Atos, Amsterdam, 30 augustus 2003
Finale regio 1




meisjes pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Lisa Adrichem Nea-Volharding 1111 7.3 440 3.29 376 18.44 295
2 Salmaat Mamam av Bijlmer 1105 7.2 460 3.03 324 20.25 321
3 Frances van der Ei Startbaan 1103 6.9 521 3.17 352 14.26 230
4 Alesha Cronie AAC 1074 7.1 480 3.03 324 16.80 270
5 Sophie Vetter Phanos 1023 7.6 385 3.03 324 19.72 314
6 Anne Molenaar av Edam 1014 7.5 403 2.97 312 18.73 299
7 Ellen van't Schip Startbaan 1008 7.2 460 2.90 298 15.48 250
8 Selina Bak Monnickendam 999 7.5 403 2.96 310 17.85 286
9 Nina van Velzen AV'23 952 7.3 440 2.83 284 14.18 228
10 Susan Kok av Edam 923 8.1 303 2.98 314 19.19 306
11 Lisa Dalmulder AV'23 837 7.7 368 2.67 252 13.50 217
12 Ashley Anson AAC 824 7.5 403 2.70 258 10.54 163
13 Kim van Egten Zaanland 814 7.9 334 2.71 260 13.68 220
14 Nancy Schijffelen AV'23 813 7.6 385 2.56 230 12.43 198
15 Esmee de Leng av Edam 809 8.0 318 2.75 268 13.86 223
16 Isa de Wolf Startbaan 786 7.9 334 2.58 234 13.56 218
17 Deveney de Jong Phanos 785 8.2 287 2.77 272 14.05 226
18 Kaya van Pol AV'23 763 7.8 351 2.37 192 13.70 220
19 Naomi Lambeck Startbaan 757 8.1 303 2.56 230 13.89 224
20 Jorieke van Wiggen Zaanland 741 8.2 287 2.51 220 14.49 234
21 Eline Appelboom AV'23 738 8.3 272 2.44 206 16.15 260
22 Josje Jeukens Startbaan 728 8.1 303 2.25 168 15.96 257
23 Tessa Lamers Zaanland 705 8.1 303 2.52 222 11.41 180
24 Noelle de Boer av Edam 649 8.3 272 2.18 154 13.87 223
25 Femke vd Pal Zaanland 640 8.2 287 2.51 220 9.04 133
26 Anne C. Molenaar av Edam 617 8.7 215 2.68 254 9.79 148
27 Shanna Hoffschlag Zaanland 490 8.9 189 2.20 158 9.54 143
meisjes pup B totaal 40 m sprint kogelstoten verspringen
1 Madelon Fennet Startbaan 1400 6.6 587 6.45 433 3.31 380
2 Elizabeth Alowede AAC 1378 6.6 587 5.69 387 3.43 404
3 Tshiela Tshipandi Phanos 1367 6.7 565 5.44 370 3.57 432
4 Maaike Witpeerd Startbaan 1320 6.8 542 5.07 346 3.57 432
5 Quinta Duba AKU 1319 7.1 480 6.51 437 3.42 402
6 Lisa Wagemaker Startbaan 1299 6.6 587 4.55 310 3.42 402
7 Laura de Boer Phanos 1298 6.8 542 5.47 372 3.33 384
8 Layla Wagemaker Startbaan 1264 6.7 565 4.45 303 3.39 396
9 Fije van Overeem Phanos 1257 6.9 521 4.86 332 3.43 404
10 Roos ter Voort Nea-Volharding 1242 6.9 521 5.17 353 3.25 368
11 Perla Lette Phanos 1207 7.0 500 5.09 347 3.21 360
12 Dianne Heeren Startbaan 1199 6.9 521 4.55 310 3.25 368
13 Loeka Jongejans Phanos 1170 7.2 460 5.34 364 3.14 346
14 Tessa Strijp AV'23 1155 7.1 480 5.26 359 2.99 316
15 Milou Rossenaar av Edam 1141 7.1 480 3.81 255 3.44 406
16 Sherada Boukhari AV'23 1138 7.0 500 4.53 308 3.06 330
