Pupillen competitie regio 1-3-4
Atos, Amsterdam, 11 juni 2005


meisjes pup C totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Aike Jansen AV'23 1089 7.0 500 3.19 356 14.48 233
2 Tara Yoro AV'23 1056 6.8 542 3.32 382 9.00 132
3 Shanice van Kan KAV Holland 1010 7.4 422 3.01 320 16.61 268
4 Neresa Cheniva AAC 847 7.3 440 2.41 200 12.91 207
5 Lisa van Egten Zaanland 846 7.9 334 2.79 276 14.66 236
6 Marijn Kallenberg AV'23 810 8.3 272 3.06 330 13.00 208
7 Pien Spekrijsen AV'23 807 8.2 287 2.79 276 15.12 244
8 Anne van Loo KAV Holland 803 7.8 351 2.78 274 11.30 178
9 Rivka v. Heijninge KAV Holland 775 7.8 351 2.71 260 10.61 164
10 Claire Marinissen AV'23 772 8.2 287 2.56 230 15.83 255
11 Anson Schiavone AAC 705 8.2 287 2.74 266 9.99 152
12 Louise Mannel Atos 691 8.2 287 2.62 242 10.51 162
13 Robin Telling AAC 686 8.6 229 2.69 256 12.61 201
14 Aniek Huisman KAV Holland 685 7.9 334 2.57 232 8.41 119
15 Sofie Engelen AV'23 648 8.3 272 2.47 212 10.61 164
16 Maaike Merckens KAV Holland 587 8.6 229 2.21 160 12.43 198
17 Jeske van der Pal Zaanland 562 8.6 229 2.44 206 8.75 127
18 Oblaya Kenswil AAC 470 9.1 163 2.01 120 11.81 187
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Jaimie van Tholl AV'23 1338 6.5 611 3.49 416 19.53 311
2 Luka Janssen AV'23 1324 6.8 542 3.48 414 23.76 368
3 Daphne Willems AV'23 1245 6.9 521 3.44 406 20.03 318
4 Lisa Dalmulder AV'23 1188 7.0 500 3.13 344 21.89 344
5 Nina Abbott AAC 1165 6.9 521 3.16 350 18.39 294
6 Jiska Voortman AAC 1103 6.9 521 2.98 314 16.66 268
7 Perry Chelsea AAC 1086 6.9 521 3.27 372 12.12 193
8 Esther Kelderman AV'23 1073 7.0 500 3.00 318 15.80 255
9 Anna Noelle Kaffe KAV Holland 1072 6.9 521 3.02 322 14.20 229
10 Floor Molenaar AV'23 1048 7.0 500 3.00 318 14.28 230
11 Eva Verwyst AAC 951 6.9 521 2.74 266 10.59 164
12 Britt Dekker Atos 932 7.4 422 2.69 256 15.76 254
13 Rascha Fresen AV'23 913 7.3 440 2.74 266 12.91 207
14 Luna van der Bosch AAC 883 7.4 422 2.66 250 13.13 211
15 Zoe Silva AV'23 788 8.0 318 2.67 252 13.55 218
16 Sarah v. Veelen Atos 763 7.8 351 2.82 282 8.92 130
17 Jayne Kolsteeg AAC 738 7.9 334 2.61 240 10.60 164
18 Anoa Jubitana AV'23 642 8.1 303 2.53 224 8.20 115
19 Celine Senator AAC 621 7.8 351 16.76 270
20 Celine Georges AAC 612 8.5 243 2.59 236 9.06 133
21 Sharon Visschers Atos 575 8.5 243 2.24 166 10.70 166
22 Lianne Overwater Zaanland 538 8.4 257 2.30 178 7.66 103
23 Anouk Wilmsen Zaanland 525 9.0 176 2.05 128 13.75 221
24 Maria Klonhammer AV'23 435 9.3 139 2.18 154 9.49 142
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen
1 Deveny Groenveld Atos 1348 9.3 552 1.15 452 21.90 344
2 Alesha Cronie AAC 1218 9.3 552 1.15 452 13.33 214
