Pupillen competitie regio 1-3-4
Alkmaar, Viaanse Molen, 15 mei 2004
org.: Hylas


Meisjes pupillen C 40m ver bal Punten
1 Michelle Oud SAV 7.2 2.92 13.76 983
2 Suzanne de Vries Dokev 7.4 3.06 11.41 932
3 Sophie Mosk 7.6 2.78 13.39 874
4 Djessie Ligthart TAS 82 7.7 2.94 12.40 872
5 Robin Tesselaar Nova 8.1 2.70 16.23 823
6 Maaike Ruijter Nova 7.8 2.77 11.57 806
7 Emma Venneker Hylas 8.0 2.74 11.07 757
8 Floortje van Kampen av Wieringermeer 8.1 2.73 9.82 716
9 Eva Roozendaal Nova 8.3 2.78 9.54 689
10 Yvonne Groeneveld Hera 7.9 2.50 8.09 664
11 Anne Bakker SAV 8.3 2.30 10.24 607
12 Danaley Geervliet Noordkop 8.0 2.35 6.83 589
13 Kirsten Lanting TAS 82 8.3 2.35 8.75 587
14 Annika Ruijter Dokev 9.0 2.99 7.16 583
15 Janine van Baar Nova 8.6 2.48 9.23 580
16
Claudia Boerdijk Nova 9.0 2.35 11.46 545
17 Lynn Glas Nova 8.6 2.38 7.96 532
18 Demi Buiter Nova 8.4 2.28 7.03 519
19 Lynn Lugtenburg 9.1 2.12 8.47 426
20 Jeanine Oud SAV 8.7 2.12 3.85 358
21 Julia Ruijter Dokev 12.0 1.78 2.62 74
meisjes pupillen B 40m ver bal Punten
1 Lisanne Vedder Hera 6.9 3.62 14.96 1204
2 Manon Boukens SAV 7.6 3.29 18.52 1057
3 Britt Lugtenburg Noordkop 7.1 2.96 13.19 1002
4 Davina van Perge Nova 7.3 3.30 11.20 994
5 Britt van Steen Noordkop 7.1 3.20 10.12 993
6 Manouk Oliemans Noordkop 7.3 2.97 14.28 982
7 Mayleen Schoenmaker Hera 7.1 2.85 12.09 960
8
Julliette Guittet Hylas 7.9 2.80 17.53 894
9 Lucia van de Brink 7.6 2.82 13.47 883
10 Niara Rutte av Wieringermeer 7.7 2.79 12.95 851
11 Kiki Klaver Nova 7.7 2.89 9.85 813
12 Eline van Breukelen av Wieringermeer 7.7 2.80 10.68 812
13 Raven van de Bosch Hera 7.6 2.74 7.64 753
14 Manouk Bijlsma Nova 7.9 2.45 9.30 680
15 Eva Buis 8.2 2.58 8.74 647
16 Liz van de Berg 8.4 2.55 9.30 623
17 Amber Bakker Hera 8.2 2.45 6.48 570
18 Karlijn Schouten 8.6 2.11 10.90 539
19 Silvia Waltmann TAS 82 8.2 2.50 4.83 536
20 Tess Helsloot TAS 82 8.9 2.35 10.16 533
21 Maaike Duivestein Dokev 8.4 1.87 8.94 480
Meisjes pupillen A1 60m ver kogel Punten
1 Roos Visbeen Noordkop 9.0 3.74 5.42 1439
2 Fiona Lindaya Hylas 9.4 3.67 5.97 1391
3 Karlijn Dekker Hera 9.5 3.90 5.40 1385
4 Soraida de Vries Hera 9.8 3.40 5.24 1227
5 Jill Klaasse Noordkop 10.0 3.38 5.44 1206
6 Heleen Wildoer SAV 9.7 3.38 3.91 1144
7 Emily Kuin SAV 10.1 3.20 4.25 1073
8 Grace Leeuwenburgh Noordkop 10.7 3.12 4.90 1022
9 Mandy de Ruijter Hera 10.5 2.85 5.20 1015
10 Laura van Baar Nova 10.6 3.35 3.81 1002
11 Alissa Olofsen SAV 10.4 2.68 4.90 974
12 Renske Letema Hera 10.9 3.11 4.52 969
13 Pien Stolk Nova 10.9 3.10 4.39 957
14 Yvette Walters Hera 10.7 3.00 3.84 921
15 Madelon Kemper Nova 10.5 3.00 3.26 900
16 Nienke Veldhuis SAV 11.1 2.65 5.07 890
17 Leonie Boheemen av Wieringermeer 10.9 3.28 2.87 872
18 Ilja Dijkstra SAV 11.7 2.50 5.18 799
19 Laura Catsburg av Wieringermeer 12.0 2.58 5.10 779
20 Melany van Hoven Hera 11.6 2.65 4.08 763
21 Fleur Rootselaar SAV 11.8 2.54 3.79 697
22 Fenna Wit av Wieringermeer 11.1 2.20 3.30 668
Meisjes pupillen A2 60m hoog kogel Punten
