Pupillen competitie regio 1-3-4
12 juni 2004, Beverwijk
org.: DEM

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Valencia Dekker Castricum 7.0 500 3.38 394 26.17 399 1293
2 Romy Spruit DEM 7.2 460 3.19 356 16.63 268 1084
3 Demi van Noort DEM 7.6 385 2.99 316 22.56 352 1053
4 Lois van Huisstede DEM 7.8 351 2.88 294 14.38 232 877
5 Sanne Oldewarris DEM 7.4 422 2.50 218 13.76 221 861
6 Iris Schludtbodien DEM 7.3 440 2.69 256 10.20 156 852
7 Rowan Schelvis Suomi 7.9 334 2.45 208 15.38 248 790
8 Xanthe Kok Castricum 8.4 257 2.28 174 9.41 141 572
9 Malou Meijer Castricum 8.5 243 2.41 200 8.44 120 563
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Lentine Klaassen Castricum 6.7 565 3.72 462 21.23 335 1362
2 Rosanna Tatti DEM 6.9 521 3.65 448 19.62 312 1281
3 Merlijn Damen Suomi 6.8 542 3.17 352 11.10 174 1068
4 Rosa Knebel Castricum 7.3 440 3.03 324 18.21 292 1056
5 Michelle Hoeben DEM 7.3 440 3.11 340 15.63 252 1032
6 Rachel Mein Suomi 7.4 422 3.09 336 14.61 236 994
7 Eveline Hoogeland Suomi 7.3 440 3.18 354 7.04 89 883
8 Celina Rughetti DEM 7.3 440 3.25 368 5.55 52 860
9 Carlijn van Esch Castricum 7.7 368 2.83 284 11.12 174 826
10 Naomi Meijer Castricum 7.9 334 2.95 308 10.85 169 811
11 Nikita den Haan AKU 7.8 351 2.59 236 10.48 162 749
Eline Wildoer DEM 8.0 318 2.50 218 13.27 213 749
13 Britt Bottinga AKU 9.0 176 2.09 136 9.53 143 455
meisjes pup A1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Irini Gialamatzis DEM 9.3 552 1.20 489 26.54 403 1444
2 Lisa van den Hoff DEM 9.5 519 1.15 452 25.62 392 1363
3 Manon Huisman Holland 9.5 519 1.25 526 15.75 254 1299
4
Nathalie Angenent
Holland 9.7 487 1.05 379 23.49 365 1231
5 Willy Vogel Suomi 9.7 487 1.15 452 18.06 289 1228
6 Marjolein Reitsma DEM 10.2 413 1.10 416 24.63 379 1208
7 Romee von Balluseck Holland 9.5 519 0.95 306 18.35 294 1119
8
Nursultan Kantar Suomi 9.6 503 0.95 306 17.95 288 1097
9 Juul Klatser Holland 9.8 472 0.90 269 22.06 346 1087
10 Linda van Rossum AKU 9.4 535 1.00 342 12.52 200 1077
11 Sanne de Boer Suomi 9.6 503 1.05 379 11.34 178 1060
12
Lisa Both
Holland 10.1 427 1.05 379 14.44 233 1039
13 Robbey Scheffer Suomi 10.4 386 0.95 306 17.56 282 974
14 Danielle Suijkerbuyk Suomi 10.5 372 1.00 342 14.27 230 944
15 Esther Lubbers DEM 10.6 359 0.95 306 11.29 177 842
16 Merel Kok Castricum 11.1 296 0.95 306 14.69 237 839
17 Julia Dijkstra Holland 11.3 273 0.95 306 11.51 181 760
18 Janneke Pons AKU 10.9 321 0.85 232 11.88 188 741
meisjes pup A2
60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Emma Kaatee DEM 9.1 587 3.90 498 6.26 422 1507
2 Wendy Schelvis DEM 9.5 519 3.71 460 7.45 491 1470
3 Lisa van Dijk Haarlem 8.9 623 3.95 508 4.89 334 1465
