Pupillen competitie regio 1-3-4
DEM
Beverwijk
10 juni 2006

Uitslagen Meerkamp



meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Madelon Werkhoven ATOS 1094 6.7 565 3.02 322 12.92 207 2.39.6
2 Roos v.d. Stelt ATOS 1059 7.2 460 3.10 338 16.22 261 2.27.7
3 Tara Tonkes AV Startbaan 1009 7.5 403 3.02 322 17.71 284 2.11.7
4 Lisa Heyman NEA Volharding 1000 7.4 422 2.88 294 17.68 284
5 Sasja Limburg NEA Volharding 998 7.3 440 3.02 322 14.61 236 2.25.5
6 Esme Kooistra AV Startbaan 868 7.7 368 2.83 284 13.46 216 2.43.3
7 Alba Lansbergen ATOS 850 7.7 368 2.89 296 11.73 186 2.33.9
8 Annabel van der Lee Phanos 806 7.7 368 2.67 252 11.73 186 2.29.0
9 Quinte Smitskamp AV Startbaan 792 7.7 368 2.79 276 9.76 148 2.42.5
10 Nora de boer Phanos 770 7.6 385 2.58 234 9.93 151 2.35.5
11 Emma Bogerd Phanos 715 8.0 318 2.75 268 8.87 129 2.24.8
12 Mandy Breij AV Startbaan 699 8.0 318 2.35 188 12.13 193 2.58.3
13 Rianne Horning ATOS 680 8.0 318 2.44 206 10.16 156 2.55.7
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Sahilah Waitman AV Startbaan 1154 7.3 440 3.28 374 21.63 340 5.16.2
2 Ella Waal AV Startbaan 1131 6.9 521 3.11 340 16.75 270 4.25.7
3 Lotte Bart NEA Volharding 1129 7.0 500 2.97 312 19.98 317 4.04.3
4 Moreen wiegman Phanos 1116 6.8 542 3.16 350 13.89 224 4.18.5
5 Laqisha Gemerts NEA Volharding 1109 7.3 440 3.16 350 20.10 319 4.40.0
6 Imme Kievit Phanos 1085 6.8 542 3.11 340 12.71 203 4.15.5
7 Eva Brunner AV Startbaan 1056 7.4 422 3.06 330 19.05 304
8 Zomer Weijsters Phanos 1035 7.1 480 3.22 362 12.13 193 5.13.0
9 Bente van Wely NEA Volharding 1033 7.0 500 3.13 344 11.94 189
10 Yasmine Elcadi Phanos 990 7.0 500 2.67 252 14.76 238 4.04.3
11 Maartje Jongejans AV Startbaan 968 7.4 422 2.91 300 15.22 246
12 Mirte Scheper AV Startbaan 949 7.5 403 3.03 324 13.81 222 4.50.9
13 Kyara Schinkel NEA Volharding 919 7.1 480 2.94 306 9.03 133 4.31.3
14 Laura Brohm AV Startbaan 917 7.7 368 3.13 344 12.80 205 4.10.9
15 Stevie rozing Phanos 907 7.5 403 3.02 322 11.52 182
16 Heleen de Vreede NEA Volharding 899 7.6 385 2.54 226 17.97 288 5.01.0
17 Leonie Kik NEA Volharding 895 7.3 440 2.70 258 12.35 197 4.39.9
18 Michelle Lambeck AV Startbaan 882 7.4 422 2.69 256 12.73 204 4.29.3
19 Jaira Mathilda Phanos 871 7.5 403 2.86 290 11.31 178 5.09.0
19 Astrid Breij AV Startbaan 871 7.4 422 3.02 322 8.78 127 4.29.9
21 Louise Mannel Phanos 844 7.7 368 2.68 254 13.77 222 4.37.4
22 Lucia Halidu Phanos 815 7.4 422 2.57 232 10.45 161 4.47.9
23 Mila van Druten Phanos 806 7.9 334 2.60 238 14.50 234
24 Marieke van Diemen AV Startbaan 787 7.7 368 2.33 184 14.58 235 4.32.9
25 Leah Wormhoudt AV Startbaan 777 7.7 368 2.31 180 14.19 229 4.43.1
26 Rosetta Schieveen NEA Volharding 722 8.1 303 2.48 214 12.84 205 5.12.0
27 Claire Bogaard AV Startbaan 699 8.4 257 2.65 248 12.17 194 5.02.2
28 Isabel Grift Phanos 646 8.0 318 2.49 216 8.06 112 5.32.7
