Pupillen competitie regio 1-3-4
AV'23
Amsterdam
10 juni 2006

Uitslagen Meerkamp



Jongens pupillen C 40m Verspringen Balwerpen
1 Sam van Velzen AV 1923 6.5 3.60 28.05 1470
2 Wendel Campbell AV 1923 7.0 3.36 28.80 1320
3 Casper Molenaar AV 1923 6.7 3.32 21.20 1281
4 Mischa Plasmeijer AKU 7.3 3.14 21.50 1124
5 Bram van der Jagt AV 1923 7.0 2.89 19.15 1101
6 Shaquille Pastor AAC 7.4 3.02 20.98 1075
7 Julian Record AV 1923 7.4 3.00 17.52 1021
8 Niklas Drupé AV 1923 7.5 3.04 16.10 989
9 Thijs Heemskerk AKU 7.4 2.70 15.08 923
10 Melaku de Bruijn AAC 7.9 2.41 24.41 911
11 Maxim Mantel AV 1923 7.5 3.19 9.69 905
12 Floris Aarts AV 1923 7.8 2.76 16.90 893
13 Jesse Lijzenga AV Feniks 8.1 2.69 20.94 890
14 Timo Brandehof Haarlemmermeer 7.5 2.87 10.01 848
15 Max Blankestijn Haarlemmermeer 8.2 2.71 14.25 777
16 Vincent Vlek AV 1923 8.4 2.49 13.03 682
17 Thomas Hogeboom AV 1923 8.2 2.29 11.74 649
18 Louis Engert AV 1923 9.2 1.94 19.85 572
1 Jongens pupillen B 40m Verspringen Balwerpen
2 Gervaino Rijssel Haarlemmermeer 6.6 3.63 32.04 1498
3 Ivar Moinat Haarlemmermeer 6.6 3.44 30.38 1441
4 Johnny van Schooneveld AV 1923 6.6 3.36 23.55 1342
5 Lucas Wijenborg AV 1923 6.9 3.41 21.66 1261
6 Giel Ritmeijer AV 1923 7.1 3.17 21.45 1170
7 Lennart Hatenboer AV 1923 7.2 3.13 17.64 1087
8 Bas Wolting AV 1923 7.5 3.11 21.17 1077
9 Dennis Pieloor AAC 7.3 3.01 19.55 1071
10 Paul Mulder AAC 7.5 2.96 22.90 1070
11 Aron Popken AV 1923 7.4 2.86 17.55 994
12 Roemer Ockhuijsen AV 1923 7.5 3.04 14.85 969
13 Daniel Damalie AV 1923 7.9 2.80 15.68 865
14 Tijmen Dijkman AV 1923 8.0 2.62 12.53 760
Jongens pupillen A1 60m Hoogspr Balwerpen
1 Jesse Schuuring Haarlemmermeer 9.5 1.25 28.95 1477
2 Joost Heinrich AKU 9.9 1.25 32.83 1459
3 Rofandeo Leidsbergen Continental Sport 9.3 1.10 32.36 1439
4 Quincy Ronday AAC 9.3 1.10 27.32 1381
5 Wouter Aarts AV 1923 8.9 1.10 19.82 1354
6 Yannick Bos Haarlemmermeer 9.5 1.05 26.52 1301
7 Dmain Nirk Continental Sport 9.7 1.05 23.17 1227
8 Mees Ritmeijer AV 1923 9.9 0.95 31.32 1222
9 Martijn Pons AKU 10.1 1.05 25.13 1192
10 Victor Ramler AV 1923 9.7 1.00 19.66 1142
11 Maxim Peeters AV 1923 10.0 1.00 21.17 1118
12 Mees Koek AAC 10.5 1.00 25.41 1103
13 Douwe de Maijer AAC 10.1 1.05 17.32 1084
14 Roger Macnack Continental Sport 10.1 0.90 22.70 1050
15 Fabian Sneijder AKU 10.3 0.95 18.66 1003
