Pupillen competitie regio 1-3-4
Krommenie, 26 juni 2004
Org: Lycurgus
Provily Sportpark

meisjes pup C totaaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jaimie van Tholl AV'23 1271 6.7 565 3.31 380 20.59 326 2.17.7
2 Zola v Zwol HOLLANDIA 1186 6.8 542 3.04 326 20.07 318 2.10.0
3 Kiki Haartman LYCURGUS 1144 7.0 500 3.11 340 19.07 304
4 Luka Jansen AV'23 1131 6.7 565 2.85 288 17.31 278 2.15.6
5 Lisa Dalmulder AV'23 1111 7.0 500 2.96 310 18.85 301
6 Maxime Valk AV'23 1049 7.3 440 2.79 276 21.13 333 2.22.3
7 Carmen Laffra LYCURGUS 983 7.4 422 2.69 256 19.10 305
8 Daphne Willems AV'23 963 7.4 422 2.72 262 17.36 279 2.21.0
9 Esther Kelderman AV'23 917 7.6 385 2.69 256 17.15 276 2.30.5
10 Naomi Licumahuwa LYCURGUS 895 7.2 460 2.52 222 13.25 213 2.24.0
11 Floor Molenaar AV'23 883 7.6 385 2.76 270 14.17 228 2.33.0
12 Rowan Schelvis SUOMI 867 8.0 318 2.68 254 18.45 295 3.02.4
13 Sanne Schenk LYCURGUS 845 7.8 351 2.50 218 17.17 276
14 Zoe Silva AV'23 686 8.1 303 2.42 202 11.51 181 2.55.9
15 Laura Keulartz AV'23 683 7.8 351 2.44 206 8.70 126 2.31.6
16 Norah Ubbergen AV'23 615 8.4 257 2.24 166 12.07 192 2.50.0
17 Layla de Blok LYCURGUS 542 8.2 287 2.36 190 6.09 65 2.42.7
18 Marissa v Otterloo LYCURGUS 408 8.5 243 1.79 76 7.07 89 2.50.7
19 Loes Hulsbosch AV'23 385 9.3 139 2.02 122 8.62 124 3.03.6
meisjes pup B totaaal 40 m sprint hoogspringen ko+I66gelstoten 1000 m
1 Esther Sierksma HOLLANDIA 1209 6.7 565 0.95 306 4.96 338 4.25.0
2 Suzanne vd Reek HOLLANDIA 1202 6.7 565 1.00 342 4.35 295 0
3 Fenna vd Klei WATERLAND 1175 7.0 500 1.05 379 4.36 296 4.06.3
4 Sterre Bock AV'23 1135 7.4 422 1.05 379 4.90 334 4.49.4
5 Nina van Velzen AV'23 1134 6.8 542 0.95 306 4.22 286 4.26.8
6 Manon Haakman LYCURGUS 1085 6.7 565 0.90 269 3.76 251 4.20.8
7 Eveline Hoogeland SUOMI 1035 7.2 460 1.00 342 3.53 233 4.53.9
8 Nancy Schijffelen AV'23 1027 7.0 500 0.85 232 4.35 295 4.29.7
9 Lisa Jongewaard LYCURGUS 926 7.8 351 0.90 269 4.50 306 4.17.6
10 Janne van Eerten AV'23 912 7.3 440 0.85 232 3.62 240 4.08.9
11 Amanda Apreda HOLLANDIA 902 7.8 351 0.90 269 4.17 282 4.56.2
12 Lisan Beukman HOLLANDIA 887 7.8 351 0.90 269 3.97 267 4.53.0
13 Damar de Kruijff LYCURGUS 879 8.4 257 0.95 306 4.63 316 4.35.8
14 Eline Appelboom AV'23 862 8.2 287 0.90 269 4.50 306 5.00.0
15 Margeaux Jonkers AV'23 830 7.9 334 0.90 269 3.46 227 4.42.2
16 Roos Lok LYCURGUS 776 7.8 351 0.80 196 3.48 229 4.12.6
