Pupillen competitie regio 1-3-4
DEM, Beverwijk, 28 mei 2005

Estafette uitslagen
Eindstand

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Marloes Seebregts Hera 7.7 368 2.96 310 22.35 350 1028
2 Shanice van Kan kav Holland 7.3 440 2.78 274 19.00 303 1017
3 Jolene Adelaar DEM 7.4 422 2.80 278 15.35 248 948
4 Rivka v Heijningen kav Holland 7.6 385 2.72 262 15.26 246 893
5 Diante de Vries Hera 7.5 403 2.75 268 13.55 218 889
6 Suzanne Bos DEM 7.6 385 2.78 274 12.39 198 857
7 Anne van Loo kav Holland 7.5 403 2.72 262 11.11 174 839
8 Welmoed Broug Haarlem 7.8 351 2.63 244 14.77 238 833
9 Pauline Slebos Suomi 7.7 368 2.67 252 10.61 164 784
10 Lotte Paardekoper DEM 7.9 334 2.40 198 13.36 215 747
11 Marike v Dierendonck Suomi 8.1 303 2.62 242 12.03 191 736
12 Tessa Lubbers DEM 8.2 287 2.55 228 13.43 216 731
13 Mandy Borst Suomi 8.4 257 2.24 166 15.84 255 678
14 Aniek Huisman kav Holland 7.9 334 2.31 180 8.85 643
15 Fabienne Busquet Hera 8.3 272 2.24 166 10.04 153 591
16 Maaike Merckens kav Holland 8.3 272 2.26 170 9.54 585
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Romy Spruit DEM 7.0 500 3.60 438 21.04 332 1270
2 Demi van Noort DEM 7.0 500 3.27 372 24.40 376 1248
3 Fleur Eijsbroek Suomi 7.1 480 3.44 406 16.20 261 1147
4 Ilona Poel DEM 6.9 521 3.30 378 14.20 229 1128
5 Iris Schlundt Bodien DEM 7.1 480 3.23 364 16.30 263 1107
6 Michelle Suijk Hera 7.3 440 3.31 380 14.50 234 1054
7 Lois van Huisstede DEM 7.4 422 3.11 340 16.38 264 1026
8 Synove Smit Hera 7.3 440 3.19 356 14.21 229 1025
9 Eva Heemskerk DEM 7.6 385 2.78 274 15.18 245 904
10 Megan ten Kate Haarlemmermeer 8.3 272 2.90 298 18.07 290 860
meisjes pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Rosanna Tatti DEM 9.8 472 3.82 482 6.01 407 1361
2 Lisanne Vedder Hera 10.0 442 3.84 486 5.22 356 1284
3 Dana van Velde Hera 10.2 413 3.49 416 5.59 380 1209
4 Maxine Lourenburg Haarlemmermeer 10.2 413 3.39 396 5.61 381 1190
5 Michelle Hoeben DEM 10.0 442 3.22 362 5.41 368 1172
6 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 11.0 308 3.35 388 7.08 470 1166
7 Celina Rughetti DEM 9.9 457 3.20 358 3.95 266 1081
8 Mayleen Schoenmaker Hera 10.3 399 3.07 332 5.06 345 1076
9 Floor Soffner Suomi 10.5 372 3.26 370 4.51 307 1049
10 Eveline Hoogeland Suomi 10.3 399 3.17 352 3.97 267 1018
10 Ravenn in den Bosch Hera 10.7 346 3.22 362 4.55 310 1018
12 Rachel Mein Suomi 10.6 359 3.05 328 4.43 301 988
12 Lisanne Bunink Suomi 10.5 372 2.94 306 4.55 310 988
14 Iris van der Plas Suomi 10.8 333 3.14 346 4.37 297 976
15 Amber Bakker Hera 11.9 207 2.66 250 3.51 231 688
meisjes pup A2 60 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Irini Gialamatzis DEM 9.1 587 1.25 526 7.57 498 1611
2 Manon Huisman kav Holland 9.0 604 1.25 526 6.88 459 1589
3 Lisa van den Hoff DEM 9.4 535 1.20 489 7.76 508 1532
4 Nathalie Angenent kav Holland 9.4 535 1.25 526 6.73 450 1511
5 Karlijn Dekker Hera 9.0 604 1.10 416 6.05 409 1429
6 Marjolein Reitsma DEM 9.8 472 1.20 489 7.01 466 1427
7 Tander Onclin Haarlemmermeer 9.0 604 1.05 379 6.18 417 1400
8 Willie Vogel Suomi 9.7 487 1.10 416 7.38 487 1390
9 Lisa Both kav Holland 9.7 487 1.20 489 5.34 364 1340
