Pupillen competitie regio 1-3-4
AKU, Uithoorn, 11 juni 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

Meisjes pupillen C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Sahileh Waitman Startbaan 7,1 480 3,20 358 21,47 338 1176 2.37.8 6
2 Grace de Wolf Startbaan 7,2 460 3,12 342 12,77 204 1006 2.33.4 4
3 ZoŽ Wehman†† Bijlmer 7,5 403 2,60 238 13,24 212 853 2.44.4 9
4 Laura Schill†† Bijlmer 7,5 403 2,59 236 12,82 205 844 2.48.2 11
5 Laura Brohm Startbaan 7,8 351 2,63 244 15,03 242 837 2.24.2 2
6 Michelle Lambeck Startbaan 7,5 403 2,55 228 12,28 196 827 2.27.3 3
7 Eva Brunner Startbaan 7,8 351 2,66 250 13,44 216 817 2.22.7 1
8 Mirte Scheper Startbaan 8,0 318 2,73 264 14,56 235 817 2.37.2 5
9 Anika Ploeg†† Bijlmer 7,6 385 2,64 246 9,36 139 770 2.54.2 12
10 Stevie Rozing Phanos 7,8 351 2,55 228 11,26 177 756 2.38.4 7
11 Natasha den Haan AKU 8,1 303 2,55 228 13,93 224 755 3.00.2 13
12 Marieke van Diemen Startbaan 8,1 303 2,50 218 14,48 233 754 2.42.2 8
13 Cato FrŲhlich Startbaan 7,9 334 2,44 206 9,75 147 687 2.46.9 10
14 Marrit Prenger†† Bijlmer 8,6 229 1,97 112 10,93 171 512 3.00.4 14
15 Eline Loggen†† Bijlmer 8,6 229 1,89 96 10,11 155 480
16 Kasha Keijzer Startbaan 8,5 243 1,87 92 9,22 137 472 3.05.5 15
17 Celesta Oud AKU 8,9 189 1,99 116 7,75 105 410 3.27.9 16
Meisjes pupillen B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Chantal van Wissen Phanos 6,8 542 3,46 410 21,87 343 1295 4.03.7 3
2 Chante Samuel Phanos 7,0 500 3,65 448 17,33 279 1227 4.00.7 1
3 Xanthe de Bont Phanos 7,0 500 3,17 352 17,97 288 1140 4.24.3 5
4 Chayenne Kroon Phanos 6,9 521 2,96 310 16,97 273 1104 4.03.6 2
5 Sarah Danner Phanos 7,3 440 3,31 380 16,12 260 1080 4.25.2 7
6 Eva Luna de Boer Startbaan 7,3 440 2,86 290 17,19 276 1006 4.24.3 6
7 Samantha van Dijk Startbaan 7,1 480 2,70 258 14,22 229 967 4.50.5 9
8 Naima van Huizen Phanos 7,5 403 3,00 318 13,57 218 939
9 Eline vd Wolf AKU 7,3 440 2,94 306 11,88 188 934 4.07.1 4
10 Tara van Honschoten Startbaan 8,2 287 2,79 276 23,78 368 931
11 Floor Klop Phanos 7,6 385 2,72 262 16,75 270 917 4.32.0 8
12 Gwennan Smitskamp Startbaan 7,5 403 2,83 284 13,91 224 911 4.57.0 11
13 Claudia Pichel Phanos 7,4 422 2,65 248 14,40 232 902 5.05.8 12
14 Daniell van Rheeden Bijlmer 7,5 403 2,69 256 13,57 218 877 5.12.5 13
15 Suzanne van Rooijen Haarlemmermeer 7,5 403 2,82 282 10,82 168 853
16 Jaydee Zandgrond Bijlmer 7,5 403 2,80 278 10,90 170 851 5.45.2 17
17 Megan ten Kate Haarlemmermeer 7,8 351 2,70 258 14,06 226 835
18 Naomi Bos Startbaan 7,6 385 2,34 186 12,91 207 778
19 Kim Tonkes Startbaan 7,8 351 2,47 212 12,54 200 763 4.51.4 10
20 Libby Kross Bijlmer 7,8 351 2,54 226 10,75 167 744 5.45.1 16
21 Amy Berkhout Bijlmer 8,3 272 2,50 218 13,33 214 704
22 Mikal Solomon Startbaan 8,0 318 2,47 212 10,58 164 694 5.12.9 14
