Pupillen competitie regio 1-3-4
DEM
Beverwijk
10 juni 2006

Uitslagen Meerkamp



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jessica v Mol Hera 1105 7.79 394 3.07 332 24.62 379 2.23.47
2 Renee v Rookhuizen DEM 924 7.43 462 2.82 282 11.41 180 2.28.43
3 Susanne Visbeen Noordkop 891 7.43 462 2.64 246 11.60 183 2.32.75
4 Marinsa Timmer Noordkop 819 8.15 333 2.61 240 15.22 246 2.43.01
5 Emma Janssen Hera 800 7.87 380 2.57 232 11.86 188 2.51.38
6 Mandy v Ruler Noordkop 785 8.27 314 2.61 240 14.36 231 3.01.77
7 Puck Pompe Suomi 774 7.89 377 2.71 260 9.24 137 2.45.89
8 Elise Hakhoff DEM 726 8.22 322 2.61 240 10.60 164 3.21.07
9 Marit vd Zijpp Suomi 682 8.31 307 2.56 230 9.63 145 2.37.63
10 Julia Bos Suomi 666 7.72 407 2.27 172 6.99 87 2.54.03
11 Nienke Joacim av Haarlem 663 8.35 301 2.34 186 11.22 176 2.37.63
12 Annemijn Mors Suomi 651 8.21 323 2.37 192 9.20 136 2.45.15
13 Sabine Harms Suomi 612 8.81 233 2.35 188 12.04 191 2.54.19
14 Mitzy  Burger av Haarlem 585 8.60 263 2.04 126 12.28 196
15 Ezra Harpenau Hera 424 9.04 202 2.07 132 7.11 90 2.46.78
16 Isa Rethmeier kav Holland 262 8.61 262
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Shanice v Kan kav Holland 1214 7.06 538 3.20 358 20.04 318 2.19.30
2 Rosalie Wijnker Hera 1199 7.54 440 3.43 404 22.74 355 2.13.65
3 Jolene Adelaar DEM 1172 7.32 484 3.20 358 20.93 330 2.24.35
4 Kirsten Assendelft Hera 1168 7.48 452 3.00 318 26.10 398 2.31.02
5 Laura de Lange Suomi 1155 7.36 476 3.22 362 19.97 317 2.25.64
6 Randi Stoop Hera 1137 7.39 470 3.38 394 16.95 273 2.44.19
7 Kirsten Blom Nova 1116 7.63 423 3.10 338 22.72 355 2.20.53
8 Britt Steeman Suomi 1100 7.35 478 3.11 340 17.55 282 2.24.00
9 Manon Blok Suomi 1089 7.34 480 3.15 348 16.20 261 2.27.79
10 Anne v Loo kav Holland 1050 7.57 435 3.31 380 14.56 235 2.34.65
11 Dianta de Vries Hera 1046 7.46 456 3.22 362 14.13 228 3.04.30
12 Sarah Tonis kav Holland 923 7.79 394 3.10 338 12.03 191 2.27.00
13 Britt Timmermans Suomi 906 8.02 354 2.90 298 15.74 254 2.36.65
14 Lotte Paardekoper DEM 862 7.92 371 2.55 228 16.29 263
15 Hester de Goede Nova 847 7.98 361 2.55 228 16.03 258 2.39.22
16 Louise Tamis Hera 815 8.05 349 2.74 266 12.53 200 2.35.94
17 Roxanne Houter Hera 766 8.38 296 2.57 232 14.77 238 2.42.36
18 Maaike Merckens kav Holland 723 8.20 325 2.17 152 15.24 246 2.47.45
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Romy Spruit DEM 1297 10.07 467 1.20 489 21.69 341 2.10.67
2 Anna Noelle Kaffe kav Holland 1278 9.57 547 1.15 452 17.37 279 2.14.56
