Castricum, 14 juni 2003

eindstand
estafette

Eindstand
meisjes pup C 40m ver bal totaal
1 Sophie Klumper Kombijsport 7.0 3.68 18.29 1247
2 Lentine Klaassen av Castricum 7.8 3.25 14.49 953
3 Kim van Egten Zaanland 7.8 2.77 11.85 811
4 Eefje Lips Suomi 8.4 2.40 11.73 641
5 Tessa Lamers Zaanland 8.3 2.34 8.04 569
meisjes pup B 40m hoog kogel totaal
1 Willie Vogel Suomi 7.4 1.00 5.26 1123
2 Juul Klatser kav Holland 7.2 0.95 4.17 1048
3 Romee von Ballusec kav Holland 7.2 0.90 4.45 1032
4 Lisa Both kav Holland 7.6 1.00 4.41 1027
5 Sanne de Boer Suomi 7.2 0.90 4.39 1027
6 Merel Kok av Castricum 7.7 0.85 4.78 926
7 Anne Wagenaar Suomi 8.0 0.95 2.95 808
8 Julia Dijkstra kav Holland 8.3 0.90 3.83 797
9 Luna Hotting Zaanland 7.8 0.80 3.63 788
10 Agnes Klosko av Haarlem 8.2 0.80 3.89 744
11 Robbey Scheffer Suomi 8.1 0.85 2.78 703
12 Mila Emmer Zaanland 8.4 0.70 3.71 626
meisjes pup A.1 60m kogel ver totaal
1 Lisa Lagrand av Castricum 9.6 6.63 3.85 1435
2 Josien Galama Suomi 9.8 6.18 3.29 1265
3 Iris Rozeboom Suomi 10.0 6.48 3.03 1201
4 Quinta Kok av Castricum 10.2 6.30 3.18 1191
5 Lisa van Dijck av Haarlem 10.0 4.31 3.57 1167
6 Bianca de Roode Suomi 10.2 5.64 3.12 1138
7 Nikki Rijs Suomi 10.3 5.68 3.11 1125
8 Odile Jansen kav Holland 10.4 4.80 3.46 1123
9 Amee Hurkmans av Castricum 10.3 5.16 3.21 1111
10 Susanne v Berkom Suomi 10.1 4.47 3.15 1079
11 Zoe van Schie av Haarlem 10.3 4.29 3.00 1008
12 Jildou Gorter kav Holland 10.6 4.70 2.93 983
13 Maud vd Wurf av Castricum 10.6 3.99 3.10 966
14 Annabel v Toledo av Castricum 11.7 5.43 2.96 908
15 Sanne Gersonius av Castricum 11.0 4.79 2.75 903
16 Nikki Buiting kav Holland 11.6 4.93 3.02 897
17 Rowan Vinke Suomi 11.0 4.70 2.73 892
18 Caroline Smit av Castricum 11.5 5.16 2.77 874
19 Janna vd Berg kav Holland 11.4 4.93 2.71 858
20 Petra Boeree Zaanland 11.7 5.47 2.70 858
21 Lisanne de Ruijter av Haarlem 11.7 5.01 2.78 844
22 Nadia van Alten Suomi 11.3 4.03 2.90 843
23 Charity Goeloe Zaanland 12.0 6.21 2.46 826
24 Bo Massier Suomi 11.8 4.86 2.75 818
25 Mandy Drommel Suomi 11.0 4.43 2.38 803
26 Zoe Verdonk kav Holland 11.1 3.50 2.72 788
27 Anna Schoonen kav Holland 12.2 5.15 2.47 740
28 Annick Breedt Brui av Castricum 12.3 4.16 2.64 694
29 Anna Oroschin av Haarlem 12.7 2.81 2.45 508
meisjes pup A.2 60m bal ver totaal
1 Jacky van Splunter Zaanland 9.4 26.54 3.85 1426
2 Katinka Becker av Haarlem 9.6 20.12 3.72 1284
3 Dewi de Wit Zaanland 10.1 23.05 3.72 1248
4 Jeske Walgers av Castricum 9.7 17.90 3.72 1236
5 Melanie Boonstra Suomi 10.1 24.70 3.31 1187
6 Marlou Mens av Haarlem 9.6 13.17 3.70 1172
7 Inge Braam Suomi 9.7 13.34 3.74 1167
8 Karin Boot kav Holland 10.3 16.35 3.59 1098
9 Gaby Verhoeff Zaanland 10.1 18.59 3.28 1098
10 Robin Schon Suomi 10.1 13.00 3.54 1061
11 Kristel Piets Zaanland 10.7 18.89 3.45 1056
