Pupillen competitie regio 1-3-4
Startbaan, Amstelveen, 2 juli 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Sahilee Waitman Startbaan 7.31 3.17 21.13 1171
2 Amy Keyzer av Edam 7.41 2.60 12.57 905
3 Ayonne van Oort av Edam 7.72 2.71 14.53 901
4 Eva Brunner Startbaan 7.90 2.56 18.44 900
5 Sabine Brockhoff av Aalsmeer 7.66 2.79 12.81 899
6 Paulien Kok av Edam 7.82 2.64 13.75 856
7 Laura Brohm Startbaan 7.94 2.71 12.96 836
8 Rianne Kalk av Edam 8.18 2.75 13.03 805
9 Natasha den Haan AKU 8.12 2.60 13.28 789
10 Mirte Scheper Startbaan 8.21 2.66 13.05 782
11 Marieke van Diemen Startbaan 8.13 2.48 13.65 770
12 Nina Karsten av Edam 8.19 2.62 11.71 753
13 Cato Frohlich Startbaan 7.95 2.46 10.34 735
14 Michelle Lambek Startbaan 8.17 2.33 12.05 705
Meisjes pupillen B 40m hoog kogel ptn
1 Kim Gomersbach av Edam 7.14 0.95 4.88 1160
2 Jessie Lof av Edam 7.82 1.05 5.18 1121
3 Britt Dekker Atos 7.37 0.90 4.62 1058
4 Tara Honschoten Startbaan 7.80 0.95 4.81 1026
5 Gwennan Smitskamp Startbaan 7.68 1.00 3.98 1024
6 Eva Luna de Boer Startbaan 7.58 0.95 4.14 1019
7 Naomi Bos Startbaan 7.76 0.95 4.34 1001
8 Monique Schokker av Edam 7.49 0.90 3.97 986
9 Bregje Bouma av Edam 7.82 0.95 4.28 985
10 Samantha van Dijk Startbaan 7.46 0.85 3.65 930
11 Kim Tonkes Startbaan 7.79 0.90 3.67 907
12 Manouk van de Lustgraaf av Edam 7.72 0.80 4.22 889
13 Veronique de Jong av Edam 8.00 0.85 4.32 883
14 Aliza Kroon av Edam 8.27 0.85 3.56 781
15 Sharon Visschers Atos 8.99 0.85 3.92 704
16 Mikal Solomon Startbaan 8.35 0.85 2.80 703
17 Nanouk de Leng av Edam 8.35 0.75 3.51 691
Meisjes pupillen A.1 60m ver kogel ptn
1 Jip Mukanay AKU 9.83 3.83 6.23 1409
2 Dorien Hein Startbaan 10.00 3.75 6.11 1359
3 Deveney Groenveld Atos 9.75 3.63 5.37 1327
4 Anne Molenaar av Edam 10.02 3.54 6.18 1318
5 Wytske Swierstra Startbaan 9.56 3.51 4.60 1282
6 Ellen van't Schip Startbaan 9.92 3.46 5.51 1275
7 Eva van Ee av Aalsmeer 10.06 3.41 5.24 1226
8 Sharona Plasmeijer AKU 9.90 3.37 4.90 1220
9 Sarah Feenstra Startbaan 10.35 3.23 5.89 1189
10 Kim Hittinger AKU 9.99 3.09 5.41 1184
11 Susan Kok av Edam 10.41 3.40 5.08 1162
12 Isa de Wolf Startbaan 11.08 3.28 5.91 1102
13 Deborah Koning av Edam 10.61 2.92 5.52 1068
14 Feykje Mosch av Edam 10.40 2.97 4.92 1067
15 Nina de Ruijter Atos 11.19 3.85 3.89 1064
16 Naomi Lambeck Startbaan 10.61 3.12 4.64 1048
17 Josje Jeukens Startbaan 10.99 3.00 5.65 1042
18 Anne Molenaar av Edam 10.81 3.31 4.11 1021
19 Fanta Touri Startbaan 10.52 2.85 4.02 961
20 Micky Karsten av Edam 10.93 3.15 3.94 960
21 Esmee de Leng av Edam 10.89 2.67 4.03 876
22 Nikita den Haan AKU 11.64 2.65 3.95 776
23 Selina Horning Atos 11.06 2.44 3.60 775
