Pupillen competitie regio 1-3-4
Edam, 12 juni 2004

Meisjes Pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Michelle Oud SAV 1095 7.1 480 3.14 346 16.73 269 2.11.1
2 Zoe Renee Doest NEA-Volharding 1082 7.4 422 3.25 368 18.24 292 2.23.2
3 Kiki Haartman Lycurgus 1054 7.3 440 3.25 368 15.26 246 2.19.6
4 Zola van Zwol Hollandia 1039 7.2 460 2.91 300 17.33 279 2.19.6
5 Carmen Laffra Lycurgus 991 7.5 403 2.94 306 17.59 282 2.46.1
6 Rachel Stout AV Monnickendam 982 7.4 422 2.86 290 16.78 270 2.26.9
7 Naomi Licumahuwa Lycurgus 868 7.4 422 2.64 246 12.52 200 2.26.2
8 Mariska Tuijp AV Edam 859 7.9 334 2.86 290 14.57 235 2.40.3
9 Kim Gomersbach AV Edam 832 7.6 385 2.91 300 9.74 147 2.48.7
10 Silke Riensema NEA-Volharding 817 7.9 334 2.52 222 16.18 261
11 Sophie Klaver AV Edam 750 7.9 334 2.75 268 9.76 148 2.40.1
12 Moise Cevat AV Monnickendam 717 7.8 351 2.44 206 10.40 160 2.52.0
13 Sanne Schenk Lycurgus 712 8.2 287 2.67 252 11.05 173
14 Britt Hillaert AV Edam 709 7.9 334 2.73 264 8.04 111 2.31.7
15 Mariska van Kalsbeek SAV 706 7.8 351 2.61 240 8.20 115 2.51.0
16 Sacha van Blokland NEA-Volharding 672 8.0 318 2.57 232 8.51 122 2.32.4
17 Bregje Bouma AV Edam 670 8.2 287 2.29 176 12.95 207 2.37.1
18 Monique Schokker AV Edam 610 7.6 385 2.19 156 6.24 69 2.37.5
19 Iris Kaptein AV Edam 554 8.2 287 2.20 158 7.96 109 2.48.4
20 Layla de Blok Lycurgus 518 8.2 287 2.34 186 5.34 45 2.45.1
21 Nanouk de Leng AV Edam 515 8.7 215 2.17 152 9.76 148 2.56.1
21 Elmira Simonjan AV Edam 515 8.7 215 2.30 178 8.53 122 2.53.2
23 Michelle v.d. Wal AV Edam 385 9.3 139 2.02 122 8.64 124 3.14.7
24 Aliza Kroon AV Edam 341 8.9 189 1.86 90 5.96 62 2.51.9
25 Desiree Bak AV Edam 169 10.1 51 1.85 88 4.81 30 3.27.0
Meisjes Pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Lisa van Adrichem NEA-Volharding 1284 6,9 521 3,55 428 21,26 335
2 Anne Molenaar AV Edam 1246 7 500 3.25 368 24.56 378
3 Esther Sierksma Hollandia 1232 6.9 521 3.36 390 20.22 321
4 Manon Haakman Lycurgus 1138 6.9 521 3.49 416 12.56 201 4.22.0
5 Selina Bak AV Monnickendam 1124 7.3 440 3.19 356 20.73 328 4.11.3
6 Suzanne van den Reek Hollandia 1110 7.1 480 3.51 420 13.12 210 4.20.7
7 Yasmine Khamma Hollandia 1082 7.5 403 3.11 340 21.57 339 4.25.5
8 Dominique Karregat AV Edam 1041 7.4 422 3.12 342 17.26 277 4.05.2
9 Lisa Jongewaard Lycurgus 1037 7.5 403 3.25 368 16.5 266 4.08.1
10 Susan Kok AV Edam 1019 7.4 422 3.16 350 15.31 247 4.13.6
11 Feykje Mosch AV Edam 945 7.4 422 3.29 376 9.71 147 4.12.3
12 Deborah Koning AV Edam 934 7.6 385 2.82 282 16.59 267 4.59.7
13 Manon Boukens SAV 926 7.9 334 3.27 372 13.65 220 4.31.3