10 Mandy de Ruyter Hera 9.9 457 1.05 379 6.69 448 1284
11 Juul Klatser kav Holland 9.6 503 1.10 416 5.32 363 1282
12 Sanne de Boer Suomi 10.2 413 1.20 489 5.24 357 1259
13 Danique van Tilburg DEM 9.7 487 1.05 379 5.32 363 1229
14 Esther Lubbers DEM 10.0 442 1.10 416 5.40 368 1226
15 Saraida de Vries Hera 9.5 519 1.05 379 4.19 284 1182
16 DanielleSuijkerbuijk Suomi 10.1 427 1.10 416 4.78 326 1169
17 Robbey Scheffer Suomi 10.3 399 1.10 416 4.67 318 1133
18 Renske Letema Hera 10.4 386 1.05 379 5.22 356 1121
19 Amber Commadeur Hera 10.6 359 1.05 379 5.18 353 1091
20 Maaike Hartog kav Holland 9.8 472 0.90 269 5.09 347 1088
21 Julia Dijkstra kav Holland 11.1 296 1.05 379 5.05 345 1020
22 Jette Dolman Haarlem 10.6 359 0.90 269 4.86 332 960
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Wessel Koot kav Holland 7.2 460 2.80 278 22.64 354 1092
2 Jip Elfrink DEM 7.6 385 2.59 236 27.90 420 1041
3 Joris Bodin Suomi 7.4 422 2.64 246 23.40 364 1032
4 Gervaino Rijssel Haarlemmermeer 7.4 422 2.62 242 22.60 353 1017
5 Frank Jonkers kav Holland 7.3 440 2.76 270 19.15 305 1015
6 Franklin Jubitana DEM 7.8 351 2.46 210 24.74 381 942
7 Fabian Freijser Suomi 7.9 334 2.43 204 26.04 397 935
8 Jochem Dobber Suomi 7.6 385 2.99 316 14.13 228 929
9 Sean Andriessen DEM 7.9 334 2.43 204 19.21 306 844
10 Bart Groeneveld Suomi 8.1 303 2.48 214 17.78 285 802
11 David Rosdorff Suomi 7.6 385 2.47 212 12.78 204 801
12 Zeger in den Bosch Hera 7.9 334 2.19 156 12.41 198 688
13 Job Wiltink kav Holland 7.4 422 2.32 182 6.13 671
14 Martin Munnik DEM 8.1 303 2.11 140 12.66 202 645
15 Tim Groeneveld Suomi 8.3 272 2.37 192 11.19 175 639
16 Bernon Koutstaal Suomi 8.3 272 1.88 15.61 252 619
17 Pieter Zuurbier Hera 8.4 257 2.03 124 9.85 530
18 Brent Robeerst Hera 8.6 229 2.10 138 9.85 516
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Jesse Schuuring Haarlemmermeer 6.7 565 3.58 434 32.59 473 1472
2 Niels Apeldoorn Hera 6.6 587 3.30 378 30.75 453 1418
3 Jules Angenent kav Holland 6.6 587 3.25 368 30.00 444 1399
4 Ilan Langedijk Suomi 6.9 521 3.26 370 31.90 466 1357
5 Yannick Bos Haarlemmermeer 7.1 480 3.26 370 29.95 444 1294
6 Stiven Al kav Holland 6.9 521 3.19 356 25.60 392 1269
7 Bas Katsma Hera 6.9 521 3.33 384 21.80 342 1247
8 Mathijs Mees kav Holland 7.4 422 3.16 350 31.21 458 1230
9 Tony van Diepen Hera 6.9 521 3.30 378 18.14 291 1190
10 Jesse Roosen kav Holland 7.0 500 3.10 338 22.47 351 1189
11 Lars Hartendorp Hera 7.4 422 2.75 268 32.42 471 1161
12 Siem Boot Haarlem 6.7 565 3.07 332 16.02 258 1155
13 Bas Teeuwen Haarlemmermeer 7.1 480 2.97 312 19.26 307 1099
14 Quinten Rosdorff Suomi 7.3 440 3.03 324 17.96 288 1052
15 Thomas Harin kav Holland 7.7 368 2.65 248 25.43 389 1005
16 Luuk Stal Hera 7.6 385 2.70 258 18.97 303 946
17 Koen Kersten Suomi 7.8 351 2.94 306 16.80 270 927
18 Jouke Schotanus Suomi 8.2 287 2.70 258 23.39 363 908
19 Mick Rumeisjes pup ing DEM 7.4 422 2.73 264 11.72 185 871
20 Oliver Kersten Suomi 7.8 351 2.71 260 15.92 257 868
21 Jeroen Fennema Hera 8.3 272 2.38 194 17.45 280 746
22 Sebas Kracht DEM 8.3 272 2.32 182 11.44 180 634
jongens pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Maarten vd Winden Haarlemmermeer 9.5 519 3.63 444 7.83 512 1475
