Pupillen competitie regio 1-3-4
Purmerend, 26 juni 2004
Org: Nea Volharding
Sportpark De Munnik

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Chante Samuel Phanos 1108 7.2 460 3.16 350 16.83 298 2.16.5
2 Chantal van Wissen Phanos 1086 6.9 521 2.91 300 14.76 265 2.24.1
3 Zoe Renee Doest NEA Volharding 1066 7.1 480 3.04 326 14.48 260 2.25.3
4 Xanthe de Bont Phanos 1036 7.2 460 3.12 342 12.95 234 2.19.1
5 Kim Gomersbach Edam 1025 7.2 460 3.19 356 11.52 209 2.45.0
6 Naomi Goeloe Zaanland 1006 7.3 440 3.16 350 11.93 216 2.29.8
7 Chayenne Kroon Phanos 1005 7.0 500 2.87 292 11.76 213 2.16.8
8 Sarah Danner Phanos 968 7.3 440 2.97 312 11.91 216 2.26.0
9 Silke Riensema NEA Volharding 848 7.5 403 2.64 246 12.47 199
10 Mariska Tuijp Edam 816 7.8 351 2.76 270 10.82 195 2.30.3
11 Bregje Bouma Edam 782 7.9 334 2.69 256 10.65 192 2.38.8
12 Naima van Huizen Phanos 727 8.0 318 2.70 258 8.63 151 2.48.8
13 Lotte v Leersum Zaanland 726 8.5 243 2.78 274 11.55 209 2.36.9
14 Sophie Klaver Edam 720 7.8 351 2.47 212 8.91 157 2.32.8
15 Britt Hillaert Edam 710 8.0 318 2.69 256 7.92 136 2.32.6
16 Iris Kaptein Edam 694 8.0 318 2.43 204 9.63 172 2.44.4
17 Jamie de Ruijter Zaanland 692 8.1 303 2.51 220 9.50 169 2.37.2
18 Monique Schokker Edam 653 7.7 368 2.16 150 7.91 135 2.19.9
19 Anouk Wilmsen Zaanland 562 9.0 176 2.03 124 14.58 262 2.56.1
20 Sarah van Veelen Atos 502 8.5 243 2.16 150 6.79 109 2.46.0
21 Aliza Kroon Edam 478 8.3 272 1.84 86 7.24 120 2.33.1
22 Nanouk de Leng Edam 477 8.7 215 2.05 128 7.85 134 2.16.8
23 Michelle van der W Edam 398 9.3 139 1.96 110 8.53 149 3.12.1
24 Elmira Simonjan Edam 363 2.56 230 7.82 133 3.08.8
25 Desiree Bak Edam 262 9.5 116 1.82 82 5.05 64 3.28.3
meisjes pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Lisa van Adrichem NEA Volharding 1345 6.6 587 1.05 379 5.57 379
2 Deveny Groenveld Atos 1334 6.4 635 1.00 342 5.23 357
3 Anne Molenaar Edam 1176 7.1 480 0.95 306 5.74 390
4 Dominique Karregat Edam 1129 7.3 440 1.00 342 5.08 347
5 Feykje Mosch Edam 1110 7.1 480 1.05 379 3.76 251 4.07.8
6 Kim van Egten Zaanland 1064 7.2 460 0.95 306 4.38 298 4.14.4
7 Sophie Vetter Phanos 1059 7.0 500 0.90 269 4.27 290 4.11.4
8 Hanna van Gessel Phanos 1031 7.4 422 1.00 342 3.97 267 4.26.2
9 Deborah Koning Edam 1024 7.3 440 0.90 269 4.62 315 4.38.1
10 Kelly Dane Phanos 1003 7.4 422 0.95 306 4.07 275 4.24.4
11 Anna Kastein Phanos 955 7.7 368 0.95 306 4.15 281 5.01.8
12 Merel Oly Edam 934 7.8 351 1.00 342 3.63 241 4.33.2
13 Esmee de Leng Edam 915 7.4 422 0.90 269 3.42 224 4.27.6
14 Marjolein Bouhuijs NEA Volharding 884 7.6 385 0.95 306 3.06 193 4.48.4
15 Esther Vane Edam 877 7.3 440 0.90 269 2.78 168 4.22.0
16 Deanne vd Slikke NEA Volharding 868 7.9 334 0.90 269 3.94 265 5.02.2
