Pupillen competitie regio 1-3-4
Lycurgus
Krommenie
10 juni 2006

Uitslagen Meerkamp



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lobke Rijken Lycurgus 1101 7.0 500 3.14 346 15.80 255 2.21.9
2 Hanna Voorberg Lycurgus 1024 7.3 440 2.94 306 17.32 278 2.22.5
3 Mexx Groot Lycurgus 945 7.5 403 2.83 284 16.01 258
4 Josine Postma Trias 723 7.7 368 2.30 178 11.25 177 3.08.4
5 Lois Bosschaart Trias 691 8.0 318 2.49 216 10.23 157 2.51.7
5 Kimberley Dekker Lycurgus 691 7.8 351 2.38 194 9.68 146 2.44.8
7 Ruth van de Geer Lycurgus 631 8.4 257 2.46 210 10.57 164 2.37.9
8 Iris van Heusden Lycurgus 594 8.8 202 2.28 174 13.59 218 3.02.7
9 Talita van Olst Lycurgus 593 8.4 257 2.52 222 8.18 114 2.46.6
10 Tjerime Pema Trias 589 8.0 318 2.54 226 5.34 45 2.50.8
11 Saranna van Otterl Lycurgus 547 8.3 272 2.26 170 7.75 105 2.41.7
12 Suze Giesbergen Lycurgus 469 8.9 189 2.04 126 10.07 154 2.53.8
13 Meike Timmerman AV Castricum 466 8.8 202 2.04 126 9.28 138
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Charlotte Hopman Trias 1426 6.4 635 3.50 418 24.16 373 4.01.0
2 Nadia Diambudiaku Hylas 1211 6.8 542 3.13 344 20.53 325 4.21.3
3 Femke Brink Trias 1191 6.7 565 3.35 388 14.76 238 4.41.5
4 Zoe Bosschaart Trias 1101 7.3 440 3.29 376 17.73 285 5.24.0
5 Sarit Dietz Lycurgus 1026 7.1 480 2.85 288 15.98 258 4.56.2
6 Maaike Schoute Lycurgus 1012 7.2 460 2.82 282 16.78 270
7 Tessa Meulman Lycurgus 1002 7.3 440 3.11 340 13.79 222 4.08.6
8 Dewi Couwenberg AV Castricum 969 7.3 440 2.78 274 15.79 255 4.41.1
9 Luca Wayper Lycurgus 967 7.2 460 2.87 292 13.38 215 4.26.1
10 Kathy Agasi Trias 936 7.8 351 3.06 330 15.80 255 4.15.0
11 Rosa Koeman Lycurgus 918 7.4 422 2.67 252 15.11 244 4.24.8
12 Pella Carnas Trias 883 7.9 334 2.75 268 17.48 281 4.27.4
13 Minke Bosma Lycurgus 882 7.3 440 2.68 254 11.85 188 4.22.1
14 Fleur Nordmannn Lycurgus 852 7.4 422 2.52 222 12.97 208 4.23.8
14 Jenna Giesbergen Lycurgus 852 7.3 440 2.53 224 11.85 188 4.30.1
16 Kim Bakker Trias 832 7.8 351 2.69 256 13.99 225 4.22.0
16 Fabienne Kick AV Castricum 832 7.7 368 2.66 250 13.32 214 4.42.5
18 Luka Steusel Lycurgus 820 7.6 385 2.77 272 10.56 163 5.49.2
19 Alma Teer Lycurgus 813 7.7 368 2.65 248 12.38 197
20 Demi Kruijer Hylas 750 7.4 422 2.65 248 6.69 80 4.34.0
21 Fien Kievit AV Castricum 745 7.7 368 2.43 204 11.04 173 5.01.9
22 Mabel Holkamp Lycurgus 687 8.3 272 2.15 148 16.55 267 5.52.7
23 Romy Harlaar Trias 683 7.9 334 2.37 192 10.25 157 4.53.0
24 Pita Mol AV Castricum 675 8.0 318 2.29 176 11.46 181 5.38.2
25 Stella Muthert AV Castricum 661 8.0 318 2.30 178 10.65 165 5.28.6
26 Marije Haverkort Lycurgus 613 8.3 272 2.46 210 8.95 131 5.07.7
27 Esmee Lommers Lycurgus 587 8.6 229 2.36 190 10.82 168 5.20.8
28 Nikki Dekker Lycurgus 549 8.8 202 2.07 132 13.40 215 5.06.8
29 Monique v Schie Hylas 392 9.3 139 2.09 136 8.30 117 6.50.4
