Heerhugowaard, 14 juni 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Rosanna Tatti DEM 7.1 480 2.96 310 15.02 242 1032
2 Anne Molenaar av Edam 7.4 422 2.92 302 14.69 237 961
3 Lisanne Vedder Hera 7.6 385 3.03 324 13.44 216 925
4 Selina Bak av Monnickendam 7.4 422 2.73 264 14.33 231 917
5 Esther Sierksma Hollandia 7.3 440 2.66 250 12.22 194 884
6 Susan Kok av Edam 8.0 318 2.81 280 15.79 255 853
7 Manon Haakman Lycurgus 7.6 385 2.94 306 9.38 140 831
8 Loes vd Ven Lycurgus 8.7 215 2.57 232 21.66 340 787
9 Roos Lok Lycurgus 7.6 385 2.50 218 9.79 148 751
10 Renee Moraal Lycurgus 8.1 303 2.55 228 12.15 193 724
11 Esmee de Leng av Edam 8.0 318 2.41 200 11.41 180 698
12 Damar de Kruijff Lycurgus 8.8 202 2.45 208 13.25 213 623
13 Amber Bakker Hera 8.5 243 2.37 192 7.13 91 526
14 Lisa Jongewaard Lycurgus 8.3 272 2.44 206 5.23 43 521
15 Yvonne Groenveld Hera 9.0 176 2.46 210 7.93 109 495
16 Saskia John Hera 9.5 116 1.97 112 9.08 134 362
17 Whitney Tol av Edam 9.5 116 2.02 122 6.24 70 308
meisjes pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Irini Gialamatzis DEM 6.8 542 1.10 416 5.69 387 1345
2 Lisa vd Hoff DEM 7.0 500 1.05 379 5.14 351 1230
3 Milou Rossenaar av Edam 7.1 480 1.10 416 4.66 318 1214
4 Marjolein Reitsma DEM 7.6 385 1.00 342 5.19 354 1081
5 Yvette de Koning Lycurgus 7.8 351 1.00 342 4.80 327 1020
6 Soraida de Vries Hera 7.4 422 1.05 379 3.31 215 1016
7 Mandy de Ruyter Hera 7.3 440 0.90 269 4.02 271 980
8 June Perkins av Edam 7.5 403 0.90 269 4.45 303 975
9 Manon Conijn av Edam 7.8 351 1.00 342 4.07 275 968
10 Danielle Kalk av Edam 8.2 287 0.95 306 4.66 318 911
11 Roos de Vries DEM 8.2 287 0.95 306 4.60 313 906
12 Jonna Lansu Lycurgus 7.7 368 0.85 232 4.34 295 895
13 Amber Commadeur Hera 7.9 334 0.95 306 3.45 226 866
14 Jolien Tel Lycurgus 8.2 287 0.90 269 4.44 302 858
15 Isabelle vd Haagen Hollandia 8.0 318 0.85 232 4.37 297 847
16 Lyanne Molenaar av Edam 7.9 334 0.85 232 3.56 235 801
17 Renske Letema Hera 8.0 318 0.90 269 2.91 180 767
meisjes pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Mandy Groot av Edam 9.5 519 3.85 488 9.47 597 1604
2 Priscilla de Ridder Hollandia 9.0 604 3.51 420 6.84 456 1480
3 Daisy Loomans Hollandia 9.3 552 3.52 422 5.84 396 1370
4 Wendy Schelvis DEM 10.1 427 3.67 452 6.82 455 1334
5 Tjarda vd Spek av Edam 9.4 535 3.37 392 5.96 403 1330
6 Anne Bouwhuis Hollandia 10.0 442 3.48 414 6.34 427 1283
7 Nikki Peerdeman Hollandia 9.2 569 3.14 346 4.68 319 1234
8 Sifra Blom Hollandia 9.8 472 3.38 394 5.20 355 1221
9 Emma Kaatee DEM 10.0 442 3.27 372 5.94 402 1216
10 Daphne Vijn Lycurgus 10.1 427 3.18 354 5.56 378 1159
11 Margje Mul Hera 10.0 442 3.26 370 4.59 313 1125
12 Rowan Duif av Edam 9.9 457 3.28 374 4.15 281 1112
13 Marina Kerkhof Hollandia 10.2 413 3.06 330 5.23 357 1100