1 Britte Duijn SAV 8.6 1.40 7.22 1799
2 Marloes Duijn SAV 8.6 1.30 7.04 1710
3 Chrissie Broersen SAV 9.6 1.30 5.85 1462
4 Nathaly Timmerman Noordkop 9.8 1.10 6.44 1321
5 Marloes Janson Dokev 9.5 1.20 4.20 1292
6 Tirsa Dijkstra SAV 9.7 1.15 4.77 1264
7 Margje Mul Hera 9.8 1.10 4.86 1220
8 Vivian Brandhoff SAV 10.5 1.10 6.29 1212
9 Michelle Zuurbier Hera 10.1 1.05 5.21 1161
10 Kerstin Wit av Wieringermeer 9.9 1.00 5.30 1160
11 Lesley Buur Noordkop 9.8 1.00 4.66 1132
12 Merel Bakker Hera 10.3 1.05 4.50 1084
13 Chandra van der Mee Noordkop 10.4 1.00 4.94 1065
14 Lennie de Roo Hylas 10.4 1.00 4.84 1058
15 Kim Essen SAV 10.2 1.00 4.33 1049
16 Liz Schouten Dokev 10.2 1.00 4.03 1027
17 Inoka Post Hera 10.7 1.00 4.60 1001
18 Katinka John Hera 10.7 0.95 4.62 967
19 Anneloes Louwe Noordkop 11.4 1.05 3.89 902
Jongens pupillen C 40m ver bal Punten
1 Niels Appeldoorn Hera 7.1 3.10 24.91 1201
2 Bas Katsma Hera 7.3 3.36 19.22 1136
3 Bjorn Abbink Dokev 7.3 3.20 19.81 1113
4 Kai Botman Nova 7.4 3.08 22.00 1101
5 Aron van de Oosterkamp TAS 82 7.6 3.13 13.09 939
6 Tony van Diepen Hera 7.9 3.22 13.60 915
7 Bart Koppes SAV 7.4 2.88 11.18 891
8 Arnoud Baars Hylas 8.2 2.91 17.08 862
9 Hemayatullah Azimi Noordkop 7.9 3.00 12.64 854
10 Wim Duijn SAV 8.3 2.80 17.59 832
11 Roy Ruijter SAV 7.8 2.75 12.48 818
12 Tom Koomen SAV 8.0 2.96 11.77 814
13 Jan Eeken Hera 8.3 2.81 15.64 804
14 Luuk Stal Hera 7.9 2.31 14.90 754
15 Olaf Witte Hera 8.2 2.48 15.57 752
16 Oek Jongbloed Nova 8.6 2.63 12.73 677
17 Jan Boon SAV 8.7 2.39 12.35 608
18 Jorick Bijlsma Nova 8.9 2.40 12.82 592
19 Finn Pennink Dokev 8.8 2.20 12.01 551
20 Jan Bakker Dokev 8.9 2.46 9.74 546
21 Jarno van Leeuwen 2.95 14.40 540
22 Zeger in den Bosch Hera 9.2 2.58 9.21 521
23 Mark Koppies SAV 8.9 2.43 8.70 519
24 Bas Rem av Wieringermeer 8.8 2.37 6.78 476
Jongens pupillen B 40m ver bal Punten
1 Nick Kievith Noordkop 6.4 3.97 26.43 1549
2 Victor Kelderman Hylas 6.6 3.60 22.49 1377
3 DamiŽn Lensink Hylas 6.6 3.60 19.64 1337
4 Rob ter Burg Noordkop 6.9 3.41 22.03 1266
5 Koen v Bergenhenegouwen Hylas 7.1 3.35 25.42 1257
6 Pekka Eeken Hera 7.0 3.50 19.08 1222
7 Vincent Kers Dokev 6.9 3.30 18.38 1193
8 Donaldo Mongen Noordkop 7.0 3.23 18.52 1160
9 Sam Huigen Hera 7.4 3.20 24.35 1156
10 Jarno Lely Noordkop 7.3 3.07 24.91 1155
11 Joep Wittebrood Hylas 7.4 3.27 22.66 1148
12 Mathť Duistermaat Dokev 7.3 3.14 21.55 1125
13 Rutger Rietveld Noordkop 7.4 3.03 23.04 1105
14 Ruwen Gouwenberg Noordkop 7.3 3.11 17.00 1054
15 Dave Brandhoff SAV 7.5 3.14 18.77 1049
16 Thijs Stuart Hylas 7.5 3.01 18.03 1012
17 Tim Houter Hera 7.9 3.07 18.04 955
18 Lars Vekamman Nova 7.6 2.87 16.98 950
19 Mischa Wassenaar Hera 7.6 3.00 15.13 947
20 Jerome Busquet Hera 7.9 2.92 19.48 946
21 Koen Windt SAV 7.9 2.75 20.42 925
22 Peter de Boer SAV 7.6 2.70 17.00 917
23 Mike Schoenmaker Hera 7.6 2.84 13.68 891
24 Jorrit Seebregts Hera 7.5 2.50 15.56 872
25 Evan van Kleef Hera 8.2 2.90 16.44 850
26 Mark Polder SAV 7.9 2.52 17.22 833
