Pupillen competitie regio 1-3-4
AV'23, Amsterdam, 28 mei 2005

Individuele Uitslagen

Estafette uitslagen
Eindstand

Meisjes pupillen C 40m ver bal ptn
1 Tara Yoro AV 23 6.8 3.36 10.47 1094
2 Aike Jansen AV 23 7.1 2.96 13.78 1012
3 Yasmine Elcadi Phanos 7.7 2.81 19.52 959
4 Keeley Heydeman AAC 7.4 3.11 9.89 912
5 Claire Marinissen AV 23 7.8 2.92 14.20 882
6 Marijn Kallenberg AV 23 7.8 2.96 13.63 880
7 Laura Schill Bijlmer 7.4 2.85 10.79 878
8 Timpico Ctleniva Nerisa AAC 7.2 2.53 11.82 871
9 Stevie Rozing Phanos 7.9 2.93 10.75 805
10 Zoe Wehman Bijlmer 7.8 2.66 12.12 794
11 Pien Spekrijsen AV 23 8.3 2.83 11.50 737
12 Robin Telling AAC 8.4 2.75 13.01 733
13 Anika Ploeg Bijlmer 8.0 2.79 8.14 707
14 Denize Hella AV 23 8.0 2.41 9.83 667
15 Eline Loggen Bijlmer 8.6 1.99 8.46 465
16 Marrit Prenger Bijlmer 9.2 2.28 6.95 411
17 Amee Zoutberg Bijlmer 9.9 2.08 6.91 291
18 Celesta Oud AKU 9.1 2.04 dns 289
Meisjes pupillen B 40m ver bal ptn
1 Jaimie van Tholl AV 23 6.5 3.80 19.25 1396
2 Luka Jansen AV 23 6.7 3.76 19.33 1343
3 Nina Abbott AAC 6.9 3.52 19.82 1258
4 Chante Samuel Phanos 6.8 3.64 16.73 1257
5 Daphne Willems AV 23 6.7 3.38 18.01 1248
6 Lisa Dalmulder AV 23 7.0 3.36 22.69 1244
7 Chantal van Wissen Phanos 6.9 3.38 17.62 1198
8 Chayenne Kroon Phanos 6.9 3.27 15.68 1146
9 Maxime Valk AV 23 7.2 3.25 18.96 1131
10 Jiska Vorstman AAC 6.9 3.37 13.11 1123
11 Ditte Blankert AV 23 6.8 3.44 9.24 1085
12 Xanthe de Bont Phanos 7.2 3.27 13.51 1049
13 Esther Kelderman AV 23 7.3 3.14 16.17 1047
14 Jaydee Zandgrond Bijlmer 7.0 3.23 11.30 1042
15 Sarah Danner Phanos 7.2 3.13 14.04 1030
16 Celine Senator AAC 7.3 3.14 15.15 1030
17 Eva Verwyst AAC 7.0 2.97 11.36 991
18 Eline van der Wolf AKU 7.1 3.02 11.53 984
19 Laura Keulartz AV 23 7.6 3.00 15.60 955
20 Floor Molenaar AV 23 7.6 3.14 12.92 938
21 Luna van der Bosch AAC 7.7 3.22 12.30 926
22 Milja Vriesema AV 23 7.3 2.78 12.54 914
23 Floor Klop Phanos 7.7 2.92 14.62 906
24 Noortje de Pagter AV 23 7.5 2.74 12.68 872
25 Claudia Pichel Phanos 7.7 2.87 12.33 856
26 Naima van Huizen Phanos 7.9 2.86 14.00 849
27 Rascha Fresen AV 23 7.7 2.84 11.38 833
28 Daniell van Rheeden Bijlmer 7.7 2.74 12.03 825
29 Zoe Silva AV 23 7.8 2.83 11.84 823
30 Kouter Zejli AV 23 7.7 2.77 11.57 823
31 Dora Penning Bijlmer 7.9 2.77 13.27 819
32 Anoa Jubitana AV 23 8.0 2.67 12.07 762
33 Libby Kross Bijlmer 7.9 2.75 10.34 761
34 Linda Banen Bijlmer 8.5 2.75 11.62 695
35 Celine Georges AAC 8.2 2.85 7.45 673
36 Amy Berkhout Bijlmer 8.5 2.63 10.11 642
37 Jesse van Leuveren AV 23 8.3 2.43 9.95 627