3 Sterre Bock AV'23 1204 10.1 427 1.15 452 20.55 325
4 Nina van Velzen AV'23 1089 9.6 503 1.00 342 15.14 244
5 Charlotte de Haan AAC 1068 9.5 519 1.00 342 12.95 207
6 Kim van Egten Zaanland 986 10.1 427 1.00 342 13.52 217
7 Marije Doddema Zaanland 968 9.8 472 0.85 232 16.41 264
8 Ashley Anson AAC 965 10.2 413 1.00 342 13.10 210
9 Lotte Matola AV'23 963 10.4 386 0.95 306 16.84 271
10 Sterre van Ziel AV'23 953 10.6 359 1.05 379 13.39 215
11 Nancy Schijffelen AV'23 947 10.4 386 0.95 306 15.80 255
12 Merel Bootsma AAC 858 10.6 359 0.85 232 16.58 267
13 Tessa Lamers Zaanland 833 11.3 273 1.00 342 13.56 218
14 Nicole Bonnema AAC 822 10.4 386 0.85 232 12.73 204
15 Marianne Teng AV'23 819 10.8 333 0.90 269 13.52 217
16 Xanthe Joumiasse Zaanland 818 11.0 308 0.90 269 14.94 241
17 Margaux Jonkers AV'23 813 10.95 315 0.95 306 12.11 192
18 Kaya van Pol AV'23 811 10.6 359 0.85 232 13.68 220
19 Annel Koomen AV'23 794 10.8 333 1.00 342 8.41 119
20 Paulien de Boer AV'23 784 11.5 250 0.95 306 14.18 228
21 Femke van derPal Zaanland 765 10.7 346 0.90 269 9.88 150
22 Yasmin Vittali Atos 724 10.7 346 0.70 122 15.90 256
23 Els Hesse AV'23 704 11.3 273 0.90 269 10.49 162
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten
1 Manon Huisman KAV Holland 1681 8.9 623 4.17 552 7.73 506
2 Elizabeth Zwerver AAC 1603 9.3 552 4.06 530 8.00 521
3 Tessa Strijp AV'23 1516 9.3 552 3.90 498 7.01 466
4 Niobe Lokhorst AAC 1422 9.4 535 3.64 446 6.57 441
5 Sherada Boukhari AV'23 1391 9.3 552 3.59 436 5.96 403
6 Nathalie Agenent KAV Holland 1346 9.4 535 3.29 376 6.48 435
7 Romee v. Balluseck KAV Holland 1342 9.8 472 3.63 444 6.32 426
8 Juul Klatser KAV Holland 1307 9.4 535 3.42 402 5.44 370
9 Iris Bennink AV'23 1276 9.9 457 3.48 414 5.98 405
10 Roetje Ras AV'23 1268 10.0 442 3.58 434 5.78 392
11 Aurelie misse AV'23 1263 9.9 457 3.50 418 5.72 388
12 Clara Hagens AV'23 1260 10.4 386 3.49 416 6.87 458
13 Maaike Hartog KAV Holland 1216 10.0 442 3.42 402 5.46 372
13 Lisa Both KAV Holland 1216 10.1 427 3.47 412 5.54 377
15 Anna v. Veelen Atos 1103 10.8 333 3.18 354 6.16 416
16 Femke Goudriaan AAC 1097 10.5 372 3.27 372 5.17 353
17 Ingeborg Sanders AV'23 1061 11.0 308 3.39 396 5.24 357
18 Yosta Vegting Atos 1026 11.4 262 2.95 308 6.84 456
19 Sara Hofland Atos 991 10.5 372 3.01 320 4.40 299
20 Tamara Oudewater AAC 978 10.7 346 2.72 262 5.44 370
21 Miriam Veenstra AAC 973 11.2 285 3.03 324 5.34 364
22 Alexa Wijnbergh AV'23 954 10.8 333 3.14 346 4.07 275
22 Rosa Guijt AV'23 954 11.0 308 2.90 298 5.10 348
24 Sophie de Rode Hus AAC 913 11.1 296 3.05 328 4.26 289
25 Rianne Smit AAC 910 11.2 285 2.74 266 5.27 359
