Pupillen competitie regio 1-3-4
AAC, Amsterdam, 2 juli 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

 Meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Aike Jansen AV'23 6.9 521 3.16 350 11.79 187 1058
2 Timpico CtlenivaNeri AAC 7.0 500 2.68 254 15.24 246 1000
3 Yasmine Elcadi Phanos 7.5 403 2.67 252 20.36 323 978
4 Tara Yoro AV'23 7.1 480 3.00 318 10.56 163 961
5 Keeley Heydeman AAC 7.5 403 2.90 298 12.33 196 897
6 Anne Homan SAV 7.9 334 2.81 280 15.22 246 860
7 Zoe Wehman Bijlmer 7.7 368 2.70 258 14.26 230 856
8 Marijn Kallenberg AV'23 7.7 368 2.67 252 14.33 231 851
9 Iris de Ruyter Mini AV'23 7.8 351 2.71 260 13.41 215 826
10 Stevie Rozing Phanos 7.9 334 2.45 208 14.90 240 782
11 Claire Marnissen AV'23 8.3 272 2.74 266 14.98 242 780
12 Pien Spekrijsen AV'23 8.1 303 2.66 250 12.52 200 753
13 Jeanine Oud mini SAV 8.0 318 2.56 230 11.47 181 729
14 BrittNoah Mosselman SAV 8.2 287 2.51 220 13.59 218 725
15 Mara Kross Mini Bijlm 7.8 351 2.44 206 10.22 157 714
16 Sarah Laan SAV 8.4 257 2.65 248 12.81 205 710
17 Annika Ploeg Bijlmer 8.2 287 2.58 234 11.21 176 697
18 Laura Schill Bijlmer 8.1 303 2.39 196 11.89 188 687
19 Schiavone Anson AAC 8.3 272 2.37 192 12.66 202 666
20 Robin Telling AAC 8.6 229 2.48 214 13.42 216 659
21 Sofie Engelen AV'23 8.2 287 2.44 206 10.44 161 654
22 Mila Mochel Mini Bijlm 8.8 202 2.26 170 14.06 226 598
23 Faria v.CreyCallendr Mini AV'23 8.0 318 2.38 194 6.41 74 586
24 Demi Breen Mini AV'23 8.7 215 2.43 204 10.60 164 583
25 Kadija Kabba Mini Bijlm 8.3 272 2.35 188 7.08 90 550
26 Emma Bogerd MiniPhanos 8.5 243 2.33 184 7.07 90 517
27 Claudia de Boer SAV 8.6 229 2.02 122 9.24 137 488
28 Roza Ybema Mini AV'23 8.9 189 2.22 162 9.13 135 486
29 Eline Loggen Bijlmer 8.8 202 1.92 102 9.65 145 449
30 Marit Prenger Bijlmer 9.2 151 1.99 116 10.17 156 423
31 Amber Ruijter mini SAV 9.0 176 2.02 122 8.29 117 415
32 Oblaya Kenswil AAC 8.8 202 2.01 120 7.06 90 412
 Meisjes pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Michelle Oud SAV 6.7 565 1.10 416 5.89 399 1380
2 Chante Samuel Phanos 6.8 542 1.15 452 5.06 345 1339
3 Luka Jansen AV'23 6.8 542 1.10 416 5.05 345 1303
4 Jaimie van Tholl AV'23 6.5 611 1.00 342 4.78 326 1279
5 Jiska Vorstman AAC 6.8 542 1.05 379 3.94 265 1186
6 Chantal v.Wissen Phanos 6.8 542 0.95 306 4.53 308 1156
7 Maxime Valk AV'23 7.3 440 0.95 306 5.53 376 1122
8 Lisa Dalmulder AV'23 7.2 460 0.90 269 5.69 387 1116
9 Chelsea Perry AAC 6.9 521 1.00 342 3.64 241 1104
10 Daphne Willems AV'23 6.9 521 0.95 306 4.04 272 1099
11 Chayenne Kroon Phanos 7.0 500 1.00 342 3.59 237 1079
