Pupillen competitie regio 1-3-4
av Castricum, Castricum, 2 juli 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

meisjes pup C 40 sprint verspringen balwerpen totaal
1 Nyala Stevens Hollandia 6.9 521 3.43 404 18.54 297 1222
2 Marloes Seebregts Hera 7.7 368 2.96 310 21.50 338 1016
3 Rosalie Wijnker Hera 7.5 403 2.72 262 22.27 349 1014
4 Bente v Welij Nea Volharding 7.5 403 3.15 348 12.75 204 955
5 Dianta d Vries Hera 7.5 403 2.99 316 13.40 215 934
6 Ramdi Stoop Hera 7.6 385 2.99 316 11.81 187 888
7 Luca Wayper Lycurgus 7.4 422 2.80 278 10.74 167 867
8 Lotte Bart Nea Volharding 7.3 440 2.60 238 11.41 180 858
9 Benthe Verdonk av Castricum 7.5 403 2.55 228 12.76 204 835
10 Tessa Meulman Lycurgus 7.7 368 2.77 272 11.66 184 824
11 Lois Goedhart av Castricum 7.8 351 2.79 276 11.99 190 817
12 Dewi Couwneberg av Castricum 7.9 334 2.77 272 12.59 201 807
13 Maisa Tromp Lycurgus 7.9 334 2.72 262 12.60 201 797
14 Rosa Koeman Lycurgus 7.8 351 2.88 294 9.12 135 780
15 Sandie Toth av Castricum 8.4 257 2.76 270 15.55 251 778
16 Fleur Nordmann Lycurgus 7.8 351 2.49 216 11.64 184 751
17 Fabienne Kick av Castricum 8.1 303 2.67 252 12.21 194 749
18 Lotte Vennik Nea Volharding 7.8 351 2.66 250 8.96 131 732
19 Joelle Rood av Castricum 8.2 287 2.64 246 10.88 170 703
20 Vivian Jah av Castricum 8.2 287 2.45 208 12.73 204 699
21 Sophie Walstra Nea Volharding 8.1 303 2.60 238 10.18 156 697
22 Leonie Kik Nea Volharding 7.8 351 2.56 230 7.54 100 681
23 Mabel Holkamp Lycurgus 8.5 243 2.30 178 15.51 250 671
24 Femke Schipmolder Waterland 8.1 303 2.53 224 8.93 131 658
25 Fien Kievit av Castricum 8.2 287 2.55 228 6.94 86 601
26 Fabienne Busquet Hera 8.5 243 2.48 214 9.56 144 601
27 Saskia vh Oever Lycurgus 8.5 243 2.16 150 9.09 134 527
meisjes pup B 40 sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Kiki Haartman Lycurgus 6.8 542 1.00 342 5.39 367 1251
2 Zola v Zwol Hollandia 6.8 542 0.95 306 5.64 383 1231
3 Valancia Dekker av Castricum 6.9 521 0.95 306 5.94 402 1229
4 Cheyenne Vliese Nea Volharding 7.0 500 1.05 379 5.12 349 1228
5 Carmen Laffra Lycurgus 7.0 500 1.00 342 4.18 283 1125
6 Nienke Huisman Nea Volharding 7.2 460 1.00 342 3.87 260 1062
7 Simone Wouda Lycurgus 7.4 422 1.00 342 4.04 272 1036
8 Zoe Renee Doest Nea Volharding 7.0 500 0.85 232 4.42 301 1033
9 Michelle Suijk Hera 7.0 500 0.90 269 3.82 256 1025
10 Naomi Licumahuwa Lycurgus 6.9 521 0.75 159 4.46 303 983
11 Thessa Gotz av Castricum 7.4 422 0.90 269 4.18 283 974
12 Yentl te Riele Hollandia 7.4 422 0.90 269 4.18 283 974
13 Damilse Kolf Nea Volharding 7.2 460 0.75 159 4.73 323 942
14 Synave Smit Hera 7.4 422 0.85 232 3.91 263 917
15 Pien Rijken Lycurgus 7.3 440 0.90 269 3.18 204 913
16 Sanne Schenk Lycurgus 8.1 303 0.95 306 3.91 263 872
17 Lieke Droog av Castricum 8.0 318 0.95 306 3.69 245 869
18 Manon Schouten av Castricum 7.5 403 0.80 196 3.07 194 793
19 Layla d Blok Lycurgus 8.1 303 0.90 269 2.75 166 738
20 Inge Kunst Hollandia 8.0 318 0.80 196 2.55 147 661
