Pupillen competitie regio 1-3-4
Heerhugowaard, De Vork, 12 juni 2004
Org: av Hera


meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Rhea Koning Trias 7,2 460 2,91 300 19,15 305 1065 2.47.7
2 Maaike Ruijter Nova 7,6 385 2,89 296 12,66 202 883 2.24.7
3 Djessie Ligthart TAS 82 7,6 385 2,86 290 12,39 198 873 2.42.7
4 Danaley Geervliet Noordkop 7,8 351 2,98 314 11,25 177 842 2.28.7
5 Cheyenna Schlahmilch Noordkop 7,6 385 2,60 238 11,44 180 803 2.38.4
6 Robin Tesselaar Nova 8,2 287 2,68 254 15,94 257 798 2.32.8
7 Eva Roozendaal Nova 7,9 334 2,65 248 12,82 205 787 2.39.8
8 Emma Venneker Hylas 7,8 351 2,66 250 10,00 152 753 2.37.0
9 Syl Brekelmans Dokev 8,0 318 2,62 242 11,65 184 744 dns
10 Yvonne Groenveld Hera 8,0 318 2,72 262 10,39 160 740 2.39.0
11 Ieke Noort Trias 7,7 368 2,81 280 6,84 85 733 2.42.7
12 Demi Oerlemans Wieringermeer 8,1 303 2,42 202 12,80 205 710 2.43.4
13 Janine van Baar Nova 7,9 334 2,57 232 9,46 142 708 2.46.3
14 Clarette Caravita Trias 8,4 257 2,45 208 10,41 161 626 2.48.9
15 Lynn Glas Nova 8,3 272 2,42 202 9,47 142 616 2.47.7
16 Sanne Nieuwboer Trias 8,2 287 2,37 192 8,81 128 607 2.28.2
17 Kimberley Timmerman Noordkop 8,2 287 2,41 200 7,90 108 595 3.00.5
18 Kim van der Burg Noordkop 8,8 202 2,51 220 10,38 160 582 dns
19 Inge Steegemans TAS 82 8,5 243 2,38 194 8,74 126 563 2.40.5
20 Kirsten Lanting TAS 82 9,1 163 2,39 196 8,58 123 482 2.53.4
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Lisanne Vedder Hera 7,1 480 3,55 428 16,31 263 1171 4.38.4
2 Bonnie Liefting Trias 7,2 460 3,24 366 16,36 264 1090 4.06.3
3 Laura de Witte Trias 7,1 480 2,78 274 18,91 302 1056 4.24.7
4 Britt van Steen Noordkop 7,4 422 3,24 366 12,58 201 989 4.21.9
5 Mayleen Schoenmaker Hera 7,3 440 3,14 346 11,51 181 967 4.03.2
6 Maaike Broekaart Noordkop 7,5 403 3,02 322 14,92 241 966 4.29.7
7 Juliette Guitet Hylas 8,1 303 2,84 286 23,74 368 957 dns
8 Raven v.d. Bosch Hera 7,4 422 3,05 328 12,20 194 944 4.15.8
9 Niara Rutte Wieringermeer 7,8 351 2,84 286 14,92 241 878 4.39.6
10 Davina van Perge Nova 8,0 318 3,22 362 11,06 173 853 3.59.1
11 Kiki Klaver Nova 7,7 368 2,90 298 11,63 184 850 4.20.0
12 Janine de Groot Trias 7,9 334 2,82 282 11,52 182 798 4.55.3
13 Amber Bakker Hera 8,0 318 2,61 240 7,37 97 655 4.38.0
14 Manouk Bijlsma Nova 8,2 287 2,51 220 9,65 145 652 4.52.1
15 Tess Helsloot TAS 82 8,8 202 2,42 202 12,03 191 595 5.09.9
16 Laura Strik Nova 3,33 384 12,78 204 588 dns
17 Silvia Waltmann TAS 82 8,9 189 2,47 212 9,96 152 553 dns
meisjes pup A1 40 m sprint hoogspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Roos Visbeen Noordkop 9,0 604 1,15 452 20,35 322 1378 4.11.6
2 Karlijn Dekker Hera 9,3 552 0,95 306 27,50 415 1273 4.02.9
