Pupillen competitie regio 1-3-4
26 juni 2004
org.: Noordkop

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Michelle Oud SAV 7.0 500 3.07 332 17.53 282 1114
2 Djessie Ligthart TAS 82 7.6 385 3.04 326 16.03 258 969
3 Danaley Geervliet Noordkop 7.4 422 2.78 274 12.83 205 901
4 Cheyenna Schlahmilch Noordkop 7.7 368 2.74 266 13.41 215 849
5 Robin Tesselaar Nova 8.2 287 2.58 234 19.60 312 833
6 Eva Roozendaal Nova 7.9 334 2.70 258 13.22 212 804
7 Mariska v Kalsbeek SAV 7.9 334 2.72 262 11.13 174 770
8 Yvonne Groenveld Hera 8.1 303 2.86 290 10.79 168 761
9 Bente Woord Noordkop 7.6 385 2.61 240 8.90 130 755
10 Maaike Ruijter Nova 7.9 334 2.63 244 10.35 159 737
11 Demi Oerlemans Wieringermeer 8.2 287 2.65 248 10.46 162 697
12 Lynn Glas Nova 8.1 303 2.53 224 9.29 138 665
13 Kimberly Timmerman Noordkop 8.2 287 2.47 212 9.60 144 643
14 Kim van der Burg Noordkop 8.9 189 2.45 208 15.01 242 639
15 Demi Buiter Nova 8.7 215 2.27 172 11.14 175 562
16 Thea Noordeloos SAV 0 0 10.14 155 155
meisjes pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Britt Lugtenburg Noordkop 6.9 521 1.10 416 4.42 301 1238
2 Lisanne Vedder Hera 6.9 521 1.05 379 4.11 278 1178
3 Davina van Perge Nova 7.0 500 1.00 342 4.56 311 1153
4 Mayleen Schoenmaker Hera 7.0 500 0.85 232 4.88 333 1065
5 Britt van Steen Noordkop 7.0 500 0.95 306 3.27 211 1017
6 Kiki Klaver Nova 7.6 385 0.95 306 4.56 311 1002
7 Manon Boukens SAV 8.0 318 1.05 379 4.47 304 1001
8 Eline van Breukelen Wieringermeer 7.6 385 1.00 342 3.25 210 937
9 Silvia Waltmann TAS 82 7.7 368 1.00 342 3.45 226 936
10 Raven vd Bosch Hera 7.5 403 0.95 306 3.25 210 919
11 Els Noordeloos SAV 7.6 385 0.90 269 3.76 251 905
12 Maaike Broekaart Noordkop 7.6 385 0.90 269 3.67 244 898
13 Manouk Oliemans Noordkop 7.3 440 0.85 232 3.36 219 891
14 Marjolein Vriend SAV 8.0 318 0.95 306 3.95 266 890
15 Jennifer Kindt SAV 7.9 334 0.90 269 4.16 281 884
16 Senne Trip Noordkop 7.6 385 0.90 269 3.49 229 883
17 Sharon Boukens SAV 8.3 272 0.95 306 4.04 272 850
18 Niara Rutte Wieringermeer 7.9 334 0.80 196 4.25 288 818
19 Anna vd Duim Texel 7.5 403 0.80 196 3.27 211 810
20 Amber Bakker Hera 7.8 351 0.90 269 2.94 183 803
21 Manouk Bijlsma Nova 8.4 257 0.85 232 4.31 293 782
22 Marit Zijm Texel 7.8 351 0.80 196 2.66 157 704
23 Shanon Koorn Texel 7.6 385 0.80 196 2.26 119 700
24 Marloes van Rongen Texel 8.6 229 0.80 196 3.47 228 653
25 Tess Helsloot TAS 82 8.5 243 0.80 196 3.26 210 649
meisjes pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Roos Visbeen Noordkop 8.9 623 3.42 402 5.21 355 1380
2 Karlijn Dekker Hera 9.5 519 3.78 474 4.98 340 1333
3 Soraida de Vries Hera 9.6 503 3.50 418 5.28 360 1281
4 Eline Ruiten Noordkop 9.6 503 3.37 392 5.19 354 1249
5 Jill Klaasse Noordkop 9.9 457 3.35 388 5.85 397 1242
6 Heleen Wildeboer SAV 9.8 472 3.53 424 4.66 318 1214
7 Mandy de Ruyter Hera 10.4 386 3.18 354 5.58 379 1119
8 Alissa Olofsen SAV 10.1 427 2.54 226 5.98 405 1058
9 Leonie Boheemen Wieringermeer 10.4 386 3.32 382 3.98 268 1036
