Pupillen competitie regio 1-3-4
Willy Lust atletiekbaan Zaandam 15 mei 2004
org.: Zaanland


meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Naomi Goeloe Zaanland 965 7.5 403 3.01 320 15.02 242 2.33.1
2 Zoe Renee Doest Nea Volharding 915 7.5 403 2.88 294 13.56 218 2.30.8
3 Kim Gomersbach av Edam 793 7.6 385 2.74 266 9.49 142 3.00.2
4 Silka Riensema Nea Volharding 792 7.9 334 2.70 258 12.53 200 2.26.3
5 Mariska Tuijp av Edam 785 7.8 351 2.67 252 11.56 182 2.42.2
6 Jamie de Ruijter Zaanland 696 8.1 303 2.35 188 12.84 205 2.45.9
7 Sophie Klaver av Edam 674 8.0 318 2.56 230 8.71 126 2.43.3
8 Britt Hillaert av Edam 667 8.2 287 2.63 244 9.21 136 2.42.9
9 Sacha v Blokland Nea Volharding 638 7.9 334 2.39 196 7.89 108 2.37.1
10 Monique Schokker av Edam 548 8.2 287 2.16 150 8.03 111 2.32.8
11 Nanouk de Leng av Edam 494 8.9 189 2.22 162 9.54 143 3.01.6
12 Anouk Wilmsen Zaanland 445 9.4 127 1.88 94 13.94 224 3.07.6
13 Michelle vd Wal av Edam 377 9.2 151 2.10 138 7.03 88 3.26.5
14 Aliza Kroon av Edam 370 8.7 215 1.79 76 6.66 79 2.45.4
15 Desiree Bak av Edam 173 10.4 22 1.80 78 6.42 73 3.27.5
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Lisa v Adrichem Nea Volharding 1296 6.8 542 3.48 414 21.62 340 4.01.9
2 Salmaat Maamam av Bijlmer 1231 7.0 500 3.40 398 21.12 333 4.18.8
3 Anne Molenaar av Edam 1208 7.1 480 3.22 362 23.59 366 4.31.6
4 Esther Sierksma Hollandia 1120 7.0 500 3.22 362 16.03 258 4.25.9
5 Suzanne vd Reek Hollandia 1015 7.1 480 3.09 336 12.45 199
6 Fenna vd Klei Waterland 1008 7.5 403 3.19 356 15.43 249 4.10.7
7 Yasmine Khamma Hollandia 1005 7.4 422 3.10 338 15.20 245 4.34.7
8 Dominique Karregat av Edam 979 7.4 422 2.88 294 16.29 263 4.37.9
9 Susan Kok av Edam 954 7.8 351 3.15 348 15.79 255 4.04.9
10 Deborah Koning av Edam 927 7.5 403 2.81 280 15.14 244 4.42.9
11 Marije Doddema Zaanland 912 7.6 385 3.00 318 13.04 209 4.03.2
12 Feykje Mosch av Edam 911 7.4 422 3.05 328 10.45 161 4.24.5
13 Kim v Egten Zaanland 900 7.6 385 2.94 306 13.06 209 4.11.2
14 Amanda Apreda Hollandia 853 7.8 351 2.88 294 12.96 208 4.53.4
15 Esmee de Leng av Edam 834 7.8 351 2.70 258 14.00 225 4.20.4
16 Merel Oly av Edam 827 8.0 318 2.70 258 15.57 251 4.39.6
17 Lisan Beukman Hollandia 768 7.6 385 2.66 250 9.04 133 4.43.1
18 Femke vd Pal Zaanland 740 7.8 351 2.68 254 9.12 135 4.07.8
19 Tessa Lamers Zaanland 676 8.2 287 2.44 206 11.58 183 4.41.0
20 Xanthe Jeremiasse Zaanland 659 8.7 215 2.63 244 12.51 200
21 Anne C Molenaar av Edam 649 8.4 257 2.72 262 8.92 130 5.18.7
22 Esther Vane av Edam 646 7.8 351 2.41 200 7.33 95 4.42.9
23 Deanne vd Slikke Nea Volharding 633 8.00 318 2.26 170 9.63 145 5.52.9
24 Fleur v Dorp Nea Volharding 532 8.8 202 2.46 210 8.42 120 5.06.8
25 Kyane Koppies Zaanland 411 9.2 151 2.24 166 7.29 94 4.54.3
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Roos ter Voort Nea Volharding 1347 9.6 503 3.46 410 6.46 434 3.59.4