17 Loes vd Ven LYCURGUS 756 8.3 272 0.80 196 4.25 288 4.40.6
18 Paulien de Boer AV'23 723 8.2 287 0.85 232 3.18 204 4.58.5
19 Els Hesse AV'23 656 7.9 334 0.85 232 1.99 90 5.31.2
20 Desiree Raaijman HOLLANDIA 557 9.1 163 0.80 196 3.11 198 5.01.6
meisjes pup A.1 totaaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Willie Vogel SUOMI 1371 9.5 519 3.61 440 6.09 412 4.28.2
2 Myrusha Victoria HOLLANDIA 1352 9.5 519 3.44 406 6.35 427
3 Sherada Boekhari AV'23 1280 9.3 552 3.41 400 4.81 328 3.51.3
4 Nursultan Kantar SUOMI 1240 9.4 535 3.30 378 4.79 327 4.03.0
4 Tessa Strijp AV'23 1240 9.7 487 3.18 354 5.89 399 3.50.7
6 Sanne Veenboer LYCURGUS 1214 9.9 457 3.26 370 5.69 387 4.21.2
7 Vera Dietz LYCURGUS 1187 9.9 457 3.19 356 5.50 374
8 Sanne de Boer SUOMI 1173 9.8 472 3.32 382 4.68 319 3.52.9
9 Jonna Lansu LYCURGUS 1097 10.2 413 3.16 350 4.89 334 4.34.4
10 Iris Bennink AV'23 1082 10.3 399 3.04 326 5.24 357 4.07.7
11 Ingeborg Sanders AV'23 1075 10.6 359 3.17 352 5.34 364
12 Denise de Blok LYCURGUS 1070 10.3 399 3.21 360 4.57 311 3.54.3
13 Jolien Tel LYCURGUS 1062 10.7 346 3.15 348 5.40 368 4.10.3
14 Yvette de Koning LYCURGUS 1060 10.7 346 3.16 350 5.34 364 4.24.3
15 Marike v Goethem LYCURGUS 1050 10.2 413 3.08 334 4.46 303 4.56.7
16 Tessa Spitsbaard SUOMI 1024 10.4 386 2.98 314 4.75 324
17 Zoe Verhoeff LYCURGUS 1007 10.6 359 3.02 322 4.78 326 4.22.3
18 Isabelle vd Haagen HOLLANDIA 1000 10.7 346 3.06 330 4.75 324 4.23.0
19 Robbey Scheffer SUOMI 971 10.6 359 2.91 300 4.58 312 4.30.3
20 Dion Bout LYCURGUS 953 10.8 333 2.77 272 5.10 348 4.35.4
21 Danique Nordmann LYCURGUS 935 10.8 333 2.77 272 4.83 330 5.10.7
22 Cox Foss AV'23 0
meisjes pup A.2 totaaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Priscilla de Ridde HOLLANDIA 1844 8.0 806 4.57 633 26.67 405 3.41.8
2 Daisy Loomans HOLLANDIA 1583 9.0 604 4.03 524 30.96 455 3.49.3
3 Iris Rozeboom SUOMI 1451 9.2 569 3.77 472 27.09 410
4 Sacha van Eerten AV'23 1405 8.9 623 4.03 524 16.03 258 3.36.1
5 Nikki Peerdeman HOLLANDIA 1371 9.2 569 3.47 412 25.51 390 4.02.2
6 Sifra Blom HOLLANDIA 1328 9.7 487 3.75 468 24.14 373 4.17.2
7 Anne Bouwhuis HOLLANDIA 1312 9.7 487 3.63 444 24.79 381
8 Josien Galama SUOMI 1278 9.4 535 3.74 466 17.23 277 4.08.2
9 Lonneke Floris LYCURGUS 1277 9.5 519 3.32 382 24.34 376 3.44.9
10 Susanne v Berkom SUOMI 1247 10.0 442 3.69 456 22.27 349 4.54.7
11 Catha de Jong AV'23 1206 10.1 427 3.50 418 23.19 361 3.50.6
