Pupillen competitie regio 1-3-4
Trias, Heiloo, 2 juli 2005

Estafette uitslagen
Eindstand
Foto's


meisjes pup C toaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Charlotte Hopman Trias 1265 6.8 542 3.32 382 21.69 341
2 Femke Brink Trias 1085 7.2 460 3.21 360 16.46 265 2.48.6
3 Nadia Diambudiaku Hylas 1021 7.3 440 2.90 298 17.60 283
4 Floortje v Kampen Wieringermeer 999 7.5 403 2.96 310 17.85 286 2.22.0
5 Yasmine Schelhout Noordkop 992 7.2 460 2.86 290 15.03 242 2.17.0
6 Myrthe Wit Wieringermeer 887 7.6 385 2.79 276 14.03 226 2.27.0
7 Zoe Bosschaart Trias 839 7.6 385 2.68 254 12.53 200 2.51.8
8 Kathy Agasi Trias 759 8.0 318 2.61 240 12.59 201 2.24.4
9 Mariska v Boheemen Wieringermeer 749 8.1 303 2.90 298 9.76 148 2.48.4
10 Aisha Rutte Wieringermeer 737 8.5 243 2.53 224 16.75 270 2.41.0
11 Lindsey Liefaard Trias 725 8.1 303 2.55 228 12.18 194 2.50.9
12 Kim Bakker Trias 675 8.1 303 2.59 236 9.18 136 2.39.0
13 Mijra Koning Hylas 650 8.2 287 2.34 186 11.25 177 2.51.3
14 Lynn Lugtenburg Noordkop 599 8.9 189 2.65 248 10.50 162 2.59.0
15 Romy Harlaar Trias 594 8.4 257 2.33 184 10.01 153 2.56.9
16 Hester de Goede Nova 591 8.4 257 2.35 188 9.68 146 2.40.0
17 Pella Camas Trias 540 8.8 202 2.03 124 13.35 214 3.14.2
18 Manon Wiggers TAS 82 484 9.0 176 2.08 134 11.13 174 3.01.1
19 Lisanne v Westerop Trias 481 8.5 243 2.20 158 6.69 80
20 Nikki Sweere TAS 82 477 8.9 189 2.229 164 8.62 124 2.53.1
21 Amy Leering Trias 423 8.8 202 1.91 100 8.50 121 2.44.7
meisjes pup B toaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Rhea Koning Trias 1186 6.9 521 1.05 379 4.22 286 4.28.4
2 Eva Rozendaal Nova 1158 7.0 500 1.00 342 4.64 316 4.04.4
3 Wietske  Posma Trias 1105 7.2 460 0.95 306 4.97 339 5.31.3
4 Maaike Ruijter Nova 1054 7.4 422 1.00 342 4.27 290 4.11.9
5 Djessie Ligthart TAS 82 993 7.4 422 1.00 342 3.48 229
6 Robin Tesselaar Nova 982 7.7 368 0.90 269 5.05 345 4.23.8
7 Elsa Ateba TAS 82 969 7.7 368 0.95 306 4.34 295
8 Demi Zwerver Trias 958 7.3 440 0.85 232 4.22 286 4.29.0
8 Syl Brekelmans Dokev 958 7.5 403 0.95 306 3.74 249
10 Daphne vd Hoven Trias 956 7.3 440 0.90 269 3.71 247 4.28.0
11 Demi Oerlemans Wieringermeer 953 7.9 334 0.95 306 4.60 313
12 Iris vd Heide Wieringermeer 936 7.7 368 0.85 232 4.93 336 5.23.3
13 Emma Venneker Hylas 917 7.3 440 0.90 269 3.23 208 4.15.1
14 Lisa Mul Nova 895 7.6 385 0.95 306 3.18 204 4.23.8
15 Lisa de Winter TAS 82 889 7.7 368 0.95 306 3.32 215
16 Janine v Baar Nova 864 7.8 351 0.90 269 3.67 244 5.05.4
17 Annika Ruyter Dokev 841 8.0 318 0.85 232 4.29 291
18 Sanne Nieuwboer Trias 838 7.5 403 0.80 196 3.61 239 4.15.1
19 Sherine Zwaga Trias 822 7.7 368 0.85 232 3.40 222 4.21.2
20 Kim vd Burg Noordkop 819 8.1 303 0.80 196 4.69 320
21 Merel Harkmans Trias 726 8.3 272 0.75 159 4.35 295 5.05.3
22 Melissa Molenaar Trias 716 8.1 303 0.85 232 2.92 181 4.56.4
23 Myrthe Veer Trias 675 7.8 351 0.70 122 3.16 202 4.40.5
24 Lonneke Rademakers Nova 515 9.0 176 0.75 159 2.91 180 5.45.2
25 Marleen Bakker TAS 82 502 9.0 176 0.70 122 3.19 204 6.11.8