30 Beau Buurman Lycurgus 381 9.0 176 2.02 122 6.81 83 5.20.8
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Rhea Koning Trias 1329 9.6 503 1.20 489 21.39 337 4.35.1
2 Kiki Haartman Lycurgus 1274 9.5 519 1.15 452 18.98 303 3.51.8
3 Melissa Kooy Hylas 1210 9.7 487 1.15 452 16.86 271
4 Naomi Licumahuwa Lycurgus 1192 9.5 519 0.95 306 23.64 367 3.54.8
5 Pien Rijken Lycurgus 1165 10.3 399 1.15 452 19.75 314 4.34.9
5 Carmen Laffra Lycurgus 1165 10.0 442 1.10 416 19.28 307
7 Wietske Postma Trias 1140 9.6 503 1.05 379 15.97 258 5.04.8
8 Demi Zwerver Trias 1078 9.8 472 1.05 379 14.09 227 4.49.9
9 Daphne vd Hoven Trias 942 10.0 442 0.90 269 14.36 231 4.39.0
10 Josien Leguyt Lycurgus 904 10.9 321 1.05 379 12.78 204
10 Raisa Loos AV Castricum 904 10.4 386 0.95 306 13.23 212
12 Marre Amsen Lycurgus 897 10.1 427 0.90 269 12.56 201 4.10.6
13 Denise Flanders Hylas 884 10.8 333 0.95 306 15.20 245
14 Manon Kraakman Trias 873 10.4 386 0.85 232 15.80 255 4.17.8
15 Sherine Zwaga Trias 807 11.0 308 0.90 269 14.26 230 4.14.1
16 Jara Wagner Lycurgus 763 10.8 333 0.85 232 12.41 198 4.55.7
17 Danielle v Dorth Hylas 732 11.3 273 0.90 269 12.00 190 4.26.7
18 Melissa Molenaar Trias 717 10.9 321 0.85 232 10.60 164 5.21.6
18 Sanne Nieuweboer Trias 717 10.7 346 0.85 232 9.34 139 4.13.8
20 Merel Harkmans Trias 692 11.4 262 0.80 196 14.54 234 5.20.8
21 Layla de Blok Lycurgus 683 11.0 308 0.85 232 9.54 143 4.18.9
22 Marissa van Otterl Lycurgus 680 11.3 273 0.90 269 9.29 138 4.53.2
23 Xanthe Kok AV Castricum 559 11.5 250 0.80 196 8.12 113
24 Jeanne Rouwendaal Lycurgus 551 12.2 177 0.80 196 11.35 178
25 Simone Wouda Lycurgus 489 1.20 489
26 Demi Berkhout Lycurgus 272 14.2 6 0.75 159 7.86 107 6.24.4
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lentine Klaassen AV Castricum 1666 9.0 604 4.29 576 7.36 486 3.48.4
2 Bonnie Liefting Trias 1489 9.3 552 3.87 492 6.65 445 3.53.9
3 Manon Haakman Lycurgus 1468 9.1 587 4.01 520 5.30 361 4.49.1
4 Jet Luijten Trias 1414 9.2 569 3.75 468 5.54 377 4.02.0
5 Maaike v Westerop Trias 1408 9.3 552 3.61 440 6.16 416
6 Bente Wayper Lycurgus 1402 9.2 569 3.46 410 6.28 423
7 Laura de Witte Trias 1379 9.4 535 3.58 434 6.07 410
8 Melissa Verhoeven Hylas 1377 9.3 552 3.56 430 5.83 395 4.07.0
9 Rosa Knebel AV Castricum 1289 10.0 442 3.44 406 6.57 441 3.50.5
10 Carlijn van Esch AV Castricum 1283 10.2 413 3.66 450 6.22 420 3.50.3
11 Lisa Jongewaard Lycurgus 1269 10.1 427 3.23 364 7.21 478 3.57.3
12 Maryse Langeveld AV Castricum 1251 9.4 535 3.39 396 4.70 320 4.22.0
13 Melissa Zevenhek Hylas 1218 9.7 487 3.50 418 4.59 313 4.01.0
14 Denise Groot Trias 1212 10.6 359 3.51 420 6.44 433 4.34.4
15 Yasmin Luijckx AV Castricum 1186 10.0 442 3.25 368 5.53 376 4.09.0
16 Janine de Groot Trias 1177 10.4 386 3.38 394 5.86 397 5.03.8
17 Lotti Twisk AV Castricum 1170 9.9 457 3.32 382 4.85 331 3.59.0