10 Emily Kuin SAV 10.4 386 3.10 338 4.47 304 1028
11 Amber Commadeur Hera 10.5 372 2.99 316 4.77 325 1013
12 Renske Letema Hera 11.0 308 3.09 336 4.98 340 984
13 Pien Stolk Nova 10.4 386 3.00 318 4.11 278 982
14 Iris Klop Noordkop 10.8 333 2.96 310 4.59 313 956
15 Yvette Walters Hera 10.8 333 2.94 306 4.33 294 933
16 Abbey Schenk Noordkop 10.7 346 2.85 288 4.35 295 929
17 Nienke Veldhuis SAV 11.1 296 2.70 258 5.22 356 910
18 Madelon Kemper Nova 10.8 333 2.91 300 4.06 274 907
19 Suzanne Franken TAS 82 11.1 296 2.66 250 4.79 327 873
20 Grace Leeuwenburgh Noordkop 11.1 296 2.59 236 4.79 327 859
21 Ilja Dijkstra SAV 11.8 218 2.66 250 5.24 357 825
22 Laura Catsburg Wieringermeer 11.6 239 2.80 278 4.45 303 820
23 Melany van Hoven Hera 11.9 207 2.64 246 4.78 326 779
24 Sophie Hoogenbosch Noordkop 11.6 239 2.43 204 4.76 325 768
25 Fenna Wit Wieringermeer 11.3 273 2.74 266 3.33 216 755
26 Fleur Rootselaar SAV 12.2 177 2.51 220 3.97 267 664
27 Fiona Lindaya Hylas 0 3.37 392 0 392
meisjes pup A2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Britte Duijn SAV 8.7 660 4.14 546 29.71 441 1647
2 Marloes Duijn SAV 8.4 720 3.92 502 24.27 375 1597
3 Nathaly Timmerman Noordkop 9.1 587 3.72 462 27.12 410 1459
4 Chrissie Broersen SAV 9.7 487 3.48 414 19.70 313 1214
5 Marloes Janson DOKEV 9.3 552 3.42 402 13.91 224 1178
6 Margje Krul Hera 9.8 472 3.33 384 19.90 316 1172
7 Michelle Zuurbier Hera 9.8 472 3.45 408 16.55 267 1147
8 Lesley Buur Noordkop 9.6 503 3.32 382 16.18 261 1146
9 Kim Essen SAV 9.4 535 3.29 376 12.36 197 1108
10 Kerstin Wit Wieringermeer 10.0 442 3.17 352 18.66 298 1092
11 Tirsa Dijkstra SAV 9.6 503 3.40 398 11.94 189 1090
12 Vivian Brandhoff SAV 10.4 386 3.29 376 20.03 318 1080
13 Annelies Molenaar Hylas 10.0 442 3.15 348 15.76 254 1044
14 Merel Bakker Hera 10.1 427 3.31 380 13.25 213 1020
15 Chandra van der Mee Noordkop 10.3 399 3.11 340 15.85 256 995
16 Liz Schouten DOKEV 10.1 427 3.16 350 13.25 213 990
17 Inoka Post Hera 10.9 321 3.02 322 17.15 276 919
18 Lennie de Roo Hylas 10.7 346 2.93 304 14.82 239 889
19 Katinka John Hera 10.3 399 2.69 256 13.35 214 869
20 Imca Hensels Hylas 11.0 308 2.93 304 12.21 194 806
21 Natasha Wijers Hera 11.1 296 3.15 348 10.32 159 803
22 Anneloes Louwe Noordkop 11.3 273 2.95 308 10.24 157 738
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Niels Appeldoorn Hera 7.1 480 3.21 360 29.59 439 1279
2 Bas Katsma Hera 7.2 460 3.02 322 23.75 368 1150
3 Kai Botman Nova 7.5 403 2.90 298 29.51 438 1139
4 Jesse van der Mee Noordkop 6.9 521 2.92 302 16.38 264 1087
5 Hemayatullah Azimi Noordkop 7.4 422 3.09 336 18.82 301 1059
6 Bart Koppies SAV 7.5 403 2.94 306 22.14 347 1056
7 Tony van Diepen Hera 7.1 480 3.07 332 13.07 210 1022
8 Aron vd Oosterkamp TAS 82 7.3 440 2.76 270 16.34 263 973
9 Wim Duijn SAV 7.9 334 2.62 242 20.77 328 904
10 Roy Ruijter SAV 7.8 351 2.75 268 17.41 280 899
11 Tom Koomen SAV 7.8 351 2.67 252 16.75 270 873
12 Bas Portegijs DOKEV 8.0 318 2.45 208 18.56 297 823