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Chante Samuel Phanos 1450 9.3 552 1.30 562 21.33 336 3.56.1
2 Chantal van Wissen Phanos 1421 9.2 569 1.30 562 18.09 290 4.08.6
3 Zoe Renee Does NEA Volharding 1284 9.7 487 1.15 452 21.97 345
4 Chayenne Kroon Phanos 1227 9.5 519 1.15 452 15.86 256 4.00.2
5 Nienke Huisman NEA Volharding 1218 9.4 535 1.15 452 14.36 231 4.26.5
6 Damilse Kolf NEA Volharding 1166 9.3 552 1.05 379 14.60 235
7 Sarah Danner Phanos 1083 9.8 472 1.05 379 14.39 232 4.35.4
8 Noor Meester NEA Volhard 1054 10.1 427 1.00 342 17.73 285 4.09.0
9 Tara van Honschote AV Startbaan 1049 11,3 273 1.10 416 23.12 360 4.37.2
10 Xanthe de Bont Phanos 1024 10,2 413 1.00 342 16.70 269 4.23.0
11 Floor Klop Phanos 984 10,4 386 0.95 306 18.24 292 4.16.2
12 Naomi Bos AV Startbaan 980 10,5 372 1.05 379 14.24 229
13 Britt Dekker ATOS 966 10,5 372 1.00 342 15.65 252 4.46.3
14 Sarah van Veelen ATOS 948 10,6 359 1.05 379 13.10 210
15 Claudia Pichel Phanos 936 10,7 346 1.00 342 15.35 248
16 Megan v.d. Waart ATOS 909 10,3 399 0.95 306 12.77 204 4.07.9
17 Naima van Huizen Phanos 883 10,6 359 1.00 342 11.53 182 5.11.0
18 Mo Kleijne ATOS 839 10,7 346 0.85 232 16.20 261 4.08.7
19 Kim Tonkes AV Startbaan 815 10,6 359 0.90 269 11.81 187 4.31.9
20 Sharon Visschers ATOS 662 11,7 228 0.85 232 12.65 202 5.06.1
21 AlyshaDistelbrink AV Startbaan 583 12.0 197 0.80 196 12.00 190
22 Natasja Ackers NEA Volharding 561 11,3 273 0.75 159 8.87 129
23 Aicha Dreischor ATOS 514 11,9 207 0.80 196 8.01 111 5.21.1
24 Lara Hendriks ATOS 232 0.85 232
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Sophie Klumper Phanos 1682 9.1 587 4.25 568 8.12 527 3.46.9
2 Lisa van Adrichem NEA Volharding 1657 8.9 623 4.13 544 7.43 490 3.50.5
3 Deveny Groenveld ATOS 1594 9.0 604 4.03 524 7.01 466
4 Frances v.d. Eijk AV Startbaan 1575 8.7 660 3.74 466 6.72 449 4.30.0
5 Wytske Swierstra AV Startbaan 1530 9.0 604 3.70 458 7.05 468 4.17.6
6 Ellen van 't Schip AV Startbaan 1451 9.5 519 3.79 476 6.83 456 3.48.2
7 Shanise de Ruiter NEA Volharding 1428 8.9 623 3.39 396 6.05 409 3.51.4
8 Sophie Vetter Phanos 1426 9.7 487 3.71 460 7.23 479 4.05.8
9 Kelly Dane Phanos 1420 9.5 519 3.99 516 5.66 385 4.07.9
10 Luna van Kuijk Phanos 1416 9.0 604 3.59 436 5.53 376 3.36.3
11 Anna Kastein Phanos 1349 9.8 472 3.33 384 7.48 493 4.36.4
12 Selina Bak NEA Volharding 1307 9.7 487 3.40 398 6.26 422 3.54.5
13 Paola Scholte Phanos 1227 10. 442 3.55 428 5.23 357 4.11.2
14 Jip Walther Boer Phanos 1213 10.1 427 3.48 414 5.46 372 4.09.8
15 Priscilla Sierhuis NEA Volharding 1203 9.8 472 3.05 328 5.95 403 3.56.8
16 Fanta Touri AV Startbaan 1199 9.8 472 3.09 336 5.76 391 4.10.6
17 Josje Jeukens AV Startbaan 1187 10.1 427 3.10 338 6.26 422 4.16.2
18 Naomi Lambeck AV Startbaan 1172 9.9 457 3.09 336 5.57 379 4.39.2
19 Deanne v.d. Slikke NEA Volharding 1144 10.0 442 2.96 310 5.78 392 4.35.3
