Pupillen competitie regio 1-3-4
Uithoorn 26 juni 2004
Org: AKU

Meisjes pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Eva-Luna de Boer Startbaan 1016 7.1 480 2.94 306 14.26 230 2.21.8 2
2 Nina Abbott AAC 983 7.2 460 2.95 308 13.39 215 2.31.0 3
3 Sharitte Constancia Cont. Sport 954 7.4 422 3.11 340 12.09 192 2.17.3 1
4 Elyvonne Stuger Cont. Sport 857 7.7 368 2.77 272 13.51 217 2.37.3 4
5 Eva Verwijst AAC 854 7.1 480 2.65 248 8.71 126
6 Celine Senator AAC 813 8.1 303 2.83 284 14.05 226 2.38.7 5
7 Natasha den Haan AKU 702 8.3 272 2.46 210 13.66 220 2.51.2 7
8 Tara van Honschoten Startbaan 620 8.7 215 2.53 224 11.47 181 2.52.7 8
9 Madelon Engels AKU 540 8.9 189 2.32 182 10.87 169 2.49.9 6
10 Celine Georges AAC 440 8.9 189 2.07 132 8.41 119 2.59.9 9
Meisjes pupillen B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Wytske Swierstra Startbaan 1204 6.7 565 1.00 342 4.37 297 4.11.0 5
2 Ellen van 't Schip Startbaan 1201 7.1 480 1.05 379 5.01 342 4.05.9 3
3 Jip Mukauay AKU 1167 7.0 500 1.00 342 4.76 325 4.40.7 10
4 Frances van de Eijk Startbaan 1152 6.7 565 0.95 306 4.16 281 4.43.9 12
5 Alesha Cronie AAC 1149 7.1 480 1.10 416 3.79 253 4.08.0 4
6 Eva van Ee Aalsmeer 1075 7.4 422 1.00 342 4.56 311 3.53.1 1
7 Britta van Schooten AKU 1070 7.0 500 0.90 269 4.43 301 4.29.1 8
8 Charlotte de Haan AAC 1009 6.9 521 0.90 269 3.36 219
9 Robin Dienaar AAC 989 7.6 385 0.95 306 4.38 298 4.15.1 6
10 Majella Sinkeldam Startbaan 988 7.4 422 0.95 306 3.87 260 4.56.8 16
11 Kim Hittinger AKU 983 7.1 480 0.85 232 4.02 271 3.59.4 2
12 Merel Bootsma AAC 951 7.4 422 0.85 232 4.37 297 4.28.1 7
13 Sarah Feenstra Startbaan 949 7.6 385 0.95 306 3.85 258 4.49.1 13
14 Isa de Wolf Startbaan 914 8.1 303 0.90 269 5.01 342 5.00.4 18
15 Josje Jeukens Startbaan 908 8.2 287 0.95 306 4.62 315 4.36.7 9
16 Paivi Reckman Bijlmer 870 7.8 351 0.90 269 3.75 250 4.52.7 14
17 Naomi Lambeck Startbaan 811 7.9 334 0.80 196 4.16 281
18 Sacha v.d. Woert Aalsmeer 726 7.8 351 0.75 159 3.33 216 4.58.1 17
19 Nikita den Haan AKU 722 7.8 351 0.70 122 3.74 249 4.53.4 15
20 Ashley Anson AAC 618 7.4 422 0.80 196
21 Britt van de Broek Startbaan 430 0.80 196 3.55 234 4.42.6 11
22 Britt Bottinga AKU 318 9.5 116 0.65 86 2.23 116 5.56.7 19
Meisjes pupillen A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Elizabeth Alobwede AAC 1479 9.4 535 3.68 454 7.44 490 3.33.5 1
2 Madelon Fennet Startbaan 1457 9.1 587 3.74 466 5.97 404 3.40.4 2
3 Maaike Witpeerd Startbaan 1440 9.4 535 3.95 508 5.86 397 3.43.4 3
4 Quinta Duba AKU 1379 9.7 487 3.45 408 7.32 484 4.15.5 13
5 Lisa Wagemaker Startbaan 1325 9.3 552 3.81 480 4.32 293 3.59.2 9
6 Zoe Rits Startbaan 1287 9.6 503 3.56 430 5.19 354 3.59.6 10
7 Dianne Heeren Startbaan 1271 9.7 487 3.68 454 4.83 330 4.27.5 16
8 Mandy van der Eijk Startbaan 1252 10.0 442 3.52 422 5.71 388 3.52.7 5
9 Linda van Rossum AKU 1252 9.2 569 3.41 400 4.18 283 3.58.7 8