16 Guido Mayenburg AKU 10.4 0.95 18.30 985
17 Martin Meyers AAC 10.3 0.95 16.75 975
18 Tobie Umans AAC 10.1 0.90 15.12 940
19 Douwe Ybema AV 1923 10.4 0.95 11.31 870
20 Luuk van den Hoven AV 1923 10.6 0.90 14.24 857
21 Bas Teuwen Haarlemmermeer 9.8 1.05 dns 851
22 Gerson Bijlhout Continental Sport 11.3 0.80 19.54 780
23 Laurence Eisma AAC 11.4 0.75 16.88 693
Jongens pupillen A2 60m Verspringen Kogelstoten
1 Maarten van der Winden Haarlemmermeer 8.6 4.52 8.81 1867
2 Andreas de Jong AV 1923 9.1 4.04 9.29 1701
3 Paul Schildmeijer AV 1923 8.7 4.13 7.01 1670
4 David Wijsman AV 1923 9.0 4.14 7.80 1660
5 Roan van der Wulp AAC 8.8 4.10 6.93 1641
6 Oliver Boersma AAC 9.3 4.04 5.88 1477
7 Finn Ahern AV 1923 9.1 3.78 6.08 1472
8 Kasper Hoogervorst AV 1923 9.6 3.66 7.49 1446
9 Denzel Pocorni AAC 9.6 3.53 7.73 1433
10 Ricky Altman AV 1923 9.8 3.96 6.65 1427
11 Boya Musa AAC 9.6 3.94 6.07 1419
12 Daniel Donse Haarlemmermeer 9.7 3.75 5.97 1359
13 Joshua Record AV 1923 9.6 3.71 5.64 1346
14 Boris Hartog AV 1923 9.7 3.64 6.01 1340
15 Dylan Feddema AV 1923 10.0 3.57 6.52 1312
16 Daniel Kuyken Haarlemmermeer 10.0 3.40 6.96 1303
17 Tanie Rosellio Continental Sport 9.8 2.97 7.91 1300
18 Adriaan Baard AV 1923 10.4 3.28 6.67 1206
19 Yordi van Duijn AAC 10.1 3.19 6.22 1203
20 Jasper Bosschaart AKU 10.6 3.36 6.32 1175
21 Sem Bende AKU 10.1 3.33 5.34 1175
22 Boris Wolbink AAC 10.4 3.40 5.71 1172
23 Francis Mcdade AAC 10.4 3.57 5.17 1171
24 Donald Dingemanse AV 1923 10.2 3.14 5.63 1142
25 Martijn van der Kammen Haarlemmermeer 10.7 3.03 5.82 1065
26 Soerd Heemskerk AKU 11.6 3.06 4.43 870
27 Jelle Zwaan Haarlemmermeer 10.9 2.34 3.98 775
28 Jeroen van Wier AAC 11.9 2.58 4.36 737
29 Marnix Bockstael Haarlemmermeer 10.0 dns dns 442
30 Tomas Gebenini AAC dns 3.40 dns 398
Meisjes pupillen C 40m Verspringen Balwerpen
1 Merel Strijland Haarlemmermeer 6.8 3.00 15.33 1107
2 Kim Okkerse AV Aalsmeer 7.4 3.06 15.43 1001
3 Iris de Ruiter AV 1923 7.4 2.95 16.04 989
4 Sessely Nirk Continental Sport 7.0 2.67 14.05 978
5 Kim Traas Haarlemmermeer 7.5 2.82 12.86 891
6 Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 7.8 2.73 15.19 860
7 Mila Mochel AV 1923 8.0 2.73 16.81 853
8 Ursule Glynelle Haarlemmermeer 7.4 2.60 11.56 842
9 Janke Strijp AV 1923 7.3 2.39 12.54 836
10 Olga van den Berg AV 1923 7.7 2.74 10.04 787
