Finale Pupillen competitie regio 1-3-4
Suomi, Santpoort, 24 september 2005

Estafette uitslagen
Eindstand


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Charlotte Hopman Trias 1245 7.0 500 3.24 366 24.60 379
2 Nyala Stevens Hollandia 1192 7.0 500 3.37 392 18.75 300
3 Sahileh Waitman Startbaan 1162 7.2 460 3.25 368 21.20 334
4 Grace de Wolf Startbaan 1152 7.2 460 3.42 402 18.08 290
5 Nadia Diambudiaku Hylas 1109 7.2 460 3.01 320 20.81 329
6 Femke Brink Trias 1108 7.1 480 3.37 392 14.66 236
7 Aike Jansen AV'23 1071 7.1 480 3.37 392 12.49 199
8 Shanice v Kan kav Holland 1061 7.2 460 2.84 286 19.79 315
9 Ayonne v Oort av Edam 1057 7.1 480 2.95 308 16.70 269
10 Tara Yoro AV'23 1042 7.1 480 3.07 332 14.27 230
11 Lotte Bart Nea Volharding 1020 7.2 460 2.94 306 15.77 254
12 Rosalie Wijnker Hera 1004 7.8 351 2.90 298 22.78 355
13 Paulien Kok av Edam 1003 7.6 385 3.09 336 17.54 282
14 Amy Keijzer av Edam 994 7.2 460 2.85 288 15.24 246
15 Flootje v Kampen Wieringermeer 992 7.6 385 3.01 320 17.87 287
16 Marijn Kallenberg AV'23 967 7.4 422 2.78 274 16.85 271
17 Marloes Seebregts Hera 966 7.8 351 2.89 296 20.10 319
18 Eva Brunner Startbaan 955 7.6 385 2.79 276 18.34 294
19 Laura Brohm Startbaan 929 7.9 334 2.75 268 20.70 327
20 Anne v Loo kav Holland 925 7.3 440 2.62 242 15.09 243
21 Diantha de Vries Hera 924 7.5 403 2.93 304 13.50 217
22 Mariska v Bohemen Wieringermeer 909 7.5 403 2.73 264 14.98 242
23 Randi Stoop Hera 904 7.6 385 3.04 326 12.12 193
24 Pien Spekrijsen AV'23 888 7.7 368 2.83 284 14.61 236
25 Zoe Bosschaart Trias 874 7.9 334 2.72 262 17.32 278
26 Myrthe Wit Wieringermeer 865 7.6 385 2.66 250 14.26 230
27 Sarah Tonis kav Holland 851 7.7 368 2.99 316 10.73 167
28 Kathy Agasi Trias 850 7.7 368 2.70 258 13.93 224
29 Michelle Lambeck Startbaan 816 7.5 403 2.59 236 11.25 177
30 Claire Marinissen AV'23 810 7.8 351 2.47 212 15.29 247
31 Leonie Kik Nea Volharding 799 7.5 403 2.58 234 10.50 162
32 Rianne Kalk av Edam 796 8.0 318 2.81 280 12.39 198
33 Aniek Huisman kav Holland 795 7.6 385 2.45 208 12.62 202
34 Nina Karsten av Edam 790 7.8 351 2.66 250 11.91 189
35 Kim Bakker Trias 784 7.9 334 2.62 242 12.96 208
36 Heleen de Vreede Nea Volharding 775 7.9 334 2.23 164 17.25 277
37 Kyara Schinkel Nea Volharding 762 7.8 351 2.69 256 10.13 155
38 Aisha Rutte Wieringermeer 724 8.5 243 2.54 226 15.84 255
39 Fabienne Busquet Hera 677 7.9 334 2.33 184 10.32 159
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Jaimie v Tholl AV'23 1477 6.6 587 3.89 496 5.81 394
2 Valancia Dekker av Castricu 1377 6.7 565 3.46 410 5.94 402
3 Michelle Oud SAV 1371 6.8 542 3.52 422 6.02 407
4 Chante Samuel Phanos 1347 6.8 542 3.54 426 5.57 379
5 Kiki Haartman Lycurgus 1314 6.8 542 3.54 426 5.07 346
