Pupillen competitie regio 1-3-4
Hera, Heerhugowaard, 11 juni 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

Meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600m
1 Rosalie Wijnker Hera 1040 7,6 385 2,98 314 21,74 341 2.16.6
2 Laura de Lange Suomi 968 7,7 368 3,05 328 16,88 272 2.19.7
3 Randi Stoop Hera 925 7,7 368 3,12 342 13,41 215
4 Marloes Seebregts Hera 912 7,9 334 2,75 268 19,45 310 2.42.9
5 Bente van Welij Nea Volharding 863 7,6 385 2,86 290 11,87 188 2.30.3
6 Dewi Couwenberg av Castricum 849 8,0 318 2,85 288 15,08 243 2.41.7
7 Dianta de Vries Hera 846 7,6 385 2,67 252 13,06 209 2.49.8
8 Lois Goedhart av Castricum 834 7,8 351 2,94 306 11,27 177 2.43.6
9 Lotte Bart Nea Volharding 832 7,9 334 2,80 278 13,70 220 2.40.0
10 Pauline Sleebos Suomi 817 7,5 403 2,65 248 10,70 166 2.22.9
11 Kyara Schinkel Nea Volharding 814 7,6 385 2,88 294 9,13 135 2.28.1
12 Tessa Lubbers DEM 749 8,0 318 2,63 244 11,79 187 2.35.0
13 Lotte Vennik Nea Volharding 711 7,9 334 2,64 246 8,96 131 2.34.7
14 Heleen de Vreede Nea Volharding 711 8,1 303 2,55 228 11,43 180 2.41.7
15 Fabienne Busquet Hera 701 8,2 287 2,66 250 10,58 164 2.46.6
16 Sophie Walstra Nea Volharding 683 8,3 272 2,62 242 10,87 169 2.52.1
17 Fien Kivit av Castricum 656 8,0 318 2,62 242 7,36 96
18 Fabienne Kick av Castricum 647 8,5 243 2,51 220 11,64 184
19 Chanel Broerse Nea Volharding 435 8,6 229 2,12 142 6,07 64
Meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Valancia Dekker av Castricum 1345 6,8 542 3,54 426 24,46 377
2 Romy Spruit DEM 1333 6,7 565 3,67 452 19,86 316 3.58.0
3 Demi van Noort DEM 1264 7,1 480 3,24 366 27,77 418 4.22.7
4 Iris Schlundt Bodien DEM 1180 7,0 500 3,48 414 16,52 266 4.35.5
5 Zoe Renee Doest Nea Volharding 1106 7,0 500 3,05 328 17,28 278 4.20.3
6 Michelle Suijk Hera 1061 7,2 460 3,13 344 15,91 257
7 Synove Smit Hera 1026 7,5 403 3,20 358 16,44 265 4.46.5
8 Lois van Huisstede DEM 953 7,7 368 3,01 320 16,43 265 4.35.7
9 Eva Heemskerk DEM 947 7,9 334 3,40 398 13,38 215
10 Thessa Gotz av Castricum 941 7,3 440 2,85 288 13,28 213 4.22.4
11 Lisanne de Vries DEM 837 7,8 351 2,75 268 13,59 218
12 Rianne van Diepen Hera 833 7,5 403 2,90 298 9,00 132
13 Manon Schouten av Castricum 703 8,2 287 2,78 274 9,50 142 5.29.2
14 Xanthe Kok av Castricum 578 8,2 287 2,18 154 9,23 137 5.21.1
Meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Rosanna Tatti DEM 1320 9,3 552 1,15 452 19,86 316
2 Lisanne Vedder Hera 1295 9,5 519 1,20 489 17,88 287 4.41.8
3 Lisa van Adrichem Nea Volharding 1275 9,6 503 1,05 379 25,72 393 3.58.2
4 Lentine Klaassen av Castricum 1262 9,3 552 1,05 379 20,95 331 3.54.7
5 Michelle Hoeben DEM 1143 10,0 442 1,15 452 15,45 249 4.50.8
6 Dana van Velde Hera 1133 9,8 472 1,15 452 13,04 209 3.51.8
7 Mayleen Schoenmaker Hera 1054 10,2 413 1,05 379 16,25 262 4.53.0
8 Floor Soffner Suomi 1003 10,2 413 1,05 379 13,17 211 4.29.5