4 Josien Galama Suomi 9.3 552 3.66 450 6.77 452 1454
5 Iris Rozeboom Suomi 9.3 552 3.67 452 6.61 443 1447
6 Odile Jansen Holland 9.4 535 3.65 448 6.86 458 1441
7 Bianca de Roode Suomi 9.3 552 3.51 420 6.32 426 1398
8
Githa de Wildt
AKU 9.9 457 3.58 434 7.22 478 1369
9 Belinda Overes DEM 9.7 487 3.49 416 6.61 443 1346
10 Sophie Mesman DEM 9.7 487 3.60 438 5.83 395 1320
11 Myrthe Wiltink Holland 9.6 503 3.38 394 5.78 392 1289
12 Zoe van Schie Haarlem 9.7 487 3.53 424 5.17 353 1264
13 Susanne van Berkom Suomi 9.7 487 3.30 378 5.87 398 1263
14 Bo Massier Suomi 9.7 487 3.27 372 5.95 403 1262
15 Nikkie Rijs Suomi 10.1 427 3.27 372 6.41 431 1230
16 Caroline Smit Castricum 10.2 413 3.08 334 6.78 453 1200
17 Lisanne de Ruijter Haarlem 10.3 399 3.31 380 5.60 381 1160
18 Nienke Visser Haarlem 10.1 427 3.22 362 5.34 364 1153
19 Nikki Buiting Holland 10.5 372 3.45 408 5.42 369 1149
20 Jildou Gorter Holland 10.2 413 3.10 338 5.47 372 1123
21 Naiomi Andringa DEM 10.2 413 3.37 392 4.53 308 1113
22 Lotte Bijl Castricum 10.2 413 3.19 356 4.90 334 1103
23 Rowan Vinke Suomi 10.4 386 3.04 326 5.49 374 1086
24 Sanne Gersonius Castricum 10.3 399 3.01 320 4.99 340 1059
25 Linda Sprenger AKU 10.6 359 3.21 360 4.88 333 1052
26 Kendra Datema Holland 9.9 457 3.17 352 3.46 227 1036
27 Olwen Dekker Haarlem 10.2 413 2.87 292 4.60 313 1018
28 Anna Schoonen Holland 11.3 273 3.03 324 6.14 415 1012
29 Fieke de Boer Suomi 10.2 413 2.54 226 5.46 372 1011
30 Thijn Nugteren Suomi 10.3 399 2.80 278 4.84 330 1007
31 Zoe Verdonk Holland 10.5 372 2.92 302 4.83 330 1004
32 Wies Tesselaar DEM 10.7 346 3.16 350 4.51 307 1003
33 Lobke Westerborg DEM 10.5 372 2.97 312 4.05 273 957
34 Quinta Kok Castricum 0 3.30 378 6.61 443 821
35 Annick Breedt Bruin Castricum 11.7 228 2.62 242 4.38 298 768
36 Carolien Danckaerts DEM 13.1 94 2.57 232 4.49 306 632
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Jules Angenent Holland 6.9 521 3.37 392 20.49 324 1237
2 Reyndert Mehrer Castricum 7.0 500 3.29 376 19.24 307 1183
3 Ilan Langedijk Suomi 6.9 521 3.05 328 17.86 286 1135
4 Mathijs Mees Holland 7.5 403 3.04 326 24.90 383 1112
5 Joost Heinrich AKU 7.6 385 2.92 302 25.56 391 1078
6 Yorg Visser Haarlem 7.0 500 2.91 300 15.73 254 1054
7 Siem Boot Haarlem 7.0 500 3.04 326 10.70 166 992
8 Thijs de Kruif AKU 7.6 385 2.93 304 16.99 273 962
9 Stijn Schukking AKU 7.5 403 2.76 270 14.39 232 905
10 Tijs van der Veldt DEM 7.9 334 2.42 202 23.17 361 897
11 Jesse Roosen Holland 7.6 385 2.85 288 13.47 216 889
12 Martijn Pons AKU 7.8 351 2.40 198 16.43 265 814
13 Fabian Sneijder AKU 7.9 334 2.54 226 12.12 193 753
14 Feargal de Burger DEM 8.1 303 2.43 204 12.30 196 703
15 Koen Kersten Suomi 8.0 318 2.44 206 10.12 155 679