2 Liza de Koning Nea Volharding 1262 10.1 427 3.52 422 6.11 413 4.43.9
3 Milou Rossenaar av Edam 1245 9.9 457 3.68 454 4.90 334 3.56.4
4 Nikki Fluecht Nea Volharding 1070 10.4 386 3.32 382 4.44 302 3.52.9
5 Manon Conijn av Edam 1059 10.7 346 3.24 366 5.09 347 4.36.1
6 June Purkins av Edam 1036 10.6 359 3.29 376 4.43 301 4.42.6
7 Emma Haas Nea Volharding 998 10.6 359 3.02 322 4.65 317 4.17.5
8 Isabelle vd Haagen Hollandia 975 11.4 262 3.05 328 5.66 385 4.15.5
9 Lyanne Molenaar av Edam 944 10.6 359 3.02 322 3.91 263 4.19.1
10 Danielle Kalk av Edam 862 11.7 228 2.85 288 5.07 346 4.50.1
11 Martine Bak av Edam 645 12.3 167 2.38 194 4.19 284 6.07.3
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Mandy Groot av Edam 1821 9.0 604 1.30 562 10.68 655 4.14.6
2 Priscilla de Ridde Hollandia 1694 8.5 700 1.20 489 7.71 505 3.45.6
3 Renee Kapteijn Nea Volharding 1534 8.8 641 1.15 452 6.57 441 3.48.6
4 Sifra Blom Hollandia 1479 9.4 535 1.15 452 7.46 492 4.37.9
5 Daisy Loomans Hollandia 1447 9.3 552 1.10 416 7.24 479 3.49.5
6 Lesley Vork Nea Volharding 1444 9.2 569 1.15 452 6.27 423 3.50.7
7 Marije Wever Nea Volharding 1436 9.1 587 1.15 452 5.86 397 4.14.9
8 Tjarda vd Spek av Edam 1433 9.4 535 1.15 452 6.67 446 3.37.9
9 Lindey Edel Nea Volharding 1381 9.7 487 1.20 489 5.98 405 4.05.3
10 Rianne Pessel Nea Volharding 1378 9.2 569 1.15 452 5.24 357 4.14.6
11 Romy Karregat av Edam 1370 9.7 487 1.25 526 5.23 357 4.10.6
12 Anne Sophie Koning av Edam 1346 9.6 503 1.10 416 6.35 427 3.52.4
13 Nikki Peerdeman Hollandia 1339 9.4 535 1.10 416 5.71 388 4.06.1
14 Anne Bouwhuis Hollandia 1329 9.5 519 1.00 342 7.04 468
15 Ama Emechete av Bijlmer 1278 10.2 413 1.10 416 6.72 449 4.33.7
16 JOyce Edel Nea Volharding 1263 9.7 487 1.00 342 6.46 434 3.51.3
17 Annemiek Silven av Edam 1247 10.2 413 1.10 416 6.19 418 4.22.2
18 Rowan Duif av Edam 1239 9.7 487 1.10 416 4.92 336
19 Martine v Zalinge av Edam 1219 10.3 399 1.15 452 5.41 368 3.40.2
20 Lucia Latjes av Edam 1213 10.2 413 1.20 489 4.56 311 4.21.9
21 Simone Guit Nea Volharding 1191 10.3 399 1.10 416 5.53 376 4.20.5
22 Lisaaa Haas Nea Volharding 1188 9.9 457 1.05 379 5.16 352 3.55.2
23 Maaike Molman Zaanland 1183 10.0 442 1.00 342 5.89 399 4.22.2
24 Chynna Jansen Nea Volharding 1167 9.7 487 1.00 342 4.95 338 3.50.3
25 Demie Gruijs Zaanland 1107 10.4 386 1.05 379 5.01 342 4.06.1
26 Tamara v Dijk av Edam 1101 10.4 386 1.05 379 4.93 336 4.32.9
27 Petra Boeree Zaanland 1079 10.6 359 0.95 306 6.13 414
28 Jessica Klaver av Edam 1076 10.5 372 1.00 342 5.31 362 4.38.9
29 Donna Lippes Zaanland 1059 10.6 359 0.95 306 5.81 394 4.38.6
30 Elke Oudejans av Edam 1035 11.1 296 1.00 342 5.86 397 4.43.3
31 Marianne Molenaar av Edam 1024 10.6 359 1.00 342 4.74 323 4.38.9
32 Nina Lauger av Bijlmer 1003 11.0 308 1.00 342 5.18 353
33 Priscilla Roskam av Edam 910 11.4 262 1.00 342 4.50 306 5.20.7