9 Carlijn van Esch av Castricum 989 10,2 413 1,00 342 14,52 234 3.49.8
10 Joline van Acker Nea Volharding 953 10,1 427 1,00 342 11,65 184
11 Priscilla Sierhuis Nea Volharding 945 9,9 457 0,95 306 11,53 182 4.07.5
12 Deanne v.d. Slikke Nea Volharding 943 9,9 457 0,90 269 13,51 217 4.34.3
13 Naomi Meijer av Castricum 934 10,5 372 1,00 342 13,65 220 4.03.3
14 Raven in den Bosch Hera 916 10,5 372 0,95 306 14,73 238 4.13.8
15 Romy Heijne Nea Volharding 887 10,0 442 0,95 306 9,36 139 4.20.3
16 Iris van der Plas Suomi 813 10,5 372 0,90 269 11,02 172
17 Franke de Haan av Castricum 806 11,1 296 0,95 306 12,75 204 4.35.6
18 Fleur van Dorp Nea Volharding 778 11,1 296 0,95 306 11,21 176 4.51.8
19 Amber Bakker Hera 711 11,4 262 0,90 269 11,41 180 4.27.5
Meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Karlijn Dekker Hera 1661 8,8 641 4,30 578 6,60 442 3.43.7
2 Irini Gialamatzis DEM 1627 9,0 604 4,13 544 7,24 479
3 Lisa van den Hoff DEM 1572 9,4 535 4,09 536 7,63 501 3.54.2
4 Roos ter Voort Nea Volharding 1546 9,1 587 3,87 492 7,03 467
5 Willie Vogel Suomi 1525 9,2 569 3,89 496 6,91 460
6 Edie Karels ARO88 1477 9,3 552 4,03 524 5,92 401 3.58.3
7 Liza de Koning Nea Volharding 1438 9,6 503 3,57 432 7,67 503
8 Marelle Niermans Nea Volharding 1378 9,2 569 3,54 426 5,63 383
9 Soraida de Vries Hera 1372 9,3 552 3,46 410 6,07 410 4.13.1
10 Marjolein Reitsma DEM 1371 9,7 487 3,70 458 6,32 426 3.25.5
11 Sanne de Boer Suomi 1313 9,5 519 3,50 418 5,52 376 3.45.9
12 Danique van Tilburg DEM 1297 9,4 535 3,54 426 4,92 336 4.01.8
13 Josine Koen Nea Volharding 1277 10,0 442 3,23 364 7,09 471 4.23.9
14 Mandy de Ruyter Hera 1259 9,9 457 3,16 350 6,76 452 4.17.2
15 Emma Haas Nea Volharding 1252 9,8 472 3,39 396 5,65 384 4.21.9
16 Kelly van Wort Nea Volharding 1228 9,6 503 3,41 400 4,77 325 4.36.4
17 Esther Lubbers DEM 1224 10,0 442 3,28 374 6,03 408 4.20.0
18 Nikki Fluecht Nea Volharding 1204 9,9 457 3,47 412 4,91 335 3.41.9
19 Merel Kok av Castricum 1195 10,3 399 3,26 370 6,33 426
20 Renske Letema Hera 1164 10,4 386 3,46 410 5,40 368 4.28.4
21 Robbey Scheffer Suomi 1142 10,0 442 3,32 382 4,67 318
22 Jamie van der Grijn Suomi 1137 10,2 413 3,00 318 6,00 406
23 Amber Commadeur Hera 1097 10,5 372 3,05 328 5,86 397 4.11.9
24 Sharon de Gooyer Nea Volharding 960 10,9 321 2,97 312 4,80 327
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600m
1 Bryan Keevel Nea Volharding 1160 7,4 422 3,36 390 22,24 348 2.17.1
2 Fabian Freijser Suomi 1044 7,5 403 2,73 264 24,46 377 2.50.6
3 Jochem Dobber Suomi 1022 7,2 460 3,28 374 11,84 188 2.10.2
4 Sven Schoonebeek av Castricum 1017 7,1 480 3,20 358 11,39 179 2.15.3
5 Julian Kroonenberg Nea Volharding 935 7,4 422 2,76 270 15,07 243 2.25.6
6 Jip Elfrink DEM 933 8,5 243 2,89 296 25,84 394 2.28.8
7 David Rosdorff Suomi 877 7,5 403 2,86 290 11,63 184 2.35.7