21 Katie Brokke Lycurgus 8.7 215 0.85 232 3.18 204 651
22 Jeanne Rouwendaal Lycurgus 8.6 229 0.75 159 3.47 228 616
23 Xanthe Kok av Castricum 8.6 229 0.60 49 3.81 255 533
meisjes pup A.1 60 sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Lisa v Adrichem Nea Volharding 9.5 519 3.71 460 7.27 481 1460
2 Suzanne vd Reek Hollandia 9.3 552 3.70 458 5.68 386 1396
3 Lentine Klaassen av Castricum 9.4 535 3.71 460 5.68 386 1381
4 Dana van Velde Hera 9.9 457 3.39 396 6.65 445 1298
5 Fenna vd Klei Waterland 9.6 503 3.60 438 5.11 349 1290
6 Shanise d Ruiter Nea Volharding 9.5 519 3.47 412 5.14 351 1282
7 Manon Haakman Lycurgus 9.7 487 3.56 430 4.83 330 1247
8 Lisanne Vedder Hera 9.7 487 3.50 418 4.77 325 1230
9 Rosa Knebel av Castricum 10.1 427 3.22 362 6.06 410 1199
10 Joline v Acker Nea Volharding 9.7 487 3.25 368 4.32 293 1148
11 Lisa Jongewaard Lycurgus 10.5 372 3.32 382 5.52 376 1130
12 Carlijn v Esch av Castricum 10.6 359 3.21 360 5.46 372 1091
13 Mayleen Schoenmake Hera 10.2 413 3.07 332 4.69 320 1065
14 Bente Wayper Lycurgus 10.3 399 2.98 314 5.14 351 1064
15 Raven in d Bosch Hera 10.4 386 3.08 334 5.01 342 1062
16 Romy v Leeuwen Lycurgus 10.4 386 3.10 338 4.91 335 1059
17 Deanne vd Slikke Nea Volharding 10.3 399 2.87 292 5.36 365 1056
18 Priscilla Sierhuis Nea Volharding 10.3 399 3.02 322 4.51 307 1028
19 Kelly d Winter av Castricum 10.3 399 3.10 338 4.14 280 1017
20 Damar d Kruijff Lycurgus 10.7 346 2.88 294 5.49 374 1014
21 Lisan Beukman Hollandia 10.8 333 3.05 328 4.97 339 1000
22 Lotti Twisk av Castricum 10.6 359 2.94 306 4.82 329 994
23 Lotte v Elst Waterland 10.7 346 2.76 270 4.95 338 954
24 Romy Heijne Nea Volharding 10.4 386 2.69 256 4.38 298 940
25 Marjolein Bouhuijs Nea Volharding 10.9 321 2.85 288 4.62 315 924
26 Roos Lok Lycurgus 10.5 372 2.78 274 4.10 277 923
27 Naomi Meijer av Castricum 10.8 333 2.67 252 4.39 298 883
28 Franke d Haan av Castricum 11.6 239 2.97 312 4.50 306 857
29 Loes vd Ven Lycurgus 12.0 197 2.74 266 4.90 334 797
30 Hester Snijders av Castricum 11.5 250 2.55 228 4.32 293 771
31 Esmee Amsen Lycurgus 11.7 228 2.56 230 4.15 281 739
32 Amber Bakker Hera 11.5 250 2.79 276 3.29 213 739
33 Bo v Bree Hollandia 12.1 187 2.48 214 4.23 287 688
34 Desiree Raaijman Hollandia 11.8 218 2.39 196 3.98 268 682
35 Zoe Kleijwegt Nea Volharding 12.1 187 2.55 228 3.58 237 652
meisjes pup A.2 60 sprint verspringen balwerpen totaal
1 Karlijn Dekker Hera 8.9 623 4.24 566 34.50 494 1683
2 Roos ter Voort Nea Volharding 9.2 569 3.87 492 24.53 378 1439
3 Sanne Veenboer Lycurgus 9.6 503 3.84 486 19.78 314 1303
4 Liza d Koning Nea Volharding 9.6 503 3.46 410 24.51 378 1291
5 Soraida de Vries Hera 9.4 535 3.65 448 16.58 267 1250
6 Nikki Fluecht Nea Volharding 10.0 442 3.62 442 23.20 361 1245
7 Kelly v Wort Nea Volharding 9.5 519 3.44 406 18.42 295 1220
8 Jonna Lansu Lycurgus 10.5 372 3.65 448 21.60 340 1160
9 Josine Koen Nea Volharding 9.9 457 3.25 368 18.41 295 1120
10 Richelle Raaphorst Lycurgus 9.6 503 3.02 322 16.55 267 1092