3 Ilona Poel DEM 1203 9.90 494 1.10 416 18.31 293 2.18.43
4 Robin Tesselaar Nova 1151 10.78 367 1.10 416 23.76 368 2.30.06
5 Iris SchlundtBodie DEM 1129 10.05 470 1.05 379 17.40 280 2.26.10
6 Eva Roozendaal Nova 1110 10.23 443 1.05 379 17.96 288 2.10.58
7 Claudia Groot kav Holland 1079 10.35 426 1.05 379 17.06 274 2.08.58
8 Michelle Suyck Hera 1075 10.29 435 1.05 379 16.21 261
9 Fleur Eijsbroek Suomi 1060 10.17 452 0.95 306 18.91 302 2.14.55
10 Jolijn Prins Nova 1057 10.00 478 1.00 342 14.69 237 2.21.96
11 Esther Kiel av Haarlem 1049 10.57 395 1.05 379 17.13 275 2.11.49
12 Maaike Ruijter Nova 1046 10.63 387 1.05 379 17.40 280 2.14.65
13 Tamar v Tatenhove Hera 979 10.71 376 1.05 379 13.94 224 2.30.67
14 Julia Sijm kav Holland 964 10.76 369 1.05 379 13.46 216 2.35.17
15 Sabine Reijm Suomi 937 11.19 315 1.05 379 15.04 243 2.30.76
16 Julie Kuiper Nova 887 10.64 386 0.95 306 12.27 195 2.33.37
17 Lisanne de Vries DEM 886 10.96 343 0.95 306 14.70 237 2.38.96
18 Rianne v Diepen Hera 876 10.80 364 0.95 306 12.87 206 2.20.78
19 Myrthe Kuhne Hera 863 10.36 425 0.90 269 10.86 169 2.37.36
20 Maria Castricum DEM 837 10.49 406 0.90 269 10.51 162
21 Shereen Reijnders DEM 779 11.08 328 0.95 306 9.65 145 2.45.27
22 Lynn Glas Nova 743 12.26 195 1.10 416 8.99 132
23 Laurence Aubrun Nova 679 11.63 263 0.90 269 9.71 147 2.40.72
24 Lindsay Brands Hera 635 11.45 283 0.85 232 8.42 120 2.34.21
25 Lonneke Rademakers Nova 491 12.74 148 0.85 232 8.04 111 2.09.73
meisjes pup A.2 to totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Dana v Velde Hera 1463 9.73 521 3.71 460 7.28 482 2.05.76
2 Rosanna Tatti DEM 1449 9.67 530 3.53 424 7.52 495
3 Lisanne Vedder Hera 1424 9.71 524 3.83 484 6.17 416 2.27.27
4 Davina v Perge Nova 1374 10.05 470 3.56 430 7.15 474 2.13.31
5 Britt v Steen Noordkop 1308 9.58 545 3.35 388 5.51 375 2.13.81
6 Andrea Beentjes DEM 1293 9.71 524 3.29 376 5.79 393
7 Josefien den Herto kav Holland 1282 10.00 478 3.12 342 6.94 462 2.09.39
8 Celina Rughetti DEM 1257 9.62 539 3.35 388 4.84 330
9 Manouk Oliemans Noordkop 1220 9.99 480 3.42 402 4.95 338
10 Laura Timmer Noordkop 1212 9.89 495 3.21 360 5.23 357 2.29.14
11 Mayleen Schoenmake Hera 1203 9.92 490 3.12 342 5.45 371 2.17.60
12 Loren Datema kav Holland 1165 9.94 487 3.24 366 4.58 312 2.24.77
13 Julia Haver Suomi 1153 10.01 476 3.15 348 4.82 329 2.23.44
14 Floor Soffner Suomi 1138 10.23 443 3.33 384 4.56 311 2.35.23
15 Demi vd Pal kav Holland 1056 10.74 372 3.10 338 5.07 346 2.23.69
16 Lisanne Bunink Suomi 1004 10.48 408 2.73 264 4.87 332 2.28.10
