Pupillen competitie regio 1-3-4
Atos Amsterdam, 15 mei 2004

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Luka Jansen AV 23 1110 7.1 480 3.18 354 17.14 276 2.15.4
2 Chante Samuel Phanos 1059 7.3 440 3.19 356 16.30 263 2.22.3
3 Rachel Stout Monnickendam 977 7.4 422 2.85 288 16.56 267 2.30.9
4 Xanthe de Bont Phanos 955 7.4 422 3.08 334 12.45 199 2.22.5
5 Daphne Willems AV 23 951 7.3 440 2.89 296 13.40 215 2.20.2
6 Sarah Danner Phanos 930 7.3 440 2.94 306 11.65 184 2.30.3
7 Esther Kelderman AV 23 883 7.4 422 2.62 242 13.60 219 2.25.2
8 Elyvonne Stuger Continental Sport 882 7.4 422 2.77 272 11.87 188 dns
8 Chayenne Kroon Phanos 882 7.5 403 2.80 278 12.60 201 2.24.0
10 Floor Molenaar AV 23 880 7.4 422 2.85 288 10.90 170 2.39.2
11 Maxime Valk AV 23 865 7.7 368 2.65 248 15.41 249 2.23.1
12 Celine Senator AAC 829 7.6 385 2.55 228 13.43 216 2.32.8
13 Laura Keulartz AV 23 772 8.1 303 2.67 252 13.53 217 2.33.3
14 Eva Verwijst AAC 770 7.6 385 2.70 258 8.78 127 4.10.3
15 Moise Cevat Monnickendam 739 7.8 351 2.64 246 9.50 142 2.53.8
16 Rascha Fresen AV 23 722 7.7 368 2.55 228 8.70 126 2.43.5
17 Naime van Huizen Phanos 711 7.9 334 2.72 262 8.22 115 2.54.6
18 Sarah van Veelen ATOS 646 8.0 318 2.66 250 6.63 78 2.47.8
19 Lara Does ATOS 615 8.3 272 2.34 186 10.21 157 2.53.7
20 Norah Ubbergen AV 23 608 8.4 257 2.40 198 10.04 153 2.49.7
21 Zoe Silva AV 23 568 8.4 257 2.39 196 8.19 115 2.58.3
22 Loes Hulsbosch AV 23 474 9.1 163 2.33 184 8.77 127 3.29.8
23 Celine Georges AAC 424 8.9 189 2.10 138 7.43 97 2.54.2
24 Lisa Dalmulder AV 23 291 0 dns 18.15 291 dns
meisjes pup B 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Deveny Groenveld ATOS 1276 6.8 542 3.23 364 23.90 370 4.11.0
2 Sophie Vetter Phanos 1269 7.1 480 3.50 418 24.01 371 4.05.3
3 Alesha Cronie AAC 1124 6.8 542 3.30 378 12.75 204 4.06.1
4 Nancy Schijffelen AV 23 1070 7.3 440 3.13 344 17.84 286 4.30.9
5 Nina van Velzen AV 23 1047 7.1 480 3.32 382 11.70 185 4.31.7
6 Selina Bak Monnickendam 1041 7.5 403 3.20 358 17.40 280 4.16.1
7 Charlotte de Haan AAC 1035 7.1 480 3.13 344 13.16 211 4.44.1
8 Ahsley Anson AAC 937 7.4 422 3.03 324 12.04 191 4.51.1
9 Anna Kastein Phanos 895 8.0 318 2.91 300 17.25 277 5.12.4
10 Robin dienaar AAC 889 7.6 385 2.93 304 12.54 200 4.09.8
11 Kelly Dane Phanos 881 7.4 422 2.76 270 11.93 189 4.33.9
12 Margeaux Jonkers AV 23 823 8.0 318 2.95 308 12.35 197 4.35.9
13 Oumaima El Kharraz Phanos 822 7.8 351 2.58 234 14.68 237 4.27.6
14 Hanna v Gessel Phanos 821 7.8 351 2.92 302 10.78 168 4.33.2
15 Eline Appelboom AV 23 807 8.2 287 2.84 286 14.50 234 4.51.0
16 Paola Scholten Phanos 803 7.6 385 2.74 266 10.00 152 4.23.8
17 Kaya van de Pol AV 23 781 7.9 334 2.68 254 12.14 193 dns
18 Els Hesse AV 23 692 7.9 334 2.68 254 7.72 104 5.18.0