14 Amanda Apreda Hollandia 895 7.7 368 2.86 290 14.67 237 4.53.0
15 Loes van der Ven Lycurgus 852 8.5 243 2.67 252 22.93 357
16 Deanne van der Slikke NEA-Volharding 831 7.8 351 2.88 294 11.78 186 5.20.9
17 Roos Lok Lycurgus 810 7.9 334 2.9 298 11.3 178 4.19.5
18 Damar de Kruijff Lycurgus 769 8.4 257 2.5 218 18.37 294 4.35.7
19 Lisan Breukman Hollandia 752 7.9 334 2.76 270 9.78 148 4.53.9
20 Marjolein Bouhuijs NEA-Volharding 743 8 318 2.82 282 9.53 143 4.47.8
21 Esther Vane AV Edam 732 7.8 351 2.76 270 8.03 111 4.31.4
22 Marjolein Vriend SAV 623 8.4 257 2.44 206 10.4 160
23 Anne C. Molenaar AV Edam 621 8.6 229 2.74 266 8.71 126 5.09.8
24 Zoe Kleijwegt NEA-Volharding 584 8.8 202 2.63 244 9.28 138 5.24.1
25 Jolijn Buren AV Edam 569 9.1 163 2.43 204 12.67 202 5.30.5
26 Fleur van Dorp NEA-Volharding 546 8.5 243 2.34 186 8.31 117
27 Debby v.d.  Berg AV Edam 545 8.9 189 2.33 184 11.01 172 5.05.4
Meisjes Pup A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Roos ter Voort NEA-Volharding 1243 9.4 535 1.05 379 20.84 329
2 Milou Rossenaar AV Edam 1239 9.8 472 1.15 452 19.82 315 3.56.5
3 Sanne Veenboer Lycurgus 1172 9.8 472 1.15 452 15.37 248 4.24.8
4 Liza de Koning NEA-Volharding 1119 10.1 427 1.05 379 19.65 313 4.49.8
5 June Purkins AV Edam 1116 10.2 413 1.05 379 20.43 324 4.19.9
6 Manon Conijn AV Edam 990 11.1 296 1.00 342 22.53 352 4.28.9
7 Josine Koen NEA-Volharding 986 10.7 346 1.05 379 16.18 261 4.22.1
8 Heleen Wildoer SAV 960 9.9 457 1.05 379 8.62 124 3.40.8
9 Alissa Olofsen SAV 958 10.2 413 1.00 342 12.70 203 4.45.1
10 Emily Kuin SAV 956 10.3 399 1.00 342 13.38 215 4.41.5
11 Jolien Tel Lycurgus 955 11.1 296 1.05 379 17.46 280 4.34.5
12 Denise de Blok Lycurgus 936 10.4 386 1.00 342 12.97 208 4.07.4
13 Emma Haas NEA-Volharding 929 10.6 359 1.00 342 14.16 228 4.31.0
14 Nikke Fluecht NEA-Volharding 917 10.5 372 0.90 269 17.15 276 3.58.8
15 Daniëlle Kalk AV Edam 895 11.4 262 0.95 306 20.71 327 4.54.1
16 Isabella van der Haagen Hollandia 879 10.6 359 0.95 306 13.32 214 4.25.0
17 Jonna Lansu Lycurgus 874 10.6 359 0.85 232 17.66 283 4.38.3
18 Yvette de Koning Lycurgus 846 11.3 273 1.00 342 14.33 231 4.28.0
19 Vera Dietz Lycurgus 825 10.2 413 0.85 232 11.42 180 4.04.7
20 Nienke Veldhuis SAV 800 11.4 262 0.95 306 14.40 232 4.28.7
21 Lyanne Molenaar AV Edam 774 11.0 308 0.85 232 14.52 234 4.29.5
22 Dion Bout Lycurgus 690 11.4 262 0.90 269 10.32 159 4.37.0
23 Fleur Rootselaar SAV 595 12.3 167 0.90 269 10.34 159 4.49.0
24 Martine Bak AV Edam 552 12.8 120 0.90 269 10.56 163 6.09.9
Meisjes Pup A2 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Britte Duijn SAV 1836 8.4 720 4.34 586 8.17 530 3.33.3