18 Noor v Gijssel Trias 1136 10.3 399 3.09 336 5.92 401 4.29.4
19 Franke de Haan AV Castricum 1084 10.4 386 3.13 344 5.19 354 4.40.7
20 Roos Tabak AV Castricum 1083 10.1 427 3.28 374 4.17 282 4.17.9
21 Ayla Agasi Trias 1050 10.1 427 2.97 312 4.57 311 4.09.8
21 Roos Lok Lycurgus 1050 10.0 442 2.74 266 5.01 342 4.11.8
23 Damar de Kruijff Lycurgus 1032 11.5 250 3.11 340 6.60 442
24 Naomi Meijer AV Castricum 977 11.0 308 2.94 306 5.33 363 3.59.5
25 Esmee Amsen Lycurgus 924 11.0 308 2.79 276 4.99 340 4.50.9
26 Loes van der Ven Lycurgus 901 11.4 262 2.89 296 5.02 343
27 Hester Snijders AV Castricum 891 10.5 372 2.40 198 4.71 321 4.20.7
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Niek Tel Lycurgus 1193 7.0 500 3.15 348 21.97 345 2.13.2
2 Jeltes de Weerd AV Castricum 1156 7.1 480 3.08 334 21.80 342 2.14.4
3 Danny van Sluis Trias 1114 7.2 460 3.06 330 20.44 324 2.29.5
4 Devi Vrijburg AV Castricum 1049 7.4 422 3.27 372 15.84 255 2.16.9
5 Lorenzo Louhatapes Lycurgus 1016 7.5 403 2.78 274 21.53 339 2.25.5
6 Joel Veneman Lycurgus 993 7.5 403 3.09 336 15.72 254 2.26.3
7 Daniel Visser Trias 922 7.7 368 2.93 304 15.49 250 2.32.4
8 Ruud vd Ven Lycurgus 919 7.7 368 2.92 302 15.44 249 2.13.8
9 Jesse de Haan AV Castricum 875 7.6 385 2.65 248 15.00 242 2.44.1
10 Cas Kramer Lycurgus 838 7.6 385 2.31 180 16.94 273 2.27.8
11 Raymond vd Meerend Lycurgus 834 7.8 351 2.90 298 11.70 185 2.35.2
12 Jesper Peterse Trias 830 8.1 303 2.83 284 15.09 243 2.31.8
13 Ted Hofman Hylas 800 8.0 318 2.50 218 16.37 264 2.26.4
13 Ian Blind Hylas 800 7.8 351 2.57 232 13.48 217 2.34.9
15 Jessey Schmidt Lycurgus 746 8.1 303 2.50 218 14.00 225 3.01.3
16 Lukas Kubelka Hylas 739 8.1 303 2.30 178 16.03 258
17 Bram Janssen Lycurgus 737 8.4 257 2.37 192 17.93 288 2.36.2
18 Gijs vd Hulst Lycurgus 666 8.3 272 2.53 224 10.90 170 3.05.5
19 Pim Butter AV Castricum 662 8.7 215 2.42 202 15.20 245 2.53.4
20 Rik de Jong AV Castricum 654 8.2 287 2.35 188 11.38 179 2.55.4
21 David Kolder Trias 652 8.0 318 2.08 134 12.51 200 2.52.7
22 Teun Grandiek AV Castricum 586 8.4 257 2.05 128 12.59 201 2.42.1
23 Matthew Boerman Hylas 569 8.1 303 2.16 150 8.27 116 2.45.8
24 Tjerk Simons AV Castricum 520 8.5 243 2.44 206 6.32 71 3.00.9
25 Loek v Schellen Lycurgus 476 8.8 202 2.12 142 8.98 132 3.11.6
26 Patrick Boon Lycurgus 469 9.6 105 2.21 160 12.73 204 2.55.6
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Daan Bijman Trias 1340 7.0 500 3.54 426 27.45 414 3.50.9
2 Stef Heiloo Trias 1292 6.8 542 3.36 390 23.13 360 4.13.6
3 Ryan Clarke AV Castricum 1261 6.7 565 3.06 330 23.60 366 3.48.1
4 Maarten Kwant Lycurgus 1232 7.1 480 3.34 386 23.63 366 4.13.9
5 Patrick Grossat Trias 1231 7.1 480 3.46 410 21.67 341 4.21.4
6 Arnoud Baars Hylas 1176 7.2 460 3.31 380 21.32 336 4.28.2
7 Jan Hofman Hylas 1167 7.4 422 3.17 352 25.70 393 4.24.9
