Pupillen competitie regio 1-3-4
av Haarlem / kav Holland, Haarlem, 2 juli 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

Meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Shanice v  Kan Holland 7.3 440 2.93 304 19.35 308 1052
2 Jolene Adelaar DEM 7.6 385 2.87 292 18.47 296 973
3 Welmoed Broug Haarlem 7.5 403 2.92 302 16.43 265 970
4 Rivka v Heiningen Holland 7.3 440 2.90 298 13.98 225 963
5 Laura de Lange Suomi 7.7 368 3.01 320 16.82 271 959
6 Anne van Loo Holland 7.4 422 2.90 298 12.86 206 926
Marseille Maud Suomi 7.7 368 2.90 298 16.13 260 926
8 Lisa v  Egten Zaanland 7.8 351 2.75 268 18.07 290 909
9 Paulien Slebos Suomi 7.6 385 2.85 288 10.77 168 841
10 Sarah Tonis Holland 7.9 334 2.74 266 11.37 179 779
11 Jamie Hesp Haarl meer 7.8 351 2.76 270 9.90 150 771
12 Aniek Huisman Holland 7.7 368 2.70 258 8.78 127 753
13 Marike v Dierendon Suomi 8.1 303 2.58 234 12.73 204 741
14 Suzanne Bos DEM 7.9 334 2.55 228 10.60 164 726
15 Tessa Lubbers DEM 8.4 257 2.70 258 10.60 164 679
16 Lotte Paardekoper DEM 8.1 303 2.29 176 10.60 164 643
17 Mandy Borst Suomi 8.5 243 2.08 134 16.39 264 641
18 Maaike Merckens Holland 8.4 257 2.20 158 13.61 219 634
19 Sophie Nijkamp Haarlem 8.2 287 2.27 172 10.49 162 621
20 Jeske vd  Pal Zaanland 8.5 243 2.47 212 10.63 165 620
21 Sacha Gemser Haarl meer 8.4 257 2.15 148 9.80 148 553
22 Nienke Joacim Haarlem 9.0 176 2.14 146 10.10 154 476
Meisjes pup B 40 m sprint hoogspingen kogelstoten totaal
1 Romy Spruit DEM 6.9 521 1.05 379 5.28 360 1260
2 Anna Noelle Kaffe Holland 6.8 542 0.95 306 4.35 295 1143
3 Demi v  Noort DEM 7.1 480 1.00 342 4.58 312 1134
4 Fleur Eijsbroek Suomi 6.9 521 0.95 306 4.41 300 1127
5 Ilona Poel DEM 6.9 521 0.90 269 4.62 315 1105
6 Iris Schlundt Bodien DEM 7.1 480 0.90 269 4.18 283 1032
7 Lois v  Huisstede DEM 7.8 351 0.95 306 4.77 325 982
8 Eva Heemskerk DEM 7.7 368 0.95 306 4.19 284 958
9 Esther Kiel Haarlem 7.4 422 0.90 269 3.54 233 924
10 Lisanne de Vries DEM 8.0 318 0.90 269 3.94 265 852
11 Megan ten Kate Haarl meer 8.2 287 0.90 269 3.64 241 797
12 Lianne Overwater Zaanland 8.6 229 0.90 269 2.60 152 650
13 Jamie de Ruijter Zaanland 7.9 334 4.00 269 603
Meisjes pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Rosanne Tatti DEM 9.7 487 3.65 448 6.89 459 1394
2 Michelle Hoeben DEM 9.9 457 3.79 476 5.85 397 1330
3 Josefien den Hertog Holland 9.8 472 3.39 396 4.92 336 1204
4 Kim v  Egten Zaanland 10.0 442 3.39 396 5.27 359 1197
5 Sherazade Ijadaoun Haarl meer 10.2 413 3.29 376 5.94 402 1191
6 Maxime Lourenburg Haarl meer 10.0 442 3.42 402 5.01 342 1186
