SAV, Grootebroek, 13 september 2003
Finalewedstrijd


eindstand
estafette

Eindstand

meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Kaja v.d. Linden Noordkop 1318 6.7 565 3.42 402 22.42 351
2 Lisa Adrichem Nea Volharding 1178 7.0 500 3.32 382 18.48 296
3 Lentine Klaassen Castricum 1138 7.2 460 3.19 356 20.31 322
4 Rosanna Tatti DEM 1099 7.1 480 3.24 366 15.69 253
5 Lisanne Vedder Hera 1098 7.2 460 3.36 390 15.38 248
6 Salmaat Mamam Bijlmer 1082 7.2 460 3.18 354 16.66 268
7 Frances v.d. Eijk Startbaan 1050 7.1 480 3.03 324 15.22 246
8 Ellen v.t. Schip Startbaan 1037 7.2 460 3.06 330 15.30 247
9 Anne Molenaar Edam 998 7.5 403 2.93 304 18.15 291
10 Alesha Cronie AAC 977 7.2 460 3.09 336 11.51 181
11 Esther Sierksma Hollandia 974 7.4 422 2.85 288 16.39 264
12 Yasmine Khamma Hollandia 946 7.5 403 2.86 290 15.70 253
13 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 936 8.0 318 2.80 278 21.61 340
14 Britt Lugtenburg Noordkop 931 7.5 403 2.60 238 18.09 290
15 Laura de Witte Trias 924 7.3 440 2.88 294 11.99 190
16 Susan Kok Edam 906 7.8 351 2.84 286 16.70 269
17 Manon Haakman Lycurgus 901 7.2 460 2.86 290 9.94 151
17 Nina v. Velzen AV23 901 7.2 460 2.75 268 11.06 173
19 Loes v.d. Ven Lycurgus 894 8.4 257 2.69 256 24.77 381
20 Sheherazade Ijadao Haarlemmermeer 881 8.0 318 2.83 284 17.38 279
21 Lotte v.d. Hoed Haarlemmermeer 873 7.6 385 2.94 306 11.53 182
22 Nancy Schijffelen AV23 869 7.4 422 2.74 266 11.51 181
23 Maxine Lourenburg Haarlemmermeer 864 8.1 303 2.98 314 15.32 247
24 Merel Kloots Trias 854 8.0 318 2.89 296 14.87 240
25 Denise Groot Trias 840 7.8 351 2.92 302 11.81 187
26 Lisa Dalmulder AV23 835 7.7 368 2.71 260 12.95 207
27 Esmee de Leng Edam 819 7.9 334 2.63 244 14.92 241
28 Maaike Broekaart Noordkop 816 8.1 303 2.53 224 18.00 289
29 Kaya v. Pol AV23 815 7.6 385 2.39 196 14.54 234
30 Lisa Jongewaard Lycurgus 814 8.1 303 2.51 220 18.18 291
31 Bonnie Liefting Trias 811 7.9 334 2.70 258 13.64 219
32 Josje Jeukens Startbaan 800 8.1 303 2.36 190 19.26 307
33 Rhea Koning Trias 789 7.6 385 2.60 238 10.69 166
34 Isa de Wolf Startbaan 759 8.3 272 2.67 252 14.56 235
35 Lisan Beukman Hollandia 748 7.8 351 2.66 250 9.71 147
35 Damar de Kruijff Lycurgus 748 8.6 229 2.56 230 18.00 289
37 Naomi Lambeck Startbaan 737 7.9 334 2.43 204 12.48 199
38 Eline Appelboom AV23 693 8.5 243 2.37 192 16.00 258
39 Esther Vane Edam 688 7.8 351 2.29 176 10.44 161
40 Noelle de Boer Edam 682 8.1 303 2.18 154 14.00 225
41 Demi Leek Noordkop 676 8.3 272 2.48 214 11.99 190
42 Desiree Raaijman Hollandia 372 8.8 202 1.86 90 6.70 80
meisjes pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Irini Gialamatzis DEM 1446 6.6 587 3.80 478 5.60 381
2 Roos Visbeen Noordkop 1426 6.4 635 3.76 470 4.71 321
