Pupillen competitie regio 1-3-4
NEA Volharding
Purmerend
13 mei 2006

Uitslagen Meerkamp



Meisjes Pup C Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Roos v.d. Stelt Atos 1075 6,9 521 15.77 254 2.91 300 2.38.3
2 Madelon Werkhoven Atos 999 6,9 521 12.87 206 2.77 272 2.43.6
3 Sasja Limburg NEA Volharding 925 7,5 403 17.53 282 2.61 240 2.22.9
4 Renee van Rookhuizen DEM 918 7,5 403 15.30 247 2.75 268 2.20.7
5 Lisa Heyman NEA Volharding 900 7,7 368 16.90 272 2.71 260
6 Anna Leeuwrik NEA Volharding 883 7,4 422 10.93 171 2.86 290 2.30.4
7 Lisanne v.d. Lustgraaf av Edam 740 7,7 368 13.19 212 2.21 160 2.49.2
8 Britt Brilman Waterland 689 8,0 318 10.63 165 2.44 206 3.44.1
9 Elise Hakhoff DEM 686 7,7 368 9.47 142 2.29 176 2.55.8
10 Bronte van Eeken Atos 670 8,0 318 11.65 184 2.25 168 2.48.5
11 Romy Bokenkamp av Edam 627 8,3 272 13.02 209 2.14 146 2.50.4
12 Noa Smoleraars Waterland 658 8,5 243 13.99 225 2.36 190 2.51.0
13 Malika Bouras NEA Volharding 623 7,9 334 7.15 91 2.40 198 2.47.5
14 Megan Hoevens Atos 605 8,0 318 7.60 101 2.34 186 0
15 Rianne Horning Atos 567 8,0 318 7.59 101 2.15 148 2.56.1
16 Jeanine Groot av Edam 536 8,4 257 7.77 105 2.28 174 2.45.6
17 Meike Timmerman av Castricum 445 8,8 202 8.20 115 2.05 128 3.18.3
18 Sara Lof av Edam 291 9,3 139 4.80 30 2.02 122 3.06.6
19 Tess van Dorp NEA Volharding 211 0,0 0 13.15 211 0.00 0
Meisjes Pup B Vereniging Totaal 40 Meter Balwerpen Verspringen 1000 Meter
1 Gabriella van der Wijck av Edam 1339 6,4 635 19.77 314 3.36 390 4.14.8
2 Ayonne van Oort av Edam 1185 6,7 565 14.54 234 3.34 386 4.10.1
3 Laqisha Gemerts NEA Volharding 1179 7,2 460 23.34 363 3.19 356 4.18.7
4 Amy Keijzer av Edam 1165 6,6 587 15.24 246 3.07 332 4.42.5
5 Lotte Bart NEA Volharding 1133 7,0 500 17.77 285 3.15 348 4.04.4
6 Paulien Kok av Edam 1103 7,4 422 17.74 285 3.39 396 4.15.8
7 Jolene Adelaar DEM 1095 7,2 460 18.05 289 3.14 346 4.31.0
8 Bente van Wely NEA Volharding 1087 7,0 500 13.16 211 3.29 376 4.13.6
9 Rianne Kalk av Edam 1004 7,5 403 16.69 269 3.07 332 4.53.6
10 Kyara Schinkel NEA Volharding 996 7,0 500 10.57 164 3.07 332 4.20.1
11 Kirsten Konijn NEA Volharding 946 7,5 403 17.77 285 2.70 258
12 Dewi Couwenberg av Castricum 922 7,3 440 12.19 194 2.85 288 4.20.7
13 Fabienne Kick av Castricum 830 7,7 368 12.18 194 2.75 268
14 Louise Mannel Atos 822 7,7 368 11.13 174 2.81 280 4.30.6
15 Leonie Kik NEA Volharding 816 7,8 351 11.40 179 2.84 286 4.29.2
16 Heleen de Vreede NEA Volharding 812 7,8 351 14.34 231 2.56 230 4.51.7
17 Patty Brandsteder Waterland 807 7,4 422 10.97 171 2.48 214 4.29.8
18 Dionne Gaffel NEA Volharding 790 7,7 368 10.36 160 2.72 262
19 Stella Muthert av Castricum 788 8,0 318 11.54 182 2.85 288 4.52.0
20 Rosetta Schieveen NEA Volharding 763 7,9 334 13.87 223 2.44 206 4.53.1