16 Quinten Rosdorff Suomi 8.6 229 2.61 240 11.32 178 647
17 Sebas Kracht DEM 8.5 243 2.58 234 9.02 132 609
18 Jouke Schotanus Suomi 9.0 176 2.32 182 13.86 223 581
19 Oliver Kersten Suomi 8.7 215 2.30 178 9.00 132 525
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Thijmen Wiltink Holland 7.0 500 3.68 454 26.80 406 1360
2 Florian v Heijninge Holland 6.9 521 3.36 390 28.19 423 1334
3 Stijn Ruiter Castricum 6.8 542 3.35 388 24.30 375 1305
4 Mitchel Mes Holland 7.4 422 3.12 342 28.59 428 1192
5 Steven Carton DEM 7.3 440 3.03 324 25.79 394 1158
6 Ivo Bodin Suomi 7.2 460 3.22 362 21.10 333 1155
7 Rens Winkel Suomi 7.4 422 2.84 286 26.65 404 1112
8 Sander Heffen Suomi 7.4 422 3.17 352 18.19 291 1065
9 Sem Bende AKU 7.4 422 3.08 334 17.31 278 1034
10 Dirk Bruin Holland 7.2 460 2.71 260 18.94 302 1022
11 Don Uiterwijk DEM 7.7 368 2.72 262 24.90 383 1013
12 Jeroen Groot DEM 7.1 480 2.74 266 16.30 263 1009
13 Bjorn Muskee DEM 7.9 334 3.10 338 18.51 296 968
14 Jasper Bosschaart AKU 7.3 440 2.86 290 12.44 198 928
15 Jean-Luc Overkamp Haarlem 7.9 334 2.64 246 20.22 321 901
16 Sten Govers Holland 7.4 422 2.53 224 13.91 224 870
17 Evert Munnik DEM 7.9 334 2.64 246 16.57 267 847
18 Rimmert de Vries Suomi 7.5 403 2.54 226 12.80 205 834
19 Sjoerd Heemskerk AKU 7.8 351 2.63 244 9.83 149 744
20 Jorin van Rijsse AKU 8.0 318 2.38 194 11.37 179 691
21 Ruben Holst Holland 8.7 215 2.00 118 13.52 217 550
22 Mitchell Warink Suomi 9.0 176 2.11 140 14.14 228 544
jongens pup A.1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Wouter Stoker DEM 10.0 442 1.20 489 23.52 365 1296
Jimmy Boonstra Suomi 10.1 427 1.15 452 27.65 417 1296
3 Thom Tonis Holland 10.0 442 1.10 416 28.75 430 1288
4 Joost Zuiderwijk DEM 10.0 442 1.15 452 25.20 387 1281
5 Vester v Heijningen Holland 9.6 503 1.05 379 25.50 390 1272
6 Rienk de Weerd Castricum 10.2 413 1.20 489 23.69 367 1269
7 Quinton Nijenhuis Haarlem 10.2 413 1.05 379 32.00 467 1259
8 Luc Does DEM 9.5 519 1.05 379 19.48 310 1208
9 Wouter Vaneker DEM 10.0 442 1.05 379 25.13 386 1207
10 Menno van der Steen Suomi 10.4 386 1.10 416 24.55 378 1180
11 Jelle Sijm Holland 9.4 535 1.00 342 17.96 288 1165
12 Colin Zuiderwijk DEM 10.3 399 1.00 342 24.10 373 1114
13 Rowan Wilms Holland 10.0 442 1.05 379 17.71 284 1105
14 Wouter Meher Castricum 9.8 472 1.00 342 17.32 278 1092
15 Cornelius Kersten Suomi 9.9 457 1.05 379 14.86 240 1076
16 Martijn Wester AKU 10.4 386 1.00 342 21.50 338 1066
17 Laurens Kamps Holland 10.1 427 0.95 306 18.10 290 1023
18 Michiel Slebos Suomi 10.7 346 1.00 342 20.39 323 1011
19 Soufian Azuguag DEM 10.6 359 0.95 306 21.66 340 1005
20 Noud Bruin Holland 11.4 262 1.10 416 20.53 325 1003
21 Hidde Koot Holland 10.6 359 1.05 379 16.40 264 1002