3 Madelon Fennet Startbaan 1390 6.7 565 3.72 462 5.32 363
4 Elizabeth Alobwede AAC 1375 6.5 611 3.53 424 4.99 340
5 Roos ter Voort Nea Volharding 1335 6.7 565 3.39 396 5.50 374
6 Maaike Witpeerd Startbaan 1311 6.9 521 3.69 456 4.89 334
7 Tshiela Tshipandi Phanos 1310 6.9 521 3.63 444 5.05 345
8 Quinta Duba AKU 1306 7.1 480 3.38 394 6.42 432
9 Laura den Boer Phanos 1281 6.8 542 3.43 404 4.91 335
10 Lisa v.d. Hoff DEM 1275 7.1 480 3.41 400 5.82 395
11 Lisa Wagemaker Startbaan 1274 6.6 587 3.40 398 4.26 289
12 Tessa Strijp AV23 1248 7.0 500 3.20 358 5.74 390
13 Milou Rossenaar Edam 1227 7.0 500 3.53 424 4.45 303
14 Layla Wagemaker Startbaan 1198 6.9 521 3.36 390 4.24 287
15 Loeka Jongejans Phanos 1163 7.3 440 3.19 356 5.39 367
16 Juul Klatser kav Holland 1159 7.1 480 3.19 356 4.74 323
17 Romee v. Balluseck kav Holland 1158 7.1 480 3.37 392 4.22 286
18 Liza de Koning Nea Volharding 1157 7.3 440 3.10 338 5.57 379
18 Perla Lette Phanos 1157 7.1 480 3.16 350 4.80 327
20 Josine Koen Nea Volharding 1148 7.4 422 3.10 338 5.72 388
21 Lotte Brink Trias 1146 7.2 460 3.28 374 4.58 312
22 Marjolein Reitsma DEM 1145 7.5 403 3.36 390 5.16 352
23 Lianne Barnhoorn Trias 1120 7.1 480 3.08 334 4.49 306
24 Randy Bruin Trias 1115 7.2 460 3.12 342 4.60 313
25 Dianne Heeren Startbaan 1111 7.0 500 3.00 318 4.31 293
26 Nikki Fluecht Nea Volharding 1092 7.1 480 3.02 322 4.27 290
27 Lisa Both kav Holland 1076 7.4 422 3.09 336 4.67 318
28 Tessa Molenaar Trias 1066 7.5 403 3.18 354 4.54 309
29 June Purkins Edam 1044 7.6 385 3.00 318 5.00 341
30 Emma Haas Nea Volharding 1041 7.4 422 3.10 338 4.15 281
31 Anouk Heijke Trias 1037 7.2 460 2.98 314 3.92 263
32 Sherada Boukhari AV23 1031 7.1 480 2.82 282 3.99 269
33 Ruby Keyzer Phanos 1016 7.5 403 3.07 332 4.15 281
34 Charella Boer DEM 1015 7.7 368 2.85 288 5.27 359
35 Clara Hagens AV23 1003 7.4 422 2.95 308 4.05 273
36 Danielle Kalk Edam 979 8.0 318 2.93 304 5.23 357
37 Roos de Vries DEM 973 8.2 287 2.98 314 5.46 372
38 Manon Conijn Edam 890 7.9 334 2.92 302 3.80 254
39 Ingeborg Sanders AV23 883 7.9 334 3.01 320 3.49 229
40 Lyanne Molenaar Edam 834 7.9 334 2.79 276 3.42 224
41 Julia Dijkstra kav Holland 762 8.4 257 2.59 236 3.99 269
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Marloes Duijn SAV 1594 8.6 680 4.07 532 24.84 382
2 Mandy Groot Edam 1590 9.1 587 3.96 510 34.38 493
3 Priscilla de Ridde Hollandia 1572 8.6 680 4.07 532 23.13 360
4 Anouk Vetter AAC 1534 9.2 569 4.19 556 27.04 409
5 Miriah Groenfelt Continental 1496 8.5 700 4.00 518 17.29 278
6 Lisa Lagrand Castricum 1444 9.4 535 3.97 512 26.02 397
7 Maaike Buys Phanos 1422 9.3 552 3.87 492 24.50 378
8 Britte Duijn SAV 1417 8.9 623 3.64 446 22.22 348
9 Lisa Hogers Phanos 1357 9.4 535 3.50 418 26.62 404