23 Isabelle van Schaik AKU 8,5 243 2,40 198 9,98 152 593 5.24.7 15
Meisjes pupillen A-1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Dorien Hein Startbaan 10,3 399 1,15 452 33,10 479 1330 4.11.8 10
2 Jip Mukanay AKU 10,2 413 1,15 452 23,26 362 1227
3 Lotte vd Hoed Haarlemmermeer 10,2 413 1,10 416 25,89 395 1224 4.10.7 7
4 Mamam Salmaat Bijlmer 10,2 413 1,10 416 24,88 382 1211 4.29.1 14
5 Wytske Swierstra Startbaan 9,8 472 1,10 416 20,27 321 1209 4.24.8 13
6 Eva van Ee av Aalsmeer 10,3 399 1,10 416 20,00 317 1132 3.39.1 1
7 Kelly Dane Phanos 10,3 399 1,10 416 17,84 286 1101 4.11.7 9
8 Ellen van 't Schip Startbaan 10,3 399 1,10 416 16,90 272 1087 3.55.4 3
9 Maxine Lourenburg Haarlemmermeer 10,6 359 1,10 416 18,46 295 1070
10 Kim Hittinger AKU 10,5 372 1,05 379 19,60 312 1063 3.52.5 2
11 Josje Jeukens Startbaan 11,0 308 1,00 342 24,58 379 1029 4.19.4 11
12 Sharona Plasmeijer AKU 10,6 359 0,95 306 23,04 359 1024 3.58.5 5
13 Sophie Vetter Phanos 11,1 296 1,05 379 21,80 342 1017
14 Merel Mastenbroek Phanos 10,9 321 1,10 416 17,12 275 1012 4.11.0 8
15 Sherazade Ijadaoun Haarlemmermeer 10,4 386 0,95 306 20,05 318 1010 4.08.5 6
16 Isa de Wolf Startbaan 11,3 273 1,00 342 25,45 390 1005 4.43.8 16
17 Naomi Lambeck Startbaan 10,3 399 1,00 342 15,87 256 997 4.50.1 18
18 Luna van Kuijk Phanos 10,4 386 0,95 306 18,51 296 988 3.56.3 4
19 Irene Rovers Phanos 11,1 296 1,10 416 16,63 268 980 4.56.8 19
20 Anna Kastein Phanos 11,2 285 1,00 342 22,29 349 976
21 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 11,5 250 1,00 342 24,00 371 963
22 Reckman Pšivi Bijlmer 11,3 273 1,00 342 18,33 293 908 4.48.0 17
23 Paola Scholte Phanos 11,1 296 0,95 306 18,67 298 900 4.20.0 12
24 Nikita den Haan AKU 11,6 239 0,95 306 13,82 222 767
25 Oumaima El Kharraz Phanos 11,6 239 0,95 306 13,64 219 764 4.34.3 15
26 Fanta Touri Startbaan 10,8 333 0,90 269 602
Meisjes pupillen A-2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal 1000 m
1 Madelon Fennet Startbaan 9,6 503 4,05 528 7,54 496 1527 3.33.6 1
2 Maaike Witpeerd Startbaan 9,5 519 3,90 498 6,91 460 1477 3.42.7 2
3 Tshiela Tshipanda Phanos 9,5 519 3,87 492 6,94 462 1473 3.45.9 4
4 Lisa Wagemaker Startbaan 9,2 569 3,95 508 5,67 385 1462 4.13.0 14
5 Laura den Boer Phanos 9,4 535 3,82 482 6,56 440 1457 3.43.6 3
6 Zoe Polderman av Aalsmeer 9,4 535 3,75 468 6,78 453 1456
7 Linda van Rossum AKU 9,2 569 3,88 494 5,27 359 1422 3.56.3 7
8 Tander Onclin Haarlemmermeer 9,6 503 3,74 466 6,30 424 1393
9 Perla Lette Phanos 10,0 442 3,31 380 7,52 495 1317
10 ZoŽ Rits Startbaan 9,5 519 3,52 422 5,47 372 1313 4.04.7 9
11 Peggy Buchter Startbaan 9,6 503 3,60 438 5,21 355 1296 4.05.7 10
12 Babette Schekkerman Startbaan 10,5 372 3,52 422 7,39 488 1282 4.06.9 11