6 Luka Jansen AV'23 1292 7.0 500 3.47 412 5.59 380
7 Zola v Zwol Hollandia 1290 6.9 521 3.24 366 5.96 403
8 Romy Spruit DEM 1287 6.9 521 3.42 402 5.34 364
9 Damilse Kolf Nea Volharding 1250 6.8 542 3.23 364 5.04 344
10 Kim Gomersbach av Edam 1244 6.7 565 3.17 352 4.80 327
11 Perri Chelsea AAC 1240 7.0 500 3.41 400 4.99 340
12 Demi v Noort DEM 1236 7.0 500 3.39 396 4.98 340
13 Cheyenne Vliese Nea Volharding 1232 7.1 480 3.31 380 5.46 372
13 Nina Abbot AAC 1232 6.8 542 3.15 348 5.01 342
15 Rhea Koning Trias 1230 7.0 500 3.27 372 5.25 358
16 Chantal v Wissen Phanos 1229 7.0 500 3.27 372 5.23 357
17 Zoe-Renee Doest Nea Volharding 1227 7.0 500 3.10 338 5.73 389
18 Pien Rijken Lycurgus 1209 7.1 480 3.19 356 5.48 373
18 Daphne Willems AV'23 1209 6.9 521 3.32 382 4.49 306
20 Lisa Dalmulder AV'23 1208 7.0 500 3.27 372 4.93 336
21 Xanthe de Bont Phanos 1184 7.1 480 3.16 350 5.19 354
22 Wietske Postma Trias 1183 7.1 480 3.17 352 5.14 351
23 Ilona Poel DEM 1173 6.9 521 3.31 380 4.03 272
24 Nienke Huisman Nea Volharding 1171 7.0 500 3.03 324 5.09 347
25 Chayenne Kroon Phanos 1167 7.0 500 3.15 348 4.68 319
26 Naomi Licumahuwa Lycurgus 1157 6.8 542 2.83 284 4.85 331
26 Iris Schlundt Bodi DEM 1157 7.0 500 3.22 362 4.35 295
28 Sarah Danner Phanos 1142 7.0 500 3.03 324 4.66 318
29 Demi Zwerver Trias 1110 7.2 460 3.28 374 4.09 276
30 Carmen Laffra Lycurgus 1098 7.3 440 3.15 348 4.55 310
31 Jiska Vorstman AAC 1092 6.8 542 2.85 288 3.90 262
32 Esther Kelderman AV'23 1087 7.1 480 2.94 306 4.42 301
33 Jessie Lof av Edam 1071 7.6 385 2.99 316 5.44 370
34 Eva Heemskerk DEM 1066 7.3 440 3.00 318 4.53 308
35 Celine Senator AAC 1061 7.3 440 2.94 306 4.62 315
36 Eva Verwijst AAC 1057 7.0 500 2.69 256 4.43 301
37 Bregje Bouma av Edam 981 7.3 440 2.97 312 3.48 229
38 Sanne Schenk Lycurgus 939 7.9 334 2.85 288 4.65 317
39 Monique Schokker av Edam 911 7.3 440 2.68 254 3.34 217
40 Sherine Zwaga Trias 890 7.8 351 2.61 240 4.40 299
41 Veronique de Jong av Edam 887 7.7 368 2.73 264 3.81 255
42 Sanne Nieuwboer Trias 863 7.6 385 2.56 230 3.72 248
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Lisa v Adrichem Nea Volharding 1447 9.4 535 3.83 484 28.63 428
2 Lentine Klaassen av Castricu 1436 9.4 535 3.99 516 25.09 385
3 Dorien Hein Startbaan 1435 9.5 519 3.70 458 31.19 458
4 Jip Mukanay AKU 1393 9.4 535 3.98 514 21.96 344
5 Deveny Groenveld Atos 1386 9.5 519 3.82 482 25.04 385
6 Shanise de Ruiter Nea Volharding 1301 9.3 552 3.61 440 19.40 309
7 Judith Pambo Nunes SAV 1300 9.7 487 3.87 492 20.23 321
8 Nina v Velzen AV'23 1295 9.5 519 3.63 444 21.07 332
9 Sterre Bock AV'23 1275 9.6 503 3.61 440 21.06 332
10 Rosanna Tatti DEM 1262 9.5 519 3.66 450 18.31 293
10 Bonnie Liefting Trias 1262 9.6 503 3.71 460 18.73 299
12 Alesha Cronie AAC 1256 9.5 519 3.82 482 15.83 255