2 Priscilla de Ridder Hollandia 1826 8.5 700 4.35 588 8.31 538 3.46.5
3 Marloes Duijn SAV 1617 8.7 660 4.01 520 6.51 437 3.49.7
4 Daisy Loomans Hollandia 1543 9.3 552 4.00 518 7.13 473 3.59.5
5 Tjarda v.d. Spek AV Edam 1510 9.2 569 3.89 496 6.64 445 3.42.0
6 Renee Kapteijn NEA-Volharding 1460 9.2 569 3.74 466 6.31 425
7 Lesley Vork NEA-Volharding 1454 9.3 552 3.82 482 6.23 420 3.57.7
8 Sifra Blom Hollandia 1452 9.8 472 3.79 476 7.68 504 4.23.8
9 Rianne Pessel NEA-Volharding 1432 9.1 587 3.84 486 5.27 359
10 Anne Sophie Koning AV Edam 1418 9.4 535 3.58 434 6.72 449 3.56.3
11 Joyce Edel NEA-Volharding 1403 9.9 457 3.74 466 7.25 480 3.52.0
11 Nikki Peerdeman Hollandia 1403 9.4 535 3.42 402 7.00 466 3.57.9
13 Chrissie Broersen SAV 1396 9.6 503 3.77 472 6.24 421 3.56.5
14 Marije Wever NEA-Volharding 1378 9.1 587 3.50 418 5.48 373 4.03.4
15 Lindey Edel NEA-Volharding 1374 9.6 503 3.76 470 5.92 401 3.57.2
16 Anne Bouwhuis Hollandia 1363 9.9 457 3.64 446 6.91 460
17 Janine Zwarthoed AV Edam 1332 9.8 472 3.57 432 6.36 428 4.16.3
18 Tirsa Dijkstra SAV 1330 9.7 487 3.87 492 5.14 351 4.05.2
19 Chynna Jansen NEA-Volharding 1325 9.6 503 3.64 446 5.53 376
20 Fee Binnenkade NEA-Volharding 1312 9.9 457 3.68 454 5.92 401
21 Simone Guit NEA-Volharding 1267 9.7 487 3.35 388 5.78 392 4.09.2
22 Martine van Zalinge AV Edam 1221 10.2 413 3.37 392 6.16 416 3.54.0
23 Lisa Haas NEA-Volharding 1207 10.1 427 3.42 402 5.56 378 4.14.3
24 Romy Karregat AV Edam 1200 9.8 472 3.44 406 4.72 322 4.30.8
25 Annemiek Silven AV Edam 1193 10.2 413 3.27 372 6.04 408
26 Yoni Groot NEA-Volharding 1178 10.5 372 3.43 404 5.94 402
27 Marleen v.d. Berg SAV 1164 10.2 413 3.44 406 5.06 345 4.24.1
28 Rowan Duif AV Edam 1163 9.9 457 3.55 428 4.11 278 3.44.2
29 Kim Essen SAV 1132 10.3 399 3.43 404 4.82 329 4.16.0
30 Tamara van Dijk AV Edam 1126 10.2 413 3.27 372 5.00 341
31 Jessica Klaver AV Edam 1092 10.3 399 3.20 358 4.91 335 4.33.2
32 Vivian Brandhoff SAV 1091 10.7 346 3.05 328 6.18 417 4.17.8
33 Lucia Latjes AV Edam 1079 10.2 413 3.21 360 4.50 306 4.20.2
34 Marina Molenaar AV Edam 1012 10.9 321 3.07 332 5.26 359 4.38.5
35 Priscilla Roskam AV Edam 928 11.1 296 3.03 324 4.52 308 5.14.7
36 Lysanne Heuft AV Edam 908 10.4 386 2.85 288 3.55 234 4.54.7
37 Lisa Walstra NEA-Volharding 707 11.8 218 2.24 166 4.73 323 5.06.7
Jongens Pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Niels Kwakman AV Edam 1081 7.5 403 3.01 320 23.00 358 2.27.5
2 Heike Vethaak NEA-Volharding 1003 7.6 385 2.75 268 22.34 350 2.39.7
3 Bart Koppies SAV 881 8.0 318 2.64 246 19.94 317 2.34.2
4 Wim Duijn SAV 868 8.1 303 2.57 232 21.14 333 2.33.2