meisjes pup A1 toaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Davina van Perge Nova 1350 9.6 503 3.56 430 6.18 417 3.52.0
2 Bonnie Liefting Trias 1341 9.6. 503 3.64 446 5.77 392 3.57.4
3 Britt Lugtenburg Noordkop 1320 9.5 519 3.44 406 5.83 395 4.09.4
4 Laura de Witte Trias 1258 9.6 503 3.20 358 5.85 397 4.09.0
5 Jet Luyten Trias 1238 9.6 503 3.38 394 5.00 341 4.05.3
6 Britt van Steen Noordkop 1219 9.6 503 3.18 354 5.31 362 4.10.1
7 Melissa Verhoeven Hylas 1203 9.8 472 3.20 358 5.48 373 4.20.8
8 Maaike Thio Hylas 1141 10.3 399 3.27 372 5.43 370 4.29.0
9 Niara Rutte Wieringermeer 1133 10.1 427 3.21 360 5.07 346 4.30.9
10 Okkie Apeldoorn Trias 1115 10.1 427 3.15 348 4.98 340
10 Denise Groot Trias 1115 10.7 346 3.28 374 5.82 395 4.30.4
12 Juliette Guittet Hylas 1111 10.5 372 3.04 326 6.11 413
13 Janine de Groot Trias 1023 10.6 359 3.05 328 4.93 336 4.35.1
14 Eline v Breukelen Wieringermeer 1021 10.7 346 3.32 382 4.32 293 3.58.0
15 Melissa Zevenhek Hylas 960 10.5 372 3.10 338 3.75 250 4.06.7
16 Maaike v Westerop Trias 956 9.9 457 2.34 186 4.60 313
17 Marieke v Etten Wieringermeer 897 11.0 308 2.87 292 4.37 297 4.25.7
18 Ayla Agasi Trias 894 10.4 386 2.65 248 3.87 260 4.24.2
19 Sylvia Waltmann TAS 82 853 11.0 308 2.84 286 3.86 259
20 Lianne vd Meulenho Trias 834 11.1 296 2.60 238 4.41 300
21 Rianne Leegwater Hylas 816 11.3 273 2.67 252 4.29 291 4.48.2
meisjes pup A2 toaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Roos Visbeen Noordkop 1513 8.8 641 3.89 496 24.40 376 3.45.8
2 Lotte Brink Trias 1375 9.2 569 3.69 456 22.35 350 4.04.7
3 Eline Ruiten Noordkop 1310 9.4 535 3.63 444 20.94 331 3.44.4
4 Lianne Barnhoorn Trias 1297 9.7 487 3.68 454 22.81 356
5 Jill Klaasse Noordkop 1248 9.9 457 3.56 430 23.24 361 3.58.6
6 Randy Bruin Trias 1199 9.5 519 3.45 408 16.89 272 4.08.8
7 Tessa Molenaar Trias 1188 9.8 472 3.58 434 17.58 282
8 Carolien Imming Trias 1100 9.6 503 3.55 428 10.85 169 4.45.2
9 Anouk Heijke Trias 1073 10.2 413 3.38 394 16.50 266 4.06.8
10 Sanne Gravemaker Trias 1049 10.5 372 3.35 388 18.02 289 4.35.2
11 Sanne Bakker Trias 1030 10.3 399 3.36 390 14.91 241 4.33.9
12 Leonie v Boheemen Wieringermeer 990 10.3 399 3.26 370 13.72 221 4.21.1
13 Lisa Verblauw Wieringermeer 950 10.2 413 3.18 354 11.58 183 4.22.5
14 Grace Leeuwenburgh Noordkop 931 10.8 333 3.17 352 15.23 246 4.50.0
15 Laura v Baar Nova 921 10.9 321 3.39 396 12.76 204 4.37.5
16 Fenna Wit Wieringermeer 920 10.5 372 3.07 332 13.45 216 3.59.8
17 Zienna Neles Trias 864 10.9 321 2.83 284 16.05 259 4.18.3
18 Madelon Kemper Nova 853 10.7 346 2.95 308 12.49 199 4.44.1
jongens pup C toaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Stef Heiloo Trias 1178 7.2 460 3.17 352 23.60 366 2.30.6
2 Daan Bijman Trias 1171 7.2 460 3.10 338 24.13 373 2.13.4
3 Sven Burger Nova 1164 7.0 500 3.09 336 20.74 328 2.11.5
4 Maurice Feller Noordkop 1064 7.1 480 3.15 348 14.66 236 2.10.3
5 Patrick Grossat Trias 1060 7.6 385 3.19 356 20.09 319 2.33.1
6 Philip Bagadjian Hylas 1031 7.7 368 2.91 300 23.38 363 2.22.1
