Uithoorn, 14 juni 2003

eindstand
estafette

meisjes pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Frances vd Eijk Startbaan 7.0 500 3.19 356 15.55 251 1107 2.25.7 2
2 Ellen van 't Schip Startbaan 7.3 440 2.90 298 12.72 203 941 2.19.5 1
3 Wytske Swierstra Startbaan 7.5 403 2.90 298 14.12 227 928 2.32.9 6
4 Sophie Vetter Phanos 7.9 334 2.60 238 20.27 321 893 2.29.8 5
5 Alesha Cronie AAC 7.7 368 2.85 288 13.46 216 872 2.25.9 3
6 Ashley Anson AAC 7.4 422 2.65 248 10.50 162 832
7 Kim Hittinger AKU 8.4 257 2.83 284 16.43 265 806 2.26.6 4
8 Naomi Lambeck Startbaan 8.0 318 2.88 294 10.07 154 766 2.39.4 10
9 Britta van Schooten AKU 7.9 334 2.44 206 12.87 206 746 2.38.1 9
10 Melina Dekker AKU 8.2 287 2.68 254 10.97 171 712 3.13.6 13
11 Deveney de Jong Phanos 8.4 257 2.55 228 13.11 210 695 2.39.8 11
12 Josje Jeukens Startbaan 8.6 229 2.37 192 13.14 211 632 2.36.3 8
13 Sophie Broere Startbaan 8.5 243 2.55 228 10.35 159 630 2.33.3 7
14 Britt vd Broek Startbaan 9.0 176 2.31 180 9.41 141 497 2.49.9 12
meisjes pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal 1000 m
1 Elizabeth Alobwede AAC 7.2 460 1.05 379 6.40 430 1269 3.56.5 3
2 Lisa Wagemaker Startbaan 6.8 542 1.10 416 4.36 296 1254
3 Madelon Fennet Startbaan 6.9 521 1.00 342 4.36 296 1159 3.53.7 2
4 Quinta Duba AKU 7.2 460 0.85 232 6.50 436 1128 4.07.1 7
5 Layla Wagemaker Startbaan 6.7 565 0.95 306 3.72 248 1119 3.58.7 4
6 Babette Schekkerman Startbaan 7.6 385 1.00 342 5.29 361 1088 4.27.5 14
7 Tshiela Tshipandi Phanos 6.9 521 0.90 269 4.37 297 1087 4.00.5 5
8 Mandy vd Eijk Startbaan 7.4 422 1.05 379 4.15 281 1082 4.14.4 11
9 Fije van Overeem Phanos 7.1 480 0.95 306 4.35 295 1081 3.47.0 1
10 Perla Lette Phanos 7.2 460 0.95 306 4.61 314 1080 4.15.4 12
11 Kristie Wagemaker Startbaan 7.0 500 0.95 306 3.50 230 1036 4.10.1 9
12 Laura den Boer Phanos 6.9 521 0.75 159 4.64 316 996 4.05.3 6
13 Maaike Witpeerd Startbaan 7.5 403 0.95 306 4.16 281 990 4.08.9 8
14 Joy Wurtz Startbaan 7.2 460 0.85 232 4.19 284 976 4.28.7 15
15 Dianne Heeren Startbaan 7.2 460 0.85 232 3.97 267 959 4.34.7 17
16 Sharon Moen AKU 7.5 403 0.95 306 3.29 213 922 4.48.4 21
17 Linda van Rossum AKU 7.0 500 0.90 269 2.44 136 905 4.31.1 16
18 Ruby Keyzer Phanos 7.4 422 0.95 306 2.80 170 898 4.12.6 10
19 Tamarah Oudwater AAC 7.8 351 0.85 232 4.09 276 859 5.05.9 25
20 Zoe Janssen Startbaan 7.5 403 0.80 196 3.48 229 828 4.35.2 18
21 Rianne Smit AAC 8.6 229 0.95 306 4.14 280 815 5.54.5 26
22 Femke Goudriaan AAC 8.0 318 0.90 269 3.36 219 806 4.52.4 22
23 Bonnie vd Lee Phanos 7.7 368 0.80 196 3.52 232 796 5.04.4 24
24 Shannon Lakerveld Aalsmeer 8.0 318 0.85 232 3.25 210 760 4.22.3 13
25 Inge Quakernaat Startbaan 7.7 368 0.75 159 3.51 231 758 4.44.2 19
26 Mirjam Veenstra AAC 8.2 287 0.85 232 3.35 218 737 4.44.9 20
27 Charlotte Betel Startbaan 8 318 0.70 122 3.36 219 659 5.57.6 27