11 Vera Dietz Lycurgus 9.8 472 3.47 412 12.65 202 1086
12 Renske Letema Hera 10.6 359 3.36 390 21.32 336 1085
13 Merel Kok av Castricum 10.4 386 3.52 422 17.17 276 1084
14 Mandy de Ruyter Hera 10.3 399 3.34 386 18.65 298 1083
15 Arianne Gravesteij Lycurgus 10.4 386 3.33 384 19.38 309 1079
16 Denise d Blok Lycurgus 10.1 427 3.53 424 13.60 219 1070
17 Jolien Tel Lycurgus 10.5 372 3.18 354 21.04 332 1058
18 Amber Commadeur Hera 10.8 333 3.07 332 23.92 370 1035
19 Emma Haas Nea Volharding 10.0 442 3.06 330 16.22 261 1033
20 Yvette d Koning Lycurgus 10.7 346 3.38 394 15.00 242 982
21 Dion Bout Lycurgus 10.9 321 3.15 348 18.22 292 961
22 Danique Nordmann Lycurgus 10.9 321 3.13 344 17.46 280 945
23 Veerle Numan Lycurgus 10.7 346 3.11 340 15.38 248 934
jongens pup C 40 sprint verspringen balwerpen totaal
1 Bryan Keevel Nea Volharding 7.1 480 3.21 360 26.65 404 1244
2 Maarten Kwant Lycurgus 7.3 440 3.15 348 25.34 388 1176
3 Adam Ben Youb Hollandia 7.2 460 3.15 348 18.27 293 1101
4 Julian Kok Lycurgus 7.6 385 2.91 300 27.18 411 1096
5 Julian Kroonenberg Nea Volharding 7.4 422 2.85 288 20.28 321 1031
6 Linso vd Burg Lycurgus 7.2 460 2.96 310 15.15 244 1014
7 Lars Leeuwrik Nea Volharding 7.5 403 2.97 312 17.93 288 1003
8 Sven Schoonebeek av Castricum 7.3 440 3.14 346 13.44 216 1002
9 Mika Broekhuizen Lycurgus 8.2 287 2.99 316 26.21 399 1002
10 Robin Vloo Nea Volharding 7.1 480 3.20 358 9.84 149 987
11 Sytse Koen Nea Volharding 7.6 385 2.69 256 20.21 320 961
12 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 7.5 403 2.82 282 16.90 272 957
13 Emar Pronk av Castricum 8.0 318 2.67 252 19.14 305 875
14 Jochem Jaarsma Lycurgus 7.9 334 2.62 242 18.03 289 865
15 Zeger in d Bosch Hera 8.0 318 2.76 270 12.03 191 779
16 Frank v Crasbeek av Castricum 8.1 303 2.57 232 13.71 221 756
17 Pieter Zuurbier Hera 8.2 287 2.59 236 13.86 223 746
18 Gijs Keesman av Castricum 8.6 229 2.54 226 17.02 274 729
19 Tim Hoogervorst Lycurgus 8.1 303 2.27 172 12.81 205 680
20 Brent Robeerst Hera 8.4 257 2.21 160 13.30 214 631
jongens pup B 40 sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Tony v Diepen Hera 6.8 542 1.15 452 6.05 409 1403
2 Lucas Leemhuis Hera 6.8 542 1.15 452 5.90 400 1394
3 Reijndert Mehrer av Castricum 6.8 542 1.00 342 6.71 449 1333
4 Douwe Schut Waterland 6.8 542 1.05 379 5.95 403 1324
5 Niels Apeldoorn Hera 6.8 542 0.95 306 5.35 365 1213
6 Lars Hartendorp Hera 7.2 460 1.00 342 5.00 341 1143
7 Joshua Meijer Nea Volharding 7.0 500 0.95 306 4.91 335 1141
8 Bas Katsma Hera 7.3 440 1.00 342 4.85 331 1113
9 Danny v Wort Nea Volharding 7.0 500 1.00 342 3.90 262 1104
10 Heike Vethaak Nea Volharding 7.3 440 0.90 269 5.80 393 1102
11 Sebastian Kok Lycurgus 7.4 422 1.05 379 4.29 291 1092
12 Lars Gilissen Lycurgus 7.4 422 0.85 232 4.89 334 988
13 Jesse Bruyne Lycurgus 7.5 403 0.90 269 4.58 312 984
14 Luuk  Stal Hera 7.4 422 0.90 269 4.21 285 976
15 Casper Kleijwegt Nea Volharding 8.0 318 0.95 306 4.81 328 952
16 Kike Navarro Lycurgus 8.4 257 0.90 269 5.10 348 874
