Pupillen competitie regio 1-3-4
Noordkop, Den Helder, 11 juni 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Charlotte Hopman Trias 7.0 500 3.42 402 20.71 327 1229
2 Femke Brink Trias 7.0 500 3.40 398 13.65 220 1118
3 Floortje van Kampen Wieringermeer 7.3 440 3.11 340 15.66 253 1033
4 Myrthe Wit Wieringermeer 7.2 460 2.92 302 13.87 223 985
5 Nadia Diambudiaku Hylas 7.1 480 2.86 290 13.22 212 982
6 Aisha Rutte Wieringermeer 7.2 460 2.39 196 17.71 284 940
7 Zoe Bosschaart Trias 7.5 403 2.76 270 10.43 161 834
8 Yasmine Schelfhout Noordkop 7.2 460 2.55 228 9.25 137 825
9 Mariska van Boheemen Wieringermeer 7.7 368 2.68 254 10.41 161 783
10 Susanne Visbeen mini 7.4 422 2.65 248 7.63 102 772
11 Jasmijn Duin Nova 8.0 318 2.64 246 12.72 203 767
12 Lynn Lugtenburg Noordkop 7.3 440 2.20 158 9.41 141 739
13 Pella Carnas Trias 8.6 229 2.29 176 16.66 268 673
14 Jetske van Kampen mini 7.4 422 2.18 154 6.19 68 644
15 Kim Bakker Trias 8.3 272 2.44 206 10.55 163 641
16 Kathy Agasi Trias 8.0 318 2.33 184 9.26 137 639
17 Hester de Goede Nova 8.3 272 2.39 196 10.80 168 636
18 Jet Brekelmans mini 8.9 189 2.21 160 10.95 171 520
19 Lisanne van Westerop Trias 8.6 229 2.20 158 7.06 90 477
20 Amy Leering Trias 8.7 215 2.03 124 7.91 108 447
21 Lois Bosschaart mini 8.7 215 2.04 126 6.22 69 410
22 Sabine Leijten Wieringermeer 10.3 32 2.05 128 9.23 137 297
23 Julia Ruijter mini 10.4 23 1.98 114 7.29 95 232
24 Mabel Schenk mini 2.17 152 0 152
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Rhea Koning Trias 7.0 500 3.32 382 19.69 313 1195
2 Wietske Postma Trias 6.8 542 3.03 324 14.05 226 1092
3 Maaike Ruijter Nova 7.2 460 3.03 324 18.59 297 1081
4 Djessie Ligthart TAS'82 7.2 460 2.82 282 15.49 250 992
5 Eva Roozendaal Nova 7.2 460 2.98 314 12.71 203 977
6 Daphne van den Hoven Trias 7.5 403 2.83 284 17.90 287 974
7 Syl Brekelmans DOKEV 7.5 403 3.09 336 13.20 212 951
8 Danaley Geervliet Noordkop 7.3 440 3.03 324 11.60 183 947
9 Robin Tesselaar Nova 7.6 385 3.05 328 14.45 233 946
10 Elsa Ateba TAS'82 7.3 440 2.92 302 11.55 182 924
11 Cheyenna Schlahmilch Noordkop 7.8 351 2.80 278 11.91 189 818
12 Merel Damen Noordkop 8.0 318 2.83 284 12.16 193 795
13 Sherine Zwaga Trias 7.8 351 2.66 250 11.42 180 781
14 Janine van Baar Nova 7.7 368 2.66 250 9.44 141 759
15 Annika Ruyter DOKEV 8.0 318 2.82 282 10.01 153 753
16 Sanne Nieuwboer Trias 7.6 385 2.51 220 9.45 141 746
17 Merel Harkmans Trias 8.0 318 2.45 208 13.16 211 737
18 Melissa Molenaar Trias 8.1 303 2.86 290 9.25 137 730
19 Iris van der Heide Wieringermeer 8.2 287 2.72 262 10.63 165 714