28 Iris Siemons Phanos 8.0 243 0.70 122 4.14 280 645 5.01.2 23
meisjes pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal 1000 m
1 Anouk Vetter AAC 9.2 569 4.15 548 7.24 479 1596 4.05.2 7
2 Laura Vetter Phanos 9.6 503 4.00 518 6.83 456 1477 3.43.9 2
3 Melissa Van Gelder Aalsmeer 9.0 604 3.71 460 6.07 410 1474 4.18.7 13
4 Maaike Buys Phanos 9.2 569 3.85 488 5.93 402 1459 3.42.0 1
5 Lilian Holst Startbaan 9.7 487 3.78 474 5.14 351 1312 4.31.4 19
6 Lisa Hogers Phanos 9.9 457 3.54 426 6.25 421 1304 4.10.9 10
7 Esmé van Leuveren AAC 9.6 503 3.27 372 5.77 392 1267 3.54.5 4
8 Roos de Kok AAC 9.7 487 3.37 392 4.70 320 1199 4.00.2 6
9 Els Bulder Phanos 9.9 457 3.37 392 5.11 349 1198 4.20.9 14
10 Cherelle Mijlans AAC 9.8 472 2.92 302 6.13 414 1188
11 Isabel Bronts Phanos 9.9 457 3.41 400 4.83 330 1187 3.50.1 3
12 Myrthe vd Bruggen Startbaan 10.0 442 3.39 396 4.78 326 1164 3.57.7 5
13 Cecile Entleitner Phanos 10.0 442 3.24 366 4.90 334 1142 4.23.4 15
14 Bonne de Boer Phanos 10.2 413 3.52 422 4.17 282 1117 4.06.7 8
15 Juliette Lebouille Phanos 10.6 359 3.20 358 5.39 367 1084
16 Maaike Cortjens Startbaan 10.4 386 2.82 282 5.82 395 1063 4.33.4 20
17 Linda Sprenger AKU 10.1 427 3.11 340 4.26 289 1056 4.55.2 23
18 Judith Jansen AAC 10.5 372 3.04 326 4.45 303 1001 4.23.8 16
19 Anne Koelewijn Startbaan 10.6 359 3.15 348 4.27 290 997 4.07.9 9
20 Esther Verstappen Startbaan 10.0 442 3.00 318 3.33 216 976 4.16.1 11
21 Lexanne Sluijter Startbaan 10.6 359 2.76 270 3.88 260 889 4.37.5 21
22 Chanice Landolf AAC 9.8 472 6.09 412 884
23 Soraya El Azrak AAC 10.9 321 2.57 232 4.14 280 833 4.27.1 17
24 Claire Arentsen Startbaan 11.3 273 2.87 292 3.86 259 824 4.17.5 12
25 Caroliene Schaap AKU 11.8 218 2.78 274 3.72 248 740 4.29.2 18
26 Yasmine vd Waals Phanos 12.2 177 2.73 264 2.99 187 628 4.48.1 22
27 Marcella Brouwer Startbaan 17.1 1 1.20 1 3.80 254 256
meisjes pup A.2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Jamile Samuel Phanos 8.5 700 4.19 556 27.24 412 1668 3.32.4 1
2 Kaoutar el Mestoui Phanos 9.3 552 4.00 518 28.55 427 1497 3.36.0 3
3 Coco van Bueren Phanos 9.1 587 3.66 450 22.94 357 1394 3.49.8 5
4 Eva Lubbers AKU 9.0 604 3.59 436 17.48 281 1321 3.33.5 2
5 Caroline vd Meer Startbaan 9.2 569 3.46 410 20.18 320 1299
6 Lisa Senator AAC 9.3 552 3.57 432 17.16 276 1260 4.12.1 12
7 Avalon Stad Phanos 9.7 487 3.37 392 23.65 367 1246 4.27.4 20
8 Elisa Kemp Phanos 9.4 535 3.38 394 19.42 309 1238
9 Maaike Bloem Startbaan 10.1 427 3.25 368 25.45 390 1185 3.55.2 6
10 Robin Meester Startbaan 10.0 442 3.32 382 22.64 354 1178 3.57.0 7
11 Venice Wolff AKU 9.6 503 3.27 372 17.66 283 1158 4.29.9 21
12 Helen van Rossum AKU 9.7 487 3.22 362 17.17 276 1125 4.11.8 11
13 Juno Bruijnen Phanos 9.5 519 3.37 392 13.32 214 1125 4.25.5 19
14 Eline Witbraad Startbaan 9.8 472 3.13 344 19.38 309 1125 4.43.1 24