11 Faria van Crey-Callender AV 1923 7.8 2.85 9.74 786
12 Roza Ybema AV 1923 8.1 2.55 9.77 679
13 Julia Wolbink AAC 8.5 2.79 9.88 669
14 Farrah Walgering AAC 8.2 2.42 8.00 599
15 Valentina van Droge AV 1923 8.4 2.21 8.65 542
16 Esmee Oud AKU 12.4 1.28 5.65 53
Meisjes pupillen B 40m Verspringen Balwerpen
1 Tara Yoro AV 1923 6.5 3.49 12.57 1228
2 Keeley Heijdeman AAC 6.8 3.18 16.43 1161
3 Sabrina van Velsen Haarlemmermeer 7.1 2.89 19.46 1086
4 Nadia Houtzager AV 1923 7.3 3.28 16.24 1076
5 Isa van Diepen AV 1923 7.6 2.96 19.80 1010
6 Anika Ploeg AV Feniks 8.0 2.80 11.94 785
7 Robin Telling AAC 8.0 2.79 10.75 761
8 Sofie Engelen AV 1923 7.7 2.47 9.86 730
9 Maike Edwards van Muyen AAC 7.9 2.61 9.83 723
10 Stella de Wit AAC 7.8 2.42 10.33 712
11 Bibi Rietwijk AV 1923 7.8 2.64 6.70 677
12 Yara Tersleeg AV 1923 8.0 2.75 6.92 671
13 Hannah Engelen AAC 8.2 2.66 8.63 661
14 Schiavonne Anson AAC 9.4 2.84 11.68 598
15 Celesta Oud AKU 8.3 2.33 8.98 588
16 Sophie Rijnders AV 1923 8.3 2.00 12.23 585
17 Claire Marinissen AV 1923 8.5 dns dns 243
18 Libby Kross AV Feniks dns dns dns 0
19 Pien Spekreijse AV 1923 dns dns dns 0
Meisjes pupillen A1 60m Hoogspr Balwerpen
1 Jaimie van Tholl AV 1923 9.1 1.20 22.50 1428
2 Luka Jansen AV 1923 9.7 1.20 22.54 1328
3 Dionne Bischop Continental Sport 9.3 1.00 17.33 1173
4 Daphne Willems AV 1923 9.9 1.00 22.50 1151
5 Charline Tensaini Continental Sport 9.1 0.90 17.67 1140
6 Jiska Vorstman AAC 9.7 1.05 16.80 1136
7 Nina Lynn Abbott AAC 9.7 0.95 19.76 1107
8 Danitsja Bischop Continental Sport 9.3 0.90 16.27 1083
9 Roweni Bokian Continental Sport 9.6 1.05 11.95 1072
10 Chelsea Perri AAC 9.3 1.00 10.74 1061
11 Sharitté Constancia Continental Sport 9.5 0.85 18.77 1051
12 Tessa van de Riet AV 1923 9.5 0.95 12.75 1029
13 Esther Kelderman AV 1923 10.2 0.95 16.72 988
14 Floor Molenaar AV 1923 9.9 0.95 13.89 987
15 Celine Senator AAC 10.5 0.95 18.75 978
16 Jaydee Zandgrond AV Feniks 9.9 0.90 13.47 942
17 Daniell van Rheeden AV 1923 10.5 0.95 14.32 909
18 Eva Verwijst AAC 10.1 0.90 12.21 890
19 Dora Penning AV Feniks 10.5 0.90 13.80 863
20 Zoe Silva AV 1923 10.7 0.90 14.22 844
21 Rascha Fresen AV 1923 10.3 0.90 10.78 836
22 Nina Lijzenga AV Feniks 10.6 0.85 11.96 781
23 Suzanne van Rooijen Haarlemmermeer 11.0 0.85 12.79 745
24 Jessica Peprha Continental Sport 10.7 0.75 13.49 722
25 Tricia Barbee AV Feniks 11.7 0.90 12.87 703
