Pupillen competitie regio 1-3-4
AKU
Uithoorn
13 mei 2006

Uitslagen Meerkamp



Jongens pupillen C 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Niels Overbeek av Haarlem 7.3 440 3.38 394 20.41 323 1157 2.39.0 13
2 Wouter Somsen Startbaan 7.2 460 2.96 310 21.55 339 1109 2.12.4 1
3 Mischa Plasmeijer AKU 7.3 440 2.97 312 21.12 333 1085 2.14.5 2
4 Freek Berends kav Holland 7.1 480 3.02 322 15.54 251 1053 2.15.0 3
5 Luuk Hartog Startbaan 7.4 422 2.94 306 16.56 267 995 2.30.1 6
6 Anthony Kaffé kav Holland 7.5 403 2.52 222 21.25 335 960 2.34.7 8
7 Thijs Heemskerk AKU 7.5 403 2.91 300 15.00 242 945 2.25.0 4
8 Stan Verweij AKU 7.4 422 2.92 302 13.27 213 937 2.38.2 11
9 Matthijs Boersma Startbaan 7.6 385 2.94 306 15.05 243 934 2.30.6 7
10 Bruno Nunes Startbaan 7.7 368 2.59 236 18.59 297 901 2.36.8 9
11 Luwe Groot Startbaan 7.6 385 2.64 246 12.56 201 832 2.25.4 5
12 Hugo Kemme Startbaan 7.7 368 2.44 206 14.75 238 812 3.17.5 17
13 Timo Brandenhof Haarlemmermeer 7.3 440 2.43 204 10.18 156 800 2.38.7 12
14 Max Blankesteijn Haarlemmermeer 7.6 385 2.49 216 10.70 166 767 2.40.4 14
15 Julian Holthuijsen AKU 8.2 287 2.16 150 7.70 104 541 2.37.3 10
16 Sven Fröhlich Startbaan 8.9 189 2.08 134 11.24 176 499 2.41.6 15
17 Jamaal Mohmoud Startbaan 9.1 163 2.00 118 10.57 164 445 3.11.8 16
Meisjes pupillen C 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Kim Okkerse  av Aalsmeer 7.3 440 3.25 368 20.55 325 1133 2.16.9 1
2 Merel Strijland Haarlemmermeer 7.1 480 3.15 348 15.52 250 1078 2.29.3 3
3 Kim Traas Haarlemmermeer 7.6 385 2.88 294 14.75 238 917 2.36.4 6
4 Jessie Lourenburg Haarlemmermeer 7.6 385 2.72 262 14.22 229 876 2.40.5 7
5 Ivanka Groenenberg Haarlemmermeer 7.6 385 2.46 210 15.75 254 849 2.35.9 5
6 Glynelle Ursule Haarlemmermeer 7.3 440 2.39 196 10.35 159 795 2.21.4 2
7 Esmé Kooistra Startbaan 7.5 403 2.65 248 8.01 111 762 2.45.3 8
8 Nienke Joacim av Haarlem 7.7 368 2.28 174 11.78 186 728 2.34.0 4
9 Mandy Breij Startbaan 8.0 318 2.45 208 9.43 141 667 2.58.4 9
10 Mitzy Burger  av Haarlem 8.3 272 1.92 102 13.78 222 596 3.02.0 10
Jongens pupillen B 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 1000 m
1 Gervaino Rijssel Haarlemmermeer 6.8 542 3.62 442 34.05 489 1473 3.37.5 1
2 Louay Saidi Rabah  Startbaan 6.8 542 3.54 426 29.07 433 1401 4.10.4 6
3 Wessel Koot kav Holland 7.0 500 3.49 416 30.22 447 1363 3.47.1 2
4 Onno van 't Wout Startbaan 6.7 565 3.06 330 30.65 452 1347 4.17.1 9
5 Tjeerd Stoker  av Aalsmeer 6.9 521 3.39 396 25.63 392 1309 4.15.4 8
6 Jelle Scheper Startbaan 7.2 460 3.34 386 23.92 370 1216 3.52.9 3
7 Frank Jonkers  kav Holland 6.8 542 3.06 330 20.59 326 1198 4.00.5 5
8 Joost Siegerist kav Holland 7.5 403 3.14 346 23.35 363 1112 4.35.3 10