10 Wendy Schelvis DEM 1356 9.7 487 3.88 494 24.28 375
11 Laura Vetter Phanos 1348 9.4 535 4.00 518 18.46 295
12 Melissa v. Gelder Aalsmeer 1328 9.5 519 3.57 432 24.46 377
13 Renee Kapteijn Nea Volharding 1322 9.4 535 3.73 464 20.41 323
14 Anne Bouwhuis Hollandia 1319 9.7 487 3.74 466 23.58 366
15 Bianca de Roode Suomi 1312 9.3 552 3.46 410 22.35 350
16 Tjarda v.d. Spek Edam 1299 9.5 519 3.53 424 22.82 356
17 Iris Rozeboom Suomi 1294 9.5 519 3.46 410 23.49 365
18 Tageia Watson Continental 1279 9.5 519 3.43 404 22.86 356
19 Daisy Loomans Hollandia 1277 9.6 503 3.64 446 20.78 328
20 Sifra Blom Hollandia 1266 9.8 472 3.60 438 22.80 356
21 Lesley Vork Nea Volharding 1243 9.6 503 3.48 414 20.63 326
22 Marije Wever Nea Volharding 1234 9.5 519 3.42 402 19.69 313
23 Joyce Edel Nea Volharding 1230 10.0 442 3.50 418 23.89 370
24 Els Bulder Phanos 1221 9.9 457 3.38 394 23.90 370
25 Nikki Peerdeman Hollandia 1218 9.6 503 3.42 402 19.68 313
26 Chanice Landolf AAC 1211 9.9 457 3.33 384 23.94 370
27 Chrissie Broersen SAV 1209 9.8 472 3.49 416 20.23 321
28 Lindey Edel Nea Volharding 1196 10.1 427 3.46 410 23.06 359
29 Susanne v. Berkom Suomi 1186 9.9 457 3.37 392 21.41 337
30 Martine v. Zalinge Edam 1185 10.2 413 3.31 380 25.66 392
31 Josien Galama Suomi 1180 9.7 487 3.45 408 17.75 285
32 Leila v.d. Pal DEM 1175 9.7 487 3.88 494 12.20 194
33 Sherelle Mijnals AAC 1169 9.2 569 3.00 318 17.56 282
34 Esme v. Leuveren AAC 1109 9.7 487 3.35 388 14.51 234
35 Juliette Lebouille Phanos 1055 10.4 386 3.27 372 18.59 297
36 Rowan Duif Edam 1053 10.0 442 3.30 378 14.43 233
37 Roos de Kok AAC 1031 10.1 427 3.25 368 14.61 236
38 Jeurnine Stuger Continental 1018 9.9 457 3.25 368 12.13 193
39 Emma Kaatee DEM 1001 10.5 372 3.06 330 18.70 299
40 Lucia Latjes Edam 978 10.3 399 3.37 392 11.83 187
41 Belinda Overes DEM 974 10.3 399 3.09 336 14.84 239
42 Queeny Jurel Continental 952 10.3 399 3.01 320 14.43 233
43 Chandef Papotto Continental 870 10.2 413 2.74 266 12.05 191
44 Esmee Schooneman SAV 867 10.9 321 2.91 300 15.22 246
45 Kim Essen SAV 806 10.5 372 2.87 292 9.48 142
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Jamile Samuel Phanos 1966 8.4 720 1.50 723 8.04 523
2 Janice Babel Bijlmer 1890 8.4 720 1.35 599 8.96 571
3 Lisa Muller AV23 1699 8.9 623 1.30 562 7.87 514
4 Demelza Pocorni Bijlmer 1681 8.9 623 1.20 489 8.92 569
5 Kaoutar el Mestoui Phanos 1655 9.2 569 1.30 562 8.06 524
6 Kirsten Visser DEM 1649 9.2 569 1.30 562 7.94 518
7 Jacky v. Spluntere Zaanland 1617 9.0 604 1.25 526 7.38 487
8 Rosa Krikke Edam 1558 8.9 623 1.25 526 6.05 409
9 Coco v. Bueren Phanos 1549 9.0 604 1.20 489 6.83 456
10 Marcia Melchiot Hylas 1541 9.4 535 1.25 526 7.26 480
11 Sandra Kwakman Edam 1533 9.7 487 1.30 562 7.33 484
12 Gabrielle Baal AAC 1529 9.0 604 1.10 416 7.78 509
