Pupillen competitie regio 1-3-4
Aalsmeer, 12 september 2004
finale wedstrijd

Meisjes pupillen C 40m Ver Bal punten
1 Valancia Dekker castricum 7.09 3.59 22.75 1323
2 Jaimie van Thol av23 7.07 3.41 15.91 1193
3 Luka Jansen av23 7.25 3.34 18.70 1183
4 Rhea Koning trias 7.44 3.22 19.02 1126
5 Michelle Oud sav 7.12 2.96 17.71 1119
6 Chantal van Wissen phanos 7.33 3.39 13.94 1102
7 Zoe Renee Doest nea volharding 7.40 3.13 17.13 1087
8 Romy Spruit dem 7.36 3.15 16.24 1086
9 Daphne Willems av23 7.48 3.08 17.97 1074
10 Zola van Zwol hollandia 7.49 2.99 18.87 1067
11 Kiki Haartman lycurgus 7.62 3.12 18.04 1056
12 Nina Abbott aac 7.45 3.02 17.08 1055
13 Lisa Dalmulder av23 7.52 2.92 18.39 1040
14 Chante Samuel phanos 7.35 3.15 13.25 1039
15 Sarah Danner phanos 7.39 3.05 11.75 984
16 Kim Gomersbach edam 7.53 3.19 11.09 972
17 Chayenne Kroon phanos 7.35 2.89 12.26 969
18 Xanthe de Bont phanos 7.51 2.79 15.20 967
19 Carmen Laffra lycurgus 7.57 2.84 14.92 962
20 Iris Schlundtbodien dem 7.68 2.86 15.95 961
21 Demi van Noort castricum 8.14 2.88 20.46 952
22 Naomi Licumahuwa lycurgus 7.75 2.79 16.23 939
23 Maxime Valk av23 7.90 2.79 17.91 938
24 Robin Tesselaar nova 8.12 2.70 20.26 917
25 Maaike Ruijter nova 7.80 2.87 14.06 910
26 Celine Senator aac 8.02 2.92 14.29 886
27 Ieke Noort trias 7.73 2.83 10.28 847
28 Eva Roozendaal nova 7.83 2.64 12.49 832
29 Eva Verwijst aac 7.69 2.70 10.38 830
30 Bregje Bouma edam 7.90 2.74 11.81 828
31 Sanne Oldewarris dem 7.94 2.50 13.41 801
32 Mariska Tuyp edam 8.03 2.56 13.39 798
33 Sanne Schenk lycurgus 8.20 2.48 15.94 796
34 Sophie Klaver edam 8.07 2.69 10.95 773
35 Britt Hillaert edam 7.96 2.53 10.63 754
36 Sherine Zwaga trias 8.58 2.75 12.85 740
37 Lois van Huissteden dem 8.36 2.42 14.69 738
38 Jet de Vries trias 8.31 2.41 8.79 635
39 Lynn Glas nova 8.62 2.37 8.57 575
40 Merel Harkmans trias 8.49 2.16 9.34 569
41 Layla de Blok lycurgus 8.43 2.27 7.17 552
Meisjes pupillen B 40m Ver Kogel punten
1 Lentine Klaassen castricum 7.00 3.57 6.02 1390
2 Lisa van Adrichem nea volharding 7.18 3.51 5.84 1328
3 Rosanna Tati dem 6.96 3.42 4.88 1295
4 Dorrien Hein startbaan 7.16 3.22 6.16 1295
5 Mamam Salmaat bijimer 7.09 3.24 5.83 1293
6 Deveny Groenveld atos 7.00 3.18 5.60 1286
7 Francis van de Eijk startbaan 6.88 3.15 5.16 1278
8 Anne Molenaar edam 7.25 3.12 6.31 1265
9 Suzanne van den Reek hollandia 7.05 3.26 4.76 1235
10 Ellen van 't Schip startbaan 7.20 3.12 5.46 1222
11 Lisanne Vedder hera 7.13 3.48 4.12 1216
12 Sophie Vetter phanos 7.26 3.41 4.59 1209
13 Feykje Mosch edam 7.11 3.15 4.70 1195