12 Eline Valk AV'23 1167 9.7 487 3.49 416 16.41 264 4.12.4
13 Bo Massier SUOMI 1164 9.9 457 3.37 392 19.80 315 3.45.6
14 Annyka Heijke AV'23 1127 10.0 442 3.39 396 18.02 289 4.08.9
15 Flora Bleeker LYCURGUS 1120 10.0 442 3.48 414 16.40 264 4.09.5
16 Nikkie Rijs SUOMI 1116 10.1 427 3.43 404 17.75 285 4.06.4
17 Esther de Haas AV'23 1115 10.2 413 3.25 368 21.21 334 4.19.2
18 Esther Huffener AV'23 1076 9.8 472 3.29 376 14.15 228 3.49.9
19 Sammie Jansen AV'23 1054 10.4 386 3.07 332 21.32 336 4.17.7
20 Rowan Vinke SUOMI 1015 10.2 413 3.25 368 14.54 234 4.18.4
21 Sasja Voet AV'23 964 11.2 285 3.09 336 21.87 343 4.11.5
22 Marlene Thissen AV'23 905 10.6 359 3.07 332 13.35 214 4.13.6
23 Thijn Nugteren SUOMI 879 10.8 333 2.81 280 16.50 266 4.36.4
jongens   pup C totaaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Douwe Schut WATERLAND 1264 7.0 500 3.17 352 27.29 412 2.20.6
2 Wouter Aarts AV'23 1196 6.7 565 3.18 354 17.21 277 2.11.2
3 Quinten Rosdorff SUOMI 879 7.9 334 2.88 294 15.56 251 2.37.0
4 Thomas Boots LYCURGUS 830 8.4 257 2.54 226 22.12 347 3.04.8
5 Vladik Naumov LYCURGUS 828 8.4 257 2.59 236 21.25 335 2.42.7
6 Koen Kersten SUOMI 806 8.0 318 2.73 264 13.91 224 2.25.7
7 Lars Gilissen LYCURGUS 784 8.1 303 2.63 244 14.67 237 2.48.4
8 Jesse Bruyne LYCURGUS 753 8.3 272 2.41 200 17.47 281 2.42.1
9 Colin Ayal HOLLANDIA 735 8.1 303 2.50 218 13.33 214 2.28.0
10 Oliver Kersten SUOMI 732 7.9 334 2.65 248 9.90 150 2.38.0
11 Patrick Koper LYCURGUS 652 8.4 257 2.50 218 11.29 177 2.38.7
12 Coen vd Hulst LYCURGUS 592 8.4 257 2.30 178 10.21 157 2.55.0
13 Kike Navarro LYCURGUS 573 9.1 163 2.44 206 12.76 204 2.59.3
jongens   pup B totaaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Andreas de Jong AV'23 1440 6.8 542 1.15 452 6.67 446 3.44.2
2 Bas Zwolsman LYCURGUS 1344 6.9 521 1.10 416 6.02 407 3.48.8
3 Pepijn Walstra LYCURGUS 1330 6.6 587 1.05 379 5.34 364
4 Patrick Camara MONN.DAM 1251 6.8 542 1.00 342 5.39 367 4.01.0
5 Paul Schildmeyer AV'23 1234 6.6 587 0.95 306 5.00 341 4.17.0
6 Rems Neele LYCURGUS 1180 7.3 440 1.05 379 5.29 361 4.05.3
7 Selim Faroque HOLLANDIA 1175 6.7 565 0.90 269 5.00 341 4.05.9
8 Ricky Altman AV'23 1173 6.9 521 0.95 306 5.07 346 4.06.3
9 Alex Beekman WATERLAND 1147 6.9 521 0.95 306 4.70 320 4.55.7
10 Kasper Hoogervorst AV'23 1143 7.0 500 0.90 269 5.49 374 4.04.0
11 Ivo Bodin SUOMI 1045 7.4 422 0.95 306 4.65 317 4.06.8