3 Lotte Brink Trias 9,6 503 1,05 379 17,83 286 1168 4.21.1
4 Eline Ruiten Noordkop 9,6 503 1,00 342 18,96 303 1148 3.58.3
5 Tessa Molenaar Trias 10,0 442 1,05 379 20,41 323 1144 4.13.5
6 Soraida de Vries Hera 9,6 503 1,10 416 13,83 223 1142 4.17.7
7 Lianne Barnhoorn Trias 9,8 472 1,00 342 19,69 313 1127 3.56.8
8 Fiona Lindaya Hylas 9,7 487 1,00 342 17,54 282 1111 4.25.7
9 Jill Klaasse Noordkop 10,1 427 1,00 342 20,23 321 1090 4.19.7
10 Nina Noort Trias 10,0 442 1,00 342 17,84 286 1070 4.46.0
11 Janneke de Ridder Trias 10,2 413 1,00 342 17,07 275 1030 4.24.0
12 Amber Commadeur Hera 10,4 386 1,00 342 18,39 294 1022 4.01.1
13 Randy Bruin Trias 9,6 503 0,95 306 11,87 188 997 4.16.2
14 Anouk Heijke Trias 10,2 413 0,95 306 13,94 224 943 4.10.0
15 Carolien Imming Trias 10,0 442 1,00 342 9,57 144 928 5.21.8
16 Pien Stolk Nova 10,3 399 0,85 232 13,25 213 844 4.15.6
17 Sanne Bakker Trias 10,4 386 0,90 269 11,40 179 834 4.29.3
18 Renske Letema Hera 10,9 321 0,85 232 17,39 279 832 4.14.6
19 Yvette Walters Hera 10,7 346 0,95 306 10,02 153 805 4.27.8
20 Mandy de Ruijter Hera 10,4 386 0,70 122 16,45 265 773 4.40.1
21 Madelon Kemper Nova 10,8 333 0,80 196 14,32 231 760 4.34.9
22 Fenna Wit Wieringermeer 11,0 308 0,80 196 10,28 158 662 4.18.1
23 Melany v.d. Hoven Hera 11,6 239 0,80 196 8,17 114 549 dns
24 Laura Catsburg Wieringermeer 11,7 228 0,80 196 dns 0 424 dns
meisjes pup A2 40 m sprint verspringen kogelstoten totaal 1000 m
1 Lenneke Stam Trias 9,0 604 4,18 554 6,62 443 1601 3.30.9
2 Lenneke Beeldman Trias 9,0 604 3,97 512 6,07 410 1526 3.41.3
3 Nathaly Timmerman Noordkop 9,3 552 3,72 462 7,49 493 1507 3.56.7
4 Shelly Zonneveld Trias 9,8 472 3,47 412 6,89 459 1343 4.54.3
5 Merei Ligteringen Trias 9,7 487 3,62 442 5,31 362 1291 4.04.6
6 Marloes Janson Dokev 9,2 569 3,47 412 4,45 303 1284 3.46.5
7 Lesley Buur Noordkop 9,7 487 3,45 408 5,71 388 1283 3.57.4
8 Margje Mul Hera 9,5 519 3,49 416 5,10 348 1283 4.09.5
9 Kerstin Wit Wieringermeer 9,9 457 3,38 394 5,82 395 1246 4.09.2
10 Annelies Molenaar Hylas 10,1 427 3,30 378 6,00 406 1211 4.07.0
11 Michelle Zuurbier Hera 10,0 442 3,36 390 5,47 372 1204 4.12.1
12 Crissy van Weert Trias 9,9 457 3,28 374 5,27 359 1190 4.15.7
13 Vivian van Wijk Trias 10,9 321 3,21 360 6,76 452 1133 dns
14 Merel Bakker Hera 10,1 427 3,12 342 5,27 359 1128 4.10.1
15 Lennie de Roo Hylas 10,6 359 3,01 320 5,77 392 1071 4.05.5
16 Imca Hensels Hylas 10,8 333 3,14 346 4,46 303 982 4.33.8
17 Natasha Wijers Hera 10,9 321 3,05 328 4,85 331 980 4.51.3
18 Inoka Post Hera 10,8 333 2,87 292 4,83 330 955 5.31.7
19 Anneloes Louwe Noordkop 11,2 285 3,01 320 4,64 316 921 4.36.6
20 Kimberley Kroon Hera 2,80 278 5,21 355 633 4.56.9
