Pupillen competitie regio 1-3-4
Lycurgus, Krommenie, 28 mei 2005

Individuele Uitslagen

Estafette uitslagen
Eindstand

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Charlotte Hopman Trias 1427 6.5 611 3.46 410 26.74 406 2.15.8
2 Femke Brink Trias 968 6.9 521 3.37 392 5.71 55 2.46.3
3 Nadia Diambudiaku Hylas 962 7.4 422 2.95 308 14.42 232 2.34.0
4 Dewi Couwenberg av Castricum 865 7.8 351 2.76 270 15.13 244 2.46.7
5 Zoe Bosschaart Trias 836 7.4 422 2.49 216 12.41 198 3.05.9
6 Lois Goedhart av Castricum 830 7.8 351 2.65 248 14.31 231 2.36.1
7 Joelle Rood av Castricum 802 7.9 334 2.72 262 12.87 206
8 Jasmijn van Duin NOVA 780 7.5 403 2.54 226 9.94 151 2.34.6
9 Rosa Koeman Lycurgus 754 7.9 334 2.46 210 13.10 210 2.33.8
10 Tessa Meulman Lycurgus 737 7.8 351 2.41 200 11.76 186 2.31.6
11 Fleur Nordmann Lycurgus 727 7.7 368 2.31 180 11.39 179 2.36.8
12 Kathy Agasi Trias 706 8.0 318 2.49 216 10.99 172 2.29.3
13 Kim Bakker Trias 686 7.9 334 2.43 204 9.80 148 2.40.4
14 Hester de Goede NOVA 685 7.9 334 2.28 174 11.29 177 2.41.1
15 Luca Wayper Lycurgus 684 8.0 318 2.36 190 11.22 176 2.47.2
16 Maisa Tromp Lycurgus 681 8.2 287 2.67 252 9.49 142 2.45.2
17 Fien Kievit av Castricum 624 7.9 334 2.64 246 5.29 44 2.44.9
18 Mabel Holkamp Lycurgus 564 8.4 257 1.94 106 12.57 201 3.34.8
19 Amy Leering Trias 563 8.3 272 2.08 134 10.24 157 2.47.6
20 Benthe Verdonk av Castricum 533 7.7 368 10.63 165
21 Beau Buurman Lycurgus 314 9.4 127 1.88 94 7.22 93 3.23.6
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Valancia Dekker av Castricum 1255 6.8 542 3.05 328 25.09 385 4.01.4
2 Carmen Laffra Lycurgus 1253 6.8 542 3.39 396 19.81 315 4.29.7
3 Kiki Haartman Lycurgus 1228 6.8 542 3.23 364 20.29 322 4.04.5
4 Rhea Koning Trias 1187 6.8 542 3.04 326 20.08 319 4.23.5
5 Naomi Licumahuwa Lycurgus 1166 6.8 542 2.86 290 21.20 334 4.06.2
6 Pien Rijken Lycurgus 1066 7.2 460 3.18 354 15.64 252 4.19.6
7 Demi Zwerver Trias 1004 7.2 460 2.90 298 15.24 246 4.53.1
8 Robin Tesselaar NOVA 994 7.6 385 2.88 294 19.81 315
9 Emma Venneker Hylas 963 7.4 422 2.74 266 17.08 275 4.12.1
10 Lisa Mul NOVA 908 7.4 422 2.96 310 11.20 176 4.24.6
11 Sherine Zwaga Trias 906 7.6 385 2.84 286 14.60 235 4.30.9
12 Daphne van den Hov Trias 889 7.4 422 2.72 262 12.81 205 4.45.4
13 Sanne Schenk Lycurgus 881 7.6 385 2.58 234 16.24 262 4.55.4
14 Jet de Vries Trias 840 7.7 368 2.77 272 12.54 200
15 Thessa Gotz av Castricum 835 7.5 403 2.63 244 11.84 188 4.30.0
16 Sanne Nieuwboer Trias 817 7.5 403 2.49 216 12.39 198 4.11.9
17 Simone Wouda Lycurgus 792 7.5 403 2.50 218 10.95 171 4.18.4
18 Josien Leguyt Lycurgus 784 7.7 368 2.61 240 11.20 176 5.00.7
19 Janine van Baar NOVA 744 7.8 351 2.71 260 9.03 133 5.27.6
20 Merel Harkmans Trias 736 8.0 318 2.49 216 12.66 202 5.25.4
21 Melissa Molenaar Trias 706 7.8 351 2.56 230 8.69 125 4.53.8