12 Xanthe de Bont Phanos 7.3 440 0.95 306 4.85 331 1077
13 Eva Verwyst AAC 7.0 500 1.00 342 3.43 225 1067
14 Sarah Danner Phanos 7.3 440 0.95 306 4.26 289 1035
15 Nina Abbott AAC 7.2 460 0.90 269 4.44 302 1031
16 Sonja Beers SAV 7.7 368 0.95 306 5.09 347 1021
17 Ditte Blankert AV'23 7.0 500 0.90 269 3.45 226 995
18 Esther Kelderman AV'23 7.6 385 0.85 232 4.51 307 924
19 Naima v.Huizen Phanos 7.7 368 0.95 306 3.66 243 917
20 Milja Vriesema AV'23 7.2 460 0.80 196 3.68 245 901
21 Laura Keulartz AV'23 8.0 318 0.90 269 4.14 280 867
22 Dora Penning Bijlmer 7.7 368 0.90 269 3.47 228 865
23 Daniel v.Rheeden Bijlmer 7.8 351 0.90 269 3.39 221 841
24 Floor Klop Phanos 7.9 334 0.85 232 3.40 222 788
25 Claudia Pichel Phanos 7.7 368 0.75 159 3.81 255 782
26 Rascha Fresen AV'23 7.7 368 0.85 232 2.84 174 774
27 Libby Kross Bijlmer 8.3 272 0.90 269 3.45 226 767
28 Noortje de Pagter AV'23 8.1 303 0.90 269 3.06 193 765
29 Amy Berkhout Bijlmer 8.4 257 0.85 232 3.93 264 753
30 Thea Noorderloos SAV 8.3 272 0.90 269 3.12 198 739
31 Naomi Kuin SAV 7.7 368 0.80 196 2.80 170 734
32 Jayne Kolsteeg AAC 7.9 334 0.80 196 3.05 192 722
33 Maria Klonhammer AV'23 9.4 127 0.75 159 4.04 272 558
34 Koutar Zejli AV'23 8.1 303 dns 0 2.51 143 446
35 Rachel Stout Monnickendam dns 0 dns 0 4.67 318 318
 Meisjes pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Charlotte de Haan AAC 9.2 569 3.76 470 5.87 398 1437
2 Nina van Velzen AV'23 9.5 519 3.74 466 5.31 362 1347
3 Judith Pambonunes SAV 9.6 503 3.60 438 5.74 390 1331
4 Sterre Bok AV'23 9.8 472 3.22 362 6.39 430 1264
5 Alesha Cronie AAC 9.5 519 3.51 420 4.74 323 1262
6 Luna v.Kuijk Phanos 9.5 519 3.28 374 4.99 340 1233
7 Kelly Dane Phanos 9.9 457 3.46 410 5.27 359 1226
8 Selina Bak Monnickendam 10.2 413 3.64 446 4.71 321 1180
9 Sophie Vetter Phanos 10.1 427 3.23 364 5.28 360 1151
10 Nancy Schijffelen AV'23 10.3 399 3.13 344 5.79 393 1136
11 Lotte Matola AV'23 10.2 413 3.49 416 4.05 273 1102
12 Nicole Bonnema AAC 10.2 413 3.24 366 4.56 311 1090
13 Merel Mastenbroek Phanos 10.4 386 3.02 322 5.52 376 1084
14 Els Noordeloos SAV 10.6 359 3.11 340 5.31 362 1061
15 Paola Scholte Phanos 10.2 413 3.18 354 4.28 290 1057
16 Paivi Reckman Bijlmer 10.3 399 3.07 332 4.63 316 1047
17 Judith Kok SAV 10.2 413 3.03 324 4.54 309 1046
18 Anna Kastein Phanos 11.2 285 3.29 376 5.63 383 1044
19 Manon Boukens SAV 10.6 359 3.11 340 4.94 337 1036
20 Ashley Anson AAC 10.3 399 2.96 310 4.64 316 1025
21 Janne van Eerten AV'23 10.3 399 3.02 322 4.38 298 1019
22 Marianne Teng AV'23 10.5 372 3.00 318 4.54 309 999
Robin Dienaar AAC 10.7 346 2.80 278 5.51 375 999
24 Merel Bootsma AAC 10.9 321 2.96 310 5.05 345 976
