Pupillen competitie regio 1-3-4
av Trias
Heiloo
1 juli 2006

Uitslagen Meerkamp



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Marinsa Timmer Noordkop 888 7.6 385 2.64 246 15.94 257 2.30.5
2 Erin Hamburg Noordkop 883 7.8 351 2.91 300 14.38 232 2.31.5
3 lotte hassink ARO 88 848 7.9 334 2.68 254 16.15 260 3.09.7
4 Mandy van Ruler Noordkop 823 8.0 318 2.85 288 13.53 217 2.46.2
5 Susanne Visbeen Noordkop 806 7.6 385 2.75 268 10.05 153 2.20.9
6 Emma Duiveman Wieringermeer 792 7.7 368 2.83 284 9.40 140 2.51.8
7 Britt Zwagerman ARO 88 741 8.5 243 2.68 254 15.15 244 2.43.0
8 Josine Postma Trias 715 7.7 368 2.41 200 9.73 147
9 Lois Bosschaart Trias 698 8.3 272 2.71 260 10.69 166 2.49.1
10 Anna Hoogeveen Wieringermeer 678 8.2 287 2.75 268 8.56 123 2.44.8
11 Tjerime Pema Trias 661 8.0 318 2.81 280 6.01 63 2.48.1
12 Marlies Eden Wieringermeer 651 8.6 229 2.44 206 13.45 216 3.0.0
13 Isabella Harlaar Trias 641 8.3 272 2.71 260 7.96 109 2.26.4
14 Jetske van Kampen Wieringermeer 632 8.4 257 2.68 254 8.48 121 2.27.2
15 Sanne Ropke Trias 570 8.6 229 2.59 236 7.75 105 3.0.0
16 Inge Portegijs Dokev 557 8.9 189 2.48 214 10.06 154
17 Marije Dekkers Wieringermeer 482 9.3 139 2.38 194 9.84 149 3.04.3
18 Julia Ruijter Dokev 462 9.0 176 2.12 142 9.56 144
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Charlotte Hopman Trias 1334 6.9 521 1.10 416 5.85 397 4.00.1
2 Karlijn de Jonbg ARO 88 1166 7.2 460 1.00 342 5.34 364 4.29.2
3 Kirsten Blom NOVA 1131 7.0 500 0.95 306 4.76 325 4.01.8
4 Floortje van Kampe Wieringermeer 1117 7.5 403 1.05 379 4.91 335 3.49.7
4 Nadia Diambudiaku Hylas 1117 7.3 440 1.05 379 4.38 298 4.28.1
6 Femke Brink Trias 1169 7.0 500 1.00 342 4.80 327 5.06.2
7 Zoe Bosschaart Trias 1061 7.3 440 1.00 342 4.00 269 5.10.9
8 Myrthe Wit Wieringermeer 1057 7.4 422 0.95 306 4.82 329 4.11.0
9 Mariska van Boheem Wieringermeer 1019 7.3 440 0.95 306 4.05 273
10 Kathy Agasi Trias 913 7.7 368 0.90 269 4.08 276 4.15.8
11 Demi Kruijer Hylas 895 7.6 385 0.90 269 3.64 241 4.35.5
12 Myra Koning Hylas 856 7.9 334 0.90 269 3.78 253
13 Kim Bakker Trias 852 7.7 368 0.85 232 3.77 252 4.12.4
14 Hester de Goede NOVA 793 7.8 351 0.80 196 3.70 246
15 Lisanne van Wester Trias 791 8.2 287 0.85 232 4.03 272 5.43.7
16 AishaZoe Rutte Wieringermeer 769 8.1 303 0.70 122 5.04 344 4.43.5
17 Pela Camas Trias 767 8.0 318 0.75 159 4.28 290 4.19.9
18 Manon Wiggers TAS 82 765 8.3 272 0.85 232 3.89 261 5.23.9