13 Intan D Pool Hera 1524 8.8 641 1.20 489 5.81 394
14 Coco Tolud Bijlmer 1521 9.2 569 1.25 526 6.32 426
15 Avalon Stad Phanos 1516 9.5 519 1.25 526 7.09 471
16 Natascha Wijnker Hera 1513 8.9 623 1.05 379 7.81 511
17 Soraya Smit Hylas 1488 9.2 569 1.15 452 7.03 467
18 Anouk de Koning Edam 1475 9.8 472 1.20 489 7.87 514
19 Leoni Fohr Bijlmer 1439 9.2 569 1.05 379 7.45 491
20 Stacy Vonk Hera 1419 9.0 604 1.10 416 5.89 399
21 Jamila Vriesman AV23 1416 10.0 442 1.25 526 6.69 448
22 Esmee Fredriks Hylas 1411 9.6 503 1.15 452 6.84 456
23 Floor ter Burg Noordkop 1407 9.4 535 1.15 452 6.23 420
24 Merel Lansink Bijlmer 1402 9.5 519 1.20 489 5.81 394
25 Ruth Tolhuijs Noordkop 1400 9.7 487 1.25 526 5.70 387
26 Dewi de Wit Zaanland 1399 9.7 487 1.20 489 6.27 423
27 Anna Lindaya Hylas 1398 9.1 587 1.05 379 6.42 432
28 Mignon Rijnja Hera 1382 9.5 519 1.20 489 5.50 374
29 Ingrid v. Maurik Noordkop 1343 9.5 519 1.05 379 6.64 445
30 Freya Klarenbeek Hylas 1326 9.8 472 1.05 379 7.16 475
31 Leonie Koorn Edam 1318 10.3 399 1.20 489 6.39 430
32 Anouk Lagerburg Edam 1289 9.8 472 1.05 379 6.52 438
33 Richella op der He Zaanland 1260 9.9 457 1.10 416 5.70 387
33 Michelle Krete Noordkop 1260 10.0 442 1.10 416 5.94 402
35 Kristel Piels Zaanland 1258 9.9 457 1.10 416 5.67 385
36 Adinda Mendel AV23 1240 10.0 442 1.15 452 5.07 346
37 Kim Visbeen AV23 1217 9.3 552 1.00 342 4.73 323
38 Corine Jacobs Noordkop 1207 10.5 372 1.05 379 6.83 456
39 Elisa Kemp Phanos 1184 9.4 535 1.05 379 4.01 270
40 Anne Kramer Zaanland 1172 9.9 457 1.00 342 5.48 373
41 Lieke Kuiper Hera 1076 9.8 472 1.00 342 3.90 262
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Daanisj Mahabier Bijlmer 1502 6.3 660 3.58 434 26.97 408
2 Nick Kievith Noordkop 1447 6.6 587 3.72 462 26.15 398
3 Yannick Mahieu Startbaan 1444 6.7 565 3.81 480 26.22 399
4 Maarten vd Winde Haarlemmermeer 1421 6.8 542 3.58 434 30.04 445
5 Deion Etmon Bijlmer 1397 6.3 660 3.87 492 15.16 245
6 Kiowa Kamaansing Bijlmer 1394 6.5 611 3.41 400 24.90 383
7 Mike Boelrijk Startbaan 1374 7.2 460 3.48 414 35.09 500
8 Bas Zwolsman Lycurgus 1354 7.0 500 3.47 412 29.83 442
9 Florian v Heijnin kav Holland 1259 7.0 500 3.09 336 28.19 423
10 Andreas de Jong AV23 1241 7.3 440 3.45 408 25.70 393
11 Kasper Hoogervorst AV23 1217 7.2 460 3.26 370 25.23 387
12 Thom de Haan kav Holland 1212 7.2 460 3.22 362 25.45 390
13 Lars Tromp Haarlemmermeer 1200 7.5 403 3.22 362 29.23 435
14 Lars Wagemaker Startbaan 1158 7.1 480 3.12 342 21.32 336
15 Rob ter Burg Noordkop 1150 7.2 460 3.13 344 22.04 346
16 Pepijn Walstra Lycurgus 1103 7.4 422 3.11 340 21.73 341
17 Jasper Fennet Startbaan 1098 7.5 403 3.03 324 24.01 371
18 Brian Bunte Nea Volharding 1096 7.4 422 2.89 296 24.53 378
