Amsterdam (AV'23), 14 juni 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwepen totaal
1 Salmaat Mamam AV Bijlmer 7.1 480 3.14 346 19.59 312 1138
2 Lisa Adrichem NEA Volharding 7.3 440 3.31 380 18.80 300 1120
4 Aisis Wartes AV Bijlmer 7.3 440 3.06 330 11.24 176 946
5 Nina van Velzen AV 23 7.5 403 3.09 336 10.76 167 906
6 Rianne Hoogvliet Haarlemmermeer 8.1 303 2.92 302 18.27 293 898
8 Nancy Schijffelen AV 23 7.6 385 3.03 324 10.19 156 865
9 Eline Appelboom AV 23 8.3 272 2.91 300 15.37 248 820
10 Kaya van Pol AV 23 7.7 368 2.57 232 12.49 199 799
11 Marianne Teng AV 23 7.9 334 2.99 316 9.63 145 795
14 Margaux Jonkers AV 23 8.3 272 2.76 270 11.30 178 720
18 Lauri Rikveld AV 23 10.0 63 1.82 83 6.96 87 233
meisjes pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Roos ter Voort NEA Volharding 6.8 542 1.10 416 4.51 307 1265
2 Tessa Strijp AV 23 7.0 500 1.10 416 4.92 336 1252
3 Cheynne Sinsy Continental Sport 6.8 542 1.05 379 3.76 251 1172
4 Sherada Boukhari AV 23 6.9 521 1.00 342 4.03 272 1135
5 Ama Emechete AV Bijlmer 7.2 460 1.00 342 4.68 319 1121
6 Josine Koen NEA Volharding 7.3 440 1.00 342 4.94 337 1119
7 Rosan Lansink AV Bijlmer 7.4 422 0.95 306 5.04 344 1072
8 Clara Hagens AV 23 7.7 368 1.10 416 3.87 260 1044
9 Ingeborg Sanders AV 23 7.6 385 1.00 342 4.07 275 1002
10 Deshny MacLean AV Bijlmer 7.8 351 0.85 232 6.00 406 989
11 Liza de Koning NEA Volharding 7.3 440 0.75 159 5.34 364 963
12 Emma Haas NEA Volharding 7.5 403 0.90 269 3.74 249 921
13 Anna van Veelen Atos 7.9 334 0.95 306 4.08 276 916
14 Yosta Vegting Atos 8.1 303 0.90 269 4.70 320 892
15 Nikki Fluecht NEA Volharding 7.4 422 0.85 232 3.36 219 873
16 Laura van der Harst AV 23 7.7 368 0.85 232 3.54 233 833
17 Noa Defesche AV 23 8.0 318 0.90 269 3.44 225 812
18 Kimberley Birkhof AV 23 7.6 385 0.85 232 2.99 187 804
19 Ivy Dijkstra Atos 7.7 368 0.80 196 3.54 233 797
20 Luk van Leeuwen Atos 7.9 334 0.90 269 3.04 192 795
21 Michelle Peters AV 23 8.0 318 0.90 269 3.06 193 780
22 Moemtaz de Randamie AV Bijlmer 8.9 189 0.85 232 4.81 328 749
23 Ruth Willems AV 23 8.0 318 0.75 159 3.13 199 676
24 Lotte Slim AV 23 8.4 257 0.80 196 3.33 216 669
25 Hanna Dohle AV 23 8.6 229 0.80 196 2.71 162 587
meisjes pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Miriah Groenfelt Continental Sport 8.8 641 4.10 538 5.43 370 1549
2 Renee Kapteijn NEA Volharding 9.4 535 3.85 488 5.20 355 1378
3 Sasha van Eerten AV 23 9.4 535 3.49 416 5.48 373 1324
4 Joyce Edel NEA Volharding 9.7 487 3.44 406 6.03 408 1301
5 Lesley Vork NEA Volharding 9.5 519 3.50 418 5.21 355 1292
6 Emma van Gerven AV 23 9.8 472 3.41 400 5.91 400 1272
7 Willemien Slot AV 23 9.6 503 3.45 408 5.13 350 1261
8 Rianne Pessel NEA Volharding 9.2 569 3.42 402 4.16 281 1252