9 Rowan Groeneveld  av Aalsmeer 7.1 480 3.11 340 17.96 288 1108 4.12.7 7
10 Sebastiaan Sargis  av Aalsmeer 7.5 403 3.36 390 19.52 311 1104 4.52.6 12
11 Job Wiltink kav Holland 6.7 565 3.22 362 10.90 170 1097 4.00.1 4
12 Jasper Bal Startbaan 7.2 460 2.88 294 20.45 324 1078
13 Rick van Vliet AKU 6.9 521 3.05 328 11.45 180 1029
14 Martijn Roël Startbaan 7.5 403 2.99 316 18.05 289 1008 4.58.3 13
15 Wytze Pieksma AKU 7.9 334 2.78 274 20.73 328 936
16 Mick Akerboom AKU 8.4 257 2.49 216 16.35 263 736 4.51.2 11
Meisjes pupillen B 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 1000 m
1 Grace de Wolf Startbaan 6.7 565 3.54 426 19.68 313 1304 4.21.5 5
2 Shanice van Kan  kav Holland 6.6 587 2.98 314 20.71 327 1228 4.14.1 3
3 Sahileh Waitman Startbaan 7.1 480 3.24 366 20.20 320 1166 4.51.9 10
4 Laura Brohm Startbaan 7,0 500 3.17 352 17.28 278 1130 4.08.9 2
5 Rivka van Heijningen  kav Holland 6.9 521 3.04 326 16.42 265 1112 4.19.4 4
6 Ella Waal Startbaan 7.0 500 3.01 320 16.19 261 1081 4.35.3 9
7 Eva Brunner Startbaan 7.3 440 3.11 340 18.03 289 1069
8 Maartje Jongejans Startbaan 6.9 521 3.24 366 11.27 177 1064 4.00.4 1
9 Sessely Nirk Continental Sport 7.0 500 2.73 264 17.79 285 1049 5.13.9 16
10 Floor Jacobs av Haarlem 7.3 440 3.29 376 14.16 228 1044
11 Welmoed Broug  av Haarlem 7.4 422 2.98 314 18.26 292 1028 4.56.7 12
12 Astrid Beij Startbaan 7.1 480 3.04 326 13.54 218 1024 4.22.7 6
13 Mirte Scheper Startbaan 7.7 368 3.13 344 14.65 236 948 4.52.4 11
14 Bo van Borculo AKU 7.7 368 2.88 294 14.79 239 901 4.27.7 8
15 Marieke van Diemen Startbaan 7.5 403 2.73 264 13.75 221 888 4.24.3 7
16 Maaike Merckens  kav Holland 7.7 368 2.32 182 16.46 265 815 4.58.3 15
17 Leah Wormhoudt Startbaan 7.7 368 2.64 246 8.92 130 744 4.56.9 13
18 Claire Bogaard Startbaan 8.0 318 2.45 208 10.65 165 691 4.57.6 14
Jongens pupillen A.1 60 m pnt ver pnt kogel pnt Totaal 1000 m
1 Rofandeo Leidsbergen  Continental Sport 9.8 472 3.54 426 7.69 504 1402 4.09.8 15
2 Joost Heinrich AKU 10.3 399 3.50 418 7.91 516 1333 3.44.5 3
3 Jules Angenent  kav Holland 9.7 487 3.26 370 6.91 460 1317 3.57.3 8
4 Stiven Al  kav Holland 10.3 399 3.57 432 6.89 459 1290 3.56.2 7
5 Damain Nirk Continental Sport 9.7 487 3.38 394 5.95 403 1284 4.39.0 20
6 Jesse Roosen kav Holland 10.4 386 3.59 436 6.77 452 1274 3.48.9 4
7 Nathaniel Sullivan Startbaan 10.7 346 3.45 408 7.96 519 1273 5.12.3 23
8 Yannick Bos Haarlemmermeer 10.0 442 3.47 412 6.14 415 1269 3.53.2 6
9 Siem Boot av Haarlem  9.7 487 3.42 402 4.90 334 1223 3.29.0 1
10 Bas Teeuwen Haarlemmermeer 9.7 487 3.41 400 4.54 309 1196 4.03.0 13
11 Timber van Tilburg Startbaan 9.9 457 3.25 368 5.07 346 1171 3.59.7 10
12 Martijn Pons AKU 10.3 399 3.27 372 5.65 384 1155 3.37.1 2
13 Matthijs Mees  kav Holland 10.8 333 3.25 368 6.46 434 1135 4.14.6 16