22 Layla de Blok Lycurgus 671 7.7 368 2.68 254 5.49 49 4.42.1
23 Manon Schouten av Castricum 654 8.1 303 2.44 206 9.62 145 5.22.9
24 Jeanne Rouwendaal Lycurgus 605 8.0 318 2.20 158 8.85 129 5.14.7
25 Marissa van Otterl Lycurgus 582 7.8 351 2.03 124 7.84 107 5.03.5
26 Emmy Wouda Lycurgus 578 8.3 272 1.97 112 12.22 194 6.03.8
27 Xanthe Kok av Castricum 551 8.0 318 1.89 96 9.25 137 5.40.0
28 Lonneke Rademakers NOVA 445 9.0 176 2.10 138 8.94 131 5.59.4
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lentine Klaassen av Castricum 1505 9.0 604 3.89 496 5.99 405 3.58.6
2 Davina van Perge NOVA 1399 9.5 519 3.65 448 6.42 432 3.59.3
3 Bonnie Liefting Trias 1316 9.4 535 3.47 412 5.42 369 3.58.3
4 Manon Haakman Lycurgus 1292 9.4 535 3.63 444 4.59 313 4.15.6
5 Laura de Witte Trias 1239 9.5 519 3.21 360 5.28 360 4.40.0
6 Rosa Knebel av Castricum 1182 10.2 413 3.12 342 6.35 427 4.04.7
7 Kelly de Winter av Castricum 1135 9.8 472 3.25 368 4.35 295 4.21.0
8 Damar de Kruijff Lycurgus 1116 10.1 427 2.86 290 5.89 399 4.21.4
9 Lisa Jongewaard Lycurgus 1100 10.7 346 3.03 324 6.40 430 4.13.8
10 Romy van Leeuwen Lycurgus 1059 10.2 413 2.95 308 4.96 338 4.33.8
10 Naomi Meijer av Castricum 1059 10.5 372 3.28 374 4.59 313 4.00.3
12 Carlijn van Esch av Castricum 1049 10.5 372 2.93 304 5.48 373 4.16.8
13 Denise Groot Trias 1030 10.7 346 2.92 302 5.62 382 4.26.0
14 Roos Lok Lycurgus 1003 10.0 442 2.77 272 4.26 289 4.11.0
15 Janine de Groot Trias 999 10.5 372 2.90 298 4.82 329 4.50.3
16 Bente Wayper Lycurgus 993 10.2 413 2.41 200 5.59 380 4.19.9
17 Eva van der Zon Lycurgus 968 10.7 346 3.14 346 4.08 276 4.47.9
18 Franke de Haan av Castricum 967 10.9 321 3.19 356 4.27 290
19 Juliette Guittet Hylas 955 10.6 359 2.87 292 4.47 304 4.41.7
20 Lotti Twisk av Castricum 944 10.4 386 3.00 318 3.62 240 4.06.5
21 Loes van der Ven Lycurgus 930 11.1 296 2.68 254 5.59 380 4.37.0
22 Melissa Zevenhek Hylas 834 10.8 333 2.78 274 3.46 227 4.43.9
23 Melissa Verhoeven Hylas 820 11.7 228 2.88 294 4.38 298 4.18.8
24 Ayla Agasi Trias 815 10.4 386 2.45 208 3.39 221 4.40.5
25 Hester Snijders av Castricum 772 10.9 321 2.33 184 3.97 267 4.29.5
26 Esmee Amsen Lycurgus 742 11.3 273 2.59 236 3.54 233 5.12.2
27 Rianne Leegwater Hylas 677 10.9 321 2.15 148 3.23 208 4.59.7
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Lotte Brink Trias 1552 8.9 623 1.20 489 6.56 440 4.08.4
2 Tessa Molenaar Trias 1364 9.6 503 1.10 416 6.65 445 4.17.6
3 Randy Bruin Trias 1355 9.3 552 1.10 416 5.70 387 4.23.9
4 Sanne Veenboer Lycurgus 1330 9.5 519 1.05 379 6.43 432 4.36.7
5 Denise de Blok Lycurgus 1262 9.5 519 1.00 342 5.92 401 3.56.4
6 Richelle Raaphorst Lycurgus 1213 10.0 442 1.10 416 5.20 355 4.56.0
7 Jolien Tel Lycurgus 1211 10.2 413 1.00 342 6.84 456 4.10.4
8 Lianne Barnhoorn Trias 1204 9.9 457 1.00 342 5.98 405 4.00.2