13 Luna v Kuijk Phanos 1253 9.5 519 3.42 402 21.07 332
14 Wytske Swierstra Startbaan 1244 9.4 535 3.57 432 17.21 277
15 Ellen vt Schip Startbaan 1239 9.6 503 3.51 420 19.89 316
16 Britt Lugtenburg Noordkop 1233 9.5 519 3.46 410 19.04 304
17 Lisanne Vedder Hera 1223 9.5 519 3.46 410 18.36 294
18 Charlotte de Haan AAC 1221 9.3 552 3.59 436 14.46 233
19 Suzanne vd Reek Hollandia 1176 9.6 503 3.35 388 17.79 285
20 Sarah Feenstra Startbaan 1174 9.8 472 3.13 344 22.98 358
21 Dana vd Velde Hera 1157 9.6 503 3.33 384 16.77 270
21 Joline v Acker Nea Volharding 1157 9.6 503 3.35 388 16.51 266
23 Kelly Dane Phanos 1156 9.8 472 3.41 400 17.72 284
24 Davina v Perge NOVA 1155 9.7 487 3.61 440 14.16 228
25 Sophie Vetter Phanos 1146 9.8 472 3.13 344 20.92 330
25 Laura de Witte Trias 1146 9.7 487 3.25 368 18.14 291
27 Merel Mastenbroek Phanos 1128 10.2 413 3.23 364 22.45 351
28 Kelly de Winter av Castricu 1118 9.7 487 3.31 380 15.58 251
29 Jet Luijten Trias 1085 9.8 472 3.50 418 12.23 195
30 Janine de Groot Trias 1071 10.4 386 3.34 386 18.70 299
31 Maaike v Westerop Trias 1070 9.7 487 3.36 390 12.16 193
32 Isa de Wolf Startbaan 1068 10.6 359 3.03 324 25.08 385
33 Lotte Matola AV'23 1051 9.9 457 3.27 372 13.82 222
34 Nancy v Schijffele AV'23 1046 10.3 399 3.33 384 16.34 263
35 Deanne vd Slikke Nea Volharding 1041 10.3 399 3.12 342 18.76 300
36 Rosa Knebel av Castricu 1020 10.1 427 3.18 354 14.83 239
37 Lotti Twisk av Castricu 999 10.2 413 3.08 334 15.59 252
38 Mayleen Schoenmake Hera 990 10.0 442 3.14 346 12.64 202
39 Raven in den Bosch Hera 986 10.5 372 3.03 324 18.09 290
40 Paola Scholte Phanos 970 10.3 399 3.08 334 14.71 237
41 Ashley Anson AAC 968 10.2 413 2.89 296 16.05 259
42 Priscilla Sierhuis Nea Volharding 953 10.1 427 2.94 306 13.70 220
43 Naomi Meijer av Castricu 938 10.5 372 3.22 362 12.77 204
44 Robin Dienaar AAC 937 10.1 427 3.22 362 9.78 148
45 Sterre v Ziel AV'23 914 10.9 321 3.03 324 16.69 269
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Lisa vd Hoff DEM 1808 9.1 587 1.40 641 9.14 580
2 Irini Gialamatzis DEM 1682 9.1 587 1.30 562 8.23 533
3 Madelon Fennet Startbaan 1676 8.9 623 1.25 526 8.11 527
4 Roos ter Voort Nea Volharding 1664 9.1 587 1.30 562 7.89 515
5 Roos Visbeen Noordkop 1628 8.9 623 1.25 526 7.24 479
6 Elizabeth Zwerver AAC 1621 9.0 604 1.15 452 8.84 565
7 Karlijn Dekker Hera 1602 8.9 623 1.25 526 6.78 453
8 Maaike Witpeerd Startbaan 1585 9.0 604 1.20 489 7.47 492
9 Tessa Strijp AV'23 1556 9.2 569 1.20 489 7.57 498
10 Clara Hagens AV'23 1555 9.5 519 1.25 526 7.79 510
11 Marjolein Reitsma DEM 1548 9.5 519 1.25 526 7.66 503
12 Lisa Wagemaker Startbaan 1539 9.0 604 1.30 562 5.48 373
13 Laura den Boer Phanos 1538 9.3 552 1.20 489 7.55 497