5 Mart Stijvers AV Edam 771 8.3 272 2.48 214 17.74 285 2.34.6
6 Jesse Bruyne Lycurgus 767 8.2 287 2.60 238 14.99 242 2.48.8
7 Tom Koomen SAV 763 8.1 303 2.71 260 12.51 200 2.39.6
8 Lars Gilissen Lycurgus 747 8.2 287 2.87 292 10.81 168 2.48.4
9 Roy Ruijter SAV 742 8.1 303 2.47 212 14.11 227 2.27.5
10 Oscar van Crimpen SAV 718 8.6 229 2.58 234 15.80 255 2.44.6
11 Casper Kleijwegt NEA-Volharding 717 8.2 287 2.76 270 10.38 160 2.35.8
12 Mark Koppies SAV 708 8.1 303 2.52 222 11.57 183 2.58.7
13 Maarten ten Have AV Edam 673 8.1 303 2.39 196 11.11 174 2.40.3
14 Colin Ayal Hollandia 672 8.2 287 2.37 192 12.14 193 2.48.3
15 Harm Nieboer Lycurgus 661 8.7 215 2.52 222 13.92 224 2.52.7
16 Kike Navarro Lycurgus 620 9.0 176 2.61 240 12.77 204 2.54.7
16 Jesse Postema NEA-Volharding 620 8.7 215 2.64 246 10.34 159 2.28.4
18 Leon van Essen AV Edam 508 8.8 202 2.26 170 9.19 136 2.46.7
19 Max Jonker AV Edam 483 9.2 151 2.13 144 11.86 188 3.04.8
20 Jan Boon SAV 439 8.9 189 1.97 112 9.27 138 2.51.8
Jongens Pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Berry Kwakman AV Edam 1431 6.6 587 3.58 434 27.13 410
2 Pepijn Walstra Lycurgus 1415 6.7 565 3.66 450 26.32 400 4.26.0
3 Patrick Camara AV Monnickendam 1383 6.9 521 3.51 420 29.85 442 4.02.6
4 Bas Zwolsman Lycurgus 1341 7.0 500 3.57 432 27.06 409 3.53.1
5 Joey Vork NEA-Volharding 1286 7.1 480 3.30 378 28.58 428 4.19.4
6 Levi Schuchard NEA-Volharding 1215 7.1 480 3.45 408 20.68 327 3.53.1
7 Brian Bunte NEA-Volharding 1209 7.1 480 3.25 368 23.22 361
8 Aaron van Gent NEA-Volharding 1203 7.3 440 3.54 426 21.44 337 4.16.2
9 Gylindo Offerman NEA-Volharding 1115 7.3 440 3.22 362 19.65 313 4.50.9
10 Rems Neele Lycurgus 1093 7.3 440 3.29 376 17.26 277 4.08.7
11 Selim Faroque Hollandia 1081 6.9 521 3.08 334 14.06 226 4.08.2
12 Sean Meijer Lycurgus 1046 7.9 334 2.99 316 25.93 396 4.01.0
13 Ryan Wiarda NEA-Volharding 1040 7.2 460 2.93 304 17.19 276 4.03.3
14 Dave Brandhoff SAV 1033 7.6 385 3.03 324 20.43 324 4.14.4
15 Martin Schokker AV Edam 983 7.5 403 2.64 246 21.17 334 4.24.4
16 Conrad Schilder AV Edam 968 7.6 385 2.68 254 20.85 329 4.28.0
17 Peter de Boer SAV 965 7.4 422 2.92 302 14.96 241
18 Joppe Terpoorten AV Edam 933 7.7 368 3.00 318 15.29 247 4.20.6
19 Roy Bakker AV Edam 908 7.6 385 2.67 252 16.84 271 4.52.0
20 Danny Kaars AV Edam 904 8.0 318 3.02 322 16.41 264 4.20.6
21 Koen Windt SAV 899 7.8 351 2.63 244 19.05 304
22 Nick van Dorp NEA-Volharding 893 7.6 385 2.72 262 15.22 246 4.22.4
23 Jim van Keulen AV Edam 891 7.8 351 2.88 294 15.25 246 4.55.3
24 Patrick Schans AV Edam 877 7.3 440 2.79 276 10.41 161 4.42.5