25 Tess Vriend SAV 10.9 321 2.84 286 5.03 343 950
26 Margaux Jonkers AV'23 10.9 321 3.09 336 4.26 289 946
27 Oumaima elKharraz-Al Phanos 11.0 308 3.06 330 4.48 305 943
28 Kaya van Pol AV'23 10.6 359 2.61 240 4.92 336 935
29 Irene Rovers Phanos 10.9 321 2.65 248 4.79 327 896
30 Jennifer Kindt SAV 10.9 321 2.87 292 3.94 265 878
31 Floor van Eerten AV'23 10.6 359 2.73 264 3.74 249 872
32 Eline reus SAV 10.7 346 2.65 248 4.05 273 867
33 Marjolein Vriend SAV 11.0 308 2.37 192 5.15 351 851
34 Paulien de Boer AV'23 11.5 250 3.01 320 3.88 260 830
35 Salmaat Mamam Bijlmer dns 0 3.39 396 6.19 418 814
36 Els Hesse AV'23 11.1 296 2.63 244 3.20 205 745
37 Laurie Rikveld AV'23 13.0 102 2.17 152 2.80 170 424
 Meisjes pup A.2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Elisabeth Zwerver AAC 9.2 569 3.92 502 31.19 458 1529
2 Sherada Boukhari AV'23 9.2 569 3.89 496 31.15 457 1522
3 Tshiela Tshipanda Phanos 9.4 535 4.17 552 27.83 419 1506
4 Tessa Strijp AV'23 9.2 569 3.89 496 27.24 412 1477
5 Nicole Bakker SAV 9.2 569 3.87 492 22.94 357 1418
6 Laura den Boer Phanos 9.4 535 3.81 480 22.78 355 1370
7 Klara Hagens AV'23 9.7 487 3.63 444 22.93 357 1288
8 Ellen Beers SAV 9.8 472 3.66 450 23.41 364 1286
9 Niobe Lokhorst AAC 9.5 519 3.63 444 17.21 277 1240
10 Perla Lette Phanos 10.0 442 3.45 408 24.51 378 1228
11 Alissa Olofsen SAV 9.4 535 3.35 388 18.35 294 1217
12 Loeka Jongejans Phanos 10.0 442 3.49 416 22.08 346 1204
13 Heleen Wildoer SAV 9.6 503 3.62 442 14.61 236 1181
14 Ruby Keyzer Phanos 10.0 442 3.56 430 18.77 300 1172
15 Nina Tillema AV'23 10.0 442 3.56 430 16.14 260 1132
16 Iris Bennink AV'23 10.0 442 3.31 380 19.22 306 1128
17 Ingeborg Sanders AV'23 10.2 413 3.52 422 18.03 289 1124
18 Esmee Haverkort Phanos 10.3 399 3.12 342 18.25 292 1033
19 Sharon Heydeman AAC 10.3 399 2.90 298 20.82 329 1026
20 Alexa Weinbergh AV'23 10.7 346 3.22 362 18.59 297 1005
21 Emily Kuin SAV 10.0 442 3.08 334 13.11 210 986
22 Femke Goudriaan AAC 10.7 346 3.20 358 15.61 252 956
23 Rosa Guyt AV'23 10.8 333 3.01 320 18.33 293 946
24 Miriam Feenstra AAC 11.0 308 3.01 320 19.96 317 945
25 Annemarijn Clement Phanos 10.2 413 3.05 328 11.59 183 924
26 Tamara Oudwater AAC 10.8 333 3.11 340 14.56 235 908
27 Nienke Veldhuis SAV 11.0 308 2.90 298 16.94 273 879
28 Rianne Smit AAC 11.2 285 2.91 300 17.83 286 871
29 Dewi Huijsing AV'23 11.0 308 3.00 318 12.45 199 825
30 Sophie de R.Husman AAC 10.8 333 3.12 342 8.57 123 798
31 Fleur Rootselaar SAV 11.7 228 2.86 290 15.00 242 760
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lanszlo v.Huizen Phanos 7.1 480 3.19 356 19.94 317 1153
