Pupillen competitie regio 1-3-4
av Edam, Edam, 11 juni 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

Meisjes Pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Anne Homan SAV 868 7,8 351 2,60 238 17,36 279 2.29.6
2 Ayonne van Oort av Edam 847 7,6 385 2,72 262 12,51 200 2.31.7
3 Paulien Kok av Edam 833 7,8 351 2,80 278 12,78 204 2.27.7
4 Rianne Kalk av Edam 819 8,1 303 2,81 280 14,61 236 3.04.9
5 Amy Keijzer av Edam 816 7,5 403 2,57 232 11,51 181 2.30.5
6 Sarah Laan SAV 811 7,8 351 2,51 220 14,87 240 2.25.9
7 Luca Wayper Lycurgus 776 7,7 368 2,56 230 11,34 178 2.35.1
8 Nina Karsten av Edam 733 8,0 318 2,63 244 10,93 171 2.37.0
9 Tessa Meulman Lycurgus 726 7,9 334 2,58 234 10,26 158 2.25.2
10 Fleur Nordmann Lycurgus 717 7,8 351 2,50 218 9,79 148 2.26.7
11 Rosa Koeman Lycurgus 705 8,0 318 2,60 238 9,82 149 2.28.5
12 Maisa Tromp Lycurgus 674 8,3 272 2,74 266 9,20 136 3.01.5
13 Femke Schipmolder Waterland 654 8,3 272 2,46 210 10,99 172 2.52.4
14 Mabel Holkamp Lycurgus 557 8,6 229 2,15 148 11,41 180 3.29.0
15 Beau Buurman Lycurgus 219 9,8 83 2,00 118 4,40 18 3.20.1
Meisjes Pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Michelle Oud SAV 1337 6,7 565 3,73 464 19,36 308 3.53.4
2 Kiki Haartman Lycurgus 1249 7,1 480 3,61 440 20,82 329 4.04.9
3 Zola van Zwol Hollandia 1237 6,9 521 3,33 384 21,05 332 4.00.7
4 Carmen Laffra Lycurgus 1159 7,3 440 3,37 392 20,70 327 4.30.6
5 Rachel Stout Monnickendam 1080 7,2 460 3,13 344 17,16 276 4.27.8
6 Naomi Licumahuwa Lycurgus 1066 7,1 480 3,07 294 18,24 292 4.12.4
7 Kim Gomersbach av Edam 1056 7,0 500 3,20 358 12,40 198
8 Pien Rijken Lycurgus 970 7,5 403 3,20 358 13,05 209 4.34.7
9 Sanne Schenk Lycurgus 915 7,8 351 2,93 304 16,13 260 4.42.0
10 Yentl te Riele Hollandia 902 7,6 385 2,91 300 13,53 217 4.12.4
11 Jessie Lof av Edam 859 8,1 303 2,97 312 15,15 244 4.23.3
12 Mariska van Kalsbeek SAV 855 7,6 385 2,85 288 11,52 182 5.05.9
13 Sonja Beers SAV 843 7,9 334 2,96 310 12,49 199
14 Bregje Bouma av Edam 797 7,8 351 2,84 286 10,38 160 4.26.4
15 Sophie Klaver av Edam 754 7,9 334 2,68 254 10,67 166 4.41.4
16 Layla de Blok Lycurgus 740 8,0 318 2,82 282 9,40 140 4.36.7
16 Iris Kaptein av Edam 740 8,1 303 2,80 278 10,35 159 4.42.8
18 Naomi Kuin SAV 720 7,9 334 2,67 252 9,10 134 5.15.0
19 Manouk v.d. Lustgraaf av Edam 710 7,9 334 2,35 188 11,88 188 4.39.9
20 Thea Noordeloos SAV 703 8,4 257 2,65 248 12,42 198 4.21.9
21 Veronique de Jong av Edam 656 8,4 257 2,52 222 11,25 177 4.13.4
22 Nanouk de Leng av Edam 634 8,3 272 2,52 222 9,39 140
23 Aliza Kroon av Edam 559 8,3 272 2,29 176 8,02 111 4.43.0
24 Marissa van Otterloo Lycurgus 555 8,3 272 2,47 212 6,32 71 4.53.8
Meisjes Pup A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Fenna van der Klei Waterland 1211 9,6 503 1,10 416 18,24 292 3.53.9