14 Esther Sierksma hollandia 7.18 3.07 5.07 1190
15 Rosa Knebel castricum 7.48 3.20 5.53 1186
16 Sterre Bock av23 7.40 2.89 6.22 1184
17 Nina van Velzen av23 7.13 3.11 4.25 1151
18 Suzan Kok edam 7.66 3.15 5.50 1140
19 Nancy Schijffelen av23 7.09 2.80 4.60 1123
20 Jasmyne Khamma hollandia 7.47 3.08 4.66 1106
21 Mayleen Schoenmaker hera 7.48 3.19 4.23 1095
22 Charlotte de Haan aac 7.18 2.81 4.38 1090
23 Deborah Koning edam 7.47 2.80 5.15 1083
24 Kelly Dane phanos 7.52 2.89 4.77 1065
25 Dominique Karregat edam 7.70 3.00 4.69 1049
26 Alesha Cronie aac 7.11 2.70 3.74 1034
27 Anna Kastein phanos 7.94 3.02 4.99 1030
28 Raven in den Bosch hera 7.81 3.07 4.39 1021
29 Hanna van Gessel phanos 7.90 3.03 4.56 1010
30 Sarah Veenstra startbaan 7.59 2.78 4.42 1006
31 Amanda Apreda hollandia 7.65 2.93 4.07 999
32 Janne van Eerden av23 7.37 2.89 3.33 986
33 Robin Dienaar aac 7.64 2.88 3.97 983
34 Merel Bootsma aac 7.60 2.81 3.92 972
35 Ashley Anson aac 7.53 2.61 4.23 969
36 Fanta Touri startbaan 7.61 2.76 3.96 963
37 Carlijn Esch castricum 7.89 2.67 4.35 924
38 Lisan Beukman hollandia 7.91 2.56 4.47 907
39 Oumaima El Kharraz-Ala phanos 7.94 2.63 3.98 880
40 Naomi Meijer castricum 8.22 2.74 3.70 834
41 Margeaux Jonkers av23 8.64 2.67 4.00 778
42 Amber Bakker hera 8.38 2.58 2.53 675
Meisjes pupillen A1 geb 60m Ver Bal punten
1 Roos Visbeen Noordkop 9.13 3.68 30.77 1531
2 Elisabeth Alobwede aac 9.40 3.73 33.48 1523
3 Carlijn Dekker hera 9.43 3.86 29.45 1499
4 Lisa Wagemaker startbaan 9.21 3.97 23.15 1482
5 Irini Gialamatzis dem 9.62 3.82 31.34 1480
6 Madelon Fennet startbaan 9.41 3.67 29.16 1460
7 Lisa van den Hoff dem 9.91 3.84 31.84 1443
8 Maaike Witpeerd startbaan 9.48 3.82 21.28 1379
9 Layla Wagemaker startbaan 9.39 3.76 18.02 1337
10 Tshiela Tshipanda phanos 9.62 3.56 22.09 1315
11 Roos ter Voort nea volharding 9.76 3.51 21.87 1279
12 Lianne Barnhoorn trias 10.09 3.64 23.40 1274
13 Manon Huisman holland 9.47 3.67 15.21 1261
14 Romee von Balleseck holland 9.95 3.57 21.75 1260
15 Nathalie Angenent holland 10.01 3.50 22.70 1248
16 Perla Lette phanos 10.10 3.34 25.32 1237
17 Laura den Boer phanos 9.89 3.53 19.52 1230
18 Juul Klatser holland 10.09 3.35 24.10 1225
19 Lotte Brink trias 9.73 3.34 18.52 1203
20 Willie Vogel suomi 10.13 3.38 20.89 1182
21 Marjolein Reitsma dem 10.41 3.32 24.48 1176
22 Soraida de Vries hera 9.78 3.32 17.11 1170
23 Sanne de Boer suomi 9.83 3.29 17.29 1159
24 Mandy van der Eijk startbaan 10.27 3.52 21.47 1198
25 Nikki Fluecht nea volharding 10.42 3.20 22.83 1130
26 Ruby Keyzer phanos 10.32 3.33 19.60 1126