21 Nicky v.d. Zee NEA Volharding 754 7,7 368 13.30 214 2.27 172 5.16.8
22 Nanne Zegers av Edam 744 8,1 303 13.88 223 2.50 218 5.01.2
23 Daphne Korsman av Castricum 719 7,7 368 12.47 199 2.17 152 4.23.3
24 Rosanne Snoek av Edam 715 8,0 318 9.35 139 2.70 258 4.55.3
25 Isa de Wit av Castricum 556 8,8 202 10.27 158 2.39 196 5.23.7
26 Fien Kievit av Castricum 0 0,0 0 0.00 0 0.00 0
Meisjes Pup A1 Vereniging Totaal 60 Meter Kogelstoten Verspringen 1000 Meter
1 Kim Gomersbach av Edam 1375 9,3 552 5.64 383 3.61 440 4.39.3
2 Romy Spruit DEM 1345 9,3 552 5.21 355 3.60 438 3.45.1
3 Nienke Huisman NEA Volharding 1339 9,7 487 6.13 414 3.60 438
4 Ilona Poel DEM 1272 9,3 552 4.92 336 3.33 384
5 Daphne Veerman av Edam 1270 9,2 569 4.29 291 3.46 410 4.08.8
6 Mariska Tuijp av Edam 1269 10,0 442 7.09 471 3.19 356 4.03.4
7 Zöe Renee Doest NEA Volharding 1258 9,5 519 5.35 365 3.28 374 4.20.0
8 Damilse Kolf NEA Volharding 1257 9,5 519 5.07 346 3.37 392
9 Demi van Noort DEM 1254 9,9 457 5.20 355 3.62 442
10 Noor Meester NEA Volharding 1208 9,9 457 5.69 387 3.23 364 4.24.3
11 Iris Schlundt Bodien DEM 1183 9,9 457 4.67 318 3.45 408 4.22.5
12 Maxime van Dongen DEM 1174 9,8 472 4.89 334 3.25 368
13 Jessie Lof av Edam 1118 10,4 386 5.44 370 3.22 362 4.10.3
14 Megan v.d. Waart Atos 1094 10,2 413 4.80 327 3.18 354 4.10.6
15 Lieke Droog av Castricum 1063 10,3 399 5.44 370 2.88 294 4.05.1
16 Sarah van Veelen Atos 1054 10,3 399 4.45 303 3.17 352
17 Bregje Bouma av Edam 1042 10,4 386 4.30 292 3.23 364 4.05.2
18 Monique Schokker av Edam 1015 9,9 457 3.65 242 2.99 316 4.07.0
19 Britt Dekker Atos 1014 10,5 372 5.62 382 2.71 260 4.16.4
20 Eva Heemskerk DEM 1013 10,4 386 4.35 295 3.07 332
21 Caroline Guijt av Edam 994 10,6 359 5.21 355 2.81 280 4.26.5
22 Veronique de Jong av Edam 969 10,5 372 4.77 325 2.77 272 3.55.4
23 Raisa Loos av Castricum 963 10,7 346 4.35 295 3.02 322
24 Thessa Gotz av Castricum 948 10,5 372 4.66 318 2.70 258 4.37.9
25 Manouk v.d. Lustgraaf av Edam 945 10,6 359 4.66 318 2.75 268 4.38.1
26 Maria van Castricum DEM 929 10,4 386 3.13 199 3.13 344
27 Iris Kaptein av Edam 902 10,7 346 4.36 296 2.71 260 4.35.7
28 Manon Schouten av Castricum 883 10,4 386 3.48 229 2.75 268 5.08.6
29 Lisanne de Vries DEM 881 10,4 386 3.46 227 2.75 268
30 Erin Vermeulen av Edam 843 10,9 321 4.50 306 2.49 216 4.27.5
31 Sharon Visschers Atos 803 11,5 250 4.23 287 2.74 266 5.06.3
32 Xanthe Kok av Castricum 718 11,6 239 4.05 273 2.44 206
33 Aliza Kroon av Edam 672 11,3 273 3.24 209 2.36 190 4.39.4
34 Lara Hendriks Atos 472 0,0 0 3.70 246 2.54 226
35 Valerie Zeegelaar Atos 0 0,0 0 0.00 0 0.00 0
35 Aicha Dreischor Atos 0 0,0 0 0.00 0 0.00 0
Meisjes Pup A2 Vereniging Totaal 60 Meter Kogelstoten Hoogspringe 1000 Meter
1 Lisa van Adrichem NEA Volharding 1714 8,9 623 7.47 492 1.35 599