12 Sander Hessen SUOMI 969 7.8 351 0.95 306 4.58 312 4.07.3
13 Sean Meijer LYCURGUS 922 7.5 403 0.70 122 5.85 397 3.58.0
14 Rimmert de Vries SUOMI 891 7.5 403 0.95 306 2.93 182 4.54.4
15 Delano Holkamp LYCURGUS 567 9.1 163 0.70 122 4.17 282 5.28.9
jongens   pup A.1 totaaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lasse Liebrand HOLLANDIA 1591 9.2 569 4.08 534 7.40 488 4.06.0
2 David Alkema AV'23 1467 9.6 503 4.24 566 5.87 398 4.11.6
3 Jimmy Boonstra SUOMI 1354 9.6 503 3.59 436 6.14 415 3.51.3
4 Nino Kraaijer LYCURGUS 1339 9.6 503 3.46 410 6.32 426 3.33.2
5 Jan Rekelhof HOLLANDIA 1332 10.0 442 3.59 436 6.80 454 3.49.7
6 Jonathan Hielkema HOLLANDIA 1313 9.8 472 3.37 392 6.72 449 3.59.5
7 Miitch de Wit WATERLAND 1286 9.8 472 3.59 436 5.55 378 3.41.3
8 Sven de Jong HOLLANDIA 1284 9.9 457 3.66 450 5.54 377 3.46.6
9 Andrew Vriend LYCURGUS 1277 9.7 487 3.47 412 5.56 378 3.53.6
10 Bastian de Jong HOLLANDIA 1263 9.5 519 3.23 364 5.59 380 3.52.0
11 Menno vd Steen SUOMI 1257 10.6 359 3.27 372 8.09 526
12 Cornelius Kersten SUOMI 1235 9.5 519 3.36 390 4.78 326 3.57.7
13 Alexandros Visser LYCURGUS 1206 9.9 457 3.63 444 4.48 305 4.06.9
14 Stefan Heijne LYCURGUS 1189 10.3 399 3.41 400 5.75 390
15 Ruben Betsema HOLLANDIA 1185 10.3 399 3.40 398 5.71 388 4.00.2
16 Daan Kwant LYCURGUS 1155 10.1 427 3.05 328 5.90 400 4.26.8
17 Nick Kelder WATERLAND 1146 10.3 399 3.12 342 5.99 405 4.08.7
18 Calvin Bos LYCURGUS 1144 10.2 413 3.00 318 6.12 413 4.41.7
19 Daan Kars LYCURGUS 1130 10.5 372 3.12 342 6.16 416 3.58.0
20 Gerben Vermeulen LYCURGUS 1129 10.5 372 3.39 396 5.29 361 3.55.4
21 Jeroen Vonk MONN.DAM 1114 10.6 359 3.30 378 5.54 377 4.36.0
22 Tom Sistermans LYCURGUS 1090 10.7 346 3.31 380 5.34 364 4.10.2
23 Roel Dijkstra MONN.DAM 1073 10.5 372 3.26 370 4.85 331 4.40.3
24 Michiel Slebos SUOMI 1060 10.5 372 3.00 318 5.43 370 4.14.0
25 Ruben Wesselink SUOMI 1035 10.8 333 2.86 290 6.09 412 4.07.0
26 Leon vd Velden LYCURGUS 930 11.0 308 2.99 316 4.50 306 4.02.4
27 Kwinti Renardus AV'23 906 11.3 273 2.80 278 5.20 355 4.18.0
28 Daan Bouws SUOMI 870 11.2 285 2.89 296 4.26 289 3.57.6
29 Igor Cerlak AV'23 785 3.56 430 5.20 355 3.59.9
30 Joost v Beveren HOLLANDIA 728 11.8 218 2.54 226 4.20 284 4.47.6
jongens   pup A.2 totaaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Cliff Ellsworth LYCURGUS 1655 8.5 700 4.22 562 25.74 393 3.13.5
