Pupillen competitie regio 1-3-4
Castricum, 26 juni 2004
Org: av Castricum
De Duinloper

meisjes pupillen C 40m ver bal Punten
1 Valencia Dekker av Castricum 7.1 3.24 22.09 1192
2 Romy Spruit DEM 7.2 3.17 16.69 1081
3 Demi v Noort DEM 7.5 2.90 19.59 1013
4 Rhea Koning Trias 7.3 2.86 15.92 987
5 Aisha Kake Haarlemmermeer 7.3 3.00 9.30 896
6 Iris Schlundtbodie DEM 7.6 2.88 11.28 856
7 Lois v Huisstede DEM 7.9 2.62 16.89 848
8 Sherine Zwaga Trias 8.1 2.55 13.31 745
9 Demi Zwerver Trias 7.6 2.44 9.60 735
10 Ieke Noort Trias 7.8 2.70 8.56 732
11 Sanne Nieuwboer Trias 8.2 2.27 11.93 648
12 Merel Harkmans Trias 8.3 2.40 11.32 648
13 Clarette Caravita Trias 8.4 2.46 10.26 625
14 Malou Meijer av Castricum 8.5 2.11 8.39 502
15 Xanthe Kok av Castricum 8.5 2.25 5.80 468
meisjes pupillen B 40m hoog kogel Punten
1 Lentine Klaassen av Castricum 6.7 1.00 5.16 1259
2 Maxime Lourenburg Haarlemmermeer 7.1 1.05 4.34 1154
3 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 7.9 1.00 6.56 1116
4 Michelle Hoeben DEM 7.1 1.00 4.12 1101
5 Rosa Knebel av Castricum 7.4 0.95 5.16 1080
6
Laura d Witte Trias 6.9 0.90 4.25 1078
7 Bonnie Liefting Trias 7.6 0.95 4.58 1003
8 Sherazade Ijadaoun Haarlemmermeer 7.2 0.80 4.88 989
9 Denise Groot Trias 8.0 1.05 4.06 971
10 Naomi Meijer av Castricum 8.0 0.95 4.08 900
11 Carlijn v Esch av Castricum 7.5 0.85 3.53 868
12 Jet Molenaar Trias 8.2 0.80 4.12 762
13 Eline Wildoer DEM 8.0 0.75 3.45 703
14 Ayla Agasi Trias 8.1 0.85 2.74 700
15 Janine d Groot Trias 8.1 0.80 499
meisjes pupillen A1 60m ver kogel Punten
1 Irini Gialamatzis DEM 9.3 4.01 7.08 1542
2 Lisa vd Hoff DEM 9.4 4.06 6.19 1483
3 Manon Huisman Holland 9.3 3.63 6.35 1423
4 Tander Onclin Haarlemmermeer 9.4 3.85 4.81 1351
5 Nathalie Angenent Holland 9.6 3.58 5.97 1341
6 Lianne Barnhoorn Trias 9.8 3.59 6.07 1318
7 Lotte Brink Trias 9.4 3.43 5.58 1318
8 Romee von Ballusec Holland 9.8 3.49 5.44 1258
9 Nina Noort Trias 9.8 3.41 5.55 1250
10 Marjolein Reitsma DEM 10.4 3.60 6.18 1241
11 Tessa Molenaar Trias 10.0 3.26 5.67 1197
12 Randy Bruin Trias 10.0 3.40 5.11 1189
13 Juul Klatser Holland 10.1 3.37 4.49 1125
14 Lisa Both Holland 10.4 3.33 4.97 1109
15 Esther Lubbers DEM 10.5 3.26 5.16 1094
16 Merel Kok av Castricum 10.8 3.18 5.49 1061
17 Janneke d Ridder Trias 10.5 3.21 4.80 1059
18 Sabine d Canne Holland 10.4 2.93 5.00 1031
19 Anouk Heijke Trias 10.4 3.11 4.46 1029
20 Nina d Boer Trias 11.0 3.04 5.83 1029
21 Sanne Bakker Trias 10.6 3.05 4.45 990
22 Renske vd Woude Haarlemmermeer 10.8 2.88 5.07 973
23 Lauren Kies Holland 11.5 2.89 4.83 876
24 Zienna Neles Trias 11.0 2.86 4.01 868
25 Lotte Mars Trias 11.7 2.58 5.05 807
26 Julia Dijkstra Holland 11.4 2.67 4.13 793
meisjes pupillen A2 60m ver bal Punten
1 Esther d Krijger Haarlemmermeer 8.5 4.06 19.82 1545
2 Lenneke Stam Trias 8.7 3.98 22.91 1531
3 Lenneke Beeldman Trias 8.9 3.86 27.05 1522
4 Leila vd Pal DEM 9.3 4.27 18.98 1427
5 Emma Kaatee DEM 9.1 3.90 18.57 1382
6 Wendy Schelvis DEM 9.7 3.65 27.73 1353
7 Shelly Zonneveld Trias 9.7 3.57 22.63 1272
