Pupillen competitie regio 1-3-4
Amsterdam, Ookmeer
AAC 12 juni 2004

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Chante Samuel Phanos 7.2 460 3.23 364 14.18 228 1052
2 Xanthe de Bont Phanos 7.3 440 2.79 276 15.05 243 959
3 Sarah Danner Phanos 7.2 460 2.92 302 10.68 166 928
4 Chayenne Kroon Phanos 7.1 480 2.83 284 9.54 143 907
5 Nina Abbott AAC 7.5 403 2.95 308 10.79 168 879
6 Eva Verwijst AAC 7.3 440 2.98 314 8.12 113 867
7 Chantal van Wissen Phanos 7.1 480 2.53 224 10.28 158 862
8 Naomi Goeloe Zaanland 7.4 422 2.62 242 11.16 175 839
9 Celine Senator AAC 7.7 368 2.57 232 13.32 214 814
10 Jamie de Ruijter Zaanland 8.1 303 2.60 238 11.56 182 723
11 Naima van Huizen Phanos 8.1 303 2.60 238 8.02 111 652
12 Lotte van Leersum Zaanland 8.8 202 2.61 240 12.74 204 646
13 Anouk Wilmsen Zaanland 9.1 163 2.12 142 13.44 216 521
14 Celine Georges AAC 8.7 215 2.53 224 6.56 78 517
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Sophie Vetter Phanos 7.2 460 3.47 412 18.92 302 1174
2 Salmaat Mamam Bijlmer 7.2 460 3.46 410 15.57 251 1121
3 Eva van Ee Aalsmeer 7.4 422 3.25 368 18.66 298 1088
4 Charlotte de Haan AAC 6.9 521 3.13 344 11.74 186 1051
5 Alesha Cronie AAC 6.9 521 2.99 316 12.51 200 1037
6 Kim v.Egten Zaanland 7.2 460 3.13 344 13.70 220 1024
7 IjadounSheherazade Haarlemmermeer 7.4 422 2.95 308 16.89 272 1002
8 Anna Kastein Phanos 7.6 385 3.03 324 17.40 280 989
9 Kelly Dane Phanos 7.4 422 3.05 328 14.09 227 977
10 Mareije Doddema Zaanland 7.4 422 3.03 324 12.40 198 944
11 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 8.2 287 3.08 334 19.36 308 929
12 Oumaima El Kharraz Phanos 7.6 385 2.75 268 15.34 247 900
13 Aisis Wartes Bijlmer 7.5 403 2.85 288 10.36 160 851
14 Merel Bootsma AAC 8.0 318 2.77 272 14.27 230 820
15 Femke v.d.Pal Zaanland 7.6 385 2.95 308 8.58 123 816
16 Hanna van Gessel Phanos 7.9 334 3.09 336 9.50 142 812
17 Paola Scholte Phanos 7.5 403 2.77 272 9.14 135 810
18 Ashley Anson AAC 7.6 385 2.70 258 10.56 163 806
19 Sacha v.d.Woert Aalsmeer 7.6 385 2.61 240 9.86 150 775
20 Tessa Lamers Zaanland 8.1 303 2.77 272 10.63 165 740
21 Xanthe Jeremiasse Zaanland 8.8 202 2.45 208 12.16 193 603
22 Kyane Koppies Zaanland 9.0 176 2.25 168 10.16 156 500
meisjes pup A.1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Elizabeth Alobwede AAC 9.3 552 1.05 379 25.43 389 1320
2 Tshiela Tshipanda Phanos 9.5 519 1.05 379 20.09 319 1217
3 Laura den Boer Phanos 9.9 457 1.05 379 15.71 253 1089
4 Perle Lette Phanos 10.1 427 1.05 379 15.86 256 1062
5 Shannon Lakerveld Aalsmeer 10.3 399 1.00 342 16.54 266 1007
6 Loeka Jongejans Phanos 10.2 413 1.05 379 12.99 208 1000
7 Fije van Overeem Phanos 10.7 346 1.10 416 13.31 214 976
8 Niobe Lokhorst AAC 10.1 427 1.00 342 12.33 196 965
9 Femke Goudriaan AAC 10.5 372 1.00 342 14.06 226 940
10 Miriam Veenstra AAC 10.8 333 1.00 342 14.49 234 909