9 Janneke de Ridder Trias 1193 9.9 457 1.05 379 5.24 357 4.48.6
10 Yvette de Koning Lycurgus 1177 10.3 399 1.00 342 6.49 436 4.11.9
11 Jonna Lansu Lycurgus 1173 9.5 519 0.90 269 5.66 385 4.31.1
12 Carolien Imming Trias 1162 9.8 472 1.10 416 4.06 274 5.21.3
13 Jill Mooy Lycurgus 1147 10.3 399 1.00 342 6.00 406
14 Merel Kok av Castricum 1131 10.4 386 1.00 342 5.95 403
15 Vera Dietz Lycurgus 1129 9.5 519 0.85 232 5.56 378 4.02.1
16 Danique Nordmann Lycurgus 1100 10.7 346 1.00 342 6.10 412 4.31.5
17 Sanne Bakker Trias 1096 10.1 427 1.00 342 4.79 327 4.26.1
18 Dion Bout Lycurgus 1039 10.4 386 0.90 269 5.65 384 4.28.9
19 Madelon Kemper NOVA 1036 10.2 413 1.00 342 4.16 281 4.32.4
20 Veerle Numan Lycurgus 1008 10.5 372 0.90 269 5.39 367 4.21.4
21 Anouk Heijke Trias 995 9.9 457 0.75 159 5.57 379 4.18.0
22 Marike van Goethem Lycurgus 970 10.7 346 0.95 306 4.66 318 4.37.1
23 Tine Ruijter NOVA 950 10.9 321 0.95 306 4.73 323 4.26.7
24 Steffenie Wakker Lycurgus 820 11.2 285 0.85 232 4.45 303 niet
25 Charlotte Jak Lycurgus 779 10.8 333 0.80 196 3.75 250 5.12.6
26 Laura van Baar NOVA 691 1.00 342 5.11 349
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Daan Bijman Trias 1216 6.9 521 3.10 338 22.94 357 2.12.9
2 Stef Heiloo Trias 1214 7.0 500 2.96 310 26.63 404 2.33.6
3 Jan-Willem Tessela NOVA 1175 6.7 565 3.17 352 16.02 258 2.18.7
4 Maarten Kwant Lycurgus 1114 7.3 440 2.72 262 27.26 412 2.30.3
5 Sven Schoonebeek av Castricum 1101 7.0 500 3.30 378 13.86 223 2.13.5
6 Julian Kok Lycurgus 1095 7.4 422 2.81 280 25.68 393 2.27.5
7 Arnoud Baars Hylas 1094 7.2 460 2.80 278 22.83 356 2.32.0
8 Sjoerd v Deudekom Lycurgus 1072 7.0 500 3.15 348 13.93 224 2.23.6
9 Linso van der Burg Lycurgus 1047 7.2 460 2.95 308 17.34 279 2.18.7
10 Mika Broekhuizen Lycurgus 977 8.1 303 2.66 250 28.25 424 2.29.4
11 Oek Jongbloed NOVA 966 7.9 334 2.65 248 24.99 384 2.34.6
12 Jochem Jaarsma Lycurgus 913 7.4 422 2.65 248 15.09 243 2.23.2
13 Joris van Schie Hylas 909 7.9 334 2.63 244 21.00 331 2.37.4
14 Sid Hamelink NOVA 857 7.2 460 2.58 234 10.54 163 2.21.5
15 Gijs Keesman av Castricum 852 7.9 334 2.60 238 17.44 280 2.32.3
16 Guus Ruiter Trias 806 8.2 287 2.28 174 22.00 345 2.47.9
17 Sjoerd Dorrestein Trias 768 8.0 318 2.50 218 14.39 232 3.07.6
18 Tim Hoogervorst Lycurgus 681 8.1 303 2.44 206 11.03 172 2.39.0
19 Tommas Wagner Lycurgus 675 8.1 303 2.33 184 11.85 188 2.50.0
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Reijndert Mehrer av Castricum 1439 6.6 587 3.65 448 26.60 404 4.32.9
2 Jesse Koomen ARO 88 1121 7.4 422 3.11 340 23.07 359 4.11.6
3 Sebastian Kok Lycurgus 1071 7.1 480 2.92 302 18.03 289 4.08.1
4 Lars Gilissen Lycurgus 982 7.1 480 2.95 308 12.22 194 4.33.2
5 Thomas Boots Lycurgus 952 7.8 351 2.75 268 21.10 333 5.19.0
