Den Helder, 14 juni 2003

eindstand
estafette

Eindstand
meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Kaja vd Linden Noordkop 6.7 565 3.64 446 14.33 231 1242
2 Laura de Witte TRIAS 7.1 480 2.89 296 15.68 253 1029
3 Michelle Oud SAV 7.2 460 3.03 324 11.70 185 969
4 Manon Boukens SAV 7.5 403 3.07 332 13.42 216 951
5 Laura Strik Nova 7.1 480 2.78 274 10.46 162 916
6 Britt Lugtenburg Noordkop 7.5 403 2.70 258 13.60 219 880
7 Maaike Broekaart Noordkop 7.8 351 2.85 288 12.23 195 834
8 Denise Groot TRIAS 7.9 334 2.86 290 9.24 137 761
9 Kim Blaauw Wieringermeer 7.8 351 2.62 242 7.76 105 698
10 Anne Niara Rutte Wieringermeer 8.1 303 2.60 238 9.96 152 693
11 Debora de Lange Tas'82 0 2.66 250 5.83 255 505
12 Maaike Duivestein DOKEV 8.9 189 2.09 136 7.41 98 423
13 Demi Leek Noordkop 0 2.52 222 8.25 116 338
meisjes pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Roos Visbeen Noordkop 6.3 660 1.15 452 5.82 395 1507
2 Fiona Lindaya Hylas 6.7 565 1.00 342 4.81 328 1235
3 Lianne Barnhoorn TRIAS 6.9 521 1.05 379 4.26 289 1189
4 Lotte Brink TRIAS 7.1 480 1.00 342 5.27 359 1181
5 Simone Udding AV Texel 7.2 460 1.00 342 4.62 315 1117
6 Alissa Olofsen SAV 7.2 460 0.95 306 4.75 324 1090
7 Eline Ruiten Noordkop 7.1 480 0.90 269 4.88 333 1082
8 Anouk Heijke TRIAS 7.1 480 1.00 342 3.67 244 1066
9 Nina Noort TRIAS 7.4 422 0.95 306 4.88 333 1061
10 Heleen Wildoer SAV 6.8 542 0.85 232 3.93 264 1038
11 Jill Klaasse Noordkop 7.4 422 1.05 379 3.54 233 1034
12 Randy Bruin TRIAS 7.0 500 0.85 232 4.35 295 1027
13 Tessa Molenaar TRIAS 7.4 422 0.85 232 4.20 284 938
14 Iris Klop Noordkop 7.8 351 0.95 306 3.70 246 903
15 Grace Leeuwenburgh Noordkop 7.9 334 0.90 269 4.35 295 898
16 Sanne Bakker TRIAS 7.5 403 0.85 232 3.47 228 863
Madelon Kemper Nova 7.6 385 0.95 306 2.82 172 863
18 Emily Kuin SAV 7.3 440 0.80 196 3.45 226 862
19 Nienke Veldhuis SAV 8.0 318 0.90 269 3.87 260 847
20 Laura Catsburg Wieringermeer 8.1 303 0.85 232 3.63 241 776
21 Laura van Baar Nova 8.1 303 0.90 269 2.87 177 749
22 Beau van Ommen Noordkop 8.3 272 0.85 232 3.67 244 748
23 Leonie v Boheemen Wieringermeer 7.8 351 0.75 159 3.57 236 746
24 Fleur v Rootselaar SAV 8.7 215 0.85 232 3.52 232 679
25 Fenna Wit Wieringermeer 8.1 303 0.75 159 3.29 213 675
26 Abbey Schenk Noordkop 7.9 334 0.80 196 2.07 100 630
meisjes pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Marloes Duijn SAV 8.8 641 3.96 510 5.97 404 1555
2 Britte Duijn SAV 9.0 604 3.61 440 6.14 415 1459
3 Chrissie Broersen SAV 9.7 487 3.37 392 5.36 365 1244
4 Lenneke Beeldman TRIAS 9.5 519 3.58 434 4.14 280 1233
5 Machteld de Vries TRIAS 9.8 472 3.29 376 5.38 366 1214