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Niels Apeldoorn Hera 7,0 500 3,06 330 25,06 385 1215 2.08.6
2 Kai Botman Nova 7,4 422 3,10 338 26,45 402 1162 2.11.1
3 Bjorn Abbink Dokev 7,3 440 3,19 356 22,71 354 1150 2.18.0
4 Jesse van der Mee Noordkop 6,9 521 2,90 298 16,67 268 1087 2.09.4
5 Tony van Diepen Hera 7,2 460 3,22 362 13,21 212 1034 2.20.4
6 Bas Katsma Hera 7,3 440 3,28 374 7,67 103 917 2.19.1
7 Hemayatullah Azimi Noordkop 7,7 368 3,00 318 13,58 218 904 2.26.1
8 Aron v.d. Oosterkamp TAS 82 7,4 422 2,91 300 9,47 142 864 2.16.6
9 Hidde Braaksma Trias 7,4 422 2,75 268 10,45 161 851 2.38.2
10 Vincent van Brakel Hera 8,0 318 2,62 242 14,97 242 802 2.35.8
11 Luuk Stal Hera 7,8 351 2,56 230 11,94 189 770 2.31.8
12 Olaf Witte Hera 8,1 303 2,21 160 17,43 280 743 2.44.1
13 Jan Eeken Hera 8,1 303 2,34 186 15,72 254 743 2.37.3
14 Dario Duineveld Trias 7,9 334 2,36 190 12,55 200 724 2.42.2
15 Stan Liefting Trias 8,2 287 2,27 172 15,49 250 709 2.36.3
16 Sjoerd Kerkhof Dokev 8,0 318 2,40 198 12,04 191 707 dns
17 Michiel Doodeman Trias 8,3 272 2,26 170 13,01 208 650 2.50.3
18 Zeger in den Bosch Hera 8,5 243 2,54 226 9,45 141 610 2.54.4
19 Boy van Schooten Trias 9,3 139 2,32 182 16,56 267 588 2.54.0
20 Elon Bing Trias 8,6 229 2,20 158 8,2 115 502 dns
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Nick Kievith Noordkop 6,5 611 4,03 524 30,84 454 1589 4.00.0
2 Thom Slot Trias 6,6 587 3,78 474 24,12 373 1434 4.07.8
3 Damien Lensink Hylas 6,6 587 3,70 458 20,80 329 1374 4.01.5
4 Victor Kelderman Hylas 6,6 587 3,43 404 24,17 373 1364 dns
5 Joep Wittebrood Hylas 6,8 542 3,33 384 24,62 379 1305 4.06.4
6 Rutger Rietveld Noordkop 7,1 480 3,46 410 25,18 386 1276 3.41.0
7 K.v Bergenhenegouwen Hylas 7,0 500 3,25 368 26,06 397 1265 3.59.5
8 Rob ter Burg Noordkop 7,1 480 3,45 408 24,01 371 1259 3.44.6
9 Sam Huigen Hera 7,2 460 3,17 352 29,30 436 1248 3.59.3
10 Pekka Eeken Hera 6,9 521 3,28 374 20,05 318 1213 3.51.4
11 Ruwen Gouwenberg Noordkop 7,2 460 3,28 374 19,68 313 1147 dns
12 Mathe Duistermaat Dokev 7,6 385 3,20 358 24,49 378 1121 3.56.0
13 Jarno Lely Noordkop 7,6 385 2,98 314 23,94 370 1069 4.14.3
14 Donaldo Mongen Noordkop 7,3 440 2,97 312 19,87 316 1068 4.21.9
15 Thijs Stuart Hylas 7,3 440 2,92 302 18,20 292 1034 3.55.6
16 Jelle Hopman Trias 7,1 480 2,85 288 16,41 264 1032 4.35.4
17 Tim Houter Hera 7,5 403 2,91 300 18,55 297 1000 4.17.1
18 Maarten Bosch Noordkop 7,6 385 2,91 300 18,42 295 980 4.24.9
19 Jorrit Seebregts Hera 7,2 460 2,66 250 16,39 264 974 4.20.4
20 Jerome Busquet Hera 7,9 334 2,75 268 23,13 357 959 4.25.8
21 Mischa Wassenaar Hera 7,6 385 2,87 292 17,34 279 956 4.24.3
22 Lars Verkamman Nova 7,4 422 2,68 254 16,54 266 942 4.25.1
23 Evan van Kleef Hera 7,8 351 2,58 234 18,92 302 887 4.37.3