6 Dennis Oostindie Trias 921 7.7 368 2.78 274 17.39 279 4.24.9
7 Jesse Bruyne Lycurgus 896 7.6 385 2.57 232 17.35 279 4.26.0
8 Dario Duineveld Trias 892 7.6 385 2.62 242 16.46 265 4.07.1
9 Stan Liefting Trias 883 7.8 351 2.66 250 17.57 282 4.37.9
10 Patrick Koper Lycurgus 829 7.7 368 2.48 214 15.30 247 4.13.9
11 Kike Navarro Lycurgus 775 8.2 287 2.55 228 16.14 260 4.30.3
12 Coen van der Hulst Lycurgus 725 8.3 272 2.54 226 14.09 227 5.01.0
13 Boy van Schooten Trias 688 8.7 215 2.17 152 20.22 321 5.08.7
14 Marnix Deurloo av Castricum 540 8.6 229 2.37 192 8.39 119 6.00.1
15 Thijs Goedheer Lycurgus 409 9.4 127 1.94 106 11.23 176 5.54.1
16 Jarmo van Leeuwen Hylas 0 0
jongens pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Damien Lensink Hylas 1530 8.9 623 3.92 502 5.98 405 4.16.4
2 Bas Zwolsman Lycurgus 1528 8.9 623 4.05 528 5.54 377 3.45.7
3 Thom Slot Trias 1527 9.1 587 3.95 508 6.43 432 4.27.9
4 Victor Kelderman Hylas 1520 9.0 604 3.83 484 6.43 432 4.12.7
5 Pepijn Walstra Lycurgus 1516 9.2 569 3.71 460 7.38 487
6 Koen Bergenhenegou Hylas 1378 9.5 519 3.95 508 5.15 351 3.46.6
7 Rems Neele Lycurgus 1362 9.6 503 3.56 430 6.37 429 3.53.7
8 Joep Wittebrood Hylas 1360 9.3 552 3.63 444 5.34 364
9 Stijn de Ruiter av Castricum 1293 9.6 503 3.29 376 6.13 414 3.45.9
10 Sean Meijer Lycurgus 1275 10.0 442 3.32 382 6.75 451 3.42.8
11 Thijs Stuart Hylas 1251 9.6 503 3.39 396 5.16 352 3.37.8
12 Remco Grootjen Lycurgus 1239 9.7 487 3.28 374 5.56 378 3.58.0
12 Job Beintema Trias 1239 10.2 413 3.62 442 5.65 384 3.45.4
14 Jelle Hopman Trias 1209 9.6 503 3.06 330 5.52 376 4.36.8
15 Rens Vrolijk Lycurgus 1177 9.7 487 3.29 376 4.61 314 4.31.5
16 Vincent van Niel Hylas 1158 10.2 413 3.25 368 5.54 377 3.58.0
17 Erwin Bas Lycurgus 1112 10.2 413 3.29 376 4.74 323 3.49.1
18 Roy van Sluis Trias 1065 10.4 386 3.25 368 4.56 311
19 Jan-Dirk Gravestei Lycurgus 1046 10.4 386 2.98 314 5.07 346 3.58.3
20 Mitch Rozema Lycurgus 1031 10.5 372 3.05 328 4.85 331
21 Frank Backs Trias 1028 10.5 372 3.20 358 4.39 298 4.15.5
22 Max Wiegers Trias 1024 10.2 413 2.92 302 4.54 309 4.08.5
23 Maurice Kingma Lycurgus 1007 11.0 308 2.83 284 6.14 415 4.58.6
24 Bob Swart Trias 987 10.7 346 2.73 264 5.54 377 4.20.6
25 Dennis Boon Lycurgus 960 11.2 285 2.90 298 5.54 377 4.44.0
26 Lars Verkamman NOVA 935 10.2 413 2.95 308 3.30 214 4.23.4
27 Jasper Dorrestein Trias 900 10.6 359 2.89 296 3.69 245 5.01.5
28 Remy Klinkhamer Trias 885 11.4 262 2.81 280 5.02 343 4.22.6
29 Dennis Beemsterboe Lycurgus 839 11.2 285 2.83 284 4.01 270 4.23.0
30 Jasper Koomen Lycurgus 769 11.4 262 2.80 278 3.48 229 4.38.6
31 Delano Holkamp Lycurgus 688 12.1 187 2.33 184 4.65 317 5.30.5
jongens pup A2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Chris Beemster ARO 88 1742 8.9 623 1.25 526 9.39 593
2 Nino Kraaijer Lycurgus 1549 9.2 569 1.25 526 6.80 454 3.26.8