17 Tessa Lamers Zaanland 849 7.8 351 0.85 232 3.95 266 4.38.6
18 Xanthe Jeremiasse Zaanland 792 7.9 334 0.80 196 3.90 262 5.26.0
19 Oumaima El Kharraz Phanos 783 7.8 351 0.80 196 3.57 236 4.29.5
20 Anne C Molenaar Edam 714 7.9 334 0.80 196 2.95 184 5.24.0
21 Paola Scholte Phanos 684 7.7 368 0.70 122 3.07 194 4.19.5
22 Zoe Kleijwegt NEA Volharding 664 9.0 176 0.85 232 3.83 256 5.06.5
23 Fleur van Dorp NEA Volharding 586 8.6 229 0.70 122 3.56 235
24 Kyane Koppies Zaanland 502 9.0 176 0.70 122 3.18 204 4.34.7
meisjes pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Tshiela Tshipanda Phanos 1467 9.2 569 3.90 498 5.91 400 3.55.1
2 Roos ter Voort NEA Volharding 1452 9.3 552 3.75 468 6.42 432 4.36.7
3 Laura den Boer Phanos 1350 9.6 503 3.54 426 6.24 421 3.48.1
4 Liza de Koning NEA Volharding 1341 10.0 442 3.59 436 6.95 463 4.54.6
5 Perla Lette Phanos 1339 9.7 487 3.48 414 6.53 438 4.09.1
6 Josine Koen NEA Volharding 1177 10.2 413 3.22 362 5.94 402 4.18.8
7 Ruby Keyzer Phanos 1168 10.1 427 3.29 376 5.36 365
8 Nikki Fluecht NEA Volharding 1070 10.3 399 3.12 342 4.82 329 3.50.0
9 Manon Conijn Edam 1052 10.9 321 3.37 392 4.97 339 4.22.0
10 Emma Haas NEA Volharding 1047 10.6 359 3.15 348 4.99 340 4.15.6
11 Lyanne Molenaar Edam 995 10.5 372 3.18 354 4.00 269 4.11.1
12 Anna van Veelen Atos 979 10.8 333 2.97 312 4.90 334 4.57.3
13 Danielle Kalk Edam 957 11.3 273 2.86 290 5.81 394 4.57.3
14 Ivy Dijkstra Atos 952 10.5 372 2.89 296 4.20 284 4.20.9
15 Yosta Vegting Atos 924 11.3 273 2.84 286 5.36 365 4.39.6
16 Iris Siemons Phanos 913 11.4 262 2.92 302 5.11 349 4.45.3
17 Martine Bak Edam 629 12.9 111 2.47 212 4.50 306 6.03.7
meisjes pup A2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Mandy Groot Edam 1750 8.8 641 4.36 590 36.85 519 4.02.2
2 Maaike Buys Phanos 1543 9.0 604 4.14 546 25.73 393 3.40.4
3 Renee Kapteijn NEA Volharding 1533 8.6 680 3.95 508 22.00 345 4.00.2
4 Laura Vetter Phanos 1504 9.2 569 4.30 578 22.92 357 3.31.0
5 Marije Wever NEA Volharding 1503 8.9 623 3.86 490 25.48 390 3.55.8
6 Rianne Pessel NEA Volharding 1483 8.8 641 4.02 522 20.15 320 4.12.6
7 Tjarda vd Spek Edam 1474 9.1 587 3.83 484 26.51 403 3.37.8
8 Lesley Vork NEA Volharding 1469 9.2 569 4.03 524 24.35 376 3.45.7
9 Lisa Hogers Phanos 1465 9.4 535 3.82 482 30.33 448 4.00.9
10 Juliette Lebouille Phanos 1412 9.5 519 3.97 512 24.78 381 4.12.9
11 Lindey Edel NEA Volharding 1364 9.4 535 3.77 472 22.92 357 3.59.1
12 Chynna Jansen NEA Volharding 1362 9.3 552 3.87 492 20.05 318 4.07.6
13 Anne Sophie Koning Edam 1340 9.3 552 3.58 434 22.66 354 3.50.9
14 Joyce Edel NEA Volharding 1321 9.5 519 3.43 404 26.13 398 3.50.1
15 Martine van Zaling Edam 1298 9.9 457 3.53 424 27.65 417 3.49.6