14 Zoe Polderman av Aalsmeer 1522 9.2 569 1.20 489 6.98 464
15 Josine Koen Nea Volharding 1521 9.6 503 1.20 489 8.15 529
16 Iris Bennink AV'23 1480 9.4 535 1.20 489 6.83 456
17 Nathalie Angenent kav Holland 1479 9.3 552 1.20 489 6.52 438
18 Layla Wagemaker Startbaan 1460 9.2 569 1.25 526 5.36 365
19 Perla Lette Phanos 1448 9.7 487 1.15 452 7.78 509
19 Babette Schekkerma Startbaan 1448 9.9 457 1.30 562 6.38 429
21 Liza de Koning Nea Volharding 1437 10.1 427 1.20 489 7.99 521
22 Ruby Keyzer Phanos 1423 9.7 487 1.20 489 6.68 447
23 Danique v Tilburg DEM 1420 9.2 569 1.15 452 5.89 399
24 Tessa Molenaar Trias 1419 10.0 442 1.20 489 7.39 488
25 Saraida de Vries Hera 1394 9.3 552 1.10 416 6.33 426
26 Lotte Brink Trias 1381 9.2 569 1.05 379 6.45 433
27 Marelle Niermans Nea Volharding 1368 9.3 552 1.05 379 6.51 437
28 Juul Klatser kav Holland 1352 9.5 519 1.10 416 6.18 417
29 Lianne Barnhoorn Trias 1336 9.4 535 1.00 342 6.89 459
30 Nikki Fluecht Nea Volharding 1329 9.8 472 1.15 452 5.99 405
31 Randy Bruin Trias 1296 9.5 519 1.05 379 5.87 398
31 Romee v Balluseck kav Holland 1296 9.3 552 0.95 306 6.52 438
33 Loeka Jongejans Phanos 1295 10.1 427 1.15 452 6.16 416
34 Esther Lubbers DEM 1285 9.9 457 1.10 416 6.10 412
35 Nina Tillema AV'23 1254 9.9 457 1.15 452 5.06 345
36 Lisa Both kav Holland 1243 9.6 503 1.00 342 5.87 398
37 Esmee Haverkort Phanos 1190 10.1 427 1.05 379 5.65 384
38 Amber Commadeur Hera 1180 10.8 333 1.15 452 5.83 395
39 Renske Letema Hera 1128 10.4 386 1.00 342 5.91 400
40 Sanne Bakker Trias 937 10.0 442 0.85 232 3.92 263
41 Mandy de Ruijter Hera 460 6.91 460
42 Manon Huisman kav Holland 232 0.85 232
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Bryan Keevel Nea Volharding 1367 6.9 521 3.46 410 29.29 436
2 Louay Saidi Rabah Startbaan 1314 7.0 500 3.11 340 32.68 474
3 Gervaino Rijssel Haarl'meer 1285 7.1 480 3.13 344 31.49 461
4 Sven Burger NOVA 1251 7.1 480 3.23 364 26.86 407
5 Ivar Monait Haarl'meer 1245 7.2 460 3.19 356 28.71 429
6 Sam Popken AV'23 1244 6.9 521 3.16 350 24.15 373
7 Wessel Koot kav Holland 1225 7.3 440 3.22 362 28.22 423
8 Daan Bijman Trias 1194 7.1 480 3.04 326 25.28 388
9 Laszlo v Huizen Phanos 1179 7.2 460 3.11 340 24.57 379
10 Stef Heiloo Trias 1175 7.3 440 3.22 362 24.16 373
11 Onno vt Wout Startbaan 1156 7.3 440 2.75 268 30.36 448
12 Maarten Kwant Lycurgus 1147 7.4 422 3.13 344 24.74 381
13 Joris Bodin Suomi 1121 7.5 403 2.77 272 30.18 446
14 Giel Ritmeijer AV'23 1119 7.1 480 2.89 296 21.84 343
15 Jochem Dobber Suomi 1115 7.1 480 3.00 318 19.97 317
16 Fabian Freijser Suomi 1096 7.4 422 2.76 270 26.61 404
17 Patrick Grossat Trias 1095 7.3 440 3.03 324 20.95 331
18 Jelle Scheper Startbaan 1079 7.9 334 2.95 308 29.37 437
19 Julian Kroonenberg Nea Volharding 1074 7.2 460 2.85 288 20.63 326