17 Clara Hagens AV'23 1129 7.2 460 5.20 355 2.98 314
18 Josine Koen Nea-Volharding 1096 7.5 403 5.88 399 2.88 294
19 Nikki Fluecht Nea-Volharding 1072 7.3 440 4.08 276 3.19 356
20 Emma Haas Nea-Volharding 1049 7.3 440 4.29 291 3.00 318
21 Ama Emechete av Bijlmer 1033 7.2 460 4.37 297 2.79 276
22 Rosan Lansink av Bijlmer 1006 7.3 440 4.89 334 2.57 232
23 Ingeborg Sanders AV'23 1001 7.5 403 4.33 294 2.93 304
24 Danielle Kalk av Edam 971 8.1 303 5.75 390 2.80 278
25 Femke Goudriaan AAC 935 7.7 368 4.37 297 2.76 270
26 Manon Conijn av Edam 920 7.6 385 4.05 273 2.72 262
27 Anna van Veelen ATOS 894 7.9 334 4.66 318 2.62 242
28 Lyanne Molenaar av Edam 884 7.8 351 3.84 257 2.79 276
29 Tamara Oudwater AAC 881 7.8 351 4.86 332 2.40 198
30 Liza de Koning Nea-Volharding 825 7.2 460 5.36 365
31 Moemtaz de Randami av Bijlmer 744 8.9 189 5.63 383 2.27 172
32 Deshny Maclean av Bijlmer 733 7.9 334 4.54 309 1.86 90
33 Rianne Smit AAC 643 8.8 202 4.21 285 2.19 156
34 Martine Bak av Edam 544 8.9 189 3.59 237 2.00 118
35 Marcha Meijer ATOS 419 8.6 229 2.36 190
36 Yosta Vegting ATOS 344 5.04 344
meisjes pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Mandy Groot av Edam 1627 9.1 587 4.05 528 36.22 512
2 Anouk Vetter AAC 1523 9.3 552 3.99 516 30.95 455
3 Laura Vetter Phanos 1438 9.2 569 3.99 516 22.57 353
4 Miriah Groenfelt Continental 1429 8.6 680 4.00 518 14.31 231
5 Renee Kapteijn Nea-Volharding 1423 9.2 569 4.07 532 20.33 322
6 Maaike Buys Phanos 1347 9.3 552 3.69 456 21.58 339
7 Willemien Slot AV'23 1343 9.3 552 3.71 460 21.00 331
8 Lisa Hogers Phanos 1319 9.7 487 3.50 418 27.41 414
9 Lesley Vork Nea-Volharding 1286 9.5 519 3.73 464 19.00 303
10 Sherelle Mijnals AAC 1248 9.2 569 3.43 404 17.08 275
11 Lilian Holst Startbaan 1243 10.1 427 3.54 426 25.48 390
12 Tjarda van der Spe av Edam 1239 9.4 535 3.50 418 17.81 286
13 Els Bulder Phanos 1236 9.7 487 3.38 394 22.73 355
13 Marije Wever Nea-Volharding 1236 9.5 519 3.50 418 18.72 299
15 Tagera Watson Continental 1212 9.6 503 3.36 390 20.11 319
16 Lindey Edel Nea-Volharding 1197 10.0 442 3.40 398 22.92 357
17 Esme van Leuveren AAC 1153 9.6 503 3.35 388 16.23 262
18 Myrthe vd Bru Startbaan 1146 10.1 427 3.51 420 18.69 299
19 Emma vanGerven AV'23 1137 10.3 399 3.64 446 18.23 292
20 Joyce Edel Nea-Volharding 1128 10.1 427 3.31 380 20.25 321
21 Rowan Duif av Edam 1110 9.8 472 3.42 402 14.62 236
22 Chanice Landolf AAC 1103 10.1 427 3.31 380 18.53 296
23 Martine van Zaling av Edam 1101 10.7 346 3.37 392 23.39 363
24 Annyke Heijke AV'23 1056 10.2 413 3.32 382 16.19 261
25 Roos de Kok AAC 1052 10.3 399 3.36 390 16.34 263
26 Esther Huffener AV'23 1046 10.0 442 3.32 382 13.81 222