19 Pauline de Boer AV 23 670 8.1 303 2.35 188 11.37 179 4.53.7
20 Deborah Buwalda Monnickendam 539 8.5 243 2.31 180 8.24 116 5.18.6
meisjes pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 Elizabeth Alobwede AAC 1442 9.4 535 3.66 450 6.85 457 3.36.7
2 Tshiela Tshipanda Phanos 1381 9.5 519 3.85 488 5.50 374 3.58.9
3 Laura den Boer Phanos 1362 9.4 535 3.45 408 6.21 419 3.51.6
4 Tessa Strijp AV 23 1333 9.6 503 3.67 452 5.55 378 3.50.9
5 Perla Lette Phanos 1258 10.0 442 3.37 392 6.30 424 4.12.9
6 Fije van Overeem Phanos 1225 9.8 472 3.43 404 5.12 349 3.37.1
7 Niobe Lokhorst AAC 1212 9.8 472 3.33 384 5.22 356 4.22.4
8 Sherada Boukhari AV 23 1180 9.8 472 3.20 358 5.13 350 3.56.1
9 Loeka Jongejans Phanos 1173 10,2 413 3,31 380 5,59 380 dns
10 Iris Bennink AV 23 1123 10.1 427 3.07 332 5.34 364 4.11.2
11 Ruby Keyzer Phanos 1102 10.3 399 3.26 370 4.88 333 4.03.3
12 Ingeborg Sanders AV 23 1067 10.5 372 3.26 370 4.77 325 dns
13 Sterre de Boer ATOS 1023 10.5 372 2.91 300 5.14 351 4.18.1
14 Anna van Veelen ATOS 999 11.1 296 2.95 308 5.83 395 4.52.3
15 Miriam Veenstra AAC 963 11.1 296 3.08 334 4.88 333 4.41.8
16 Femke Goudriaan AAC 954 11.2 285 3.24 366 4.45 303 4.45.6
17 Tamara Oudwater AAC 944 11.2 285 3.06 330 4.82 329 4.56.3
18 Rianne Smit AAC 884 11.3 273 2.93 304 4.51 307 5.23.5
19 Yosta Vegting ATOS 879 11.4 262 2.58 234 5.63 383 5.04.6
20 Ivy Dijkstra ATOS 878 10.7 346 2.54 226 4.50 306 4.15.7
21 Iris Siemons Phanos 803 11.6 239 2.58 234 4.83 330 4.42.7
22 Sophie de Roada Hu AAC 708 11.4 262 2.71 260 2.98 186 4.26.6
meisjes pup A.2 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Miriah Groenfelt Continental Sport 1767 8.4 720 1.40 641 6.00 406 dns
2 Anouk Vetter AAC 1761 8.6 680 1.25 526 8.65 555 3.58.2
3 Laura Vetter Phanos 1605 9.2 569 1.30 562 7.15 474 3.36.5
4 Cherelle Mijnals AAC 1532 8.9 623 1.10 416 7.49 493 4.22.6
5 Julliette Lebouill Phanos 1478 9.2 569 1.20 489 6.22 420 4.10.7
6 Emma van Gerven AV 23 1452 9.8 472 1.25 526 6.80 454 4.36.3
7 Lisa Hogers Phanos 1438 9.4 535 1.10 416 7.37 487 3.56.7
8 Bonne de Boer Phanos 1434 9.6 503 1.20 489 6.59 442 4.07.8
9 Chanice Landolf AAC 1429 9.5 519 1.20 489 6.25 421 4.42.8
10 Brigitte Kremers AAC 1428 9.4 535 1.15 452 6.57 441 3.34.2
11 Maaike Buys Phanos 1421 9.3 552 1.15 452 6.18 417 3.50.5
12 Julia Voskuilen AAC 1337 9.5 519 1.15 452 5.38 366 4.13.2
13 Sammie Jansen AV 23 1324 10.1 427 1.20 489 6.03 408 4.31.2
14 Keisha Caupain Phanos 1311 9.6 503 1.10 416 5.77 392 4.44.9
15 Esther Huffener AV 23 1292 9.6 503 1.10 416 5.48 373 3.58.3
16 Esme van Leeuwen AAC 1273 9.5 519 1.00 342 6.09 412 3.39.3
17 Britt Kersting AV 23 1268 9.7 487 1.05 379 5.93 402 4.07.62
18 Roos de Kok AAC 1217 9.8 472 1.00 342 5.95 403 4.06.3
19 Sophie Wijsen AAC 1193 10.3 399 1.10 416 5.55 378 4.08.0