38 Maria Klonhammer AV 23 8.9 2.50 9.15 542
39 Isabella van Schaik AKU 8.5 2.36 7.55 533
Meisjes pupillen A.1 60m ver kogel ptn
1 Jip Mukanay AKU 9.4 3.97 6.47 1482
2 Salmaat Mamam Bijlmer 9.4 3.76 6.51 1442
3 Nina van Velzen AV 23 9.6 3.73 5.52 1343
4 Charlotte de Haan AAC 9.2 3.70 4.60 1340
5 Sterre Bock AV 23 9.8 3.58 6.30 1330
6 Kelly Dane Phanos 9.7 3.74 4.95 1291
7 Alesha Cronie AAC 9.3 3.47 4.63 1280
8 Sophie Vetter Phanos 10.2 3.58 6.26 1269
9 Kim Hittinger AKU 9.8 3.45 5.14 1231
10 Eva van Ee Aalsmeer 10.1 3.34 5.16 1165
11 Merel Mastenbroek Phanos 10.2 3.35 5.27 1160
12 Janne van Eerten AV 23 9.7 3.32 4.06 1143
13 Anna Kastein Phanos 10.7 3.16 6.39 1126
14 Robin Dienaar AAC 10.3 3.20 5.39 1124
15 Ashley Anson AAC 10.2 3.20 5.01 1113
16 Sterre van Ziel AV 23 10.6 3.36 5.24 1106
17 Paivi Reckman Bijlmer 10.2 3.21 4.80 1100
18 Sharona Plasmeijer AKU 10.2 3.27 4.57 1096
19 Nancy Schijffelen AV 23 10.6 3.16 5.59 1089
20 Marianne Teng AV 23 10.4 3.36 4.22 1062
21 Lotte Matola AV 23 10.6 3.43 4.28 1053
22 Luna van Kuijk Phanos 10.1 2.96 4.59 1050
23 Paulien de Boer AV 23 10.2 2.95 4.67 1039
24 Floor van Eerten AV 23 10.1 3.18 3.73 1030
25 Merel Bootsma AAC 10.7 3.12 4.86 1020
26 Nicole Bonnema AAC 10.5 3.13 4.18 999
27 Winnie de Jong AV 23 10.3 3.21 3.58 996
28 Margaux Jonkers AV 23 10.8 3.18 4.53 995
29 Paola Scholte Phanos 10.6 3.14 3.95 971
30 Luca Taylor AV 23 10.2 2.77 4.01 955
31 Irene Rovers Phanos 10.8 3.04 4.24 946
32 Annel Koomen AV 23 10.6 3.21 3.30 933
33 Els Hesse AV 23 10.4 2.70 2.49 785
34 Michelle Visser AV 23 11.4 2.71 2.74 687
35 Laurie Rikveld AV 23 13.0 2.51 3.17 525
Meisjes pupillen A.2 60m hoog kogel ptn
1 Zoe Polderman Aalsmeer 9.1 1.25 6.65 1558
2 Tshiela Tshipanda Phanos 9.2 1.15 7.31 1504
3 Laura den Boer Phanos 9.4 1.20 7.12 1496
4 Perla Lette Phanos 9.7 1.20 7.89 1491
5 Sherada Boukhari AV 23 9.2 1.20 6.37 1487
6 Linda van Rossum AKU 8.7 1.15 5.26 1471
7 Clara Hagens AV 23 9.7 1.20 7.06 1445
8 Tessa Strijp AV 23 9.2 1.15 5.84 1417
9 Ruby Keyzer Phanos 9.8 1.20 6.09 1373
10 Niobe Lokhorst AAC 9.5 1.00 6.45 1294
11 Iris Bennink AV 23 10.0 1.15 5.76 1285
12 Malou Koster AKU 10.0 1.10 5.85 1255
13 Annemarijn Clement Phanos 9.8 1.15 4.74 1247
14 Femke Goudriaan AAC 10.1 1.10 5.90 1243
15 Shannon Lakerveld Aalsmeer 9.8 1.10 4.85 1219
16 Esmee Haverkort Phanos 9.8 0.95 6.27 1201
17 Loeka Jongejans Phanos 10.2 1.00 6.52 1193
18 Renee Baeten AV 23 9.8 1.10 4.36 1184
19 Ingeborg Sanders AV 23 10.3 1.10 5.10 1163
20 Janneke Pons AKU 9.8 1.00 5.10 1162
21 Nina Tillema AV 23 10.0 1.15 3.96 1160