9 Marije Weverspringen NEA Volharding 9.5 519 3.16 350 5.30 361 1230
10 Fee Binnekade NEA Volharding 10.1 427 3.44 406 5.46 372 1205
11 Queeny Jurel Continental Sport 9.7 487 3.35 388 4.27 290 1165
12 Lindey Edel NEA Volharding 10.0 442 3.45 408 4.61 314 1164
13 Chynna Jansen NEA Volharding 9.8 472 3.28 374 4.49 306 1152
14 Esther Huffener AV 23 9.8 472 3.37 392 4.17 282 1146
15 Britt Kersting AV 23 9.9 457 3.12 342 4.71 321 1120
16 Annyka Heijke AV 23 10.3 399 3.27 372 4.55 310 1081
17 Lisa Haas NEA Volharding 10.3 399 3.35 388 4.29 291 1078
18 Jeurnine Stuger Continental Sport 10.1 427 3.20 358 4.07 275 1060
19 Catha de Jong AV 23 10.7 346 3.00 318 5.50 374 1038
20 Simone Guit NEA Volharding 10.1 427 3.07 332 4.06 274 1033
21 Newt Monnickendam Atos 10.5 372 2.82 282 5.32 363 1017
22 Sammie Jansen AV 23 10.7 346 3.05 328 4.89 334 1008
23 Iris Hoogendoorn Atos 9.8 472 2.51 220 4.45 303 995
24 Eline Valk AV 23 10.4 386 2.94 306 4.39 298 990
25 Shenelva Lobles Continental Sport 9.7 487 2.33 184 4.50 306 977
26 Ledmia Baghdadi Atos 10.9 321 2.77 272 4.78 326 919
27 Rosanne Braak AV 23 10.7 346 2.91 300 3.92 263 909
28 Merel v.d. Stelt Atos 10.7 346 2.92 302 3.49 229 877
29 Marlene Thissen AV 23 11.4 262 2.94 306 4.14 280 848
30 Tanasha Pijloo AV 23 11.0 308 2.54 226 4.35 295 829
31 Sasja Voet AV 23 11.4 262 2.78 274 4.17 282 818
meisjes pup A.2 60 m sprint verspringen balwepen totaal
1 Demelza Pocorni AV Bijlmer 9.1 587 4.50 619 36.97 520 1726
2 Janice Babel AV Bijlmer 8.6 680 4.72 664 24.76 381 1725
3 Lisa Muller AV 23 9.0 604 4.16 550 27.38 413 1567
4 Coco Tolud AV Bijlmer 9.1 587 3.72 462 27.46 414 1463
5 Prisilla Osei-Bergw. Continental Sport 9.0 604 3.89 496 18.40 294 1394
6 Merel Lansink AV Bijlmer 9.7 487 3.99 516 25.15 386 1389
7 Nannet Schuring Atos 9.7 487 3.85 488 25.01 384 1359
8 Isabel Breewel AV Bijlmer 9.5 519 3.73 464 24.26 375 1358
9 Jamila Vriesman AV 23 9.7 487 4.08 534 20.97 331 1352
10 Irene Kranendonk Atos 9.5 519 4.04 526 18.68 299 1344
11 Leoni Fohr AV Bijlmer 9.5 519 3.64 446 22.57 353 1318
12 Ayodele Ellis Continental Sport 9.6 503 3.60 438 21.64 340 1281
13 Kim Visbeen AV 23 9.5 519 3.83 484 14.19 229 1232
14 Jasmijn de Nood AV 23 9.9 457 3.78 474 16.76 270 1201
15 Adinda Mendel AV 23 10.0 442 3.53 424 20.82 329 1195
16 Tamara Adonis NEA Volharding 9.6 503 3.78 474 13.43 216 1193
17 Sharon Neida Continental Sport 9.9 457 3.33 384 17.50 281 1122
18 Ama Appiah AV Bijlmer 9.6 503 3.38 394 13.77 222 1119
19 Maria Kikusa Continental Sport 9.7 487 3.11 340 14.40 232 1059
20 Zola Blind AV 23 10.1 427 3.21 360 12.91 207 994
21 Vera Schoonackers AV 23 10.6 359 3.40 398 13.69 220 977