20 Kim van der Burg Noordkop 8.1 303 2.38 194 12.81 205 702
21 Kimberly Timmerman Noordkop 8.1 303 2.47 212 9.04 133 648
22 Eline de Vries Trias 8.0 318 2.54 226 7.32 96 640
23 Anne jet Bijl Noordkop 8.0 318 2.56 230 6.89 86 634
24 Lonneke Rademakers Nova 8.5 243 2.43 204 8.40 119 566
25 Marleen Bakker TAS'82 9.0 176 2.44 206 5.98 63 445
meisjes pup A.1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Britt Lugtenburg Noordkop 9.5 519 1.15 452 17.38 279 1250
2 Davina van Perge Nova 9.5 519 1.10 416 12.93 207 1142
3 Laura de Witte Trias 9.7 487 0.95 306 21.89 344 1137
4 Juliette Guittet Hylas 10.6 359 0.95 306 25.27 387 1052
5 Jet Luijten Trias 9.9 457 1.05 379 12.78 204 1040
6 Bonnie Liefting Trias 9.7 487 1.00 342 13.10 210 1039
7 Britt van Steen Noordkop 9.7 487 1.00 342 12.27 195 1024
8 Maaike Broekaart Noordkop 10.6 359 1.00 342 20.16 320 1021
9 Melissa Verhoeven Hylas 10.0 442 0.95 306 15.39 248 996
10 Eline van Breukelen Wieringermeer 10.3 399 1.00 342 15.60 252 993
11 Denise Groot Trias 10.7 346 1.05 379 15.23 246 971
12 Maaike van Westerop Trias 10.8 333 1.05 379 15.05 243 955
13 Janique Modder DOKEV 11.2 285 1.15 452 12.42 198 935
14 Niara Rutte Wieringermeer 10.7 346 0.90 269 18.24 292 907
15 Marieke van Etten Wieringermeer 10.6 359 1.00 342 11.94 189 890
16 Ayla Agasi Trias 10.1 427 0.95 306 10.03 153 886
17 Melissa Zevenhek Hylas 10.7 346 1.05 379 10.13 155 880
18 Sylvia Waltmann TAS'82 10.9 321 0.85 232 7.97 110 663
meisjes pup A.2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Roos Visbeen Noordkop 8.7 660 3.87 492 5.38 366 1518
2 Lotte Brink Trias 8.9 623 3.68 454 6.36 428 1505
3 Tessa Molenaar Trias 9.6 503 3.97 512 5.86 397 1412
4 Randy Bruin Trias 9.4 535 3.54 426 6.30 424 1385
5 Eline Ruiten Noordkop 9.2 569 3.34 386 5.68 386 1341
6 Lianne Barnhoorn Trias 9.5 519 3.75 468 5.06 345 1332
7 Jill Klaasse Noordkop 9.6 503 3.40 398 5.84 396 1297
8 Janneke de Ridder Trias 9.6 503 3.53 424 5.41 368 1295
9 Anouk Heijke Trias 9.8 472 3.32 382 5.35 365 1219
10 Leonie van Boheemen Wieringermeer 10.0 442 3.44 406 5.25 358 1206
11 Roos de Ruiter Noordkop 10.5 372 3.36 390 6.29 424 1186
12 Grace Leeuwenburgh Noordkop 10.7 346 3.18 354 6.14 415 1115
13 Carolien Imming Trias 10.1 427 3.51 420 3.66 243 1090
14 Lisa Verblauw Wieringermeer 10.3 399 3.22 362 4.10 277 1038
15 Madelon Kemper Nova 10.2 413 3.17 352 3.99 269 1034
16 Abbey Schenk Noordkop 11.1 296 3.21 360 5.10 348 1004
17 Tineke Ruijter Nova 10.7 346 3.05 328 4.76 325 999
18 Zienna Neles Trias 10.3 399 3.09 336 3.77 252 987