19 Ruwen Gouwenberg Noordkop 1087 7.3 440 3.15 348 18.69 299
20 Dino Hendriks Startbaan 1063 7.3 440 3.05 328 18.46 295
21 Cees Bol Zaanland 1054 8.0 318 2.89 296 29.60 440
22 Victor Kelderman Hylas 1039 7.5 403 2.72 262 24.19 374
23 Ricky Altman AV23 1031 7.5 403 2.89 296 21.04 332
24 Mitchel Mes kav Holland 1023 7.8 351 2.85 288 25.02 384
25 Levi Schuchard Nea Volharding 1022 7.5 403 3.02 322 18.55 297
26 Mick v Raalte Zaanland 1020 7.3 440 2.93 304 17.19 276
27 Daniel Kappelle AV23 1001 7.8 351 2.99 316 21.19 334
28 Thijmen Wiltink kav Holland 995 7.4 422 3.33 384 11.90 189
29 Sean Meijer Lycurgus 986 7.9 334 2.74 266 25.17 386
30 Gylindo Offerman Nea Volharding 974 7.8 351 2.86 290 21.14 333
31 Jarno Lely Noordkop 933 8.0 318 2.72 262 22.57 353
32 Ryan Wiarda Nea Volharding 923 7.5 403 2.81 280 14.85 240
33 Maurits Tepaske Zaanland 909 7.8 351 2.58 234 20.47 324
34 Maarten Bosch Noordkop 893 7.9 334 2.70 258 18.83 301
35 Ruan Bunders Zaanland 867 8.3 272 2.61 240 22.78 355
36 Rems Neele Lycurgus 812 8.3 272 2.80 278 16.24 262
37 Loek Veerkamp Nea Volharding 727 7.9 334 2.64 246 9.75 147
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Stephan vd Brink AAC 1662 6.3 660 4.07 532 7.08 470
2 Daniel Lam Haarlemmermeer 1492 6.8 542 3.44 406 8.44 544
3 Lasse Liebrand Hollandia 1465 6.5 611 3.73 464 5.75 390
4 Menno vd Steen Suomi 1455 6.6 587 3.58 434 6.46 434
5 Jon Schouwenaar Startbaan 1363 6.7 565 3.55 428 5.44 370
6 Vester v Heijning kav Holland 1357 6.7 565 3.40 398 5.81 394
7 Jasper de Bles Hylas 1348 6.8 542 3.57 432 5.50 374
8 Joshua Gul Phanos 1329 6.9 521 3.49 416 5.78 392
8 Erik Tesselaar Nova 1329 7.0 500 3.41 400 6.38 429
10 Jonathan Hielkema Hollandia 1323 6.9 521 3.47 412 5.75 390
11 Max Veerkamp Phanos 1278 7.1 480 3.38 394 5.97 404
12 Thom Tonis kav Holland 1276 7.0 500 3.22 362 6.13 414
12 Kobi Appiah Bijlmer 1276 6.8 542 3.40 398 4.93 336
12 Giancarlo Anson AAC 1276 6.9 521 3.41 400 5.20 355
15 Sven de Jong Hollandia 1255 7.0 500 3.40 398 5.23 357
16 Pepijn Berkenbosch Edam 1243 7.1 480 3.23 364 5.88 399
17 Luc Does DEM 1242 7.0 500 3.28 374 5.40 368
18 Joost Zuiderwijk DEM 1230 7.2 460 3.46 410 5.28 360
19 Jules de Bont Phanos 1207 7.0 500 3.26 370 4.94 337
20 Lucas Vaerewijck Hollandia 1188 7.2 460 3.09 336 5.78 392
21 Jordi de Jong Startbaan 1176 6.9 521 2.98 314 5.00 341
22 Sander Soekhradj Startbaan 1170 7.3 440 3.13 344 5.68 386
23 Filip vd Hoven Hera 1167 7.0 500 3.23 364 4.46 303
24 Jori Roosenburg Hylas 1162 7.2 460 3.06 330 5.47 372
25 Rowan Wilms kav Holland 1155 7.2 460 3.14 346 5.11 349
26 Zico Keevel Nea Volharding 1154 7.0 500 2.81 280 5.49 374
27 Wouter Stoker DEM 1143 7.3 440 3.18 354 5.11 349
28 Pjotr Buys Phanos 1139 7.1 480 3.19 356 4.46 303
29 Wouter Vaneker DEM 1129 7.4 422 3.14 346 5.29 361