16 Juultje Rijnders kav Holland 1004 11.01 337 2.68 254 6.12 413 2.30.09
18 Anne Kniest kav Holland 981 11.03 335 2.59 236 6.06 410 2.22.39
19 Tamar Kooger Hera 951 10.69 379 2.62 242 4.83 330 2.32.75
20 Tess Holtslag Suomi 907 10.28 436 2.45 208 3.92 263 2.42.24
21 Lisa Driesse Hera 767 11.00 338 2.21 160 3.99 269
jongens pup C to totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Freek Berends kav Holland 1163 7.22 504 2.79 276 24.90 383 2.14.39
2 Calvin Andringa DEM 1096 7.28 492 3.07 332 16.92 272
3 Pelle vd Pal kav Holland 1082 7.06 538 2.77 272 16.89 272 2.32.97
4 Emile Lammers Noordkop 1060 7.39 470 2.77 272 20.02 318 2.13.09
5 Lars Hierck Hera 1025 7.77 398 2.62 242 25.07 385 2.35.36
6 Onno Aerts Noordkop 1024 7.67 416 2.58 234 24.24 374
7 Lars Katsma Hera 1017 7.95 366 2.76 270 24.77 381 2.28.74
8 Alexander Soethout DEM 995 7.58 433 2.84 286 17.17 276 2.26.69
9 Lars v Oossanen Noordkop 991 7.46 456 2.67 252 17.62 283 2.28.07
10 Lucas Vedder Hera 943 7.52 444 2.37 192 19.25 307 2.36.23
11 Jelle de Nijs Nova 928 7.83 387 2.58 234 19.29 307 2.33.91
12 Anthony Kaffe kav Holland 898 8.09 343 2.48 214 21.67 341 2.37.04
13 Stijn Waltmann Noordkop 890 7.45 458 2.64 246 11.78 186 2.18.84
14 Jurre ter Broeke kav Holland 885 8.29 310 2.57 232 21.83 343 2.49.83
15 Vincent v Wijk Suomi 846 7.66 418 2.49 216 13.21 212 2.19.66
16 Melle Lagerweij Hera 822 7.80 392 2.78 274 10.16 156 2.16.42
17 Koen v Beek kav Holland 769 8.02 354 2.23 164 15.54 251 2.36.96
18 Ian Rabbers DEM 736 8.06 348 2.09 136 15.60 252
19 Thomas Herder DEM 668 8.54 272 2.42 202 12.21 194 2.35.75
20 Sven Stal DEM 580 9.09 195 2.06 130 15.78 255 2.52.17
jongens pup B to totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Jochem Dobber Suomi 1311 6.91 571 3.51 420 20.19 320 2.04.12
2 Rogier Los DEM 1282 7.42 464 3.45 408 27.12 410 2.02.15
3 Wessel Koot kav Holland 1264 7.58 433 3.43 404 28.52 427 2.06.71
4 Franklin Jubitana DEM 1262 7.46 456 3.28 374 28.92 432 2.11.76
5 Fabian Freijser Suomi 1215 7.75 401 3.24 366 30.35 448 2.29.54
6 Joris Bodin Suomi 1214 7.46 456 3.08 334 28.27 424 2.21.13
7 Jip Elfrink DEM 1193 7.85 384 3.08 334 32.74 475
8 Bryan Schoonheden Noordkop 1152 7.46 456 3.24 366 20.88 330 2.25.19
9 Job Wiltink kav Holland 1112 7.04 542 3.14 346 13.91 224 2.17.51
9 Oek Jongbloed Nova 1112 7.90 375 3.14 346 25.52 391 2.18.46
11 Micha v Baarle kav Holland 1099 7.34 480 3.05 328 18.15 291 2.23.20
12 David Rosdorff Suomi 1062 7.35 478 3.06 330 15.75 254 2.23.39
13 Martijn Visser Suomi 1061 7.66 418 2.97 312 20.99 331 2.30.96