11 Ruby Keyzer Phanos 10.3 399 0.85 232 14.11 227 858
12 Rianne Smit AAC 11.2 285 0.95 306 14.92 241 832
13 Tamara Oudwater AAC 11.3 273 1.00 342 10.50 162 777
14 Iris Siemons Phanos 11.5 250 0.85 232 18.12 290 772
15 Joy Zeldenthuis Aalsmeer 10.6 359 0.90 269 9.35 139 767
16 Sophie de RodaHusman AAC 11.4 262 0.85 232 8.70 126 620
meisjes pup A.2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Anouk Vetter AAC 8.5 700 4.18 554 8.44 544 1798
2 Laura Vetter Phanos 9.2 569 4.20 558 7.27 481 1608
3 Cherelle Mijnals AAC 8.9 623 3.85 488 6.30 424 1535
4 Lisa Hogers Phanos 9.4 535 3.87 492 7.00 466 1493
5 Melissa van Gelder Aalsmeer 9.3 552 3.83 484 6.44 433 1469
6 Maaike Buys Phanos 9.3 552 3.87 492 6.23 420 1464
7 Juliette Lebouille Phanos 9.3 552 3.85 488 6.23 420 1460
8 Chanice Landolf AAC 9.3 552 3.56 430 5.86 397 1379
9 Bonne de Boer Phanos 9.7 487 3.80 478 5.97 404 1369
10 Esme van Leuveren AAC 9.5 519 3.73 464 5.61 381 1364
11 Brigitte Kremers AAC 9.4 535 3.74 466 5.30 361 1362
12 Roos de Kok AAC 9.8 472 3.69 456 6.16 416 1344
13 Julia Voskuilen AAC 9.6 503 3.79 476 4.88 333 1312
14 Keisha Caupain Phanos 9.4 535 3.49 416 5.22 356 1307
15 Isabel Bronts Phanos 9.6 503 3.56 430 5.15 351 1284
16 Maaike Molman Zaanland 9.8 472 3.19 356 6.59 442 1270
17 Ama Emechette Bijlmer 9.8 472 3.54 426 4.61 314 1212
18 Judith Jansen AAC 10.1 427 3.36 390 5.15 351 1168
19 Sophie Wijsen AAC 10.5 372 3.40 398 5.82 395 1165
20 Petra Broere Zaanland 11.0 308 3.22 362 6.69 448 1118
21 Vivienne v.Eenennaam Aalsmeer 10.0 442 3.48 414 3.69 245 1101
22 Charity Goeloe Zaanland 11.5 250 2.95 308 7.61 500 1058
23 Grace Wattimury AAC 10.8 333 2.59 236 3.75 250 819
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Julian Langestraat AAC 7.8 351 3.30 378 21.69 341 1070
2 Jewel Hensen Phanos 7.7 368 2.68 254 14.85 240 862
4 Quincy Ronday AAC 7.4 422 3.37 392 814
8 Rijk de Cock Zaanland 7.5 403 2.90 298 701
9 Leon Winkel Zaanland 8.3 272 2.37 192 14.48 233 697
11 Laurence Eisma AAC 8.5 243 2.35 188 14.61 236 667
12 Tiom ten Brink Zaanland 7.8 351 2.82 282 633
13 Sam Vrind Phanos 7.8 351 2.72 262 613
15 Vincent de Vos Zaanland 8.2 287 2.73 264 551
16 Daniel Bohm Zaanland 8.2 287 2.27 172 459
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Daanisj Mahabier Bijlmer 6.4 635 3.62 442 32.72 475 1552
2 Deion Etman Bijlmer 6.2 686 4.06 530 14.38 232 1448
3 Siem Wijn Phanos 7.2 460 3.53 424 13.73 221 1105
4 Maurits Tepaske Zaanland 7.7 368 3.17 352 21.90 344 1064
5 Mathijs Schut Zaanland 7.6 385 3.30 378 15.25 246 1009
6 Arthur Bronts Phanos 7.7 368 2.68 254 17.30 278 900
7 Thij van Aalst Phanos 7.8 351 2.78 274 14.85 240 865
8 Thijs Pancras AAC 8.5 243 2.90 298 17.70 284 825
9 Tomas Gebenini AAC 8.2 287 2.64 246 12.84 205 738
jongens pup A1 60 m sprint hoogspringen balwerpen totaal
1 Joshua Gul Phanos 9.6 503 1.15 452 21.45 338 1293