13 Olaf Witte Hera 8.2 287 2.50 218 19.80 315 820
14 Jan Eeken Hera 8.4 257 2.29 176 19.39 309 742
15 Mark Koppies SAV 8.3 272 2.57 232 14.15 228 732
16 Luuk Stal Hera 8.5 243 2.50 218 15.29 247 708
17 Jan Boon SAV 8.0 318 2.34 186 12.50 199 703
18 Joey Steenvoorden Noordkop 8.1 303 2.37 192 9.87 150 645
19 Jeroen Fennema Hera 8.5 243 2.04 126 12.34 197 566
20 Zeger in den Bosch Hera 9.0 176 2.35 188 11.75 186 550
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Rob ter Burg Noordkop 6.8 542 1.05 379 5.73 389 1310
2 Sam Huigen Hera 7.0 500 1.05 379 5.65 384 1263
3 Rutger Rietveld Noordkop 7.2 460 1.15 452 5.02 343 1255
4 Viktor Kelderman Hylas 6.7 565 0.95 306 5.20 355 1226
5 Pekka Eeken Hera 7.0 500 1.00 342 5.43 370 1212
6 Damien Lensink Hylas 6.7 565 1.00 342 4.39 298 1205
7 Ruwen Gouwenberg Noordkop 7.0 500 1.00 342 5.31 362 1204
8 Joep Wittebrood Hylas 6.9 521 1.00 342 4.40 299 1162
9 Dave Brandhoff SAV 7.2 460 1.00 342 4.81 328 1130
10 Donaldo Mongen Noordkop 6.7 565 0.85 232 4.78 326 1123
11 Thijs Stuart Hylas 7.4 422 1.00 342 5.19 354 1118
12 Vincent Kers DOKEV 6.9 521 0.90 269 4.65 317 1107
13 Tim Houter Hera 7.2 460 0.95 306 4.83 330 1096
14 Mischa Wassenaar Hera 7.6 385 1.10 416 3.54 233 1034
15 Maarten Bosch Noordkop 7.6 385 0.95 306 5.03 343 1034
16 Jarno Lely Noordkop 7.3 440 0.95 306 3.86 259 1005
17 Koen Windt SAV 7.6 385 0.95 306 4.58 312 1003
18 Jorrit Seebregts Hera 7.2 460 0.95 306 3.50 230 996
19 Lars Verkamman Nova 7.2 460 0.85 232 4.38 298 990
20 Jerome Busquet Hera 7.8 351 0.95 306 4.82 329 986
21 Peter de Boer SAV 7.4 422 0.80 196 5.03 343 961
22 Tim Tesselaar Noordkop 7.3 440 0.90 269 3.62 240 949
23 Danyon Michalewski Noordkop 7.3 440 0.95 306 2.80 170 916
24 Tom van Marrewijk Noordkop 7.7 368 0.95 306 3.57 236 910
25 Nils Rem Wieringermeer 8.1 303 0.80 196 4.65 317 816
jongens pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Erik Tesselaar Nova 9.4 535 4.04 526 8.25 534 1595
2 Chris Beemster ARO 88 9.5 519 3.62 442 7.38 487 1448
3 Sven Olofsen SAV 9.5 519 3.72 462 6.24 421 1402
4 Jasper de Bles Hylas 9.6 503 4.03 524 5.47 372 1399
5 Flip vd Hoven Hera 9.6 503 3.95 508 5.21 355 1366
6 Richard Engel Hera 9.4 535 3.53 424 4.72 322 1281
7 Patrick Hage Wieringermeer 10.0 442 3.55 428 5.64 383 1253
8 Julian Kunst Hylas 9.6 503 3.47 412 4.92 336 1251
9 Ino Stevens TAS 82 10.5 372 3.62 442 6.43 432 1246
10 Tim Koenis Hera 10.2 413 3.31 380 6.10 412 1205
11 Jori Roosenburg Hylas 10.0 442 3.31 380 5.55 378 1200
12 Jesper Zwaan Wieringermeer 10.2 413 3.45 408 5.39 367 1188
13 Vasko Vos Noordkop 10.2 413 3.33 384 5.06 345 1142
14 Jan Jaap Wijnker Hera 9.9 457 3.43 404 3.88 260 1121
15 Thomas Botman Nova 10.2 413 3.28 374 4.85 331 1118
16 Jeroen v Muiswinkel Hera 9.9 457 2.91 300 5.03 343 1100
17 Martijn van Ophem Hylas 10.2 413 3.35 388 4.35 295 1096
18 Jeffrey Merts SAV 10.4 386 3.47 412 3.76 251 1049
19 Jochem Jansen Nova 10.5 372 3.29 376 4.16 281 1029
20 Niels Katsma Hera 10.8 333 2.74 266 5.17 353 952