2 Lentine Klaassen av Castricum 1664 8,9 623 7.88 515 1.25 526 3.46.4
3 Deveny Groenveld Atos 1572 9,0 604 6.60 442 1.25 526
4 Rosanne Tatti DEM 1519 9,3 552 7.21 478 1.20 489
5 Andrea Beentjes DEM 1467 9,1 587 6.36 428 1.15 452
6 Selina Bak NEA Volharding 1455 9,5 519 6.07 410 1.25 526
7 Shanise de Ruiter NEA Volharding 1442 9,1 587 5.38 366 1.20 489 3.57.2
8 Susan Kok av Edam 1390 9,6 503 5.87 398 1.20 489 3.58.6
9 Feykje Mosch av Edam 1366 10,0 442 6.48 435 1.20 489 4.02.6
10 Deborah Koning av Edam 1220 9,9 457 6.25 421 1.00 342 4.24.6
11 Maryse Langeveld av Castricum 1214 9,5 519 5.18 353 1.00 342 4.15.6
12 Carlijn van Esch av Castricum 1212 10,1 427 6.00 406 1.05 379 3.49.0
13 Marijne Kluft Atos 1185 10,2 413 6.39 430 1.00 342 4.42.1
14 Yasmin Luijkx av Castricum 1144 9,8 472 5.38 366 0.95 306 4.04.6
15 Deanne v.d. Slikke NEA Volharding 1121 9,8 472 5.03 343 0.95 306 4.39.2
16 Naomi Meijer av Castricum 1119 10,2 413 5.34 364 1.00 342 4.04.5
17 Franke de Haan av Castricum 1086 10,3 399 5.05 345 1.00 342
17 Roos Kramer NEA Volharding 1086 10,4 386 4.71 321 1.05 379 4.01.6
19 Roos Tabak av Castricum 1033 10,1 427 3.93 264 1.00 342 4.16.6
20 Marjolein Bouhuijs NEA Volharding 1001 10,6 359 4.41 300 1.00 342
21 Emma Heimans Atos 986 10,9 321 4.73 323 1.00 342 4.47.7
22 Hester Snijders av Castricum 958 10,3 399 4.27 290 0.90 269 4.13.5
23 Selina Horning Atos 948 11,0 308 4.39 298 1.00 342 4.25.9
24 Nina de Ruyter Atos 937 10,7 346 5.27 359 0.85 232
25 Debby v.d. Berg av Edam 917 11,4 262 5.12 349 0.95 306 4.36.9
26 Anne C. Molenaar av Edam 889 10,3 399 4.33 294 0.80 196 4.34.0
27 Anne Molenaar av Edam 522 0,0 0 8.02 522 0.00 0
28 Kelly de Winter av Castricum 0 0,0 0 0.00 0 0.00 0
Jongens Pup C Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Calvin Andringa DEM 1214 6,8 542 3.29 376 18.51 296
2 Remon Kraakman av Edam 1202 7,1 480 3.24 366 22.82 356 2.26.6
3 Alexander Soethout DEM 1057 7,1 480 3.09 336 14.94 241 2.18.3
4 Devi Vrijburg av Castricum 1052 7,1 480 3.01 320 15.59 252 2.19.0
5 Timon Smit av Edam 1036 6,9 521 2.82 282 14.45 233 2.16.5
6 Djeckey Kindt Atos 957 7,8 351 2.83 284 20.35 322 2.17.8
7 Rowdy de Groot av Monnickendam 893 7,5 403 2.70 258 14.40 232 2.20.3
8 Thomas Herder DEM 880 7,8 351 2.88 294 14.59 235
9 Ian Rabbers DEM 869 7,6 385 2.65 248 14.65 236 2.37.0
10 Max Berkhout av Castricum 837 7,5 403 2.64 246 11.85 188 2.28.8
11 Björn Groot av Edam 795 8,2 287 2.63 244 16.40 264 2.52.6
12 Sem Hijnen DEM 753 7,9 334 2.85 288 8.93 131 2.29.2
13 Sven Stal DEM 713 8,4 257 2.59 236 13.66 220 2.55.6
14 Ramon de Groot Atos 693 8,8 202 2.52 222 16.71 269 3.12.4
15 Sybren Molenaar av Edam 679 8,1 303 2.52 222 10.10 154 2.36.2
16 Tjerk Simons av Castricum 633 8,3 272 2.67 252 7.93 109 2.49.0