6 Merei Ligteringen TRIAS 9.6 503 3.39 396 4.48 305 1204
7 Dixie vd Linden Noordkop 10.1 427 3.36 390 5.22 356 1173
8 Nathaly Timmerman Noordkop 10.0 442 3.33 384 5.01 342 1168
9 Fenna van Strien TRIAS 10.0 442 3.41 400 4.18 283 1125
10 Lesley Buur Noordkop 9.9 457 3.26 370 3.73 249 1076
11 Chandra vd Mee Noordkop 10.6 359 3.00 318 4.97 339 1016
12 Vivian van Wijk TRIAS 10.8 333 3.08 334 4.35 295 962
13 Lotte Hageman TRIAS 10.9 321 2.99 316 4.73 323 960
14 Lennie de Roo Hylas 10.8 333 2.94 306 4.44 302 941
15 Esmee Schooneman SAV 11.0 308 2.94 306 4.77 325 939
16 Imca Hensels Hylas 11.4 262 2.91 300 3.44 225 787
17 Joyce Klinkhamer TRIAS 11.7 228 2.82 282 3.61 239 749
18 Manouk Groot TRIAS 11.8 218 2.60 238 4.21 285 741
meisjes pup A.2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Soraya Smit Hylas 9.5 519 3.89 496 30.06 445 1460
2 Lisanne de Witte TRIAS 9.2 569 3.69 456 28.27 424 1449
3 Marcia Melchiot Hylas 9.2 569 3.88 494 19.33 308 1371
4 Ingrid van Maurik Noordkop 9.1 587 3.60 438 20.57 325 1350
5 Esmee Frederiks Hylas 9.6 503 3.71 460 24.92 383 1346
6 Daphne van Es DOKEV 9.2 569 3.55 428 20.63 326 1323
7 Suzanne Breed TRIAS 9.2 569 3.56 430 20.29 322 1321
8 Susan Breton SAV 9.2 569 3.42 402 20.92 330 1301
Freya Klarenbeek Hylas 9.4 535 3.53 424 21.75 342 1301
10 Saskia Liefting TRIAS 9.6 503 3.56 430 21.04 332 1265
11 Floor ter Burg Noordkop 9.4 535 3.51 420 16.96 273 1228
12 Michelle Krete Noordkop 9.5 519 3.60 438 16.43 265 1222
13 Ruth Tolhuijs Noordkop 9.6 503 3.64 446 16.59 267 1216
14 Emy Opmeer Noordkop 9.5 519 3.11 340 19.64 312 1171
15 Laura Mahieu Noordkop 9.3 552 2.96 310 17.27 278 1140
16 Robin Wijngaard SAV 9.9 457 3.40 398 16.44 265 1120
17 Lisa Brandon Hylas 10.1 427 3.35 388 18.99 303 1118
18 Frea Zwaag DOKEV 9.9 457 3.36 390 16.55 267 1114
19 Kristel Mosk DOKEV 10.0 442 3.33 384 16.95 273 1099
20 Evelien Jurriansen Noordkop 9.8 472 3.21 360 12.35 197 1029
21 Suzanne Duivestein DOKEV 10.3 399 3.28 374 13.99 225 998
22 Inge Doornbos Hylas 10.7 346 3.17 352 16.85 271 969
23 Corine Jacobs Noordkop 10.2 413 2.94 306 14.02 226 945
24 Sarah Wilms Noordkop 10.7 346 2.81 280 17.75 285 911
25 Danique Rietveld TRIAS 12.1 187 3.32 382 16.21 261 830
26 Michelle Leek Noordkop 11.2 285 2.94 306 14.32 231 822
27 Asyenka Grotewal Noordkop 11.3 273 2.84 286 13.14 211 770
28 Manuela Klappe Noordkop 12.3 167 2.51 220 6.13 67 454
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Nick Kievith Noordkop 7.4 422 3.73 464 21.28 335 1221
2 Rob ter Burg Noordkop 7.2 460 3.14 346 20.30 322 1128
3 Victor Kelderman Hylas 7.2 460 3.18 354 15.69 253 1067
4 Ruwen Gouwenberg Noordkop 7.3 440 3.08 334 13.00 208 982