26 Anmand Noordpool Continental Sport 10.8 0.80 9.83 678
27 Maartje Rijnders AV 1923 10.9 0.75 10.67 646
28 Lisa Dalmulder AV 1923 11.3 dns 20.79 602
29 Maria Kloenhammer AV 1923 13.0 0.85 12.56 535
30 Ginea Acheampong Continental Sport 12.1 0.75 10.64 511
31 Marrit Prenger AV Feniks 12.2 0.75 8.82 464
32 Christel Entow Continental Sport dns 0.90 11.65 453
33 Luna Nillesen AV 1923 dns dns 12.48 199
Meisjes pupillen A2 60m Verspringen Kogelstoten
1 Jip Mukanay AKU 9.0 4.17 7.84 1668
2 Sterre Bock AV 1923 9.4 3.84 7.03 1488
3 Shehrazade IJadaoun Haarlemmermeer 9.5 3.81 7.25 1479
4 Nina van Velzen AV 1923 9.1 4.02 5.37 1475
5 Charlotte de Haan AAC 9.0 3.77 5.76 1467
6 Nancy Schijffelen AV 1923 9.4 3.83 6.38 1448
7 Maxine Lourenburg Haarlemmermeer 9.4 3.74 6.53 1439
8 Robin Dienaar AAC 9.0 3.48 5.66 1403
9 Dana Kiemeney Haarlemmermeer 9.6 3.87 5.89 1394
10 Sterre van Ziel AV 1923 9.4 3.60 6.21 1392
11 Floor van Eerten AV 1923 9.1 3.32 5.33 1332
12 Kim Hittinger AKU 10.0 3.69 6.33 1324
13 Lotte van den Hoed Haarlemmermeer 9.8 3.46 6.38 1311
14 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 10.5 3.42 7.69 1278
15 Lotte Matola AV 1923 9.6 3.36 5.27 1252
16 Sharona Plasmeijer AKU 9.6 3.32 5.37 1251
17 Janne van Eerten AV 1923 9.9 3.33 5.59 1221
18 Margaux Jonkers AV 1923 10.2 3.42 5.30 1176
19 Ashley Anson AAC 9.9 2.86 5.92 1148
20 Paulien de Boer AV 1923 9.9 3.24 4.64 1139
21 Ragna Huygen AV 1923 9.6 3.42 2.99 1092
22 Merel Mulder AAC 10.5 3.32 4.65 1071
23 Marike Voortman AV 1923 10.5 3.10 5.11 1059
24 Laurie Rikveld AV 1923 11.4 2.80 3.98 808
Jongens minipupillen 40m Verspringen Balwerpen
1 Mart van Genuchten AV 1923 7.6 2.84 9.58 815
2 Nick Abbott AAC 8.2 2.71 15.37 795
3 Mutume Luijdjens AAC 7.4 2.23 12.35 783
4 Thomas Wolting AV 1923 8.2 2.58 13.42 737
5 Thimo Mayenburg AKU 8.4 2.35 9.38 585
6 Delano Muytjens AV 1923 9.2 2.30 12.44 527
7 Kasper Sprvijt AAC 8.9 2.33 6.08 438
8 Jan Eleveld AV Feniks 10.1 2.11 14.30 421
9 Loek Janmaat AKU 9.3 2.34 6.12 391
Meisjes minipupillen 40m Verspringen Balwerpen
1 Zola Zwerver AAC 7.9 2.43 8.92 668
2 Tessa de Ruiter AV 1923 8.6 2.50 10.78 615
3 Sterre Westra AV 1923 7.9 2.36 6.06 588
4 Isabel Hooijman AKU 8.3 2.03 7.74 501
5 Isa Zoutberg AV Feniks 8.9 2.13 8.18 447

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.06.2006