20 Bart Groenevelt Suomi 1071 7.5 403 3.00 318 22.40 350
21 Linso vd Burg Lycurgus 1061 7.1 480 2.93 304 17.22 277
22 Lars Leeuwrik Nea Volharding 1049 7.5 403 3.08 334 19.58 312
23 Lucas Weijenborg AV'23 1030 7.8 351 3.02 322 22.92 357
24 Julian Kok Lycurgus 1018 7.8 351 2.86 290 24.45 377
25 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 1005 7.3 440 2.96 310 15.84 255
26 Jasper Bal Startbaan 986 7.5 403 2.83 284 18.70 299
27 Robin Vloo Nea Volharding 975 7.3 440 2.89 296 14.80 239
28 Jochem Jaarsma Lycurgus 960 7.6 385 2.72 262 19.70 313
29 Sid Hamelink NOVA 945 7.3 440 2.77 272 14.47 233
30 Sytse Koen Nea Volharding 930 7.6 385 2.91 300 15.19 245
31 Sjoerd Dorrestein Trias 928 7.7 368 2.63 244 19.92 316
32 Martijn Roel Startbaan 926 7.8 351 2.72 262 19.69 313
33 Bas Wolting AV'23 776 7.7 368 2.69 256 9.96 152
34 Tim Bokenkamp av Edam 737 8.4 257 2.41 200 17.42 280
35 Vincent Kaars av Edam 733 7.8 351 2.44 206 11.22 176
36 Mike Kaars av Edam 730 8.1 303 2.46 210 13.53 217
37 Hugo v Montfort av Edam 725 8.0 318 2.28 174 14.45 233
38 Guus Ruiter Trias 705 8.4 257 2.05 128 20.20 320
39 Wietger Mosch av Edam 646 8.5 243 2.23 164 14.79 239
40 David Rosdorff Suomi 229 14.23 229
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Wouter Aarts AV'23 1457 6.7 565 3.75 468 6.29 424
2 Ziggy Janssen Startbaan 1397 6.9 521 3.30 378 7.57 498
3 Quincy  Ronday AAC 1389 6.8 542 3.56 430 6.18 417
4 Jules Angenent kav Holland 1386 6.8 542 3.47 412 6.42 432
5 Niels Apeldoorn Hera 1364 6.8 542 3.68 454 5.41 368
6 Mees Ritmeijer AV'23 1361 6.9 521 3.51 420 6.23 420
7 Tony v Diepen Hera 1357 6.9 521 3.67 452 5.65 384
8 Lucus Leemhuis Hera 1347 6.6 587 3.32 382 5.56 378
9 Joost Heinrich AKU 1344 6.9 521 3.25 368 6.82 455
10 Jesse Schuuring Haarl'meer 1343 6.9 521 3.42 402 6.23 420
11 Bas Katsma Hera 1340 6.9 521 3.41 400 6.21 419
12 Reijndert  Mehrer av Castricu 1309 7.0 500 3.30 378 6.41 431
13 Stiven Al kav Holland 1288 6.9 521 3.35 388 5.58 379
14 Jesse Roosen kav Holland 1281 7.2 460 3.53 424 5.85 397
15 Nathaniel Sullivan Startbaan 1280 7.2 460 3.50 418 5.94 402
16 Jesse vd Mee Noordkop 1257 6.7 565 3.20 358 4.89 334
17 Martijn Pons AKU 1233 6.9 521 3.29 376 4.93 336
18 Hemayatullah Zaimi Noordkop 1230 7.3 440 3.41 400 5.75 390
19 Nick vd Heise AV'23 1223 7.0 500 3.51 420 4.46 303
20 Yannick Bos Haarl'meer 1214 6.9 521 3.15 348 5.05 345
21 Heike Vethaak Nea Volharding 1208 7.1 480 3.14 346 5.62 382
22 Joshua Meijer Nea Volharding 1184 7.0 500 3.13 344 4.98 340
23 Julian Langstraat AAC 1170 7.0 500 3.22 362 4.52 308
24 Maxim Peters AV'23 1148 6.9 521 3.36 390 3.58 237
25 Victor Ramer AV'23 1142 7.1 480 3.02 322 4.98 340
26 Ambro Meijer Noordkop 1121 7.1 480 2.99 316 4.77 325