10 Layla Wagemaker Startbaan 1250 9.2 569 3.55 428 3.78 253 3.44.8 4
11 Linsey Bos Startbaan 1247 9.9 457 3.30 378 6.10 412 4.15.3 12
12 Kristie Wagemaker Startbaan 1243 9.5 519 3.31 380 5.04 344
13 Babette Schekkerman Startbaan 1235 10.1 427 3.35 388 6.22 420 4.14.0 11
14 Niobe Lokhorst AAC 1203 9.8 472 3.27 372 5.26 359 4.23.9 14
15 Femke Goudriaan AAC 1129 10.5 372 3.25 368 5.73 389 5.07.6 20
16 Shannon Lakerveld Aalsmeer 1040 10.4 386 3.23 364 4.28 290 3.57.2 7
17 Miriam Veenstra AAC 1038 10.7 346 3.00 318 5.50 374 4.33.0 17
18 Eefje Oostwegel AKU 1003 10.6 359 2.93 304 4.98 340
19 Dagna Lek AKU 985 10.3 399 3.12 342 3.67 244 4.53.9 19
20 Janneke Pons AKU 976 10.7 346 2.96 310 4.69 320 4.41.1 18
21 Malou Koster AKU 933 10.8 333 3.03 324 4.08 276
22 Rianne Smit AAC 889 11.4 262 2.97 312 4.62 315 5.10.7 21
23 Tamara Oudwater AAC 868 11.4 262 2.56 230 5.52 376 5.10.9 22
24 Sophie de Roda Husman AAC 737 11.5 250 2.80 278 3.24 209 4.26.7 15
25 Josca Keijzer Startbaan 655 12.3 167 2.55 228 3.88 260
26 Zoe Janssen Startbaan 328 3.05 328 3.54.9 6
Meisjes pupillen A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Anouk Vetter AAC 1607 8.8 641 3.95 508 31.25 458 3.51.0 3
2 Miriah Groenfelt Cont. Sport 1572 8.4 720 4.32 582 16.79 270
3 Lilian Holst Startbaan 1458 9.4 535 3.82 482 29.71 441 4.37.6 24
4 Melissa van Gelder Aalsmeer 1448 9.3 552 3.83 484 27.31 412
5 Esmé van Leuveren AAC 1304 9.3 552 3.59 436 19.88 316 3.40.7 2
6 Sophie van de Berg Startbaan 1276 9.4 535 3.44 406 21.24 335 3.55.3 5
7 Cherelle Mijnals AAC 1275 9.0 604 3.28 374 18.55 297 4.15.3 12
8 Brigitte Kremers AAC 1271 9.4 535 3.59 436 18.80 300 3.31.1 1
9 Myrthe van der Bruggen Startbaan 1251 9.8 472 3.66 450 20.79 329
10 Julia Voskuilen AAC 1223 9.5 519 3.45 408 18.48 296 3.56.1 7
11 Roos de Kok AAC 1199 9.8 472 3.49 416 19.52 311 4.05.4 10
12 Githa de Wildt AKU 1154 10.4 386 3.33 384 24.97 384 4.02.4 9
13 Anne Koelewijn Startbaan 1113 10.3 399 3.18 354 23.16 360 4.09.1 11
14 Tinka Offereins Startbaan 1111 10.3 399 3.53 424 17.93 288 3.55.8 6
15 Sophie Wijsen AAC 1049 10.3 399 3.18 354 18.53 296 4.24.9 20
16 Kim Treur AKU 1038 10.3 399 3.12 342 18.54 297 3.59.3 8
17 Caroline Schaap AKU 1035 10.6 359 3.07 332 21.96 344 4.20.4 16
18 Maaike Cortjens Startbaan 1029 10.1 427 3.15 348 15.73 254 4.22.2 18
19 Esther Verstappen  Startbaan 1011 9.9 457 3.12 342 13.19 212 4.16.7 14
20 Judith Jansen AAC 1001 10.3 399 3.08 334 16.66 268 4.17.3 15
21 Lexanne Sluijter Startbaan 967 10.4 386 3.18 354 14.10 227 4.35.3 23
22 Vivienne van Eenennaam Aalsmeer 953 10.0 442 3.18 354 10.23 157 3.54.2 4
23 Linda Sprenger AKU 927 11.0 308 2.98 314 19.11 305 4.16.5 13
24 Karien Doodkorte AKU 856 11.0 308 2.71 260 17.93 288 4.22.2 19
25 Soraya El Azrak  AAC 845 10.7 346 2.66 250 15.43 249 4.29.2 21
26 Claire Arentsen Startbaan 839 10.9 321 2.93 304 13.34 214 4.30.4 22
27 Grace Wattimury AAC 837 10.5 372 2.33 184 17.50 281 4.51.0 25