27 Tessa Molenaar trias 10.29 2.97 24.54 1125
28 Josine Koen nea volharding 10.51 3.22 22.43 1116
29 Nina Noort trias 10.55 3.24 21.31 1100
30 Nursultan Kantar suomi 10.05 3.16 16.76 1090
31 Mandy de Ruyter hera 10.52 3.23 19.15 1071
32 Lisa Both holland 10.10 2.93 17.77 1052
33 Robbey Scheffer suomi 10.44 3.03 19.59 1049
34 Randy Bruin trias 10.09 3.26 12.78 1038
35 Loeka Jongejans phanos 10.47 3.14 17.11 1030
36 DaniŽlle Suijkerbuijk suomi 10.53 3.29 14.63 1013
37 Amber Commandeur hera 10.96 2.96 22.25 1001
38 Esther Lubbers dem 10.73 3.11 12.71 916
39 Emma Haas nea volharding 10.76 2.82 15.22 897
40 Yvette Walters hera 10.76 2.95 12.98 885
Meisjes pupillen A2 Vereniging 60m Hoog Kogel punten
1 Miriah Groefelt continental 8.49 1.40 7.33 1876
2 Mandy Groot edam 8.95 1.20 11.90 1857
3 Anouk Vetter aac 8.83 1.20 10.10 1798
4 Priscilla de Ridder hollandia 8.63 1.25 7.84 1760
5 Britte Duijn sav 8.80 1.35 6.82 1742
6 Esther de Krijger haarlemmermeer 8.88 1.15 7.72 1630
7 Laura Vetter phanos 9.33 1.25 7.20 1591
8 Cherelle Mijnals aac 8.97 1.15 7.35 1591
9 Juliettte Lebouille phanos 9.50 1.30 6.79 1574
10 Marloes Duijn sav 8.84 1.10 7.12 1568
11 Lenneke Beeldman trias 9.32 1.20 7.15 1553
12 Chrissie Broersen sav 9.61 1.30 6.40 1532
13 Wendy Schelvis dem 9.84 1.15 8.31 1493
14 Maaike Buys phanos 9.37 1.25 5.63 1490
15 Anne Sophie Koning edam 9.31 1.10 7.21 1486
16 Lisa Hogers phanos 9.60 1.15 7.41 1483
17 Tjarda van der Spek edam 9.47 1.15 7.02 1483
18 Daisy Loomans hollandia 9.62 1.10 7.90 1471
19 Nikki Peerdeman hollandia 9.45 1.15 6.75 1470
20 Lenneke Stam trias 9.09 1.10 6.10 1460
21 Renee Kapteijn nea volharding 9.06 1.05 6.50 1452
22 Rianne Pessel nea volharding 9.37 1.20 5.52 1446
23 Chanice Landolf aac 9.68 1.15 6.90 1441
24 Sifra Blom hollandia 9.72 1.10 7.63 1439
25 Emma Kaatee dem 9.63 1.10 7.34 1438
26 Belinda Overis dem 9.89 1.10 7.76 1419
27 Lesley Vork nea volharding 9.47 1.10 5.73 1369
28 Esmť van Leuveren aac 9.47 1.05 6.14 1358
29 Sophie Mesman dem 10.02 1.15 6.34 1354
30 Shelly Zonneveld trias 9.81 1.05 6.86 1345
31 Brigitte Kremers aac 9.62 1.05 6.23 1338
32 Bonne de Boer phanos 9.95 1.15 5.88 1337
33 Martine van Zalinge edam 10.08 1.15 6.18 1335
34 Merel Ligteringen trias 9.69 1.10 5.63 1326
35 Anne Bouwhuis hollandia 9.85 1.00 7.24 1322
36 Lindey Edel nea volharding 9.82 1.05 6.38 1314
37 Tirsa Dijkstra sav 10.03 1.15 5.61 1306
38 Annemiek Silven edam 10.03 1.10 5.85 1286
39 Leila van der Pal dem 9.74 1.10 5.11 1284
40 Kim Essen sav 10.03 1.10 4.97 1228