14 Manon Dinsbach Hollandia 10.4 386 3.29 376 4.90 334 1096
15 Belinda Overes DEM 10.4 386 3.17 352 5.08 347 1085
16 Rosalie Zwagerman DEM 11.0 308 3.15 348 5.68 386 1042
17 Lucia Latjes av Edam 10.6 359 3.34 386 4.14 280 1025
18 Larissa Pankow av Edam 10.7 346 2.92 302 4.28 290 938
19 Michelle Zuurbier Hera 10.7 346 2.80 278 4.52 308 932
20 Martine v Zalinge av Edam 12.0 197 3.30 378 4.83 330 905
21 Merel Bakker Hera 10.7 346 2.78 274 4.19 284 904
22 Elke Oudejans av Edam 11.6 239 2.92 302 4.48 305 846
23 Emma de Haas DEM 12.2 177 2.72 262 5.55 378 817
24 Priscilla Roskam av Edam 11.4 262 2.54 226 4.57 311 799
25 Katinka John Hera 11.5 250 2.54 226 4.45 303 779
26 Inoka Post Hera 11.5 250 2.65 248 4.05 273 771
27 Wies Tesselaar DEM 12.1 187 2.82 282 4.36 296 765
28 Nastasha Wijers Hera 11.8 218 2.46 210 3.53 233 661
29 Mare Purkins av Edam 11.8 218 2.11 140 4.05 273 631
meisjes pup A2 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Rosa Krikke av Edam 9.1 587 4.23 564 26.43 402 1553
2 Kirsten Visser DEM 9.5 519 4.00 518 34.03 489 1526
3 Intan Pool Hera 8.9 623 3.82 482 23.74 368 1473
4 Natascha Wijnker Hera 9.2 569 3.62 442 28.44 426 1437
5 Nicole Schouten Lycurgus 9.3 552 3.80 478 21.42 337 1367
6 Dana Fokke Hollandia 9.4 535 3.80 478 21.23 335 1348
7 Sandra Kwakman av Edam 9.8 472 3.70 458 27.04 409 1339
8 Anouk de Koning av Edam 10.0 442 3.67 452 28.38 425 1319
9 Stacey Vonk Hera 9.2 569 3.46 410 21.15 333 1312
10 Eline Spoelstra Lycurgus 9.5 519 3.80 478 18.56 297 1294
11 Iris Lok Lycurgus 9.6 503 3.50 418 23.80 369 1290
12 Anouk Lagerburg av Edam 9.7 487 3.55 428 18.33 293 1208
13 Marisa Tatti DEM 10.1 427 3.60 438 21.56 339 1204
14 Maaike van Rijn Lycurgus 10.1 427 3.46 410 18.44 295 1132
15 Inge Folkers DEM 10.5 372 3.48 414 21.97 345 1131
16 Laurien vd Maas DEM 10.4 386 3.33 384 19.20 306 1076
17 Lieke Kuiper Hera 10.4 386 3.17 352 20.35 322 1060
18 Wendy vd Velden Lycurgus 10.6 359 3.20 358 21.74 341 1058
19 Leonie Koorn av Edam 10.8 333 3.13 344 20.98 331 1008
Talisa Kok Hollandia 10.6 359 3.15 348 18.85 301 1008
21 Lianne Kwakman av Edam 11.1 296 3.11 340 21.34 336 972
22 Miantha Kries DEM 11.1 296 3.12 342 21.09 333 971
23 Sophie Kemper av Edam 11.6 239 2.53 224 15.57 251 714
24 Cynthia Raaijman Hollandia 11.6 239 2.66 250 9.93 151 640
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Bas Zwolsman Lycurgus 7.3 440 3.00 318 19.46 310 1068
2 Sam Huigen Hera 7.7 368 2.86 290 25.66 392 1050
3 Patrick Cammera av Monnickendam 7.4 422 2.72 262 21.64 340 1024
4 Pekka Eeken Hera 7.5 403 2.97 312 18.04 289 1004
5 Pepijn Walstra Lycurgus 7.2 460 2.52 222 19.67 313 995
6 Sean Meijer Lycurgus 8.1 303 2.66 250 20.28 321 874
7 Steven Carton DEM 7.7 368 2.60 238 15.80 255 861
8 Bjorn Muskee DEM 7.8 351 2.78 274 14.15 228 853