2 Earvin Jones AAC 9.6 503 1.10 416 21.84 343 1262
3 Jules de Bont Phanos 9.5 519 1.05 379 22.98 358 1256
4 Rafael Gorissen Bijlmer 9.6 503 1.05 379 21.58 339 1221
5 Giancarlo Anson AAC 9.5 519 1.00 342 20.38 323 1184
6 Idris Sprenger AAC 10.2 413 1.05 379 22.61 353 1145
7 Niels Dapper AAC 10.2 413 1.10 416 19.69 313 1142
8 Pjotr Buys Phanos 9.9 457 1.05 379 18.60 297 1133
9 Kaja van Bruggen Zaanland 10.6 359 1.00 342 21.85 343 1044
10 Tobias Zethoven Phanos 10.4 386 1.00 342 19.25 307 1035
11 Kjell Verschuren Phanos 10.2 413 1.05 379 14.68 237 1029
12 Thomas Lewis Phanos 10.4 386 1.10 416 14.00 225 1027
13 Patrice Smit Aalsmeer 11.0 308 1.05 379 20.36 323 1010
14 Chris Bras Zaanland 10.4 386 0.95 306 19.03 304 996
15 Maarten Bohm Zaanland 10.8 333 0.95 306 19.26 307 946
16 Matthijs Tasselaar Phanos 10.8 333 0.95 306 17.06 274 913
17 Tom Kleist Phanos 10.5 372 1.05 379 9.68 146 897
18 Frans Dijckmeester Zaanland 11.1 296 0.95 306 12.92 207 809
19 Ferdy de Boer Zaanland 11.8 218 0.95 306 14.34 231 755
20 Harmen Tenkink Phanos 11.0 308 0.90 269 10.40 160 737
21 Dennis Vermeulen Zaanland 11.9 207 1.00 342 10.49 162 711
22 Rafael Heredia Phanos 11.9 207 0.90 269 9.20 136 612
jongens pup A2 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Robin Piet Aalsmeer 8.8 641 3.93 504 6.92 461 1606
2 Tim Uitslager Zaanland 9.6 503 3.86 490 8.59 552 1545
3 Arthur der Weduwen Phanos 9.1 587 3.72 462 6.88 459 1508
4 David Danner Phanos 9.4 535 3.65 448 7.43 490 1473
5 Tom Eshuijs Zaanland 9.7 487 3.70 458 6.92 461 1406
6 Bas van Leersum Zaanland 9.6 503 3.38 394 5.53 376 1273
7 Bob Beemster Zaanland 10.0 442 3.50 418 5.78 392 1252
8 Kevin Timman AAC 10.1 427 3.50 418 5.44 370 1215
9 Martijn Tepaske Zaanland 10.4 386 3.29 376 6.57 441 1203
10 Yassir El Ghazaoui AAC 9.7 487 3.27 372 4.20 284 1143
11 Bastien Georges AAC 11.2 285 3.18 354 7.58 498 1137
12 Joren Canisius Zaanland 10.8 333 3.08 334 6.82 455 1122
13 Mike Eijssen AAC 10.5 372 3.07 332 5.38 366 1070
14 Lorenzo v.d.Woert Aalsmeer 10.0 442 3.08 334 4.23 287 1063
15 Matthijs Smeets AAC 11.0 308 3.23 364 5.17 353 1025
16 Berry Hagens Zaanland 11.7 228 2.91 300 3.74 249 777
jongens pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Marc Eshuijs Zaanland 8.4 257 2.45 208 23.84 369 834
2 Laszlo v.Huizen Phanos 7.7 368 2.72 262 10.98 172 802
3 Mika Broekhuizen Phanos 9.0 176 2.45 208 25.01 384 768
4 Stijn Ranzijn Zaanland 8.1 303 2.34 186 15.09 243 732
5 Thimo Kroeze Zaanland 8.0 318 2.52 222 9.01 132 672
6 Leon Eshuijs Zaanland 8.9 189 2.21 160 14.40 232 581
meisjes pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Anika Ploeg Bijlmer 8.2 287 2.44 206 10.20 156 649
2 Lisa van Egten Zaanland 8.5 243 2.20 158 9.51 143 544
3 Jeske v.d.Pal Zaanland 9.2 151 2.18 154 4.55 24 329

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004