2 Sam v.Velzen Mini AV'23 7.1 480 3.06 330 21.70 341 1151
3 Niels Compas SAV 7.4 422 2.97 312 24.14 373 1107
4 Casper Molenaar Mini AV'23 8.0 318 2.99 316 22.18 347 981
5 Lucas Weijenborg AV'23 8.0 318 3.06 330 20.82 329 977
6 Bas Wolting AV'23 7.9 334 2.91 300 18.94 302 936
7 Giel Ritmeijer AV'23 7.5 403 2.97 312 13.34 214 929
8 Bram v.d.Jagt Mini AV'23 7.6 385 2.74 266 15.23 246 897
9 Roen Wijn Phanos 7.6 385 2.54 226 17.65 283 894
10 Dennis Pieloor AAC 8.0 318 2.61 240 21.08 333 891
11 Kjell v.Dijk SAV 8.3 272 2.66 250 16.67 268 790
12 Jan Boon SAV 8.0 318 2.58 234 13.68 220 772
12 Lucien Eisma AAC 8.7 215 2.69 256 18.87 301 772
14 Aron Popken AV'23 8.3 272 2.44 206 15.75 254 732
15 Niels Poelwijk Mini AV'23 8.1 303 2.39 196 14.31 231 730
16 Jesse Lijzenga Mini Bijlm 8.8 202 2.19 156 20.85 329 687
17 Jan Water Mini SAV 8.6 229 2.48 214 13.28 213 656
18 Niklas Dupre Mini AV'23 8.4 257 2.37 192 12.13 193 642
19 Imre Fodi MiniPhanos 8.3 272 2.23 164 12.41 198 634
20 Vincent Vlek Mini AV'23 9.0 176 2.00 118 12.05 191 485
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Wouter Aarts AV'23 6.4 635 1.00 342 6.39 430 1407
2 Quincy Ronday AAC 6.7 565 0.95 306 6.19 418 1289
3 Mees Ritmeijer AV'23 7.0 500 0.95 306 6.46 434 1240
4 Roy Ruijter SAV 7.2 460 1.05 379 5.30 361 1200
5 Matthijs Jong SAV 7.2 460 1.00 342 5.22 356 1158
6 Julian Langenstraat AAC 7.1 480 0.90 269 5.21 355 1104
7 Bart Bruinsma Phanos 7.0 500 0.95 306 4.04 272 1078
8 Maxim Peters AV'23 7.1 480 0.95 306 4.20 284 1070
9 Sam Vrind Phanos 6.9 521 0.90 269 4.12 279 1069
10 Alexander Rhodes Phanos 7.5 403 0.95 306 4.86 332 1041
11 Rico Lennox AAC 7.3 440 0.95 306 3.85 258 1004
12 Victor Ramer AV'23 7.7 368 0.90 269 4.36 296 933
13 Roan ten Cate Phanos 7.7 368 0.95 306 3.58 237 911
14 Laurence Eisma AAC 7.4 422 0.70 122 4.83 330 874
15 Dylan Oudwater AAC 8.1 303 0.90 269 3.36 219 791
16 Menno Germann AAC 7.8 351 0.85 232 3.15 201 784
17 Nick v.d.Heide AV'23 7.3 440 0.95 306 dns 0 746
18 Douwe Ybema AV'23 8.0 318 0.75 159 2.87 177 654
jongens pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Paul Schildmeijer AV'23 8.9 623 3.94 506 6.36 428 1557
2 David Wijsman AV'23 9.5 519 3.46 410 7.79 510 1439
3 Patrick Camara Monnickendam 9.4 535 3.75 468 6.41 431 1434
4 Robin Mul AV'23 9.6 503 3.55 428 6.46 434 1365
5 Ricky Altman AV'23 9.7 487 3.68 454 6.09 412 1353
6 Andreas de Jong AV'23 10.1 427 3.45 408 7.89 515 1350
7 Fabian Angevaare AV'23 9.7 487 3.36 390 6.46 434 1311
8 Roan v.der Wulp AAC 9.8 472 3.74 466 5.40 368 1306
9 Oliver Boersma AAC 9.9 457 3.54 426 5.86 397 1280