3 Calvin Bos Lycurgus 1530 9.3 552 1.25 526 6.77 452
4 Menno Vloon Lycurgus 1520 9.2 569 1.20 489 6.93 462
5 Marc Licumahuwa Lycurgus 1455 9.0 604 1.05 379 7.11 472
6 Andrew Vriend Lycurgus 1439 9.2 569 1.15 452 6.19 418 3.49.7
7 Daan Kwant Lycurgus 1434 9.5 519 1.10 416 7.59 499 4.16.4
8 Matthijs Baars Hylas 1419 9.0 604 1.10 416 5.88 399 4.11.9
9 Jaep Koning Trias 1399 9.8 472 1.15 452 7.16 475 3.46.8
10 Julian Kunst Hylas 1380 9.4 535 1.15 452 5.79 393
11 Jasper de Bles Hylas 1379 9.5 519 1.15 452 6.03 408 3.41.0
12 Martijn van Ophem Hylas 1376 9.9 457 1.20 489 6.40 430
13 Gerben Vermeulen Lycurgus 1363 9.7 487 1.15 452 6.30 424 3.52.9
14 Stefan Heijne Lycurgus 1337 10.1 427 1.15 452 6.87 458
15 Rienk de Weerd av Castricum 1326 10.4 386 1.20 489 6.74 451 3.56.4
16 Maarten Westerdijk Trias 1309 9.8 472 1.10 416 6.25 421 4.53.0
17 Alexandros Visser Lycurgus 1306 9.3 552 1.05 379 5.51 375 3.55.2
18 Nicky Botman NOVA 1281 9.9 457 1.15 452 5.47 372 4.21.0
19 Tijs Hoffman NOVA 1262 9.9 457 1.20 489 4.63 316 3.49.2
20 Robin Honing Lycurgus 1253 9.6 503 1.05 379 5.45 371 4.16.9
21 Wessel Kabel Lycurgus 1243 9.9 457 1.05 379 6.01 407 4.12.2
22 Sander Admiraal Trias 1233 10.8 333 1.10 416 7.32 484 4.42.2
22 Cor-Jan Kramer Lycurgus 1233 9.8 472 1.05 379 5.62 382 3.53.8
24 Mike Martens Lycurgus 1230 10.4 386 1.10 416 6.36 428 4.26.1
25 Daan Jesper Kars Lycurgus 1074 10.4 386 0.90 269 6.21 419 4.11.0
26 Tom Sistermans Lycurgus 1044 10.5 372 0.90 269 5.96 403 4.08.7
27 Leon van der Velde Lycurgus 1012 10.6 359 0.95 306 5.09 347 4.02.0
28 Roman Brasser Lycurgus 1001 10.8 333 0.90 269 5.89 399 4.48.5
29 Erik Emondt av Castricum 994 10.8 333 0.95 306 5.21 355 4.12.0
30 Dorus van Tol Lycurgus 784 10.0 442 1.00 342 3.53.3
31 Menno Rodenburg Lycurgus 705 13.1 93 0.90 269 5.03 343
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lobke Rijken Lycurgus 767 7.7 368 2.73 264 9.14 135 2.38.4
2 Mexx Groot Lycurgus 640 8.1 303 2.41 200 9.24 137 2.43.8
3 Lotte Hassink ARO 88 566 8.5 243 2.20 158 10.63 165 3.18.9
4 Britt Zwagerman ARO 88 495 9.0 176 2.09 136 11.57 183 3.02.7
5 Lois Bosschaart Trias 375 9.2 151 2.01 120 7.70 104 3.02.4
6 Saranna van Otterl Lycurgus 254 9.2 151 1.92 102 3.53 1 4.11.6
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jeltes de Weerd av Castricum 946 7.5 403 2.58 234 19.43 309 2.28.0
2 Danny van Sluis Trias 932 7.3 440 2.69 256 14.66 236 2.31.4
3 Devi Vrijburg av Castricum 689 8.1 303 2.79 276 7.97 110 2.41.6
4 Jesse de Haan av Castricum 673 8.3 272 2.60 238 10.53 163
5 Ruud van der Ven Lycurgus 633 8.2 287 2.55 228 8.35 118 2.33.1
6 Gijs van der Hulst Lycurgus 467 8.5 243 1.68 54 10.91 170 3.06.8
7 Patrick Boon Lycurgus 354 9.9 72 2.03 124 10.29 158 3.28.6

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 28.05.2005