Pupillen competitie regio 1-3-4
av Edam
Edam
10 juni 2006

Uitslagen Meerkamp



Meisjes Pup C Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 600 m
1 Ella de Boer Zaanland 959 7.4 422 15.16 245 2.87 292 2.36.0
2 Romy Ijsbrandy Hollandia 955 7.5 403 15.00 242 2.96 310 2.27.0
3 Leonie Beers SAV 945 7.6 385 18.08 290 2.76 270
4 Jeanine Oud SAV 882 7.8 351 16.94 273 2.70 258 2.22.9
5 Lotte Hassink ARO'88 865 7.9 334 16.68 269 2.72 262 3.10.0
6 Aukje Bakker SAV 864 7.9 334 16.62 268 2.72 262
7 Lisanne v.d. Lustgraaf av Edam 806 7.6 385 11.68 185 2.59 236 2.32.3
8 Ambert Ruijter SAV 801 7.8 351 13.78 222 2.55 228 2.41.8
9 Noa Smolenaars Waterland 789 8.5 243 19.36 308 2.60 238 2.52.4
10 Emma Duiveman McEwan Wieringermeer 750 7.9 334 11.24 176 2.61 240
11 Luca Maars Zaanland 740 7.9 334 13.65 220 2.34 186 2.46.2
12 Britt Zwagerman ARO'88 734 8.6 229 18.56 297 2.45 208 2.45.1
13 Marjolein Visser av Edam 695 8,0 318 7.94 109 2.75 268 2.43.6
14 Britt Brilman Waterland 693 8.1 303 10.90 170 2.51 220 2.37.1
15 Silvia v.d. Kolff av Edam 692 8.1 303 11.15 175 2.48 214 2.32.8
16 Maaike van de Pauvort TAS'82 689 8.5 243 10.29 158 2.85 288 2.59.8
17 Dana de Wit SAV 667 8.1 303 9.69 146 2.50 218
18 Jetske van Kampen Wieringermeer 654 8.5 243 9.94 151 2.71 260 2.39.4
19 Francis Kluit SAV 640 8.9 189 13.27 213 2.60 238
20 Anna Hoogeveen Wieringermeer 608 8.1 303 6.98 87 2.50 218 2.57.2
21 Babeth Vriend SAV 591 8.4 257 9.68 146 2.35 188 2.43.0
22 Romy Bokenkamp av Edam 587 8.3 272 12.79 205 1.96 110 3.03.9
23 Michelle Weernink SAV 576 8.9 189 14.24 229 2.20 158 2.59.3
24 Jacintha Molenaar av Edam 560 8.4 257 7.50 99 2.43 204 3.07.0
25 Marlies van Eden Wieringermeer 471 9,0 176 8.01 111 2.33 184 2.54.8
26 Marije Dekkers Wieringermeer 467 8.9 189 8.35 118 2.21 160
27 Sabine Veerman av Edam 444 8.8 202 9.60 144 1.90 98 2.54.9
28 Sara Lof av Edam 410 8.9 189 8.21 115 1.94 106 2.54.2
29 Tessa Tol av Edam 405 9.2 151 7.02 88 2.24 166 2.54.8
Meisjes Pup B Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 1000 m
1 Nyala Stevens Hollandia 1460 6.5 611 20.97 331 4.00 518 3.51.8
2 Gabriella v.d. Wijck av Edam 1414 6.2 686 22.40 350 3.30 378 4.53.4
3 Ayonne van Oort av Edam 1214 6.8 542 16.28 262 3.46 410 4.10.4
4 Paulien Kok av Edam 1185 7,0 500 16.94 273 3.47 412 4.12.0
5 Francis Sikkenga Hollandia 1134 6.7 565 10.53 163 3.44 406 4.06.5
6 Amy Keijzer av Edam 1110 7,0 500 14.51 234 3.29 376
6 Floortje van Kampen Wieringermeer 1110 7.3 440 18.81 300 3.26 370
8 Anne Homan SAV 1050 7.2 460 16.89 272 3.00 318 4.21.3
9 Myrthe Wit Wieringermeer 986 7.5 403 14.60 235 3.15 348 4.09.5
10 Rianne Kalk av Edam 945 7.8 351 17.05 274 3.01 320 5.10.1
