Individueel klassement jongens

individueel klassement meisjes
ploegen klassement jongens
ploegenklassement meisjes
Pupillencompetitie overzicht


Eindstand Individueel klassement

De beste 12 deelnemers per leeftijdsgroep mogen
(wanneer hun vereniging in die leeftijdsgroep geen ploeg in de finale heeft)
als individueel deelnemer aan de finale meedoen.

Standen onder voorbehoud van eventuele protesten


JPA.2                                           28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Daniel Lam              Haarlemmermeer     1687      0         1778      3465
2     Chris Beemster          ARO'88             1742      1693      1663      3435
3     Mees de Lange           Nea Volharding     1685      1644      1715      3400
4     Erik Tesselaar          Nova               0         1670      1643      3313
5     Lasse Liebrand          Hollandia          1586      1722      0         3308
6     Filip van der Hoven     Hera               1616      1678      1606      3294
7     Alain van Tholl         AV 1923            1497      1616      1616      3232
8     Egbert Weverink         AV 1923            1658      1550      1470      3208
9     Timo Looijen            Waterland          1658      1541      1502      3199
10    Jon Schouwenaar         Startbaan          1642      1537      1504      3179
11    David Alkema            AV 1923            1607      0         1549      3156
12    Jesse van Zwol          Hollandia          1537      1617      1478      3154
13    Jori Roosenburg         Hylas              0         1620      1530      3150
14    Rutger Bien             AV 1923            1516      1586      1110      3102
15    Victor Halfhide         AV 1923            1543      1546      1332      3089
16    Giancarlo Anson         AAC                1513      1549      1534      3083
17    Jerome Meester          Startbaan          1565      535       1517      3082
18    Jorrit Blonk            Lycurgus           0         1539      1523      3062
19    Jules de Bont           Phanos             1535      1428      1521      3056
20    Jan Rekelhof            av Edam            1429      1558      1494      3052
21    Sven de Jong            Hollandia          1496      1550      1477      3046
22    Marc Licumahuwa         Lycurgus           1455      1398      1587      3042
23    Matthijs Baars          Hylas              1419      1491      1551      3042
24    Jonathan Hielkema       Hollandia          1502      1536      1445      3038
25    Colin Zonneveld         DEM                1506      1520      1442      3026
Bovenkant pagina


JPA.1                                       28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Yannick Mahieu          Startbaan          1631      1586      1700      3331
2     Nick Kievith            Noordkop           1664      1584      1636      3300
3     Corliss Waitman         Startbaan          1603      1533      1651      3254
4     Mike Boelrijk           Startbaan          1553      1592      1603      3195
5     Bas Zwolsman            Lycurgus           1528      0         1559      3087
6     Thom Slot               Trias              1527      1459      1552      3079
7     Paul Schildmeijer       AV 1923            1518      1443      1557      3075
8     Maarten vd Winden       Haarlemmermeer     1475      1453      1570      3045
9     Andreas de Jong         AV 1923            1505      1523      1350      3028
10    Victor Kelderman        Hylas              1520      1403      1498      3018
11    David Wijsman           AV 1923            1573      1367      1439      3012
12    Damien Lensink          Hylas              1530      1323      1440      2970
13    Berry Kwakman           av Edam            1464      0         1465      2929
14    Lars Wagemaker          Startbaan          1420      1379      1481      2901
15    Pepijn Walstra          Lycurgus           1516      1354      1379      2895
16    Joey Vork               Nea Volharding     1473      1366      1393      2866
17    Lars Tromp              Haarlemmermeer     0         1365      1462      2827
18    Roan van der Wulp       AAC                1500      1326      1306      2826
19    Brian Bunte             Nea Volharding     1441      1370      1333      2811
20    Levi Schuchard          Nea Volharding     1419      1306      1346      2765
21    Vincent Kers            Dokev              1441      0         1322      2763
22    Robin Mul               AV 1923            1377      0         1365      2742
23    Rob ter Burg            Noordkop           1378      1216      1363      2741
24    Rutger Rietveld         Noordkop           1376      1365      1318      2741
25    Koen Bergenhenegouwen   Hylas              1378      1301      1332      2710
Bovenkant pagina