27 Juliette Lebouille Phanos 1045 10.5 372 3.33 384 18.02 289
28 Anne Koelewijn Startbaan 1035 10.5 372 3.12 342 20.23 321
29 Queeny Jurel Continental 1032 10.0 442 3.09 336 15.77 254
30 Newt Monnikendam ATOS 1025 10.0 442 3.08 334 15.45 249
31 Maaike Cortjens Startbaan 1004 10.0 442 2.88 294 16.65 268
32 Jeurnine Stuger Continental 994 9.8 472 3.14 346 11.22 176
33 Britt Kersting AV'23 973 10.5 372 2.94 306 18.44 295
34 Merel van de Stelt ATOS 947 10.3 399 3.07 332 13.42 216
35 Esther Verstappen Startbaan 920 10.6 359 3.13 344 13.48 217
36 Lucia Latjes av Edam 859 10.5 372 2.90 298 11.91 189
37 Iris Hoogendoorn ATOS 831 11.0 308 2.88 294 14.19 229
38 Ledmia Baghdadi ATOS 827 11.1 296 2.80 278 15.68 253
meisjes pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Jamile Samuel Phanos 1943 8.3 741 1.45 682 7.98 520
2 Janice Babel av Bijlmer 1840 8.5 700 1.30 562 9.09 578
3 Demelza Pocorni av Bijlmer 1661 9.1 587 1.20 489 9.23 585
4 Jacky van Splunter Zaanland 1629 9.1 587 1.25 526 7.90 516
5 Gebrielle Baal AAC 1615 8.9 623 1.20 489 7.67 503
6 Coco Tolud av Bijlmer 1586 9.6 503 1.40 641 6.59 442
7 Rosa Krikke av Edam 1577 9.3 552 1.30 562 6.95 463
8 Kaoutar el Mestoui Phanos 1527 9.5 519 1.20 489 7.97 519
9 Leoni Fohr av Bijlmer 1520 9.2 569 1.15 452 7.60 499
10 Anouk de Koning av Edam 1498 9.8 472 1.20 489 8.30 537
11 Coco van Bueren Phanos 1473 9.3 552 1.20 489 6.43 432
12 Sandra Kwakman av Edam 1454 9.9 457 1.25 526 7.10 471
13 Lisa Muller AV'23 1434 9.3 552 1.05 379 7.67 503
14 Priscilla Osei-Ber Continental 1411 8.9 623 1.00 342 6.66 446
15 Avalon Stad Phanos 1380 9.9 457 1.20 489 6.46 434
16 Maria Kikusa Continental 1373 9.7 487 1.15 452 6.46 434
17 Maxime Ormskirk Startbaan 1335 9.6 503 1.10 416 6.17 416
18 Caroline van der M Startbaan 1313 9.6 503 1.10 416 5.81 394
19 Kim Visbeen AV'23 1312 9.3 552 1.05 379 5.61 381
20 Merel Lansink av Bijlmer 1299 9.6 503 1.10 416 5.59 380
21 Adinda Mendel AV'23 1288 9.9 457 1.15 452 5.57 379
22 Dewi de Wit Zaanland 1284 9.8 472 1.10 416 5.84 396
23 Anouk Lagerburg av Edam 1280 9.8 472 1.10 416 5.77 392
24 Juno Bruynen Phanos 1264 9.9 457 1.10 416 5.76 391
25 Sharon Neida Continental 1252 9.9 457 1.10 416 5.58 379
26 Amal El Abbadi AAC 1251 10.5 372 1.10 416 6.96 463
27 Richella od Heijde Zaanland 1250 9.8 472 1.00 342 6.50 436
28 Jasmijn de Nood AV'23 1226 10.1 427 1.15 452 5.09 347
29 Robin Meester Startbaan 1220 10.2 413 1.15 452 5.21 355
30 Maaike Bloem Startbaan 1205 10.7 346 1.10 416 6.62 443
31 Rianne Piets Zaanland 1168 10.6 359 1.10 416 5.80 393
32 Kristel Piets Zaanland 1159 10.5 372 1.05 379 6.03 408