22 Tamara Oudwater AAC 10.7 1.05 6.36 1153
23 Aurelie Misse AV 23 9.8 1.00 4.93 1150
24 Eefje Oostwegel AKU 10.2 1.05 5.09 1139
25 Roetje Ras AV 23 10.4 1.05 4.91 1100
26 Rianne Smit AAC 11.0 1.05 5.49 1061
27 Alexa Wijnbergh AV 23 10.8 1.10 4.26 1038
28 Miriam Veenstra AAC 11.0 1.00 5.67 1035
29 Sophie de Rode Husman AAC 11.2 0.95 4.09 867
30 Dewi Huijsing AV 23 10.8 0.85 4.06 839
31 Lara Neervoort AV 23 10.5 dns dns 372
Jongens pupillen C 40m ver bal ptn
1 Laszlo van Huizen Phanos 7.2 3.55 18.54 1185
2 Giel Ritmeijer AV 23 7.4 3.48 18.08 1126
3 Bas Wolting AV 23 7.4 3.55 16.16 1111
4 Roen Wijn Phanos 7.6 3.46 15.97 1053
5 Dennis Pieloor AAC 7.6 2.74 21.54 990
6 Aron Popken AV 23 7.8 3.04 15.24 923
7 Lucas Weijenborg AV 23 8.3 3.06 19.45 912
8 Lucien Eisma AAC 8.5 2.86 20.99 864
9 Henrik Propper Phanos 9.3 3.05 23.04 826
10 Rick van Vliet AKU 7.6 3.03 8.22 824
11 Maxim Vennegoor Aalsmeer 8.5 2.56 18.35 767
12 Olaf Heckert AV 23 8.4 2.60 9.19 631
Jongens pupillen B 40m ver bal ptn
1 Wouter Aarts AV 23 6.4 3.91 21.62 1475
2 Joost Heinrich AKU 6.9 3.65 32.18 1438
3 Quincy Ronday AAC 6.6 3.64 23.70 1400
4 Julian Langenstraat AAC 7.0 3.40 24.96 1281
5 Sam Vrind Phanos 6.9 3.46 20.37 1254
6 Bart Bruinsma Phanos 6.9 3.40 19.96 1236
7 Maxim Peters AV 23 6.9 3.47 18.85 1234
8 Nick van de Heide AV 23 7.3 3.46 20.29 1172
9 Menno Germann AAC 7.2 3.24 17.39 1105
10 Martijn Pons AKU 7.7 3.26 21.43 1075
11 Rico Lennox AAC 7.3 3.06 18.34 1064
12 Victor Ramer AV 23 7.2 3.14 15.08 1049
13 Fabian Sneijder AKU 7.6 3.02 21.35 1043
14 Ermiyas van Diemen AKU 8.0 2.82 24.59 979
15 Roan ten Cate Phanos 7.8 3.30 10.26 887
16 Don de Lange Bijlmer 8.0 2.77 16.20 851
17 Evert Bunschoten Aalsmeer 7.8 2.85 12.90 846
18 Laurence Eisma AAC 7.6 2.70 11.98 833
19 Sjoerd van Wieringen AV 23 8.4 2.84 14.84 782
Jongens pupillen A.1 60m ver kogel ptn
1 David Wijsman AV 23 9.2 3.98 7.43 1573
2 Paul Schildmeijer AV 23 8.9 3.82 6.12 1518
3 Andreas de Jong AV 23 9.8 3.92 8.18 1505
4 Roan van der Wulp AAC 9.2 4.28 5.24 1500
5 Robin Mul AV 23 9.5 3.72 5.84 1377
6 Siem Wijn Phanos 9.6 3.67 5.78 1347
7 Fabian Angevaare AV 23 10.2 3.88 6.06 1317
8 Denzel Pocorni AAC 9.7 3.63 5.58 1310
9 Oliver Boersma AAC 10.1 3.70 5.91 1285
10 Mike van Bork AV 23 9.6 3.46 5.09 1260
11 Kasper Hoogervorst AV 23 10.2 3.66 5.86 1260
12 Jornt Kost AAC 9.9 3.57 5.43 1259
13 Ricky Altman AV 23 10.0 3.68 5.28 1256
14 Sem Bende AKU 10.2 3.59 4.97 1188
15 Thomas Adriaensen Phanos 10.1 3.65 4.19 1159
16 Floris Wilaert Phanos 10.3 3.53 4.56 1134
17 Donald Dingemanse AV 23 10.4 3.29 5.34 1126