2 Judith Pambo Nunes SAV 1168 10,0 442 1,15 452 17,00 274 4.15.0
3 Susan Kok av Edam 1167 10,1 427 1,10 416 20,46 324 4.12.9
4 Anne Molenaar av Edam 1150 10,2 413 1,00 342 25,88 395 4.30.8
5 Feykje Mosch av Edam 1127 10,1 427 1,10 416 17,70 284 4.10.4
6 Suzanne van den Reek Hollandia 1064 9,6 503 0,95 306 15,84 255
7 Manon Boukens SAV 1053 10,8 333 1,20 489 14,33 231 4.01.8
8 Els Noordeloos SAV 1047 10,5 372 1,05 379 18,48 296 4.09.4
9 Manon Haakman Lycurgus 1030 9,7 487 1,05 379 10,59 164 4.12.1
10 Selina Bak Monnickendam 1028 10,3 399 1,00 342 17,87 287 4.09.7
11 Yasmine Khamma Hollandia 1021 10,4 386 1,00 342 18,30 293
12 Deborah Koning av Edam 1014 10,5 372 0,95 306 21,34 336 4.37.2
13 Lotte van Elst Waterland 984 10,9 321 1,05 379 17,67 284 4.16.2
14 Lisa Jongewaard Lycurgus 976 10,8 333 1,05 379 16,40 264 4.06.6
15 Danique de Jong SAV 959 10,5 372 1,05 379 13,01 208 4.02.4
16 Janine Schuitemaker av Edam 949 10,2 413 0,95 306 14,30 230 4.40.6
17 Bente Wayper Lycurgus 887 10,5 372 0,90 269 15,25 246
18 Judith Kok SAV 881 10,3 399 0,95 306 11,22 176 4.09.3
19 Roos Lok Lycurgus 877 10,5 372 0,95 306 12,47 199 4.06.1
20 Loes van der Ven Lycurgus 854 11,9 207 0,95 306 21,68 341
21 Pleuni Stam Lycurgus 824 11,7 228 1,00 342 15,76 254
22 Tess Vriend SAV 818 11,2 285 0,95 306 14,10 227 4.21.2
23 Esther Vane av Edam 817 10,6 359 0,95 306 10,00 152 4.09.1
23 Jennifer Kindt SAV 817 11,3 273 1,00 342 12,64 202 4.36.6
25 Lisan Beukman Hollandia 784 11,0 308 0,95 306 10,88 170 4.41.3
26 Micky Karsten av Edam 736 11,1 296 0,90 269 10,93 171 4.21.1
27 Bo van Bree Hollandia 711 11,6 239 0,85 232 14,87 240 4.37.7
28 Bibiane Bond av Edam 680 11,8 218 0,90 269 12,15 193 4.55.1
29 Sanne Bouwes av Edam 662 11,5 250 0,80 196 13,43 216 4.47.8
30 Debby v.d. Berg av Edam 623 12,5 148 0,85 232 15,07 243 4.59.0
31 Jolijn Buren av Edam 593 12,7 129 0,85 232 14,42 232 5.44.6
32 Desiree Raaijman Hollandia 570 11,9 207 0,80 196 10,76 167 4.35.0
Meisjes Pup A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Alissa Olofsen SAV 1442 9,6 503 3,63 444 7,53 495 4.18.3
2 Nicole Bakker SAV 1405 9,5 519 3,68 454 6,43 432 3.38.7
3 Ellen Beers SAV 1378 9,7 487 3,57 432 6,89 459 4.10.5
4 Milou Rossenaar av Edam 1327 9,8 472 3,70 458 5,86 397 3.50.2
5 Heleen Wildoer SAV 1284 9,6 503 3,39 396 5,66 385 3.34.8
6 Sanne Veenboer Lycurgus 1265 10,4 386 3,72 462 6,18 417 4.27.9
7 Vera Dietz Lycurgus 1225 9,7 487 3,31 380 5,25 358 3.54.1
8 Jonna Lansu Lycurgus 1188 9,9 457 3,22 362 5,42 369 4.45.5
9 Jolien Tel Lycurgus 1168 10,6 359 3,19 356 6,79 453 4.16.5
10 Denise de Blok Lycurgus 1164 10,2 413 3,40 398 5,17 353
11 Emily Kuin SAV 1160 10,1 427 3,22 362 5,45 371 4.34.9
12 Manon Conijn av Edam 1148 10,7 346 3,35 388 6,13 414 4.42.7
13 June Purkins av Edam 1146 10,2 413 3,18 354 5,58 379