30 Niels Dapper AAC 1126 7.3 440 3.19 356 4.83 330
31 Mathijs Damm Hylas 1104 7.3 440 2.89 296 5.40 368
32 Jerom Meester Startbaan 1102 7.3 440 2.97 312 5.13 350
33 Julian Kunst Hylas 1090 7.5 403 3.23 364 4.73 323
34 Noud Bruin kav Holland 1077 7.8 351 3.11 340 5.68 386
35 Hidde Koot kav Holland 1061 7.6 385 3.03 324 5.16 352
36 Thomas Lewis Phanos 1058 7.4 422 3.07 332 4.47 304
37 Bastian de Jong Hollandia 1055 7.5 403 2.96 310 5.01 342
38 Cornelius Kersten Suomi 1001 7.4 422 2.87 292 4.23 287
39 Ruben Wesselink Suomi 931 7.5 403 2.64 246 4.17 282
40 Max Meertens DEM 914 8.1 303 2.80 278 4.88 333
41 Sietse Nijdam Hylas 867 8.1 303 2.85 288 4.09 276
jongens pup A1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Pascal Leeuwenburg Noordkop 1740 8.7 660 4.44 606 32.64 474
2 Konrad Burgos Startbaan 1639 9.1 587 4.10 538 36.40 514
3 Colin Toonen Haarlemmermeer 1543 9.0 604 4.24 566 24.16 373
4 Mick de Wit Nea Volharding 1529 9.3 552 4.20 558 27.83 419
5 Nout Schukking AKU 1527 9.4 535 4.06 530 31.59 462
6 Roy v Kempen Dokev 1526 9.3 552 4.16 550 28.29 424
7 Lennox Vellema DEM 1521 9.5 519 3.85 488 36.41 514
8 Bren Meijer Nea Volharding 1502 9.3 552 3.73 464 33.73 486
9 Wesley Zschottche Zaanland 1482 9.6 503 3.76 470 35.88 509
10 Thomas de Weers Haarlemmermeer 1461 9.3 552 3.91 500 27.00 409
11 Menno Munster Hylas 1418 9.3 552 3.83 484 24.83 382
12 Matthijs Rodenburg DEM 1407 9.5 519 3.76 470 27.80 418
13 Dexter Hope Haarlemmermeer 1381 9.9 457 3.98 514 27.11 410
14 Thom Ridderbos AV23 1376 10.1 427 3.66 450 35.00 499
15 Tim Uitslager Zaanland 1374 9.5 519 3.67 452 26.57 403
16 Nicky Brouwer AKU 1335 9.7 487 3.57 432 27.63 416
17 Tom Eshuijs Zaanland 1324 9.9 457 3.65 448 27.87 419
18 Stijn Burkels Hylas 1323 9.4 535 3.76 470 20.05 318
19 Lars Tils AKU 1318 9.5 519 3.51 420 24.62 379
20 Jaap de Wit DEM 1293 9.6 503 3.69 456 21.16 334
21 Julien Groeneveld Hylas 1264 9.5 519 3.54 426 20.13 319
22 Matthijs Kuyken Haarlemmermeer 1251 9.8 472 3.30 378 26.39 401
23 Tim Schol Nea Volharding 1250 10.0 442 3.16 350 31.24 458
24 Wessel de Rijk Hylas 1248 9.9 457 3.36 390 26.35 401
25 Muus Evers Hylas 1225 10.0 442 3.40 398 25.04 385
26 Auke Eringa AV23 1204 10.0 442 3.28 374 25.29 388
27 Brian Melis Nea Volharding 1183 10.0 442 3.15 348 25.70 393
28 Jeroen Bosschaart AKU 1181 9.9 457 3.49 416 19.35 308
29 Mitchell Stroebel Startbaan 1176 9.9 457 3.32 382 21.38 337
30 Jasper Hoek AV23 1175 10.0 442 3.37 392 21.68 341
31 Arnoud Zunnebeld Startbaan 1147 9.7 487 3.09 336 20.43 324
32 Lars Rademaker Haarlemmermeer 1130 10.3 399 3.18 354 24.45 377
33 Jesper Dekker DEM 1129 10.7 346 3.36 390 25.72 393
34 Sven Bunders Zaanland 1118 10.6 359 3.28 374 25.09 385