5 Donaldo Mongen Noordkop 7.3 440 2.91 300 14.08 227 967
6 Rik Rullman Hylas 7.5 403 2.84 286 16.38 264 953
7 Maarten Bosch Noordkop 7.8 351 2.79 276 15.96 257 884
8 Peter de Boer SAV 7.5 403 2.64 246 13.89 224 873
9 Jarno Lely Noordkop 7.9 334 2.54 226 18.00 289 849
10 Remy Klinkhamer TRIAS 8.5 243 2.75 268 17.37 279 790
11 Pim Bakker Tas'82 8.0 318 2.72 262 9.88 150 730
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Erik Tesselaar Nova 6.9 521 1.00 342 6.48 435 1298
2 Jasper de Bles Hylas 6.8 542 1.05 379 4.97 339 1260
3 Robin Ens Nova 8.0 318 1.10 416 6.19 418 1152
4 Jesper Zwaan Wieringermeer 7.0 500 0.95 306 4.68 319 1125
5 Mathijs Damm Hylas 7.3 440 0.95 306 5.15 351 1097
6 Julian Kunst Hylas 6.9 521 0.95 306 3.90 262 1089
7 Jori Roosenburg Hylas 7.4 422 0.95 306 5.16 352 1080
8 Sander Admiraal TRIAS 7.6 385 0.90 269 5.99 405 1059
9 Lennart Jacobs Noordkop 7.5 403 1.00 342 4.59 313 1058
10 Sven Olofsen SAV 7.1 480 0.85 232 4.93 336 1048
11 Teun Loggen Noordkop 7.6 385 1.00 342 4.70 320 1047
12 Jaep Koning TRIAS 7.1 480 0.90 269 4.36 296 1045
13 Thomas Botman Nova 7.3 440 0.90 269 4.76 325 1034
14 Kees Bakker DOKEV 7.5 403 1.00 342 4.16 281 1026
15 Mark Blaauw Wieringermeer 7.6 385 0.95 306 4.66 318 1009
16 Vasko Vos Noordkop 7.3 440 0.85 232 4.71 321 993
17 Koen Rietveld Nova 7.5 403 0.85 232 4.84 330 965
18 Sietse Nijdam Hylas 7.6 385 0.90 269 4.14 280 934
19 Tijs Hofmann Nova 7.7 368 0.95 306 3.43 225 899
20 Eric Nieuwenhuizen DOKEV 8.0 318 0.70 122 4.30 292 732
21 Jos de Groot Noordkop 8.6 229 0.90 269 2.60 152 650
22 Lennart Kerkhof DOKEV 8.5 243 0.75 159 3.56 235 637
jongens pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Pascal Leeuwenburgh Noordkop 8.6 680 4.52 623 6.84 456 1759
2 Roy van Kempen DOKEV 9.4 535 4.14 546 7.18 476 1557
3 Menno Munster Hylas 9.6 503 3.82 482 7.14 474 1459
4 Jesper Zuurbier DOKEV 9.4 535 4.15 548 5.50 374 1457
5 Bram Tjalma Wieringermeer 9.7 487 3.76 470 6.20 418 1375
6 Stijn Burkels Hylas 9.7 487 3.74 466 6.00 406 1359
7 Jeremy Kindt SAV 9.6 503 3.45 408 4.75 324 1235
8 Sven Broekaart Noordkop 10.1 427 3.50 418 5.63 383 1228
9 Mike Boekhof Hylas 10.0 442 3.77 472 4.56 311 1225
10 Siebren de Bock Noordkop 10.2 413 3.54 426 5.58 379 1218
11 Hugo Vader Nova 10.2 413 3.61 440 5.34 364 1217
12 Muus Evers Hylas 10.2 413 3.42 402 5.27 359 1174
13 Roy Glas Nova 10.9 321 3.57 432 5.91 400 1153
14 Wessel de Rijk Hylas 10.1 427 3.38 394 4.50 306 1127
15 Jelmer de Reus Hylas 10.0 442 3.26 370 4.56 311 1123
16 Robbert de Nijs Nova 10.8 333 2.97 312 5.32 363 1008
17 Ezra Elhorst Noordkop 10.5 372 3.08 334 4.42 301 1007