25 Ewoud Vissers SAV 858 7.6 385 2.90 298 11.14 175 4.36.8
26 Loek Veerkamp NEA-Volharding 790 7.6 385 2.66 250 10.15 155 4.18.8
27 Delano Holkamp Lycurgus 500 9.2 151 2.01 120 14.19 229 4.29.5
Jongens Pup A1 totaal 60 m sprint hoogspringen balwerpen 1000 m
1 Lasse Liebrand Hollandia 1383 9.3 552 1.15 452 24.61 379 4.31.5
2 Jonathan Hielkema Hollandia 1249 9.9 457 1.10 416 24.39 376 4.13.9
3 Thomas Kwakman AV Edam 1248 10.5 372 1.20 489 25.25 387 3.51.0
4 Zico Keevel NEA-Volharding 1209 10.2 413 1.05 379 27.66 417 4.01.9
5 Calvin Bos Lycurgus 1203 10.2 413 1.15 452 21.47 338 4.46.7
6 Sven Olofsen SAV 1195 9.6 503 1.00 342 22.36 350 3.52.1
7 Pepijn Berkenbosch AV Edam 1190 10.4 386 1.10 416 25.31 388 3.45.9
8 Sven de Jong Hollandia 1185 10.0 442 1.10 416 20.67 327 3.55.5
9 Nino Kraaijer Lycurgus 1152 10.0 442 1.00 342 23.76 368 3.32.8
10 Joel Vennik NEA-Volharding 1142 10.4 386 1.10 416 21.64 340 3.52.6
11 Aléxandros Visser Lycurgus 1136 9.9 457 1.10 416 16.35 263
12 Stefan Heijne Lycurgus 1125 10.3 399 1.05 379 22.13 347
13 Roel Dijkstra AV Monnickendam 1117 10.7 346 1.05 379 25.65 392
14 Jan Rekelhof Hollandia 1103 10.0 442 1.05 379 17.54 282 4.05.3
15 Andrew Vriend Lycurgus 1095 10.2 413 1.00 342 21.64 340 3.54.9
16 Stefan v.d. Wal AV Edam 1062 10.5 372 1.00 342 22.25 348 4.22.8
17 Jeroen Vonk AV Monnickendam 1060 10.7 346 1.05 379 21.25 335
18 Koen van Raalte AV Edam 1016 10.6 359 0.95 306 22.44 351 4.15.1
19 Ruben Betsema Hollandia 1003 10.9 321 1.05 379 18.97 303 4.11.8
20 Luuk van Essen AV Edam 966 10.9 321 0.95 306 21.55 339 4.21.6
21 Ricardo Aberkrom AV Edam 952 10.7 346 0.95 306 18.80 300 4.18.0
22 Bastian de Jong Hollandia 945 10.2 413 0.90 269 16.30 263 3.57.5
23 Jeffrey Merts SAV 927 10.6 359 1.05 379 11.92 189 4.21.2
24 Yorick de Man NEA-Volharding 910 10.9 321 0.95 306 17.61 283 4.06.1
25 Tom Sistermans Lycurgus 867 11.3 273 1.00 342 15.63 252
26 Stijn de Vreede NEA-Volharding 783 11.5 250 1.00 342 12.05 191
27 Joost van Beveren Hollandia 755 12.1 187 0.95 306 16.25 262 4.50.8
28 Guus de Vleeschhouwer AV Edam 722 12.6 138 0.95 306 17.30 278 5.17.4
29 Alex Kruger AV Edam 716 11.6 239 0.90 269 12.97 208 5.00.1
30 Remco Craane NEA-Volharding 693 11.7 228 0.90 269 12.30 196 5.11.2
31 Abanoub Khamis AV Edam 602 12.3 167 0.85 232 12.70 203 5.21.5
Jongens Pup A1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Bren Meijer NEA-Volharding 1695 9.2 569 4.24 566 8.75 560
2 Cliff Ellsworth Lycurgus 1688 8.8 641 4.09 536 7.82 511 3.16.7
3 Thomas Hoogerbrugge Lycurgus 1549 9.7 487 3.94 506 8.66 556 3.27.7
4 Tim Schol NEA-Volharding 1476 9.9 457 3.74 466 8.60 553