14 Yvette de Koning Lycurgus 1107 10,7 346 3,23 364 5,85 397 4.13.2
15 Lyanne Molenaar av Edam 1065 10,6 359 3,40 398 4,52 308 4.09.6
16 Danielle Kalk av Edam 1043 11,3 273 3,22 362 6,03 408 4.57.3
17 Janneke Jak SAV 1028 10,6 359 3,23 364 4,48 305 4.06.9
18 Arianne Gravesteijn Lycurgus 1003 10,7 346 3,32 382 4,07 275
19 Danique Nordmann Lycurgus 996 11,2 285 3,15 348 5,32 363 4.36.0
20 Dion Bout Lycurgus 995 10,9 321 2,94 306 5,40 368 4.29.1
21 Marike van Goethem Lycurgus 992 10,6 359 3,05 328 4,48 305 4.37.5
22 Veerle Numan Lycurgus 970 10,6 359 3,03 324 4,23 287 4.09.2
23 Nienke Veldhuis SAV 884 11,4 262 2,76 270 5,16 352 4.31.5
24 Marit de Vries Hollandia 874 10,7 346 2,87 292 3,57 236 3.56.1
25 Danielle van Dijk av Edam 806 11,2 285 2,83 284 3,58 237 4.59.4
26 Larissa Keijzer av Edam 770 10,8 333 2,39 196 3,63 241 4.39.4
27 Charlotte Jak Lycurgus 754 11,1 296 2,74 266 3,05 192
28 Fleur Rootselaar SAV 749 12,1 187 2,64 246 4,64 316 4.36.7
Jongens Pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Maarten Kwant Lycurgus 1069 7,6 385 2,79 276 26,98 408 2.34.6
2 Julian Kok Lycurgus 1067 7,8 351 2,80 278 29,44 438 2.20.8
3 Niels Compas SAV 1062 7,3 440 3,01 320 18,89 302 2.16.9
4 Johan Ouwehand av Edam 1048 7,7 368 2,82 282 26,09 398 2.37.3
5 Linso van der Burg Lycurgus 963 7,3 440 3,11 340 11,61 183 2.19.9
6 Sjoerd van Deudekom Lycurgus 918 7,5 403 2,93 304 13,14 211 2.36.1
7 Mika Broekhuizen Lycurgus 916 8,2 287 2,50 218 27,21 411 2.30.0
8 Jan Boon SAV 830 8,0 318 2,70 258 15,76 254 2.42.5
9 Jochem Jaarsma Lycurgus 786 7,8 351 2,61 240 12,26 195 2.23.1
10 Vince Kaars av Edam 773 8,1 303 2,55 228 15,03 242 2.26.9
11 Job de Nijs av Edam 767 8,5 243 2,35 188 21,37 336 2.48.8
12 Renze Wortel Monnickendam 756 8,5 243 2,69 256 15,95 257
13 Tim Bokenkamp av Edam 725 8,5 243 2,30 178 19,06 304 2.55.1
14 Wietger Mosch av Edam 712 8,6 229 2,42 202 17,48 281 2.43.2
15 Mike Kaars av Edam 706 8,1 303 2,40 198 12,81 205 2.29.7
16 Tim Hoogervorst Lycurgus 545 8,6 229 2,09 136 11,44 180 2.41.6
17 Kjell van Dijk SAV 51 0,0 0 0,00 0 5,56 51 2.23.5
Jongens Pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Niels Kwakman av Edam 1223 7,2 460 3,36 390 24,12 373 4.09.5
2 Mats Janssen Waterland 1215 7,1 480 3,13 344 25,55 391 3.58.6
3 Sebastian Kok Lycurgus 1093 7,3 440 3,08 334 20,11 319 4.09.3
4 Matthijs Jong SAV 1062 7,5 403 2,67 252 26,86 407 4.07.5
5 Maarten ten Have av Edam 980 7,5 403 2,85 288 18,00 289
6 Roy Ruijter SAV 956 7,4 422 2,77 272 16,24 262 4.03.7
7 Jesse Bruyne Lycurgus 917 7,8 351 2,80 278 17,95 288 4.24.4
8 Thomas Boots Lycurgus 881 8,1 303 2,76 270 19,35 308 5.18.2
9 Oscar van Crimpen SAV 880 8,0 318 2,75 268 18,37 294 4.30.2
10 Lars Gilissen Lycurgus 866 7,5 403 2,59 236 14,10 227