35 Ivo vt Wout Startbaan 1117 10.9 321 3.37 392 26.60 404
36 Jos Gort Nea Volharding 1102 10.0 442 3.28 374 17.86 286
37 Wesley Boelrijk Startbaan 1093 10.5 372 3.33 384 21.38 337
38 Sjaak Hoogstrate AV23 1058 10.5 372 3.21 360 20.58 326
39 Harley Hagedoorn DEM 1008 10.6 359 3.11 340 19.42 309
40 Wouter Heinrich AKU 986 10.0 442 3.13 344 12.55 200
41 Tim Hoogervorst AV23 960 11.0 308 3.00 318 21.21 334
42 Bob Beemster Zaanland 938 10.9 321 2.83 284 21.08 333
43 Joris Hollander Castricum 360 23.14 360
jongens pup A2 totaal 60 m sprint hoogapringen kogelstoten
1 Sjoerd Dekker Noordkop 1885 8.8 641 1.45 682 8.79 562
2 Robin Bak Monnickendam 1865 9.4 535 1.45 682 10.54 648
3 Roy Jansen kav Holland 1795 8.6 680 1.30 562 8.61 553
4 Christiaan Veltstr Trias 1793 8.8 641 1.35 599 8.61 553
5 Mike Rumping DEM 1770 8.9 623 1.30 562 9.24 585
6 Jasper Huisman Nea Volharding 1735 9.1 587 1.30 562 9.25 586
7 Kevin Plomp Zaanland 1732 8.8 641 1.35 599 7.47 492
8 Sander Boeree Zaanland 1725 9.1 587 1.35 599 8.33 539
8 Mark de Rijk Hylas 1725 8.7 660 1.25 526 8.33 539
10 Max Verlint Phanos 1696 9.1 587 1.20 489 9.94 620
11 Liam Rozing Phanos 1671 8.6 680 1.15 452 8.33 539
12 Nicolai Versloot Phanos 1629 9.4 535 1.30 562 8.20 532
13 Thomas Buters Suomi 1588 9.0 604 1.25 526 6.86 458
14 Jesse Lensink Hylas 1585 8.9 623 1.25 526 6.49 436
15 Jordi Klomp Nea Volharding 1570 9.1 587 1.15 452 8.18 531
15 Jerno Viergever Trias 1570 9.4 535 1.25 526 7.77 509
17 Matthijs Buchli Suomi 1524 9.4 535 1.25 526 6.95 463
18 Koen Smet Phanos 1522 9.2 569 1.10 416 8.29 537
19 Julian van Ginkel Trias 1507 9.0 604 1.05 379 8.05 524
20 Ruerd Piek Suomi 1492 9.3 552 1.25 526 6.13 414
21 Bob Levering Trias 1479 9.4 535 1.10 416 8.13 528
22 Maurice v Oort Hylas 1476 9.7 487 1.15 452 8.30 537
23 Nathan de Rot Phanos 1462 10.0 442 1.25 526 7.51 494
24 Yordi Verkroost Hylas 1442 9.9 457 1.15 452 8.23 533
25 Laurens Sombroek Edam 1414 9.9 457 1.15 452 7.70 505
26 Jim Leenders Edam 1413 9.8 472 1.20 489 6.77 452
27 Thomas v Ophem Zaanland 1394 9.6 503 1.15 452 6.55 439
28 Brian v Stalborch Noordkop 1381 10.0 442 1.25 526 6.11 413
29 Jesse Schuchard Nea Volharding 1346 9.9 457 1.10 416 7.13 473
30 Roy Dekker Zaanland 1328 9.9 457 1.15 452 6.21 419
31 Robbert Sier Edam 1326 9.8 472 1.05 379 7.16 475
32 Daniel Schulz Nea Volharding 1305 10.0 442 1.10 416 6.68 447
33 Kars v Steenis Noordkop 1300 9.4 535 1.10 416 5.11 349
34 Thomas Warnaar Zaanland 1289 10.3 399 1.20 489 5.92 401
35 Casper Jansen Hylas 1282 9.3 552 1.00 342 5.72 388
36 Jan Jaap Schokker Edam 1237 10.3 399 1.05 379 6.88 459
37 Kevin Bhaggoe Noordkop 1195 9.5 519 0.90 269 6.02 407
38 Kevin v Velzen Trias 1001 11.2 285 1.05 379 4.94 337

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 14.09.2003