26 Julia Dijkstra KAV Holland 909 11.2 285 2.92 302 4.72 322
27 Dewi Huijsing AV'23 907 10.9 321 2.97 312 4.06 274
jongens pup C totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Wessel Koot KAV Holland 1225 7.2 460 3.14 346 27.82 419
2 Frank Jonkers KAV Holland 1054 7.6 385 3.24 366 19.00 303
3 Dennis Pieloor AAC 989 7.6 385 2.72 262 21.78 342
4 Joep Wagemakers Zaanland 954 7.8 351 3.00 318 17.75 285
5 Lucas Weijtenborg AV'23 916 8.4 257 2.87 292 23.69 367
6 Thimo Kroeze Zaanland 904 8.1 303 2.89 296 19.15 305
7 Job Wiltink KAV Holland 881 7.5 403 2.95 308 10.90 170
8 Lucien Eisma AAC 813 8.4 257 2.49 216 21.61 340
9 Aron Popken AV'23 787 8.4 257 2.74 266 16.36 264
10 Mark Berghuis Atos 661 8.0 318 2.57 232 8.05 111
jongens pup B totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Wouter Aarts AV'23 1405 6.4 635 3.56 430 21.61 340
2 Jules Angenent KAV 1367 6.7 565 3.39 396 26.75 406
3 Stiven Al KAV 1325 6.9 521 3.49 416 25.29 388
4 Quincy Ronday AAC 1243 6.8 542 3.25 368 21.10 333
5 Matthijs Mees KAV 1235 7.3 440 3.27 372 28.18 423
6 Julian Langenstraa AAC 1201 7.2 460 3.13 344 26.06 397
7 Raymond Koops Zaanland 1194 7.2 460 3.17 352 24.88 382
8 Maxim Peters AV'23 1174 7.0 500 3.16 350 20.43 324
9 Jesse Roosen KAV 1159 7.1 480 3.23 364 19.79 315
10 Nick van de Heide AV'23 1076 7.4 422 3.16 350 19.04 304
11 Victor Ramer AV'23 1012 7.3 440 2.78 274 18.66 298
12 Alex Louwe Zaanland 945 7.7 368 2.72 262 19.84 315
13 Menno Germann AAC 924 7.6 385 2.68 254 17.74 285
14 Rico Lennox AAC 899 7.7 368 2.53 224 19.28 307
15 Laurence Eisma AAC 841 8.0 318 2.58 234 18.03 289
16 Thomas Haring KAV 798 8.5 243 2.56 230 20.54 325
17 Dylan Oudwater AAC 680 8.2 287 2.68 254 9.34 139
18 Douwe Ybema AV'23 660 8.5 243 2.57 232 11.69 185
jongens pup A.1 totaal 60m sprint hoogspringen balwerpen
1 Andreas de Jong AV'23 1523 9.5 519 1.20 489 36.44 515
2 Paul Schildmeijer AV'23 1443 9.0 604 1.10 416 28.19 423
3 Mick van Raalte Zaanland 1391 9.7 487 1.10 416 33.90 488
4 David Wijsman AV'23 1367 9.1 587 1.05 379 26.38 401
5 Kasper Hoogervorst AV'23 1342 10.2 413 1.20 489 29.63 440
6 Denzel Pocorni AAC 1329 9.2 569 1.10 416 21.96 344
7 Roan van der Wulp AAC 1326 9.7 487 1.00 342 34.73 497
8 Dirk Bruin KAV Holland 1214 10.3 399 1.05 379 29.29 436
9 Michel Mes KAV Holland 1187 10.4 386 1.05 379 28.07 422
10 Florian van Heijni KAV Holland 1181 9.9 457 0.90 269 30.96 455
11 Max Brienen Zaanland 1142 10.7 346 1.00 342 30.89 454
12 Thijmen Wiltink KAV Holland 1105 11.0 308 1.15 452 21.97 345
13 Mathijs Schut Zaanland 1051 10.6 359 1.10 416 17.17 276
14 Damien Kraan Zaanland 940 11.1 296 1.00 342 18.95 302
15 Tomas Gebenini AAC 937 11.2 285 1.05 379 16.98 273