7 Marije Doddema Zaanland 10.1 427 3.53 424 4.72 322 1173
8 Celina Rughetti DEM 9.8 472 3.43 404 4.26 289 1165
9 Rianne Hoogvliet Haarl meer 10.8 333 2.98 314 7.16 475 1122
10 Eveline Hoogeland Suomi 10.2 413 3.34 386 4.12 279 1078
11 Floor Soffner Suomi 10.6 359 3.18 354 4.28 290 1003
12 Loren Datema Holland 10.1 427 3.15 348 3.46 227 1002
13 Tessa Lamers Zaanland 11.0 308 3.12 342 4.82 329 979
14 Xanthe Joumaisse Zaanland 11.4 262 2.90 298 6.06 410 970
15 Femke vd  Pal Zaanland 10.6 359 2.96 310 4.38 298 967
16 Renee de Graaf Suomi 10.8 333 2.87 292 4.76 325 950
17 Iris vd  Plas Suomi 10.6 359 2.89 296 4.33 294 949
18 Claudia Beijer Haarl meer 10.6 359 2.96 310 3.58 237 906
19 Elena Nicolaas DEM 11.8 218 2.79 276 3.58 237 731
Meisjes pup A.2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Lisa vd  Hoff DEM 9.4 535 4.12 542 32.90 477 1554
2 Irini Gialamatzis DEM 9.5 519 4.10 538 26.25 400 1457
3 Manon Huisman Holland 9.0 604 4.18 554 18.06 289 1447
4 Nathalie Angenent Holland 9.4 535 3.73 464 29.86 443 1442
5 Romee von Balluseck Holland 9.5 519 3.94 506 25.07 385 1410
6 Juul Klatser Holland 9.6 503 3.58 434 27.37 413 1350
7 Tander Onclin Haarl meer 9.2 569 3.80 478 18.75 300 1347
8 Willie Vogel Suomi 9.6 503 3.86 490 21.15 333 1326
9 Sanne de Boer Suomi 9.3 552 3.51 420 22.17 347 1319
10 Marjolein Reitsma DEM 10.1 427 3.70 458 28.89 431 1316
11 Maaike Hertog Holland 10.1 427 3.42 402 27.91 420 1249
12 Danique v  Tilburg DEM 9.4 535 3.56 430 17.33 279 1244
13 Jette Dolman Haarlem 9.3 552 3.28 374 11.99 190 1116
14 Lauren Kies Holland 10.2 413 2.94 306 25.68 393 1112
15 Renske vd  Woude Haarl meer 10.4 386 2.94 306 27.33 413 1105
16 Jamie vd  Grijn Suomi 10.4 386 3.32 382 19.53 311 1079
17 Valerie Beukema Suomi 10.1 427 3.38 394 13.40 215 1036
18 Esther Lubbers DEM 11.0 308 3.36 390 17.99 288 986
19 Julia Dijkstra Holland 11.0 308 2.92 302 13.77 222 832
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Wessel Koot Holland 7.4 422 3.14 346 31.29 459 1227
2 Gervaino Rijssel Haarl meer 7.4 422 2.97 312 32.06 467 1201
3 Jochem Dobber Suomi 7.1 480 3.08 334 22.84 356 1170
4 Ivar Monait Haarl meer 7.4 422 3.02 322 26.45 402 1146
5 Jip Elfrink DEM 7.7 368 2.85 288 31.45 461 1117
6 Joris Bodin Suomi 7.4 422 2.92 302 23.86 369 1093
7 Fabian Freijser Suomi 7.8 351 2.93 304 28.20 423 1078
8 Frank Jonkers Holland 7.4 422 2.93 304 19.90 316 1042
9 Joep Wagemakers Zaanland 7.5 403 2.76 270 20.06 318 991
10 Sean Andriessen DEM 8.1 303 2.88 294 20.28 321 918
11 Job Wiltink Holland 7.5 403 3.10 338 11.24 176 917
12 Bart Groeneveld Suomi 8.0 318 2.67 252 19.30 308 878