5 Jeremy Kindt SAV 1429 10.0 442 3.82 482 7.70 505 3.48.8
6 Jan Tuijp AV Edam 1379 10.2 413 3.75 468 7.57 498 4.19.1
7 Daniel te Stroete SAV 1375 10.0 442 3.81 480 6.79 453 3.51.5
8 Oscar van Leen NEA-Volharding 1357 9.7 487 3.62 442 6.36 428 4.01.6
9 Elon Wallert AV Monnickendam 1333 9.8 472 3.74 466 5.83 395 3.56.9
10 Bart Zijp SAV 1320 10.6 359 3.77 472 7.42 489 4.09.2
11 Marten Breeuwer SAV 1299 10.2 413 3.45 408 7.21 478 4.21.0
12 Koen Kraakman SAV 1277 10.3 399 3.38 394 7.33 484 4.19.9
13 Darnell Triebel Lycurgus 1254 9.7 487 3.60 438 4.82 329 3.41.1
14 Yoeri Walstra Lycurgus 1235 10.3 399 3.36 390 6.66 446 4.10.4
15 Frank Moerland Lycurgus 1220 10.4 386 3.34 386 6.69 448 4.26.7
16 Jos Gort NEA-Volharding 1180 10.6 359 3.45 408 6.12 413 4.00.4
17 Danny Kok AV Edam 1174 10.8 333 3.22 362 7.24 479 4.09.2
18 Tom Haakman Lycurgus 1169 10.6 359 3.41 400 6.07 410 3.54.2
19 Daan Nieboer Lycurgus 1140 11.0 308 3.17 352 7.26 480 4.54.6
20 Bouke Bouma AV Edam 1122 10.3 399 3.58 434 4.26 289 3.46.1
21 Jasper v.d. Peet AV Monnickendam 1097 10.6 359 3.15 348 5.75 390 4.17.6
22 Mitch Brinkkemper SAV 1089 11.1 296 3.23 364 6.37 429 4.27.5
23 Nick Schavemaker Lycurgus 1061 10.7 346 3.01 320 5.83 395 3.59.4
24 Max Kramer Hollandia 977 10.8 333 3.04 326 4.66 318 4.01.6
25 Martin Schokker AV Edam 972 11.2 285 2.91 300 5.69 387
26 Edwin Koemeester Hollandia 962 10.3 399 3.11 340 3.41 223
27 Thomas Kool SAV 877 11.9 207 2.82 282 5.72 388 4.17.0
28 Sjors Hagenhoek AV Edam 810 11.0 308 2.81 280 3.40 222 4.03.4
29 Sebastiaan van Blokland NEA-Volharding 535 13.4 68 2.50 218 3.74 249 4.48.0
Meisjes Pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Kyara Schinkel NEA-Volharding 666 8.0 318 2.48 214 9.11 134 2.37.3
2 Amber Schaper AV Monnickendam 637 8.3 272 2.35 188 11.27 177 2.48.3
3 Paulien Kok AV Edam 592 8.4 257 2.32 182 10.01 153 2.45.2
4 Mabel Holkamp Lycurgus 444 8.9 189 1.96 110 9.64 145 3.25.8
5 Heleen de Vreede NEA-Volharding 442 9.0 176 2.14 146 8.44 120
6 Lotte Vennik NEA-Volharding 415 8.8 202 2.26 170 5.25 43 2.55.6
7 Jeanine Oud SAV 397 8.8 202 2.20 158 5.03 37 2.42.0
Jongens Pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Bryan Keevel NEA-Volharding 1047 7.7 368 3.22 362 19.93 317 2.26.5
2 Lars Leeuwrik NEA-Volharding 745 8.2 287 2.56 230 14.15 228 2.38.6
3 Linso van der Burg Lycurgus 738 8.2 287 2.92 302 9.83 149 2.39.6
4 Sytse Koen NEA-Volharding 627 8.2 287 2.43 204 9.20 136 2.39.2
5 Julian Kroonenberg NEA-Volharding 594 8.2 287 2.43 204 7.66 103 2.30.4
6 Tim Bokenkamp AV Edam 486 9.2 151 2.40 198 9.23 137 3.27.4

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004