Individueel klassement meisjes

individueel klassement jongens
ploegen klassement jongens
ploegenklassement meisjes
Pupillencompetitie overzicht


Eindstand Individueel klassement

De beste 12 deelnemers per leeftijdsgroep mogen
(wanneer hun vereniging in die leeftijdsgroep geen ploeg in de finale heeft)
als individueel deelnemer aan de finale meedoen.

Standen onder voorbehoud van eventuele protesten


MPA.2                                           28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Karlijn Dekker          Hera               1429      1661      1683      3344
2     Manon Huisman           kav Holland        1589      1681      1447      3270
3     Irini Gialamatzis       DEM                1611      1627      1457      3238
4     Elizabeth Zwerver       AAC                0         1603      1529      3132
5     Lisa van den Hoff       DEM                1532      1572      1554      3126
6     Roos ter Voort          Nea Volharding     1527      1546      1439      3073
7     Zoe Polderman           av Aalsmeer        1558      1456      1506      3064
8     Madelon Fennet          Startbaan          1534      1527      0         3061
9     Lotte Brink             Trias              1552      1505      1375      3057
10    Roos Visbeen            Noordkop           1522      1518      1513      3040
11    Maaike Witpeerd         Startbaan          1457      1477      1553      3030
12    Lisa Wagemaker          Startbaan          1270      1462      1551      3013
13    Tshiela Tshipanda       Phanos             1504      1473      1506      3010
14    Sherada Boukhari        AV 1923            1487      1391      1522      3009
15    Tessa Strijp            AV 1923            1417      1516      1477      2993
16    Laura den Boer          Phanos             1496      1457      1370      2953
17    Nathalie Angenent       kav Holland        1511      1346      1442      2953
18    Willie Vogel            Suomi              1390      1525      1326      2915
19    Linda van Rossum        AKU                1471      1422      1408      2893
20    Liza de Koning          Nea Volharding     1423      1438      1291      2861
21    Nicole Bakker           SAV                1421      1405      1418      2839
22    Alissa Olofsen          SAV                1374      1442      1217      2816
23    Perla Lette             Phanos             1491      1317      1228      2808
24    Babette Schekkerman     Startbaan          1492      1282      1313      2805
25    Marjolein Reitsma       DEM                1427      1371      1316      2798
Bovenkant pagina


MPA.1                                           28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Jip Mukanay             AKU                1482      1227      1409      2891
2     Lentine Klaassen        av Castricum       1505      1262      1381      2886
3     Lisa  van Adrichem      Nea Volharding     1414      1275      1460      2874
4     Suzanne van den Reek    Hollandia          1437      1064      1396      2833
5     Judith Pambo Nunes      SAV                1501      1168      1331      2832
6     Charlotte de Haan       AAC                1340      1068      1437      2777
7     Dorien Hein             Startbaan          1400      1330      1359      2759
8     Rosanna Tatti           DEM                1361      1320      1394      2755
9     Davina van Perge        NOVA               1399      1142      1350      2749
10    Nina van Velzen         AV 1923            1343      1089      1347      2690
11    Deveny Groenveld        ATOS               1334      1348      1327      2682
12    Britt Lugtenburg        Noordkop           1353      1250      1320      2673
13    Bonnie Liefting         Trias              1316      1039      1341      2657
14    Salmaat Mamam           av Bijlmer         1442      1211      814       2653
15    Anne Molenaar           av Edam            1317      1150      1318      2635
16    Sterre Bock             AV 1923            1330      1204      1264      2594
17    Lisanne Vedder          Hera               1284      1295      1230      2579
18    Alesha Cronie           AAC                1280      1218      1262      2542
19    Manon Haakman           Lycurgus           1292      1030      1247      2539
20    Kelly Dane              Phanos             1291      1101      1226      2517
21    Dana van Velde          Hera               1209      1133      1298      2507
22    Michelle Hoeben         DEM                1172      1143      1330      2502
23    Fenna van der Klei      Waterland          0         1211      1290      2501
24    Shanise de Ruiter       Nea Volharding     1216      0         1282      2498
25    Laura de Witte          Trias              1239      1137      1258      2497
Bovenkant pagina


MPB                                             28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Jaimie van Tholl        AV 1923            1396      1338      1279      2734
2     Michelle Oud            SAV                1239      1337      1380      2717
3     Luka Jansen             AV 1923            1343      1324      1303      2667
4     Romy Spruit             DEM                1270      1333      1260      2603
5     Valancia Dekker         av Castricum       1255      1345      1229      2600
6     Chante Samuel           Phanos             1257      1227      1339      2596
7     Demi van Noort          DEM                1248      1264      1134      2512
8     Kiki Haartman           Lycurgus           1228      1249      1251      2500
9     Chantal van Wissen      Phanos             1198      1295      1156      2493
10    Daphne Willems          AV 1923            1248      1245      1099      2493
11    Zola van Zwol           Hollandia          0         1237      1231      2468
12    Lisa Dalmulder          AV 1923            1244      1188      1116      2432
13    Nina Abbott             AAC                1258      1165      1031      2423
14    Carmen Laffra           Lycurgus           1253      1159      1125      2412
15    Rhea Koning             Trias              1187      1195      1186      2382
16    Jiska Vorstman          AAC                1123      1103      1186      2309
17    Kim Gomersbach          av Edam            1146      1056      1160      2306
18    Iris Schlundt Bodien    DEM                1107      1180      1032      2287
19    Fleur Eijsbroek         Suomi              1147      0         1127      2274
20    Maxime Valk             AV 1923            1131      0         1122      2253
21    Chayenne Kroon          Phanos             1146      1104      1079      2250
22    Ilona Poel              DEM                1128      0         1105      2233
23    Naomi Licumahuwa        Lycurgus           1166      1066      983       2232
24    Xanthe de Bont          Phanos             1049      1140      1077      2217
25    Anna Noelle Kaffe       KAV Holland        0         1072      1143      2215
Bovenkant pagina


MPC                                             28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Charlotte Hopman        Trias              1427      1229      1265      2692
2     Nyala Stevens           Hollandia          1212      0         1222      2434
3     Sahileh Waitman         Startbaan          992       1176      1171      2347
4     Femke Brink             Trias              968       1118      1085      2203
5     Tara Yoro               AV 1923            1094      1056      961       2150
6     Aike Jansen             AV 1923            1012      1089      1058      2147
7     Shanice van Kan         kav Holland        1017      1010      1052      2069
8     Rosalie Wijnker         Hera               0         1040      1014      2054
9     Marloes Seebregts       Hera               1028      912       1016      2044
10    Flootje van 't Kampen   Wieringermeer      951       1033      999       2032
11    Grace de Wolf           Startbaan          1023      1006      0         2029
12    Nadia Diambudiaku       Hylas              962       982       1021      2003
13    Yasmine Elcadi          Phanos             959       0         978       1937
14    Laura de Lange          Suomi              0         968       959       1927
15    Jolene Adelaar          DEM                948       0         973       1921
16    Myrthe Wit              Wieringermeer      0         985       887       1872
17    Timpico Ctleniva Nerisa AAC                871       0         1000      1871
18    Rivka v Heijningen      kav Holland        893       775       963       1856
19    Dianta de Vries         Hera               889       846       934       1823
20    Yasmine Schelfhout      Noordkop           821       825       992       1817
21    Randi Stoop             Hera               0         925       888       1813
22    Keeley Heydeman         AAC                912       0         897       1809
23    Welmoed Broug           av Haarlem         833         0       970       1803
24    Amy Keijzer             av Edam            893       816       905       1798
25    Anne Homan              SAV                907       868       860       1775

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 05.07.2005