11 Lisa van Egten Zaanland 912 7.7 368 14.39 232 2.97 312 4.10.5
12 Britt Mosselman SAV 891 7.8 351 15.63 252 2.85 288 4.21.2
13 Lieke Koenderink Zaanland 883 7.8 351 14.13 228 2.93 304 4.53.8
14 Aisha Zoe Rutte Wieringermeer 859 8,0 318 17.25 277 2.73 264 4.42.5
15 Femke Schipmolder Waterland 848 7.6 385 10.05 153 2.96 310 4.47.4
16 Isa van Bree Hollandia 841 7.9 334 13.25 213 2.88 294 4.37.4
17 Rian van der Oord Hollandia 826 7.7 368 10.89 170 2.85 288 4.31.9
18 Nanne Zegers av Edam 778 8.5 243 18.54 297 2.60 238 4.40.4
19 Dominique Huige Wieringermeer 740 7.8 351 9.51 143 2.64 246 5.14.1
20 Raquel de Jong SAV 663 8.1 303 6.27 70 2.86 290 4.39.1
21 Lisa v.d. Kolff av Edam 647 8.2 287 10.17 156 2.43 204 5.12.8
22 Rosanne Snoek av Edam 646 8.3 272 9.76 148 2.54 226
Meisjes Pup A1 Vereniging Totaal 60 Meter Hoogspringen Balwerpen 1000 m
1 Michelle Oud SAV 1438 9.3 552 1.25 526 23.13 360 3.52.4
2 Daphne Veerman av Edam 1389 9.2 569 1.25 526 18.35 294 4.34.2
3 Brenda Bohle Hollandia 1342 9.5 519 1.25 526 18.59 297
4 Zola van Zwol Hollandia 1252 9.7 487 1.15 452 19.68 313
5 Kim Gomersbach av Edam 1221 9.6 503 1.10 416 18.92 302 4.42.2
6 Djessie Ligthart TAS'82 1114 10.1 427 1.05 379 19.36 308 4.16.3
7 Mariska van Kalsbeek SAV 1081 10.2 413 1.15 452 13.46 216 5.28.6
8 Mariska Tuijp av Edam 1074 9.6 503 0.90 269 18.95 302 4.06.2
9 Jessie Lof av Edam 1033 10.5 372 1.10 416 15.19 245 4.41.3
10 Monique Schokker av Edam 1019 10,0 442 1.00 342 14.59 235 4.14.9
11 Sonja Beers SAV 1004 10.8 333 1.05 379 18.24 292
12 Mascha Schouten Hollandia 965 10.5 372 1.05 379 13.30 214
13 Bo Huisman SAV 943 10.9 321 1.05 379 15.06 243 4.27.8
14 Astrid Zwaag DOKEV 919 10,0 442 0.85 232 15.17 245
15 Bregje Bouma av Edam 890 11,0 308 1.00 342 14.89 240
16 Inge Kunst Hollandia 882 10.5 372 1.00 342 10.81 168
17 Inge Steegemans TAS'82 879 11.1 296 1.00 342 14.96 241 4.23.6
18 Caroline Guijt av Edam 878 11,0 308 0.95 306 16.39 264 4.23.1
19 Naomi Kuin SAV 867 10.4 386 0.90 269 13.21 212 4.40.2
20 Iris Kaptein av Edam 859 10.8 333 0.95 306 13.70 220 4.45.4
21 Manouk v.d. Lustgraaf av Edam 851 11,0 308 1.00 342 12.58 201 4.44.3
22 Erin Vermeulen av Edam 848 11,0 308 1.00 342 12.41 198 4.48.4
23 Thea Noordeloos SAV 841 11.5 250 1.00 342 15.46 249 4.33.5
24 Aliza Kroon av Edam 711 11.4 262 0.95 306 9.54 143 4.53.4
25 Hannah Beudeker SAV 672 11.9 207 0.90 269 12.28 196 5.00.3
26 Lianne Overwater Zaanland 655 11.5 250 0.90 269 9.18 136 4.59.1
27 Iris van der Heide Wieringermeer 589 12,0 197 0.85 232 10.40 160
28 Anouk Wilmsen Zaanland 586 12.6 138 0.80 196 15.64 252 5.21.2
29 Marleen Bakker TAS'82 513 12.5 148 0.75 159 12.87 206 5.24.7