17 Jesse Postema Nea Volharding 7.5 403 0.90 269 2.92 181 853
18 Thomas Boots Lycurgus 8.1 303 0.90 269 4.05 273 845
19 Patrick Koper Lycurgus 7.9 334 0.80 196 4.12 279 809
20 Storm d Boer av Castricum 8.2 287 0.75 159 5.18 353 799
21 Tim v Dee Nea Volharding 7.8 351 0.80 196 3.62 240 787
22 Jeroen Fennema Hera 8.4 257 0.80 196 4.12 279 732
23 Jeroen Poel av Castricum 8.0 318 0.80 196 3.33 216 730
24 Coen vd Hulst Lycurgus 8.2 287 0.80 196 2.79 169 652
25 Marnix Deurloo av Castricum 8.9 189 0.80 196 3.62 240 625
26 Thijs Goedheer Lycurgus 9.9 72 0.70 122 3.00 188 382
jongens pup A.1 60 sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Bas Zwolsman Lycurgus 9.1 587 4.00 518 6.80 454 1559
2 Joey Vork Nea Volharding 9.6 503 3.77 472 6.20 418 1393
3 Pepijn Walstra Lycurgus 9.7 487 3.63 444 6.70 448 1379
4 Levi Schuchard Nea Volharding 9.6 503 3.53 424 6.21 419 1346
5 Brian Bunte Nea Volharding 9.7 487 3.70 458 5.71 388 1333
6 Alex Beekman Waterland 9.5 519 3.67 452 5.05 345 1316
7 Maico Timmerman Hera 9.4 535 3.56 430 4.80 327 1292
8 Rems Neele Lycurgus 10.1 427 3.58 434 6.12 413 1274
9 Remco Grootjen Lycurgus 9.7 487 3.23 364 6.12 413 1264
10 Selim Faroque Hollandia 9.5 519 3.28 374 5.43 370 1263
11 Sam Huigen Hera 10.0 442 3.38 394 5.94 402 1238
12 Toby v Gastelen Nea Volharding 9.6 503 3.15 348 5.31 362 1213
13 Gylindo Offerman Nea Volharding 10.2 413 3.23 364 6.34 427 1204
14 Stijn d Ruiter av Castricum 10.1 427 3.33 384 5.78 392 1203
15 Sean Meijer Lycurgus 10.5 372 3.34 386 6.62 443 1201
16 Fabian Sentener Hollandia 10.2 413 3.17 352 6.35 427 1192
17 Rens Vrolijk Lycurgus 9.5 519 3.26 370 4.43 301 1190
18 John Verdonck Hollandia 9.9 457 3.17 352 4.88 333 1142
19 Erwin Bas Lycurgus 10.3 399 2.96 310 5.75 390 1099
20 Mischa Wassenaar Hera 10.9 321 3.05 328 5.35 365 1014
21 Tim Houter Hera 11.2 285 2.95 308 5.50 374 967
22 Mitch Rozema Lycurgus 10.8 333 2.92 302 4.78 326 961
23 Jerome Busquet Hera 11.3 273 2.92 302 5.63 383 958
24 Jan-Dirk Gravestei Lycurgus 10.7 346 2.93 304 4.48 305 955
25 Maurice Kingma Lycurgus 11.4 262 2.66 250 5.50 374 886
26 Dennis Boon Lycurgus 11.6 239 2.59 236 5.62 382 857
27 Jasper Koomen Lycurgus 11.4 262 2.61 240 4.02 271 773
28 Dylan Tigchelaar Nea Volharding 11.9 207 2.22 162 5.97 404 773
29 Dennis Beemsterboe Lycurgus 12.1 187 2.96 310 3.20 205 702
30 Delano Holkamp Lycurgus 12.3 167 2.38 194 4.83 330 691
31 Erwin v Crasbeek av Castricum 12.8 120 2.35 188 3.43 225 533
jongens pup A.2 60 sprint verspringen balwerpen totaal
1 Mees de Lange Nea Volharding 8.9 623 4.13 544 39.74 548 1715
2 Filip vd Hoven Hera 9.0 604 3.98 514 33.92 488 1606
3 Marc Licumahuwa Lycurgus 8.9 623 3.82 482 33.38 482 1587
4 Jorrit Blonk Lycurgus 9.0 604 3.86 490 28.67 429 1523
5 Timo Looien Waterland 9.2 569 3.87 492 29.73 441 1502
6 Menno Vloon Lycurgus 9.1 587 3.58 434 31.51 461 1482
7 Jesse v Zwol Hollandia 8.9 623 3.59 436 27.86 419 1478
8 Sven d Jong Hollandia 9.5 519 3.85 488 32.27 470 1477