19 Nikki Sweere TAS 82 752 8.2 287 0.90 269 3.09 196 4.45.8
20 Amy Leering Trias 748 8.3 272 0.80 196 4.14 280 4.31.7
21 Celine Maigret Noordkop 699 8.1 303 0.80 196 3.14 200
22 Lotta Stam Trias 670 9.0 176 0.90 269 3.44 225 5.48.8
23 Bodine Ranke TAS 82 581 8.2 287 0.65 86 3.23 208 4.50.7
24 Lynn Lugtenburg Noordkop 565 8.9 189 0.75 159 3.34 217 5.30.8
25 Megan van Vianen TAS 82 547 8.5 243 0.75 159 2.53 145 5.06.8
26 Monique van Schie Hylas 485 9.4 127 0.80 196 2.71 162 7.19.3
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Wietske Postma Trias 1315 9.9 457 3.48 414 6.63 444 5.08.1
2 Rhea Koning Trias 1286 9.9 457 3.62 442 5.69 387 4.19.1
3 Daphne van den Hov Trias 1209 10.2 413 3.51 420 5.52 376 4.26.5
4 Demi Zwerver Trias 1177 10.4 386 3.52 422 5.42 369 4.39.6
5 Melissa Kooy Hylas 1167 10.0 442 3.32 382 5.03 343 5.08.1
6 Djessie Ligthart TAS 82 1152 10.2 413 3.49 416 4.73 323 4.19.9
7 Eva Roozendaal NOVA 1124 10.4 386 3.50 418 4.69 320 3.57.2
8 Sherine Zwaga Trias 1088 10.2 413 3.07 332 5.03 343 4.10.1
8 Astrid Zwaag Dokev 1088 10.1 427 3.23 364 4.37 297
10 Emma Venneker Hylas 1064 10.2 413 3.17 352 4.40 299 4.04.7
10 Lisette Rienstra Noordkop 1064 10.6 359 3.03 324 5.60 381
12 Maaike Ruiter NOVA 1042 10.4 386 3.29 376 4.14 280 4.08.4
13 Syl Brekelmans Dokev 1033 10.4 386 3.21 360 4.23 287
14 Robin Tesselaar NOVA 1022 11.0 308 3.13 344 5.43 370 4.09.8
15 Merel harkmans Trias 1006 11.9 207 3.78 474 4.76 325 5.16.6
16 Inge Steegemans TAS 82 1003 11.1 296 3.16 350 5.23 357 4.37.4
17 Juli Kuiper NOVA 985 10.2 413 2.77 272 4.41 300
18 Annika Ruijter Dokev 886 11.2 285 3.16 350 3.76 251
19 Eline de Vries Trias 877 10.9 321 2.88 294 3.90 262 4.34.7
20 Isabel Schipper NOVA 851 11.2 285 2.87 292 4.06 274 4.29.7
21 Danielle van Dorth Hylas 842 11.4 262 2.85 288 4.30 292 4.40.9
22 Maylin Schouten Trias 839 11.3 273 3.06 330 3.57 236 4.53.8
23 Sanne Nieuweboer Trias 837 11.1 296 2.85 288 3.78 253 4.05.8
24 Denise Flanders Hylas 832 11.4 262 2.63 244 4.78 326
25 Melissa Molenaar Trias 798 12.0 197 3.12 342 3.86 259 5.02.5
26 Laurence Aubrun NOVA 746 11.8 218 2.68 254 4.06 274 4.54.8
27 Lynn Glas NOVA 675 11.4 262 2.24 166 3.71 247 5.08.1
28 Marleen Bakker TAS 82 611 12.4 157 2.61 240 3.30 214
29 Lonneke Rademakers NOVA 604 13.0 102 2.76 270 3.52 232 5.48.5
30 Jolijn Prins NOVA 0
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Laura de Witte Trias 1389 9.3 552 3.79 476 23.18 361 4.24.5