12 Gina Overkleeft kav Holland 10.8 22.76 3.21 1048
13 Chantal Roosen kav Holland 10.4 16.65 3.35 1042
14 Fayette Klaassen av Castricum 10.5 18.00 3.28 1035
15 Anne Kramer Zaanland 10.2 14.25 3.25 1011
16 Richella od Heijde Zaanland 10.2 16.09 3.07 1004
17 Elissa van Rixel Suomi 10.4 13.31 3.30 978
18 Charlotte Leitner av Castricum 10.5 13.31 3.36 976
19 Julia van Egeraat kav Holland 10.8 14.93 3.35 962
20 Priscilla Warink Suomi 11.0 13.54 3.26 896
21 Shauni Schaft av Castricum 10.9 11.37 3.09 836
jongens pup C 40m ver bal totaal
1 Thom de Haan kav Holland 7.6 3.15 24.49 1111
2 Florian v Heijning kav Holland 7.5 3.14 23.14 1109
3 Mick van Raalte Zaanland 7.4 2.87 19.26 1021
4 Rens Winkel Suomi 7.9 2.68 27.43 1002
5 Mitchel Mes kav Holland 8.3 2.69 24.30 903
6 Thijmen Wiltink kav Holland 7.8 3.01 13.36 886
7 Cees  Bol Zaanland 8.3 2.62 21.55 853
8 Ruan Bunders Zaanland 8.3 2.60 19.58 822
9 Ivo Bodin Suomi 8.4 2.60 19.55 806
10 Patrick Teeuwen av Haarlem 8.5 2.78 17.39 796
11 Jean-luc Overkamp av Haarlem 8.3 2.65 16.48 786
12 Maurits Tepaske Zaanland 8.4 2.64 16.05 762
13 Hugo Bender Suomi 8.6 2.28 16.77 673
14 Guus Schroder av Castricum 8.3 2.31 12.09 644
15 Sten Govers kav Holland 8.2 2.34 10.74 640
16 Guido van Hout kav Holland 9.1 2.23 11.94 516
17 Mitchell Warink Suomi 9.9 1.89 11.05 341
jongens pup B 40m hoog kogel totaal
1 Menno vd Steen Suomi 7.4 1.10 6.20 1256
2 Vester van Heijnin kav Holland 7.0 1.00 5.61 1223
3 Jimmy Boonstra Suomi 7.1 0.90 5.89 1148
4 Thom Tonis kav Holland 7.3 0.95 5.78 1138
5 Rienk d Weerd av Castricum 7.3 0.95 4.90 1080
6 Martijn v Ophem Zaanland 7.8 0.95 5.17 1010
7 Hidde Koot kav Holland 7.7 0.95 4.80 1001
8 Scott Alink Zaanland 7.7 0.95 4.78 1000
9 Cornelius Kersten Suomi 7.5 0.90 4.58 984
10 Rowan Wilms kav Holland 7.2 0.90 3.68 974
11 Koen Revers av Castricum 8.0 1.00 4.29 951
12 Noud Bruin kav Holland 7.9 0.90 5.02 946
13 Ruben Wesselink Suomi 8.0 0.95 4.57 935
14 Laurens Kamps kav Holland 7.7 0.90 3.96 903
15 Jesse Kramer Zaanland 7.4 0.85 3.65 896
16 Jeroen Woning kav Holland 8.1 0.80 5.29 860
17 Maarten Bohm Zaanland 8.3 0.90 4.38 839
18 Ranes Rioza kav Holland 8.2 0.80 3.89 744
19 Erik Emondt av Castricum 8.8 0.75 4.18 644
jongens pup A.1 60m ver kogel totaal
1 Joris Hollander av Castricum 9.5 4.02 7.34 1526
2 Wesley Zschottche Zaanland 9.5 3.65 7.46 1459
3 Bob van Leeuwen Suomi 10.1 3.53 7.99 1372
4 Tim Uitslager Zaanland 10.3 3.61 7.69 1343
5 Jelle Venema Suomi 10.0 3.67 5.61 1275
6 Machiel Smits kav Holland 10.1 3.52 5.90 1249
7 Ludo Vahle kav Holland 10.2 3.21 6.79 1226
8 Wytze Blom Suomi 10.2 3.40 5.44 1181
9 David Soff kav Holland 10.2 3.07 6.43 1177
10 Tom Eshuijs Zaanland 10.7 3.39 6.28 1165
11 Dik de Groot av Haarlem 10.6 3.20 6.40 1147
12 Bob Beemster Zaanland 10.2 3.10 5.40 1119