9 Richard Engel Hera 9.2 569 3.78 474 27.48 415 1458
10 Jonathan Hielkema Hollandia 9.6 503 3.50 418 37.36 524 1445
11 Nino Kraaijer Lycurgus 9.3 552 3.72 462 28.77 430 1444
12 Daan Kwant Lycurgus 10.0 442 3.76 470 33.47 483 1395
13 Alexandros Visser Lycurgus 9.6 503 3.86 490 25.17 386 1379
14 Cor-Jan Kramer Lycurgus 9.5 519 3.60 438 27.71 417 1374
15 Andrew Vriend Lycurgus 9.4 535 3.57 432 26.45 402 1369
16 Anthony Voogt Hera 9.5 519 3.59 436 26.42 402 1357
17 Joel Vennik Nea Volharding 9.9 457 3.70 458 28.31 424 1339
18 Zico Keevel Nea Volharding 9.9 457 3.44 406 30.11 445 1308
19 Jeroen v Muiswinke Hera 9.5 519 3.61 440 21.54 339 1298
20 Tim Koenis Hera 10.1 427 3.68 454 26.32 400 1281
21 Rienk d Weerd av Castricum 10.2 413 3.45 408 28.04 421 1242
22 Stefan Heijne Lycurgus 10.0 442 3.43 404 25.66 392 1238
23 Calvin Bos Lycurgus 9.9 457 3.42 402 23.15 360 1219
24 Wessel Kabel Lycurgus 10.0 442 3.25 368 25.83 394 1204
25 Mike v Dee Nea Volharding 9.8 472 3.26 370 19.78 314 1156
26 Robin Honing Lycurgus 9.5 519 3.21 360 15.93 257 1136
27 Wouter Mehrer av Castricum 10.3 399 3.40 398 21.11 333 1130
28 Ruben Betsema Hollandia 10.6 359 3.21 360 22.90 357 1076
29 Leon vd Velden Lycurgus 10.7 346 3.14 346 17.82 286 978
30 Erik Egmondt av Castricum 11.1 296 2.91 300 23.77 368 964
31 Niels Katsma Hera 11.2 285 2.96 310 22.01 345 940
32 Tom Sistermans Lycurgus 11.1 296 3.20 358 17.43 280 934
33 Kristiaan Letema Hera 10.9 321 2.91 300 16.62 268 889
34 Yacob Ben Youb Hollandia 11.5 250 2.75 268 21.33 336 854
35 Marc Fennema Hera 11.7 228 2.74 266 18.54 297 791
36 Roman Brasser Lycurgus 11.4 262 2.75 268 15.12 244 774
meisjes pup mini 40 sprint verspringen balwerpen totaal
1 Jessica v Mol Hera 7.9 334 2.90 298 18.19 291 923
2 Lobke Rijken Lycurgus 7.4 422 2.84 286 9.81 149 857
3 Mexx Groot Lycurgus 7.5 403 2.65 248 11.43 180 831
4 Anna Leeuwrik Nea Volharding 8.1 303 2.40 198 11.94 189 690
5 Lisa Heyman Nea Volharding 8.4 257 2.34 186 9.75 147 590
6 Vanya d Koning Nea Volharding 8.7 215 2.43 204 7.59 101 520
7 Saranna v Otterloo Lycurgus 8.8 202 1.90 98 6.86 84 384
jongens pup mini 40 sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lorenzo Louhatapes Lycurgus 7.9 334 2.80 278 22.85 356 968
2 Lars Katsma Hera 8.5 243 2.74 266 20.63 326 835
3 Django d Vreng Hollandia 7.9 334 2.75 268 13.92 224 826
4 Jeltes d Weerd av Castricum 8.3 272 2.92 302 14.61 236 810
5 Devi Vrijburg av Castricum 7.8 351 2.73 264 8.78 127 742
6 Melle Lagerwey Hera 8.0 318 2.80 278 8.84 129 725
7 Ruud vd Veen Lycurgus 8.3 272 2.72 262 11.71 185 719
8 Jesse d Haan av Castricum 8.4 257 2.65 248 8.70 126 631
9 Odin Pronk av Castricum 8.4 257 2.14 146 13.76 221 624
10 Gijs vd Hulst Lycurgus 8.8 202 2.27 172 10.82 168 542
11 Jason Visser Lycurgus 8.7 215 2.24 166 9.54 143 524
12 Lloyd vd Wees av Castricum 8.3 272 1.97 112 8.29 117 501
13 Patrick Boon Lycurgus 10.2 41 2.04 126 7.80 106 273

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 03.07.2005