22 Julie v.d. Post AV 23 10.9 321 3.29 376 14.94 241 938
23 Lotte v.d. Post AV 23 10.5 372 2.81 280 12.19 194 846
Btissame El Morabet AV 23 11.1 296 3.01 320 14.26 230 846
25 Cleo Berenbroek AV Bijlmer 11.2 285 2.93 304 12.97 208 797
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwepen totaal
1 Deion Etman AV Bijlmer 6.3 660 3.78 474 16.23 262 1396
2 Daanisj Mahabier AV Bijlmer 7.0 500 3.25 368 24.56 378 1246
3 Andreas de Jong AV 23 7.2 460 3.31 380 22.95 358 1198
4 Kiowa Kamaansing AV Bijlmer 7.0 500 3.11 340 19.47 310 1150
5 Ricky Altman AV 23 7.5 403 2.86 290 20.03 318 1011
6 Levi Schuchard NEA Volharding 7.3 440 3.13 344 13.92 224 1008
7 Daniel Kapelle AV 23 7.9 334 2.98 314 21.41 337 985
8 Denzel Pocorni Continental Sport 7.3 440 2.80 278 15.16 245 963
9 Ryan Wiarda NEA Volharding 7.7 368 2.83 284 16.99 273 925
10 Kasper Hoogervorst AV 23 7.8 351 2.87 292 17.25 277 920
11 Brian Bunte NEA Volharding 7.5 403 2.60 238 16.42 265 906
12 Gylindo Offerman NEA Volharding 8.0 318 2.84 286 17.62 283 887
13 Nick van Dorp NEA Volharding 8.1 303 2.54 226 15.50 250 779
14 Sybren Berenbroek AV Bijlmer 8.9 189 2.25 168 11.23 176 533
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal
1 Kobi Appiah AV Bijlmer 6.9 521 1.15 452 5.53 376 1349
2 David Alkema AV 23 6.9 521 1.10 416 5.00 341 1278
3 Zico Keevel NEA Volharding 6.8 542 1.00 342 5.69 387 1271
4 Rafael Gorissen AV Bijlmer 7.0 500 1.00 342 5.97 404 1246
5 Joel Vennik NEA Volharding 7.3 440 0.95 306 4.66 318 1064
6 Nick Kelder Waterland 7.4 422 0.95 306 4.69 320 1048
7 Jorian van der Storm AV 23 7.3 440 0.90 269 4.35 295 1004
8 Yorick de Man NEA Volharding 7.8 351 0.95 306 4.61 314 971
9 Kwinti Renardus AV 23 7.8 351 0.90 269 4.25 288 908
Lorenzo Borhem NEA Volharding 7.7 368 0.90 269 4.02 271 908
11 Remco Craane NEA Volharding 8.2 287 0.85 232 4.14 280 799
12 Thomas Bot AV 23 dns 0 0.75 159 3.46 227 386
13 Timo van der Riet AV 23 dns 0 0.80 196 2.75 166 362
jongens pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal
1 Colin Toonen Haarlemmermeer 8.8 641 4.08 534 6.06 410 1585
2 Thomas de Weers Haarlemmermeer 9.1 587 3.86 490 6.81 455 1532
3 Bren Meijer NEA Volharding 9.4 535 3.94 506 7.23 479 1520
4 Mick de Wit NEA Volharding 9.5 519 3.76 470 8.12 527 1516
5 Dexter Hope Haarlemmermeer 9.5 519 3.95 508 6.29 424 1451
6 Thom Ridderbos AV 23 10.0 442 3.59 436 7.71 505 1383
7 Ynze Strikwerda AV 23 10.0 442 3.66 450 6.06 410 1302
8 Tim Schol NEA Volharding 10.0 442 3.34 386 6.66 446 1274
9 Auke Eringa AV 23 9.8 472 3.39 396 5.82 395 1263
10 Fikri El Kouaa Atos 10.0 442 3.45 408 5.22 356 1206
11 Wouter Toering Atos 10.2 413 3.07 332 6.55 439 1184
12 Titus Sendrowicz AV 23 10.0 442 3.21 360 4.99 340 1142