14 Joost Siegerist kav Holland 1044 7.68 414 2.68 254 24.37 376 2.26.57
15 Sid Hamelink Nova 1011 7.45 458 2.83 284 16.70 269 2.25.73
16 Pieter Zuurbier Hera 948 7.67 416 2.82 282 15.50 250 2.37.59
17 Reinier Hooiveld Nova 902 7.79 394 2.68 254 15.76 254
18 Job Does DEM 860 8.04 351 2.58 234 17.10 275 2.27.76
19 Kees Nijenhuis Hera 825 8.21 323 2.66 250 15.60 252 2.31.47
20 Tim Anvelink Noordkop 797 8.04 351 2.60 238 12.98 208 2.41.44
21 Pascal Kuiper Suomi 784 8.79 236 2.60 238 19.49 310 3.02.37
22 Kjeld Bakker Noordkop 744 8.36 299 2.69 256 11.90 189 2.50.25
23 Brent Robeerst Hera 685 8.79 236 2.40 198 15.55 251 2.47.11
24 Peter Knot Hera 638 8.75 242 2.58 234 10.51 162
25 Joost Wester Nova 566 9.27 172 2.14 146 15.40 248
26 Sven Burger Nova 300 2.91 300
jongens pup A.1 totaal 40 m sprint hoogsprineg balwerpen 1000 m
1 Lucas Leemhuis Hera 1550 9.66 532 1.20 489 37.79 529 1.59.53
2 Ilan Langedijk Suomi 1545 9.58 545 1.20 489 36.06 511
3 Walter Alkemade Noordkop 1469 9.48 562 1.25 526 24.76 381
4 Tony v Diepen Hera 1453 9.77 514 1.35 599 21.65 340 2.00.45
5 Jules Angenent kav Holland 1429 9.42 573 1.10 416 29.63 440 2.14.28
6 Niels Apeldoorn Hera 1428 9.70 526 1.10 416 33.71 486
7 Bas Katsma Hera 1417 9.73 521 1.15 452 30.03 444 2.11.44
8 Stiven Al kav Holland 1374 9.80 509 1.10 416 30.41 449 2.09.88
9 Lars Hartendorp Hera 1353 10.14 457 1.15 452 30.00 444 2.37.15
10 Matthijs Mees kav Holland 1338 10.65 384 1.15 452 35.20 502
11 Jesse vd Mee Noordkop 1300 9.41 574 1.10 416 19.48 310 1.55.67
12 Jesse Roosen kav Holland 1282 10.41 417 1.20 489 24.36 376 2.17.73
13 Marc Nobel Hera 1219 9.85 501 1.15 452 16.48 266 2.21.01
14 Siem Boot av Haarlem 1193 9.84 503 1.00 342 22.23 348 2.05.63
15 Jesse vd Wensch Noordkop 1161 10.61 390 1.05 379 25.64 392 2.23.39
16 Luuk Stal DEM 1115 11.05 332 1.10 416 23.67 367 2.29.18
17 Marnix Rolffs kav Holland 1070 10.31 432 1.00 342 18.51 296 2.20.04
18 Jens Kraayeveld Suomi 1022 10.96 343 1.00 342 21.44 337 2.35.54
19 Oliver Kersten Suomi 1002 10.81 363 1.05 379 16.15 260 2.15.23
20 Jouke Schotanus Suomi 984 11.55 272 0.95 306 26.81 406 2.27.60
21 Ambro Meijer Noordkop 960 10.69 379 0.95 306 17.10 275 2.13.71
22 Quinten Rosdorff Suomi 927 11.36 294 1.10 416 13.49 217 2.30.12
23 Bosse Kokosky Defo kav Holland 900 11.62 264 0.90 269 23.69 367 2.32.09
24 Joey Steenvoorden Noordkop 860 11.31 300 0.95 306 15.76 254 2.24.76
25 Thomas Haring kav Holland 834 11.94 228 0.85 232 24.23 374 2.35.08
26 Jaap Proper kav Holland 827 11.41 288 0.85 232 19.25 307 2.34.18