16 Jorgensen Brand Ki AAC 813 11.0 308 0.90 269 14.65 236
17 Sten Govers KAV Holland 751 10.5 372 1.05 379
18 Thomas Bosman Atos 744 11.4 262 0.80 196 17.85 286
19 Ruben Holst KAV Holland 641 12.2 177 0.75 159 19.10 305
20 Ricky Altman AV'23 457 9.9 457
jongens pup A.2 totaal 60m sprint verspringen kogelstoten
1 Alain van Tholl AV'23 1616 9.0 604 4.17 552 6.90 460
2 Rutger Bien AV'23 1586 8.9 623 3.97 512 6.74 451
3 Egbert Weverink AV'23 1550 9.9 457 3.74 466 10.09 627
4 Giancarlo Anson AAC 1549 9.4 535 3.96 510 7.68 504
5 Victor Halfhide AV'23 1546 8.9 623 3.92 502 6.24 421
6 Tarik Bayoumi AAC 1504 9.3 552 3.75 468 7.33 484
7 Jelle Sijm KAV Holland 1485 9.2 569 3.72 462 6.80 454
8 Igor Cerjak AV'23 1448 9.7 487 3.81 480 7.27 481
9 Vester van Heijnin KAV Holland 1445 9.2 569 3.69 456 6.23 420
10 Thom Tonis KAV Holland 1421 9.6 503 3.72 462 6.84 456
11 Maxim Molenaars AV'23 1363 9.9 457 3.60 438 7.04 468
12 Hidde Koot KAV Holland 1254 10.1 427 3.27 372 6.82 455
13 Laurens Kamp KAV Holland 1245 10.0 442 3.47 412 5.76 391
14 Christiaan Bras Zaanland 1179 10.0 442 3.35 388 5.11 349
15 Noud Bruin KAV Holland 1157 10.7 346 3.17 352 6.88 459
16 Boudewijn Veenings KAV Holland 1108 10.6 359 3.16 350 5.89 399
17 Daan Retz Zaanland 1079 10.9 321 3.32 382 5.53 376
18 Billie Nuchtelmans AV'23 1032 10.5 372 2.95 308 5.16 352
19 Jesse Anim AV'23 503 9.6 503
jongens pup mini totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Sam van Velzen AV'23 1087 7.0 500 2.96 310 17.22 277
2 Casper Molenaar AV'23 994 7.8 351 2.72 262 24.78 381
3 Bram van de Jagt AV'23 865 7.6 385 2.73 264 13.43 216
4 Anthony Kaffe KAV Holland 777 8.2 287 2.48 214 17.17 276
5 Robin Stolp Zaanland 731 7.7 368 2.44 206 10.25 157
6 Niklas Dupre AV'23 701 7.8 351 2.22 162 11.85 188
7 Quinten Overwater Zaanland 590 8.9 189 2.26 170 14.34 231
8 Tom Hoekstra Zaanland 560 9.3 139 2.25 168 15.67 253
9 Louis Engert AV'23 491 9.0 176 1.98 114 12.58 201
10 Vincent Vlek AV'23 453 9.2 151 2.20 158 9.59 144
11 Raymon Zoetigheid Atos 451 9.3 139 1.77 72 14.86 240
12 Sem Niekus Zaanland 344 10.4 22 2.19 156 10.69 166
meisjes pup mini totaal 40m sprint verspringen balwerpen
1 Roos van der Stelt Atos 788 7.9 334 2.53 224 14.25 230
2 Iris de Ruyter AV'23 752 7.8 351 2.43 204 12.38 197
3 Alba Lansbergen Atos 601 8.4 257 2.29 176 10.82 168
4 Demi Breen AV'23 582 8.9 189 2.49 216 11.28 177
5 Faria van Crey Cal AV'23 559 8.6 229 2.38 194 9.18 136
6 Roza Ybema AV'23 404 9.1 163 1.99 116 8.66 125
7 Roos Wagemakers Zaanland 267 9.5 116 1.90 98 5.65 53

Estafette uitslagen
Eindstand


Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 11.06.2005