10 Dave Brandhoff SAV 10.2 413 3.40 398 6.99 465 1276
11 Kasper Hoogervorst AV'23 10.2 413 3.65 448 6.08 411 1272
12 Denzel Pocorni AAC 9.7 487 3.01 320 6.39 430 1237
13 Jornt Kost AAC 10.1 427 3.35 388 6.16 416 1231
14 Thomas Adriaensen Phanos 10.0 442 3.45 408 5.01 342 1192
15 Siem Wijn Phanos 10.0 442 3.20 358 5.36 365 1165
16 Peter de Boer SAV 10.4 386 3.11 340 4.92 336 1062
17 Floris Wilaert Phanos 10.5 372 3.15 348 4.86 332 1052
18 Erik Huijing Phanos 10.8 333 2.25 168 7.92 517 1018
19 Koen Windt SAV 10.7 346 3.22 362 4.43 301 1009
20 Rene Boon SAV 10.8 333 3.21 360 4.55 310 1003
21 Donald Dingemanse AV'23 10.6 359 2.88 294 4.80 327 980
22 Ewoud Vissers SAV 10.9 321 3.25 368 4.18 283 972
23 Joris Heimer Phanos 10.9 321 3.00 318 4.69 320 959
24 Tomas Gebenini AAC 11.2 285 2.79 276 4.98 340 901
25 Siem Jansen AV'23 11.6 239 2.81 280 5.25 358 877
26 Rick Poelwijk AV'23 12.2 177 3.03 324 5.13 350 851
jongens pup A.2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Alain van Tholl AV'23 9.0 604 4.14 546 31.92 466 1616
2 David Alkema AV'23 9.1 587 4.37 592 23.89 370 1549
3 GianCarlo Anson AAC 9.4 535 4.02 522 32.90 477 1534
4 Rafael Gorissen Bijlmer 9.2 569 3.86 490 32.27 470 1529
5 Juuls de Bont Phanos 9.1 587 4.04 526 26.98 408 1521
6 Sven Olofsen SAV 9.1 587 4.05 528 26.06 397 1512
7 Egbert Weverink AV'23 9.9 457 3.84 486 37.64 527 1470
8 Tarik Bayoumi AAC 9.0 604 3.88 494 21.32 336 1434
9 Igor Cerjak AV'23 9.8 472 3.95 508 25.54 391 1371
10 Victor Halfhide AV'23 8.9 623 3.64 446 16.30 263 1332
11 Joshua Gul Phanos 9.5 519 3.76 470 20.65 327 1316
12 Joost Homan SAV 9.7 487 3.72 462 19.88 316 1265
13 Kjell Verschuren Phanos 9.9 457 3.54 426 22.59 353 1236
14 Thomas Lewis Phanos 9.9 457 3.42 402 22.57 353 1212
15 Maxim Molenaars AV'23 9.7 487 3.41 400 17.59 282 1169
16 Tobias Zethoven Phanos 10.0 442 3.20 358 22.07 346 1146
17 Pjotr Buys Phanos 9.8 472 3.27 372 18.43 295 1139
18 Matthijs Taselaar Phanos 10.3 399 3.22 362 23.54 365 1126
19 Rutger Bien AV'23 12.6 138 3.84 486 33.75 486 1110
20 Armand v.Zeventer Phanos 10.0 442 3.25 368 17.65 283 1093
21 Tom Kleist Phanos 10.3 399 3.11 340 22.47 351 1090
22 Jeffrey Merts SAV 10.3 399 3.24 366 20.35 322 1087
23 Timo Timmerman SAV 10.5 372 3.25 368 19.34 308 1048
24 Billie Nuchelmans AV'23 10.4 386 3.11 340 18.25 292 1018
25 Jesse Anim AV'23 9.6 503 3.80 478 dns 0 981
26 Rafael Heredia Phanos 11.2 285 2.91 300 13.24 212 797
27 Emre Toker Phanos 11.5 250 2.18 154 14.51 234 638
28 Jesse Vriesema AV'23 dns 0 dns 0 24.58 379 379

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 02.07.2005