17 Teun Grandiek av Castricum 599 8,8 202 2.35 188 13.05 209 2.36.1
18 Abe Bouma av Edam 496 9,5 116 2.38 194 11.76 186 2.54.6
19 Mik Uiting Atos 63 11,1 1 1.63 44 4.39 18 3.49.7
Jongens Pup B Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 1000 Meter
1 Bryan Keevel NEA Volharding 1444 6,7 565 3.67 452 28.50 427 3.51.4
2 Ryan Clarke av Castricum 1354 6,5 611 3.43 404 21.52 339 3.36.7
3 Rik Taam NEA Volharding 1346 6,8 542 3.45 408 25.95 396 4.07.6
4 Johan Ouwehand av Edam 1275 6,7 565 3.16 350 23.15 360 4.04.1
5 Rogier Los DEM 1207 7,1 480 3.34 386 21.69 341 3.38.4
6 Lars Leeuwrik NEA Volharding 1179 6,9 521 3.22 362 18.48 296 4.25.8
7 Robin Vloo NEA Volharding 1163 6,9 521 3.12 342 18.81 300 4.03.1
8 Justin Ykso Seel av Monnickendam 1153 7,2 460 3.16 350 21.86 343 4.02.6
9 Jip Elfrink DEM 1146 7,5 403 3.02 322 28.02 421
10 Sven Schoonebeek av Castricum 1093 6,9 521 3.32 382 12.00 190 4.02.9
11 Ruben den Boer av Edam 1053 7,5 403 3.20 358 18.26 292 3.55.6
12 Julian Kroonenberg NEA Volharding 1006 7,4 422 2.83 284 18.75 300 4.10.3
13 Frank van Crasbeek av Castricum 974 7,6 385 2.90 298 18.17 291 4.26.4
14 Niels Vink av Edam 967 7,3 440 2.90 298 14.20 229 4.35.6
15 Vince Kaars av Edam 963 7,6 385 2.91 300 17.32 278 4.06.7
16 Mike Kaars av Edam 939 7,5 403 2.86 290 15.26 246 4.14.6
17 Hugo van Montfort av Edam 925 7,5 403 3.03 324 12.41 198 4.19.2
18 Leon Plomp NEA Volharding 923 7,4 422 2.83 284 13.50 217 4.32.0
19 Emar Pronk av Castricum 920 7,7 368 2.54 226 20.58 326 4.36.8
20 Tim Bökenkamp av Edam 877 8,1 303 2.81 280 18.40 294 5.10.0
21 Job Does DEM 842 7,6 385 2.70 258 12.50 199
22 Job de Nijs av Edam 812 8,3 272 2.62 242 18.61 298 5.29.1
23 Thomas Schade DEM 728 7,9 334 2.74 266 8.80 128
Jongens Pup A1 Vereniging Totaal 60 Meter Verspringen Kogelstoten 1000 Meter
1 Reijndert Mehrer av Castricum 1493 9,3 552 3.89 496 6.64 445
2 Niels Kwakman av Edam 1327 10,1 427 3.68 454 6.66 446 3.53.9
3 Nicky Hoevens Atos 1209 10,1 427 3.46 410 5.47 372 4.36.4
4 Danny van Wort NEA Volharding 1164 9,7 487 3.62 442 3.56 235
5 Luuk Stal DEM 1141 10,2 413 3.10 338 5.74 390 4.22.1
6 Jelle Weij NEA Volharding 1140 10,2 413 2.98 314 6.11 413 3.56.2
7 Mick Ruimping DEM 1129 9,9 457 3.41 400 4.03 272 4.20.7
8 Mart Stijvers av Edam 1080 10,4 386 3.25 368 4.78 326 3.57.7
9 Douwe Berkenbosch av Edam 1047 10,5 372 3.00 318 5.23 357 4.23.1
10 Jorrit van Poelgeest Atos 961 10,9 321 2.97 312 4.81 328 4.47.1
11 Tim van Dee NEA Volharding 887 12,0 197 3.15 348 5.01 342
12 Ramon Baas NEA Volharding 876 11,1 296 2.79 276 4.47 304
13 Luuk Muthert av Castricum 850 11,4 262 2.75 268 4.69 320 5.17.2
14 Theo Rekelhof av Edam 817 11,4 262 2.41 200 5.20 355 4.23.4
15 Jasper Heide NEA Volharding 794 11,4 262 2.69 256 4.09 276 4.24.1