9 Rems Neele Lycurgus 8.2 287 2.63 244 18.83 301 832
10 Joel de Jong Hollandia 7.8 351 2.47 212 15.52 250 813
11 Mischa Wassenaar Hera 8.1 303 2.55 228 17.19 276 807
12 Jerome Busquet Hera 8.4 257 2.49 216 16.46 265 738
13 Tim Houter Hera 8.4 257 2.17 152 14.73 238 647
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Lasse Liebrand Hollandia 6.7 565 1.10 416 5.85 397 1378
2 Sven de Jong Hollandia 7.2 460 1.20 489 5.25 358 1307
3 Joost Zuiderwijk DEM 7.1 480 1.15 452 5.09 347 1279
4 Nino Kraayer Lycurgus 7.0 500 1.15 452 4.67 318 1270
5 Filip vd Hoven Hera 7.1 480 1.15 452 4.90 334 1266
6 Jonathan Hielkema Hollandia 7.1 480 1.10 416 4.90 334 1230
7 Pepijn Berkenbosch av Edam 7.1 480 1.05 379 4.83 330 1189
Wouter Vaneker DEM 7.4 422 1.10 416 5.14 351 1189
9 Roel Dijkstra av Monnickendam 7.6 385 1.10 416 5.46 372 1173
10 Thomas Kwakman av Edam 7.6 385 1.15 452 4.62 315 1152
11 Calvin Bos Lycurgus 7.2 460 0.95 306 5.06 345 1111
12 Andrew Vriend Lycurgus 7.4 422 0.95 306 5.20 355 1083
13 Luc Does DEM 7.4 422 1.05 379 4.04 272 1073
14 Jeroen Vonk av Monnickendam 7.8 351 1.05 379 4.95 338 1068
15 Alexandros Visser Lycurgus 7.4 422 1.00 342 4.27 290 1054
16 Koen van Raalte av Edam 7.4 422 0.95 306 4.70 320 1048
Lucas Vaerewijck Hollandia 7.4 422 0.95 306 4.69 320 1048
18 Patrick Spaan Lycurgus 7.6 385 1.00 342 4.45 303 1030
19 Bastian de Jong Hollandia 7.5 403 1.00 342 3.91 263 1008
20 Daan Jesper Kars Lycurgus 7.7 368 0.95 306 4.77 325 999
21 Jeroen v Muiswinkel Hera 7.3 440 0.85 232 3.86 259 931
22 Stefan Heijne Lycurgus 8.2 287 1.00 342 4.39 298 927
23 Niels Katsma Hera 7.7 368 0.95 306 3.64 241 915
24 Ricardo Aberkrom av Edam 7.9 334 0.90 269 4.26 289 892
25 Tom Sistermans Lycurgus 8.0 318 0.95 306 3.74 249 873
26 Max Meertens DEM 8.4 257 0.95 306 4.40 299 862
27 Richard Engel Hera 7.2 460 0.80 196 2.98 186 842
28 Leon vd Velden Lycurgus 7.9 334 0.85 232 3.29 213 779
29 Kristiaan Letema Hera 9.0 176 0.90 269 3.22 207 652
30 Mathijs de Moel Hera 8.4 257 0.80 196 2.55 147 600
31 Marc Fennema Hera 9.5 116 0.85 232 3.22 207 555
jongens pup A1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Lennox Vellema DEM 10.0 442 3.78 474 10.35 639 1555
2 Thomas Hoogerbrugg Lycurgus 9.7 487 3.70 458 6.86 458 1403
3 Arnoux Breek Hera 10.4 386 3.48 414 6.90 460 1260
4 Jochem Witte Hera 10.1 427 3.36 390 5.79 393 1210
5 Michiel Westerneng av Edam 10.2 413 3.50 418 5.53 376 1207
6 Jaap de Wit DEM 9.9 457 3.53 424 4.60 313 1194
7 Elon Wallert Mon.dam 10.4 386 3.39 396 5.77 392 1174
8 Jesper Dekker DEM 10.8 333 3.30 378 6.80 454 1165
9 Jan Tuyp av Edam 10.8 333 3.30 378 6.14 415 1126
10 Darnell Triebel Lycurgus 10.2 413 3.25 368 4.96 338 1119
11 Jasper vd Peet Mon.dam 10.7 346 3.07 332 5.95 403 1081