8 Sytse Koen Nea Volharding 837 7,7 368 2,74 266 12,69 203 2.29.6
9 Bart Groeneveld Suomi 824 7,9 334 2,58 234 15,85 256 2.22.7
10 Zeger in den Bosch Hera 753 8,0 318 2,62 242 12,12 193 2.32.4
11 Pieter Zuurbier Hera 709 7,9 334 2,12 142 14,48 233 2.35.2
12 Tim Groeneveld Suomi 670 8,4 257 2,42 202 13,14 211 2.38.3
13 Martin Munnik DEM 652 8,0 318 2,25 168 10,70 166 2.45.0
14 Brent Robeerst Hera 451 9,0 176 1,94 106 10,85 169 3.01.0
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Niels Apeldoorn Hera 1442 6,8 542 3,59 436 31,72 464 3.44.7
2 Lucas Leemhuis Hera 1407 6,9 521 3,42 402 33,59 484 4.00.2
3 Reijndert Mehrer av Castricum 1374 6,8 542 3,69 456 24,34 376
4 Bas Katsma Hera 1341 7,1 480 3,49 416 30,05 445 4.07.5
5 Tony van Diepen Hera 1222 6,9 521 3,50 418 17,61 283 3.51.0
6 Heike Vethaak Nea Volharding 1175 7,2 460 2,95 308 26,86 407 4.32.4
7 Jesse Koomen ARO88 1106 7,3 440 3,03 324 21,80 342 4.01.1
8 Danny van Wort Nea Volharding 1105 7,2 460 3,21 360 17,76 285
9 Joshua Meijer Nea Volharding 1031 7,2 460 3,02 322 15,44 249 4.02.5
10 Lars Hartendorp Hera 1008 7,9 334 2,75 268 26,78 406 4.13.3
11 Storm de Boer av Castricum 1000 7,6 385 2,78 274 21,69 341
12 Tim van Dee Nea Volharding 959 7,7 368 2,53 224 23,64 367
13 Jouke Schotanus Suomi 958 7,9 334 2,73 264 23,12 360 4.42.8
14 Luuk Stal Hera 945 7,6 385 2,69 256 19,05 304 4.23.6
15 Quinten Rosdorff Suomi 944 7,6 385 3,07 332 14,07 227
16 Koen Kersten Suomi 934 7,8 351 3,04 326 15,91 257 4.13.8
17 Oliver Kersten Suomi 857 7,8 351 2,69 256 15,52 250 4.12.2
18 Jens Karels ARO88 850 7,9 334 2,55 228 17,98 288 4.19.5
19 Jesse Postema Nea Volharding 653 7,9 334 2,43 204 8,20 115 4.09.8
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Brian Bunte Nea Volharding 1370 9,7 487 1,10 416 31,99 467
2 Joey Vork Nea Volharding 1366 9,5 519 1,00 342 35,57 505 3.50.9
3 Levi Schuchard Nea Volharding 1306 9,7 487 1,15 452 23,64 367
4 Stijn de Ruiter av Castricum 1283 9,6 503 1,00 342 29,45 438 3.41.8
5 Sam Huigen Hera 1260 9,8 472 1,00 342 30,16 446 3.58.1
6 Chris van Hensbergen Suomi 1252 9,9 457 1,00 342 30,75 453 3.49.9
7 Aaron van Gent Nea Volharding 1234 9,6 503 1,00 342 25,36 389 4.12.8
8 Maico Timmerman Hera 1232 9,4 535 1,05 379 20,05 318 4.22.8
9 Steven Carton DEM 1186 10,1 427 1,05 379 24,72 380 4.10.8
10 Gylindo Offerman Nea Volharding 1180 10,1 427 0,95 306 30,23 447 4.50.6
11 Ryan Wiarda Nea Volharding 1149 9,7 487 1,00 342 20,19 320 4.18.0
12 Toby van Gastelen Nea Volharding 1126 9,8 472 1,00 342 19,64 312
13 Tim Houter Hera 1065 10,7 346 1,05 379 21,62 340 4.05.2
14 Nick van Dorp Nea Volharding 1030 10,6 359 1,00 342 20,84 329 4.18.4
15 Jerome Busquet Hera 1017 11,2 285 1,00 342 25,48 390 4.41.7
16 Pepijn Roos Hoefgees DEM 1003 11,8 218 1,00 342 29,90 443 5.11.9
17 Sander Hessen Suomi 1000 10,0 442 0,90 269 18,06 289 4.15.5