22 Ruben Wesselink Suomi 10.6 359 0.95 306 16.55 267 932
23 Daan Bouws Suomi 11.0 308 1.00 342 16.32 263 913
24 Mike Wagt DEM 11.2 285 1.00 342 15.66 253 880
25 Koen Revers Castricum 11.2 285 1.10 416 11.30 178 879
26 Boudewijn Veenings Holland 10.8 333 0.85 232 18.56 297 862
27 Jasper van Bruggen DEM 10.9 321 0.95 306 13.28 213 840
28 Erik Emondt Castricum 11.4 262 0.90 269 17.57 282 813
29 Niels Rietdijk DEM 10.6 359 0.80 196 11.22 176 731
30 Gert-Jan van Noort DEM 12.1 187 0.00 0 12.56 201 388
jongens pup A.2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Lennox Vellema DEM 9.0 604 4.18 554 10.51 647 1805
2 Joris Hollander Castricum 9.2 569 4.47 612 7.54 496 1677
3 Matthijs Rodenburg DEM 9.2 569 3.94 506 8.73 559 1634
4 Ludo Vahle Holland 9.4 535 3.86 490 8.60 553 1578
5 Jaap de Wit DEM 9.2 569 3.89 496 6.91 460 1525
6 Wytze Blom Suomi 9.4 535 3.90 498 7.41 489 1522
7 Machiel Smits Holland 9.4 535 3.95 508 6.92 461 1504
8 David Soff Holland 9.5 519 3.73 464 7.72 506 1489
9 Thomas Los DEM 9.3 552 4.00 518 5.51 375 1445
10 Dick de Groot Haarlem 9.6 503 3.61 440 7.39 488 1431
11 Wouter Heinrich AKU 9.2 569 3.66 450 5.85 397 1416
12 Nicky Brouwer AKU 9.7 487 3.87 492 6.47 435 1414
13 Jeroen Bosschaart AKU 9.9 457 3.87 492 6.28 423 1372
14 Jesper Dekker DEM 10.5 372 3.55 428 8.82 564 1364
15 Koen Munk Holland 9.8 472 3.48 414 5.95 403 1289
16 Mathijs Phernambucq Holland 10.2 413 3.43 404 5.22 356 1173
17 Boy van Mourik Castricum 10.7 346 3.49 416 4.97 339 1101
18 Yorick van Berkel Holland 11.2 285 3.25 368 5.40 368 1021
19 Bram Guichelaar Castricum 12.5 148 2.49 216 6.09 412 776
meisjes pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Jolene Adelaar DEM 8.0 318 2.65 248 13.68 220 786
2 Lois Goedhart Castricum 8.1 303 2.77 272 11.63 184 759
3 Laura de Lange Suomi 7.9 334 2.60 238 11.01 172 744
4 Rivka v Heijningen Holland 7.9 334 2.47 212 10.16 156 702
5 Dewi Couwenberg Castricum 8.3 272 2.54 226 11.17 175 673
6 Natasha den Haan AKU 8.4 257 2.37 192 13.36 215 664
7 Joelle Rood Castricum 8.2 287 2.70 258 7.91 108 653
8 Roni van der Steen Suomi 8.3 272 2.36 190 10.26 158 620
9 Pauline Slebos Suomi 8.3 272 2.33 184 9.71 147 603
jongens pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Wessel Koot Holland 7.8 351 2.83 284 15.69 253 888
2 Joris Bodin Suomi 7.9 334 2.52 222 18.83 301 857
3 Sven Schoonebeek Castricum 7.6 385 2.75 268 10.98 172 825
4 Fabian Freijser Suomi 8.6 229 2.35 188 15.89 256 673
5 Jeltes de Weerd Castricum 8.8 202 2.36 190 11.55 182 574
6 Emar Pronk Castricum 8.6 229 1.92 102 12.02 191 522
7 Tim Hoogeland Suomi 8.8 202 2.21 160 7.89 108 470

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 06.11.2004