21 Kristiaan Letema Hera 11.4 262 2.78 274 4.53 308 844
22 Matthijs de Moel Hera 11.4 262 2.70 258 3.65 242 762
23 Marc Fennema Hera 12.0 197 2.65 248 4.59 313 758
24 Jos de Groot Noordkop 12.0 197 2.61 240 3.85 258 695
25 Robin Zeinstra Noordkop 11.8 218 2.22 162 3.59 237 617
jongens pup A2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Pascal Leeuwenburgh Noordkop 8.5 700 4.44 606 33.09 479 1785
2 Koen Kraakman SAV 9.0 604 3.95 508 33.05 478 1590
3 Arnoux Breek Hera 9.7 487 3.85 488 38.70 538 1513
4 Jochem Witte Hera 9.3 552 3.92 502 27.88 419 1473
5 Wessel de Rijk Hylas 9.6 503 3.78 474 34.61 495 1472
6 Mike Prijs Noordkop 9.1 587 3.51 420 31.62 463 1470
7 Muus Evers Hylas 9.4 535 3.64 446 32.99 478 1459
8 Bram Tjalma Wieringermeer 9.5 519 3.80 478 30.10 445 1442
9 Stijn Burkels Hylas 9.4 535 4.01 520 23.66 367 1422
10 Menno Munster Hylas 9.5 519 3.87 492 24.56 378 1389
11 Bart Zijp SAV 10.3 399 3.70 458 34.96 499 1356
12 Sven Broekaart Noordkop 9.6 503 3.65 448 26.22 399 1350
13 Oscar Leemhuis Hera 10.1 427 3.60 438 31.98 467 1332
14 Julien Groeneveld Hylas 9.8 472 3.72 462 26.10 398 1332
15 Jeremy Kindt SAV 9.8 472 3.49 416 28.33 425 1313
16 Daniel te Stroete SAV 10.0 442 3.68 454 26.38 401 1297
17 Wout Kliek Texel 9.6 503 3.37 392 25.70 393 1288
18 Siebren de Bock Noordkop 10.0 442 3.45 408 22.45 351 1201
19 Marten Breeuwer SAV 10.5 372 3.39 396 27.98 420 1188
20 Lars van der Heide Noordkop 10.5 372 3.32 382 21.05 332 1086
21 Joost Walgien Hera 10.6 359 3.39 396 20.62 326 1081
22 Hugo Vader Nova 10.1 427 3.28 374 15.53 251 1052
23 Aron Hoelandt Noordkop 10.4 386 2.97 312 22.01 345 1043
24 Jelmer de Reus Hylas 10.3 399 3.19 356 17.79 285 1040
25 Roeland v Marrewijk Noordkop 10.4 386 3.30 378 16.00 258 1022
26 Mitch Brinkkemper SAV 10.8 333 3.22 362 19.31 308 1003
27 Berend Post Hera 10.1 427 2.98 314 12.51 200 941
28 Rob Nijzink Noordkop 10.5 372 3.05 328 13.68 220 920
29 Dominique Vogel Hera 11.0 308 3.03 324 14.25 230 862
30 Vincent Pols Noordkop 11.1 296 2.97 312 15.11 244 852
31 Thomas Kool SAV 11.3 273 2.63 244 18.38 294 811
32 Nadim Akbari Nova 13.1 94 2.41 200 14.94 241 535
meisjes pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Myrthe Wit 7.9 334 2.54 226 12.48 199 759
2 Marloes Seebregts 8.4 257 2.62 242 14.33 231 730
3 Floortje van Kampen 8.0 318 2.66 250 10.19 156 724
4 Manon Wiggers 8.4 257 2.07 132 7.47 99 488
5 Jeanine Oud 8.7 215 2.26 170 6.54 77 462
6 Lynn Lugtenburg 9.2 151 2.28 174 9.18 136 461
7 Hester de Goede 9.5 116 2.23 164 9.02 132 412
jongens pup C 460 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Bryan Schoonheden 7.7 368 2.83 284 12.94 207 859
2 Jan-Willem Tesselaar 7.3 440 2.46 210 10.87 169 819
3 Abdulsame Azimi 8.2 287 2.45 208 14.86 240 735
4 Oek Jongbloed 8.6 229 2.45 208 15.73 254 691
5 Bas Rem 9.0 176 2.36 190 11.89 188 554
6 Finn Pennink 9.0 176 1.93 104 13.86 223 503
7 Jorick Bijlsma 9.5 116 2.13 144 10.78 168 428

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.11.2004