 10,81 363 3,19 356 10,56 163 882
40 Natasja Ackers AV NEA-Volharding 11,68 257 2,49 216 14,09 227 700
41 Damilse Kolf AV NEA-Volharding DNS DNS DNS 0
42 Kim Gomersbach AV Edam DNS DNS DNS 0
meisjes pupillen A.2 60m hoog kogel ptn
1 Lisa van Adrichem AV NEA-Volharding 9,46 566 1,35 599 8,31 538 1703
2 Lentine Klaassen AV Castricum 9,44 569 1,35 599 8,03 523 1691
3 Jip Mukanay AKU 9,69 527 1,30 562 8,80 563 1652
4 Judith Pambo Nunes SAV 9,30 594 1,20 489 8,81 564 1647
5 Sterre Bock AV 1923 9,88 497 1,35 599 7,80 510 1606
6 Nikita Feenstra AV DOKEV 9,51 557 1,25 526 7,65 502 1585
7 Frances van der Eijk AV Startbaan 9,38 580 1,25 526 6,56 440 1546
8 Shanise de Ruiter AV NEA-Volharding 9,44 569 1,30 562 5,99 405 1536
9 Anne Molenaar AV Edam 9,87 498 1,20 489 8,14 529 1516
10 Nina van Velzen AV 1923 9,40 576 1,25 526 5,82 395 1497
11 Maaike van Westerop AV Trias 9,88 497 1,30 562 6,30 424 1483
12 Sophie Vetter Phanos 9,82 506 1,15 452 7,75 508 1466
13 Susan Kok AV Edam 10,09 464 1,25 526 6,75 451 1441
14 Wytske Swierstra AV Startbaan 9,32 590 1,10 416 6,35 427 1433
15 Ellen van't Schip AV Startbaan 10,31 432 1,25 526 7,13 473 1431
16 Nancy van Schijffelen AV 1923 9,61 540 1,10 416 7,05 468 1424
17 Kelly Dane Phanos 9,82 506 1,20 489 6,23 420 1415
18 Bonnie Liefting AV Trias 9,84 503 1,15 452 6,68 447 1402
19 Lotte van den Hoed AV Haarlemmermeer 9,85 501 1,20 489 6,10 412 1402
20 Laura de Witte AV Trias 9,63 537 1,15 452 6,01 407 1396
21 Selina Bak AV NEA-Volharding 10,21 446 1,25 526 6,28 423 1395
22 Chťrise Hťlant Mulder Phanos 9,94 487 1,20 489 6,18 417 1393
23 Jet Luijten AV Trias 9,85 501 1,15 452 6,12 413 1366
24 Maxine Lourenburg AV Haarlemmermeer 10,06 469 1,15 452 6,55 439 1360
25 Anna Kastein Phanos 10,83 360 1,20 489 7,78 509 1358
26 Fanta Touri AV Startbaan 9,96 484 1,20 489 5,57 379 1352
27 Sterre van Ziel AV 1923 9,91 492 1,15 452 6,01 407 1351
28 Judith Kok SAV 9,61 540 1,10 416 5,46 372 1328
29 Manon Boukens SAV 10,97 342 1,30 562 6,13 414 1318
30 Marianne Teng AV 1923 10,07 467 1,10 416 6,27 423 1306
31 Feyke Mosch AV Edam 10,36 425 1,20 489 5,75 390 1304
32 Deanne v,d, Slikke AV NEA-Volharding 10,18 451 1,15 452 5,80 393 1296
33 Deborah Koning AV Edam 10,46 410 1,10 416 6,69 448 1274
34 Josje Jeukens AV Startbaan 10,71 376 1,15 452 6,64 445 1273
35 Priscilla Sierhuis AV NEA-Volharding 9,96 484 1,10 416 5,42 369 1269
36 Rianne Hoogvliet AV Haarlemmermeer 11,29 302 1,10 416 7,90 516 1234
37 Esther Vane AV Edam 10,39 420 1,10 416 4,93 336 1172
38 Paola Scholte Phanos 10,13 458 1,00 342 5,25 358 1158
39 Els Noordeloos SAV 11,23 310 1,05 379 6,25 421 1110
40 Jennifer Kindt SAV 11,23 310 1,10 416 5,42 369 1095
41 Deveney Groenveld AV Atos 9,56 549 1,25 526 DNS 1075
42 Tamara Otten AV Haarlemmermeer 11,15 320 1,00 342 3,89 261 923
Liza Mosch AV Trias 9,86 500 1,10 416 DNS 916
Shehrazade IJadaoun AV Haarlemmermeer DNS DNS DNS 0

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.09.2006