20 Tamacha Pijloo AV 23 1192 10.6 359 1.05 379 6.80 454 4.33.2
21 Catha de Jjong AV 23 1129 10,4 386 0,95 306 6,51 437 4,06,6
22 Judith Jansen AAC 1097 10.4 386 1.00 342 5.42 369 4.26.3
23 Eline Valk AV 23 1095 9.7 487 0.95 306 4.44 302 4.11.6
24 Linde Goede AV 23 1091 10.1 427 1.00 342 4.72 322 dns
25 Douae Tahiri AAC 1083 10.5 372 1.00 342 5.42 369 4.54.0
26 Rosanne Braak AV 23 1055 10.0 442 1.00 342 4.02 271 4.37.9
27 Marlene Thissen AV 23 1026 10.6 359 0.95 306 5.29 361 4.29.5
28 Ande Rijnhart AV 23 1025 10.5 372 0.95 306 5.08 347 dns
29 Ledmia Baghdadi ATOS 1016 10.4 386 0.95 306 4.75 324 4.07.7
30 Esther de Haas AV 23 1011 10.8 333 1.00 342 4.92 336 4.30.8
31 Grace Wattimury AAC 1007 10.6 359 0.95 306 5.01 342 4.45.5
32 Soraya El Azrak AAC 996 10.7 346 0.95 306 5.04 344 4.13.8
33 Merel van der Stel ATOS 991 10.3 399 0.90 269 4.73 323 4.11.2
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Wouter Aarts AV 23 1135 6.7 565 3.00 318 15.62 252 2.07.0
2 Jewel Hensen Phanos 878 7.7 368 2.62 242 16.64 268 2.33.0
3 Quincy Ronday AAC 825 7.0 500 3.03 324 3.58 1 2.31.3
3 Quider Baghdadi ATOS 825 8.1 303 2.55 228 18.37 294 2.36.2
5 Douwe Daatselaar ATOS 791 8.2 287 2.84 286 13.54 218 2.23.1
6 Laurence Eisma AAC 771 7.7 368 2.05 128 17.08 275 2.51.0
7 Jimi Dijkstra ATOS 665 8.7 215 1.98 114 21.36 336 2.41.2
jongens pup B 40 m sprint verspringen balwerpen 1000 m
1 Patrick Camara Monnickendam 1420 6.8 542 3.49 416 31.60 462 3.56.8
2 Andreas de Jjong AV 23 1392 7 500 3,62 442 30,52 450 3,41,6
3 Paul Schildmeyer AV 23 1363 6.6 587 3.55 428 22.19 348 4.00.5
4 Kasper Hoogervorst AV 23 1173 7.2 460 3.32 382 21.00 331 dns
5 Ricky Altman AV 23 1103 7.2 460 3.03 324 20.10 319 4.13.2
6 Adriaan Baard AV 23 1068 7.6 385 2.99 316 23.70 367 4.17.7
7 Joshua Record AV 23 1026 7.7 368 3.01 320 21.50 338 4.18.0
8 Thij van Aalst Phanos 716 7.9 334 2.43 204 11.35 178 4.14.8
9 Mike van Bork AV 23 465 dns 2.48 214 15.57 251 3.59.5
jongens pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten 1000 m
1 David Alkema AV 23 1484 9.0 604 3.87 492 5.72 388 4.01.2
2 Giancario Anson AAC 1443 9.1 587 3.74 466 5.75 390 4.15.2
3 Egbert Weverink AV 23 1419 9.9 457 3.45 408 8.62 554 3.46.4
4 Joshua Gul Phanos 1415 9.4 535 3.59 436 6.63 444 4.08.2
5 Jules de Bont Phanos 1351 9.2 569 3.55 428 5.19 354 3.45.2
6 Idris Sprenger AAC 1276 9.7 487 3.33 384 5.99 405 3.47.5
7 Niels Dapper AAC 1261 10.1 427 3.58 434 5.90 400 4.43.2
8 Igor Cerlak AV 23 1242 10.0 442 3.64 446 5.19 354 4.04.1
9 Roel Dijkstra Monnickendam 1213 10.3 399 3.45 408 6.00 406 4.25.7
10 Pjotr Buys Phanos 1185 10.0 442 3.31 380 5.33 363 dns
11 Jeroen Vonk Monnickendam 1149 10.6 359 3.25 368 6.26 422 4.18.8
12 Kjell Verschuren Phanos 1090 10.3 399 3.06 330 5.29 361 4.02.9