24 Debby van den Berg av Edam 12.25 2.36 3.51 617
Meisjes pupillen A.2 60m ver bal ptn
1 Maaike Witpeerd Startbaan 9.07 4.17 23.50 1553
2 Lisa Wagemaker Startbaan 8.97 4.20 21.52 1551
3 Zoe Polderman av Aalsmeer 8.94 4.10 19.31 1506
4 Linda van Rossum AKU 9.01 4.07 14.24 1408
5 Layla Wagemaker Startbaan 9.20 3.83 18.55 1393
6 Babette Schekkerman Startbaan 10.03 3.78 23.56 1313
7 Dianne Heeren Startbaan 9.81 3.91 19.15 1313
8 Peggy Buchter Startbaan 9.38 3.63 17.52 1305
9 Zo┘ Rits Startbaan 9.53 3.77 16.61 1294
10 Mandy van der Eijk Startbaan 10.36 3.83 24.84 1291
11 Shannon Lakerveld av Aalsmeer 10.12 3.62 20.42 1225
12 Manon Conijn av Edam 11.06 3.35 25.61 1111
13 Lyanne Molenaar av Edam 10.23 3.48 15.59 1109
14 Inge Quakernaat Startbaan 10.30 3.26 17.86 1089
15 Jorine van Leeuwen Startbaan 10.74 3.31 19.16 1058
16 Dani┘lle Kalk av Edam 11.10 3.30 18.22 996
17 Josca Keijzer Startbaan 11.18 2.97 16.99 901
18 Myrthe Siekman Startbaan 10.77 3.12 11.71 895
19 Larissa Keijzer av Edam 10.49 2.75 13.33 888
20 Yosta Vegting Atos 11.85 3.08 19.37 881
21 Anna van Veelen Atos 11.20 3.11 13.60 872
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Louay Saidi Rabah Startbaan 7.37 3.15 27.27 1234
2 Onno van 't Wout Startbaan 7.41 2.91 28.60 1194
3 Johan Ouwehand av Edam 7.35 2.82 24.11 1133
4 Jelle Scheper Startbaan 7.92 2.80 25.16 1035
5 Jasper Bal Startbaan 7.75 2.74 17.70 951
6 Martijn Roel Startbaan 8.26 2.78 17.00 863
7 Victor Dawson Startbaan 8.60 2.46 24.96 856
8 Vince Kaars av Edam 8.48 2.66 19.09 836
9 Hugo van Montfort av Edam 8.06 2.48 16.30 825
10 Wytze Pieksma AKU 8.60 2.48 20.91 807
11 Maxim Vennegoor av Aalsmeer 8.50 2.67 14.54 764
12 Job de Nijs av Edam 8.62 2.31 20.39 763
13 Rick van Vliet AKU 7.70 2.52 8.84 762
14 Tim Bokenkamp av Edam 8.63 2.43 17.10 738
15 Sebastiaan Ramp av Aalsmeer 8.19 2.67 9.66 724
16 Wietger Mosch av Edam 8.64 2.37 16.76 719
17 Mike Kaars av Edam 8.30 2.42 11.17 686
Jongens pupillen B 40m hoog kogel ptn
1 Niels Kwakman av Edam 7.14 1.10 5.59 1317
2 Nathaniel Sullivan Startbaan 7.70 1.10 6.99 1292
3 Ziggy Janssen Startbaan 7.08 0.95 6.09 1252
4 Joost Heinrich AKU 7.38 1.05 5.78 1243
5 Stephan van der Putten Startbaan 7.54 0.95 5.71 1134
6 Wiebe Stassen Startbaan 7.87 1.05 4.69 1079
7 Timber van Tilburg Startbaan 7.40 0.95 4.03 1046
8 Dirk Kaas av Aalsmeer 7.79 0.95 4.94 1037
9 Tim Kooistra Startbaan 7.66 0.85 5.03 993
10 Martijn Pons AKU 7.36 0.80 4.14 952
11 Jeroen Jansen Rosendaal Startbaan 7.80 0.95 3.77 950
12 Mart Stijvers av Edam 7.94 0.85 3.92 863
13 Fabian Sneijder AKU 7.92 0.85 3.77 855
14 Evert Bunschoten av Aalsmeer 8.03 0.85 3.72 833
15 Thomas Wiegmink Startbaan 8.83 0.90 4.78 825