28 Deshny Bendt Cont. Sport 797 11.0 308 2.41 200 18.06 289
29 Romy Veul AKU 743 11.0 308 2.90 298 9.22 137 4.20.5 17
Jongens pupillen C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Ziggy Janssen Startbaan 1264 7.1 480 3.17 352 28.98 432
2 Quincy Ronday AAC 1155 7.0 500 3.30 378 17.24 277 2.27.9 8
3 Stephan van de Putten Startbaan 1118 7.3 440 2.96 310 23.78 368 2.23.1 6
4 Julian Langestraat AAC 1056 7.2 460 3.03 324 16.89 272 2.21.1 4
5 Joost Heinrich AKU 1035 7.6 385 2.83 284 23.6 366 2.19.6 3
6 Nathaniel Sullivan Startbaan 989 7.6 385 2.71 260 21.93 344 2.51.0 15
7 Stijn Schukking AKU 975 7.4 422 2.79 276 17.22 277 2.26.7 7
8 Mounir Rejeb AKU 933 7.9 334 2.78 274 20.54 325 2.30.1 9
9 Driss El Foullani Cont. Sport 878 8.0 318 2.53 224 21.35 336 2.11.1 1
10 Martijn Pons AKU 873 8.1 303 2.61 240 20.87 330 2.17.5 2
11 Floris Frugte Startbaan 817 7.8 351 2.62 242 13.94 224 2.38.1 13
12 Jeroen Jansen v Rosendaal Startbaan 798 8.0 318 2.63 244 14.62 236 3.12.1 16
13 Wiebe Stassen Startbaan 783 8.0 318 2.71 260 12.83 205 2.31.0 10
14 Thijs de Kruif AKU 781 7.7 368 2.18 154 16.04 259 2.37.6 12
15 Tino Offereins Startbaan 709 7.8 351 2.58 234 8.60 124 2.22.9 5
16 Thomas Wiegmink Startbaan 663 8.8 202 2.28 174 17.88 287 2.43.4 14
17 Laurence Eisma AAC 651 8.3 272 2.21 160 13.6 219 2.34.8 11
Jongens pupillen B totaal 40 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Korliss Waitman Startbaan 1507 6.4 635 1.20 489 5.64 383 4.44.6 14
2 Daanisj Mahabier Bijlmer 1463 6.6 587 1.15 452 6.30 424
3 Mike Boelrijk Startbaan 1376 6.8 542 1.10 416 6.19 418
4 Yannick Mahieu Startbaan 1368 6.3 660 1.00 342 5.38 366
5 Lars Wagemaker Startbaan 1266 6.9 521 1.10 416 4.82 329 3.48.7 1
6 Dino Hendriks Startbaan 1193 6.9 521 1.05 379 4.31 293 3.55.6 2
7 Jelle Brouwer Startbaan 1171 6.6 587 0.90 269 4.62 315 4.00.0 4
8 Kevin Treur AKU 1074 7.0 500 0.95 306 3.98 268 4.11.4 7
9 Sem Bende AKU 1050 7.2 460 1.00 342 3.72 248 4.12.2 8
10 Jasper Fennet Startbaan 1033 7.6 385 0.90 269 5.57 379 4.19.6 10
11 Jasper Bosschaart AKU 893 7.6 385 0.85 232 4.09 276 3.57.0 3
12 Job Lutjens Startbaan 870 7.9 334 0.95 306 3.50 230 4.27.0 11
13 Tomas Gebenini AAC 865 8.1 303 0.95 306 3.83 256 4.34.6 13
14 Jorin van Rijsse AKU 809 7.9 334 0.85 232 3.66 243 4.06.0 6
15 Sjoerd Heemskerk AKU 775 8.1 303 0.90 269 3.17 203 4.05.9 5
16 Peter Schroten AKU 683 8.9 189 0.90 269 3.44 225 4.30.6 12
17 Bob Toussaint AKU 638 8.4 257 0.75 159 3.40 222 4.13.9 9
Jongens pupillen A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Earvin Jones AAC 1419 9.5 519 3.65 448 6.77 452 3.51.0 3
2 Rafael Gorissen Bijlmer 1410 9.7 487 3.62 442 7.27 481
3 Jon Schouwenaar Startbaan 1391 9.5 519 3.64 446 6.32 426 3.44.5 1
4 Jordi de Jong Startbaan 1331 9.3 552 3.37 392 5.70 387 4.08.3 9
5 Sander Soekhradj Startbaan 1329 10.1 427 3.54 426 7.18 476 4.23.3 11
6 Idris Sprenger AAC 1294 10.1 427 3.40 398 7.06 469
7 Niels Dapper AAC 1248 9.9 457 3.26 370 6.24 421 4.04.1 6