16 Bonne de Boer Phanos 1271 9.9 457 3.86 490 20.46 324
17 Keisha Caupain Phanos 1267 9.3 552 3.80 478 14.69 237 4.22.0
18 Isabel Bronts Phanos 1220 9.6 503 3.82 482 14.59 235 3.41.0
19 Rowan Duif Edam 1219 9.7 487 3.65 448 17.67 284 3.42.6
20 Fee Binnekade NEA Volharding 1210 9.6 503 3.60 438 16.72 269
21 Demie Gruijs Zaanland 1197 10.1 427 3.76 470 18.77 300 3.59.3
22 Maaike Molman Zaanland 1189 9.9 457 3.56 430 18.93 302
23 Lisa Haas NEA Volharding 1173 9.7 487 3.38 394 18.23 292 4.03.2
24 Annemiek Silven Edam 1168 10.0 442 3.43 404 20.30 322 4.17.8
25 Tamara van Dijk Edam 1155 9.9 457 3.36 390 19.32 308 4.15.7
26 Donna Lippes Zaanland 1153 10.3 399 3.32 382 24.09 372
27 Simone Guit NEA Volharding 1151 9.6 503 3.46 410 14.73 238 4.18.6
28 Iris Hogendoorn Atos 1079 10.1 427 3.51 420 14.37 232 4.08.8
29 Priscilla Roskam Edam 1058 10.9 321 3.24 366 24.00 371 4.56.9
30 Lysanne Heuft Edam 1044 10.4 386 3.12 342 19.87 316 4.33.7
31 Lucia Latjes Edam 1041 10.2 413 3.44 406 13.80 222 4.11.1
32 Charity Goeloe Zaanland 986 10.8 333 3.09 336 19.96 317
33 Marina Molenaar Edam 969 10.5 372 3.31 380 13.49 217 4.37.7
34 Lisa Walstra NEA Volharding 835 11.1 296 2.83 284 15.84 255 4.47.5
35 Noe Mensink NEA Volharding 742 11.1 296 2.90 298 9.79 148 4.29.9
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Heike Vethaak NEA Volharding 1096 25.09 385 7.5 403 2.95 308
2 Rijk de Cock Zaanland 1059 16.04 259 7.2 460 3.11 340
3 Niels Kwakman Edam 1048 19.85 315 7.6 385 3.15 348 2.30.2
4 Sam Vrind Phanos 997 14.37 232 6.9 521 2.63 244 2.26.9
5 Jewel Hensen Phanos 909 15.66 253 7.4 422 2.58 234 2.29.5
6 Timo ten Brink Zaanland 886 13.88 223 7.5 403 2.71 260 2.22.9
7 Maarten ten Have Edam 882 14.96 241 7.5 403 2.60 238 2.34.8
8 Vincent de Vos Zaanland 869 18.38 294 8.2 287 2.85 288
9 Daniel Bohm Zaanland 839 24.68 380 8.1 303 2.19 156
10 Quider Baghdadi Atos 792 15.77 254 7.9 334 2.43 204 2.31.8
11 Mart Stijvers Edam 787 16.09 259 8.0 318 2.46 210 2.31.4
12 Douwe Daatselaar Atos 774 12.63 202 7.9 334 2.60 238 2.40.3
13 Jimi Dijkstra Atos 659 18.37 294 8.9 189 2.29 176
14 Leon Winkel Zaanland 652 17.76 285 8.4 257 1.96 110
15 Jesse Postema NEA Volharding 627 8.05 111 8.3 272 2.63 244 2.24.4
16 Max Jonker Edam 586 12.61 201 8.9 189 2.39 196 2.47.4
17 Casper Kleijwegt NEA Volharding 580 7.9 334 2.64 246
18 Bart Verkooijen NEA Volharding 566 8.0 318 2.65 248
19 Leon van Essen Edam 367 9.20 136 9.4 127 1.93 104 3.06.9
jongens pup B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Levi Schuchard NEA Volharding 1347 6.8 542 1.15 452 5.18 353 3.54.3
2 Brian Bunte NEA Volharding 1296 6.7 565 1.05 379 5.16 352
3 Siem Wijn Phanos 1197 6.7 565 0.95 306 4.78 326 3.51.8
4 Mick van Raalte Zaanland 1190 7.1 480 1.00 342 5.41 368 4.15.9