41 Lotte Hageman trias 10.41 1.05 5.87 1194
42 Marije Wever nea volharding dns dns 5.84 396
Jongens pupillen C 40m Ver Bal Punten
1 Ziggy Janssen startbaan 7.20 3.12 28.48 1276
2 Wouter Aarts av23 6.83 3.17 18.77 1242
3 Reyndert Mehrer castricum 7.32 3.35 23.38 1235
4 Niels Appeldoorn hera 7.31 2.85 29.75 1215
5 Kai Botman nova 7.58 3.02 30.59 1206
6 Joost Heinrich aku 7.45 3.06 27.75 1206
7 Ilan Langendijk suomi 7.25 2.89 26.65 1198
8 Stiven Al holland 7.38 3.27 20.64 1170
9 Bas Katsma hera 7.45 3.15 19.92 1122
10 Matthijs Mees holland 7.87 2.78 30.25 1101
11 Bjorn Abbink dokev 7.43 2.66 23.75 1080
12 Jules Angenent holland 7.22 2.61 20.59 1070
13 Tony van Diepen hera 7.55 3.01 16.16 1019
14 Jesse Roossen holland 7.91 2.86 21.14 996
15 Martijn Pons aku 7.77 2.69 20.52 979
16 Jeroen Jansen van Roos startbaan 7.91 2.96 17.67 967
17 Rijk de Cock zaanland 7.59 2.69 17.13 962
18 Bart Koppies sav 7.83 2.89 15.92 940
19 Wim Duyn sav 8.00 2.59 19.60 906
20 Quinten Rosdorff suomi 8.00 2.87 14.74 888
21 Tino Offereins startbaan 7.99 2.96 12.63 871
22 Tom Koomen sav 7.91 2.75 14.00 866
23 Roy Ruijter sav 7.54 2.34 14.05 852
24 Thimo ten Brink zaanland 7.84 2.53 14.84 848
25 Floris Frugte startbaan 8.05 2.58 16.14 843
26 Hidde Braaksma trias 7.88 2.43 15.57 833
27 Daniel Bohm zaanland 8.74 2.22 26.14 803
28 Stan Liefting trias 8.38 2.38 19.44 800
29 Dario Duineveld trias 8.17 2.47 14.56 777
30 Vincent de Vos zaanland 8.66 2.48 17.49 750
31 Luuk Stal hera 8.43 2.41 14.76 727
32 Koen Kersten suomi 8.34 2.43 13.60 726
33 Thomas Wiegmink startbaan 8.89 2.36 19.10 717
34 Thimo Kroezen zaanland 8.33 2.54 11.36 709
35 Oliver Kersten suomi 8.34 2.35 10.65 656
36 Michiel Doodeman trias 8.69 2.29 13.69 646
37 Olaf Witte hera 9.02 2.21 17.20 642
38 Boy van Schooten trias 9.40 2.09 21.07 624
39 Jouke Schotanus suomi 8.95 2.17 12.82 571
Jongens pupillen B 40m Ver Kogel ptn
1 Nick Kievith noordkop 6.46 3.90 6.47 1614
2 Yannick Mahieu startbaan 6.59 3.92 6.47 1585
3 Andreas de Jong av23 6.86 3.83 7.28 1549
4 Corliss Waitman startbaan 6.51 3.87 5.37 1526
5 Mike Boelrijk startbaan 6.80 3.73 6.25 1482
6 Berry Kwakman edam 6.66 3.56 5.90 1460
7 Thom Slot trias 6.69 3.82 5.17 1458
8 Paul Schildmeyer av23 6.77 3.73 5.16 1420
9 Victor Kelderman hylas 6.77 3.57 5.52 1412
10 Bas Zwolsman lycurgus 6.80 3.42 5.91 1399
11 Florian van Heijningen holland haarlem 6.83 3.32 6.20 1390
12 Brian Bunte nea volharding 6.95 3.54 5.69 1375
13 Thom de Haan holland haarlem 7.04 3.42 6.27 1367
14 Pepijn Walstra lycurgus 6.86 3.50 5.19 1355