15 Linda Zieverink Startbaan 10.0 442 3.29 376 18.50 296 1114
16 Gabriyëll Baal AAC 8.8 641 29.84 442 1083
17 Tessa Slieker Startbaan 9.8 472 2.95 308 17.84 286 1066 4.20.1 16
18 El Abaddi Amal AAC 10.9 321 3.19 356 24.76 381 1058 4.08.4 8
19 Kim van Doesburg AAC 9.8 472 3.15 348 14.44 233 1053 4.18.2 15
20 Elaine v.d. Maas AAC 10.4 386 3.06 330 20.23 321 1037 4.33.8 22
21 Jessy Smit Startbaan 9.9 457 2.98 314 16.29 263 1034 4.10.3 10
22 Lotte Krause AKU 9.9 457 3.31 380 12.05 191 1028 3.39.3 4
23 Lotte v.d. Valk Phanos 9.6 503 3.02 322 12.63 202 1027
24 Soraia Monk AAC 9.9 457 3.19 356 12.86 206 1019 5.07.3 26
25 Fleur den Boer Phanos 10.2 413 3.12 342 14.79 239 994 4.08.5 9
26 Felicia de Jong Phanos 10.4 386 3.01 320 17.15 276 982
27 Maxime Ormskirk Startbaan 9.7 487 3.48 414 901 4.21.5 17
28 Deborah Reesink AKU 10.5 372 3.23 364 10.37 160 896 4.14.8 14
29 Lisa Veldman Startbaan 10.9 321 2.77 272 13.55 218 811 4.25.1 18
30 Elise Schroten AKU 11.3 273 3.08 334 12.66 202 809 4.42.7 23
31 Danielle van Schooten AKU 11.3 273 2.70 258 15.50 250 781 5.06.4 25
32 Iris Wessels Phanos 10.9 321 2.60 238 10.66 165 724 4.13.3 13
33 Abena Kluivert AAC 12.0 197 2.21 160 16.90 272 629
34 Maj-Heart vd Putt Startbaan 11.2 285 2.23 164 9.58 144 593 5.45.1 27
jongens pup C 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Yannick Mahieu Startbaan 7.0 500 3.64 446 25.87 395 1341 2.26.0 6
2 Mike Boelrijk Startbaan 7.5 403 3.21 360 37.60 527 1290 2.17.0 4
3 Lars Wagemaker Startbaan 7.1 480 3.13 344 13.79 222 1046 2.16.3 3
4 Nafoual Alani AAC 7.3 440 3.17 352 14.34 231 1023 2.11.2 1
5 Jasper Fennet Startbaan 7.6 385 2.83 284 21.83 343 1012 2.39.2 16
6 Dino Hendriks Startbaan 7.8 351 2.79 276 18.33 293 920 2.34.8 12
7 Mike de Die Startbaan 8.2 287 2.83 284 22.15 347 918 2.26.9 7
8 Jelle Brouwer Startbaan 7.7 368 2.62 242 15.58 251 861 2.24.2 5
9 Max Broere Startbaan 7.7 368 2.91 300 11.76 186 854 2.30.2 9
10 Max de Kok AAC 7.9 334 2.61 240 17.38 279 853 2.37.4 14
11 Eric van Diemen Startbaan 7.9 334 2.51 220 14.13 228 782 2.35.1 13
12 Sem Bende AKU 7.9 334 2.25 168 13.21 212 714 2.32.9 10
13 Job Lutjens Startbaan 8.5 243 2.49 216 15.35 248 707 2.48.7 19
14 Arthur Bronts Phanos 8.4 257 2.49 216 13.55 218 691 2.16.0 2
15 Olivier Korbee Startbaan 8.5 243 2.52 222 13.45 216 681 2.45.7 18
16 Jasper Bosschaart AKU 8.4 257 2.48 214 12.01 191 662 2.28.7 8
17 Jorin Rijsse AKU 8.7 215 2.35 188 13.19 212 615 2.33.4 11
18 Bob Toussaint AKU 9.2 151 2.11 140 17.79 285 576 2.42.9 17
19 Jur Belsgraaf Startbaan 8.5 243 1.27 1 11.17 175 419 2.53.7 20
20 Jari Dahmen Startbaan 9.8 83 2.10 138 11.45 180 401 3.02.0 22
21 Sjoerd Heemskerk AKU 9.1 163 1.94 106 8.28 117 386 2.38.8 15
22 Thijs Booden AKU 9.1 163 2.10 138 5.12 39 340 2.58.9 21
jongens pup B 40 m sprint hoogspringen kogelstoten totaal 100 m