Meisjes Pup A2 Vereniging Totaal 60 Meter Verspringen Kogelstoten 1000 m
1 Judith Pambo Nunes SAV 1542 9.5 519 3.90 498 8.08 525 4.39.1
2 Nikita Feenstra DOKEV 1538 9.3 552 3.93 504 7.28 482
3 Fenna v.d. Klei Waterland 1518 9.2 569 4.05 528 6.24 421 3.40.4
4 Anne Molenaar av Edam 1474 9.5 519 3.75 468 7.38 487
5 Judith Kok SAV 1433 9.1 587 3.70 458 5.72 388 3.57.5
6 Susan Kok av Edam 1395 9.6 503 3.70 458 6.46 434
7 Marije Doddema Zaanland 1357 9.8 472 3.63 444 6.57 441
8 Manon Boukens SAV 1342 9.8 472 3.72 462 6.04 408 3.51.0
9 Lotte van Elst Waterland 1324 9.7 487 3.42 402 6.48 435 4.02.8
10 Danique de Jong SAV 1292 9.9 457 3.76 470 5.36 365 4.08.6
11 Feykje Mosch av Edam 1268 9.9 457 3.21 360 6.75 451 4.08.1
12 Deborah Koning av Edam 1267 10,0 442 3.36 390 6.47 435 4.16.6
13 Eline van Breukelen Wieringermeer 1230 10.1 427 3.70 458 5.06 345 4.07.3
14 Els Noordeloos SAV 1214 10.4 386 3.52 422 6.00 406 4.19.7
15 Lisa Bolhoeve Zaanland 1202 10.2 413 3.46 410 5.58 379
16 Niara Rutte Wieringermeer 1179 10.4 386 3.43 404 5.73 389 4.33.7
17 Afra Kiel Hollandia 1175 9.9 457 3.33 384 4.90 334 3.53.5
18 Tess Vriend SAV 1149 10.6 359 3.32 382 6.03 408 3.58.3
19 Esther Vane av Edam 1148 10.1 427 3.34 386 4.91 335 4.13.4
20 Lisan Beukman Hollandia 1105 10.5 372 3.28 374 5.27 359 4.27.8
21 Jennifer Kindt SAV 1103 10.2 413 3.31 380 4.55 310 4.21.2
22 Iris Timmer DOKEV 1090 10,0 442 3.35 388 3.88 260
23 Kaylee Elfring Wieringermeer 1088 10.2 413 3.04 326 5.12 349
24 Janique Modder DOKEV 1073 10.7 346 2.76 270 6.85 457
25 Kim Blaauw Wieringermeer 1065 10.7 346 3.37 392 4.79 327 4.26.7
26 Tessa Lamers Zaanland 1014 10.7 346 3.21 360 4.53 308 4.14.9
27 Marieke van Etten Wieringermeer 1000 10.9 321 3.10 338 5.00 341 4.23.8
28 Kim van Egten Zaanland 845 10,0 442 0.00 0 5.95 403 3.52.0
29 Romana Molenaar av Edam 826 11.2 285 2.90 298 3.66 243 5.11.7
30 Debby v.d. Berg av Edam 802 11.7 228 2.83 284 4.27 290 5.08.5
31 Bo van Bree Hollandia 316 0,0 0 2.99 316 0.00 0
Jongens Pup C Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 600 m
1 Remon Kraakman av Edam 1220 7.3 440 26.65 404 3.29 376 2.26.1
2 Mark van Dijk Waterland 1186 7.2 460 21.05 332 3.38 394 2.23.4
3 Django de Vreng Hollandia 1118 7.3 440 19.02 304 3.28 374 2.26.8
4 Ryan Poelsma Zaanland 1049 7.4 422 19.38 309 3.00 318 2.21.4
5 Timon Smit av Edam 1015 7.2 460 15.96 257 2.90 298 2.34.2
6 Ivar Ligthart TAS'82 960 8,0 318 25.46 390 2.67 252 2.23.7
7 Rowdy de Groot Monnickendam 875 7.9 334 17.90 287 2.68 254
8 Mick Onrust Zaanland 843 8.2 287 19.05 304 2.67 252 2.45.7
9 Jan Water SAV 787 7.9 334 12.59 201 2.67 252 2.37.2