13 Malou Koster AKU 10,0 442 3,75 468 5,31 362 1272
14 Mandy vd Eijk Startbaan 10,3 399 3,56 430 6,28 423 1252 3.53.8 6
15 Dianne Heeren Startbaan 10,1 427 3,37 392 5,73 389 1208 4.46.7 20
16 Linsey Bos Startbaan 10,0 442 3,22 362 5,87 398 1202 4.18.3 16
17 Ruby Keyzer Phanos 10,5 372 3,30 378 5,89 399 1149
18 Eefje Oostwegel AKU 10,3 399 3,45 408 4,86 332 1139 4.30.3 18
19 Shannon Lakerveld av Aalsmeer 10,1 427 3,27 372 4,95 338 1137 3.47.3 5
20 Inge Quakernaat Startbaan 10,3 399 3,42 402 4,69 320 1121 4.13.8 15
21 Esmee Haverkort Phanos 10,2 413 3,05 328 5,28 360 1101
22 Willemijn Schouten AKU 10,4 386 3,28 374 4,93 336 1096 4.08.5 12
23 Renske vd Woude Haarlemmermeer 10,7 346 2,97 312 6,31 425 1083 4.26.0 17
24 Janneke Pons AKU 10,5 372 3,09 336 5,03 343 1051 3.59.3 8
25 Annemarijn Clement Phanos 10,7 346 3,14 346 4,54 309 1001 4.11.7 13
26 Myrthe Siekman Startbaan 11,3 273 2,95 308 4,97 339 920 4.51.8 21
27 Josca Keijzer Startbaan 11,7 228 2,70 258 5,40 368 854 4.41.6 19
28 Loeka Jongejans Phanos 6,30 424 424
29 Layla Wagemaker Startbaan 5,41 368 368
Jongens pupillen C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Gervaino Rijssel Haarlemmermeer 6,9 521 3,10 338 31,46 461 1320 2.24.9 7
2 Ivar Monait Haarlemmermeer 7,1 480 3,23 364 29,40 437 1281 2.08.4 1
3 Laszlo van Huizen Phanos 7,0 500 3,24 366 21,42 337 1203 2.13.7 3
4 Louay Saidi Rabah Startbaan 7,0 500 3,15 348 22,51 352 1200 2.17.3 4
5 Stan van Leeuwen Startbaan 6,9 521 3,23 364 18,55 297 1182 2.12.4 2
6 Jelle Scheper Startbaan 7,7 368 3,18 354 25,71 393 1115 2.23.6 6
7 Onno van 't Wout Startbaan 7,5 403 2,80 278 27,56 415 1096 2.21.4 5
8 Roen Wijn Phanos 7,4 422 2,81 280 18,54 297 999 2.28.1 8
9 Jasper Bal Startbaan 7,8 351 2,72 262 18,38 294 907
10 Martijn RoŽl Startbaan 7,8 351 2,63 244 16,95 273 868 2.49.4 12
11 Wytze Pieksma AKU 8,2 287 2,66 250 20,24 321 858 2.54.1 13
12 Victor Dowson Startbaan 8,1 303 2,47 212 18,12 290 805 2.36.7 9
13 Rick van Vliet AKU 7,3 440 2,56 230 8,98 132 802 2.43.3 10
14 Sebastiaan Ramp av Aalsmeer 7,8 351 2,63 244 10,59 164 759 2.59.0 15
15 Maxim Vennegoor av Aalsmeer 8,2 287 2,44 206 14,93 241 734 2.44.1 11
16 Henrik PrŲpper Phanos 0,0 0 2,84 286 20,87 330 616
17 Julian Holthuijsen AKU 8,4 257 2,14 146 7,25 93 496 2.56.9 14
18 Mick Akerboom AKU 9,0 176 1,70 58 10,60 164 398 2.59.6 16
Jongens pupillen B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Jesse Schuuring Haarlemmermeer 6,8 542 3,80 478 35,76 507 1527 3.53.7 3
2 Yannick Bos Haarlemmermeer 6,6 587 3,50 418 28,85 431 1436 3.58.1 4
3 Ziggy Janssen Startbaan 6,8 542 3,48 414 31,77 464 1420 4.03.8 7
4 Martijn Pons AKU 7,0 500 3,36 390 23,77 368 1258 3.45.3 1
5 Joost Heinrich AKU 7,3 440 3,20 358 29,98 444 1242 3.52.4 2
6 Sam Vrind Phanos 6,8 542 3,12 342 20,80 329 1213 4.33.2 12