2 Nikita Feenstra Dokev 1360 9.6 503 4.09 536 20.28 321
3 Maaike van Westero Trias 1264 9.6 503 3.82 482 17.33 279 5.11.0
3 Bonnie Liefting Trias 1264 9.6 503 3.72 462 18.68 299 4.09.9
5 Britt Lugtenburg Noordkop 1243 9.8 472 3.67 452 20.11 319 4.06.1
6 Liza Morsch Trias 1216 9.9 457 3.72 462 18.57 297 4.03.5
7 Davina van Perge NOVA 1195 9.8 472 3.82 482 14.93 241 4.12.8
8 Britt van der Stee Noordkop 1180 9.7 487 3.55 428 16.42 265 4.05.1
9 Jet Luijten Trias 1158 9.8 472 3.86 490 12.33 196 4.22.1
10 Melissa Verhoeven Hylas 1143 9.8 472 3.63 444 14.09 227 5.11.0
11 Janine Groot Trias 1138 10.3 399 3.46 410 20.86 329 4.47.1
12 Laura Timmer Noordkop 1136 10.0 442 3.59 436 16.00 258 4.33.5
13 Niara Rutte Wieringermeer 1095 10.4 386 3.52 422 17.88 287 4.55.1
14 Denise Groot Trias 1074 10.4 386 3.48 414 17.00 274
15 Melissa Zevenhek Hylas 1073 9.9 457 3.65 448 10.80 168 3.59.0
16 Eline van Breukele Wieringermeer 1054 10.3 399 3.44 406 15.45 249 4.07.0
17 Ayla Agasi Trias 1050 10.0 442 3.36 390 13.55 218 4.26.1
18 Kim Blauw Wieringermeer 1017 10.4 386 3.33 384 15.33 247 4.43.4
19 Kaylee Elfring Wieringermeer 996 10.3 399 3.31 380 13.50 217 4.37.9
20 Okkie Apeldoorn Trias 966 10.1 427 3.42 402 9.22 137 4.38.0
21 Marieke van Etten Wieringermeer 889 10.9 321 3.09 336 14.38 232 4.33.5
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Emile Lammers Noordkop 1079 7.3 440 3.23 364 17.07 275 2.11.5
2 Danny van Sluis Trias 1063 7.5 403 3.09 336 20.48 324 2.25.4
3 Onno Aerts Noordkop 1030 7.6 385 2.82 282 23.33 363
4 Stijn Waltmann Noordkop 996 7.1 480 2.94 306 13.10 210 2.14.6
5 Ivar Ligthart TAS 82 991 8.0 318 2.87 292 24.75 381 2.24.7
6 Ian Blind Hylas 958 7.6 385 2.67 252 20.24 321 2.37.8
7 Daniel Visser Trias 919 7.8 351 2.85 288 17.44 280 2.32.2
8 Jelle de Nijs NOVA 906 8.0 318 2.77 272 19.91 316 2.26.3
9 Sam de Nijs NOVA 897 7.9 334 2.89 296 16.59 267
10 Ted Hofman Hylas 840 8.0 318 2.46 210 19.61 312 2.30.7
11 Jesper Peterse Trias 761 8.5 243 2.51 220 18.61 298 2.41.4
12 Vince Schneider TAS 82 759 8.4 257 2.52 222 17.44 280 2.40.4
13 Stijn Smit Wieringermeer 720 8.3 272 2.41 200 15.40 248 2.42.1
14 Navin Oedai ARO 88 719 8.4 257 2.55 228 14.50 234 3.02.7
15 David Kolder Trias 681 8.6 229 2.21 160 18.22 292 2.39.6
16 Simon Swinkels Hylas 673 8.6 229 2.54 226 13.54 218 2.44.6
17 Lukas Kubelka Hylas 667 8.7 215 2.21 160 18.25 292 2.50.5
18 Matthew Boerman Hylas 577 8.6 229 2.12 142 12.88 206 2.43.0