2 Thomas Hoogerbrugg LYCURGUS 1532 9.2 569 3.96 510 30.74 453 3.16.5
2 Thom Ridderbos AV'23 1532 9.7 487 3.83 484 41.02 561 3.44.7
4 Auke Eringa AV'23 1403 9.8 472 3.67 452 33.10 479 4.05.5
5 Ynze Strikwerda AV'23 1398 9.3 552 3.68 454 25.65 392 4.01.3
6 Jim van Oostrom AV'23 1371 10.1 427 3.53 424 36.96 520 4.10.5
7 Darnell Triebel LYCURGUS 1362 9.3 552 3.77 472 21.51 338 3.28.4
8 Wytze Blom SUOMI 1313 9.7 487 3.60 438 25.31 388 3.35.3
9 Mark Wormhoudt AV'23 1268 9.6 503 3.57 432 21.15 333 4.35.0
10 Jasper Hoek AV'23 1207 10.2 413 3.60 438 22.80 356 3.57.8
11 Yoeri Walstra LYCURGUS 1205 10.2 413 3.47 412 24.65 380
12 Max Kramer HOLLANDIA 1168 10.4 386 3.30 378 26.62 404 3.57.2
13 Tom Haakman LYCURGUS 1153 10.0 442 3.46 410 18.88 301 3.50.9
14 Gijs Roos WATERLAND 1143 10.2 413 3.26 370 23.15 360 3.36.3
15 Sjaak Hoogstraaten AV'23 1126 10.1 427 3.12 342 22.88 357 3.34.4
16 Frank Moerland LYCURGUS 1125 10.2 413 3.43 404 19.34 308 4.12.4
17 Bram Verleur AV'23 1099 10.2 413 3.22 362 20.50 324 3.57.4
18 Luuk Oudendijk SUOMI 1028 10.0 442 2.82 282 19.05 304 3.59.9
19 Edwin Koemeester HOLLANDIA 1021 10.4 386 3.25 368 16.58 267 5.02.7
20 Tim Hoogervorst AV'23 965 11.0 308 3.05 328 20.80 329 4.41.0
21 Jelle Broerse AV'23 660 11.7 228 2.68 254 11.33 178 4.13.0
22 Youri Gosman AV'23 622 11.1 296 3.04 326
jongens   pup mini totaaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Maarten Kwant LYCURGUS 881 7.6 385 2.38 194 18.92 302 2.43.3
2 Joris Bodin SUOMI 841 7.7 368 2.37 192 17.47 281 2.35.7
3 Julian Kok LYCURGUS 818 8.3 272 2.63 244 18.93 302 2.33.9
4 Linso vd Burg LYCURGUS 675 7.5 403 2.26 170 7.61 102 2.29.0
5 Fabian Freijser SUOMI 660 9.0 176 2.32 182 18.93 302 3.15.6
6 Tim Hoogeland SUOMI 514 8.8 202 2.25 168 9.58 144 3.03.0
7 Bernon Koutstaal SUOMI 463 9.3 139 1.62 42 17.54 282 2.59.0
meisjes pup mini totaaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Laura de Lange SUOMI 711 8.1 303 2.49 216 12.08 192 2.35.2
2 Tara Yoro AV'23 682 8.0 318 2.65 248 8.24 116 2.27.6
3 Pien Spekreijse AV'23 666 8.0 318 2.44 206 9.48 142 2.58.0
4 Pauline Slebos SUOMI 566 8.3 272 2.23 164 8.89 130 2.46.6
5 Fleur Nordmann LYCURGUS 530 8.1 303 2.08 134 7.24 93 2.36.9
6 Mabel Holkamp LYCURGUS 505 8.7 215 1.77 72 13.59 218 3.44.0
7 Roni vd Steen SUOMI 463 9.0 176 2.11 140 9.73 147 2.57.5
8 Amber Wagenmaker HOLLANDIA 183 10.3 31 1.72 62 7.10 90

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004