18 Lars van der Heide Noordkop 10.5 372 3.27 372 3.86 259 1003
19 Jesse Smit Nova 10.6 359 2.93 304 4.74 323 986
20 Olmo Paardekooper TRIAS 11.2 285 2.93 304 5.24 357 946
21 Vincent Pols Noordkop 10.9 321 3.16 350 3.90 262 933
22 Rob Nijzink Noordkop 11.4 262 2.86 290 3.79 253 805
23 Mark de Nijs Wieringermeer 11.6 239 2.69 256 3.79 253 748
jongens pup A.2 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Sjoerd Dekker Noordkop 8.8 641 4.31 580 32.06 467 1688
2 Julian van Ginkel TRIAS 9.0 604 4.14 546 33.05 478 1628
3 Mark de Rijk Hylas 8.7 660 4.15 548 27.46 414 1622
4 Sam Boon SAV 9.2 569 4.03 524 35.44 504 1597
5 Jesse Lensink Hylas 8.9 623 4.18 554 22.95 358 1535
6 Davey Kievith Noordkop 9.0 604 3.88 494 23.29 362 1460
7 Bob Levering TRIAS 9.3 552 3.84 486 27.87 419 1457
8 Jerno Viergever TRIAS 9.8 472 3.65 448 37.47 525 1445
9 Bram Berkhout Nova 9.6 503 3.73 464 24.37 376 1343
10 Yordi Verkroost Hylas 9.9 457 3.68 454 26.92 408 1319
11 Florian Kelderman Hylas 9.4 535 3.81 480 18.03 289 1304
12 Floris-Jan Kerkhof DOKEV 9.2 569 3.70 458 16.39 264 1291
13 Martijn Blom SAV 9.6 503 3.45 408 24.36 376 1287
14 Casper Jansen Hylas 9.5 519 3.44 406 23.23 361 1286
15 Kars van Steenis Noordkop 9.2 569 3.22 362 22.60 353 1284
16 Johan Poland Wieringermeer 9.4 535 3.45 408 20.67 327 1270
17 Eric Dignum DOKEV 10.3 399 3.46 410 31.10 457 1266
18 Robin Boereman Hylas 9.6 503 3.61 440 20.24 321 1264
19 Maarten Elsenaar Nova 9.8 472 3.28 374 26.69 405 1251
20 Floris Stevens Hylas 9.6 503 3.25 368 21.00 331 1202
21 Jim Kruiver Nova 9.8 472 3.49 416 18.27 293 1181
22 Kevin Bhaggoe Noordkop 9.8 472 3.30 378 15.92 257 1107
23 Henk Loggen Noordkop 10.7 346 3.48 414 20.12 319 1079
24 RichardNieuwenhuize DOKEV 10.4 386 3.23 364 19.09 305 1055
25 Kay Abbink DOKEV 10.5 372 3.07 332 19.84 315 1019
26 Maarten Buitelaar Hylas 11.0 308 2.83 284 18.84 301 893
27 Mike Smith Noordkop 10.9 321 2.42 202 16.20 261 784
28 Kevin van Velzen TRIAS 11.2 285 2.77 272 10.59 164 721
jongens pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Bjorn Abbink 7.8 351 2.87 292 20.22 321 964
2 Hemayatullah Azimi 8.2 287 2.70 258 13.54 218 763
3 Kai Botman 8.2 287 2.48 214 13.30 214 715
meisjes pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Rhea Koning 7.8 351 2.82 282 10.58 164 797
2 Sherine Zwaga 8.3 272 2.28 174 8.42 120 566
3 Ieke Noort 8.2 287 2.34 186 4.82 32 505
4 Kirsten Lanting 8.7 215 2.20 158 6.98 88 461
5 Lonneke Rademakers 9.0 176 2.03 124 5.30 45 345
6 Lynn Glas 9.8 84 2.13 144 7.59 101 329
7 Marleen Bakker 13.0 0 1.77 73 4.69 28 101
8 Floor van Kampen 0 0 6.38 73 73

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 16.06.2003