jongens pup B totaal 40 m sprint kogelstoten hoogspringen 1000 m
1 Sven Burger NOVA 1345 7.0 500 5.22 356 1.20 489 3.49.9
2 Stef Heiloo Trias 1272 7.1 480 6.11 413 1.05 379 4.02.3
3 Daan Bijman Trias 1204 7.4 422 5.38 366 1.10 416 3.51.1
4 Jan Hofman Hylas 1164 7.3 440 5.05 345 1.05 379 4.04.4
5 Arnoud Baars Hylas 1157 7.2 460 5.21 355 1.00 342 4.22.1
6 Jim Jansen Hylas 1149 7.3 440 5.95 403 0.95 306 4.08.5
7 Bryan Schoonheden Noordkop 1141 7.2 460 6.09 412 0.90 269 4.24.3
8 Patrick Grossat Trias 1092 7.5 403 5.08 347 1.00 342 4.34.8
9 Philip Bagadjian Hylas 1014 7.6 385 4.74 323 0.95 306 3.52.0
10 Wander Marbus Hylas 989 7.6 385 4.91 335 0.90 269 4.53.9
11 Sid Hamelink NOVA 932 7.5 403 2.99 187 1.00 342 4.24.8
12 Guus Ruiter Trias 915 8.1 303 4.01 270 1.00 342 4.52.0
13 Sjoerd Dorrestein Trias 906 7.8 351 4.73 323 0.85 232 4.39.4
14 Reinier Hooiveld NOVA 883 7.8 351 3.92 263 0.90 269 4.16.1
15 Floris Dudens Hylas 781 8.2 287 3.00 188 0.95 306 4.22.1
16 Kees Grooteman Wieringermeer 728 8.8 202 4.33 294 0.85 232 5.12.0
17 Kjeld Bakker Noordkop 715 8.9 189 3.37 220 0.95 306 4.38.2
18 Joost Wester NOVA 684 8.0 318 2.80 170 0.80 196 4.43.3
19 Tim Anvelink Noordkop 683 8.5 243 4.16 281 0.75 159 4.58.6
20 David Verbiest Wieringermeer 632 8.8 202 4.02 271 0.75 159 4.26.5
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Jesse van der mee Noordkop 1385 9.5 519 3.73 464 5.94 402 3.28.2
2 Hidde Braaksma Trias 1348 9.8 472 3.72 462 6.13 414 4.02.0
3 Aron v d Oosterkam TAS 82 1274 10.0 442 3.60 438 5.81 394 3.45.0
4 Jesse van der Wens Noordkop 1184 9.5 519 3.15 348 4.65 317 3.28.2
5 Dario Duineveld Trias 1173 10.2 413 3.40 398 5.31 362 3.55.0
6 Dave Klaver Hylas 1128 10.3 399 3.07 332 5.86 397
7 Tyko Kieskamp Hylas 1127 10.2 413 3.37 392 4.72 322 3.49.4
8 Stan Liefting Trias 1095 10.8 333 3.38 394 5.41 368 4.23.9
9 Timon Meulemans NOVA 1081 10.8 333 3.17 352 5.84 396 4.15.9
10 Bas Portegijs Dokev 1073 10.3 399 3.20 358 4.63 316
11 Pieter Rotgans Wieringermeer 1048 10.9 321 3.26 370 5.23 357 4.14.3
12 Kelvin Rijkens Hylas 1039 10.7 346 3.13 344 5.12 349 3.57.9
13 Dennis Oosindie Trias 1032 10.5 372 3.17 352 4.53 308 4.20.0
14 Max va der Tholen Trias 1029 10.3 399 2.67 252 5.55 378
15 Joey Steenvoorden Noordkop 980 10.9 321 3.16 350 4.54 309 4.20.6
16 Robert van Komduur Wieringermeer 905 11.2 285 3.06 330 4.28 290 4.32.5
17 Simon Schwidder Hylas 778 11.3 273 2.78 274 3.51 231