7 Bart Bruinsma Phanos 6,8 542 3,19 356 19,70 313 1211 4.01.1 6
8 Bas Teeuwen Haarlemmermeer 6,9 521 3,07 332 19,53 311 1164 4.25.8 10
9 Stephan vd Putten Startbaan 7,3 440 3,09 336 23,17 361 1137 4.41.1 13
10 Timber van Tilburg Startbaan 7,1 480 2,96 310 21,38 337 1127
11 Jeroen Jansen van Rosendaal Startbaan 7,2 460 2,76 270 21,68 341 1071 4.09.4 8
12 Ermiyas van Diemen AKU 7,8 351 2,70 258 25,02 384 993 4.31.7 11
13 Alexander Rhodes Phanos 7,3 440 3,02 322 12,96 208 970 3.59.3 5
14 Wiebe Stassen Startbaan 7,7 368 2,96 310 17,89 287 965 4.41.5 14
15 Fabian Sneijder AKU 7,7 368 2,83 284 18,64 298 950 4.20.0 9
16 Thomas Wiegmink Startbaan 8,2 287 2,66 250 23,30 362 899
17 Ephrem Cortvrint Startbaan 8,0 318 2,59 236 17,09 275 829 4.56.7 16
18 Roan ten Cate Phanos 7,8 351 2,83 284 12,12 193 828 4.47.7 15
19 Don de Lange Bijlmer 9,7 93 2,41 200 17,37 279 572 5.14.7 17
20 Dennis Langelaan av Aalsmeer 7,9 334 2,41 200 534
Jongens pupillen A-1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Mike Boelrijk Startbaan 9,8 472 1,25 526 44,40 594 1592 4.05.4 12
2 Yannick Mahieu Startbaan 9,4 535 1,25 526 37,40 525 1586 4.07.6 13
3 Corliss Waitman Startbaan 9,5 519 1,30 562 30,68 452 1533 4.22.2 17
4 Maarten vd Winden Haarlemmermeer 9,4 535 1,10 416 35,21 502 1453
5 Lars Wagemaker Startbaan 9,6 503 1,15 452 28,31 424 1379 3.37.2 1
6 Lars Tromp Haarlemmermeer 10,2 413 1,15 452 35,08 500 1365 4.19.3 16
7 Luke vd Vooren Haarlemmermeer 10,4 386 1,05 379 27,56 415 1180 4.02.3 9
8 Jasper Fennet Startbaan 10,7 346 1,10 416 25,39 389 1151 4.13.5 15
9 Daniel Donse Haarlemmermeer 10,1 427 0,95 306 27,36 413 1146 3.45.6 2
10 Luuk Timmermans Startbaan 10,1 427 1,05 379 18,44 295 1101 4.05.2 11
11 Rob Swagten AKU 10,3 399 1,00 342 21,95 344 1085 3.56.0 6
12 Kevin Treur AKU 10,1 427 1,00 342 19,01 303 1072 3.55.9 5
13 Siem Wijn Phanos 10,7 346 0,95 306 25,87 395 1047
14 Daniel Kuyken Haarlemmermeer 10,7 346 1,00 342 21,21 334 1022 4.03.5 10
15 Eric van Diemen Startbaan 10,0 442 0,90 269 19,31 308 1019 3.56.3 8
16 Sem Bende AKU 10,7 346 0,95 306 21,76 342 994
17 Marnix Bockstael Haarlemmermeer 10,7 346 1,00 342 18,81 300 988 4.10.4 14
18 Joris Heimer Phanos 11,4 262 0,95 306 24,23 374 942 3.46.2 3
19 Thomas Adriaensen      Phanos 10,3 399 0,85 232 18,01 289 920 3.56.2 7
20 Jasper Bosschaart AKU 11,7 228 0,95 306 17,21 277 811
21 Sjoerd Heemskerk AKU 11,1 296 0,90 269 13,67 220 785 3.49.3 4
22 Peter Schroten AKU 12,7 129 1,00 342 12,97 208 679
Jongens pupillen A-2 60 m sprint verspingen kogelstoten totaal 1000 m
1 Jon Schouwenaar Startbaan 9,2 569 3,78 474 7,51 494 1537 3.39.4 2
2 Jules de Bont Phanos 9,4 535 3,51 420 7,13 473 1428 3.35.5 1
3 Rafael Gorissen†† Bijlmer 9,6 503 3,68 454 7,05 468 1425 3.52.1 6
4 Alex Heije Startbaan 9,7 487 3,67 452 7,03 467 1406 3.39.7 3