13 Nuno Ranada Zaanland 7.4 422 2.07 132 19.88 316 870
14 Tim Hoogeland Suomi 8.2 287 2.50 218 15.60 252 757
15 Tim Groeneveld Suomi 8.2 287 2.42 202 16.28 262 751
16 Thijmen Weijers Haarl meer 8.9 189 2.26 170 23.15 360 719
17 Bernon Koutstaal Suomi 8.3 272 2.16 150 17.29 278 700
18 Marten Munnik DEM 8.3 272 2.13 144 14.77 238 654
19 Jur Keijzer Suomi 9.0 176 2.05 128 11.21 176 480
20 David Rosdorff Suomi 13.65 220 220
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Jesse Schuuring Haarl meer 6.9 521 1.15 452 6.54 439 1412
2 Ilan Langedijk Suomi 6.6 587 1.00 342 6.61 443 1372
3 Jules Angenent Holland 6.6 587 1.00 342 5.95 403 1332
4 Stiven Al Holland 7.1 480 1.10 416 5.37 366 1262
5 Matthys Mees Holland 7.4 422 1.10 416 6.20 418 1256
6 Jesse Roosen Holland 7.3 440 1.15 452 5.19 354 1246
7 Siem Boot Haarlem 6.9 521 1.00 342 4.40 299 1162
8 Raymond Coobs Zaanland 7.4 422 1.00 342 5.05 345 1109
9 Timo ten Brink Zaanland 7.3 440 0.95 306 4.94 337 1083
10 Quinten Rosdorff Suomi 7.6 385 0.95 306 5.26 359 1050
11 Jouke Schotanus Suomi 8.1 303 0.85 232 5.16 352 887
12 Alex Louwe Zaanland 8.3 272 0.90 269 4.95 338 879
13 Bavo Oost Suomi 7.8 351 0.85 232 4.08 276 859
14 Koen Kersten Suomi 7.6 385 0.80 196 3.68 245 826
15 Thomas Haring Holland 8.5 243 0.80 196 4.66 318 757
16 Oliver Kersten Suomi 7.9 334 0.75 159 3.00 188 681
jongens pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Maarten vd  Winden Haarl meer 9.2 569 3.93 504 7.56 497 1570
2 Lars Tromp Haarl meer 9.8 472 3.86 490 7.61 500 1462
3 Luke vd  Vooren Haarl meer 9.6 503 3.92 502 5.61 381 1386
4 Florian v  Heyningen Holland 9.7 487 3.59 436 6.05 409 1332
5 Thymen Wiltink Holland 9.7 487 3.68 454 5.71 388 1329
6 Niels Molenaar Suomi 9.7 487 3.63 444 5.45 371 1302
7 Chris v  Hensberge Suomi 9.8 472 3.51 420 5.27 359 1251
8 Mick v  Raalte Zaanland 10.0 442 3.40 398 6.01 407 1247
9 Dirk Bruin Holland 9.9 457 3.17 352 5.29 361 1170
10 Steven Carton DEM 10.8 333 3.39 396 6.43 432 1161
11 Daniel Kuijken Haarl meer 10.6 359 3.23 364 5.83 395 1118
12 Bjorn Muskee DEM 10.6 359 3.31 380 5.52 376 1115
13 Joost van Rietbergen Haarlem 10.3 399 3.28 374 4.97 339 1112
14 Mitchel Mes Holland 10.3 399 3.18 354 5.13 350 1103
15 Lars de Wit Zaanland 11.0 308 3.34 386 6.02 407 1101
16 Daniel Donse Haarl meer 10.1 427 3.17 352 4.61 314 1093
17 Ivo Bodin Suomi 10.5 372 3.27 372 4.80 327 1071
18 Sander Hessen Suomi 10.7 346 3.26 370 4.96 338 1054
19 Dennis John d Hartog Haarlem 11.4 262 3.08 334 6.77 452 1048
20 Hugo Bender Suomi 10.8 333 2.99 316 5.76 391 1040