33 Linda Zieverink Startbaan 1137 10.3 399 1.05 379 5.27 359
34 Kim van Doesburg AAC 1124 9.8 472 1.00 342 4.55 310
35 Leonie Koorn av Edam 1103 10.7 346 1.00 342 6.15 415
35 Ayodele Ellis Continental 1103 9.6 503 0.85 232 5.40 368
37 Soraya Monk AAC 1075 10.2 413 1.00 342 4.70 320
jongens pup C totaal 40 m sprint verspringen balwerpen
1 Deion Etman AV Bijlmer 1492 6.5 611 4.05 528 22.59 353
2 Yannik Mahieu Startbaan 1448 6.8 542 3.70 458 30.35 448
3 Mike Boelrijk Startbaan 1389 7.3 440 3.35 388 40.99 561
4 Daanisj Mahabier AV Bijlmer 1312 6.9 521 3.44 406 25.08 385
5 Andreas de Jong AV'23 1269 7.1 480 3.50 418 24.00 371
6 Dino Hendriks Startbaan 1146 7.4 422 3.30 378 22.04 346
7 Kasper Hoogervorst AV'23 1115 7.5 403 3.14 346 23.62 366
8 Lars Wagemakers Startbaan 1103 7.3 440 3.30 378 17.76 285
9 Nafoual Alani AAC 1075 7.2 460 2.91 300 19.79 315
10 Patrick Camara Monnickendam 1063 7.3 440 2.94 306 19.98 317
11 Cees Bol Zaanland 1049 7.7 368 2.78 274 26.86 407
12 Jasper Fennet Startbaan 1036 7.4 422 2.84 286 20.74 328
13 Mick van Raalte Zaanland 1033 7.4 422 2.80 278 21.14 333
14 Daniel Kappelle AV'23 1028 7.7 368 2.93 304 22.79 356
15 Ricky Altman AV'23 1025 7.4 422 3.00 318 17.73 285
16 Gylindo Offerman Nea-Volharding 1012 7.6 385 2.95 308 20.14 319
17 Maurits Tepaske Zaanland 1001 7.6 385 2.80 278 21.45 338
18 Brian Bunte Nea-Volharding 995 7.5 403 2.75 268 20.50 324
19 Levi Schuchard Nea-Volharding 957 7.5 403 3.01 320 14.54 234
20 Ryan Wiarda Nea-Volharding 882 7.7 368 2.82 282 14.37 232
21 Bas Harbering Zaanland 853 7.4 422 2.71 260 10.95 171
22 Max de Kok AAC 852 8.0 318 2.56 230 19.07 304
23 Joost Heinrich AKU 838 8.2 287 2.53 224 20.66 327
24 Ruan Bunders Zaanland 833 8.1 303 2.48 214 19.92 316
25 Jasper Bosschaart AKU 749 8.1 303 2.57 232 13.31 214
26 Sem Bende AKU 736 8.0 318 2.33 184 14.52 234
27 Loek Veerkamp Nea-Volharding 673 7.7 368 2.26 170 9.12 135
28 Bob Toussaint AKU 587 8.8 202 2.00 118 16.57 267
29 Jorin van Rijsse AKU 567 9.0 176 2.30 178 13.27 213
jongens pup B totaal 40 m sprint verspringen kogelstoten
1 Stephan van den Br AAC 1633 6.3 660 3.90 498 7.16 475
2 Jon Schouwenaar Startbaan 1408 6.6 587 3.62 442 5.58 379
3 Giancario Anson AAC 1393 6.6 587 3.55 428 5.55 378
4 Kobi Appiah av Bijlmer 1349 6.8 542 3.37 392 6.15 415
5 David Alkema AV'23 1330 6.7 565 3.44 406 5.27 359
6 Pepijn Berkenbosch av Edam 1301 7.0 500 3.34 386 6.14 415
7 Rafael Gorissen av Bijlmer 1300 7.0 500 3.37 392 6.04 408
8 Egbert Weverink AV'23 1283 7.2 460 3.35 388 6.47 435
9 Joshua Gul Phanos 1263 6.9 521 3.29 376 5.37 366
10 Max Veerkamp Phanos 1250 7.2 460 3.35 388 5.93 402