2 Thijmen Wiltink kav Holland 9.8 472 3.69 456 6.02 407 1335
3 Florian v Heijningen kav Holland 9.9 457 3.69 456 5.84 396 1309
4 Sam Huigen Hera 9.8 472 3.39 396 6.29 424 1292
5 Ivo Bodin Suomi 10.2 413 3.53 424 5.93 402 1239
6 Steven Carton DEM 10.0 442 3.22 362 6.38 429 1233
7 Chris v Hensbergen Suomi 10.2 413 3.58 434 5.21 355 1202
8 Maico Timmerman Hera 9.8 472 3.54 426 4.21 285 1183
9 Daniel Donse Haarlemmermeer 10.0 442 3.27 372 5.26 359 1173
10 Mitchel Mes kav Holland 10.4 386 3.40 398 5.68 386 1170
11 Sander Hessen Suomi 10.4 386 3.45 408 5.42 369 1163
12 Daniel Kuyken Haarlemmermeer 10.3 399 3.24 366 5.72 388 1153
13 Jean-Luc Overkameisjes pup  Haarlem 10.2 413 3.05 328 5.66 385 1126
14 Bjorn Muskee DEM 10.6 359 3.21 360 5.29 361 1080
15 Marnix Bockstael Haarlemmermeer 10.4 386 3.21 360 4.77 325 1071
16 Sten Govers kav Holland 10.1 427 3.15 348 4.11 278 1053
17 Joost v Rietbergen Haarlem 10.4 386 3.27 372 4.21 285 1043
18 Tim Houter Hera 10.9 321 3.15 348 5.13 350 1019
19 Evert Munnik DEM 10.9 321 3.00 318 5.12 349 988
20 Don Uiterwijk DEM 11.0 308 2.75 268 6.08 411 987
21 Mischa Wassenaar Hera 11.3 273 3.19 356 5.07 346 975
22 Jerome Busquet Hera 11.5 250 3.06 330 5.61 381 961
23 Martijn vd Kammen Haarlemmermeer 11.1 296 2.79 276 4.11 278 850
24 Pepijn RoosHoefgeest DEM 12.2 177 2.48 214 6.08 411 802
25 Carlo Bos DEM 12.0 197 2.70 258 4.43 301 756
26 Ruben Holst kav Holland 12.2 177 2.48 214 4.07 275 666
27 Wessel Bos DEM 12.6 138 2.59 236 4.14 280 654
jongens pup A2 60 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Daniel Lam Haarlemmermeer 9.1 587 1.25 526 9.02 574 1687
2 Filip van den Hoven Hera 9.1 587 1.30 562 7.03 467 1616
3 Colin Zonneveld DEM 9.4 535 1.15 452 7.97 519 1506
Wouter Vaneker DEM 9.5 519 1.25 526 6.92 461 1506
5 Anthony Voogt Hera 9.4 535 1.25 526 6.60 442 1503
6 Menno van der Steen Suomi 10.0 442 1.20 489 8.72 559 1490
7 Sean ten Kate Haarlemmermeer 9.4 535 1.15 452 6.80 454 1441
8 Vester v Heijningen kav Holland 9.3 552 1.15 452 6.46 434 1438
9 Cornelius Kersten Suomi 9.5 519 1.20 489 6.17 416 1424
10 Jeroen v Muiswinkel Hera 9.6 503 1.15 452 6.44 433 1388
11 Jelle Sijm kav Holland 9.2 569 1.00 342 6.66 446 1357
12 Thorn Tonis kav Holland 9.7 487 1.05 379 7.30 483 1349
13 Richard Engel Hera 9.4 535 1.05 379 6.42 432 1346
14 Tjalling Have Haarlem 9.6 503 1.00 342 6.84 456 1301
15 Nick Overkameisjes pup  Haarlem 9.5 519 1.05 379 5.56 378 1276
15 Luc Does DEM 9.4 535 1.00 342 5.88 399 1276
17 Hidde Koot kav Holland 10.0 442 1.05 379 6.69 448 1269
18 Michiel Slebos Suomi 10.3 399 1.10 416 6.39 430 1245
19 Wouter Stoker DEM 10.2 413 1.10 416 5.96 403 1232
20 Laurens Kameisjes pup s kav Holland 10.0 442 1.00 342 6.31 425 1209
21 Noud Bruin kav Holland 10.8 333 1.05 379 7.04 468 1180
22 Boudewijn Veenings kav Holland 10.9 321 1.00 342 6.27 423 1086
23 Niels Katsma Hera 11.1 296 1.05 379 5.83 395 1070
24 Marc Fennema Hera 11.7 228 1.05 379 5.67 385 992
25 Niels Rietdijk DEM 10.5 372 0.95 306 4.44 302 980
26 Bram van Dierendonck Suomi 0.95 306 5.06 345 651

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.06.2005