8 Merei Ligteringen Trias 9.6 3.58 19.57 1248
9 Myrthe Wiltink Holland 9.9 3.56 23.04 1246
10 Odile Jansen Holland 9.8 3.75 17.77 1225
11 Belinda Overes DEM 10.0 3.56 21.87 1215
12 Lotte Hageman Trias 10.2 3.44 22.77 1174
13 Vivian v Wijk Trias 10.4 3.27 27.31 1170
14 Quinta Kok av Castricum 9.7 3.30 18.39 1159
15 Caroline Smit av Castricum 10.1 3.15 23.51 1140
16 Jildou Gorter Holland 10.4 3.10 20.30 1046
17 Amee Hurkmans av Castricum 10.2 3.28 15.78 1042
18 Nikki Buiting Holland 10.6 3.17 19.78 1025
19 Lotte Bijl av Castricum 10.3 3.20 15.95 1014
20 Maud Wurf av Castricum 10.2 3.15 14.20 990
21 Kendra Datema Holland 10.4 3.09 15.41 971
22 Crissy v Weert Trias 10.3 3.03 13.44 939
23 Zoe Verdonk Holland 10.9 3.04 16.82 918
24 Lisanne Vacher Haarlemmermeer 10.5 2.88 14.27 896
25 Sanne Gersonius av Castricum 10.9 2.97 14.63 869
26 Anna Schoonen Holland 11.0 2.81 14.62 824
27 Lobke Westerborg DEM 10.6 2.89 9.47 797
28 Annick Breedt Brui av Castricum 11.7 2.81 17.80 794
jongens pupillen C 40m ver bal Punten
1 Reyndert Mehrer av Castricum 7.0 3.31 22.67 1234
2 Stiven Al Holland 6.8 3.39 17.49 1219
3 Jules Angenent Holland 7.0 3.03 21.15 1157
4 Yannick Bos Haarlemmermeer 7.1 2.88 17.98 1062
5 Matthijs Mees Holland 7.9 2.99 26.07 1047
6 Jesse Roosen Holland 7.7 2.99 15.56 935
7 Bas Teeuwen Haarlemmermeer 7.3 2.78 13.11 924
8 Hidde Braaksma Trias 7.4 2.78 12.69 899
9 Michael Coul op de Haarlemmermeer 7.9 2.71 18.53 890
10 Tijs vd Veldt DEM 8.0 2.25 22.53 838
11 Stan Liefting Trias 8.3 2.77 18.02 833
12 Dennis Oostindie Trias 7.7 2.58 12.88 808
13 Sem Visser Trias 7.9 2.59 13.26 783
14 Dario Duineveld Trias 8.0 2.34 14.83 743
15 Michiel Doodeman Trias 8.4 2.42 12.26 654
16 Boy v Schooten Trias 9.0 1.94 19.54 593
17 Sebas Kracht DEM 8.6 2.50 9.28 585
jongens pupillen B 40m hoog kogel Punten
1 Maarten vd Winden Haarlemmermeer 6.6 1.05 6.20 1384
2 Thom Slot Trias 6.6 1.05 5.62 1348
3 Lars Tromp Haarlemmermeer 6.8 1.05 5.98 1326
4 Thijmen Wiltink Holland 7.1 1.05 5.66 1244
5 Stijn Ruiter av Castricum 6.9 1.05 4.97 1239
6 Thom d Haan Holland 6.8 0.95 5.20 1203
7 Steven Carton DEM 7.1 1.00 5.17 1175
8 Florian v Heijning Holland 6.8 0.90 5.17 1164
9 Danielle Kuyken Haarlemmermeer 7.0 0.95 4.74 1129
10 Mitchel Mes Holland 7.6 1.05 5.18 1117
11 Marnix Bockstael Haarlemmermeer 7.1 1.00 3.78 1075
12 Roy v Sluis Trias 7.2 0.95 3.67 1010
13 Bjorn Muskee DEM 7.8 1.00 4.60 1006
14 Jeroen Groot DEM 7.4 0.90 4.43 992
15 Jelle Hopman Trias 7.2 0.75 4.93 955
16 Evert Munnik DEM 7.6 0.80 5.29 942
17 Daniel Donse Haarlemmermeer 7.3 0.85 4.01 942
18 Joel Erades Trias 7.1 0.80 2.97 861
19 Frank Backs Trias 7.5 0.85 3.29 848
20 Douwe Tjeertes Trias 7.6 0.80 2.88 758
21 Remy Klinkhamer Trias 8.2 0.85 3.55 753
22 Martijn vd Kammen Haarlemmermeer 8.2 0.80 3.54 716
23 Jurr Leerling Trias 8.5 0.75 3.58 639
24 Ruben Holst Holland 8.7 0.75 3.71 621
25 Erwin Crasbeek av Castricum 9.0 0.70 2.86 474
jongens pupillen A1 60m ver kogel Punten
1 Daniel Lam Haarlemmermeer 9.2 4.28 7.82 1654
2 Jelle Sijm Holland 9.1 3.69 6.53 1481