12 Danny Kok av Edam 11.0 308 2.98 314 6.43 432 1054
13 Tim Meertens DEM 11.1 296 3.15 348 5.45 371 1015
14 Harley Hagedoorn DEM 10.9 321 3.07 332 5.20 355 1008
15 Yoeri Walstra Lycurgus 11.1 296 3.08 334 5.50 374 1004
16 Nigel Hoope Hera 10.9 321 3.11 340 4.38 298 959
17 Joost Walgien Hera 10.9 321 2.88 294 4.62 315 930
18 Bouke Bouma av Edam 11.2 285 3.05 328 4.56 311 924
19 Dominique Vogel Hera 11.7 228 2.46 210 4.83 330 768
jongens pup A2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Mike Rumping DEM 9.5 519 4.03 524 33.98 488 1531
2 Robin Bak Mon.dam 9.8 472 3.94 506 38.23 533 1511
3 Martijn Schipper Hollandia 9.7 487 3.85 488 28.54 427 1402
4 Stefan Vlak Hera 9.4 535 3.80 478 25.12 386 1399
5 Wessel Schilders Mon.dam 9.8 472 3.92 502 26.86 407 1381
6 Laurens Sombroek av Edam 9.7 487 3.77 472 27.85 419 1378
7 Bruney Blei Hollandia 9.7 487 3.76 470 27.10 410 1367
8 Mike Fokke Hollandia 9.6 503 3.80 478 21.18 334 1315
9 Lars Tesselaar DEM 10.1 427 3.42 402 28.53 427 1256
10 Robert Sier av Edam 10.0 442 3.58 434 23.81 369 1245
11 Max van Beveren Hollandia 10.2 413 3.56 430 23.36 363 1206
12 Mitchel de Jong Hollandia 10.1 427 3.35 388 25.24 387 1202
13 Jim Leenders av Edam 10.5 372 3.58 434 25.34 388 1194
14 Victor Strijbis Hera 9.7 487 3.37 392 19.41 309 1188
15 Jan Jaap Schokker av Edam 10.4 386 3.33 384 26.67 405 1175
16 Tim Zuiderwijk DEM 10.7 346 3.24 366 29.96 444 1156
17 Danny Honing Lycurgus 10.4 386 3.17 352 24.20 374 1112
18 Jorrit Carton DEM 10.1 427 3.14 346 21.16 334 1107
19 Bastiaan Hondema Lycurgus 9.9 457 3.25 368 16.65 268 1093
20 Jop Duijn Lycurgus 10.2 413 3.30 378 15.33 247 1038
21 Sil Molenaar av Edam 11.3 273 2.73 264 33.00 478 1015
22 Jerry de Jong Lycurgus 10.8 333 3.10 338 20.61 326 997
23 Stefan Laan DEM 11.4 262 3.07 332 24.15 373 967
24 Robin de Munk DEM 11.2 285 2.63 244 21.90 344 873
25 Bart Berger Hera 11.7 228 2.73 264 15.21 245 737
26 Rutger vVreedendaal Lycurgus 0 3.14 346 22.18 347 693
27 Martijn Moraal Lycurgus 13.1 94 2.38 194 11.31 178 466
jongens pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Niels Apeldoorn Hera 7.8 351 2.74 266 19.19 306 923
2 Niels Kwakman av Edam 8.3 272 2.42 202 17.93 288 762
3 Tijs vd Veldt DEM 8.1 303 2.26 170 14.77 238 711
4 Tony van Diepen Hera 8.5 243 2.37 192 12.60 201 636
5 Vincent van Brakel Hera 8.9 189 2.51 220 12.12 193 602
6 Olaf Witte Hera 8.9 189 2.43 204 12.77 204 597
7 Bas Katsma Hera 8.8 202 2.47 212 11.28 177 591
8 Jan Eeken Hera 8.6 229 2.38 194 10.57 164 587
9 Jurgen Schilders av Monnickendam 9.2 151 2.27 172 12.83 205 528
meisjes pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal
1 Mariska Tuyp av Edam 8.5 243 2.46 210 8.53 122 575
2 Sanne Oldewarris DEM 8.7 215 2.51 220 9.11 134 569

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.06.2003