11 Jur Koning av Edam 781 7,9 334 2,42 202 15,18 245 4.25.3
12 Patrick Koper Lycurgus 772 8,1 303 2,51 220 15,46 249 4.21.1
13 Kike Navarro Lycurgus 720 8,5 243 2,61 240 14,70 237 4.27.2
14 Coen van der Hulst Lycurgus 706 8,6 229 2,74 266 13,14 211 5.08.8
15 Rogier Kuyzer Lycurgus 641 8,4 257 2,79 276 7,91 108 5.02.4
16 Leon van Essen av Edam 580 8,6 229 2,69 256 7,31 95 4.43.3
17 Thijs Goedheer Lycurgus 344 9,6 105 1,88 94 9,65 145 5.39.2
Jongens Pup A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Pepijn Walstra Lycurgus 1354 9,4 535 1,05 379 29,60 440
2 Patrick Camara Monnickendam 1226 9,7 487 1,05 379 23,12 360 4.00.8
3 John Verdonck Hollandia 1211 10,1 427 1,10 416 23,76 368 4.16.7
4 Selim Faroque Hollandia 1210 9,8 472 1,15 452 17,82 286 3.50.1
5 Fabian Sentener Hollandia 1156 10,6 359 1,20 489 19,34 308 4.20.1
6 Rene Boon SAV 1133 10,7 346 1,05 379 26,96 408 4.12.3
7 Rems Neele Lycurgus 1125 10,4 386 1,15 452 17,91 287 3.53.9
8 Alex Beekman Waterland 1112 9,9 457 1,00 342 19,67 313 4.23.0
9 Joppe Terpoorten av Edam 1095 10,5 372 1,15 452 16,83 271 4.02.5
10 Rens Vrolijk Lycurgus 1081 9,7 487 0,90 269 20,56 325 4.29.2
11 Sean Meijer Lycurgus 1058 10,4 386 0,90 269 26,50 403 3.43.1
12 Koen Windt SAV 1055 10,7 346 1,05 379 20,90 330 3.53.0
13 Erwin Bas Lycurgus 1053 10,4 386 1,00 342 20,56 325 3.51.0
14 Dave Brandhoff SAV 1010 11,0 308 1,15 452 15,47 250 3.42.7
15 Peter de Boer SAV 1007 10,8 333 1,00 342 21,03 332 4.42.9
16 Remco Grootjen Lycurgus 996 9,8 472 0,90 269 15,78 255 3.53.7
17 Nick Veerman av Edam 970 10,9 321 0,95 306 21,86 343 4.21.2
18 Jan-Dirk Gravesteijn Lycurgus 919 10,5 372 1,00 342 12,81 205 4.07.9
19 Danny Kaars av Edam 903 11,0 308 1,05 379 13,42 216 4.02.9
20 Patrick Schans av Edam 886 10,7 346 0,95 306 14,52 234 4.26.6
21 Ewoud Vissers SAV 839 10,7 346 1,00 342 9,91 151 4.20.1
22 Dennis Beemsterboer Lycurgus 751 11,9 207 0,90 269 17,07 275 4.31.4
23 Dennis Boon Lycurgus 679 11,4 262 0,75 159 15,97 258 4.35.9
24 Delano Holkamp Lycurgus 570 12,7 129 0,80 196 15,16 245 5.24.3
Jongens Pup A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lasse Liebrand Hollandia 1722 9,1 587 4,14 546 9,31 589
2 Jesse van Zwol Hollandia 1617 8,9 623 3,77 472 8,02 522
3 Jan Rekelhof av Edam 1558 9,4 535 4,08 534 7,41 489 3.42.4
4 Sven de Jong Hollandia 1550 9,2 569 3,90 498 7,30 483 3.55.1
5 Timo Looyen Waterland 1541 9,1 587 3,66 450 7,69 504 3.24.0
6 Jorrit Blonk Lycurgus 1539 9,0 604 3,73 464 7,10 471
7 Jonathan Hielkema Hollandia 1536 9,3 552 3,73 464 7,98 520
8 Sven Olofsen SAV 1492 9,3 552 3,86 490 6,73 450 3.42.4
9 Menno Vloon Lycurgus 1468 9,4 535 3,78 474 6,88 459 4.11.0
10 Andrew Vriend Lycurgus 1436 9,5 519 3,70 458 6,89 459 3.43.3
11 Pepijn Berkenbosch av Edam 1425 9,9 457 3,85 488 7,25 480 3.42.3
12 Thomas Kwakman av Edam 1411 10,1 427 3,79 476 7,75 508 3.41.6