20 Nina de Ruyter ATOS 1120 10.3 399 3.28 374 5.09 347
21 Yasmin Vittali ATOS 1076 10.8 333 3.31 380 5.32 363
22 Liath Vliegers Phanos 1049 10.4 386 2.98 314 5.11 349 4.22.3
23 Amber Monsels ATOS 1029 11.0 308 3.00 318 5.96 403 4.49.0
24 Kayla Knoope Phanos 999 10.6 359 3.08 334 4.49 306 4.49.4
25 Selina Horning ATOS 991 10.7 346 2.98 314 4.85 331 5.13.3
26 Dure Abadura ATOS 845 10.7 346 2.66 250 3.74 249
27 Valerie Roeg Phanos 798 11.0 308 2.47 212 4.11 278 4.50.5
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Imre fodi Phanos 1187 7.0 500 3.50 418 16.71 269 2.19.0
2 Djeckey Kindt ATOS 1174 7.2 460 3.21 360 22.64 354 2.16.9
3 Wouter Somsen AV Startbaan 1076 7.2 460 3.01 320 18.52 296 2.15.3
4 Aaron van Linge Phanos 1011 7.6 385 3.14 346 17.41 280 2.31.1
5 Elmer Makinga ATOS 994 7.4 422 2.91 300 16.92 272 2.41.9
6 Luwe Groot AV Startbaan 897 7.7 368 2.95 308 13.71 221 2.20.1
7 Ramon de Groot ATOS 730 8.8 202 2.55 228 18.76 300 3.17.3
8 Willem Heijn AV Startbaan 630 9.0 176 2.50 218 14.62 236 2.48.0
9 Mohmoud Jamaal AV Startbaan 518 8.9 189 2.28 174 10.15 155 3.02.6
10 Sven Frohlich AV Startbaan 512 8.9 189 2.19 156 10.72 167 2.36.4
11 Tarik Elhaar AV Startbaan 490 9.0 176 2.17 152 10.51 162 2.45.9
12 Mik Uijting ATOS 40 12.6 1 1.44 6 4.90 33 4.09.3
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Louay Saidi Rabah AV Startbaan 1469 6.5 611 3.47 412 30.13 446 3.58.3
2 Bryan Keevel NEA Volharding 1373 6.7 565 3.46 410 26.16 398 3.57.9
3 Laszlo van Huizen Phanos 1312 6.8 542 3.38 394 24.37 376 3.56.4
4 Henrik Propper Phanos 1250 7.0 500 2.96 310 29.62 440 4.00.2
5 Onno van 't Wout AV Startbaan 1206 7.1 480 3.05 328 26.14 398
6 Jelle Scheper AV Startbaan 1202 7.2 460 3.21 360 24.87 382 4.03.7
7 Jasper Bal AV Startbaan 1105 7.4 422 3.02 322 23.23 361 4.02.7
8 Julian Kroonenberg NEA Volharding 1030 7.3 440 2.83 284 19.21 306 4.31.7
9 Ige Kok Phanos 1018 7.4 422 2.93 304 18.25 292 3.56.9
10 Robin Vloo NEA Volharding 1007 7.0 500 2.73 264 15.04 243 4.27.3
11 Philip van Treeck Phanos 965 7.0 500 2.86 290 11.18 175 4.35.5
12 Martijn Roel AV Startbaan 950 7.7 368 2.83 284 18.62 298
13 Joep Wessels Phanos 714 8.0 318 2.30 178 13.58 218
14 Jasha Vanderbroeck Phanos 574 8.3 272 2.41 200 7.65 102 4.35.1
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 600 m
1 Nataniel Sullivan AV Startbaan 1307 9.7 487 1.05 379 29.72 441 5.21.1
2 Timber van Tilburg AV Startbaan 1216 9.6 503 1.05 379 21.22 334 3.47.5
3 Daniel Bieckmann Phanos 1197 10.1 427 1.10 416 22.66 354 4.11.0
4 Danny van wort NEA Volharding 1175 9.7 487 1.00 342 22.05 346
5 Jelle Weij NEA Volharding 1122 10.0 442 0.95 306 24.20 374 3.46.1
6 Sam Vrind Phanos 1120 9.3 552 0.90 269 18.69 299 4.06.4
7 Lennart Rodenburg Phanos 1091 10.8 333 1.05 379 24.64 379 4.30.6
8 Jeroen Jansen v Roosen AV Startbaan 972 10.7 346 1.00 342 17.71 284
9 Jorrit van Poelgee ATOS 946 10.7 346 0.95 306 18.34 294 4.53.2