19 Iris Klop Noordkop 10.9 321 2.80 278 5.00 341 940
20 Shanna Riemersma Noordkop 10.8 333 2.82 282 3.41 223 838
21 Fenna Wit Wieringermeer 10.3 399 0 4.08 276 675
22 Sanne Bakker Trias 0 0 4.79 327 327
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Stef Heiloo Trias 6.8 542 3.24 366 21.03 332 1240
2 Jan-Willem Tesselaar Nova 6.9 521 3.12 342 19.62 312 1175
3 Daan Bijman Trias 7.3 440 3.20 358 20.96 331 1129
4 Sven Burger Nova 7.1 480 3.02 322 19.10 305 1107
5 Arnoud Baars Hylas 7.4 422 2.80 278 22.30 349 1049
6 Maurice Feller Noordkop 7.2 460 2.94 306 17.07 275 1041
7 Bryan Schoonheden Noordkop 7.3 440 2.84 286 17.94 288 1014
8 Oek Jongbloed Nova 8.0 318 2.68 254 22.95 358 930
9 Ivar Ligthart mini 8.1 303 2.52 222 23.01 358 883
10 Danny van Sluis mini 7.6 385 2.65 248 12.88 206 839
11 Sid Hamelink Nova 7.4 422 2.54 226 11.27 177 825
12 Guus Ruiter Trias 8.4 257 2.47 212 18.73 299 768
13 Jesper Peterse mini 8.4 257 2.46 210 18.41 295 762
14 Sjoerd Dorrestein Trias 8.2 287 2.51 220 14.14 228 735
15 Abdulsame Azimi Noordkop 7.9 334 2.04 126 16.90 272 732
16 Rick van der Heide mini 8.4 257 2.33 184 14.52 234 675
17 Maarten Cornelissen Wieringermeer 8.4 257 1.99 116 9.55 143 516
18 Thomas Zeinstra mini 11.7 0 1.73 65 5.19 42 107
jongens pup B 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Kai Botman Nova 7.0 500 3.38 394 28.93 432 1326
2 Hemayatullah Azimi Noordkop 7.3 440 3.29 376 29.08 433 1249
3 Aron v.d. Oosterkamp TAS'82 7.0 500 3.17 352 20.77 328 1180
4 Jesse van der Mee Noordkop 6.9 521 3.13 344 18.35 294 1159
5 Hidde Braaksma Trias 7.2 460 2.89 296 18.55 297 1053
6 Dennis Oostindie Trias 7.2 460 2.76 270 20.14 319 1049
7 Stan Liefting Trias 7.4 422 2.78 274 20.86 329 1025
8 Jesse van der Wensch Noordkop 7.3 440 2.61 240 18.53 296 976
9 Walter Alkemade Noordkop 6.8 542 0 28.70 429 971
9 Bas Portegijs DOKEV 7.4 422 2.85 288 16.18 261 971
11 Dario Duineveld Trias 7.4 422 2.84 286 16.15 260 968
12 Ambro Meijer Noordkop 7.4 422 2.72 262 16.68 269 953
13 Robert Jan Komduur Wieringermeer 7.6 385 2.69 256 16.21 261 902
14 Joey Steenvoorden Noordkop 7.7 368 2.79 276 12.87 206 850
15 Sjoerd Kerkhof DOKEV 7.9 334 2.24 166 21.01 332 832
16 Boy van Schooten Trias 8.8 202 2.47 212 24.93 383 797
17 David Voorderman Wieringermeer 8.1 303 2.27 172 11.01 172 647
18 Robin van der Belt Noordkop 9.5 116 2.11 140 6.86 85 341
jongens pup A.1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Nick Kievith Noordkop 9.1 587 1.30 562 29.18 435 1584
2 Thom Slot Trias 9.0 604 1.20 489 23.61 366 1459