13 Klaas Opdam SAV 1399 9,5 519 3,62 442 6,53 438 4.03.1
14 Marc Licumhuwa Lycurgus 1398 9,5 519 3,32 382 7,55 497 3.57.6
15 Calvin Bos Lycurgus 1386 9,5 519 3,49 416 6,75 451
16 Nino Kraaijer Lycurgus 1383 9,6 503 3,57 432 6,70 448 3.24.1
16 Daan Kwant Lycurgus 1383 10,0 442 3,63 444 7,56 497 4.16.0
18 Alexandros Visser Lycurgus 1382 9,6 503 3,87 492 5,69 387
19 Roel Dijkstra Monnickendam 1317 10,2 413 3,57 432 7,12 472 4.12.3
20 Ricardo Aberkrom av Edam 1254 10,1 427 3,34 386 6,57 441 4.06.8
21 Wessel Kabel Lycurgus 1247 9,8 472 3,22 362 6,11 413 4.10.2
22 Jeffrey Merts SAV 1246 10,1 427 3,57 432 5,69 387 4.01.5
23 Cor-Jan Kramer Lycurgus 1240 10,0 442 3,41 400 5,87 398 3.48.6
24 Stefan Heijne Lycurgus 1239 10,3 399 3,25 368 7,11 472
25 Gerben Vermeulen Lycurgus 1194 10,2 413 3,25 368 6,12 413 3.43.2
26 Robin Honing Lycurgus 1188 9,8 472 3,00 318 5,87 398 4.13.2
27 Joost Homan SAV 1168 10,0 442 3,32 382 5,04 344 4.07.2
28 Luuk van Essen av Edam 1167 10,5 372 3,46 410 5,67 385 4.04.0
29 Arjan Vonk Lycurgus 1139 10,3 399 3,44 406 4,89 334 4.06.4
30 Mike Martens Lycurgus 1104 10,8 333 3,15 348 6,27 423
31 Leon van der Velden Lycurgus 1053 10,5 372 3,03 324 5,23 357 4.10.5
31 Jeroen Vonk Monnickendam 1053 11,1 296 3,16 350 6,02 407 4.32.7
33 Tom Sistermans Lycurgus 1006 10,8 333 2,98 314 5,26 359
34 Timo Timmerman SAV 986 10,5 372 2,79 276 4,96 338 4.05.3
35 Abanoub Khamis av Edam 884 11,5 250 2,89 296 4,95 338 5.11.5
Jongens Pup (mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lorenzo Louhatapessy Lycurgus 795 8,4 257 2,63 244 18,40 294 2.59.0
2 Django de Vreng Hollandia 793 7,9 334 2,64 246 13,25 213 2.35.6
3 Jesse de Wringer av Edam 750 8,4 257 2,47 212 17,48 281 3.00.7
4 Rowdy de Groot Monnickendam 649 8,7 215 2,71 260 11,12 174 2.49.4
5 Ruud van der Ven Lycurgus 613 8,3 272 2,39 196 9,63 145 2.31.6
6 Bjorn Groot av Edam 565 8,8 202 2,17 152 13,15 211 3.03.0
7 Jan Water SAV 536 9,0 176 2,35 188 11,01 172 3.01.5
8 Gijs van der Hulst Lycurgus 474 9,1 163 2,15 148 10,52 163 3.11.5
9 Patrick Boon Lycurgus 293 10,1 51 2,06 130 8,08 112 3.22.0
Meisjes Pup C mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lobke Rijken Lycurgus 807 7,6 385 2,81 280 9,49 142 2.30.9
2 Mexx Groot Lycurgus 724 7,6 385 2,45 208 8,97 131 2.38.0
3 Jeanine Oud SAV 683 8,1 303 2,52 222 10,27 158 2.32.0
4 Lisanne vd Lustgraaf av Edam 660 8,1 303 2,36 190 10,75 167 2.49.9
5 Marieke ten Have av Edam 567 8,4 257 2,27 172 9,27 138 2.48.9
6 Marjolein Visser av Edam 503 8,1 303 2,02 122 6,62 78 2.53.1
7 Amber Ruijter SAV 448 9,1 163 2,12 142 9,55 143 3.14.2
8 Saranna v Otterloo Lycurgus 272 9,5 116 2,06 130 4,65 26
9 Sara Lof av Edam 124 11,6 1 1,89 96 4,68 27 3.17.7

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.06.2005