34 Charity Goeloe Zaanland 797 11.8 218 0.75 159 6.23 420
35 Janneke Maas Hollandia 658 11.1 296 0.85 232 2.37 130
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Douwe Schut Waterland 1164 7.4 422 3.14 346 25.94 396 2.22.3
2 Niels Kwakman av Edam 1044 7.8 351 2.98 314 24.57 379 2.22.0
3 Rijk de Kock Zaanland 980 7.6 385 2.87 292 18.96 303
4 Heike Vethaak Nea Volharding 838 8.0 318 2.46 210 19.48 310 2.45.2
5 Daniel Bohm Zaanland 791 8.6 229 2.53 224 21.45 338 2.43.3
6 Bart Verkooijen Nea Volharding 765 8.2 287 2.54 226 15.64 252 2.43.8
7 Mart Stijvers av Edam 736 8.5 243 2.59 236 15.92 257 2.39.4
8 Vincent de Vos Zaanland 735 8.5 243 2.58 234 16.02 258
9 Leon Winkel Zaanland 710 8.2 287 2.15 148 17.10 275
10 Colin Ayal Hollandia 679 8.1 303 2.43 204 11.03 172 2.46.2
11 Jesse Postema Nea Volharding 524 8.5 243 2.53 224 5.78 57 2.33.1
12 Leon v Esen av Edam 450 9.2 151 2.23 164 9.16 135 2.56.3
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Deion Etman av Bijlmer 1564 6.0 740 3.93 504 20.16 320
2 Danisj Mahabier av Bijlmer 1543 6.7 565 3.95 508 32.27 470 4.18.2
3 Berry Kwakman av Edam 1327 6.7 565 3.28 374 25.31 388 4.42.7
4 Mick van Raalte Zaanland 1258 7.2 460 3.34 386 27.28 412 4.31.5
5 Joey Vork Nea Volharding 1170 7.2 460 3.25 368 21.78 342 4.14.8
6 Levi Schuchard Nea Volharding 1146 7.2 460 3.22 362 20.43 324 3.56.4
7 Aaron v Gent Nea Volharding 1139 7.2 460 3.23 364 19.80 315 4.26.1
8 Brian Bunte Nea Volharding 1126 7.2 460 3.26 370 18.52 296
9 Gylindo Offerman Nea Volharding 1038 7.6 385 3.07 332 20.28 321 4.36.3
10 Ryan Wiarda Nea Volharding 1023 7.4 422 3.12 342 16.05 259 4.17.2
11 Maurits Tepaske Zaanland 1009 7.9 334 3.00 318 22.91 357 4.06.7
12 Martin Schokker av Edam 980 7.6 385 2.71 260 21.26 335 4.17.7
13 Conrad Schilder av Edam 951 7.6 385 2.53 224 21.76 342 5.04.3
14 Patrick Schans av Edam 924 7.1 480 2.76 270 11.12 174 4.58.3
15 nick v Dorp Nea Volharding 909 7.8 351 2.92 302 15.88 256 4.09.4
16 Joppe Terpoorten av Edam 906 7.6 385 2.86 290 14.32 231 4.04.6
17 Danny Kaars av Edam 870 7.8 351 2.87 292 14.12 227 4.46.1
18 Mathijs Schut Zaanland 834 7.9 334 2.49 216 17.71 284 4.39.0
19 Selim Faroque Hollandia 828 7.0 500 3.05 328 - 4.04.8
20 Leon Beemster Zaanland 531 8.6 229 2.26 170 8.99 132 5.03.4
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Lasse Liebrand Hollandia 1512 9.4 535 3.90 498 7.23 479
2 Sven de Jong Hollandia 1385 9.8 472 3.64 446 7.02 467 3.44.8
3 Rafael Gorissen av Bijlmer 1348 9.7 487 3.51 420 6.57 441 3.46.5
4 Jonathan Hielkema Hollandia 1332 9.9 457 3.62 442 6.45 433
5 Jan Rekelhof Hollandia 1282 10.2 413 3.62 442 6.35 427 3.45.7
6 Thomas Kwakman av Edam 1256 10.2 413 3.60 438 5.99 405 3.56.6
7 Zico Keevel Nea Volharding 1248 10.3 399 3.25 368 7.27 481 3.50.4
8 Pepijn Berkenbosch av Edam 1197 10.2 413 3.29 376 6.03 408 4.08.2
9 Stefan vd Wal av Edam 1188 10.4 386 3.30 378 6.30 424 4.22.9