JPB                                         28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Jesse Schuuring         Haarlemmermeer     1472      1527      1412      2999
2     Wouter Aarts            av 1923            1475      1405      1407      2882
3     Niels Apeldoorn         Hera               1418      1442      1213      2860
4     Reijndert Mehrer        av Castricum       1439      1374      1333      2813
5     Lucas Leemhuis          Hera               0         1407      1394      2801
6     Jules Angenent          kav Holland        1399      1367      1332      2766
7     Yannick Bos             Haarlemmermeer     1294      1436      0         2730
8     Ilan Langedijk          Suomi              1357      0         1372      2729
9     Quincy Ronday           AAC                1400      1243      1289      2689
10    Joost Heinrich          AKU                1438      1242      1243      2681
11    Ziggy Janssen           Startbaan          0         1420      1252      2672
12    Tony van Diepen         Hera               1190      1222      1403      2625
13    Niels Kwakman           av Edam            1287      1223      1317      2604
14    Stiven Al               kav Holland        1269      1325      1262      2594
15    Bas Katsma              Hera               1247      1341      1113      2588
16    Aron van de Oosterkam   TAS'82             1231      1180      1286      2517
17    Mathijs Mees            kav Holland        1230      1235      1256      2491
18    Nathaniel Sullivan      Startbaan          1196      0         1292      2488
19    Hemayatullah Azimi      Noordkop           1232      1249      1233      2482
20    Julian Langenstraat     AAC                1281      1201      1104      2482
21    Kai Botman              Nova               0         1326      1155      2481
22    Jesse van der Mee       Noordkop           1155      1159      1312      2471
23    Sam Vrind               Phanos             1254      1213      1069      2467
24    Bart Bruinsma           Phanos             1236      1211      1078      2447
25    Jesse Roosen            kav Holland        1189      1159      1246      2435
Bovenkant pagina


JPC                                         28 mei    11 juni   2 juli    totaal
1     Bryan Keevel            Nea Volharding     1353      1160      1244      2597
2     Gervaino Rijssel        Haarlemmermeer     1017      1320      1201      2521
3     Stef Heiloo             Trias              1214      1240      1178      2454
4     Wessel Koot             kav Holland        1092      1225      1227      2452
5     Louay Saidi Rabah       Startbaan          1082      1200      1234      2434
6     Ivar Monait             Haarlemmermeer     0         1281      1146      2427
7     Laszlo van Huizen       Phanos             1185      1203      1153      2388
8     Daan Bijman             Trias              1216      1129      1171      2387
9     Jan-Willem Tessela      NOVA               1175      1175      0         2350
10    Onno van 't Wout        Startbaan          1144      1096      1194      2338
11    Maarten Kwant           Lycurgus           1114      1069      1176      2290
12    Sven Burger             Nova               0         1107      1164      2271
13    Stan van Leeuwen        Startbaan          1088      1182      0         2270
14    Jochem Dobber           Suomi              929       1022      1170      2192
15    Julian Kok              Lycurgus           1095      1067      1096      2191
16    Johan Ouwehand          av Edam            997       1048      1133      2181
17    Jelle Scheper           Startbaan          1055      1115      1035      2170
18    Niels Compas            SAV                0         1062      1107      2169
19    Jip Elfrink             DEM                1041      933       1117      2158
20    Arnoud Baars            Hylas              1094      1049      998       2143
21    Joris Bodin             Suomi              1032      0         1093      2125
22    Ties van Kiphagen       Dokev              1116      0         1008      2124
23    Fabian Freijser         Suomi              935       1044      1078      2122
24    Sven Schoonebeek        av Castricum       1101      1017      1002      2118
245   Maurice Feller          Noordkop           0         1041      1064      2105

Bovenkant pagina
Pupillencompetitie overzicht
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 05.07.2005