3 Victor Kelderman Hylas 9.1 587 1.10 416 26.30 400 1403
4 Rutger Rietveld Noordkop 9.6 503 1.15 452 27.07 410 1365
5 Damien Lensink Hylas 9.2 569 1.15 452 18.95 302 1323
6 Koen Bergenhenegouwen Hylas 9.5 519 1.10 416 23.56 366 1301
7 Vincent van Niel Hylas 9.6 503 1.20 489 17.69 284 1276
8 Mathe Duistermaat DOKEV 9.9 457 1.10 416 25.78 394 1267
9 Rob Dekker Nova 9.5 519 1.00 342 23.16 360 1221
10 Ruwen Gouwenberg Noordkop 9.7 487 1.05 379 22.48 351 1217
11 Rob ter Burg Noordkop 10.1 427 1.15 452 21.38 337 1216
12 Donaldo Mongen Noordkop 9.5 519 1.05 379 19.54 311 1209
13 Jelle Hopman Trias 9.4 535 0.95 306 20.95 331 1172
14 Thijs Stuart Hylas 9.8 472 1.10 416 17.45 280 1168
15 Jarno Lelij Noordkop 10.3 399 0.95 306 25.54 391 1096
16 Max Wiegers Trias 9.8 472 0.90 269 17.68 284 1025
17 Lars Verkamman Nova 10.1 427 0.90 269 17.54 282 978
18 Niek Abbingh DOKEV 10.6 359 1.00 342 16.61 268 969
19 Remi Klinkhamer Trias 10.9 321 1.00 342 18.53 296 959
20 Tim Tesselaar Noordkop 10.6 359 1.05 379 13.41 215 953
21 Roy van Sluis Trias 10.5 372 0.95 306 15.28 247 925
22 Danyon Michalewski Noordkop 10.5 372 1.00 342 12.28 196 910
23 Pim Bakker TAS'82 10.6 359 0.95 306 9.83  149 814
24 Jasper Dorrestein Trias 10.6 359 0.85 232 10.05 153 744
jongens pup A.2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Erik Tesselaar Nova 9.1 587 4.00 518 8.84 565 1670
2 Jori Roosenburg Hylas 8.9 623 4.19 556 6.58 441 1620
3 Matthijs Baars Hylas 8.8 641 3.98 514 4.92 336 1491
4 Martijn van Ophem Hylas 9.4 535 3.81 480 6.66 446 1461
5 Jaep Koning Trias 9.7 487 3.69 456 7.76 508 1451
6 Jasper de Bles Hylas 9.4 535 4.00 518 5.80 393 1446
7 Teun Loggen Noordkop 9.3 552 3.62 442 6.43 432 1426
8 Patrick Hage Wieringermeer 9.5 519 3.65 448 6.24 421 1388
9 Vasko Vos Noordkop 9.5 519 3.31 380 6.12 413 1312
10 Julian Kunst Hylas 9.5 519 3.52 422 5.35 365 1306
11 Max Visser Trias 9.3 552 3.15 348 5.56 378 1278
12 Thomas Botman Nova 9.7 487 3.30 378 5.62 382 1247
13 Lars Dignum Nova 9.7 487 3.61 440 4.64 316 1243
14 Jesper Zwaan Wieringermeer 9.9 457 3.41 400 5.34 364 1221
15 Nicky Botman Nova 10.0 442 3.38 394 5.30 361 1197
16 Tijs Hofmann Nova 10.0 442 3.43 404 4.84 330 1176
17 Maarten Westerdijk Trias 10.3 399 3.27 372 5.86 397 1168
18 Jochem Jansen Nova 10.2 413 3.25 368 5.60 381 1162
19 Jesse Swart Trias 10.7 346 3.16 350 5.80 393 1089
20 Eric Nieuwenhuizen DOKEV 10.4 386 3.10 338 5.24 357 1081
21 Lennart Kerkhof DOKEV 10.6 359 2.98 314 4.58 312 985
22 Jos de Groot Noordkop 11.4 262 2.70 258 3.78 253 773

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.06.2005