10 Vince Schneider TAS'82 786 8.2 287 18.41 295 2.43 204 2.52.2
11 Stijn Smit Wieringermeer 776 8.1 303 13.86 223 2.66 250 2.58.1
12 Kevin de Boer Zaanland 756 8.1 303 12.80 205 2.65 248 2.53.9
13 Rick van der Heide Wieringermeer 734 8.4 257 13.61 219 2.70 258 2.37.0
14 Casper v.d. Ven SAV 714 9.1 163 24.16 373 2.30 178
15 William Mooijer av Edam 691 8.6 229 13.91 224 2.60 238
16 Quinten Overwater Zaanland 683 8.7 215 16.26 262 2.44 206 2.43.4
17 Navin Oedai ARO'88 676 8.5 243 11.38 179 2.68 254 2.49.9
18 Bjorn Groot av Edam 658 8.8 202 15.10 244 2.47 212 2.52.6
19 Sam Volten SAV 581 8.8 202 10.31 159 2.51 220 2.48.4
20 Kylian de Boer Wieringermeer 471 9.1 163 9.98 152 2.19 156 2.54.4
21 Abe Bouma av Edam 389 9.8 83 9.89 150 2.19 156 2.55.5
Jongens Pup B Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 1000 m
1 Johan Ouwehand av Edam 1353 6.9 521 27.07 410 3.52 422 4.05.8
2 Twan Dankmeijer Hollandia 1208 7.1 480 22.37 350 3.30 378 4.39.2
3 Justin Ykso Seel Monnickendam 1175 7.2 460 22.91 357 3.20 358 3.59.3
4 Ruben den boer av Edam 1161 7.6 385 26.13 398 3.30 378 3.59.7
5 Niels Vink av Edam 1042 7.5 403 18.31 293 3.14 346 4.52.3
6 Thimo Kroeze Zaanland 1039 7.5 403 20.74 328 2.95 308 4.43.6
7 Vince Kaars av Edam 945 7.7 368 18.27 293 2.83 284 4.03.1
8 Mike Kaars av Edam 889 7.5 403 13.79 222 2.73 264 4.16.4
9 Hugo van Montfort av Edam 854 7.5 403 12.92 207 2.63 244 4.48.9
10 Tim Bokenkamp av Edam 849 8.1 303 17.43 280 2.74 266 5.16.4
11 Job de Nijs av Edam 760 8.4 257 22.47 351 2.17 152 5.02.5
12 Kees Grooteman Wieringermeer 705 8.5 243 13.77 222 2.61 240 5.06.0
13 Maarten Cornelissen Wieringermeer 687 8.4 257 12.10 192 2.60 238
14 David Verbiest Wieringermeer 628 8.5 243 12.94 207 2.30 178 4.31.6
Jongens Pup A1 Vereniging Totaal 60 Meter Balwerpen Hoogspringen 1000 m
1 Douwe Schut Waterland 1333 9.6 503 30.61 451 1.05 379 3.55.5
2 Roy Ruijter SAV 1304 10,0 442 21.35 336 1.25 526 3.53.8
3 Niels Kwakman av Edam 1301 10,0 442 26.84 407 1.15 452 4.00.7
4 Dimitri de Jong-Broers Zaanland 1272 10,0 442 24.53 378 1.15 452 4.12.2
5 Matthijs Jong SAV 1222 10.5 372 26.16 398 1.15 452 4.15.1
5 Aron van den Oosterkamp TAS'82 1222 10,0 442 18.15 291 1.20 489 3.51.1
7 Alex Louwe Zaanland 1130 10.4 386 26.43 402 1.00 342 4.04.3
8 Douwe Berkenbosch av Edam 1015 10.5 372 21.38 337 0.95 306
9 Mart Stijvers av Edam 1003 10.9 321 18.98 303 1.05 379 4.18.1
10 Oscar van Crimpen SAV 955 10.9 321 15.80 255 1.05 379 4.32.0
11 Theo Rekelhof av Edam 912 12,0 197 24.14 373 1.00 342 4.17.2
12 Pieter Rotgans Wieringermeer 878 11.7 228 16.83 271 1.05 379 4.19.3
13 Leon van Essen av Edam 760 11.3 273 9.64 145 1.00 342 4.25.5