10 Tim Kooistra AV Startbaan 936 10.4 386 1.00 342 13.00 208
11 Milo van Pelt Phanos 931 10.6 359 1.00 342 14.26 230 5.06.2
12 Roan ten Cate Phanos 896 10.4 386 0.95 306 12.78 204 4.14.7
13 Tyrell la Reine Phanos 765 10.8 333 0.80 196 14.61 236 5.08.3
14 Sam Bogerd Phanos 706 11.3 273 0.80 196 14.72 237 4.42.3
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Yannick Mahieu AV Startbaan 1851 8.6 680 4.43 604 8.87 567 4.16.1
2 Corliss Waitman AV Startbaan 1846 8.6 680 4.58 635 8.19 531 4.32.2
3 Mike Boelrijk AV Startbaan 1698 9.2 569 4.31 580 8.52 549 3.46.6
4 Lars Wagemaker AV Startbaan 1611 8.9 623 4.19 556 6.43 432 3.20.1
5 Joey Vork NEA Volharding 1587 9.2 569 3.89 496 8.01 522
6 Gylindo Offerman NEA Volharding 1391 9.8 472 3.36 390 8.15 529 4.50.8
7 Levi Schuchard NEA Volharding 1493 9.3 552 3.95 508 6.44 433
8 Luuk Timmermans AV Startbaan 1458 8.9 623 3.86 490 5.05 345 3.56.1
9 Siem wijn Phanos 1430 9.6 503 3.63 444 7.31 483 3.36.8
10 Toby van Gastelen NEA Volharding 1361 9.4 535 3.19 356 7.07 470 4.03.9
11 Quinten Mudde NEA Volharding 1355 9.4 535 3.60 438 5.62 382
12 Aaron van Gent NEA Volharding 1348 9.7 487 3.56 430 6.41 431
13 Erik Huijing Phanos 1332 10.7 346 3.13 344 10.42 642 4.52.3
14 Eric van Diemen AV Startbaan 1310 9.6 503 3.40 398 6.05 409 4.00.7
15 Thij van Aalst Phanos 1266 9.7 487 3.44 406 5.48 373 3.41.8
16 Floris Willaert Phanos 1258 9.9 457 3.59 436 5.36 365
17 Michel Ruinard ATOS 1148 10.7 346 3.09 336 7.00 466 4.17.3
18 Joris Heimer Phanos 1083 10.7 346 3.30 378 5.26 359 3.41.5
19 Michael Westerdijk NEA Volharding 1054 10.3 399 3.15 348 4.51 307
20 Thomas Bosman ATOS 985 11.0 308 2.90 298 5.57 379 4.07.7
21 Dylan Tigchelaar NEA Volharding 934 11.2 285 2.55 228 6.24 421 5.25.0
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sandor Mahieu AV Startbaan 826 7.6 385 2.46 210 14.35 231 2.52.0
2 Davy Heysteeg AV Startbaan 806 7.5 403 2.42 202 12.59 201 2.25.7
3 Jasper Brinkman AV Startbaan 777 7.8 351 2.28 174 15.63 252 2.21.1
4 Stein Overtoom AV Startbaan 679 8.1 303 2.28 174 12.62 202 2.29.1
5 Max Heye AV Startbaan 671 8.7 215 2.25 168 17.93 288 2.50.7
6 Friso van diemen AV Startbaan 609 8.4 257 2.26 170 11.52 182 2.55.4
7 Erwan Hoogeveen ATOS 543 8.4 257 2.03 124 10.49 162 2.54.5
8 Hugo Botman ATOS 534 8.9 189 2.05 128 13.53 217 3.23.6
9 Stijn Baart ATOS 527 8.9 189 2.34 186 9.98 152
10 Thijs v.d. Horst ATOS 522 8.9 189 2.22 162 10.96 171 2.58.1
11 Lars Pals AV Startbaan 209 9.6 105 1.65 48 5.73 56 3.04.0
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jacqueline Muts Phanos 778 7.7 368 2.42 202 12.97 208 2.38.6
2 Rosa v.d. Slikke NEA Volharding 697 7.8 351 2.35 188 10.29 158
3 Lotte Propper Phanos 564 8.6 229 2.29 176 10.31 159 2.39.6
4 Renske Dekker ATOS 423 9.3 139 1.95 108 11.21 176 3.25.5

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.06.2006