11 Jules de Bont Phanos 1225 6.9 521 3.31 380 4.75 324
12 Martijn van Ophem Zaanland 1209 6.9 521 3.08 334 5.19 354
13 Idris Sprenger AAC 1204 7.0 500 2.98 314 5.74 390
14 Joel Vennik Nea-Volharding 1200 7.1 480 3.32 382 4.95 338
15 Pjotr Buys Phanos 1166 7.1 480 3.13 344 5.01 342
16 Jordi de Jong Startbaan 1153 6.9 521 2.98 314 4.67 318
17 Jerom Meester Startbaan 1134 7.2 460 3.12 342 4.87 332
18 Sander Soekhradj Startbaan 1129 7.4 422 2.87 292 6.14 415
19 Ricardo Aberkrom av Edam 1117 7.4 422 3.16 350 5.06 345
20 Thomas Kwakman av Edam 1109 7.5 403 3.05 328 5.56 378
21 Niels Dapper AAC 1108 7.3 440 3.07 332 4.92 336
22 Koen van Raalte av Edam 1079 7.3 440 3.14 346 4.31 293
23 Marek Hessels AV'23 1059 7.3 440 3.33 384 3.56 235
24 Joriam van der Sto AV'23 1058 7.1 480 2.85 288 4.28 290
25 Thomas Lewis Phanos 1053 7.3 440 2.93 304 4.54 309
26 Scott Alink Zaanland 1048 7.5 403 2.88 294 5.14 351
26 Yorick de Man Nea-Volharding 1048 7.6 385 2.97 312 5.15 351
28 Martijn Berkers Startbaan 1033 7.6 385 2.77 272 5.52 376
29 Kaja van Bruggen Zaanland 978 7.7 368 2.93 304 4.49 306
30 Kwinti Renardus AV'23 923 7.7 368 2.74 266 4.26 289
31 Maarten Bohm Zaanland 920 8.0 318 2.56 230 5.46 372
32 Remco Craane Nea-Volharding 884 8.1 303 2.84 286 4.35 295
33 Ferdy de Boer Zaanland 787 7.9 334 2.42 202 3.76 251
jongens pup A.1 totaal 60 m sprint verspringen balwerpen
1 Konrad Burgos Startbaan 1633 8.9 623 3.88 494 36.60 516
2 Bren Meijer Nea-Volharding 1537 9.3 552 3.89 496 34.01 489
3 Wesly Zschottche Zaanland 1492 9.2 569 3.75 468 30.91 455
4 Nout schukking AKU 1450 9.3 552 3.61 440 31.19 458
5 Mick de Wit Nea-Volharding 1411 9.1 587 3.26 370 30.89 454
6 Lars Tils AKU 1331 9.6 503 3.51 420 26.92 408
6 Thom Ridderbos AV'23 1331 10.2 413 3.48 414 35.46 504
8 Michiel Westerneng av Edam 1309 10.0 442 3.83 484 24.94 383
9 Tim Schol Nea-Volharding 1303 9.8 472 3.31 380 30.56 451
10 Nicky Brouwer AKU 1284 10.0 442 3.47 412 28.77 430
11 Tim UItslager Zaanland 1275 10.4 386 3.63 444 30.06 445
12 Robin Piets av Aalsmeer 1266 9.3 552 3.24 366 22.20 348
13 Ynze Strikwerda AV'23 1249 9.7 487 3.55 428 21.20 334
14 Auke Eringa AV'23 1221 10.1 427 3.35 388 26.76 406
15 Mitchel Stroebel Startbaan 1186 9.8 472 3.37 392 20.32 322
16 Tom Eshuijs Zaanland 1174 10.4 386 3.39 396 25.61 392
17 Arnoud Zunnebeld Startbaan 1165 9.6 503 3.06 330 21.02 332
18 Jeroen Bosschaart AKU 1162 9.9 457 3.31 380 20.51 325
19 Jasper Hoek AV'23 1146 10.3 399 3.36 390 22.94 357
20 Ivo van 't Woud Startbaan 1126 10.8 333 3.30 378 27.48 415
21 Mark Wormhoudt AV'23 1124 10.4 386 3.32 382 22.85 356
22 Jan Tuyp av Edam 1120 10.5 372 3.32 382 23.57 366