10 Joel Vennik Nea Volharding 1182 10.3 399 3.28 374 6.05 409 3.47.5
11 Bastian de Jong Hollandia 1177 10.0 442 3.24 366 5.42 369 3.50.0
12 Chris Bras Zaanland 1039 10.8 333 3.09 336 5.43 370 4.15.1
13 Ricardo Aberkrom av Edam 1038 10.7 346 3.05 328 5.34 364 4.25.9
14 Maarten Bohm Zaanland 974 11.4 262 2.78 274 6.53 438 4.21.5
15 Koen v Raalte av Edam 930 11.4 262 2.96 310 5.25 358
16 Yorick de Man Nea Volharding 893 11.4 262 2.82 282 5.12 349 4.11.5
17 Guus de Vleeschhou av Edam 860 12.0 197 2.74 266 5.85 397 6.01.0
18 Luuk v Essen av Edam 852 11.5 250 2.75 268 4.89 334 4.21.1
19 Remco Craane Nea Volharding 849 11.5 250 2.85 288 4.56 311 5.10.2
20 Joost v Beveren Hollandia 778 12.0 197 2.70 258 4.74 323 5.07.4
21 Dennis Vermeulen Zaanland 765 12.1 187 2.87 292 4.22 286 5.21.0
22 Ferdy de Boer Zaanland 761 12.3 167 2.82 282 4.58 312
23 Abanoub Khamis av Edam 723 12.1 187 2.59 236 4.41 300 5.22.5
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringem kogelstoten 1000 m
1 Wesley Zschottche Zaanland 1627 9.4 535 1.30 562 8.17 530 3.36.5
2 Tim Uitslager Zaanland 1527 9.8 472 1.20 489 8.86 566 4.02.7
3 Tom Eshuijs Zaanland 1428 10.0 442 1.25 526 6.91 460 3.47.4
4 Jan Tuijp av Edam 1404 9.8 472 1.15 452 7.26 480 4.17.4
5 Danny Kok av Edam 1243 10.4 386 1.05 379 7.21 478 4.18.1
6 Bob Beemster Zaanland 1240 10.1 427 1.15 452 5.30 361
7 Jos Gort Nea Volharding 1177 10.3 399 1.00 342 6.50 436 4.00.9
8 Martijn Tepaske Zaanland 1148 10.7 346 1.00 342 6.91 460 4.05.6
9 Max Kramer Hollandia 1075 10.7 346 1.00 342 5.69 387 3.55.4
10 Bouke Bauma av Edam 1009 10.3 399 1.00 342 3.98 268 3.41.1
11 Berry Hagens Zaanland 811 11.9 207 1.00 342 3.90 262 4.31.4
12 Sebastiaan v Blokl Nea Volharding 757 12.1 187 0.90 269 4.43 301 4.58.7
jongens pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Bryan Keevel Nea Volharding 1032 7.5 403 2.94 306 20.42 323 2.33.0
2 Sander vd Velden Waterland 815 7.6 385 2.53 224 12.86 206 1.29.3
3 Marc Eshuijs Zaanland 732 9.0 176 2.46 210 22.09 346 2.45.4
4 Lars Leewrik Nea Volharding 677 8.3 272 2.30 178 14.07 227 2.46.6
5 Stijn Ranzijn Zaanland 614 8.5 243 2.10 138 14.47 233 2.46.9
6 Kevin de Boer Zaanland 394 9.4 127 2.22 162 7.75 105 3.52.4
meisjes pup mini totaal 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Kyara Schinkel Nea Volharding 644 8.1 303 2.49 216 8.66 125 2.36.3
2 Anika PLoeg av Bijlmer 610 8.6 229 2.51 220 10.45 161 2.56.2
3 Zoe Wehman av Bijlmer 577 8.6 229 2.32 182 10.71 166 2.54.1
4 Paulien Kok av Edam 564 8.6 229 2.35 188 9.71 147 2.47.4
5 Lisa v Egten Zaanland 459 8.6 229 1.98 114 8.26 116 2.39.7
6 Amber Ton Zaanland 365 9.3 139 2.10 138 7.01 88
7 Jeske vd Pal Zaanland 316 9.1 163 2.08 134 4.42 19 2.44.7
8 Amber Wagenmaker Hollandia 136 10.8 1 1.80 78 5.79 57 3.40.2
9 Femke Stevens Zaanland 3 13.7 1 1.23 1 3.85 1

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 17.05.2004