13 Jimmy van Midden Atos 10.2 413 3.12 342 5.54 377 1132
14 Brian Melis NEA Volharding 10.2 413 3.10 338 5.08 347 1098
15 Matthijs Kuyken Haarlemmermeer 10.6 359 3.21 360 4.52 308 1027
16 Jos Gort NEA Volharding 10.4 386 2.87 292 4.87 332 1010
17 Sjaak Hoogstraten AV 23 10.8 333 3.01 320 4.77 325 978
18 Tim Hoogervorst AV 23 11.5 250 2.83 284 5.23 357 891
19 Jouri Gosman AV 23 11.4 262 2.63 244 4.28 290 796
Wesley Sinkeldam Atos 11.4 262 2.71 260 4.06 274 796
21 Sebast v Blokland NEA Volharding 12.6 138 2.20 158 3.10 197 493
jongens pup A.2 60 m sprint verspringen balwepen totaal
1 Dylan de Haard Waterland 9.0 604 3.98 514 33.79 486 1604
2 Jordi Klomp NEA Volharding 9.1 587 3.80 478 33.50 483 1548
3 Jasper Huisman NEA Volharding 9.2 569 4.14 546 20.86 329 1444
4 Luuc Brans Atos 9.2 569 3.83 484 17.26 277 1330
5 Jesse Schuchard NEA Volharding 9.8 472 3.74 466 23.84 369 1307
6 Daniel Schulz NEA Volharding 10.2 413 3.62 442 25.00 384 1239
7 Jarno Vegting Atos 10.0 442 3.64 446 19.76 314 1202
8 Ayoub Benchaabane Atos 9.9 457 3.42 402 21.81 342 1201
9 Carlo Struik NEA Volharding 10.7 346 3.41 400 27.77 418 1164
10 Emilio Visser AV 23 10.4 386 3.34 386 25.16 386 1158
11 Nour Khamis AV Bijlmer 9.7 487 3.14 346 19.48 310 1143
12 Dennis Reep NEA Volharding 10.2 413 3.51 420 18.01 289 1122
13 Jip van Leeuwen Atos 10.0 442 3.17 352 19.25 307 1101
14 Anthony Pengel Continental Sport 9.4 535 3.16 350 12.35 197 1082
15 Bas Philippus NEA Volharding 10.9 321 3.17 352 21.16 334 1007
16 Mark Lokkerbol AV 23 10.6 359 3.09 336 18.08 290 985
17 Ian Lippens Waterland 10.9 321 2.93 304 17.45 280 905
jongens pup Mini 40 m sprint verspringen balwepen totaal
1 Douwe Schut Wland 7.9 334 2.67 252 21.76 342 928
2 Bryan Keevel NEA Volharding 8.2 287 2.65 248 16.47 265 800
3 Mees Ritmeijer AV 23 8.0 318 2.66 250 8.78 127 695
4 Bart de Jongh AV 23 8.2 287 2.32 182 9.17 136 605
5 Quider Baghdadi Atos 8.7 215 2.10 138 11.29 177 530
6 Julian Peters AV 23 9.3 139 2.19 156 10.00 152 447
7 Olivier Beg AV 23 10.1 52 2.13 144 8.30 117 313
8 Jimmy Dijkstra Atos 10.0 63 1.80 79 10.68 166 308
9 Ticho de Raay AV 23 10.4 23 1.90 99 10.84 169 291
meisjes pup Mini 40 m sprint verspringen balwepen totaal
1 Lisa Dalmuller AV 23 7.4 422 3.12 342 12.76 204 968
2 Luca Jansen AV 23 7.8 351 3.06 330 13.39 215 896
3 Maxime Valk AV 23 8.1 303 2.56 230 14.60 235 768
4 Daphne Willems AV 23 7.9 334 2.63 244 9.72 147 725
5 Elyvonne Stuger Continental Sport 8.3 272 2.38 194 12.05 191 657
6 Tessa van der Riet AV 23 7.9 334 2.40 198 7.31 96 628
7 Sacha van Blokland NEA Volharding 8.5 243 2.46 210 6.58 78 531

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
Startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.06.2003