18 Evert Munnik DEM 894 11,0 308 0,90 269 19,93 317
19 Carlo Bos DEM 874 12,0 197 1,00 342 21,25 335 5.22.9
20 Wessel Bos DEM 625 12,7 129 0,90 269 14,10 227
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Chris Beemster ARO88 1693 9,1 587 4,00 518 9,30 588
2 Filip van der Hoven Hera 1678 8,8 641 4,02 522 7,89 515 4.07.6
3 Mees de Lange Nea Volharding 1644 8,9 623 3,92 502 7,97 519 3.57.9
4 Kolin Zonneveld DEM 1520 9,2 569 3,65 448 7,66 503 4.10.0
5 Wouter Mehrer av Castricum 1507 9,3 552 3,85 488 7,03 467
6 Luc Does DEM 1493 9,0 604 3,95 508 5,61 381 3.34.9
7 Richard Engel Hera 1481 9,1 587 3,63 444 6,73 450 3.41.9
8 Wouter Vaneker DEM 1474 9,3 552 3,60 438 7,33 484
9 Menno van der Steen Suomi 1456 9,4 535 3,32 382 8,33 539 4.24.6
10 Anthony Voogt Hera 1434 9,3 552 3,66 450 6,42 432 3.55.8
11 Joel Vennik Nea Volharding 1409 9,6 503 3,63 444 6,94 462 3.46.4
12 Zico Kevel Nea Volharding 1399 9,5 519 3,59 436 6,63 444 3.52.3
13 Jeroen van Muiswinkel Hera 1384 9,5 519 3,36 390 7,17 475 3.38.9
14 Rienk de Weerd av Castricum 1376 9,8 472 3,46 410 7,50 494 3.59.4
15 Nout Keijzer Suomi 1348 9,7 487 3,60 438 6,28 423 3.49.7
16 Tim Koenis Hera 1342 9,8 472 3,66 450 6,22 420 3.48.2
17 Cornelius Kersten Suomi 1327 9,6 503 3,59 436 5,72 388 3.49.1
18 Roelant van Dooren Hera 1277 9,7 487 3,35 388 5,93 402 4.32.8
19 Martijn van Osch Suomi 1271 9,3 552 3,31 380 4,97 339 4.03.3
20 Mike van Dee Nea Volharding 1188 9,8 472 3,26 370 5,07 346 4.31.7
21 Michel Slebos Suomi 1162 10,2 413 3,12 342 6,02 407 3.53.8
22 Wouter Stoker DEM 1135 10,4 386 3,19 356 5,80 393
23 Sander de Vries DEM 1069 10,4 386 2,86 290 5,80 393
24 Niels Katsma Hera 1062 10,5 372 3,00 318 5,47 372 4.26.3
25 Erik Emondt av Castricum 1053 10,7 346 3,05 328 5,58 379 4.14.4
26 Kristiaan Letema Hera 1027 10,5 372 2,89 296 5,27 359 4.18.0
27 Stein de Vreede Nea Volharding 990 10,6 359 2,95 308 4,73 323
28 Bram van Dierendonck Suomi 947 10,9 321 2,88 294 4,87 332 4.22.5
29 Marc Fennema Hera 840 11,4 262 2,60 238 4,98 340 4.37.8
Jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600m
1 Lars Katsma Hera 803 8,2 287 2,44 206 19,47 310 2.36.4
2 Jeltes de Weerd av Castricum 725 8,1 303 2,31 180 15,01 242
3 Devi Vrijburg av Castricum 691 7,9 334 2,42 202 10,12 155 2.34.8
4 Melle Lagerwey Hera 675 8,1 303 2,58 234 9,30 138 2.21.6
5 Pieter Slebos Suomi 668 8,3 272 2,50 218 11,31 178 2.39.5
Meisjes pup Mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600m
1 Jessica van Mol Hera 876 7,9 334 2,73 264 17,27 278 2.28.1
2 Britt Zwagerman ARO88 588 8,5 243 2,21 160 11,68 185 2.59.0
3 Lotte Hassink ARO88 576 8,6 229 2,34 186 10,44 161 3.22.6
4 Esther de Gooyer Nea Volharding 470 8,6 229 2,37 192 5,50 49
5 Tess van Dorp Nea Volharding 376 9,3 139 2,12 142 7,34 95 3.03.6

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.06.2005