24 Roy van Sluis Trias 7,4 422 2,70 258 12,15 193 873 4.12.4
25 Frank Backs Trias 7,7 368 2,81 280 13,47 216 864 4.43.1
26 Youri Koblens Hera 7,2 460 2,16 150 13,54 218 828 4.50.4
27 Tim Tesselaar Noordkop 8,0 318 2,87 292 12,76 204 814 4.33.7
28 Thomas de Vos Hera 8,2 287 2,46 210 17,62 283 780 4.41.2
29 Emiel Toonen Hera 7,7 368 2,38 194 13,07 210 772 4.47.2
jongens pup A1 40 m sprint hoogspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Chris Beemster ARO 88 9,3 552 1,20 489 35,40 504 1545 3.52.6
2 Erik Tesselaar Nova 9,8 472 1,20 489 34,05 489 1450 3.39.3
3 Filip v.d. Hoven Hera 9,5 519 1,20 489 20,26 321 1329 4.04.4
4 Jasper de Bles Hylas 9,6 503 1,05 379 27,01 409 1291 3.52.4
5 Patrick Hage Wieringermeer 9,7 487 1,10 416 24,33 376 1279 4.30.2
6 Richard Engel Hera 9,6 503 1,00 342 26,16 398 1243 3.53.7
7 Tim Koenis Hera 9,8 472 1,05 379 23,43 364 1215 3.49.8
8 Kees Bakker Dokev 10,3 399 1,20 489 20,39 323 1211 3.39.0
9 Sander Admiraal Trias 9,8 472 1,05 379 20,23 321 1172 4.11.5
10 Jori Roosenburg Hylas 9,9 457 1,00 342 22,31 349 1148 dns
11 Julian Kunst Hylas 9,4 535 0,90 269 19,54 311 1115 dns
12 Jesper Zwaan Wieringermeer 9,8 472 0,95 306 21,20 334 1112 4.07.0
13 Matthijs Baars Hylas 9,7 487 0,85 232 24,77 381 1100 4.12.3
14 Jeroen v. Muiswinkel Hera 10 442 1,00 342 19,20 306 1090 3.54.9
15 Martijn van Ophem Hylas 10,3 399 0,95 306 24,90 383 1088 3.45.6
16 Eric Nieuwenhuizen Dokev 10,7 346 1,15 452 17,24 277 1075 5.16.7
17 Jochem Jansen Nova 10,2 413 1,00 342 19,66 313 1068 4.07.8
18 Thomas Botman Nova 10,4 386 1,00 342 19,53 311 1039 3.51.0
19 Tijs Hofmann Nova 10,4 386 1,05 379 15,80 255 1020 4.14.8
20 Lennart Jacobs Noordkop 10,5 372 1,00 342 18,85 301 1015 4.27.6
21 Tristan Steegemans TAS 82 10,4 386 1,00 342 16,81 271 999 4.10.9
22 Jan Jaap Wijnker Hera 9,9 457 0,90 269 12,47 199 925 4.10.3
23 Sven Zandvliet Hera 10,5 372 1,00 342 12,51 200 914 4.30.8
24 Niels Katsma Hera 10,9 321 0,85 232 20,74 328 881 4.36.9
25 Marc Fennema Hera 11,9 207 0,90 269 16,82 271 747 4.53.8
26 Kristiaan Letema Hera 11,2 285 0,75 159 17,80 286 730 4.52.4
27 Matthijs de Moel Hera 11,1 296 0,85 232 11,21 176 704 5.24.1
28 Lennart Kerkhof Dokev 11,1 296 0,80 196 dns 0 492 dns
jongens pup A2 40 m sprint verspringen kogelstoten totaal 1000 m
1 Roy van Kempen Dokev 9,1 587 4,34 586 9,11 579 1752 3.26.8
2 Jesper Zuurbier Dokev 9,1 587 4,05 528 7,20 477 1592 dns
3 Bram Tjalma Wieringermeer 9,4 535 3,94 506 8,22 533 1574 3.36.2
4 Menno Munster Hylas 9,3 552 3,87 492 8,15 529 1573 3.23.8
5 Stijn Burkels Hylas 9,2 569 4,03 524 6,89 459 1552 dns
6 Muus Evers Hylas 9,3 552 3,84 486 6,27 423 1461 dns
7 Siebren de Bock Noordkop 9,4 535 3,64 446 6,93 462 1443 dns