14 Kevin Post Wieringermeer 440 12.5 148 9.06 133 0.75 159 5.40.0
Jongens Pup A2 Vereniging Totaal 60 Meter Verspringen Kogelstoten 1000 m
1 Berry Kwakman av Edam 1577 9.2 569 3.80 478 8.16 530
2 Dave Brandhoff SAV 1496 9.6 503 3.99 516 7.20 477 3.43.8
3 Mathe Duistermaat DOKEV 1489 9.6 503 3.80 478 7.75 508 3.36.3
4 Patrick Camara Monnickendam 1481 9.5 519 3.82 482 7.26 480 3.45.0
5 Selim Faroque Hollandia 1407 9.2 569 3.65 448 5.75 390 3.59.7
6 Martin Schokker av Edam 1398 10.1 427 3.47 412 8.73 559 4.02.0
7 Fabian Sentener Hollandia 1350 9.6 503 3.50 418 6.37 429 3.48.2
8 Nick Veerman av Edam 1336 10.2 413 3.38 394 8.14 529 4.08.1
9 Patrick Schans av Edam 1327 9.6 503 3.48 414 6.06 410 4.32.8
10 Danny Kaars av Edam 1259 10.5 372 3.62 442 6.64 445 3.50.8
11 Johan Kluessien av Edam 1257 9.8 472 2.91 300 7.35 485 4.07.8
12 Mathias Spoel av Edam 1204 10.4 386 3.20 358 6.91 460 4.05.3
13 Niek Abbingh DOKEV 1171 10.5 372 3.55 428 5.45 371 3.43.2
14 Peter de Boer SAV 1158 10.3 399 3.18 354 5.98 405 4.23.4
15 Tim Kraaij Zaanland 1137 10.4 386 3.12 342 6.05 409 4.18.2
16 Max Brienen Zaanland 1134 10.6 359 3.08 334 6.57 441 3.49.2
17 Ewoud Vissers SAV 1062 10.6 359 3.25 368 4.91 335 4.22.0
18 Kaz Brilman Waterland 1058 11,0 308 3.24 366 5.65 384 4.16.7
19 Lars de Wit Zaanland 993 11,0 308 3.03 324 5.29 361 3.56.8
20 Pim Bakker TAS'82 917 11,0 308 3.09 336 4.05 273 4.46.6
Meisjes Pup mini Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 600 m
1 Merel Sinnige SAV 891 7.8 351 16.37 264 2.79 276
2 Lisa Schokker av Edam 858 7.5 403 12.92 207 2.65 248 2.22.1
3 Elise Schneider SAV 660 8,0 318 9.79 148 2.38 194 2.33.9
4 Marjolein Zuidema Wieringermeer 626 8.4 257 9.93 151 2.50 218 2.54.5
5 Noor van Bree Hollandia 580 8.5 243 10.31 159 2.30 178 2.49.2
6 Loes Essen SAV 540 8.8 202 13.68 220 2.00 118 2.58.8
7 Juliet Koning av Edam 530 8.7 215 10.83 169 2.14 146 2.32.9
8 Robin Post Wieringermeer 494 8.4 257 5.40 47 2.36 190 2.56.9
9 Janet Beers SAV 480 8.9 189 9.26 137 2.18 154
10 Cathy Vink av Edam 314 9.4 127 6.48 75 1.97 112 3.12.5
Jongens Pup mini Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 600 m
1 Mika Wagemaker Hollandia 836 8.2 287 21.71 341 2.45 208
2 Nico Kroon av Edam 708 8,0 318 11.89 188 2.42 202 2.22.9
3 Sem Niekus Zaanland 643 8.1 303 8.44 120 2.51 220 2.43.1
4 Jardun Rutte Wieringermeer 631 8.5 243 12.99 208 2.31 180 2.37.3
5 Luuk Tierolf av Edam 578 8.8 202 12.44 198 2.30 178 2.40.8
6 Maik Retz Zaanland 571 9,0 176 15.31 247 2.15 148 2.43.5
7 Dirk Water SAV 555 8.5 243 7.71 104 2.45 208 2.39.4
8 Benjamin Bakker SAV 533 8.5 243 9.79 148 2.12 142 3.06.9

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.06.2006