3 Colin Zonneveld DEM 9.2 3.58 6.39 1433
4 Vester v Heijninge Holland 9.5 3.60 7.01 1423
5 Luc Does DEM 9.4 3.84 5.20 1376
6 Jeroen Tubergen Haarlemmermeer 9.5 3.59 5.94 1357
7 Joost Zuiderwijk DEM 9.8 3.64 5.36 1283
8 Rienk d Weerd av Castricum 10.5 3.51 6.94 1254
9 Wouter Vaneker DEM 9.9 3.45 5.53 1241
10 Jaep Koning Trias 10.1 3.58 5.40 1229
11 Wouter Mehrer av Castricum 9.9 3.45 5.23 1222
12 Erwin Schets Haarlemmermeer 10.1 3.10 6.30 1189
13 Wouter Stoker DEM 10.1 3.33 5.50 1185
14 Laurens Kamps Holland 10.1 3.26 5.08 1144
15 Hidde Koot Holland 10.7 3.45 5.32 1117
16 Max Visser Trias 9.8 3.27 3.93 1108
17 Sander Admiraal Trias 10.9 3.15 6.43 1101
18 Noud Bruin Holland 10.9 3.30 5.92 1100
19 Maarten Westerdijk Trias 10.8 3.43 5.14 1088
20 Soufian Azuguag DEM 10.8 3.02 6.39 1085
21 Boudewijn Veenings Holland 11.1 3.01 5.30 977
22 Jeroen v Schaik Holland 11.1 2.88 5.57 969
23 Jasper v Bruggen DEM 11.0 3.03 4.57 943
24 Mike Wagt DEM 11.4 3.07 4.85 925
25 Niels Rietdijk DEM 11.0 2.54 4.50 840
26 Guido Oostermeijer Trias 10.7 2.46 4.04 828
27 Erik Emondt av Castricum 11.8 2.71 3.91 741
jongens pupillen A2 60m ver bal Punten
1 Lennox Vellema DEM 8.8 4.30 38.32 1753
2 Colin Toonen Haarlemmermeer 8.8 4.43 32.34 1716
3 Thomas d Weers Haarlemmermeer 8.8 4.26 26.02 1608
4 Matthijs Rodenburg DEM 9.2 3.91 35.50 1574
5 Dexter Hope Haarlemmermeer 9.2 4.04 30.78 1548
6 Jaap d Wit DEM 9.2 4.03 29.60 1533
7 Joris Hollander av Castricum 9.4 4.40 25.22 1520
8 Machiel Smits Holland 9.4 3.99 31.66 1514
9 Matthijs Kuyken Haarlemmermeer 9.7 3.67 31.76 1403
10 Thomas Los DEM 9.4 3.96 22.59 1398
11 Martijn v Delden Trias 9.8 3.70 28.71 1359
12 Scott Roos Haarlemmermeer 10.3 3.68 32.98 1331
13 David Soff Holland 9.8 3.87 21.76 1306
14 Jean paul Helderma Trias 9.8 3.67 21.56 1263
15 Ludo Vahle Holland 10.2 3.20 30.00 1215
16 Lars Rademaker Haarlemmermeer 10.0 3.40 24.25 1214
17 Jesper Dekker DEM 10.4 3.46 26.32 1196
18 Huib Appelman Trias 10.4 3.30 26.81 1170
19 Koen Munk Holland 10.3 3.40 23.40 1161
20 Olmo Paardekoper Trias 10.6 3.30 27.45 1151
21 Yorick v Berkel Holland 10.8 3.40 25.10 1116
22 Boy v Mourik av Castricum 10.6 3.62 19.74 1115
23 Matthijs Phernambu Holland 10.5 3.17 20.30 1046
24 Bram Guichelaar av Castricum 12.8 2.49 25.95 732
jongens mini 40m ver bal Punten
1 Stef Heiloo Trias 7.5 3.17 16.70 1024
2 Daan Bijman Trias 7.3 2.94 13.47 962
3 Wessel Koot Holland 7.8 2.83 16.18 896
4 Sven Schoonebeek av Castricum 7.6 2.57 11.53 799
5 Emar Pronk av Castricum 8.5 2.20 15.14 645
6 Frank Crasbeek av Castricum 8.7 2.17 10.48 529
meisjes mini 40m ver bal Punten
1 Charlotte Hopman Trias 7.4 2.91 12.78 926
2 Zoe Bosschaart Trias 8.1 2.60 8.40 660
3 Dewi Couwenberg av Castricum 8.1 2.42 9.99 657
4 Kathy Agasi Trias 8.0 2.35 7.61 608
5 Lois Goedhart av Castricum 8.4 2.41 9.42 598
6 Rivka v Heijningen Holland 8.8 2.37 9.25 531
7
Joelle Rood av Castricum 8.6 2.27 6.98 488
8 Kim Bakker Trias 8.8 2.21 8.31 479
9 Amy Leering Trias 9.3 2.00 8.70 383

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004