27 Timber v Tilburg Startbaan 1119 7.0 500 3.21 360 3.86 259
28 Matthijs Mees kav Holland 1080 7.6 385 3.04 326 5.42 369
29 Jeroen JansenR Startbaan 1074 7.3 440 2.91 300 4.90 334
30 Wiebe Stassen Startbaan 1072 7.5 403 3.28 374 4.35 295
31 Danny v Wort Nea Volharding 1059 7.1 480 3.05 328 3.76 251
32 Casper Kleijwegt Nea Volharding 1039 7.5 403 3.05 328 4.52 308
33 Rico Lennox AAC 1016 7.1 480 2.90 298 3.60 238
34 Jesse vd Wensch Noordkop 999 7.4 422 2.89 296 4.15 281
35 Fabian Sneijder AKU 981 7.6 385 3.11 340 3.83 256
36 Tim v Dee Nea Volharding 979 7.4 422 2.94 306 3.76 251
37 Joey Steenvoorden Noordkop 871 7.8 351 2.75 268 3.77 252
38 Laurence Eisma AAC 808 8.3 272 2.53 224 4.58 312
39 Ermiyas v Diemen AKU 735 8.2 287 2.52 222 3.45 226
jongens pup A.1 totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Yannick Mahieu Startbaan 1725 8.9 623 4.25 568 38.29 534
2 Maarten vd Winden Haarl'meer 1689 9.1 587 4.23 564 38.68 538
3 Nick Kievith Noordkop 1591 9.0 604 3.98 514 32.55 473
4 Bas Zwolsman Lycurgus 1537 9.1 587 3.91 500 30.51 450
5 Paul Schilmeijer AV'23 1526 8.9 623 4.04 526 24.46 377
6 Corliss Waitman Startbaan 1510 9.3 552 4.05 528 28.78 430
7 Andreas de Jong AV'23 1502 9.6 503 4.09 536 31.70 463
8 David Wijsman AV'23 1480 9.2 569 3.74 466 30.08 445
9 Joey Vork Nea Volharding 1475 9.4 535 3.83 484 31.07 456
10 Victor Kelderman Hylas 1471 9.3 552 3.80 478 29.77 441
11 Lars Wagemaker Startbaan 1460 9.2 569 3.90 498 25.71 393
12 Koen Bergenhenegou Hylas 1432 9.2 569 3.74 466 26.03 397
13 Damien Lensink Hylas 1415 9.2 569 3.96 510 21.32 336
14 Levi Schuchard Nea Volharding 1414 9.3 552 3.71 460 26.43 402
15 Thom Slot Trias 1413 9.3 552 3.77 472 25.40 389
16 Pepijn Walstra Lycurgus 1380 9.6 503 3.80 478 26.17 399
17 Robin Mul AV'23 1375 9.2 569 3.54 426 24.69 380
18 Aaron v Gent Nea Volharding 1363 9.3 552 3.67 452 23.08 359
19 Roan vd Wulp AAC 1362 9.4 535 3.85 488 21.59 339
20 Fabian Angevaere AV'23 1357 9.5 519 3.77 472 23.58 366
21 Vincent v Niel Hylas 1324 9.6 503 3.56 430 25.58 391
22 Rob ter Burg Noordkop 1312 9.6 503 3.47 412 26.06 397
23 Rutger Rietveld Noordkop 1298 9.9 457 3.75 468 24.13 373
24 Oliver Boersma AAC 1279 10.0 442 3.65 448 25.38 389
25 Sean Meijer Lycurgus 1273 9.6 503 3.26 370 26.30 400
26 Brian Bunte Nea Volharding 1261 9.6 503 3.33 384 24.18 374
27 Thijs Stuart Hylas 1240 9.5 519 3.32 382 21.55 339
28 Gylindo Offerman Nea Volharding 1226 10.1 427 3.40 398 26.38 401
29 Eric v Diemen Startbaan 1225 10.0 442 3.65 448 21.23 335
30 Denzel Pocorni AAC 1213 9.4 535 3.36 390 17.93 288
31 Jelle Hopman Trias 1198 9.5 519 3.23 364 19.85 315
32 Remco Grootjen Lycurgus 1180 9.6 503 3.42 402 17.07 275
33 Job Beintema Trias 1178 10.0 442 3.19 356 24.67 380
34 Max Wiegers Trias 1169 9.4 535 3.17 352 17.55 282