16 Ermiyas van Diemen AKU 8.44 0.90 3.43 781
17 Jur Koning av Edam 8.07 0.80 3.51 773
18 Leon van Essen av Edam 8.87 0.85 3.28 669
Jongens pupillen A.1 60m ver kogel ptn
1 Yannick Mahieu Startbaan 9.23 4.40 7.54 1700
2 Corliss Waitman Startbaan 9.07 4.35 6.35 1651
3 Mike Boelrijk Startbaan 9.61 4.20 7.70 1603
4 Lars Wagemaker Startbaan 9.38 4.00 5.64 1481
5 Berry Kwakman av Edam 9.72 3.52 8.00 1465
6 Sjoerd Pieksma AKU 9.72 3.63 4.96 1304
7 Martin Schokker av Edam 10.51 3.27 7.35 1260
8 Eric van Diemen Startbaan 10.25 3.43 6.08 1256
9 Luuk Timmermans Startbaan 9.80 3.56 4.54 1248
10 Kevin Treur AKU 10.08 3.33 5.83 1245
11 Joppe Terpoorten av Edam 10.28 3.31 5.64 1199
12 Patrick Schans av Edam 10.46 3.46 5.32 1183
13 Tom Maarsen av Aalsmeer 10.98 2.91 4.66 959
14 Sjoerd Heemskerk AKU 10.87 3.04 3.66 924
15 Peter Schroten AKU 12.05 2.73 4.81 809
Jongens pupillen A.2 60m ver bal ptn
1 Sander Soekhradj Startbaan 9.61 3.73 37.45 1529
2 Jerom Meester Startbaan 9.24 4.02 25.58 1517
3 Jon Schouwenaar Startbaan 9.37 4.04 26.05 1504
4 Jan Rekelhof av Edam 9.34 4.10 23.81 1494
5 Pepijn Berkenbosch av Edam 9.85 3.87 33.89 1481
6 Alex Heije Startbaan 9.66 3.72 25.40 1383
7 Jordi de Jong Startbaan 9.32 3.41 22.45 1341
8 Thomas Kwakman av Edam 10.19 3.67 28.73 1330
9 Remon de Hollander av Aalsmeer 10.56 3.57 32.78 1304
10 Martijn Wester AKU 10.30 3.38 27.25 1239
11 Folkert Joosse AKU 9.91 3.52 19.71 1227
12 Ricardo Aberkrom av Edam 10.23 3.17 23.99 1166
13 Carlo Prats Startbaan 10.35 2.94 23.53 1097
14 Luuk van Essen av Edam 10.89 3.31 21.00 1063
15 Martijn Berkers Startbaan 10.79 3.06 23.34 1059
16 Joop Hulst Startbaan 10.96 3.08 16.47 942
17 Erik Bloem Startbaan 11.48 3.05 20.31 930
18 Silvan Overtoom Startbaan 11.08 2.77 12.47 799
19 Aidan Sullivan Startbaan 11.61 2.26 19.37 744
20 Jonathan Solomon Startbaan 12.36 2.06 22.69 669
Jongens mini pupillen C 40m ver bal ptn
1 Mischa Plasmeijer AKU 7.97 2.64 17.05 883
2 Wouter Somsen Startbaan 7.91 2.87 13.49 882
3 Derk van Ee av Aalsmeer 8.05 2.44 18.17 846
4 Andres Felippe Atos 8.21 2.54 18.18 840
5 Bruno Nunes Startbaan 8.64 2.49 13.21 685
6 Jasper Brinkman Startbaan 8.63 2.34 10.15 600
7 Bjorn Groot av Edam 9.15 2.42 10.76 557
8 Raymon Zoetigheid Atos 9.61 1.99 15.88 503
Meisjes mini pupillen C 40m ver bal ptn
1 Tara Tonkes Startbaan 7.86 2.92 12.54 884
2 Roos van der Stelt Atos 8.44 2.85 14.40 807
3 Esme Kooistra Startbaan 8.30 2.58 11.90 732
4 Lisanne Lustgraaf av Edam 8.08 2.50 9.11 696
5 Fleur Jaspers Startbaan 8.50 2.66 9.00 660
6 Marjolein Visser av Edam 8.37 2.63 7.50 641
7 Sara Lof av Edam 9.55 1.93 7.52 342

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.07.2005