13 Xander Henneman Suomi 10.6 3.29 5.42 1104
14 Ilmar Hansen Suomi 10.6 3.15 5.63 1090
15 David Zomerdijk Suomi 10.2 3.01 5.15 1084
16 Sven Bunders Zaanland 10.8 3.23 5.57 1076
17 Koen Munk kav Holland 10.4 3.09 5.15 1073
18 Joren Canisius Zaanland 11.0 2.95 6.64 1061
19 Tom Kruijff Suomi 10.8 3.29 4.95 1047
20 Niels Winkel Suomi 10.9 3.02 5.71 1031
21 Steven van Dorp Suomi 11.4 2.88 6.73 1006
22 Arjan Vogel Suomi 11.1 3.05 4.19 908
23 Wisse Vink kav Holland 11.0 2.91 4.37 905
24 Guido Meeuwes av Haarlem 11.2 2.85 4.83 903
25 Mathijs Phernambuc kav Holland 11.2 2.76 4.70 875
26 Martijn Tepaske Zaanland 11.6 2.67 5.62 873
27 Luuk Oudendijk Suomi 11.0 2.64 4.65 871
28 Yorick van Berkel kav Holland 11.7 2.80 5.04 850
29 Patrick Jore Suomi 11.1 2.56 3.58 763
jongens pup A.2 60m ver bal totaal
1 Lars Hogendijk Suomi 9.1 4.07 32.26 1589
2 Roy Jansen kav Holland 9.4 4.20 33.75 1579
3 Silvan Stroet kav Holland 9.8 3.75 38.32 1474
4 Sander Boeree Zaanland 9.4 3.98 27.70 1466
5 Matthijs Buchli Suomi 9.5 4.02 27.44 1455
6 Jeroen Teeuwen av Haarlem 9.3 4.29 20.57 1453
7 Sibren d Weerd av Castricum 9.6 4.02 27.46 1439
8 Kevin Plomp Zaanland 9.5 3.75 29.08 1420
9 Ruerd  Piek Suomi 9.6 4.02 25.00 1409
10 Roy de Groot av Haarlem 9.5 3.94 22.49 1377
11 Wouter Klumper Kombijsport 10.0 3.92 26.05 1341
12 Anner de Jong av Haarlem 9.5 3.81 20.69 1326
13 Thomas Buters Suomi 9.7 3.98 19.85 1316
14 Thomas van Ophem Zaanland 9.7 3.72 20.61 1275
15 Felix von Ballusec kav Holland 10.4 3.47 25.25 1185
16 Jasper Weber Suomi 10.6 3.56 22.50 1141
17 Vincent v Helvoort Suomi 10.2 3.41 19.58 1125
18 Sepp Kotten av Castricum 10.7 3.38 22.96 1098
19 Vincent Dijkstra kav Holland 10.7 3.43 21.30 1086
20 Thomas Warnaar Zaanland 10.3 3.23 20.33 1085
21 Roy Dekker Zaanland 10.4 3.23 19.90 1066
22 Tijmen de Vries Zaanland 10.6 3.52 16.94 1054
23 Rens vd Wurf av Castricum 10.5 3.12 21.15 1047
24 Krijn Schagen av Castricum 10.7 3.49 16.15 1022
25 Thijs Mooij av Castricum 11.0 3.19 12.98 872
26 Fabian Bender Suomi 10.7 3.05 10.52 837
27 Patryk Klosko av Haarlem 12.0 2.89 19.09 798
jongens pup Mini 40m ver bal totaal
1 Mathijs Mees kav Holland 8.7 2.73 29.30 915
2 Stiven Al kav Holland 7.9 2.90 16.51 898
3 Wessel Koot kav Holland 8.5 2.40 14.75 679
4 Jelle Blom Suomi 8.8 2.41 13.04 611
5 Daniel Bohm Zaanland 8.7 2.09 14.47 584
6 Jouke Schotanus Suomi 9.5 1.91 12.15 409
7 Koen Kersten Suomi 9.3 2.02 9.53 404
8 Oliver Kersten Suomi 9.6 2.03 8.13 342
9 Marc Eshuijs Zaanland 10.4 2.06 14.59 387
10 Leon Eshuijs Zaanland 10.1 1.94 6.81 240
meisjes pup Mini 40m ver bal totaal
1 Naomi Goeloe Zaanland 7.9 2.60 11.71 757
2 Anouk Wilmsen Zaanland 9.6 2.06 8.65 360
3 Lisa van Egten Zaanland 11.4 2.13 7.54 245

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 22.05.2003