1 Stephan v.d. Brink AAC 6.5 611 1.00 342 6.34 427 1380
2 Joshua Gül Phanos 7.0 500 1.05 379 5.42 369 1248 4.00.6 6
3 Max Veerkamp Phanos 7.3 440 1.10 416 5.24 357 1213 3.59.4 5
4 Jon Schouwenaar Startbaan 7.0 500 0.95 306 5.16 352 1158 3.53.6 2
5 Idris Sprenger AAC 7.2 460 1.00 342 5.18 353 1155 3.50.7 1
6 Sander Soekhradj Startbaan 7.5 403 1.00 342 5.86 397 1142
7 Niels Dapper AAC 7.6 385 1.00 342 5.18 353 1080 4.06.6 7
8 Thomas Lewis Phanos 7.2 460 0.95 306 4.57 311 1077
9 Robin Heikens AKU 7.6 385 0.95 306 4.87 332 1023 4.23.8 14
10 Giancarlo Anson AAC 6.8 542 0.70 122 5.10 348 1012
11 Martijn Berkers Startbaan 8.0 318 0.90 269 5.25 358 945 4.21.6 12
12 Pjotr Buys Phanos 7.3 440 0.75 159 4.76 325 924 4.14.1 10
13 Max Mijnheer Phanos 7.5 403 0.80 196 4.69 320 919 4.15.4 11
14 Jordi de Jong Startbaan 7.2 460 0.80 196 3.77 252 908 4.37.3 15
15 Jerom Meester Startbaan 7.3 440 0.90 269 3.10 197 906 3.57.0 3
16 Jules de Bont Phanos 7.8 351 0.85 232 4.33 294 877 4.08.2 8
17 Tomas Baars Aalsmeer 7.8 351 0.85 232 4.31 293 876 3.57.3 4
18 Tom Kleist Phanos 7.9 334 0.85 232 3.88 260 826 5.10.0 18
19 Dwayne Brockholz AAC 8.2 287 0.85 232 4.33 294 813 5.17.4 19
20 Berend Baas Startbaan 8.6 229 0.90 269 3.91 263 761 5.01.0 16
21 Luke Rozing Phanos 8.2 287 0.75 159 4.35 295 741 4.10.2 9
22 Tobias Zethoven Phanos 8.2 287 0.85 232 3.38 220 739 4.23.5 13
23 Aidan Sullivan Startbaan 9.4 127 0.80 196 3.99 269 592 5.09.4 17
24 Nick Vreeken Startbaan 8.5 243 0.75 159 2.72 163 565 5.22.2 20
jongens pup A.1 60 m sprint verspringen kogelstoten totaal 1000 m
1 Robin Piet Aalsmeer 9.2 569 3.67 452 6.88 459 1480 3.37.0 3
2 Nout Schukking AKU 9.7 487 3.77 472 6.70 448 1407 3.40.1 4
3 Jeroen Bosschaart AKU 9.9 457 3.48 414 6.50 436 1307 3.54.9 7
4 Arthur der Weduwen Phanos 9.3 552 3.28 374 5.55 378 1304 3.59.6 8
5 Nicky Brouwer AKU 10.0 442 3.55 428 6.09 412 1282 3.47.5 6
6 Lars Tils AKU 9.7 487 3.50 418 5.35 365 1270 3.31.1 1
7 Jesper Haverkamp Startbaan 9.9 457 3.38 394 6.21 419 1270 4.14.8 11
8 Mitchell Stroebel Startbaan 9.8 472 3.16 350 5.80 393 1215
9 Arnoud Zunnebeld Startbaan 9.9 457 3.12 342 5.35 365 1164 4.10.8 10
10 Ivo van 't Wout Startbaan 10.3 399 3.17 352 5.82 395 1146 4.19.7 12
11 Wesley Boelrijk Startbaan 10.4 386 3.33 384 4.38 298 1068 4.04.4 9
12 Wouter Heinrich AKU 10.0 442 3.05 328 4.27 290 1060 3.35.4 2
13 Daan Stokhof Startbaan 10.4 386 3.17 352 4.58 312 1050
14 Kevin Timman AAC 10.8 333 3.31 380 4.54 309 1022 4.24.9 14
15 Wesley van Vliet AKU 10.7 346 3.14 346 4.80 327 1019 4.45.8 17
16 Yassir El Ghazaoui AAC 10.2 413 3.10 338 3.35 218 969 3.42.3. 5
17 Thies van Wesemael Phanos 11.1 296 2.67 252 5.82 395 943
18 Rik Roling AKU 10.9 321 2.81 280 4.32 293 894 4.23.4 13
19 Matthijs Smeets AAC 11.3 273 2.77 272 4.83 330 875 5.25.9 19
20 Cas Dahmen Startbaan 11.6 239 2.68 254 4.59 313 806 4.35.2 16