8 Alex Heije Startbaan 1207 9.9 457 3.39 396 5.19 354 3.51.2 4
9 Robin Heikens AKU 1157 10.1 427 3.13 344 5.68 386 4.04.5 7
10 Martijn Wester AKU 1106 10.7 346 3.26 370 5.74 390 4.06.9 8
11 Remon de Hollander Aalsmeer 1091 10.8 333 3.25 368 5.75 390 4.24.1 12
12 Martijn Berkers Startbaan 1068 10.7 346 3.13 344 5.56 378 4.19.5 10
13 Tomas Baars Aalsmeer 1034 10.4 386 2.79 276 5.46 372 3.49.1 2
14 Patrice Smit Aalsmeer 1034 11.0 308 2.99 316 6.06 410 4.02.8 5
15 Folkert Joossen AKU 1018 10.3 399 3.08 334 4.21 285 4.43.4 14
16 Erik Bloem Startbaan 892 11.3 273 2.60 238 5.61 381 4.43.1 13
17 Giancarlo Anson AAC 812 10.4 386 3.54 426
18 Aidan Sullivan Startbaan 796 12.0 197 2.49 216 5.63 383 5.29.2 15
19 Jerom Meester Startbaan 552 9.3 552
Jongens pupillen A.2 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Konrad Burgos Startbaan 1832 8.4 720 4.39 596 36.55 516
2 Nout Schukking AKU 1590 9.1 587 3.95 508 34.61 495 3.26.5 2
3 Robin Piet Aalsmeer 1482 9.1 587 3.76 470 28.40 425 3.46.3 5
4 Arnoud Zunnebeld Startbaan 1420 9.0 604 3.68 454 23.29 362 3.49.6 8
5 Nickey Brouwer AKU 1393 9.8 472 3.79 476 30.08 445 4.10.5 10
6 Lars Tils AKU 1387 9.5 519 3.60 438 28.80 430 3.27.8 3
7 Tijme Balke AKU 1321 9.6 503 3.55 428 25.51 390 3.40.5 4
8 Aram Mukauay AKU 1317 9.3 552 3.77 472 18.29 293
9 Mitchell Stroebel Startbaan 1299 9.6 503 3.65 448 22.20 348 4.19.1 12
10 Jesper Haverkamp Startbaan 1266 9.7 487 3.80 478 18.82 301
11 Jeroen Bosschaart AKU 1257 9.9 457 3.75 468 21.06 332 3.47.6 6
12 Ivo van 't Wout Startbaan 1250 10.3 399 3.60 438 27.34 413
13 Wouter Heinrich AKU 1214 9.3 552 3.38 394 16.61 268 3.25.6 1
14 Daan Stokhof Startbaan 1189 9.7 487 3.44 406 18.49 296 4.25.4 14
15 Wesley Boelrijk Startbaan 1104 10.1 427 3.07 332 21.99 345
16 Lorenzo v.d. Woert Aalsmeer 1099 10.2 413 3.10 338 22.20 348 4.06.7 9
17 Yassir El Ghazaoui AAC 1094 9.8 472 3.29 376 15.24 246 3.48.8 7
18 Mike Eijssen AAC 1034 10.4 386 3.16 350 18.65 298 4.16.2 11
19 Kevin Timman AAC 1012 10.5 372 3.25 368 16.88 272 4.22.9 13
20 Bastien Georges AAC 957 11.5 250 2.79 276 28.84 431 4.30.7 15
21 Matthijs Smeets AAC 938 10.9 321 3.17 352 16.45 265 5.15.3 17
22 Matthijs van Iersel Startbaan 934 11.0 308 2.92 302 20.43 324
23 Tim Lutjens Startbaan 852 11.5 250 2.90 298 19.08 304 5.13.0 16
Jongens mini pupillen totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Onno van 't Wout Startbaan 784 8.2 287 2.29 176 20.24 321 2.39.0 1
Meisjes mini pupillen totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Sahilee Waitman Startbaan 750 7.7 368 2.55 228 10.06 154 2.59.3 3
2 Grace de Wolf Startbaan 732 7.8 351 2.65 248 9.06 133 2.38.4 2
3 Zoe Wehman Bijlmer 659 8.1 303 2.33 184 11.0 172 3.01.5 4
4 Michelle Lambeck Startbaan 641 8.0 318 2.27 172 9.94 151 2.32.6 1
5 Anika Ploeg Bijlmer 506 8.4 257 2.20 158 7.14 91 3.11.1 5

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004