15 Levy Schuchard nea volharding 7.21 3.63 5.81 1344
16 Thijmen Wiltink holland haarlem 7.03 3.37 5.87 1335
17 Joey Vork nea volharding 7.16 3.63 5.38 1327
18 Lars Wagemaker startbaan 7.00 3.57 4.98 1323
19 kasper Hoogervorst av23 7.29 3.44 6.21 1315
20 Rob ter Burg noordkop 7.10 3.37 5.78 1313
21 Ricky Altman av23 7.13 3.30 5.30 1262
22 Aaron van Gent nea volharding 7.06 3.36 4.87 1260
23 Damien Lensink hylas 6.97 3.33 4.65 1259
24 Rens Neele lycurgus 7.40 3.10 6.49 1242
25 Ruwen Gouwenberg noordkop 7.33 3.35 5.41 1238
26 Koen van Bergenhenegou hylas 7.29 3.20 5.61 1229
27 Rutger Rietveld noordkop 7.33 3.06 5.94 1214
28 Thijs Stuart hylas 7.25 3.20 5.22 1212
29 Donaldo Mongen noordkop 7.17 3.39 4.42 1212
30 Joep Wittebrood hylas 7.13 3.26 4.58 1205
31 Gylindo Offerman nea volharding 7.33 3.19 5.38 1204
32 Dirk Bruin holland haarlem 7.24 3.06 5.10 1178
33 Mitchel Mes holland haarlem 7.49 2.92 5.36 1117
34 Sean Meijer lycurgus 7.48 2.86 5.02 1085
35 Patrick Camara AV Monnickendam 7.08 3.26 dns 904
36 Jelle Brouwer startbaan dns 3.28 4.56 685
37 Delano Holkamp lycurgus 9.00 2.19 3.46 590
Jongens pupillen A1 60m Ver Bal ptn
1 Daniel Lam haarlemmermeer 9.16 3.99 32.87 1611
2 Lasse Liebrand hollandia 9.27 3.92 30.25 1548
3 Jon Schouwenaar startbaan 9.14 3.71 28.19 1506
4 David Alkema av23 9.10 3.96 21.88 1483
5 Jonathan Hielkema hollandia 9.77 3.77 30.52 1436
6 Jules de Bont phanos 9.59 3.64 30.10 1435
7 Flip van der Hoven hera 9.56 3.72 26.83 1418
8 Jasper de Bles hylas 9.62 3.52 30.13 1407
9 Jelle Sijm holland 9.44 3.73 23.22 1394
10 Erik Tesselaar nova 10.01 3.85 28.68 1393
11 Sven de Jong hollandia 9.77 3.74 26.94 1388
12 Sander Soekhradj startbaan 10.06 3.44 33.76 1361
13 Thom T?is††††††††††† h olland 9.97 3.48 31.68 1360
14 Al?andros Visser†††† l ycurgus 9.82 3.79 23.94 1352
15 Colin Zonneveld dem 9.93 3.64 27.08 1345
16 Matthijs Baars hylas 9.82 3.40 28.88 1335
17 Richard Engel hera 9.49 3.27 25.00 1317
18 Earvin Jones aac 9.84 3.57 24.35 1311
19 Andrew Vriend lycurgus 9.80 3.34 26.66 1300
20 Martijn van Ophen hylas 10.34 3.48 29.79 1283
21 Jerome Meester startbaan 9.79 3.33 25.22 1282
22 Egbert Weverink av23 9.99 3.32 27.11 1272
23 Joshua Gul phanos 9.81 3.43 22.05 1258
24 Wouter Stoker dem 10.27 3.46 26.97 1256
25 Nino Kraaijer lycurgus 9.91 3.32 23.84 1243
26 Stefan Heijne lycurgus 10.27 3.31 28.22 1241
27 Vester van Heijningen holland 10.33 3.24 30.15 1241
28 Jordi de Jong startbaan 9.64 3.15 22.49 1235
29 Julian Konst hylas 9.74 3.19 23.02 1234
30 Jan Rekelhof hollandia 9.93 3.48 19.92 1219