18 Jasper Bosschaart AKU 10.6 3.32 4.43 1042
19 Joris Heimer Phanos 10.7 3.20 4.82 1033
20 Erik Huijing Phanos 11.0 2.55 7.42 1025
21 Tomas Gebenini AAC 10.8 3.00 5.10 999
22 Siem Jansen AV 23 11.6 3.16 5.87 987
23 Sjoerd Heemskerk AKU 10.8 3.34 3.66 962
24 Jorgensen Brand Kimmer AAC 10.9 3.16 3.78 924
Jongens pupillen A.2 60m hoog kogel ptn
1 Egbert Weverink AV 23 9.5 1.25 9.80 1658
2 David Alkema AV 23 9.0 1.30 6.57 1607
3 Victor Halfhide AV 23 8.7 1.20 5.81 1543
4 Jules de Bont Phanos 9.1 1.20 6.89 1535
5 Rutger Bien AV 23 8.9 1.10 7.20 1516
6 Giancarlo Anson AAC 9.1 1.15 7.14 1513
7 Alain van Tholl AV 23 9.3 1.20 6.84 1497
8 Joshua Gul Phanos 9.4 1.15 7.30 1470
9 Jesse Anim AV 23 9.2 1.15 6.53 1459
10 Earvin Jones AAC 9.8 1.10 7.90 1404
11 Martijn Wester AKU 9.9 1.20 6.87 1404
12 Thomas Lewis Phanos 9.6 1.15 6.63 1399
13 Maxim Molenaars AV 23 9.8 1.15 6.62 1367
14 Igor Cerjak AV 23 9.7 1.05 7.48 1359
15 Rafael Gorissen Bijlmer 9.4 0.95 7.64 1343
16 Kjell Verschuren Phanos 10.2 1.10 7.54 1325
17 Remon de Hollander Aalsmeer 10.5 1.20 6.86 1319
18 Tom Kleist Phanos 10.1 1.10 6.82 1298
19 Patrice Smit Aalsmeer 10.7 1.15 6.51 1235
20 Pjotr Buys Phanos 9.9 1.05 5.79 1229
21 Armand van Zeventer Phanos 9.9 1.05 5.26 1195
22 Matthijs Taselaar Phanos 10.1 1.00 5.81 1163
23 Tomas Baars Aalsmeer 10.4 1.05 5.87 1163
24 Tobias Zethoven Phanos 10.3 1.00 6.11 1154
25 Billie Nuchelmans AV 23 10.1 1.00 4.86 1101
25 Jesse Vriesema AV 23 10.4 0.90 3.73 904
25 Emre Toker Phanos 11.6 0.80 5.64 818
Jongens pupillen Mini 40m ver bal ptn
1 Sam van Velzen AV 23 7.0 3.23 15.12 1108
2 Casper Molenaar AV 23 7.4 2.84 21.00 1039
3 Derk van Ee Aalsmeer 7.7 2.92 17.89 957
4 Bram van de Jagt AV 23 7.5 2.94 13.03 918
5 Mischa Plasmeijer AKU 7.8 2.90 15.73 903
6 Niels Poelwijk AV 23 7.7 2.73 11.94 821
7 Niklas Dupre AV 23 8.0 2.85 10.46 768
8 Jesse Lijzenga Bijlmer 8.5 2.51 18.77 763
9 Elijah Wijngaarde Bijlmer 8.1 2.78 9.93 728
10 Imre Fodi Phanos 8.0 2.30 8.77 623
11 Louis Engert AV 23 9.3 2.61 12.41 577
12 Vincent Vlek AV 23 8.4 2.28 9.35 570
13 Maurits van Schaik AKU 9.3 2.42 dns 341
Meisjes pupillen Mini 40m ver bal ptn
1 Iris de Ruiter AV 23 8.1 2.93 10.72 774
2 Mara Kross Bijlmer 7.7 2.65 7.37 712
3 Mila Mochel Bijlmer 8.5 2.81 11.19 698
4 Faria van Crey-Callender AV 23 8.2 2.65 8.89 665
5 Alek de Lange Bijlmer 8.2 2.24 9.74 600
6 Kadija Kabba Bijlmer 8.5 2.49 7.40 556
7 Emma Bogard Phanos 8.8 2.35 7.05 479
8 Isa Zoutberg Bijlmer 9.7 2.10 5.63 284

Estafette uitslagen
Eindstand
startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 30.05.2005