14 Roger Macnack Continental Sport 10.3 399 3.28 374 5.04 344 1117 4.02.5 12
15 Jeroen Jansen v Rosendaal Startbaan 10.5 372 3.29 376 5.16 352 1100
16 Dirk Kaas  av Aalsmeer 10.7 346 3.18 354 5.42 369 1069 3.50.5 5
17 Tim Kooistra Startbaan 10.8 333 3.07 332 5.56 378 1043
18 Fabian Sneijder AKU 10.7 346 3.18 354 4.79 327 1027 4.01.2 11
19 Evert Bunschoten  av Aalsmeer 10.6 359 3.15 348 4.50 306 1013 3.58.8 9
20 Bart Boersma Startbaan 11.0 308 2.87 292 6.10 412 1012 4.30.2 18
21 Dani Booy av Aalsmeer 11.0 308 3.07 332 5.19 354 994 4.19.0 17
22 Stan Maarse  av Aalsmeer 11.1 296 3.13 344 4.69 320 960 4.48.3 21
23 Guido Mayenburg AKU 10.8 333 3.13 344 4.01 270 947 5.03.8 22
24 Niels Van Bunningen  av Aalsmeer 12.0 197 2.61 240 4.42 301 738 4.35.8 19
25 Dennis Langelaan  av Aalsmeer 11.2 285 2.49 216 2.65 156 657 4.07.0 14
Meisjes pupillen A.1 60 m pnt ver pnt kogel pnt Totaal 1000 m
1 Anna Noelle Kaffé  kav Holland 9.4 535 3.71 460 4.70 320 1315 4.04.9 4
2 Sharitey Constancia Continental Sport 9.9 457 3.53 424 5.55 378 1259 3.50.0 1
3 Danitsja Bischop Continental Sport 9.7 487 2.93 304 6.20 418 1209 4.37.0 9
4 Dionne Bischop Continental Sport 10.0 442 3.01 320 6.18 417 1179 4.45.3 11
5 Esther Kiel av Haarlem 10.7 346 3.29 376 5.94 402 1124 3.57.6 2
6 Samantha van Dijk Startbaan 10.5 372 3.29 376 4.94 337 1085 4.36.7 8
7 Eva Luna de Boer Startbaan 10.3 399 3.17 352 4.36 296 1047 4.04.5 3
8 Tara van Honschoten Startbaan 11.5 250 3.08 334 6.94 462 1046 4.37.3 10
9 Roweni Bokian Continental Sport 10.0 442 2.87 292 4.44 302 1036 4.33.6 7
10 Naomi Bos Startbaan 10.9 321 3.21 360 5.18 353 1034 5.09.8 13
11 Gwennan Smitskamp Startbaan 10.8 333 3.09 336 4.44 302 971 4.48.1 12
12 Julia Sijm  kav Holland 11.2 285 2.88 294 4.76 325 904 4.14.8 5
13 Nikkie Heskes Haarlemmermeer 11.3 273 2.76 270 4.37 297 840 4.20.5 6
Jongens pupillen A.2 60 m pnt hoog pnt kogel pnt Totaal 1000 m
1 Corliss Waitman Startbaan 8.8 641 1.35 599 8.20 532 1772 4.09.2 15
2 Maarten v.d. Winden Haarlemmermeer 8.7 660 1.30 562 7.90 516 1738
3 Yannick Mahieu Startbaan 8.7 660 1.30 562 7.87 514 1736 4.00.1 13
4 Mike Boelrijk Startbaan 9.2 569 1.30 562 8.51 548 1679 3.40.1 3
5 Thijmen Wiltink  kav Holland 9.2 569 1.30 562 6.98 464 1595 3.51.0 10
6 Lars Wagemaker Startbaan 9.0 604 1.30 562 6.13 414 1580 3.23.2 1
7 Sjoerd Pieksma AKU 9.3 552 1.15 452 7.70 505 1509
8 Florian van Heijningen kav Holland 9.4 535 1.15 452 7.37 487 1474 3.39.8 2
9 Rob Swagten AKU 9.4 535 1.10 416 7.19 476 1427 3.51.7 11
10 Mitchel Mes kav Holland 10.0 442 1.20 489 6.96 463 1394
11 Eric van Diemen Startbaan 9.7 487 1.20 489 6.00 406 1382 3.50.1 9
12 Marnix Bockstael Haarlemmermeer 9.5 519 1.20 489 5.39 367 1375
13 Kevin Treur AKU 9.9 457 1.10 416 6.37 429 1302 3.49.0 8