7 Bryan Schoonheden Noordkop 1021 7.2 460 2.99 316 15.19 245 2.27.2
8 Ties v Kipshagen Dokev 1008 7.2 460 2.77 272 17.14 276 2.18.5
9 Arnoud Baars Hylas 998 7.5 403 2.96 310 17.77 285 2.23.2
10 Sid Hamelink Nova 921 7.5 403 3.03 324 12.17 194 2.19.2
11 Oek Jongbloed Nova 892 8.1 303 2.72 262 20.69 327 2.33.4
12 Abdulsame Azimi Noordkop 854 7.5 403 2.26 170 17.48 281 2.40.1
12 Joris v Schie Hylas 854 8.0 318 2.56 230 19.22 306 2.44.0
14 Sjoerd Dorrestijn Trias 841 7.6 385 2.59 236 13.70 220 2.35.4
15 Jan Hofman Hylas 785 9.2 151 2.81 280 22.70 354 2.32.0
16 Jan Bakker Dokev 681 8.6 229 2.51 220 14.39 232 3.14.3
17 Guus Ruiter Trias 663 9.2 151 2.24 166 22.10 346 2.47.7
18 David Verbiest Wieringermeer 600 8.8 202 2.38 194 12.75 204 2.43.1
19 Maarten Cornelisse Wieringermeer 416 9.1 163 2.12 142 8.04 111 2.54.2
jongens pup B toaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Jesse vd Mee Noordkop 1312 6.6 587 1.05 379 5.07 346 3.41.1
2 Aron vd Oosterkamp TAS 82 1286 7.0 500 1.10 416 5.44 370 3.48.1
3 Hemayatullah Azimi Noordkop 1233 7.1 480 1.00 342 6.08 411 4.008.4
4 Kai Botman Nova 1155 7.2 460 0.95 306 5.73 389 3.50.2
5 Dennis Oostindie Trias 1064 7.3 440 0.95 306 4.66 318 4.25.9
6 Jesse Koomen ARO 88 1019 8.2 287 1.00 342 5.75 390 4.07.6
7 Stan Liefting Trias 958 7.5 403 0.85 232 4.73 323 4.12.2
8 Hidde Braaksma Trias 955 7.5 403 0.95 306 3.70 246 4.29.7
9 Jesse vd Wensch Noordkop 954 7.6 385 0.95 306 3.91 263 4.10.6
10 Dario Duineveld Trias 953 7.3 440 0.85 232 4.16 281 4.05.5
11 Max v Tholen Trias 905 7.4 422 0.95 306 2.88 177 4.17.8
12 Rober Jan Komduur Wieringermeer 861 7.8 351 0.95 306 3.18 204 4.45.6
13 Bas Portegijs Dokev 853 7.7 368 0.85 232 3.78 253
14 Boy v Schooten Trias 767 9.0 176 0.85 232 5.26 359 5.13.6
15 Joey Steenvoorden Noordkop 755 8.4 257 0.85 232 3.96 266 4.22.7
jongens pup A1 toaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Nick Kievith Noordkop 1636 9.1 587 4.05 528 7.99 521
2 Thom Slot Trias 1552 9.2 569 3.91 500 7.30 483 4.15.0
3 Victor Kelderman Hylas 1498 9.2 569 3.96 510 6.21 419 4.04.1
4 Damien Lensink Hylas 1440 9.5 519 4.00 518 5.96 403 4.00.8
5 Rob ter Burg Noordkop 1363 9.6 503 3.47 412 6.69 448 3.31.5
6 Koen Bergenhenegou Hylas 1332 9.7 487 3.72 462 5.64 383 3.37.2
7 Vincent Kers Dokev 1322 9.4 535 3.34 386 5.92 401
8 Rutger Rietveld Noordkop 1318 10.2 413 3.68 454 6.74 451 3.44.4
9 Vincent v Niel Hylas 1282 9.7 487 3.53 424 5.45 371 3.47.4
10 Joep Wittebrood Hylas 1279 9.7 487 3.53 424 5.41 368 4.06.4
11 Thijs Stuart Hylas 1269 10.1 427 3.49 416 6.33 426 3.40.8
12 Jelle Hopman Trias 1243 9.8 472 3.24 366 5.98 405 4.09.6
13 Ruwen Gouwenberg Noordkop 1201 10.2 413 3.47 412 5.52 376 3.48.3
14 Max Wiegers Trias 1176 9.8 472 3.37 392 4.58 312 4.01.2
15 Job Beintema Trias 1172 10.4 386 3.24 366 6.22 420 3.36.9
16 Bob Dekker Nova 1125 10.1 427 3.06 330 5.41 368
17 Roy vav Sluis Trias 1044 10.5 372 3.20 358 4.61 314 3.56.1
18 Bob Swart Trias 1017 10.6 359 3.11 340 4.67 318 4.03.2
19 Joel Erades Trias 1014 10.4 386 3.11 340 4.25 288 4.09.6