31 Tim Koenis hera 10.23 3.20 26.64 1205
32 Joost Zuiderwijk dem 10.32 3.33 24.95 1197
33 Alex Heije startbaan 10.05 3.30 21.77 1190
34 Wouter Vanekker dem 10.58 3.23 27.18 1169
35 Jeroen van Muiswinkel hera 9.92 2.84 25.14 1162
36 Calvin Bos lycurgus 10.06 2.98 23.77 1151
37 Jori Roosenburg hylas 10.11 2.98 20.86 1104
38 Kjell Verschuren phanos 10.23 3.16 17.90 1080
39 Rowan Wilms holland 10.70 3.11 23.31 1079
40 Jan Jaap Wijnker hera 10.20 2.95 19.71 1069
41 Pjotr Byijs phanos 10.02 2.99 15.59 1043
42 hidde Koot holland 10.48 2.75 22.30 1025
43 Bastian de Jong hollandia 10.46 3.01 18.01 1019
44 Thomas Lewis phanos 10.81 2.94 21.79 1011
Jongens pupillen A2 60m Hoog Kogel ptn
1 Collin Toonen haarlemmermeer 8.81 1.40 8.38 1868
2 Pascal Leeuwenburgh noordkop 8.75 1.35 8.83 1862
3 Konrad Burgos startbaan 8.77 1.25 8.76 1780
4 Lennox Vellema dem 9.37 1.30 10.05 1768
5 Matthijs Rodenburg dem 9.55 1.35 8.81 1713
6 Bren Meijer nea volharding 9.39 1.25 9.46 1700
7 Wesley Zschottcche zaanland 9.26 1.25 8.61 1680
8 Menno Munster hylas 9.56 1.30 8.34 1650
9 Cliff Ellsworth lycurgus 8.95 1.20 7.47 1639
10 Robin Piet aalsmeer 9.06 1.20 7.67 1629
11 Joris Hollander castricim 9.45 1.25 8.23 1626
12 Stijn Burkels hylas 9.58 1.30 7.58 1605
13 Thom Ridderbos av23 10.09 1.25 8.86 1556
14 Tom Eshuijs zaanland 9.79 1.25 7.92 1554
15 Jaap de Wit dem 9.29 1.20 6.82 1539
16 Ynze Strikwerda av23 9.73 1.20 7.98 1530
17 Oscar van Leen nea volharding 9.45 1.20 6.58 1497
18 Thomas Hoogerbrugge lycurgus 10.02 1.10 9.32 1480
19 Wessel de Rijk hylas 9.97 1.25 6.97 1473
20 Tim Uitslager zaanland 9.80 1.10 8.24 1459
21 Jim van Oostrom av23 10.07 1.15 8.21 1451
22 Jesper Haverkamp startbaan 10.32 1.25 7.51 1450
23 Jasper Hoek av23 10.35 1.30 6.53 1426
24 Muus Evers hylas 9.70 1.10 6.96 1405
25 Darnell Tribel lycurgus 9.90 1.20 6.22 1403
26 Auke Eringa av23 10.10 1.10 7.82 1390
27 Tim Schol nea volharding 10.15 1.10 7.90 1387
28 Jesper Dekker dem 10.74 1.20 7.96 1380
29 Bas van Leeuwen zaanland 9.70 1.10 6.48 1377
30 Thomas Los dem 9.59 1.10 5.91 1360
31 Julien Groeneveld hylas 9.75 1.10 6.32 1359
32 Bob Beemster zaanland 9.82 1.15 5.86 1355
33 Mitchell Stroebel startbaan 9.59 1.15 5.19 1350
34 Arnoud Zunnebeld startbaan 9.46 1.05 5.99 1350
35 Youri Walstra lycurgus 10.25 1.10 6.83 1313
36 Frank Moerland lycurgus 10.40 1.10 6.98 1299
37 Ivo van 't Wout startbaan 10.53 1.00 7.67 1246
38 Jos Gort nea volharding 10.39 0.95 5.61 1107
39 Sebastiaan van Bloklan nea volharding 13.14 0.85 4.40 753

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 05.11.2004