21 Evert Munnik DEM 11.1 296 2.97 312 5.11 349 957
22 Damien Kraan Zaanland 11.0 308 2.73 264 5.00 341 913
23 Pepijn RoosHoefgeest DEM 11.8 218 2.45 208 7.03 467 893
24 Martijn vd  Kammen Haarl meer 11.5 250 2.66 250 3.99 269 769
25 Carlo Bos DEM 12.5 148 2.67 252 5.15 351 751
26 Wessel Bos DEM 13.0 102 2.73 264 3.93 264 630
27 Ruben Holst Holland 12.5 148 2.25 168 3.89 261 577
jongens pup A.2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Daniel Lam Haarl meer 8.7 660 4.41 600 36.72 518 1778
2 Vester v  Heyningen Holland 9.3 552 3.94 506 35.70 507 1565
3 Thom Thonis Holland 9.7 487 3.80 478 35.98 510 1475
4 Wouter Vaneker DEM 9.8 472 3.92 502 33.92 488 1462
5 Luc Does DEM 9.3 552 4.15 548 21.92 344 1444
6 Colin Zonneveld DEM 9.5 519 3.70 458 31.85 465 1442
7 Jelle Sijm Holland 9.2 569 3.91 500 23.34 363 1432
8 Sean te Kate Haarl meer 9.4 535 3.90 498 25.49 390 1423
9 Wouter Stoker DEM 9.9 457 3.70 458 32.11 468 1383
10 Menno vd  Steen Suomi 10.0 442 3.55 428 32.75 475 1345
11 Nout Keijzer Suomi 9.9 457 3.63 444 29.81 442 1343
12 Cornelius Kersten Suomi 9.5 519 3.73 464 21.42 337 1320
13 Tjalling Haye Haarlem 9.5 519 3.37 392 25.82 394 1305
14 Laurens Kamps Holland 10.1 427 3.51 420 28.61 428 1275
15 Martijn v  Osch Suomi 9.5 519 3.39 396 20.75 328 1243
16 Christiaan Bras Zaanland 10.0 442 3.42 402 22.68 354 1198
17 Noud Bruin Holland 10.6 359 3.26 370 30.16 446 1175
18 Nick Overkamp Haarlem 9.5 519 3.08 334 19.82 315 1168
19 Hidde Koot Holland 10.5 372 3.32 382 25.82 394 1148
20 Michiel Slebos Suomi 10.4 386 3.27 372 24.36 376 1134
21 Daan Retz Zaanland 10.5 372 3.30 378 24.85 382 1132
22 Boudewijn Veenings Holland 10.6 359 3.36 390 24.68 380 1129
23 Sander de Vries DEM 10.8 333 2.86 290 30.89 454 1077
24 Bram v Dierendonck Suomi 10.9 321 2.88 294 24.70 380 995
25 Dennis Vermeulen Zaanland 11.3 273 3.08 334 15.60 252 859
Jongens pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Calvin Andringa DEM 7.7 368 3.03 324 12.80 205 897
2 Anthony Kaffe Holland 8.2 287 2.84 286 18.79 300 873
3 Pieter Slebos Suomi 8.8 202 2.17 152 14.49 234 588
4 Tom Hoekstra Zaanland 9.3 139 2.19 156 17.99 288 583
5 Quinten Overwater Zaanland 9.0 176 2.11 140 14.77 238 554
6 Sem Niekus Zaanland 8.6 229 2.00 118 10.60 164 511
Meisjes pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Renee v Rookhuizen DEM 7.9 334 2.67 252 6.61 79 665
2 Isa Rethmeier Holland 8.7 215 2.25 168 10.52 163 546
3 Elise Hakhoff DEM 8.4 257 1.97 112 7.40 98 467
4 Roos Wagemakers Zaanland 9.0 176 1.90 99 6.75 82 357

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 04.07.2005