35 Ruwen Gouwenberg Noordkop 1093 10.3 399 3.17 352 21.77 342
36 Jornt Kost AAC 1085 10.3 399 3.27 372 19.77 314
37 Roy v Sluis Trias 1030 10.3 399 3.26 370 16.21 261
38 Danyon Michalewski Noordkop 836 10.8 333 2.87 292 13.17 211
39 Nike Boelrijk Startbaan 571 42.00 571
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Chris Beemster ARO'88 1794 9.1 587 1.30 562 10.47 645
2 Daniel Lam Haarl'meer 1790 9.0 604 1.30 562 10.04 624
3 Erik Tesselaar NOVA 1784 9.2 569 1.35 599 9.86 616
4 Mees de Lange Nea Volharding 1730 8.9 623 1.35 599 7.76 508
5 Filip vd Hoven Hera 1723 9.1 587 1.35 599 8.30 537
6 Timo Looijen Waterland 1709 9.0 604 1.30 562 8.41 543
7 Menno Vloon Lycurgus 1661 9.0 604 1.20 489 8.89 568
8 David Alkema AV'23 1654 8.9 623 1.40 641 5.75 390
9 Jon Schouwenaar Startbaan 1643 9.1 587 1.25 526 8.16 530
10 Jerom Meester Startbaan 1634 9.1 587 1.30 562 7.35 485
11 Marc Licumahuwa Lycurgus 1628 9.0 604 1.25 526 7.57 498
12 Vester v Heijninge kav Holland 1607 9.2 569 1.25 526 7.84 512
13 Jorrit Blonk Lycurgus 1600 9.0 604 1.25 526 7.08 470
14 Lasse Liebrand Hollandia 1589 9.0 604 1.10 416 8.92 569
15 Alain Tholl AV'23 1588 9.0 604 1.30 562 6.26 422
16 Colin Zonneveld DEM 1567 9.4 535 1.25 526 7.72 506
17 Sander Soekhradj Startbaan 1562 9.4 535 1.20 489 8.31 538
18 Jonathan Hielkema Hollandia 1547 9.4 535 1.20 489 8.04 523
19 Wouter Vaneker DEM 1546 9.6 503 1.30 562 7.27 481
20 Sven de Jong Hollandia 1541 9.5 519 1.30 562 6.90 460
21 Jasper de Bles Hylas 1540 9.2 569 1.25 526 6.65 445
22 Victor Halfhide AV'23 1513 8.9 623 1.10 416 7.14 474
23 Anthony Voogt Hera 1500 9.7 487 1.25 526 7.38 487
24 Jori Roosenburg Hylas 1475 9.2 569 1.15 452 6.80 454
25 Rutger Bien AV'23 1474 8.8 641 1.10 416 6.18 417
26 Alex Heije Startbaan 1472 9.3 552 1.25 526 5.81 394
27 Daan Kwant Lycurgus 1461 9.4 535 1.15 452 7.15 474
28 Jelle Sijm kav Holland 1457 9.0 604 1.05 379 7.14 474
28 Richard Engel Hera 1457 9.3 552 1.15 452 6.78 453
30 Jesse v Zwol Hollandia 1454 9.1 587 1.10 416 6.74 451
31 Stefan Heijne Lycurgus 1451 9.8 472 1.20 489 7.44 490
32 Martijn v Ophem Hylas 1391 9.7 487 1.10 416 7.40 488
33 Wouter Stoker DEM 1379 9.8 472 1.15 452 6.81 455
34 Jordi  de Jong Startbaan 1377 9.4 535 1.05 379 6.96 463
35 Thom Tonis kav Holland 1371 9.6 503 1.05 379 7.42 489
36 Jeroen v Muiswinke Hera 1351 9.8 472 1.10 416 6.95 463
37 Julian Kunst Hylas 1339 9.6 503 1.10 416 6.23 420
38 Luc Does DEM 1338 9.3 552 1.10 416 5.44 370
39 Hidde Koot kav Holland 1308 10.0 442 1.10 416 6.73 450
40 Noud Bruin kav Holland 1264 10.6 359 1.05 379 8.10 526
41 Ruben Betsema Hollandia 1214 10.5 372 1.10 416 6.33 426
42 Roy Adrichem DEM 1071 10.6 359 1.05 379 4.88 333

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 24.09.2005