14 Jasper Fennet Startbaan 10.3 399 1.10 416 7.08 470 1285 4.00.9 14
15 Jean – Luc Overkamp av Haarlem 9.9 457 1.05 379 6.35 427 1263 3.55.2 12
16 Sem Bende AKU 10.1 427 1.10 416 5.77 392 1235 3.45.8 5
17 Jasper Bosschaart AKU 10.5 372 1.10 416 6.09 412 1200 3.47.5 6
18 Daniel Kuyken Haarlemmermeer 10.3 399 1.00 342 5.08 347 1088 3.47.8 7
19 Peter Schroten AKU 11.2 285 1.05 379 5.08 347 1011 4.46.2 16
20 Sjoerd Heemskerk AKU 10.5 372 1.00 342 4.17 282 996 3.45.1 4
21 Ruben Holst kav Holland 12.1 187 0.90 269 5.20 355 811 5.07.0 18
22 Micha Davids kav Holland 10.5 372 0.85 232 3.20 205 809 4.49.7 17
Meisjes pupillen A.2 60 m pnt hoog pnt kogel pnt Totaal 1000 m
1 Jip Mukanay AKU 9.6 503 1.30 562 7.67 503 1568
2 Wytske Swierstra Startbaan 9.4 535 1.20 489 6.65 445 1469 4.11.2 5
3 Frances van de Eijk Startbaan 9.5 519 1.15 452 6.42 432 1403 5.18.5 11
4 Maxine Lourenburg Haarlemmermeer 10.3 399 1.20 489 6.47 435 1323 4.04.9 4
5 Ellen van 't Schip Startbaan 10.2 413 1.15 452 6.71 449 1314 3.57.5 3
6 Sherazade Ljadaoun Haarlemmermeer 10.0 442 1.05 379 6.85 457 1278 3.54.8 2
7 Josje Jeukens Startbaan 10.5 372 1.20 489 5.82 395 1256 4.23.9 8
8 Fanta Touri Startbaan 10.5 372 1.20 489 5.50 374 1235 4.19.3 6
9 Sharona Plasmeijer AKU 9.9 457 1.00 342 5.85 397 1196 3.41.0 1
10 Naomi Lambeck Startbaan 10.8 333 1.05 379 5.58 379 1091 4.46.9 10
11 Demi van der Pal kav Holland 10.4 386 1.00 342 4.35 295 1023 4.26.3 9
12 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 1.05 379 7.86 514 893
13 Tamara Otten Haarlemmermeer 11.9 207 1.00 342 4.54 309 858 4.20.4 7
Jongens mini pupillen 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Stein Overtoom Startbaan 8.3 272 2.88 294 12.96 208 774 2.44.2 7
2 Davy Heysteeg Startbaan 8.1 303 2.53 224 12.67 202 729 2.35.7 3
3 Jasper Brinkman Startbaan 7.8 351 2.29 176 11.96 190 717 2.27.7 1
4 Sandor Mahieu Startbaan 8.0 318 2.29 176 11.94 189 683 3.01.1 10
5 Thimo Mayenburg AKU 8.1 303 2.57 232 9.62 145 680 2.36.2 4
6 Siebe Koot kav Holland 8.7 215 2.38 194 16.47 265 674 2.32.3 2
7 Max Heye Startbaan 8.9 189 2.20 158 18.40 294 641 2.45.7 8
8 Loek Janmaat AKU 8.8 202 2.85 288 7.16 91 581 2.41.3 5
9 Marijn Zethof AKU 8.4 257 2.18 154 8.32 117 528
10 Job Jaspers Startbaan 8.7 215 1.76 70 14.93 241 526
11 Friso van Diemen Startbaan 8.5 243 2.06 130 9.82 149 522 2.43.5 6
12 Friso Rip AKU 8.7 215 2.34 186 7.08 89 490 2.56.2 9
13 Lars Pals Startbaan 9.7 93 1.45 8 10.97 171 272
Meisjes mini pupillen 40m pnt ver pnt bal pnt Totaal 600 m
1 Alyssa Holthuijsen AKU 8.6 229 2.32 182 6.43 74 485 3.04.8 1
2 Isabel Hooijman AKU 8.3 272 272
3 Priscilla Langius  kav Holland 9.1 163 1.89 96 3.45 1 260

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.05.2006