21 Romain Parthesius AAC 12.0 197 2.72 262 5.02 343 802 4.27.3 15
22 Tim Lutjens Startbaan 12.3 167 2.68 254 3.88 260 681 5.08.7 18
23 Matthijs van Iersel Startbaan 2.95 308 5.21 355 663
jongens pup A.2 60 m sprint verspringen balwerpen totaal 1000 m
1 Max Verlint Phanos 9.3 552 3.97 512 43.63 586 1650 3.39.6 5
2 Nicolai Versloot Phanos 9.2 569 4.13 544 36.43 515 1628 3.34.7 2
3 Liam Rozing Phanos 8.8 641 4.26 570 26.59 404 1615 3.54.5 10
4 Koen Smet Phanos 9.2 569 3.74 466 30.59 451 1486 3.36.4 4
5 Joost van 't Schip Startbaan 9.1 587 3.68 454 25.88 395 1436 3.32.3 1
6 Matthijs van Amerom AKU 9.7 487 3.75 468 30.33 448 1403 3.42.9 7
7 Dylan de Graaff Startbaan 9.2 569 3.52 422 27.03 409 1400 3.54.2 9
8 Dico Duba AKU 9.5 519 3.65 448 28.47 426 1393 3.46.5 8
9 Dick Nieuwendijk AKU 9.6 503 3.55 428 27.73 418 1349 4.21.9 19
10 Bas vd Berg Startbaan 9.7 487 3.65 448 27.25 412 1347 3.54.7 11
11 Mathijs Witbraad Startbaan 9.7 487 3.74 466 23.06 359 1312 3.41.6 6
12 David Vos Phanos 9.7 487 3.46 410 26.07 397 1294 4.11.9 15
13 Nathan de Rot Phanos 9.7 487 3.50 418 25.10 385 1290 4.10.6 14
14 Francis Raymakers Startbaan 9.7 487 3.31 380 22.86 356 1223 3.56.9 12
15 Jordi Baars Aalsmeer 10.3 399 2.98 314 32.24 469 1182 3.36.3 3
16 Michiel Schalkwijk AAC 10.6 359 3.41 400 26.41 402 1161 4.13.5 16
17 Gert Jan Oostenrijk Startbaan 10.1 427 3.45 408 19.66 313 1148 4.34.0 20
18 Mitchell Diercks Startbaan 10.4 386 3.18 354 26.07 397 1137 4.09.9 13
19 Mark Betel Startbaan 10.3 399 2.99 316 16.13 260 975 4.21.2 18
20 Alex Schuit Phanos 10.6 359 2.94 306 18.10 290 955 4.15.6 17
21 Maarten Cornelissen AAC 3.21 360 26.51 403 763
jongens pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Joost Heinrich AKU 7.9 334 2.57 232 18.82 301 867 2.35.2 2
2 Stijn Schukking AKU 8.0 318 2.53 224 13.90 224 766 2.36.6 3
3 Stephan vd Putten Startbaan 8.1 303 2.65 248 12.89 206 757 2.40.9 5
4 Ziggy Janssen Startbaan 8.0 318 2.55 228 9.38 140 686 2.30.9 1
5 Thijs de Kruif AKU 8.2 287 2.24 166 12.50 199 652 2.46.4 6
6 Floris Frugte Startbaan 8.4 257 2.24 166 11.29 177 600 2.50.0 9
7 Martijn Pons AKU 8.3 272 2.15 148 11.17 175 595 2.36.9 4
8 Thomas Wiegmink Startbaan 9.0 176 2.43 204 12.61 201 581 2.47.9 7
9 Wytze Jonkerman Startbaan 9.0 176 1.92 102 16.91 272 550 2.48.9 8
meisjes pup Mini 40 m sprint verspringen balwerpen totaal 600 m
1 Lisa Heikens AKU 7.9 334 2.17 152 12.72 203 689 2.48.3 4
2 Eva Luna de Boer Startbaan 8.2 287 2.47 212 10.28 158 657 2.29.2 1
3 Aranka van Wesemael Phanos 8.3 272 2.16 150 11.94 189 611 3.04.5 6
4 Chante Samuel Phanos 8.4 257 2.46 210 9.54 143 610 2.29.2 2
5 Chantal van Wissen Phanos 8.4 257 2.16 150 10.72 167 574 2.47.0 3
6 Tara van Honschoten Startbaan 9.1 163 2.29 176 13.29 213 552 2.54.5 5

Bovenkant pagina
Overzicht competitie
startpagina
Laatst bijgewerkt op: 23.06.2003