18 Boy van Schooten Trias 754 12.8 120 2.64 246 5.72 388 5.24.9
19 Kevin Post Wieringermeer 440 12.2 177 2.00 118 2.53 145 5.03.4
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint balwerpen verspringen 1000 m
1 Nick Krevith Noordkop 1767 9.0 604 40.04 551 4.47 612 3.46.2
2 Victor Kelderman Hylas 1586 9.3 552 33.18 480 4.18 554 4.08.2
3 Tom Slot Trias 1557 9.2 569 28.47 426 4.22 562 4.20.2
4 Koen Bergenhenegou Hylas 1529 9.4 535 36.59 516 3.80 478 4.09.1
5 Mitchel Dalgliesh Hylas 1503 9.7 487 35.42 504 3.97 512 4.00.8
6 Rob ter Burg Noordkop 1406 9.5 519 26.17 399 3.85 488 3.29.6
7 Mathe Duistermaat Dokev 1355 10.1 427 31.04 456 3.77 472
8 Nathan Diambudiaku Hylas 1353 9.6 503 28.61 428 3.52 422 3.55.3
9 Thijs Stuart Hylas 1352 9.8 472 27.90 420 3.71 460 3.30.4
10 Max Wiegers Trias 1254 9.7 487 22.30 349 3.50 418 4.05.6
11 Jelle Hopman Trias 1226 9.8 472 23.11 360 3.38 394 4.15.8
12 Roy van Sluis Trias 1224 10.0 442 23.44 364 3.50 418 3.55.8
13 Niek Abbingh Dokev 1162 10.4 386 21.51 338 3.60 438 3.39.0
14 Frank Backs Trias 1139 10.6 359 26.58 404 3.29 376 4.20.1
15 Jos Boetzkes Trias 981 11.4 262 23.22 361 3.20 358 4.22.4
16 Jasper Dorrestein Trias 959 10.5 372 16.05 259 3.05 328 4.19.2
17 Rick Groen NOVA 930 11.1 296 20.61 326 2.95 308 4.10.6
18 Pim Bakker TAS 82 885 10.9 321 13.09 210 3.18 354 4.46.5
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tim Dorrestein Trias 662 8.9 189 2.58 234 14.80 239 2.51.7
2 Jarduan Rutte Wieringermeer 656 8.6 229 2.37 192 14.58 235 2.33.6
3 Papijn van Perge NOVA 612 8.9 189 2.25 168 15.79 255 2.50.8
4 Tim Blind Hylas 323 10.4 22 1.90 98 12.69 203 3.09.9
5 Mats Ruijter Dokev 216 10.4 22 1.98 114 6.70 80
meisjes pup mini totaal 40 m sprint balwerpen verspringen 600 m
1 Britt Ooijevaar Trias 944 7.4 422 11.45 180 3.12 342 2.36.9
2 Wies Vos Trias 730 8.2 287 10.65 165 2.80 278 2.47.1
3 Sanne Sprenkeling Trias 665 8.6 229 10.78 168 2.75 268 2.41.6
4 Naomi Diambudiaku Hylas 661 8.5 243 12.55 200 2.50 218 2.55.1
5 Marjolein Zuidema Wieringermeer 628 8.4 257 8.19 115 2.69 256 2.51.5
6 Robin Post Wieringermeer 528 8.4 257 6.65 79 2.37 192 2.39.7
7 Jet Schiebergen Trias 496 9.1 163 9.45 141 2.37 192 2.58.4
8 Fleur Koning Hylas 403 9.1 163 7.62 102 2.10 138 2.57.4
9 Michelle van Dorth Hylas 392 9.2 151 8.87 129 1.97 112 2.59.5
10 Simone Anvelink Noordkop 219 9.8 83 7.63 102 1.58 34 3.11.6

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 01.07.2006