16 Youri v.d. Zee NEA Volharding 780 11,4 262 2.50 218 4.41 300 5.01.9
Jongens Pup A2 Vereniging Totaal 60 Meter Hoogspringen Kogelstoten 1000 Meter
1 Berry Kwakman av Edam 1680 9,0 604 1.25 526 8.54 550 4.35.4
2 Levi Schuchard NEA Volharding 1590 9,2 569 1.30 562 6.88 459 3.46.7
3 Joey Vork NEA Volharding 1584 9,1 587 1.20 489 7.75 508
4 Brian Bunte NEA Volharding 1540 9,4 535 1.25 526 7.24 479
5 Aaron van Gent NEA Volharding 1404 9,3 552 1.10 416 6.49 436
6 Steven Carton DEM 1374 9,6 503 1.10 416 6.82 455 3.52.0
7 Martin Schokker av Edam 1373 9,8 472 1.05 379 8.01 522 4.10.5
8 Gylindo Offerman NEA Volharding 1319 9,9 457 1.00 342 7.98 520 4.59.2
9 Bjorn Muskee DEM 1311 9,8 472 1.15 452 5.70 387
10 Toby van Gastelen NEA Volharding 1304 9,3 552 1.00 342 6.06 410 3.57.8
11 Danny Kaars av Edam 1302 10,3 399 1.15 452 6.75 451 4.08.3
12 Nick Veerman av Edam 1295 10,0 442 1.05 379 7.14 474 4.17.1
13 Joppe Terpoorten av Edam 1293 9,6 503 1.10 416 5.50 374 3.47.4
14 Patrick Schans av Edam 1255 9,7 487 1.00 342 6.33 426 4.36.4
15 Don Uiterwijk DEM 1239 10,2 413 1.05 379 6.68 447
16 Johan Kluessien av Edam 1220 9,6 503 0.85 232 7.35 485 4.11.3
17 Pepijn Roos Hoefgeest DEM 1166 11,0 308 1.05 379 7.24 479
18 Michael Westerdijk NEA Volharding 1165 10,3 399 1.15 452 4.61 314 4.41.3
19 Evert Munnik DEM 1151 10,5 372 1.05 379 5.91 400
19 Quinten Mudde NEA Volharding 1151 9,6 503 0.90 269 5.57 379
21 Mathias Spoel av Edam 1082 10,4 386 0.85 232 6.97 464 4.25.8
22 Thomas Udovicic NEA Volharding 1060 10,4 386 1.00 342 4.87 332 4.07.4
23 Dylan Tigchelaar NEA Volharding 960 11,5 250 0.90 269 6.57 441 5.15.9
Meisjes Pup mini Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Lisa Schokker av Edam 783 7,3 440 2.51 220 8.57 123 2.23.4
2 Rosa v.d. Slikke NEA Volharding 705 8,1 303 2.56 230 11.01 172 2.41.9
3 Juliet Koning av Edam 506 8,7 215 2.11 140 9.91 151 2.46.2
4 Cindy Tax av Castricum 435 9,8 83 2.43 204 9.76 148 3.22.8
5 Iris Gaarthuis av Castricum 425 8,9 189 2.03 124 8.09 112 2.54.2
6 Renske Dekker Atos 407 9,4 127 1.95 108 11.01 172 3.25.0
7 Cathy Vink av Edam 284 9,3 139 1.96 110 4.97 35 3.26.6
8 Nikita Kremer Waterland 246 9,9 72 1.74 66 7.90 108 3.21.2
Jongens Pup mini Vereniging Totaal 40 Meter Verspringen Balwerpen 600 Meter
1 Odin Pronk av Castricum 818 8,0 318 2.49 216 17.72 284
2 Nico Kroon av Edam 779 7,6 385 2.46 210 11.62 184 2.22.9
3 Camiel van Assema NEA Volharding 767 7,9 334 2.68 254 11.37 179 2.49.3
4 Stijn Baart Atos 559 8,9 189 2.31 180 11.97 190 3.37.8
5 Luuk Tierolf av Edam 546 9,0 176 2.40 198 11.03 172 2.40.8
6 Erwan Hoogeveen Atos 477 8,5 243 1.92 102 8.99 132 2.49.3
7 Thijs v.d. Horst Atos 398 8,9 189 2.20 158 5.55 51 3.04.8

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 13.05.2006