8 Philip Bagadjan Hylas 1160 7.1 480 3.20 358 20.30 322 3.54.9
8 Julian Kok Lycurgus 1160 7.3 440 3.16 350 23.91 370 3.57.4
10 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 1159 6.9 521 3.59 436 12.65 202
11 Mika Broekhuizen Lycurgus 1103 7.7 368 2.97 312 28.20 423 4.00.1
12 Sven Schoonebeek AV Castricum 1092 7.0 500 3.32 382 13.12 210 3.53.5
13 Joris van Schie Hylas 1048 7.6 385 2.92 302 23.24 361 4.34.7
14 Wander Marbus Hylas 999 7.6 385 3.09 336 17.31 278 6.08.0
15 Jim Jansen Hylas 984 7.6 385 2.86 290 19.41 309 4.07.4
16 Sjoerd Dorrestein Trias 956 7.5 403 2.88 294 16.04 259 4.43.1
17 Frank van Crasbeek AV Castricum 940 7.6 385 2.76 270 17.78 285 4.07.1
18 Brent Puls Lycurgus 899 7.9 334 2.61 240 20.55 325 5.43.9
19 Guus Ruiter Trias 881 7.9 334 2.56 230 19.96 317 4.48.2
20 David Vos Hylas 869 7.7 368 2.92 302 12.50 199 4.37.4
21 Emar Pronk AV Castricum 849 8.0 318 2.69 256 17.11 275 4.37.1
22 Tommas Wagner Lycurgus 812 8.0 318 2.64 246 15.40 248 5.01.6
23 Tobias Neeft Lycurgus 761 7.5 403 2.59 236 8.54 122 4.34.4
24 Rogier v Ham Lycurgus 659 8.5 243 2.67 252 10.57 164 4.38.9
25 Wouter Moerland Lycurgus 614 8.3 272 1.80 78 16.41 264 5.02.0
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Reijndert Mehrer AV Castricum 1431 9.5 519 1.15 452 31.39 460
2 Hidde Braaksma Trias 1183 9.7 487 1.05 379 20.00 317 4.10.9
3 Tyko Kieskamp Hylas 1144 10.2 413 1.00 342 25.43 389 3.50.0
4 Joey Blok Lycurgus 1131 10.4 386 1.10 416 20.85 329 3.47.5
5 stan Liefting Trias 1070 10.7 346 1.00 342 24.86 382 4.08.4
6 Sebastian Kok Lycurgus 1059 10.8 333 1.10 416 19.47 310 4.23.3
7 Dave Klaver Hylas 1054 10.3 399 1.10 416 14.80 239
8 Max vd Tholen Trias 1027 10.2 413 0.95 306 19.32 308 3.57.7
9 Thomas Boots Lycurgus 1008 10.9 321 1.00 342 21.97 345 4.42.5
10 Jesse de Bruyne Lycurgus 1005 10.9 321 1.05 379 19.15 305 4.25.9
11 Dario Duineveld Trias 1000 10.4 386 0.95 306 19.32 308 4.03.7
12 Tobias Sandoval Ga Lycurgus 983 10.7 346 1.00 342 18.42 295 4.45.0
13 Kelvin Rijkens Hylas 925 10.7 346 1.00 342 14.70 237 3.53.5
14 Lars Gilissen Lycurgus 901 10.6 359 0.95 306 14.62 236 4.43.4
15 Dennis Oostindie Trias 861 10.4 386 0.75 159 19.88 316 4.35.0
16 Patrick Koper Lycurgus 857 11.1 296 0.95 306 15.80 255 3.59.5
17 Quincy Lawalata Lycurgus 816 11.5 250 0.95 306 16.13 260 4.41.5
18 Simon Schwidder Hylas 811 11.3 273 1.00 342 12.33 196
19 Boy v Schooten Trias 809 12.6 138 0.90 269 26.41 402 5.38.3
20 Kike Navarro Lycurgus 755 11.6 239 0.90 269 15.29 247
21 Vladik Naoumov Lycurgus 680 11.7 228 0.75 159 18.31 293 4.31.4
22 Luuk Muthert AV Castricum 676 11.5 250 0.85 232 12.19 194 5.50.8
23 Coen vd Hulst Lycurgus 624 11.9 207 0.85 232 11.70 185 5.28.1
24 Lars Rodenburg Lycurgus 573 11.0 308 0 16.42 265 4.12.0
25 Thijs Goedheer Lycurgus 525 12.4 157 0.75 159 13.02 209 5.29.1