5 Joshua Gul Phanos 9,5 519 3,23 364 7,50 494 1377 3.45.1 5
6 Sean ten Kate Haarlemmermeer 9,8 472 3,47 412 6,65 445 1329
7 Jordi de Jong Startbaan 9,3 552 3,16 350 6,02 407 1309
8 Kjell Verschuren Phanos 10,0 442 3,26 370 7,22 478 1290 3.53.5 7
9 Thomas Lewis Phanos 10,1 427 3,55 428 6,13 414 1269 3.55.4 8
10 Remon de Hollander av Aalsmeer 10,4 386 3,19 356 6,86 458 1200 4.26.2 16
11 Martijn Wester AKU 10,5 372 3,13 344 6,99 465 1181 4.01.7 10
12 Folkert Joosse AKU 10,2 413 3,23 364 5,95 403 1180 4.25.3 15
13 Pjotr Buys Phanos 10,1 427 3,06 330 5,75 390 1147
14 Martijn Berkers Startbaan 10,6 359 2,90 298 7,00 466 1123 4.07.2 11
15 Matthijs Taselaar Phanos 10,7 346 3,15 348 5,93 402 1096
16 Tom Kleist Phanos 10,9 321 3,08 334 6,36 428 1083
17 Tobias Zethoven Phanos 10,6 359 3,06 330 5,65 384 1073 3.42.0 4
18 Patrice Smit av Aalsmeer 11,4 262 2,75 268 7,60 499 1029 3.57.6 9
19 Joop vd Hulst Startbaan 11,4 262 2,92 302 6,47 435 999 4.23.2 14
20 Erik Bloem Startbaan 11,6 239 2,76 270 6,83 456 965 4.34.1 17
21 Carlo Prats Startbaan 10,8 333 2,54 226 5,42 369 928 4.18.3 13
22 Rafael Heredia Phanos 11,4 262 2,80 278 4,75 324 864
23 Silvan Overtoom Startbaan 10,9 321 2,55 228 4,51 307 856 4.09.8 12
24 Jonathan Solomon†† Startbaan 12,3 167 2,17 152 6,05 409 728 4.42.2 18
25 Emre Toker Phanos 12,3 167 2,17 152 5,64 383 702
26 Jerom Meester Startbaan 9,4 535 535
Meisjes mini pupillen 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Tara Tonkes Startbaan 7,5 403 2,60 238 12,00 190 831 2.25.3 1
2 Mara Kross Bijlmer 7,4 422 2,22 162 11,13 174 758
3 Mila Mochel Bijlmer 8,0 318 2,33 184 13,56 218 720 2.53.1 3
4 Fleur Jaspers Startbaan 8,2 287 2,62 242 10,06 154 683 2.48.9 2
5 Esmť Kooistra Startbaan 8,0 318 2,30 178 9,03 133 629 2.56.2 4
6 Alek de Lange Bijlmer 8,2 287 2,33 184 9,23 137 608 3.02.3 5
7 Emma Bogerd Phanos 8,5 243 2,19 156 7,43 97 496 3.02.7 6
8 Kadija Kabba Bijlmer 8,5 243 2,08 134 6,83 83 460 3.03.8 7
Jongens mini pupillen 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Mischa Plasmeijer AKU 7,8 351 2,76 270 19,21 306 927 2.35.9 5
2 Wouter Somsen Startbaan 7,4 422 2,52 222 14,52 234 878 2.34.1 3
3 Thijs Heemskerk AKU 7,7 368 2,86 290 13,52 217 875 2.22.0 1
4 Derk van Ee av Aalsmeer 7,5 403 2,53 224 14,29 230 857 2.27.1 2
5 Jesse Lijzenga†† Bijlmer 8,6 229 2,60 238 21,65 340 807 2.46.4 6
6 Imre Fodi†† Phanos 7,6 385 2,46 210 12,27 195 790 2.34.4 4
7 Elijah Wijngaarde†† Bijlmer 7,8 351 2,49 216 8,23 115 682 3.01.7 9
8 Bruno Nunes Startbaan 8,9 189 2,09 136 15,17 245 570 3.44.2 10
9 Maurits van Schaik AKU 8,7 215 1,85 88 13,22 212 515 2.47.8 7
10 Joachim Cortvrint Startbaan 9,0 176 2,11 140 11,52 182 498 2.56.4 8

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 12.06.2005