5 Martin Schokker Edam 1165 7.3 440 0.95 306 6.21 419 4.06.3
6 Aaron van Gent NEA Volharding 1152 6.8 542 1.00 342 3.98 268 4.09.5
7 Ryan Wiarda NEA Volharding 1132 7.1 480 1.05 379 4.05 273 4.14.0
8 Joey Vork NEA Volharding 1090 7.0 500 0.85 232 5.25 358 4.07.0
9 Gylindo Offerman NEA Volharding 1087 7.0 500 0.90 269 4.66 318 4.40.3
10 Thij van Aalst Phanos 1017 7.4 422 0.85 232 5.33 363 4.03.4
11 Joppe Terpoorten Edam 1015 7.5 403 1.05 379 3.54 233 4.07.4
12 Conrad Schilder Edam 978 7.5 403 0.80 196 5.57 379 4.36.1
13 Patrick Schans Edam 970 7.1 480 0.80 196 4.33 294 4.43.1
14 Arthur Bronts Phanos 965 7.5 403 0.95 306 3.82 256 4.19.1
15 Nick van Dorp NEA Volharding 928 7.5 403 0.85 232 4.31 293 4.19.7
15 Mathijs Schut Zaanland 928 8.1 303 1.00 342 4.18 283 4.30.2
17 Maurits Tepaske Zaanland 924 7.6 385 0.80 196 5.02 343 4.00.6
18 Jim van Keulen Edam 867 8.1 303 0.90 269 4.35 295
19 Loek Veerkamp NEA Volharding 864 7.5 403 0.80 196 3.94 265 4.21.9
20 Leon Beemster Zaanland 755 8.4 257 0.90 269 3.48 229
jongens pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Joshua Gul Phanos 1419 9.3 552 3.65 448 6.21 419 3.44.0
2 Pepijn Berkenbosch Edam 1398 9.6 503 3.66 450 6.64 445 3.46.8
3 Jules de Bont Phanos 1364 9.3 552 3.63 444 5.40 368 3.40.5
4 Zico Keevel NEA Volharding 1335 9.8 472 3.50 418 6.65 445 4.00.0
5 Joel Vennik NEA Volharding 1331 9.5 519 3.59 436 5.52 376 3.42.4
6 Thomas Kwakman Edam 1325 10.1 427 3.71 460 6.53 438 3.45.5
7 Chris Bras Zaanland 1258 9.9 457 3.41 400 5.92 401 3.50.0
8 Pjotr Buys Phanos 1195 9.9 457 3.21 360 5.55 378 4.09.2
9 Thomas Lewis Phanos 1189 10.1 427 3.39 396 5.38 366 4.34.6
10 Stefan van der Wal Edam 1174 10.6 359 3.12 342 7.13 473 4.25.9
11 Koen van Raalte Edam 1099 10.5 372 2.94 306 6.25 421 4.11.0
12 Kjell Verschuren Phanos 1097 9.9 457 2.62 242 5.87 398 4.08.4
13 Kaja v Bruggen Zaanland 1046 11.0 308 3.02 322 6.17 416 5.16.5
14 Matthijs Taselaar Phanos 1035 10.7 346 3.27 372 4.65 317
15 Luuk van Essen Edam 1025 10.6 359 2.99 316 5.13 350 4.18.0
16 Frans Dijckmeester Zaanland 1019 10.8 333 3.13 344 5.01 342 4.35.5
17 Tom Kleist Phanos 962 11.1 296 2.88 294 5.46 372 4.52.8
18 Maarten Bohm Zaanland 951 11.0 308 2.78 274 5.42 369
19 Dennis Vermeulen Zaanland 894 11.5 250 3.09 336 4.53 308 5.03.5
20 Guus de Vleeschhou Edam 874 11.6 239 2.67 252 5.64 383 5.05.6
21 Harmen Tenkink Phanos 869 10.8 333 2.88 294 3.65 242 4.41.5
22 Remco Craane NEA Volharding 834 11.7 228 2.75 268 4.95 338 5.05.1
23 Abanoub Khamis Edam 785 11.1 296 2.47 212 4.10 277 5.45.7
24 Rafael Heredia Phanos 720 11.9 207 2.44 206 4.51 307
jongens pup A2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Wesley Zschottche Zaanland 1732 9.0 604 4.26 570 40.75 558 3.23.5