20 Lars Verkamman Nova 974 10.7 346 2.76 270 5.25 358 4.17.0
21 Danyon Michalewski Noordkop 920 11.1 296 3.17 352 4.03 272
22 Pim Bakker TAS 82 878 10.8 333 3.01 320 3.44 225 4.18.5
23 Douwe Tjeertes Trias 698 10.7 346 3.17 352 0
jongens pup A2 toaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Chris Beemster ARO 88 1663 9.1 587 3.93 504 42.12 572 3.50.1
2 Erik Tesselaar Nova 1643 9.3 552 4.27 572 36.91 519 3.26.2
3 Matthijs Baars Hylas 1551 9.1 587 4.16 550 27.42 414 4.04.3
4 Jori Roosenburg Hylas 1530 9.1 587 3.95 508 29.21 435 3.54.9
5 Jasper de Bies Hylas 1527 9.2 569 4.13 544 27.44 414
6 Julian Kunst Hylas 1314 9.6 503 3.65 448 23.34 363 3.59.3
7 Patrick Hage Wieringermeer 1304 9.9 457 3.59 436 27.21 411 4.11.4
8 Martijn v Ophem Hylas 1297 10.0 442 3.68 454 26.34 401 4.00.9
9 Jesper Zwaan Wieringermeer 1275 9.8 472 3.48 414 25.37 389 3.57.1
10 Vasko Vos Noordkop 1252 9.9 457 3.41 400 25.90 395 3.29.8
11 Nicky Botman Nova 1224 10.1 427 3.51 420 24.47 377
12 Jaep Koning Trias 1212 10.0 442 3.49 416 22.66 354 3.39.0
13 Thomas Botman Nova 1190 9.8 472 3.49 416 18.94 302 3.40.4
14 Maarten Westerdijk Trias 1188 10.3 399 3.54 426 23.36 363 5.06.0
15 Jochem Jansen Nova 1151 10.2 413 3.20 358 24.65 380
16 Kees Bakker Dokev 1144 10.3 399 3.29 376 23.80 369 3.41.9
17 Lars Dignum Nova 1125 10.1 427 3.57 432 16.51 266
18 Tijs Hofmann Nova 1114 10.2 413 3.51 420 17.47 281 4.01.2
19 Sander Admiraal Trias 1090 10.4 386 3.04 326 24.56 378 4.23.3
20 Max Visser Trias 1051 9.2 569 2.92 302 11.45 180 4.48.7
21 Eric Nieuwenhuizen Dokev 1028 10.6 359 3.11 340 20.84 329
22 Jesse Swart Trias 1007 10.6 359 3.18 354 18.39 294 4.47.0
23 Guido Oostermeijer Trias 910 10.4 386 3.05 328 12.31 196
24 Chris Baltus Trias 893 10.2 413 2.93 304 11.21 176 3.44.1
25 Pieter Ruigrok Nova 810 10.7 346 2.70 258 12.89 206 5.40.1
26 Jos de Groot Noordkop 767 11.5 250 2.87 292 14.00 225 4.07.9
27 Robin Zeinstra Noordkop 669 11.8 218 2.79 276 11.16 175 4.29.4
jongens pup mini toaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Danny v Sluis Trias 917 7.4 422 2.65 248 15.32 247 2.34.4
2 Ivar Ligthart TAS 82 916 8.1 303 2.65 248 23.54 365 2.25.1
3 Mats Mul Nova 805 7.9 334 2.82 282 11.93 189 2.31.0
4 Jesper Peterse Trias 644 8.7 215 2.36 190 14.83 239 2.53.5
5 Philemon Thevapala Noordkop 548 8.7 215 2.27 172 10.43 161 2.56.0
meisjes pup mini toaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Susanne Visbeen Noordkop 777 7.3 440 2.63 244 7.24 93 2.38.4
2 Lotte Hassink ARO 88 647 8.5 243 2.38 194 13.10 210 3.27.8
3 Jet Brekelmans Dokev 615 8.5 243 2.33 184 11.87 188
4 Britt Zwagerman ARO 88 547 8.9 189 2.12 142 13.44 216 2.59.8
5 Jetske v Kampen Wieringermeer 514 8.6 229 2.34 186 7.50 99 2.47.1
6 Isabelle Harlaar Trias 420 9.2 151 2.38 194 6.50 75 2.59.3
7 Lois Bosschaart Trias 403 8.8 202 2.00 118 6.81 83 2.49.9
8 Marjolein Zuidema Wieringermeer 273 9.5 116 1.99 116 5.20 41 3.15.3
9 Julia Ruijter Dokev 248 10.4 22 1.99 116 7.99 110

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 02.07.2005