13 Niels le Cointre AV 23 1084 9.7 487 2.87 292 4.48 305 3.59.5
14 Matthijs Taselaar Phanos 1073 10.4 386 3.14 346 5.00 341 4.09.9
15 Tobias Zethoven Phanos 1062 10.6 359 3.05 328 5.51 375 3.55.2
16 Rob Slimbach AV 23 1033 10.6 359 3.06 330 5.04 344 4.07.8
17 Harmen Tenkink Phanos 895 10.8 333 2.98 314 3.72 248 4.30.0
18 Kwinti Renardus AV 23 850 11.5 250 2.81 280 4.69 320 4.22.8
19 Rafael Heredia Phanos 610 12.1 187 2.34 186 3.59 237 5.11.2
20 Earvin Jones AAC 519 9.5 519 0 0
jongens pup A.2 60 m sprint hoogspringen kogelstoten 1000 m
1 Thom Ridderbos AV 23 1477 9.8 472 1.15 452 8.60 553 dns
2 Arthur der Weduwen Phanos 1462 9.1 587 1.15 452 6.27 423 dns
3 Jasper Hoek AV 23 1461 9.5 519 1.20 489 6.79 453 4.03.1
4 Ynze Strikwerda AV 23 1425 9.4 535 1.15 452 6.52 438 4.05.9
5 Jim van Oostrom AV 23 1404 9.9 457 1.15 452 7.53 495 4.12.9
6 Wouter Toering ATOS 1383 9.9 457 1.10 416 7.80 510 3.50.8
7 David Danner Phanos 1382 9.6 503 1.15 452 6.35 427 4.10.6
8 Elon Wallert Monnickendam 1371 9.5 519 1.10 416 6.50 436 4.02.1
9 Auke Eringa AV 23 1345 9.7 487 1.05 379 7.24 479 3.54.6
10 Titus Sendrowicz AV 23 1301 9.3 552 1.00 342 6.02 407 4.14.2
11 Mark Wormhoudt AV 23 1278 9.6 503 1.00 342 6.45 433 4.19.2
12 Ronan Krabben ATOS 1225 10.2 413 1.05 379 6.45 433 4.19.7
13 Jasper v.d. Peet Monnickendam 1187 9.9 457 0.95 306 6.30 424 4.18.5
14 Sjaak Hoogstraaten AV 23 1158 10.4 386 1.05 379 5.79 393 3.36.3
15 Kevin Timman AAC 1150 10.2 413 1.00 342 5.82 395 4.29.4
16 Jimmy van Midden ATOS 1146 9.8 472 0.95 306 5.40 368 4.02.7
17 Yassir El Ghazaoui AAC 1118 9.5 519 0.90 269 4.83 330 3.45.1
18 Bram Verleur AV 23 1086 10.1 427 1.00 342 4.65 317 3.56.4
19 Bastien Georges AAC 1077 11.3 273 0.95 306 7.57 498 4.39.5
20 Mike Eijssen AAC 1025 10.5 372 1.00 342 4.57 311 4.14.5
21 Matthijs Smeets AAC 1019 10.9 321 0.95 306 5.78 392 5.53.1
21 Wesley Sinkeldam ATOS 1019 10.7 346 1.00 342 4.85 331 4.16.3
23 Tim Hoogervorst AV 23 1012 11.0 308 0.95 306 5.87 398 4.37.2
24 Youri Gosman AV 23 938 10.6 359 0.85 232 5.09 347 4.02.1
25 Jelle Broerse AV 23 759 11.6 239 0.85 232 4.25 288 4.23.2
jongens pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Jurgen Schilders Monnickendam 855 7.9 334 2.57 232 18.02 289 2.25.5
2 Laszlo v Huizen Phanos 813 7.5 403 2.42 202 12.98 208 2.28.3
3 Mika Broekhuizen Phanos 676 8.7 215 2.36 190 16.84 271 2.39.3
4 Quido Buwalda Monnickendam 631 8.6 229 2.23 164 14.75 238 2.40.9
meisjes pup mini 40 m sprint verspringen balwerpen 600 m
1 Tara Yoro AV 23 744 7.3 440 2.68 254 5.52 50 2.34.2
2 Amber Schaper Monnickendam 658 8.3 272 2.22 162 13.89 224 3.28.6
3 Pien Spekreijse AV 23 550 8.2 287 2.21 160 7.68 103 3.13.7

startpagina pupillen competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 28.05.2004