2 Bren Meijer NEA Volharding 1672 8.9 623 4.22 562 33.85 487
3 Mike Mulder NEA Volharding 1606 9.4 535 4.00 518 40.23 553 3.43.7
4 Arthur der Weduwen Phanos 1573 8.8 641 3.80 478 30.88 454 3.51.2
5 Tim Uitslager Zaanland 1560 9.2 569 3.90 498 34.40 493 3.46.9
6 Mick de Wit NEA Volharding 1509 9.2 569 4.06 530 27.10 410 4.23.0
7 Tom Eshuijs Zaanland 1416 9.7 487 3.77 472 31.15 457 3.41.3
8 David Danner Phanos 1405 9.2 569 3.48 414 28.10 422
9 Oscar van Leen NEA Volharding 1380 9.6 503 3.76 470 26.89 407 3.56.7
10 Wouter Toering Atos 1374 9.8 472 3.64 446 31.02 456 3.58.8
11 Jan Tuijp Edam 1370 9.9 457 3.73 464 30.39 449 3.55.4
12 Ronan Krabben Atos 1360 9.9 457 3.79 476 28.50 427 4.12.7
13 Bob Beemster Zaanland 1347 9.5 519 3.60 438 25.47 390
14 Tim Schol NEA Volharding 1337 10.0 442 3.51 420 32.74 475 4.08.4
15 Bas v Leersum Zaanland 1305 9.5 519 3.68 454 21.07 332 3.46.4
16 Danny Kok Edam 1280 10.3 399 3.35 388 34.43 493 4.01.2
17 Fikri el Kouaa Atos 1253 9.7 487 3.59 436 20.88 330 3.48.4
18 Jimmy van Midden Atos 1204 10.0 442 3.68 454 19.33 308 4.17.6
19 Martijn Tepaske Zaanland 1187 10.6 359 3.38 394 29.13 434 3.53.1
20 Jos Gort NEA Volharding 1144 10.3 399 3.48 414 20.97 331
21 Bouke Bouma Edam 1111 10.0 442 3.38 394 17.07 275 3.41.9
22 Sjors Hagenhoek Edam 1001 11.2 285 3.01 320 26.00 396 3.52.3
23 Martin Schokker Edam 974 10.8 333 3.15 348 18.28 293 4.18.1
24 Berry Hagens Zaanland 750 11.7 228 2.70 258 16.36 264 4.36.0
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Paulien Kok Edam 756 7.9 334 2.60 238 10.21 184 2.35.2
2 Lisa van Egten Zaanland 746 7.8 351 2.31 180 11.84 215 2.33.5
3 Kyara Schinkel NEA Volharding 718 7.8 351 2.50 218 8.52 149 2.33.2
4 Sophie Walstra NEA Volharding 673 8.2 287 2.53 224 9.16 162 2.44.1
5 Lotte Vennik NEA Volharding 545 8.5 243 2.39 196 6.65 106 2.46.3
6 Lotte Bart NEA Volharding 432 9.8 83 2.36 190 9.01 159 3.21.2
7 Jeske vd Pal Zaanland 391 9.1 163 2.19 156 5.34 72 2.41.8
8 Yael Mensink NEA Volharding 288 9.8 83 1.91 100 6.63 105
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Bryan Keevel NEA Volharding 1057 7.4 422 2.93 304 20.98 331
2 Laszlo van Huizen Phanos 942 7.2 460 2.75 268 13.35 214 2.30.4
3 Marc Eshuijs Zaanland 915 7.9 334 2.65 248 21.12 333 2.48.1
4 Lars Leeuwrik NEA Volharding 728 7.9 334 2.35 188 12.88 206 2.37.6
5 Julian Kroonenberg NEA Volharding 667 7.8 351 2.38 194 8.54 122 2.29.4
6 Sytse Koen NEA Volharding 642 8.1 303 2.15 148 12.05 191 2.39.7
7 Leon Eshuijs Zaanland 619 8.9 189 2.12 142 17.97 288 3.05.0
8 Tom Bokenkamp Edam 473 8.7 215 1.96 110 9.78 148 3.03.5
9 Stijn Ranzijn Zaanland 394 2.27 172 13.77 222

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004