8 Martijn van Delden Trias 9,5 519 3,64 446 7,11 472 1437 dns
9 Julien Groeneveld Hylas 9,4 535 3,88 494 5,96 403 1432 3.33.8
10 Wessel de Rijk Hylas 9,5 519 3,85 488 5,98 405 1412 dns
11 Arnoux Breek Hera 9,8 472 3,77 472 6,79 453 1397 3.42.1
12 Stefan Duistermaat Dokev 9,9 457 3,67 452 7,32 484 1393 dns
13 Sven Broekaart Noordkop 9,7 487 3,60 438 6,59 442 1367 3.55.4
14 Jochem Witte Hera 9,7 487 3,61 440 6,49 436 1363 dns
15 Oscar Leemhuis Hera 9,9 457 3,62 442 6,14 415 1314 3.56.7
16 Hugo Vader Nova 10,1 427 3,59 436 5,56 378 1241 4.06.3
17 Olmo Paardenkoper Trias 10,3 399 3,20 358 7,02 467 1224 4.29.6
18 Thijs Huiberts Dokev 10,4 386 3,40 398 6,24 421 1205 4.04.3
19 Aron Hoelandt Noordkop 10,1 427 3,21 360 5,98 405 1192 4.09.9
20 Joost Walgien Hera 10,6 359 3,26 370 5,87 398 1127 3.48.2
21 Jesse Smit Nova 10,2 413 3,17 352 5,22 356 1121 4.01.9
22 Rob Nijzink Noordkop 10,2 413 3,16 350 5,10 348 1111 4.26.4
23 Robbert de Nijs Nova 10,5 372 2,59 236 6,43 432 1040 4.19.2
24 Dominique Vogel Hera 10,7 346 2,74 266 5,30 361 973 4.05.4
25 Berend Post Hera 10,5 372 2,92 302 3,30 214 888 4.19.3
26 Nadim Akbari Nova 13,1 94 2,40 198 3,55 234 526 4.37.0
meisjes pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Charlotte Hopman Trias 7,5 403 2,69 256 9,93 151 810 2.42.6
2 Rosalie Wijnker Hera 7,9 334 2,63 244 14,36 231 809 2.24.2
3 Floortje van Kampen Wieringermeer 7,8 351 2,94 306 9,70 146 803 2.19.8
4 Marloes Seebregts Hera 8,2 287 2,62 242 11,86 188 717 2.55.5
5 Mirthe Wit Wieringermeer 7,9 334 2,46 210 10,45 161 705 2.45.7
6 Jessica van Mol Hera 8,7 215 2,42 202 12,45 199 616 2.35.4
7 Kim Bakker Trias 8,8 202 1,94 106 7,83 107 415 2.55.3
8 Claudia Boerdijk Nova 8,9 189 1,93 104 6,18 68 361 3.13.0
9 Fabienne Busquet Hera 9,1 163 1,90 99 7,31 96 358 dns
10 Hester de Goede Nova 9,3 139 2,10 138 6,47 75 352 3.14.9
11 Manon Wiggers TAS 82 9,6 105 1,80 79 5,90 61 245 dns
jongens pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Stef Heiloo Trias 7,2 460 3,00 318 15,11 244 1022 3.32.6
2 Daan Bijman Trias 7,4 422 2,97 312 12,76 204 938 2.11.3
3 Jan Willem Tesselaar Nova 7,4 422 2,68 254 9,38 140 816 2.26.2
4 Arnoud Baars Hylas 7,8 351 2,46 210 13,63 219 780 2.37.8
5 Oek Jongbloed Nova 8,6 229 2,49 216 12,79 205 650 2.39.6
6 Jan Bakker Dokev 8,5 243 2,39 196 10,91 170 609 3.09.2
7 Abdulsame Azimi Noordkop 8,6 229 2,32 182 10,67 166 577 2.47.0
8 Finn Pennink Dokev 8,6 229 2,03 124 11,9 189 542 2.52.5
9 Lars Katsma Hera 8,9 189 2,23 164 10,38 160 513 2.54.6
10 Jeroen Fennema Hera 8,6 229 1,84 87 10,01 153 469 2.51.2
11 Jorick Bijlsma Nova 9,6 105 1,98 114 5,08 39 258 dns

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004