27 Tim Tesselaar Noordkop 7.8 2.80 12.54 829
28 Ewoud Vissers SAV 8.0 2.86 11.81 795
29 Thomas de Vos Hera 8.3 2.60 15.40 758
30 Harm Huiberts Dokev 10.3 3.15 24.54 757
31 Nils Rem av Wieringermeer 8.2 2.67 12.82 744
32 Emiel Toonen Hera 7.6 11.28 562
Jongens pupillen A1 60m ver kogel Punten
1 Erik Tesselaar Nova 9.6 3.95 7.05 1479
2 Chris Beemster ARO 88 9.3 3.58 6.98 1450
3 Jasper de Bles Hylas 9.4 3.97 5.11 1396
4 Jori Roosenburg Hylas 9.7 3.86 5.33 1340
5 Ino Stevens TAS 82 10.1 3.75 6.37 1324
6 Flip van de Hoven Hera 9.6 3.71 5.25 1321
7 Sven Olofsen SAV 9.6 3.30 6.47 1316
8 Julian Kunst Hylas 9.6 3.47 5.12 1264
9 Kees Bakker Dokev 10.3 3.53 6.37 1252
10 Jesper Zwaan av Wieringermeer 10.0 3.54 5.52 1244
11 Richard Engel Hera 9.7 3.48 4.74 1224
12 Martijn van Ophem Hylas 9.9 3.51 5.04 1221
13 Patrick Hage av Wieringermeer 10.2 3.59 5.30 1210
14 Tim Koenis Hera 10.1 3.45 5.40 1203
15 Vasko Vos Noordkop 10.1 3.21 5.35 1152
16 Thomas Botman Nova 10.3 3.18 5.77 1145
17 Jan Jaap Wijnker Hera 10.1 3.34 4.70 1133
18 Jelle van de Gullik SAV 10.4 3.29 5.18 1115
19 Jeroen van Muiswinkel Hera 10.0 2.89 4.97 1077
20 Matthijs Baars Hylas 10.0 3.32 3.72 1072
21 Luuk van de Berg Nova 10.5 3.06 5.20 1057
22 Jochem Jansen Nova 10.6 3.31 4.44 1041
23 Lennart Jacobs Noordkop 11.2 3.08 4.79 946
24 Niels Katsma Hera 11.1 2.87 5.07 934
25 Sven Zandvliet Hera 10.9 3.15 3.89 930
26 Jeffrey Merts SAV 10.4 3.00 3.42 928
27 Kristiaan Letema Hera 10.8 2.79 4.14 889
28 Matthijs Greven Hylas 11.2 2.79 4.43 862
29 Matthijs de Moel Hera 10.9 2.47 3.75 783
30 Jos de Groot Noordkop 11.7 2.63 3.48 701
31 Robin Zeinstra Noordkop 11.5 2.51 3.40 692
32 Marc Fennema Hera 12.1 2.44 4.16 674
33 Tijs Hofman Nova 10.7 3.79 599
Jongens pupillen A2 60m hoog kogel Punten
1 Pascal Leeuwenburgh Noordkop 8.5 1.30 7.82 1773
2 Menno Munster Hylas 9.5 1.30 8.03 1604
3 Stijn Burkels Hylas 9.4 1.25 7.18 1537
4 Bram Tjalma av Wieringermeer 9.4 1.25 7.13 1534
5 Mike Prijs Noordkop 9.3 1.15 6.81 1459
6 Koen Kraakman SAV 9.7 1.20 6.68 1423
7 Arnoux Breek Hera 9.4 1.15 6.36 1415
8 Jochem Witte Hera 9.8 1.20 6.62 1404
9 Bart Zijp SAV 10.3 1.15 8.16 1381
10 Muus Evers Hylas 9.6 1.15 6.01 1362
11 Julien Groeneveld Hylas 9.4 1.10 5.99 1356
12 Stefan Duistermaat Dokev 10.0 1.15 6.38 1323
13 Hugo Vader Nova 10.2 1.20 6.07 1312
14 Daniel te Stroete SAV 9.7 1.05 6.41 1297
15 Wessel de Rijk Hylas 9.8 1.10 5.85 1285
16 Joost Walgien Hera 10.3 1.15 6.35 1278
17 Oscar Leemhuis Hera 10.3 1.10 6.87 1273
18 Joeri Groot Hera 9.8 1.05 4.78 1177
19 Jelmer de Reus Hylas 10.3 1.10 5.11 1164
20 Mitch Brinkkemper SAV 10.9 1.10 5.82 1132
21 Robbert de Nijs Nova 10.6 1.00 6.22 1121
22 Thijs Huiberts Dokev 10.4 1.00 5.22 1084
23 Vincent Pols Noordkop 10.6 1.05 5.05 1083
24 Dominique Vogel Hera 10.6 0.95 5.41 1033
25 Jesse Smit Nova 10.4 1.00 4.34 1023
26 Thomas Kool SAV 11.4 0.95 6.34 995
27 Berend Post Hera 10.3 0.90 3.02 858
28 Nadim Akbari Nova 13.6 0.80 3.27 459

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 07.11.2004