27 Koen Kersten Suomi 500 0.80 196 19.07 304 2.19.04
jongens pup A.2 totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Nick Kievith Noordkop 1730 9.21 610 4.12 542 9.09 578 1.58.77
2 Thijmen Wiltink kav Holland 1653 9.34 587 4.28 574 7.46 492 2.05.13
3 Rob ter Burg Noordkop 1532 9.44 569 3.85 488 7.17 475 1.55.17
4 Rutger Rietveld Noordkop 1523 9.55 550 3.89 496 7.20 477 1.58.30
5 Florian v Heijning kav Holland 1456 9.83 505 3.69 456 7.52 495
6 Steven Carton DEM 1449 9.788 511 3.83 484 6.80 454 2.06.94
7 Chris v Hensbergen Suomi 1410 9.99 480 3.84 486 6.63 444 2.08.64
8 Maico Timmerman Hera 1326 9.93 489 3.78 474 5.32 363 2.29.99
9 Mitchel Mes kav Holland 1282 10.36 425 3.43 404 6.79 453 2.01.30
10 Ivo Bodin Suomi 1280 10.34 427 3.66 450 5.96 403 2.15.32
11 Tamon v Tatenhove Hera 1268 10.47 409 3.30 378 7.27 481 2.37.26
12 Joost v Rietbergen av Haarlem 1205 10.39 420 3.30 378 6.02 407 2.14.05
13 Bjorn Muskee DEM 1174 10.73 373 3.52 422 5.58 379
14 Tim Houter Hera 1173 10.27 438 3.20 358 5.54 377 2.11.89
15 Mischa Wassenaar Hera 1153 10.80 364 3.30 378 6.08 411 2.25.83
16 Daan de Ruig Suomi 1096 10.96 343 3.07 332 6.24 421 2.25.83
17 Hugo Bender Suomi 1094 11.00 338 3.24 366 5.75 390 2.18.46
18 Tim Tesselaar Noordkop 1048 11.01 337 3.04 326 5.66 385 2.26.49
19 Jorrit Seebregts Hera 1046 10.48 408 2.89 296 5.01 342 2.40.30
20 Danyon Michelewski Noordkop 941 10.94 346 3.01 320 4.07 275
21 Evert Munnik DEM 911 11.82 241 2.74 266 5.97 404 2.42.27
22 Carlo Bos DEM 848 11.95 227 2.71 260 5.29 361
23 Ruben Holst kav Holland 765 12.33 188 2.62 242 4.91 335 3.05.27
24 Wessel Bos DEM 758 12.26 195 2.50 218 5.05 345
25 Joey Steeman Suomi 700 3.05 328 5.46 372
jongens pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Marc Rademakers Nova 807 7.96 365 2.48 214 14.15 228 2.29.46
2 Gijs  Zuurbier Hera 737 8.24 318 2.20 158 16.22 261 2.40.28
3 Siebe Koot kav Holland 709 8.47 283 2.19 156 16.80 270 2.33.41
4 Papijn v Perge Nova 551 8.75 242 1.96 110 12.46 199 2.49.13
5 Jay Kwant DEM 527 9.09 195 1.91 100 14.40 232
6 Kees Proper kav Holland 249 9.79 110 1.79 76 6.00 63 3.01.17
meisjes pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Marit vd Hoven Hera 734 8.19 326 2.41 200 12.97 208 2.33.15
2 Maud Feenstra Hera 433 9.20 181 2.04 126 8.73 126 2.42.34
3 Priscilla Langius kav Holland 314 9.34 163 1.88 94 5.79 57 2.51.68
4 Simone Anvelink Noordkop 218 9.47 148 1.47 12 5.83 58 2.53.91

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 10.06.2006