23 Brian Melis Nea-Volharding 1096 10.1 427 3.06 330 21.56 339
24 Jimmy van Midden ATOS 1090 10.1 427 3.31 380 17.65 283
25 Sven Bunders Zaanland 1072 10.9 321 3.19 356 25.88 395
26 Jesper Haverkamp Startbaan 1069 10.1 427 3.41 400 15.02 242
27 Danny Kok av Edam 1062 10.7 346 3.08 334 24.82 382
27 Wouter Toering ATOS 1062 10.5 372 2.95 308 24.86 382
29 Jos Gort Nea-Volharding 1022 10.4 386 3.08 334 18.91 302
30 Wouter Heinrich AKU 979 9.8 472 3.05 328 11.39 179
31 Bouke Bouma av Edam 973 10.7 346 3.10 338 18.05 289
32 Fikri el Koua ATOS 917 10.3 399 2.84 286 14.40 232
33 Bob Beemster Zaanland 892 11.2 285 2.98 314 18.30 293
34 Matthijs Smeets AAC 838 11.3 273 2.98 314 15.54 251
35 Mike Meijer ATOS 791 11.8 218 2.49 216 22.88 357
36 Wesley Sinkeldam ATOS 664 11.9 207 2.50 218 14.79 239
37 Kevin Timman AAC 302 2.92 302
jongens pup A.2 totaal 60 m sprint hoogspringen kogelstoten
1 Robin Bak Monnickendam 1763 9.6 503 1.35 599 10.82 661
2 Liam Rozing Phanos 1711 8.7 660 1.25 526 8.08 525
3 Jasper Huisman Nea-Volharding 1645 9.3 552 1.25 526 8.88 567
4 Nicolai Versloot Phanos 1638 9.4 535 1.30 562 8.38 541
5 Max Verlint Phanos 1625 9.3 552 1.15 452 9.97 621
6 Sander Boeree Zaanland 1618 9.2 569 1.25 526 8.03 523
7 Nathan Rot Phanos 1556 9.3 552 1.25 526 7.21 478
8 Koen Smet Phanos 1555 9.4 535 1.20 489 8.18 531
9 Kevin Plomp Zaanland 1511 9.2 569 1.15 452 7.44 490
10 Dylan de Graaf Startbaan 1491 9.1 587 1.15 452 6.76 452
11 Dico Duba AKU 1478 9.6 503 1.15 452 8.03 523
12 Job Veerman av Edam 1472 9.6 503 1.15 452 7.93 517
13 Jesse Schuchard Nea-Volharding 1451 10.0 442 1.25 526 7.30 483
14 Joost van 't Schip Startbaan 1440 9.6 503 1.15 452 7.34 485
15 Thomas van Ophem Zaanland 1412 9.6 503 1.10 416 7.49 493
16 Francis Raymakers Startbaan 1394 10.0 442 1.20 489 6.96 463
17 Luuc Brans ATOS 1386 9.2 569 1.15 452 5.35 365
18 Laurens Sombroek av Edam 1356 10.1 427 1.10 416 7.85 513
19 Robbert Sier av Edam 1343 9.8 472 1.05 379 7.46 492
20 Jordi Klomp Nea-Volharding 1342 10.0 442 1.05 379 7.99 521
21 Thomas Warnaar Zaanland 1339 9.9 457 1.15 452 6.40 430
22 Stephan Amoureus Startbaan 1332 10.2 413 1.20 489 6.40 430
23 Mathijs Witbraad Startbaan 1319 9.9 457 1.10 416 6.67 446
24 Jim Leenders av Edam 1311 9.8 472 1.05 379 6.90 460
25 Daniel Schulz Nea-Volharding 1302 10.6 359 1.15 452 7.45 491
26 Jarno Vegting ATOS 1301 10.3 399 1.20 489 6.11 413
27 Jan Jaap Schokker av Edam 1238 10.2 413 1.05 379 6.66 446
28 Carlo Struik Nea-Volharding 1213 10.6 359 1.10 416 6.52 438
29 Roy Dekker Zaanland 1205 9.8 472 1.00 342 5.76 391

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 30.08.2003