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Thom Slot Trias 1701 8.8 641 4.39 596 6.97 464
2 Viktor Kelderman Hylas 1688 8.7 660 4.26 570 6.86 458
3 Bas Zwolsman Lycurgus 1664 9.0 604 4.19 556 7.69 504
4 Koen Bergenhenegou Hylas 1585 9.2 569 3.87 492 8.06 524 3.55.7
5 Pepijn Walstra Lycurgus 1561 9.4 535 3.77 472 8.63 554
6 Thijs Stuart Hylas 1506 9.3 552 3.86 490 6.97 464 3.25.3
7 Mitchell Dalgliesh Hylas 1430 9.6 503 3.78 474 6.79 453 4.07.0
8 Sean Meijer Lycurgus 1404 9.7 487 3.48 414 7.67 503 3.37.3
9 Roy v Sluis Trias 1295 9.8 472 3.46 410 6.11 413 3.59.0
10 Erwin Bas Lycurgus 1284 9.7 487 3.45 408 5.73 389 3.46.1
11 Max Wiegers Trias 1281 9.5 519 3.48 414 5.10 348 3.51.2
12 Remco Grootjen Lycurgus 1264 9.6 503 3.13 344 6.18 417 4.06.2
13 Luca Claveau Hylas 1257 9.8 472 3.60 438 5.08 347 3.39.0
14 Mitch Rozema Lycurgus 1184 10.2 413 3.28 374 5.85 397
15 Arnoud Raap Lycurgus 1182 10.3 399 3.58 434 5.11 349 4.13.0
16 Jan-Dirk Gravestei Lycurgus 1171 10.2 413 3.10 338 6.22 420
17 Frank Backs Trias 1156 10.4 386 3.36 390 5.59 380 4.12.2
18 Maurice Kingma Lycurgus 1007 11.2 285 2.73 264 6.87 458 4.43.7
19 Julian Veldkamp Lycurgus 976 10.4 386 3.04 326 3.93 264 4.13.4
20 Dennis Beemsterboe Lycurgus 957 11.1 296 2.82 282 5.58 379 4.44.4
21 Jasper Koomen Lycurgus 946 10.9 321 2.93 304 4.71 321 4.23.4
22 Dennis Boon Lycurgus 941 11.4 262 2.82 282 5.85 397 5.04.0
23 Delano Holkamp Lycurgus 695 12.0 197 2.01 120 5.55 378
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sjoerd Wezelenburg Lycurgus 1069 7.0 500 3.12 342 14.07 227 2.12.9
2 Odin Pronk AV Castricum 780 8.1 303 2.40 198 17.38 279
3 Jens van Gelderen Lycurgus 759 7.8 351 2.24 166 14.98 242 2.36.5
4 Jason Visser Lycurgus 750 8.2 287 2.42 202 16.19 261 2.22.8
5 Adan Eijer Lycurgus 726 7.8 351 2.13 144 14.33 231 2.30.5
6 Tim Dorrestein Trias 634 8.8 202 2.52 222 13.11 210 2.57.5
7 Rochus Weemhoff Lycurgus 559 9.0 176 2.44 206 11.27 177 2.42.5
8 Mirka Schoute Lycurgus 492 8.9 189 2.23 164 9.36 139 3.02.5
9 Wesley Scheerman Lycurgus 476 9.1 163 2.15 148 10.65 165
10 Sven v Roemburg Lycurgus 435 9.1 163 2.07 132 9.39 140
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Britt Ooijevaar Trias 898 7.2 460 2.70 258 11.43 180 2.32.2
2 Myrthe van Gastel Lycurgus 621 8.3 272 2.54 226 8.58 123 2.35.2
3 Femke Petra Lycurgus 602 7.3 440 1.80 78 6.88 84 2.56.5
4 Sanne Sprenkeling Trias 601 8.4 257 2.66 250 7.30 94 2.55.4
5 Wies Vos Trias 593 8.4 257 2.42 202 9.10 134 2.41.6
6 Mila Freesen Lycurgus 546 8.4 257 1.99 116 11.06 173 2.38.8
7 Cindy Tax AV Castricum 528 8.3 272 2.12 142 8.15 114 3.16.3
8 Iris Gaarthuis AV Castricum 506 8.5 243 2.16 150 8.13 113 2.46.4
9 Jette Schiebergen Trias 386 8.9 189 1.83 84 8.10 113 2.59.7
10 Michelle v Dorth Hylas 344 9.4 127 2.35 188 4.75 29 3.03.1

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.06.2006